Přehled Obětí – Liptovský Mikuláš, vojenský hřbitov – VPM č. 19011

text k VPM – Hroby Obětí 2. světové války

https://www.vets.cz/vpm/19011-hroby-obeti-2-svetove-valky/#19011-hroby-obeti-2-svetove-valky

Jméno dle seznamu Řada Hrob dle seznamu Hrob skutečně Jméno dle náhrobníku ID hrobu Číslo hrobu dle CEVH Jméno Příjmení Hodnost Voj. číslo Narozen Místo narození Zemřel Místo úmrtí Příčina smrti Poznámka Jednotka
nenalezena žádná možnost přiřazení 33575 Michal Petrišče četař 30.7.1921 Bereg Rostoka, Iršava 19.3.1945 Vavrišovo Padl v boji
nenalezena žádná možnost přiřazení 33581 František Pilich svobodník 13.9.1919 3.45 L. Mikuláš Padl v boji
nenalezena žádná možnost přiřazení 32909 Jaroslav Janík vojín 14.11.1908 N. Hrozenkov, Vsetín 13.2.1945 L. Mikuláš Padl v boji
I. 1 Neznámý
I. 2 Neznámý
I. 3 Neznámý
I. 4 Neznámý
I. 5 Neznámý
I. 6 Neznámý
I. 7 Neznámý
I. 8 Neznámý
I. 9 Neznámý
Sacicko Peter I. 10 (skutečně řada V/10) 10 Neznámý
I. 11 Neznámý
I. 12 Neznámý
I. 13 Neznámý
I. 14 Neznámý
I. 15 Neznámý
I. 15 Neznámý
I. 17 Neznámý
I. 18 Neznámý
I. 19 Neznámý
I. 20 Neznámý
I. 21 Neznámý
I. 22 Neznámý
I. 23 Neznámý
I. 24 Neznámý
I. 25 Neznámý
I. 26 Neznámý
I. 27 Neznámý
I. 28 Neznámý
I. 29 Neznámý
I. 30 Neznámý
I. 31 Neznámý
I. 32 Neznámý
I. 33 Neznámý
I. 34 Neznámý
I. 35 Neznámý
I. 36 Neznámý
I. 37 Neznámý
I. 38 Neznámý
I. 39 Neznámý
I. 40 Neznámý
I. 41 Neznámý
Gromovský Jozef I. 42 (skutečně II/42) 42 Neznámý
I. 43 Neznámý
I. 44 Neznámý
I. 45 Neznámý
I. 46 Neznámý
I. 47 Neznámý
I. 48 Neznámý
I. 49 Neznámý
I. 50 Šika Juraj 33743 I/55 Juraj Šika vojín 23610/m 30.5.1920 Drehňovo 11.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
I. 51 Repčák Michal 33685 I/57 Michal Repčák vojín 29215/m 9.9.1919 Osturňa, Sp. N. Ves 7.3.1945 Smrerčany Padl v boji 1. pěší brigáda
I. 52 Palenkas Ján 33557 I/58 Ján Palinkaš vojín 18860/m 16.1.1922 Bedevla, Tjačiv 3.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
I. 53 Prchala Jan 33677 I/59 Ján Prchala vojín 29583/m 18.12.1915 Medeca, Spišská St. Ves 3.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
I. 54 Kanelas Jan 32933 I/60 Alexander Kanoláš vojín 23633 9.11.1924 Varechovce, Medzilaborce 31.3.1945 Padl v boji 4. pěší br.
