Přehled Obětí – Liptovský Mikuláš, vojenský hřbitov – VPM 18617
text k VPM – Vojenský hřbitov a památník Obětí 2. světové války
http://www.vets.cz/vpm/18617-vojensky-hrbitov-a-pamatnik-obeti-2-svetove-valky/#18617-vojensky-hrbitov-a-pamatnik-obeti-2-svetove-valky
Popis | Jméno | Příjmení | Hodnost | Voj. číslo | Narozen | Místo narození | Zemřel | Místo úmrtí | Příčina smrti | Poznámka | Jednotka |
Adler | Adolf | Adler | vojín | 5.5.1903 | Trekuša, Biely Potok | 9.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. as | ||
Alexa | Ján | Alexa | vojín | 29.10.1920 | Vlachovo, Dobšiná | 1.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Alexander | Mikuláš | Alexander | 17.12.1920 | Baraninec, Užhorod | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Alexij | Ivan | Alexij | 15.3.1924 | Široky Luh, Tjačiv | 3.45 | Smrečany | Padl v boji | 1. as | |||
Ali | Štefan | Ali | vojín | 4.8.1922 | Koterbachy, Sp. N. Ves | 7.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Andráš | Jaroslav | Andráš | vojín | 30.1.1914 | Bohemka, Volyň | 2.3.1945 | Liptovský Hrádok | Podlehl zranění | zraněn 1.3.1945 | 3. pěší brigáda | |
Andraščík | Štefan | Andraščík | vojín | 23.3.1915 | Kabenica, Sabinov | 3.4.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Andrejko | Jozef | Andrejko | desátník | 30.8.1919 | S. Polianka, Vranov n/T | 13.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | ||
Antkoj | Ivan | Antkoj | 4.3.1945 | Vavrišov | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |||||
Antoňák | Andrej | Antoňák | vojín | 12.7.1921 | Kalinov, Medzilaborce | 5.4.1945 | Liesková | Padl v boji | 1. as | ||
Babič | Ivan | Babič | vojín | 1.11.1924 | Seliště, Chust | 10.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | ||
Bačka | Ilko | Bačka | Žiar | Padl v boji | |||||||
Badžo | Juraj | Badžo | vojín | 7.11.1918 | Michalovce | 31.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Baláž | Michal | Baláž | vojín | 19.9.1913 | Mezihedeš, Iršava | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Barabáš | František | Barabáš | svobodník | 6.4.1945 | Hrabušice, Sp. N. Ves | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Bargel | Jozef | Bargel | vojín | 1924 | Brusnica, Stropkov | 4.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Barnák | Tomáš | Barnák | vojín | 12.12.1921 | Čerečany, Prievidza | 1.2.1945 | Hybe | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Bartko | Štefan | Bartko | vojín | 16.5.1917 | Hradisko, Levoča | 31..1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Bartoš | Vojtěch | Bartoš | vojín | 27.8.1910 | Opatova N. Ves | 14.3.1945 | Lipt. Hrádok | Podlehl zranění | raněn 13. 3. 1945 v Žiaru | 3. pěší brigáda | |
Basch | Mendel | Basch | vojín | 8.3.1909 | Veliky Bočkiv, Rachiv | 5.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | ||
Bečák | Vladimír | Bečák | vojín | 8.5.1921 | Rychvald, Fryštát | 31.3.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Bejda | Vasil | Bejda | vojín | 6.25 | Bosov, Medzilaborce | 5.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Belik | Karol | Belik | vojín | 10.12.1918 | Kolta, St. Ďala | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Benko | Matěj | Benko | vojín | 10.10.1910 | Pribylina, L. Mikuláš | 4.4.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Berkovič | Anton | Berkovič | vojín | 3.10.1912 | Kosovská Polana, Rachiv | 5.4.1945 | Liesková | Padl v boji | 1. as | ||
Bernard | Mikuláš | Bernard | vojín | 1910 | Luhy, Rachiv | 2.45 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Bielovský | Juraj | Bielovský | vojín | 9.4.1922 | Michalok, Vranov n/T | 31.1.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Bílanský | Vasil | Bílanský | vojín | 15.7.1920 | Stakčín, Humenné | 5.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Bilo | Vasil | Bilo | svobodník | 7.3.1924 | Čukalovce, Snina | 3.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Bodnár | Michal | Bodnár | vojín | 12.7.1923 | Trebišov | 13.2.1945 | Okoličná | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Bogdan | Štefan | Bogdan | vojín | 9.8.1909 | Ugla, Tjačiv | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Bokšan | Juraj | Bokšan | svobodník | 10.5.1920 | Turice, Pěrečin | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Boldiš | Jan | Boldiš | vojín | 7.5.1916 | Levice | 4.45 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Bondarevský | Miroslav | Bondarevský | vojín | 1.10.1920 | Peresika, Volyň | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Borčik | František | Borčik | vojín | 22.5.1904 | Somotor, Kr. Chmec | 4.2.1945 | Podtureň | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Boršoš | Jozef | Boršoš | vojín | 18.1.1925 | Jastrab, Trebišov | 10.4.1945 | Gombáš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Braun | Andrej | Braun | poručík | 6.8.1911 | Košice | 3.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Brejda | Ján | Brejda | vojín | 6.1.1928 | Michalovce | 23.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Bruncvík | Hric | Bruncvík | vojín | 22.1.1917 | Komora, Svajlava | 3.2.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Bučko | Ludevít | Bučko | vojín | 20.8.1906 | Gelnica | 30.3.1945 | Trstená | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Budy | Ján | Budy | vojín | 18.6.1824 | Turkovce, Humenné | 15.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Bursa | Meter | Bursa | vojín | 7.4.1924 | Brustura, Tjačiv | 14.2.1945 | Prešov | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Bušinský | Štefan | Bušinský | vojín | 22.7.1902 | Trebušany, Rachiv | 4.3.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Butko | Andrej | Butka | vojín | 12.4.1915 | Pavlovce, Michalovce | 19.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Capcara | Michal | Capcara | 7.11.1925 | Roškovce, Medzilaborce | 25.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | ||||
Cichý | Jozef | Cichý | vojín | 22.7.1923 | Hrabovec, Medzilaborce | 4.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Cubera | Michal | Cubera | vojín | 12.6.1916 | Krasnišova, Tjačiv | 5.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Čarnoky | Štefan | Čarnoky | vojín | 20.9.1921 | Kluknava, Gelnica | 8.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Čech | Václav | Čech | vojín | 11.7.1917 | Kneruty, Volyň | 5.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Čekan | Ján | Čekan | vojín | 15.10.1918 | Hanigovce, Sabinov | 7.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Čepejš | Juraj | Čepejš | vojín | 5.4.1918 | Egreš, Sevljuš | 30.1.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Černický | Ján | Černický | vojín | 3.4.1915 | Dedinky, Dobšiná | 30.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Černič | Alexandr | Černič | vojín | 14.3.1923 | Proslop, Volové | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Čoka | Jan | Čoka | desátník | 7.7.1909 | Neresnica, Tjačiv | 13.2.1945 | Okoličná | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Čongrády | Pavel | Čongrády | vojín | 22.9.1923 | Ezdek, N. Zámky | 23.3.1945 | Závažná Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Čonka | Ján | Čonka | vojín | 1922 | V. Slavkov, Poprad | 5.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Čopák | Ladislav | Čopák | vojín | 12.11.1919 | Zbojin, Snina | 13.9.1944 | L. Hrádek | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Daniš | Josef | Daniš | vojín | 3.3.1922 | 3.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Danišek | Vasil | Danišek | vojín | 21.1.1918 | Kos. Polana, Rachiv | 1..1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Dekun | Michal | Dekun | vojín | 6.5.1923 | Teresul, Tjačiv | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Demeter D. | Demjan | Demeter | svobodník | 12.5.1910 | Velatin, Chust | 31.3.1945 | Vavrišov | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Demeter J. | Ján | Demeter | vojín | 1922 | Olešnik, Sevljuš | 2.2.1945 | Podtureň | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Derco | Jiří | Derco | vojín | 23.5.1924 | Močarany, Michalovce | 15.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Derco | Jan | Desatník | rotmistr | 24.8.1913 | Ruská N. Ves, Prešov | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Diak | Štefan | Diak | vojín | 14.11.1920 | Ťitník, Dobšiná | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Dlubáč | Jozef | Dlubáč | vojín | 20.1.1920 | Ružbachy, St. Lubovňa | 23.3.1945 | Závažná Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Dobranský | Josef | Dobranský | vojín | 7.12.1911 | Brustura, Tjačiv | 17.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Dočinec | Jan | Dočinec | vojín | 21.12.1920 | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Doležal | Vladimír | Doležal | vojín | 4.3.1914 | Buderaž, Volyň | 11.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Dolný | Ján | Dolný | vojín | 4.1.1916 | Žehra, Sp. N. Ves | 17.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Dragun | Michal | Dragun | vojín | 4.2.1908 | Novoselice, Tjačiv | 31.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Dragun I. | Ivan | Dragun | vojín | 1924 | Teresul, Tjačiv | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Drančák | Josef | Drančák | svobodník | 15.4.1922 | Ruské, Snina | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Drapák | Josef | Drapák | vojín | 27.12.1920 | Slavkovce, Michalovce | 10.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Drozd | Štefan | Drozd | desátník | 30.11.1921 | Snina | 3.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
