52. setkání

Zápis z 52. setkání účastníků projektu

konaného dne 2. listopadu v Praze, v restauraci U Bronců
účast: Jirka, Honzin, Vladimír, Diana, Martin, Tomáš, Vojta, Zdeněk a Aleš

program:
1)Zdeněk nás seznámil s milým faktem, opět se o nás psalo v Časopise Dějiny a současnost, v aktuálním listopadovém čísle.

2)Na dálku, Vše nejlepší Feďo k narozeninám.

3) Pamětní listy k účasti na výročním setkání obstará Jirka.

4)Jelikož vrchní logista Honzin je pro výroční setkání stále nejistý, zvolna se do formy dostává jeho pomocník Aleš.

5) Jirka nás seznámil s výsledky naší soutěže. První místo obsadil Dan Vrba ml., druhý je Petr Tichý a třetí místo obsadil Vladimír Štrupl. Všem velká gratulace. A pochopitelně velmi velké díky všem účastníků soutěže, i v tomto roce se podařilo najít a hlavně prezentovat dalších několik tisíc vojenských pietních míst a tím i lidských osudů.

6) Opět se podařilo získat příspěvek na 3. fázi, z minula tam Jirka poukázal částku od D. Vrby a zároveň přispěl Tomáš a Vladimír.

7) Ohledně plánovaného srazu v Kolíně, termín 14.11. platí, podrobnosti upřesní Pepa.

8) Relativně stálé téma ve spolku – trička a mikiny. Budeme si zadávat další výrobu ? A co vlastně chceme vyrobit? Všechny Vaše náměty a požadavky směřujte na email Aleše, který si tuto problematiku vzal na starosti a podle zájmu dá návrh na to co a kolik se nechá vyrobit.

9) Další otevřené setkání bude opět v Praze, ve čtvrtek 16. 12. Místo upřesní Diana, záložním místem je jak jinak, restaurace U Bronců.

zapsal: Martin