Šika Juraj I. 55 (skutečně I/50) 55 Lampert Jan v databázi VÚA Praha nenalezen
Sperka Ján I. 56 (hrob neexistuje) 33752 I/56 Jan Šperka svobodník 21024/m 11.8.1915 Staškov, Čadca 11.2.1945 Smrečany Padl v boji
Šperka Ján Jozef I. 56 (hrob neexistuje) 56 Mika Jan 33511 I/62 Andrej Mika vojín není 22.12.1925 Barikunovce, Snina 11.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Repčák Michal I. 57 (skutečně I/51) 57 Svarin Michal 33703 I/62 Michal Savarin vojín 27047/m 28.10.1924 Úbrež, Michalovce 6.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Palenkas Ján I. 58 (skutečně I/52) 58 Libanský Vladimir 33022 I/64 Vladimír Libanský svobodník 9208/m 20.1.1927 Kvasilov, Volyň 20.1.1927 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Prchala Ján I. 59 (skutečně I/53) 59 Pohoroljak Jura 33590 I/64 Juraj Pohoriljak rotný 3331/m 6.5.1922 Vyšní Poprad, Sevljuš 27.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Kanelas Ján I. 60 (skutečně I/54) 60 Šandor Anton 33742 I/66 Andrej Šandor vojín 1967/m 25.11.1921 Koločava – Laz, Volove 11.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Lampert Ján I. 61 (skutečně I/55) 61 Rusin Nikolaj 33696 I/67 Mikuláš Rusin svobodník 3895/m 14.12.1912 Široky Luh, Tjačiv 30.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Mika Andrej Juraj I. 62 (skutečně I/56) 62 Kulhaník Anton 32985 I/68 Antonín Kulhánek desátník 9776/m 7.5.1926 Český Malín, Volyň 12.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
I. 63 Rožko Ivan 33693 I/69 Ján Roško vojín 19769/m 3.6.1923 Stakčin, Snina 1.4.1945 Bobrovec Padl v boji 1. pěší brigáda
Pohoroljak Juraj I. 64 (skutečně I/59)
Libanský Vladimír I. 64 (skutečně I/58) 64 Podolský Ivan 33594 I/70 Ján Podolský vojín 29645/m 18.6.1920 8.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
I. 65 Perignat Martin 33571 I/71 Martin Perignat vojín 29987/m 18.10.1919 Nižný Slavkov, Kežmarok 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Šandor Anton I. 66 (skutečně I/60) 66 Grezinec Nikolaj 32825 I/72 Nikolaj Greželec/Grežinec vojín 25444/m 18.10.1909 Ganic, Tjačiv 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Rusin Nikolaj I. 67 (skutečně I/61) 67 Pasternák Ján 33559 I/73 Ján Pastrňák vojín 29060/m 2.4.1919 Batizovce, Poprad 25.3.1945 L. Mikuláš Padl v boji 1. pěší brigáda
Kulhaník Anton I. 68 (skutečně I/62) 68 Hudák Jozef 32865 I/74 Jozef Hudák vojín 55348/m 14.1.1916 Šoma 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Rožko Ivan I. 69 (skutečně I/63) 69 Negra Štefan 33533 I/75 Štefan Negreš vojín 21748/m 23.11.1922 Ugla, Tjačiv 6.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Podolský Ján I. 70 (skutečně I/64) 70 Peter Ján 33572 I/76 Ján Peter vojín 24396/m 9.5.1951 Parchovjany, Trebišov 11.3.1945 L. Mikuláš Padl v boji 1. pěší brigáda
Perignat Martin I. 71 (skutečně I/65) 71 Docinec Ján 32769 I/77 Jan Dočinec vojín není 21.12.1920 30.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Grezinec Nikolaj I. 72 (skutečně I/66) 72 Krejmus Gejza 33005 I/78 Gejza Krejnus vojín 29644/m 8.4.1921 Sp. Belá 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Pasternák Ján I. 73 (skutečně I/67) 73 Kováč Ján 32965 I/79 Ján Kováč vojín 19254/m 26.6.1927 Výrová 18.3.1945 L. Hrádok Podlehl zranění na ošetřovně 3. pěší brigáda
Hudák Jozef I. 74 (skutečně I/68) 74 Chmára Ján 32901 I/80 Ján Chmara desátník 26956/m 2.1.1922 Žakov, D. Kubín 3.4.1945 Smrečany Padl v boji 4. pěší br.