DUcanič | Ján | Ducanič | vojín | 9.5.1915 | Starina, Snina | 1.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ducký | Viktor | Ducký | rotmistr | 18.6.1920 | Zlatníky, Topolčany | 6.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Dukaj A. | Antonín | Dukaj | desátník | 17.7.1919 | Prešov | 31.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Dukaj Š. | Štefan | Dukaj | vojín | 30.7.1908 | Brezniky, Svaljava | 4.4.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Dunka | Gustav | Dunka | vojín | 28.5.1916 | Nitr. Streda, Topolčany | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Durič | Ján | Durič | 16.6.1922 | Ružina, Lučenec | 28.3.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | ||||
Durkač | Štefan | Durkač | vojín | 25.5.1916 | Tolčemes, Sabinov | 10.3.1945 | Vavrišov | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Dvorský | Josef | Dvorský | rotmistr | 1.4.1916 | Mošovce | 31.8.1945 | Vavrišov | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Dziak | Tomáš | Dziak | vojín | 10.12.1916 | Kolačkovo, St. Lubovňa | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Džumela | Ivan | Džumela | vojín | 13.9.1925 | Majdan, Volove | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Džumelyja | Ivan | Džumelyja | vojín | 13.11.1925 | Majdan, Volove | 23.2.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Eizert | Jiří | Eizert | vojín | 24.4.1924 | Sevljuš | 13.2.1945 | Okoličná | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Eleksa | Jan | Eleksa | 29.10.1920 | Vlachovo, Dobšiná | 4.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Eliáš | Jozef | Eliáš | četař | 7.2.1919 | Naršany, Sabinov | 23.3.1945 | Závaž. Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Fabka | Michal | Fabka | desátník | 31.3.1922 | Brehy, N. Baňa | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Fecák | Michal | Fecák | vojín | 20.9.1925 | Branovce, Michalovce | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Fečil | Jan | Fečil | vojín | 8.6.1923 | Persovec, Sobrance | 4.2.1945 | Podtureň | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Fedo | Štefan | Fedo | vojín | 3.3.1922 | Brestov, Humenné | 4.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Fedor | Ján | Fedor | vojín | 28.6.1923 | Vinná, MIchalovce | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Ferjo | Ján | Ferjo | vojín | 7.5.1924 | Pozdišovce, Michalovce | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ferko K. | Karol | Ferko | vojín | 4.1.1914 | Snina | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ferko L. | Ladislav | Ferko | vojín | 1922 | 16.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na brigádním obvazišti | 3. pěší brigáda | ||
Figlar | Josef | Figlar | četař | 14.4.1917 | Larkpirie, USA | 3.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Filip | Ján | Filip | 19.3.1925 | Jovre, Užhorod | 4.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Folovka | Michal | Folovka | svobodník | 7.3.1921 | Černa, Sevljuš | 1.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Forkavec | Michal | Forkavec | vojín | 1.3.1909 | Teresul, Tjačiv | 4.2.1945 | Podtureň | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Franc | František | Franc | svobodník | 8.1.1917 | Chudenice, Klatovy | 24.2.1945 | Žiar | Padl v boji | 1. as | ||
Francev | Vladimír | Francev | desátník | 27.2.1925 | Mamacev, SSSR | 17.2.1945 | Závaž. Poruba | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Franko | Michal | Franko | vojín | 8.6.1920 | Stráže, Poprad | 4.4.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na brigádním obvazišti | 1. pěší brigáda | |
Fris | Ján | Fris | vojín | 5.1.1912 | Kubachy, Poprad | 3.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Gajdoš | Štefan | Gajdoš | vojín | 5.11.1923 | Snina, Humenné | 8.3.1945 | Okoličné | Padl v boji | |||
Galgonek | Karel | Galgonek | podporučík | 1.2.1914 | Šumbark, Č. Těšín | 8.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Galla | Andrej | Galla | svobodník | 6.3.1919 | Užovský Šalgov, Sabinov | 3.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Gangur | Štefan | Gangur | vojín | 31.8.1909 | Kopaškovo, Chust | 7.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ganla | Štefan | Ganla | vojín | 31.8.1919 | Vyš. Čakiny | 1945 | Žiar | Padl v boji | 1. as | ||
Gecko | Ivan | Gecko | rotný | 26.9.1924 | Kušnice, Iršava | 1.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Geleban | Ján | Gelevan | vojín | 1919 | Zboj, Košice | 1.2.1945 | Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Gemer | Juraj | Gemer | vojín | 28.9.1926 | Majdan, Volove | 23.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Gendej | Fedor | Gendej | vojín | 28.1.1924 | Chust | 11.3.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. as | ||
Gerga | Juraj | Gerga | vojín | 1910 | 3.45 | L. MIkuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |||
Giertli | Ján | Giertli | rotný | 14.5.1945 | Dobroš, Brezno | 3.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Goč | Karol | Goč | vojín | 9.10.1921 | Gelnica | 21.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Gracer | Koloman | Gracer | vojín | 3.8.1906 | Seč. Polanka | 29.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Greželec | Nikolaj | Greželec | vojín | 18.10.1909 | Ganic, Tjačiv | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Gromovský | Josef | Gromovský | vojín | 21.12.1919 | Koterbachy, Sp. N. Ves | 8.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hajduk | Ignác | Hajduk | četař | 22.1.1922 | Raková, Ćadca | 3.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hamáček | Alexandr | Hamáček | vojín | 5.6.1912 | Terešov, Volyň | 30.3.1945 | Vavrišov | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Hamáček P. | Pavel | Hamáček | četař | 3.10.1916 | Č. Lehota, Dobšiná | 23.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hamuljak | Michal | Hamuljak | vojín | 16.11.1922 | Lindra, USA | 3.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hančák | Ján | Hančák | vojín | 5.5.1925 | Kolbasovo, Snina | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hanuščin | Ján | Hanuščin | rotný | 6.10.1914 | V. Berezny | 3.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hasinec | Vasil | Hasinec | vojín | 12.10.1923 | Neresnice, Tjačiv | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Havelka | Antonín | Havelka | vojín | 17.4.1907 | Jiřín, H. brod | 7.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Haverla | Ján | Haverla | podporučík | 17.6.1909 | Košice | 30.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Havlíček | Stanislav | Havlíček | vojín | 2.7.1921 | Omelany | 27.3.1921 | Jalovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Herič | Ivan | Herič | vojín | 10.8.1924 | Kaline, Tjačiv | 9.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | ||
Hevka | Josef | Hevka | četař | 22.1.1916 | Tisa Kriva, Chust | 11.44 | Jalovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hirjak | Juraj | Hirjak | vojín | 23.2.1923 | Valaškovce, Humenné | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hleba | Ján | Hleba | svobodník | 30.7.1921 | Ilnice, Iršava | 30.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Hodovanec | Alexandr | Hodovanec | vojín | 6.11.1919 | Zdaněvo, Svaljava | 7.3.1945 | Trstená | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hodovanec A. | Andrej | Hodovanec | vojín | 17.4.1925 | Ruské Volové, Snina | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Holátko | František | Holátko | vojín | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||||||
Holub | Ján | Holub | vojín | 27.6.1917 | Naciná Ves, Michalovce | 7.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Horáček | Vladimír | Horáček | vojín | 12.5.1925 | Podvysoka, Volyň | 10.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Horguš | Alexandr | Horguš | vojín | 10.9.1926 | Tjačiv | 21.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Horňák | František | Horňák | svobodník | 1920 | 23.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | |||
Horvát | Ján | Horvát | svobodník | 13.6.1924 | Jasenovo, Humenné | 27..1945 | Vitališovce | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Horvath Juraj | Juraj | Horvath | desátník | 5.10.1910 | Ruské Pole, Tjačiv | 27.1.1945 | L. Ondrej | Padl v boji | 1. as | ||
Horváth | Ján | Horváth | vojín | 19.11.1919 | Žehra, Sp. N. Ves | 1.4.1945 | Východná | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hospody | Ján | Hospody | vojín | 9.2.1922 | V. Stretava, Michalovce | 30.3.1945 | Vitališovce | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Hostiak | Ondrej | Hostiak | vojín | 11.2.1916 | Hybe | 30.4.1945 | Mojš. Lúčka | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Hrabčák | Andrej | Hrabčák | vojín | 26.9.1918 | Lutina, Sabinov | 27.3.1945 | Vitališovce | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hreha | Ján | Hreha | rotmistr | 10.6.1919 | Bystré, Giraltovce | 3.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Hrib | Dimitrij | Hrib | vojín | 22.6.1911 | Varichovce, Medzilaborce | 3.4.1945 | Adidovce | Padl v boji | 1. as | ||
Hric | Štefan | Hric | vojín | 18.8.1918 | Kolbachy, Levoča | 7.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hricák | Ivan | Hricák | svobodník | 3.10.1914 | Rosuška, Rachiv | 15.4.1945 | Vyšné Hágy | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Hrindič | Jiří | Hrindič | podporučík | 21.5.1910 | Užok, V. berezný | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hrivňák | Dušan | Hrivňák | vojín | 28.7.1925 | Ružomberok | 19.4.1945 | Vrútky | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hromada | Pavel | Hromada | vojín | 13.10.1922 | Záhorec, Modrý Kameň | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hromádka | Juraj | Hromádka | četař | 19.3.1921 | Pichne, Humenné | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Hucul | Ivan | Hucul | vojín | 24.2.1912 | Bedevla, Tjačiv | 10.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hudák | Jozef | Hudák | vojín | 14.1.1916 | Šoma | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Hudemnek | Juraj | Hudemnek | vojín | 5.4.1907 | Kvasy, Rachiv | 3+.1.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hudran | Anton | Hudran | svobodník | 14.12.1922 | Teplička, Sp. N. Ves | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Hudvoň | Antonín | Hudvoň | svobodník | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||||
Hudymač | Ján | Hudymač | vojín | 18.12.1918 | Torysa, Prešov | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Hulpa | Ondrej | Hulpa | vojín | 16.12.1912 | el. Komjaty, Sevljuš | 13.2.1945 | Okoličná | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Humeník | Pavol | Humeník | vojín | 1918 | Roša, Trebišov | 13.2.1945 | Okoličná | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Chlebák | Michal | Chlebák | vojín | 24.9.1919 | Koločakov, St. Lubovňa | 3.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Chmara | Ján | Chmara | desátník | 2.1.1922 | Žakov, D. Kubín | 3.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Choma | Ivan | Choma | vojín | 11.9.1926 | Borové, Medzilaborce | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Chovanec | Adam | Chovanec | desátník | 22.12.1922 | Turzovka, Čadca | 10.1.1945 | Sitník | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Chovanec Š. | Štefan | Chovanec | vojín | 15.9.1923 | Betliar, Rožňava | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ihnát | Michal | Ihnát | svobodník | 11.10.1912 | Salbodoš, Chust | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ilovič | Herman | Ilovič | vojín | 1.5.1909 | 4.3.1945 | Liptovský Hrádok | Podlehl zranění | zraněn 3.3.1945, Žiar | 3. pěší brigáda | ||
Imrich | Jan | Imrich | vojín | 20.5.1921 | Pilhov, St. Lubovňa | 22.9.1944 | Karpaty | Podlehl zranění | 2. čs. parades. br. | ||
Ivan | Štefan | Ivan | vojín | 1.11.1923 | Pavlovce | 23.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. as | ||
Ivanco | MIchal | Ivanco | vojín | 24.10.1919 | Benedikovce, Giraltovce | 2.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ivank | Mikuláš | Ivank | vojín | 21.3.1921 | Vilag, Medzilaborce | 20.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Jacko | Ján | Jacko | vojín | 5.12.1925 | Humenné | 6.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Jakubčo | Štefan | Jakubčo | poručík | 26.6.1921 | Snina | 30.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Škovran | Škovran | Ján | vojín | 23.12.1923 | Malý Slavkov, Kežmarok | 16.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Janík | Jaroslav | Janík | vojín | 14.11.1908 | N. Hrozenkov, Vsetín | 13.2.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Jankov | Andrej | Jankov | vojín | 18.2.1923 | Vyškovo, Chust | 10.3.1945 | L. MIkuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Jarema | Nikolaj | Jarema | svobodník | 7..1919 | Drahovo, Chust | 25.1.1945 | Vyšný Slavkov | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Jarenčuk | Demeter | Jarenčuk | vojín | 10.10.1913 | Kvasy, Rachiv | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Jaroščák | Josef | Jaroščák | vojín | 4.1.1915 | Becherov, Bardejov | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Jožio | Andrej | Jožio | vojín | 28.5.1922 | Pavlovce n/U, Michalovce | 26.4.1945 | Malá Lúčka | Podlehl zranění | 3. pěší brigáda | ||
Jurák | Štefan | Jurák | četař | 2.4.1921 | Henduchovce, Sabinov | 7.3.1945 | Vitališovce | Padl v boji | 1. as | ||
Jurčišin O. | Ondrej | Jurčišin | vojín | 26.6.1919 | Renčišov, Sabinov | 7.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Jurčišin A. | Andrej | Jurčišin | vojín | 1.1.1925 | N. Komárnik | 7.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. as | ||
Jurčo | Ján | Jurčo | vojín | 1.4.1920 | Východná | 3.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Juriš | Andrej | Jzriš | vojín | 5.4.1919 | Tolčemeš, Sabinov | 20.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kačur | Vasil | Kačur | četař | 30.1.1920 | Vyšná Zbojná, Medzilaborce | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kačurjak | Demeter | Kačurjak | vojín | 26.10.1927 | Medvedzie, Svidník | 8.3.1945 | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Kandra | Josef | Kandra | vojín | 8.2.1917 | Novačany, Moldava | 21.5.1945 | vyšné Hágy | Podlehl zranění | v nemocnici | 1. pěší brigáda | |
Kaňka | Ján | Kaňka | poručík | 7.12.1916 | Maťová, Zvolen | 1.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kanoláš | Alexander | Kanoláš | vojín | 9.11.1924 | Varechovce, Medzilaborce | 31.3.1945 | Padl v boji | 4. pěší br. | |||
Kaptala | Juraj | Kaptala | svobodník | 7.4.1909 | V. Bočkiv, Rachiv | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Karavian | Panas | Karavian | vojín | 29.8.1911 | Vyšna Apča, Rachiv | 25.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Karlik | Milan | Karlik | svobodník | 21.9.1927 | Medzilaborce | 8.4.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kaščo | Julius | Kaščo | vojín | 11.10.1916 | Podskalka, Humenné | 6.4.1945 | Ružomberok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kašpar | Václav | Kašpar | svobodník | 27.9.1901 | Podlesice, Luck | 7.3.1945 | Smrečany | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | ||
Katkovčin | Gregor | Katkovčin | 6.3.1915 | Jasenov, Humenné | 31.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. as | |||
Kazik | Štefan | Kazik | vojín | 7.4.1917 | Miková, Medzilaborce | 30.1.1945 | Važec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kedebec | Ladislav | Kedebec | vojín | 14.2.1916 | Perečin | 12.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | ||
Keleš | Andrej | keleš | desátník | 1.3.1922 | Dlhé n/C, Humenné | 23.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kicko | Peter | Kicko | vojín | 14.5.1919 | Brutovce, Levoča | 30.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Kipikaša | Ján | Kipikaša | vojín | 15.7.1913 | Gelnica | 8.5.1945 | Skalka | Podlehl zranění | 4. pěší br. | ||