Negra Štefan (Fr.) I. 75 (skutečně I/69) 75 Oks Gustáv v databázi VÚA Praha nenalezen
Peter Ján I. 76 (skutečně I/70) 76 Pilcer Rudolf 33582 I/82 Rudolf Pilzer vojín 22812/m 20.11.1927 Svajlava 5.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Docinec Ján I. 77 (skutečně I/71) 77 Poddaný Vladimír 33589 I/83 Vladimír Poddaný vojín 12970/m 28.1.1915 Mirohošť 11.3.1945 L. Mikuláš Padl v boji 1. pěší brigáda
Krejmus Gejza I. 78 (skutečně I/72) 78 Adler Adolf 32671 I/84 Adolf Adler vojín 19241/m 5.5.1903 Trekuša, Biely Potok 9.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. as
Kováč Ján I. 79 (skutečně I/73) 79 Hromádka Juraj 32895 I/85 Juraj Hromádka četař 22041/m 19.3.1921 Pichne, Humenné 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Chmára Ján I. 80 (skutečně I/74) 80 Desatník Ján 32760 I/86 Jan Desatník rotmistr 24254/m 24.8.1913 Ruská N. Ves, Prešov 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Oks Gustáv I. 81 (skutečně I/75) 81 Badzo Juraj 32685 I/87 Juraj Badžo vojín 27229/m 7.11.1918 Michalovce 31.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Pilcer Rudolf I. 82 (skutečně I/76) 82 Baláž Michal 32686 I/88 Michal Baláš vojín 7954/m 19.9.1913 Mezihedeš, Iršava 11.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Poddaný Vladimír I. 83 (skutečně I/77) 83 Čech Václav 32746 I/89 Václav Čech vojín 10488/m 11.7.1917 Kneruty, Volyň 5.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Adler Adolf I. 84 (skutečně I/78) 84 Kováč Fedor 32964 I/90 Fedor Kovač desátník 14943/m 7.2.1914 Laturka, Svaljava 11.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Hromádka Juraj I. 85 (skutečně I/79) 85 Jurčišin Andrej 32925 I/91 Andrej Jurčišin vojín 35063/m 1.1.1925 N. Komárnik 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. as
Desátnik Ján I. 86 (skutečně I/80) 86 Derčo Jiří 32760 I/86 Jiří Derco vojín 22541/m 23.5.1924 Močarany, Michalovce 15.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Badzo Juraj I. 87 (skutečně I/81) 87 Cubera Michal 32744 I/93 Michal Cubera vojín není 12.6.1916 Krasnišova, Tjačiv 5.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Baláž Michal, slob. I. 88 (skutečně I/82) 88 Bodnár Michal 32725 I/94 Michal Bodnár vojín 24429/m 12.7.1923 Trebišov 13.2.1945 Okoličná Padl v boji 1. pěší brigáda
Čech Václav I. 89 (skutečně I/83) 89 Čekan Kán 32747 I/95 Ján Čekan vojín 38067/m 15.10.1918 Hanigovce, Sabinov 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Kováč Fedor I. 90 (skutečně I/84) 90 Donič Nikolaj 32773 I/96 Mikuláš Donič vojín 3551/m 1.12.1924 Miková, Medzilaborce 13.2.1945 Smrerčany Padl v boji 1. pěší brigáda
Jurčišin Andrej I. 91 (skutečně I/85) 91 Bernard Mikuláš 32719 I/97 Mikuláš Bernard vojín 16190/m 1910 Luhy, Rachiv 2.45 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Derčo Jiří I. 92 (skutečně I/86) 92 Belík Viliam František měl by I/92 Viliam Belik vojín 4252/m 22.2.1915 Kuralany, Parkán 13.9.1944 Pelnia, Karpaty Padl v boji 2. paradesantní brigáda
Cubera Michal I. 93 (skutečně I/87) 93 Kucan Vasil 32979 I/99 Ladislav Kucko vojín 34475/m 19.10.1915 Velký Tauš, Prešov 1.5.1945 Plevník Padl v boji
Bodnár Michal, slob. I. 94 (skutečně I/88) 94 Hreha Ján 32883 I/100 Ján Hreha rotmistr 24544/m 10.6.1919 Bystré, Giraltovce 3.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Čekan Ján I. 95 (skutečně I/89) 95 Gangur Štefan 32816 I/101 Štefan Gangur vojín 22403/m 31.8.1909 Kopaškovo, Chust 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Donič Mikuláš I. 96 (skutečně I/90) 96 Ivan Štefan 32904 I/102 Štefan Ivan vojín 19897/m 1.11.1923 Pavlovce 23.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. as
Bernard Mikuláš I. 97 (skutečně I/91) 97 Gajda Ján v databázi VÚA Praha neztotožněn
Belik Viliam Frant. I. 98 (skutečně I/92) 98 Humeník Pavel 32879 I/104 Pavol Humeník vojín 23032/m 1918 Roša, Trebišov 13.2.1945 Okoličná Padl v boji 1. pěší brigáda
Kucan Vasil I. 99 (skutečně I/93) 99 Budy Ján 32734 I/105 Ján Budi vojín 35791/m 18.6.1824 Turkovce, Humenné 15.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Hrcla Ján I. 100 (skutečně I/94) 100 Forja František v databázi VÚA Praha nenalezen
Gangur Štefan I. 101 (skutečně I/95) 101 Hrabčak Andrej 32881 I/107 Andrej Hrabčák vojín 26588/m 26.9.1918 Lutina, Sabinov 27.3.1945 Vitališovce Padl v boji 1. pěší brigáda
Ivan Štefan I. 102 (skutečně I/96) 102 Jurčišin Vasil 32924 I/108 Ondrej Jurčišin vojín 30415/m 26.6.1919 Renčišov, Sabinov 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Gajda Ján I. 103 (skutečně I/97) 103 Belík Karol 32712 I/109 Karol Belik vojín 21728/m 10.12.1918 Kolta, St. Ďala 11.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Humeník Pavel I. 104 (skutečně I/98) 32846 Ján Holub vojín 22447/m 27.6.1917 Naciná Ves, Michalovce 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
104 Holub Jozef měl by I/110 Josef Holub vojín 30989/m 14.3.1922 Vítkovice, Sp. N. Ves 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Budy Ján I. 105 (skutečně I/99) 105 Havelka Antonín 32834 I/111 Antonín Havelka vojín 21433/m 17.4.1907 Jiřín, H. Brod 7.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Forja František I. 106 (skutečně I/100) 106 Surý Ladislav měl by I/106 Ladislav Šuri svobodník 32556/m 28.7.1920 Banská Štiavnica 3.4.1945 Smrečany Padl v boji 4. pěší br.