Kiš | Ladislav | Kiš | vojín | 20.5.1916 | Nové Mesto n/Š | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Kiš A. | Alexandr | Kiš | vojín | 28.1.1920 | Čepa, Sevljuš | 23.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Kizman | Karol | Kizman | vojín | 25.7.1902 | Salanok, Mukačevo | 15.4.1945 | Vrútky | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Klika | Miroslav | Klika | desátník | 24.4.1926 | Upor, Trebišov | 25.4.1945 | Martin | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Kmec | Michal | Kmec | vojín | 0,486134259 | Lastovce | 13.3.1945 | L. MIkuláš | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kocian | Valent | Kocian | vojín | 1.8.1922 | 29.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Kočí | Josef | Kočí | desátník | 18.3.1905 | Mlynov, Volyň | 31.1.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kohút | Ludvík | Kohut | vojín | 19.3.1914 | Lišna, Č. Těšín | 10.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kolbasa | Josef | Kolbasa | vojín | 20.1.1916 | Torysky, Levoča | 4.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kolibár | Štefan | Kolibár | vojín | 6.5.1917 | Myslava, Košice | 20.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Komár | Juraj | Komár | rotmistr | 20.4.1918 | Zavadka, Svaljava | 30.3.1945 | Bobrovka | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Konický | Andrej | Konický | vojín | 11.11.1910 | Ružomberok | 3.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kopaňák | Šimon | Kopaňák | vojín | 6.11.1921 | Nemešany, Levoča | 3.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Koprajda | Jozef | Koprajda | svobodník | 2.3.1919 | Pohorelá, Brezno | 23.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Kopta | Václav | Kopta | vojín | 4.4.1926 | Mirohošť, Volyň | 8.4.1945 | Vrútky | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Koradyny | Ladislav | Koradyny | svobodník | 30.12.1925 | Trebušany, Rachiv | 4.4.1945 | Lísková | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Koštial | Jozef | Koštial | vojín | 13.4.1921 | Č. Balog | 9.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | ||
Kováč F. | Fedor | Kováč | desátník | 7.2.1914 | Laturka, Svaljava | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kováč J. | Ján | Kováč | vojín | 26.6.1927 | Výrová | 18.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na ošetřovně | 3. pěší brigáda | |
Kováčik | Antonín | Kováčik | podporučík | 1.1.1923 | Hlohovec | 6.3.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Koval | Josef | Koval | rotmistr | 27.8.1899 | Baška, F. – Místek | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kovalčík F. | František | Kovalčík | vojín | 27.3.1922 | Sp. Belá, Kežmarok | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kovalčík J. | Ján | Kovalčík | vojín | 6.6.1920 | Slovinky, Sp. N. Ves | 10.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na obvazišti | 1. pěší brigáda | |
Kovalík | Josef | Kovalík | svobodník | 1922 | 30.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | |||
Kovra | Ondrej | Kovra | vojín | 25.6.1917 | Ergeš, Trebišov | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kozák | Josef | Kozák | vojín | 28.12.1906 | Novosilky, Horochov | 13.11.1944 | Karpaty | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kozub | Ondrej | Kozub | četař | 13.7.1919 | Vyšné Šváby, Giraltovce | 1.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kožej | Michal | Kožej | svobodník | 13.12.1934 | Kladzany, Vranov n/T | 30.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kožík | František | Kožík | svobodník | 1920 | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | |||
Krehul | Nikola | Krehul | vojín | 2.5.1924 | Kalina, Tjačiv | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Krejnus | Gejza | Krejnus | vojín | 8.4.1921 | Sp. Belá | 7.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kríša | Tomáš | Krišák | vojín | 21.11.1919 | Sp. Belá | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Krivoňák | Ján | Krivoňák | desátník | 29.9.1919 | Jakubiany, Lubovňa | 8.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na brig. obvazišti | 1. pěší brigáda | |
Križan | Ondrej | Križan | vojín | 2.2.1915 | Važec | 14.4.1945 | Lipovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kroka | Michal | Kroka | vojín | 29.9.1923 | Rudlov, Vranov n/T | 4.4.1945 | Kelemany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Krovský | Vladimír | Krovský | podporučík | 13.5.1921 | Zdolbunov | 24.4.1945 | Vrútky | Podlehl zranění | brig. obvaziště | 1. pěší brigáda | |
Krupa | Jozef | Krupa | vojín | 9.10.1922 | Tvrdošín, Trstená | 17.5.1945 | Ružomberok | Podlehl zranění | odsun. nemocnice | 1. pěší brigáda | |
Krupčak | Jan | Krupčak | vojín | 16.1.1922 | Pavlovec, Michalovce | 13.2.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kubiš | Gustav | Kubiš | svobodník | 27.10.1923 | N. Z8mky | 16.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na obvazišti | 1. pěší brigáda | |
Kucko | Ladislav | Kucko | vojín | 19.10.1915 | Velký Tauš, Prešov | 1.5.1945 | Plevník | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kučera | Antonín | Kučera | vojín | 9.10.1913 | Kupičov, Volyň | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kučka | Silvester | Kučka | vojín | 24.5.1923 | Orboltová, Ružomberok | 23.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Kučma | Ján | Kučma | vojín | 14.2.1920 | Palota, Medzilaborce | 23.2.1945 | Okoličná | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kudlač | Tomáš | Kudlač | desátník | 13.3.1921 | Radošovice | 7.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kuchta | Nikolaj | Kuchta | vojín | 1.11.1922 | Rachiv | 31.1.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kulhánek | Antonín | Kulhánek | desátník | 7.5.1926 | Český Malín, Volyň | 12.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kulla | Ondrej | Kulla | vojín | 13.11.1918 | Odoriň, Sp. N. Ves | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Kuraňko | Fedor | Kuraňko | vojín | 3.1.1923 | Medzilaborce | 14.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na ošetřovně | 3. pěší brigáda | |
Kurica | Tomáš | Kurica | vojín | 11.11.1923 | Berezovo, Chust | 20.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kurtik | Ján | Kurtik | vojín | 4.3.1945 | Nacina Ves, MIchalovce | 4.3.1945 | ŽIar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Kutek | Václav | Kutek | svobodník | 22.3.1924 | Niva Hubinská, Volyň | 5.2.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na obvazišti | 1. pěší brigáda | |
Kuzma | Michal | Kuzma | vojín | 25.10.1925 | Varichovce, Medzilaborce | 23.3.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Kuzmovič | Lev | Kuzmovič | vojín | 31.10.1922 | Bogdan, Rachiv | 10.1.1945 | Humenné | Podlehl zranění | v nemocnici | 3. pěší brigáda | |
Kužila | Ondřej | Kužila | vojín | 10.11.1915 | Červenica, Prešov | 18.4.1945 | Vrútky | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kužma J. | Jozef | Kužma | četař | 12.5.1920 | Matiašovce, Vranov n/T | 27.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Kužma Š. | Štefan | Kužma | vojín | 11.4.1919 | Lutina, Sabinov | 7.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | na brig. obvazišti | 1. pěší brigáda | |
Lakatoš | Vasil | Lakatoš | vojín | 14.2.1919 | Deškovice, Iršava | 12.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Látka | Josef | Látka | svobodník | 25.11.1918 | Malinec | 28.4.1945 | Mojšova Lúčka | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Lavrjuk | Juraj | Lavrjuk | svobodník | 16.4.1921 | Ternovo, Tjačiv | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Lazur | Juraj | Lazur | vojín | 2.1.1923 | Vyšné Remety, Sobrance | 13.2.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ledvina | Josef | Ledvina | vojín | 13.11.1913 | úUjezdce – Mizoč, Volyň | 12.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Lehotský | Andrej | Lehotský | svobodník | 3.8.1921 | Hybe | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Lejko | Vilém | Lejko | desátník | 8.10.1916 | Kozitnany, Užhorod | 4..1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. as | ||