Hrabčak Andrej I. 107 (skutečně I/101) 107 Valach Jan 32892 I/113 Jan Valach vojín 23218/m 1.7.1922 6.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Jurcisin vasil I. 108 (skutečně I/102) 108 Kicko Peter 32946 I/114 Peter Kicko vojín 30763/m 14.5.1919 Brutovce, Levoča 30.3.1945 L. Mikuláš Padl v boji 4. pěší br.
Belik Karol I. 109 (skutečně I/103) 109 Vajda Peter 32888 I/115 Petro Vajda svobodník 19138/m 19.8.1919 Kamenica, Užhorod 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Holub Jozef I. 110 (skutečně I/104) 110 Šalamon Jozef 33741 I/116 Josef Šalamoun svobodník 12962/m 10.11.1914 Falkovština, Volyň 3.4.1945 Smrečany Padl v boji 4. pěší br.
Havelka Antonín I. 111 (skutečně I/105) 111 Skovran Ján 33725 I/117 Škovran Ján vojín 2/0400 23.12.1923 Malý Slavkov, Kežmarok 16.3.1945 L. Mikuláš Padl v boji 3. pěší brigáda
Šurý Ladislav I. 112 (skutečně I/106) 112 Vojtek Jan 32869 I/118 Jan Vojtek vojín 29939/m 14.7.1922 Plavnica, Stará Lubovňa 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Valach Ján I. 113 (skutečně I/107) 113 Lovas Viktor 33026 I/119 Viktor Lovás vojín 33030/m 24.1.1910 Kluknava, Gelnica 30.3.1945 L. Mikuláš Padl v boji 4. pěší br.
Kicko Peter I. 114 (skutečně I/108) 114 Vločko Ján 32858 I/120 Jan Vlčko vojín 20365/m 1914 8.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Vajda Peter I. 115 (skutečně I/109) 115 Tahoň Gustáv 33067 I/121 Gustav Pahoň desátník 32446/m 19.8.1926 Spišská Bělá 3.4.1945 Smrečany Padl v boji 4. pěší br.
Šalamoun Jozef I. 116 (skutečně I/110) 116 Kiš Ladislav 32948 I/122 Ladislav Kiš vojín 27323/m 20.5.1916 Nové Mesto n/Š (?) 30.3.1945 Smrečany Padl v boji 4. pěší br.
Skorvan Ján I. 117 (skutečně I/111) 117 Bondravský Miroslav 32730 I/123 Miroslav Bondarevský vojín 12286/m 1.10.1920 Peresika, Volyň 30.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Vojtek Ján I. 118 (skutečně I/112) 118 Svitek B. 33739 I/124 Bohuslav Svítek podporučík 1437/D 23.7.1926 Noviny České, Volyň 6.3.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Lovas Viktor I. 119 (skutečně I/113) 119 Dumka Gustáv 32778 I/125 Gustav Dunka vojín 25201/m 28.5.1916 Nitr. Streda, Topolčany 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Vločko Ján Michal I. 120 (skutečně I/114) 120 Ondík Juraj 33548 I/126 Juraj Ondík vojín 22994/m 25.5.1924 Blat. Poljanka, Sobrance 13.2.1945 Okoličné, Važec Padl v boji 1. pěší brigáda
Tahoň Gustáv I. 121 (skutečně I/115) 121 Bubera Michal v databázi VÚA Praha nenalezen
Kiš Ladislav I. 122 (skutečně I/116) 122 Pasterčiak Ondrej 33558 I/128 Andrej Pastyrčák vojín 20728/m 2.5.1922 Tolčemes, Sabinov 18.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Bondravský Mir., por. I. 123 (skutečně I/117) 123 Karavan Panas 32936 I/129 Panas Karavian vojín 21784/m 29.8.1911 Vyšna Apča, Rachiv 25.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Svítek B., por. I. 124 (skutečně I/118) 124 Pilát Ondrej 33580 I130 Andrej Pilát vojín 24773/m 22.6.1926 Uh. Zipov, Trebišov 31.3.1945 L. Mikuláš Padl v boji 4. pěší br.