Lemák | Ivan | Lemák | vojín | 28.7.1905 | Kušnice, Iršava | 8.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Lemiš | Štefan | Lemiš | poručík | 6.1.1924 | Nankovo, Chust | 28.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Lenner | František | Lenner | kapitán | 6.4.1916 | Modra | 16.4.1945 | Strečno | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Lerner | Jozef | Lerner | poručík | 24.7.1913 | Šar. Lúky | 4.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Leško | Štefan | Leško | desátník | 24.12.1921 | Hnilčík, Sp. N. Ves | 3.45 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Letkáč | Michal | Letkáč | vojín | 1910 | Nová Koločava, Volove | 6.3.1945 | Trstená | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Libanský | Vladimír | Libanský | svobodník | 20.1.1927 | Kvasilov, Volyň | 20.1.1927 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Lipták | Ján | Lipták | vojín | 7.12.1911 | 17.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Lit | Ján | Lit | vojín | 28.6.1927 | Dúbravka | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Lorko | Štefan | LOrko | svobodník | 11.1.1919 | Vlkovec, Levoča | 31.3.1945 | Trstená | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Lovas | Viktor | Lovas | vojín | 24.1.1910 | Kluknava, Gelnica | 30.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Lukačík | Michal | Lukačík | vojín | 16.9.1927 | Ňagovo, Medzilaborce | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Macek | Jan | Macek | vojín | 1914 | Mikišpor | 4.2.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Mackoň | Michal | Mackoň | vojín | 1925 | Toruň | 3.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Macola | Juraj | Macola | vojín | 11.3.1907 | Terešul, Tjačiv | 12.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Madar | Ondrej | Madar | vojín | 29.8.1904 | Vulchovce, Tjačiv | 3.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 1. as | ||
Maďar A. | Andrej | Maďar | desátník | 6.12.1919 | Volove | 11.2.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Madeja | ONdrej | Madeja | desátník | 24.10.1920 | Nedeca, Sp. N. Ves | 12.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Madžara | Ivan | Madžara | vojín | 7.5.1911 | Nagovo | 1.2.1945 | Záv. Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Magaščuk | Juraj | Magaščuk | vojín | 26.3.1921 | Bočkov | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Machanič | Vasil | Machanič | vojín | 3.1.1912 | Ternová | 31.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Major | Michal | Major | svobodník | 8.11.1921 | Kolodné, Tjačiv | 12.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Makovský | Pavol | Makovský | vojín | 13.8.1925 | Lastomír | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Makuňa | Štefan | Makuňa | vojín | 22.2.1912 | Budkovce | 2.45 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Malaták | Andrej | Malaták | vojín | 14.5.1926 | Nižná Olka | Trstené | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |||
Manzák | Jiří | Manzák | vojín | 17.4.1916 | Stakčín | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Marinič | Štefan | marinič | svobodník | 26.2.1925 | Kralovo | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Marko I. | Ivan | Marko | vojín | 4.7.1923 | Palota, Medzilaborce | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Marko J. | Jurij | Marko | vojín | 25.4.1925 | Vyškovo, Chust | 22.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | 4. pěší br. | ||
Marko J. | Jiří | Marko | vojín | 22.2.1913 | Russkoje Pole, Tjačiv | 23.1.1945 | Prešov | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Markuš | Nikolaj | Markuš | vojín | 12.12.1919 | Terešul | 2.2.1945 | Podtureň | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Martinek | Václav | Martinek | vojín | 6.8.1911 | Kvasilov | 8.5.1945 | L. Mikuláš | Podlehl zranění | 2. čs. parades. br. | ||
Maruška | František | Maruška | svobodník | 3.3.1919 | Olešník | 19.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Maťaš | Ondrej | Maťaš | vojín | 18.7.1915 | Giraltovce | 2.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Matěj | Vojtěch | Matěj | vojín | 22.2.1919 | Lipovník | 28.2.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | ||
Matejko | Martin | Matejko | vojín | 23.5.1920 | Východná | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Matejov | Ján | Matejov | desátník | 21.1.1920 | Skicov | 1944 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. as | ||
Matta | Juraj | Matta | vojín | 11.5.1924 | Ložín | 9.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Matvija | Michal | Matvija | desátník | 4.1.1919 | Milpoš | 11.3.1945 | L. MIkuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Melich | Vladimír | Melich | četař | 11.8.1913 | Knehyninky, Volyň | 11.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | ||
Melničuk | Štefan | Melničuk | vojín | 4.1.1906 | Jasinja, Rachiv | 10.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Mervinský | Vladimír | Mervinský | vojín | 6.7.1904 | Volkov, Volyň | 17.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | 3. pěší brigáda | ||
Mesároš J. | Josef | Mesároš | četař | 28.2.1922 | Veča nad Váhom, Šala | 10.3.1945 | Vavrišovo | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | ||
Mesároš Š. | Štefan | Mesároš | vojín | 1914 | Čata, Levice | 5.2.1945 | Východná | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | ||
Metil | Juraj | Metil | vojín | 5.6.1923 | Nižná Olka, Medzilaborce | 31.3.1945 | Vavrišovo | Podlehl zranění | 4. pěší br. | ||
Miďanko | Juraj | Miďanko | vojín | 26.9.1925 | Široký Luh | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Mihalov | Peter | Mihalov | podporučík | 16.4.1913 | Štefurov, Giraltovce | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Michalko | Ondrej | Michalko | vojín | 13.11.1922 | Štrba | 20.4.1945 | Vrútky | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Mika | Andrej | Mika | vojín | 22.12.1925 | Barikunovce, Snina | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Mikita J. | Juraj | Mikita | vojín | 12.9.1919 | Šoma, Drienica | 18.3.1945 | Vavrišovo | Podlehl zranění | 3. pěší brigáda | ||
Mikita A. | Andrej | Mikita | svobodník | 27.11.1922 | Výrava, Medzilaborce | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Mikolaj | Ján | Mikolaj | vojín | 14.5.1917 | Markušovce | 4.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Mikulec | Jindřich | Mikulec | vojín | 11.2.1921 | Velká Maňa, Vráble | 23.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Mikulka | Alois | Mikulka | podporučík | 11.6.1921 | Binovec, Trnava | 28.2.1945 | Větrná Poruba | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Minčič | Nikolaj | Minčič | vojín | 8.11.1923 | Klenová, Snina | 5.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | ||
Mišaga | Ján | Mišaga | rotný | 20.6.1920 | Jablonov, Levoča | 29.4.1945 | Višňová | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Miškovský | Michal | Miškovský | vojín | 1.1.1919 | Cibová, Sobrance | 13.3.1945 | L. MIkuláš | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Mižikár M. | Michal | Mižikár | vojín | 29.10.1921 | Slovinky, Sp. N. Ves | 3.45 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Mižikár J. | Ján | Mižikár | desátník | 31.1.1920 | Nižné Slovinky, Sp. N. Ves | 11.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Mogiš | Eliáš | Mogiš | vojín | 22.7.1911 | Skotarskoje, Svaljava | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Mojžíš | Antonín | Mojžíš | desátník | 10.10.1922 | Valaska, Brezno n. H. | 1.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ivan | Moldavčuk | vojín | 15.6.1924 | Krasy, Rachiv | 5.4.1945 | Jamník | Padl v boji | 1. as | |||
Molitoriš | Valent | Molitoriš | vojín | 5.2.1921 | Kacvín, Sp. N. ves | 8.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Moravec | Josef | Moravec | vojín | 2.4.1900 | Ulbárov, Volyň | 22.2.1945 | Žiar | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Mrovková | Stanislava | Mrovková | svobodník | 21.9.1924 | Nižní Lapše, Sp. N. Ves | 25.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. as | ||
Müller | Heřman | Müller | vojín | 8.1.1920 | Slatinské Doly, Rachiv | 3.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Murža | Gejza | Murža | vojín | 6.5.1922 | Olešnik, Sevljuš | 2.2.1945 | Podtureň | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Naď | Petr | Naď | vojín | 8.9.1903 | Berehovo | 31.1.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Ňaňko | Pavel | Ňaňko | vojín | 11.8.1915 | Jarabina, St. Lubovňa | 6.3.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Negreš | Štefan | Negreš | vojín | 23.11.1922 | Ugla, Tjačiv | 6.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Nemeth | Pavel | Nemeth | vojín | 2.5.1923 | Stražské, Humenné | 4.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Nemrava | Ján | Nemrava | vojín | 13.10.1916 | Senča, Vráble | 13.2.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Nevečeřel | Evžen | Nevečeřel | rotný | 1.10.1907 | Petrkov, Rusko | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Nikirka | Vasil | Nikirka | vojín | 1912 | Bogdan, Rachiv | 6.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Noga | Pavel | Noga | vojín | 8.8.1920 | Spišské Podhradie | 30.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Novák Ján | Ján | Novák | vojín | 30.8.1920 | Velký Folkmar | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Novák I. | Imrich | Novák | svobodník | 1.6.1918 | Spišské Vlachy, Sp. N. Ves | 2.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Novotný V. | Václav | Novorný | vojín | 5.7.1911 | Staryky, Rusko | 2.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Novotný | Josef | novotná | desátník | 5.6.1910 | Buderáž, Rusko | 4.4.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Novotný | Josef | Novotný | vojín | 16.3.1912 | Volkov, Rusko | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Ogurčák | Peter | Ogurčák | vojín | 23.6.1924 | Markušovce, Sp. N. Ves | 9.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Okresa | Štefan | Okresa | vojín | 5.11.1916 | Ilašovce, Levoča | 31.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Olejnický | Pavel | Olejnický | vojín | 20.2.1912 | Niva Zoločovská, Volyň | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Ondič | Augustin | Ondič | desátník | 24.10.1923 | Podhradok, St. Lubovňa | 6.4.1945 | Kralovany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ondík | Juraj | Ondík | vojín | 25.5.1924 | Blat. Poljanka, Sobrance | 13.2.1945 | Okoličné, Važec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Ondris | Rudolf | Ondris | vojín | 1.1.1914 | Piešťany | 3.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | |||
Onufer | Jan | Onufer | svobodník | 19 524/m | 12.9.1918 | Valaškovce, Humenné | 15.3.1945 | Liptovský Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Onufer | Ján | Onufer | svobodník | 12.9.1918 | Valašovce, Humenné | 15.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Oparaňuk | Nikolaj | Oparaňuk | vojín | 3.7.1920 | Jasinja, Rachiv | 11.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Osif | Peter | Osif | svobodník | 14.4.1919 | Lutina, Sabinov | 23.3.1945 | Závaž. Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Otčenáš | Pavel | Otčenáš | vojín | 19.5.1914 | Štrba | 3.4.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Pacula | Štefan | Pacula | vojín | 9.11.1926 | Snina | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pacura | Jan | Pacura | vojín | 13.2.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||||
Pahoň | Gustav | Pahoň | desátník | 32 446/m | 19.8.1926 | Spišská Bělá | 3.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | |
Palinkaš | Ján | Palinkaš | vojín | 16.1.1922 | Bedevla, Tjačiv | 3.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Pastnišin | Peter | Pasnišin | vojín | 26.1.1924 | Ladomírová, Medzilaborce | 25.3.1945 | L. MIkuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pastrňák | Ján | Pastrňák | vojín | 2.4.1919 | Batizovce, Poprad | 25.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pastyrčák | Andrej | Pastyrčák | vojín | 2.5.1922 | Tolčemes, Sabinov | 18.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Pasulka | Andrej | Pasulka | vojín | 19.8.1926 | Falkušovce, Michalovce | 23.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Pavlák | František | Pavlák | vojín | 7.9.1923 | Nemilany, Olomouc | 2.45 | L. Mikuláš | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Pavlík M. | Michal | Pavlík | vojín | 11.11.1905 | Novoselice, Tjačiv | 29.1.1945 | Vážec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pavlík J. | Josef | Pavlík | vojín | 10.3.1923 | Dravce, Levoča | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pavluk | Ján | Pavluk | vojín | 15.6.1912 | 4.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Pehanič | Andrej | Pehanič | vojín | 19.8.1918 | Nemecká Poruba, Sebrance | 23.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pekar | Josef | Pekar | vojín | 19.9.1923 | Uljak, Nitra | 3.45 | Žiar | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pěknik | Rudolf | Pěknik | četař | 9.3.1912 | Vřesina, Hlučín | 6.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Peňto | Ladislav | Peňto | vojín | 30.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||||
Perignant | Martin | Perignant | vojín | 18.10.1919 | Nižný Slavkov, Kežmarok | 7.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Peter | Ján | Peter | vojín | 9.5.1951 | Parchovjany, Trebišov | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Petraško | Ján | Petraško | svobodník | 6.11.1917 | Čepa, Sevljuš | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Petrik | Ján | Petrik | vojín | 29.12.1919 | Jaklovce, Gelnica | 4.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Petrišče | Michal | Petrišče | četař | 30.7.1921 | Bereg Rostoka, Iršava | 19.3.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Petrov | Ján | Petrov | desátník | 22.12.1921 | Kojšov, Gelnica | 15.4.1945 | Kunerád | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Petruš | Ján | Petruš | vojín | 11.3.1925 | Vyšná Olka, Medzilaborce | 3.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Picura | Petr | Picura | vojín | 30.6.1916 | Užhorod | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Pichnarčík | Andrej | Pichnarčík | vojín | 30.11.1923 | Sp. Matiašovce, Sp. St. Ves | 30.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Pilát | Andrej | Pilát | vojín | 22.6.1926 | Uh. Zipov, Trebišov | 31.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Pilich | František | Pilich | svobodník | 13.9.1919 | 3.45 | L. Mikuláš | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Pilzer | Rudolf | Pilzer | vojín | 20.11.1927 | Svajlava | 5.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pipaš | Juraj | Pipaš | vojín | 28.3.1909 | Vyšná Apša, Rachiv | 4.4.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pišta | Vasil | Pišta | vojín | 13.11.1921 | Koločava, Tjačiv | 14.2.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Pitel | Juraj | Pitel | vojín | 16.4.1925 | Stakčín, Roztoka | 3.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pleska | Michal | Pleska | vojín | 19.11.1919 | Podpleša, Tjačiv | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Plšek | Antonín | Plšek | vojín | 1927 | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | |||
Pobiecky | Karol | Pobiecky | poručík | 9.2.1906 | Smolenica, Trnava | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | ||
Poddaný | Vladimír | Poddaný | vojín | 28.1.1915 | Mirohošť | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Podolský | Ján | Podolský | vojín | 18.6.1920 | 8.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |||
Pohoriljak | Juraj | Pohoriljak | rotný | 6.5.1922 | Vyšní Poprad, Sevljuš | 27.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Polák J. | Ján | Polák | vojín | 21.2.1918 | Sl. Lupča | 6.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Polák M. | Michal | Polák | vojín | 11.6.1908 | Kalina, Tjačiv | 2.2.1945 | Žiar | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Polažinec | Štefan | Polažinec | vojín | ž.1.1917 | Sinovír, Volove | 23.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Polnisch | Michal | Polnisch | rotmistr | 27.9.1922 | Kotrbachy, Sp. n. Ves | 2.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Popivňak | Štefan | Popivňak | vojín | 21.12.1914 | Jasinja, Rachiv | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Popovič J. | Juraj | Popovič | svobodník | 2.4.1925 | Repinne, Volove | 25.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Popovič V. | Vasil | Popovič | vojín | 6.1.1925 | Byčkov | 3.45 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Potnak | Štefan | Potnak | vojín | 10.6.1920 | Betliar | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Praded | František | Praded | vojín | 2.7.1911 | Slatinské Doly, Rachiv | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Prchala | Ján | Prchala | vojín | 18.12.1915 | Medeca, Spišská St. Ves | 3.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Primjok | Vasil | Primjok | svobodník | 13.1.1914 | Bogdan, Rachiv | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Prodanec | Vasil | Prodanec | vojín | 8.8.1907 | Novoselice, Tjačiv | 13.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | 1. as | ||
Prochinský | Fjodor | Prochinský | vojín | 5.12.1925 | 3.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |||