Dumka Gustav I. 125 (skutečně I/119) 125 Vysivan Ján 32863 I/131 Ivan Vyšivan vojín 26492/m 10.5.1924 Berlebáš 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Ondík Juraj I. 126 (skutečně I/120) 126 Šrámek Štefan 33753 I/132 Štefan Šrámek desátník 8292/m 20.8.1919 Smrdáky, Senica 31.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Bubera Michal I. 127 (skutečně I/121) 127 Topovič Filip v databázi VÚA Praha nenalezen
Pasterčiak Ondrej I. 128 (skutečně I/122) 128 Varga Ján 32884 I/134 Jan Varga vojín 23074/m 24.6.1927 Velké Zálužice, Michalovce 8.3.1945 Trstená Padl v boji 1. pěší brigáda
Karavan Panas I. 129 (skutečně I/123) 129 Kocián Valent 32951 I/135 Valent Kocian vojín 29051/m 1.8.1922 29.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Pilát Ondrej I. 130 (skutečně I/124) 130 Šimko Štefan 33754 I/136 Štefan Šimko svobodník 30118/m 8.12.1918 Ostroviany, Sabinov 31.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Vysivan Ján I. 131 (skutečně I/125) 131 Kovalík Jozef 32970 I/137 Josef Kovalík svobodník 2/1119 1922 30.3.1945 L. Mikuláš Padl v boji 1. as
Šrámek Štefan I. 132 (skutečně I/126) 132 Vacaba Vasil 32885 I/138 Vasil Varcaba vojín 35651/m 31.1.1915 Ilnice, Iršava 11.2.1945 Smrečany Padl v boji 1. pěší brigáda
Topovič Filip I. 133 (skutečně I/127) 133 Lukašík Michal 33027 I/139 Michal Lukačík vojín 35924/m 16.9.1927 Ňagovo, Medzilaborce 30.3.1945 Smrečany Padl v boji 4. pěší br.
Varga Ján I. 134 (skutečně I/128) 134 Kacúr Vasil 32928 I/140 Vasil Kačur četař 35429/m 30.1.1920 Vyšná Zbojná, Medzilaborce 16.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Kocián Valent I. 135 (skutečně I/129) 135 Jarema Vasil 32917 I/141 Nikolaj Jarema svobodník 26435/m 7.5.1919 Drahovo, Chust 25.1.1945 Vyšný Slavkov Padl v boji 1. pěší brigáda
Šimko Štefan I. 136 (skutečně I/130) 136 Slimák Michal 33726 I/141 Michal Slimák vojín 35122/m 19.6.1926 Sarbov, Svidník 16.3.1945 Smrečany Podlehl zranění brig. obvaz. 3. pěší brigáda
Kovalík Jozef I. 137 (skutečně I/131) 137 Vetlák Vasil v databázi VÚA Praha nenalezen
Vacaba Vasil I. 138 (skutečně I/132) 138 Kožík František 32977 I/144 František Kožík svobodník 2/1118 1920 30.3.1945 Smrečany Padl v boji 4. pěší br.
Lukašík Michal I. 139 (skutečně I/133) 139 Jakonuk Alexander měl by I/145 Alexander Jakoňuk vojín 9202/m 1.5.1926 Bělohrudka, Volyň 8.3.1945 Smrečany Padl v boji 3. pěší brigáda
Kacúr Vasil I. 140 (skutečně I/134) 140 Kula Andrej 32986 I/146 Ondrej Kulla vojín 28666/m 13.11.1918 Odoriň, Sp. N. Ves 30.3.1945 Smrečany Padl v boji 4. pěší br.
Slimak Michal I. 141 (skutečně I/136)
Jarema Vasil I. 141 (skutečně I/135)
Vetlák Vasil I. 143 (skutečně I/137)
Kožík František I. 144 (skutečně I/138)
Jakonuk Alexander I. 145 (skutečně I/139)
Kula Andrej I. 146 (skutečně I/140)