Pukman | Vasil | Pukman | vojín | 3.3.1923 | Kostelna Poljana, Rachiv | 4.4.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Pužo | Jozef | Pužo | vojín | 24.9.1924 | Humenné | 5.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Rak | Ivan | Rak | vojín | 24.10.1922 | Pavlovce, Michalovce | 13.2.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Rano | Michal | Rano | rotný | 27.9.1919 | Velké Vozokany, Galanta | 5.4.1945 | kóta 828, Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Rebej | Michal | Rebej | vojín | 2.10.1924 | Vyrava, Medzilaborce | 3.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Regena | Josef | Regena | vojín | 10.2.1925 | Jasinov, Humenné | 7.3.1945 | Vitališovce | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Relovský | Jan | Relovský | podporučík | 6.3.1920 | Kolačkov, St. Lubovňa | 11.3.1945 | L.Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Reparuk | Štefan | Reparuk | vojín | 28.12.1912 | Jasinja, Rachiv | 15.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Repčák | Michal | Repčák | vojín | 9.9.1919 | Osturňa, Sp. N. Ves | 7.3.1945 | Smrerčany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Repčiak | Štefan | Repčiak | vojín | 15.8.1918 | Sp. N. Ves | 19.5.1945 | Vyšné Hágy | Podlehl zranění | 1. odsun. nemocnice | 3. pěší brigáda | |
Richter | Josef | Richter | svobodník | 10.4.1914 | Sp. Belá, Kežmarok | 8.3.1945 | Padl v boji | ||||
Robb | Josef | Robb | desátník | 20.1.1918 | Košice | 13.3.1945 | L. MIikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Roško | Ján | Roško | vojín | 28.12.1926 | Rakovec n. O., Michalovce | 17.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Roško | Ján | Roško | vojín | 3.6.1923 | Stakčin, Snina | 1.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Rovňak M. | Michal | Rovňak | vojín | 8.12.1924 | Petrovce, Michalovce | 30.3.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Rovňak N. | Nikolaj | Rovňak | vojín | 5.11.1925 | Petrovce, Michalovce | 5.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Rusin | Mikuláš | Rusin | svobodník | 14.12.1912 | Široky Luh, Tjačiv | 30.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Rusnák | Michal | Rusnák | vojín | 4.6.1921 | Priekopy, Sobrance | 29.3.1945 | Okoličné | Padl v boji | |||
Rusnák F. | Fedor | Rusnák | vojín | 6.2.1922 | Trebušany, Rachiv | 24.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. as | ||
Rybár | Michal | Rybár | svobodník | 1.4.1919 | Dubove, Tjačiv | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Sabo | Juraj | Sabo | desátník | 14.11.1922 | anušovce n. T., Giraltovce | 30.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Sadecký | Emerich | Sadecký | vojín | 12.4.1945 | Jasinja, Rachiv | 5.3.1945 | Trstená | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Savarin | Michal | Savarin | vojín | 28.10.1924 | Úbrež, Michalovce | 6.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Sedlácký | Michal | Sedlácký | svobodník | 26.9.1921 | Krompachy, Sp. N. Ves | 3.4.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Sedlák J. | Jan | Sedlák | vojín | 25.7.1920 | Sabinov | 17.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Sedlák Š | Štefan | Sedlák | vojín | 30.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | ||||
Sedora | Michal | Sedora | vojín | 12.9.1915 | Rachiv | 3.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Semigan | Michal | Semigan | vojín | 6.12.1906 | Čumalovo,Tjačiv | 4.4.1945 | Liesková | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Senevič | František | Senevič | vojín | 5.3.1924 | Lipče, Chust | 3.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Sentimrej | Alexander | Sentimrej | vojín | 24.2.1924 | Stretava, Michalovce | 31.3.1945 | Trstená | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Sičák | Julius | Sičák | vojín | 30.9.1924 | Užhorod | 30.3.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Sidun | Ondrej | Sidun | vojín | 13.11.1919 | Zňacevo, Mukačevo | 4.2.1945 | Východná | Podlehl zranění | brig. obvaz. | 3. pěší brigáda | |
Silák | Ladislav | Silák | vojín | 21.4.1923 | Krompachy | 19.4.1945 | Vrútky | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Sirochman N. | Nikola | Sirochman | vojín | 2.1.1925 | Prislop, Volove | 6.4.1945 | Ružomberok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Sirochman J. | Ján | Sirochman | svobodník | 3.2.1925 | Ložín, Michalovce | 4.4.1945 | Vavrišovo | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Sivák | Peter | Sivák | vojín | 4.1.1922 | Hunkovce, Stropkov | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Slimák | Michal | Slimák | vojín | 19.6.1926 | Sarbov, Svidník | 16.3.1945 | Smrečany | Podlehl zranění | brig. obvaz. | 3. pěší brigáda | |
Slivka | Michal | Slivka | vojín | 1.9.1926 | Petrovce, Michalovce | 1.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Sloboda | Ján | Sloboda | desátník | 12..1914 | Jakubov, Malacky | 16.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Smoleň | Ludvík | Smoleň | vojín | 18.5.1907 | Pavlevo, Svaljava | 2.2.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Smolko | Štefan | Smolko | četař | 18.2.1919 | Šingliar, Prešov | 31.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Solil | Jaroslav | Solil | svobodník | 10.10.1926 | Moštěnice, Volyň | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Solomon | Jakub | Solomon | vojín | 24.8.1919 | Vylok, Sevljuš | 13.2.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Sopko | Fedor | Sopko | desátník | 25.8.1919 | Lozanky, Volové | 13.2.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Sova | Ján | Sova | vojín | 8.6.1918 | Matiašovce, Sp. N. Ves | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Spáčil | Josef | Spáčil | rotmistr | 26.1.1917 | Buchlovice | 31.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Spišák | Michal | Spišák | desátník | 10.10.1918 | Vyšná Slaná, Dobšiná | 6.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Staňo | Jozef | Staňo | vojín | 4.1.1923 | Vel. Kršteňany, Topolčany | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Steinberg | Herman | Steinberg | vojín | 2/0130 | 30.8.1923 | Vel. Mužijovo, Brehovo | 14.4.1945 | Kunerád | Padl v boji | 4. pěší br. | |
Stražík | Michal | Stražík | vojín | 3.9.1916 | Lengvarty, Sp. N. Ves | 31.3.1945 | Okoličné | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Strenk | Vasil | Strenk | vojín | 2.2.1923 | Jarabina, St. Lubovňa | 3.45 | L. Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Stříbrný | Vladimír | Stříbrný | vojín | 11.2.1906 | Podvysoká, Volyň | 6.3.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Subota | Hrihor | Subota | svobodník | 13.6.1921 | Niž. Sinevir, Volove | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Suchovský | Karel | Suchovský | rotmistr | 23.4.1915 | Štěpánov, Senica | 4.2.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Sušina | Štefan | Sušina | vojín | 23.3.1923 | Mikovo | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Svatuška | Jozef | Svatuška | vojín | 7.12.1904 | Vilhelmovka, Volyň | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Svida | Jan | Svida | svobodník | 1ř.6.1911 | Hribovce, Mukačevo | 19.3.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Svítek | Bohuslav | Svítek | podporučík | 23.7.1926 | Noviny České, Volyň | 6.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Syka | Ján | Syka | vojín | 6.10.1922 | Užhorod | 11.3.1945 | L. Mikuláš | Padl v boji | |||
Šalamoun | Jossef | Šalamoun | svobodník | 10.11.1914 | Falkovština, Volyň | 3.4.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Šandor | Andrej | Šandor | vojín | 25.11.1921 | Koločava – Laz, Volove | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Ščerbák | Michal | Ščerbák | vojín | 23.8.1919 | Snina | 3.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ševčík | Jan | Ševčík | vojín | 21.12.1919 | Pečovská N. Ves, Sabinov | 3.4.1945 | Vavrišovo | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | ||
Šika | Juraj | Šika | vojín | 30.5.1920 | Drehňovo | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Šimčák | Jozef | Šimčák | vojín | 28.7.1919 | Vikartovce, Poprad | 4,1945 | Strečno | Padl v boji | 1. as | ||
Šimčák V. | Vojtěch | Šimčák | rotmistr | 27.1.1921 | Spišský Čtvrtok, Levoča | 30.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 4. pěší br. | ||
Šimko | Štefan | Šimko | svobodník | 8.12.1918 | Ostroviany, Sabinov | 31.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Šíro | Emil | Šíro | podporučík | 16.11.1920 | Sulovec, Topolčany | 30.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Škarupa | Jozef | Škarupa | vojín | 20.4.1923 | Nižný Hrušov, Michalovce | 7.4.1945 | Stankovany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Škerta | Ivan | Škerta | desátník | 10.8.1908 | Roztoky, Volove | 8.3.1945 | L. Hrádok | Podlehl zranění | brig. obv. | 1. pěší brigáda | |
Šmalík | Pavel | Šmalík | poručík | 29 565/m | 23.6.1922 | Nižná Šuňava | 3.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Špaňo | Ján | Špaňo | vojín | 14.5.1917 | Čaka, Levice | 10.3.1945 | L. Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Šperka | Jan | Šperka | svobodník | 11.8.1915 | Staškov, Čadca | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Šrámek | Štefan | Šrámek | desátník | 20.8.1919 | Smrdáky, Senica | 31.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Havlík | Štefan | Havlík | vojín | 11.7.1908 | Šala | 16.1.1945 | Sitník | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Štefík | Štefan | Štefík | poručík | 1250/D | 27.3.1922 | Jablonica, Senica | 11.3.1945 | Liptovský Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Štrojza | František | Štrojza | svobodník | 12 431 | 16.6.1903 | Volkov, Volyň | 10.3.1945 | Liptovský Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Šturma | Jaroslav | Šturma | vojín | 11 537/m | 4.12.1920 | Buršovka, Volyň | 11.3.1945 | Liptovský Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Šuhaj | Michal | Šuhaj | svobodník | 17.11.1920 | Okruhla, Tjačiv | 5.4.1945 | Hubová | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Šváb | Stannislav | Šváb | vojín | 10 538/m | 5.5.1919 | Bielická dolina | 4.2.1945 | Podtureň | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Švarc | Jan | Švarc | poručík | 30 398/m | 18.10.1912 | Dobrá Niva, Zvolen | 6.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Tafičuk | Jan | Tafičuk | vojín | 19.9.1921 | Rosuška, Rachovo | 15.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | Tafičuk | 1. pěší brigáda | |
Tarnovský | Juraj | Tarnovský | vojín | 58 605/m | 14.11.1915 | Mokroluh, Bardejov | 21.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 4. pěší br. | |
Ťasko | Demeter | Ťasko | vojín | 1915 | Novoselice, Tačevo | 2.2.1945 | Slovensko | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Ťasko | Ivan | Ťasko | vojín | 19 008/m | Novoselice, Tačevo | 11.3.1945 | Liptovský Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Tengler | Josef | TENGLAR | četař | 11 424 | 4.12.1910 | Moldava, Volyň | 3.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Tiahla | Michal | Tiahla | vojín | 35 401/m | 1926 | Čertižná, Michalovce | 3.3.1945 | Závažná Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Timčík | Štefan | Timčík | desátník | 30 328/m | 25.5.1921 | Vojkovce, Sp. N. Ves | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Timša | Michal | Timša | vojín | 1 784/m | 26.8.1924 | Terešva, Tačevo | 5.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Tivodar | Petr | Tivodar | vojín | 18 792/m | 7.3.1917 | Bededvla, Tačevo | 2.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Tkáč | Petr | Tkáč | vojín | 26 654 | 22.6.1911 | Vyš. Apša, Rachovo | 4.4.1945 | Lísková | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Tkáč | Andrej | Tkáč | vojín | 23 422 | 9.2.1922 | Kačanov, Michalovce | 13.4.1945 | Lísková | Podlehl zranění | zraněn 3.4.1945, Bobrovček | 3. pěší brigáda |
Tokár | Josef | Tokar | vojín | 19 590/m | 31.5.1920 | Humenné | 3.3.1945 | Závažná Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Tomáš | Teofil | Tomáš | podporučík | 796/D | 5.9.1920 | Sofiovka, Volyň | 18.3.1945 | Závažná Poruba | Padl v boji | 4. pěší br. | |
Tomašov | Roman | Tomašov | vojín | 30 270/m | 1.12.1922 | Krompachy | 7.4.1945 | Lubochňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Tomeňuk | Jan | Tomeňuk | svobodník | 20 808/m | 8.1.1913 | Rachovo | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Tomič | Bartolomej | Tomič | vojín | 33 555/m | 16.11.1911 | Vyš. Slavkov, Levoča | 4.4.1945 | Bobrovček | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Tomišinec | Jan | Tomišinec | vojín | 26 217/m | 1.6.1909 | Novoselice, Tačevo | 31.1.1945 | Liptovský Hrádok | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Toronyi | Ladislav | Toronyi | vojín | 24 338 | 1924 | Čegrov, Trebišov | 27.3.1945 | Bpbrovček | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Toth | Ladislav | Toth | vojín | 30429/m | 5.4.1923 | Slavošovce, Dobšiná | 3.4.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Toth | Ludvík | Toth | vojín | 35 912/m | 10.7.1920 | Senec, Galanta | 13.2.1945 | Okoličné | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Treščák | Michal | Treščák | svobodník | 23 717/m | 12.10.1924 | Hatalov, Michalovce | 4.4.1945 | Havrišov | Podlehl zranění | 3. pěší brigáda | |
Tužak | Juraj | Tužak | vojín | 21 305/m | 26.1.1915 | Osturňa, Sp. N. Ves | 3.4.1945 | Pavlova Ves | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Tyrychter | Alois | Tyrychter | poručík | 891/D | 30.9.1915 | Harthan, Semily | 24.2.1945 | Liptovský Hrádok | Podlehl zranění | zraněn, Žiar | 3. pěší brigáda |
Ursta | Ivan | Ursta | vojín | 21 703/m | 11.5.1904 | Apša, Rachovo | 12.3.1945 | Liptovský Hrádok | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | |
Urvinitka | Andrej | Urvinitka | vojín | 30 172/m | 15.3.1922 | Milpoš, Sabinov | 31.3.1945 | Jalovec | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Václavík | Antonín | Václavík | rotný | 3673/m | 3.8.1945 | Detvanská Huta | 3.3.1945 | Zavažná Poruba | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Vajda | Petro | Vajda | svobodník | 19 138/m | 19.8.1919 | Kamenica, Užhorod | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Valach | Jan | Valach | vojín | 23 218/m | 1.7.1922 | 6.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | ||
Valčo | Michal | Valčo | vojín | 27 424/m | 9.5.1925 | Kučín, Vranov | 19.3.1945 | Okoličná | Padl v boji | 4. pěší br. | |
Valenta | Antonín | Valenta | podporučík | 12 870/m | 1.1.1926 | Moskovština. Volyň | 1.3.1945 | Važec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Valko | Štefan | Valko | vojín | 2/1832/2 | 4.2.1945 | Spišské Vlachy | 4.4.1945 | Bobrovec, kóta 915 | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Varcaba | Vasil | Varcaba | vojín | 35 651/m | 31.1.1915 | Ilnice, Iršava | 11.2.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Varga | Jan | Varga | vojín | 23 074/m | 24.6.1927 | Velké Zálužice, Michalovce | 8.3.1945 | Trstená | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Vargovčák | Pavol | Vargovčák | vojín | 58 727/m | 22.5.1927 | Myslava, Košice | 3.5.1945 | Smrečany | Padl v boji | 4. pěší br. | |
Vataha | Jan | Vataha | vojín | 22 920/m | 23.3.1924 | Kamenica, Humenné | 30.3.1945 | Liptovský Mikuláš | Padl v boji | 4. pěší br. | |
Vidiš | Ludevít | Vidiš | četař | 29 400/m | 25.8.1919 | Harbušice, Spišská N. Ves | 31.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Viner | Juraj | Viner | vojín | 19 999/m | 26.7.1926 | Petrovce, Michalovce | 6.3.1945 | Vavrišovo | Podlehl zranění | 1. pěší brigáda | |
Vlčko | Jan | Vlčko | vojín | 20 365/m | 1914 | 8.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | ||
Vlk | Valentin | Vlk | vojín | 2/1300 | 31.1.1910 | Domaňovce | 11.3.1945 | Liptovský Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Vojtek | Jan | Vojtek | vojín | 29 939 | 14.7.1922 | Plavnica, Stará Lubovňa | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Vojtilla | Štefan | Vojtilla | vojín | 20 551/m | 23.3.1917 | Závadka, Sp. N. Ves | 23.3.1945 | Žiar | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Volanský | Josef | Volanský | svobodník | 4785(6)/m | 3.2.1922 | Kobyle, Bardejov | 5.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Vosáhlo | Josef | Vosáhlo | svobodník | 13 400/m | 10.11.1919 | Bohemka, Volyň | 8.3.1945 | Smrečany | Podlehl zranění | 3. pěší brigáda | |
Vyšivan | Ivan | Vyšivan | vojín | 26 492/m | 10.5.1924 | Berlebáš | 16.3.1945 | Smrečany | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Vyšný | Matěj | Vyšný | desátník | 21 108/m | 1925 | Hotok, Ružomberok | 11.2.1945 | Podlehl zranění | 3. pěší brigáda | ||
Weisz | Mikuláš | Weisz | vojín | 2/0133 | 8.12.1925 | Baťovo, Brehovo | 31.3.1945 | Trstená | Padl v boji | 4. pěší br. | |
Weisz | Bence | Weisz | vojín | 3245/m | 25.12.1916 | Mukačevo | 23.3.1945 | Benadiková, Liptovský Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Zalibera | Eduard | Zalibera | poručík | 30 643 | 20.9.1920 | Vikartovice, Poprad | 30.3.1945 | Bobrovec | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Zelikovič | Bernát | Zelikovič | vojín | 21 626/m | 24.12.1922 | Tačevo | 23.3.1945 | Liptovský Mikuláš | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Žabka | Josef | Žabka | vojín | 30 061/m | 11.12.1921 | Ružomberok | 7.4.1945 | Lubovňa | Padl v boji | 1. pěší brigáda | |
Žďárský | Vojtěch | Žďárský | četař | 9197/m | 4.1.1905 | Falkovština, Volyň | 25.3.1945 | Vavrišovo | Podlehl zranění | 3. pěší brigáda | |
Žižka | Daniel | Žižka | vojín | 38 384/m | 11.1.1920 | Hybe | 28.4.1945 | Lúčka | Padl v boji | 3. pěší brigáda | |
Donič |