Mnich

Památník Obětem 2. světové války

Autor: Radek Galaš, 08.04.2006
Umístění: Mnich, severozápadně obce Mnich u rozcestí komunikací na Bořetín a Černovice
Nápis:
Na kamenné desce v čele pomníku:
VĚČNÉ JEST SLOVANSKÉ BRATRSTVÍ ZPEČETĚNÉ KRVÍ !
BĚHOUNEK KAREL
ČABELKA FRANTIŠEK
KUBŮ ALOIS
LEHKÝ JOSEF
PETRŮ JOSEF
PODLAHA FRANTIŠEK
SEMOTÁN JAN
SKOŘEPA FRANTIŠEK
SVITÁK ŠTĚPÁN
VALENTA STANISLAV
BASOV J. PAVLOVIČ
KRILÁTOV V. IGNATĚVIČ
EMR EDUARD
ING. ŠTANCL FJEDOR
SVOBODA MIROSLAV

SVOU KRVÍ PSALI JSME BRATRSTVÍ SLOVANŮ VY ŽIVÍ ČIŇTE TAK SKUTKY.

Na kovových deskách:
JINDŘICHŮV HRADEC
Jarošov n. Než.: HIRŠ V. LÖWY A. LÖWYOVÁ K.
Jindřichův Hradec: CIRHAN J. ČERVÍČEK J. DOSKOČIL K. GOLDŠMÍD J. KRAJCROVÁ S. KUBEŠ L. MÁCHA F. MÁCHA F. MÁCHOVÁ F. MENŠÍK T. MUSIL J. PALUGAI F. PAVLÍK J. POKORNÝ K. RNDR. RÖSCH V. PPLK GŠT. ŘEZNÍČEK K. SCHÖNOVÁ M. SCHÖNOVÁ M. SOLPERA J. SOLPEROVÁ A. SPITZ J. ŠIMEČEK J. TICHÝ J. THEINER R. VAŇÁSEK M. VESELÝ J. VOMASTEK L. WINTERNITZ E. WINTERNITZ . WINTERNITZOVÁ O. ZÁRUBA J. Kunžak: BÍLEK J. KŘIŠŤOVÁ R. POPELA J. ROKYTA E. ŠTEFLÍČEK O. ŠVARC P.
Mostečný: JUDR. KŘÍŽ F. Pluhův Žďár: BENEŠOVÁ M. KRAJCOVÁ J.
Příbraz: NOVÁK J.
Stráž n. Než.: DRÁB A. KOCAR O. MAŤCHA B.
Strmilov: FRIDRICH K. GOLDŠMÍD J. CHAIMSKÝ M. CHAIMSKÁ S. MUDR. KOHN R. MUNK K. MUNKOVÁ K. PITNER J. POKOJ J. VOBR F. WEINSTEIN R. WEINSTEIN J. WEINSTEINOVÁ B. WEINSTEINOVÁ B. ZICH J. Vydří: MAXA J.

KAMENICE N. L.
Batelov: HAMLIŠOVÁ G.
Benešov: BUNDA V. HOLUB E. Bohdalín: TRŽIL K.
Březina: ŠÍMA M. Častrov: Pplk. HOUŠKA T. Černov: KELLNER F.
Černovice: BÍLÁ H. BÍLÝ J. ENGLER L. HROMADNÍK L. HUSPEKA K. HUSPEKA K. KAMPERLE E. KODEŠ A. LÁZENSKÝ K. MÁDL J. MAXIMOVIČ K. MAXIMOVIČOVÁ A. METZEL E. METZELOVÁ V. PRAVDA R. RŮŽIČKA J. ŘEHKA O. ŠEBESTA A. MVDR. TELLER E. VESECKÁ A. VESECKÝ F. VESECKÝ O. VOGL J. VOGLOVÁ P. WINTERNITZ A. WINTERNITZ O. WINTERNITZOVÁ H. WINTERNITZOVÁ L. WINTERNITZOVÁ O. WINTERNITZOVÁ O. WINTERNITZOVÁ R.
Dívčí Kopy: BRÝNA J.
Drahoňov: HRNČÍŘ A.
Horní Cerekev: DUŠEJOVSKÝ F. FRAJ J. HAVRÁNEK J. KIRSCHNEROVÁ Ž. MEZTGER K. METZGER O. METZGEROVÁ A. METZGEROVÁ H. METZGEROVÁ Z. MEZERA J. POLÁK E. POLÁKOVÁ V. ROUBÍČKOVÁ E. ROUBÍČKOVÁ E. ROUBÍČKOVÁ J. ROUBÍČKOVÁ K. ROUBÍČKOVÁ L. SALUS L. SALUSOVÁ J. VERNER F.
Chvalov: PODLAHA F.
Kamenice n. L.: JUDR. HALÍK V. HOUŠKA J. JANDERA A. JEŽEK J. JEŽEK J. JEŽKOVÁ M. KLINGER A. KLINGEROVÁ V. LUSTIG A. LUSTIG J. LUSTIGOVÁ K. MENHARTOVÁ M. METZL J. JUDR. METZL J. METZL R. METZLOVÁ K. METZLOVÁ V. NOVOTNÝ J. PROCHÁZKA K. SADÍLEK F. SCHNEIDER B. SCHNEIDER J. SCHNEIDEROVÁ A. SCHNEIDEROVÁ E. SCHNEIDEROVÁ E. SCHNEIDEROVÁ L. SCHNEIDEROVÁ O. SCHNEIDEROVÁ V. STEINER J. STEINEROVÁ B. STEINEROVÁ J. ŠIMEČEK J. ŠTĚPÁN A. VEIL F. VEILOVÁ A. VILDHOLZ W. VOBOŘIL L. WERTHEIMER J. WERTHEIMER L. WERHEIMEROVÁ H. WERHEIMEROVÁ T. ŽALUD Z. ŽALUDOVÁ J.
Mnich: DOLEJŠÍ A. DOLEJŠÍ V. MUSIL L. MUSILOVÁ M. Nový Etynk: EMER E. GOLDSTEIN E. GOLDSTEINOVÁ E. GOLDSTEINOVÁ J. HOENIG J. HOENIGOVÁ B. JORDÁK K. akt. důst. KOLMAN J. PICK O. PICKOVÁ E. PICKOVÁ H. PICKOVÁ O. RATAJ J. REINER O. REINEROVÁ I. REINEROVÁ I. SKUPA B. SVOBODA M. THEINER B. THEINEROVÁ M. THEINEROVÁ R. TRUHLÁŘ E. ZDENĚK J.
Pelec: JIRSA F.
Počátky: FRAJOVÁ A. LÍSKOVEC M. SMEJKAL K. ZVÁNOVEC R. ZVÁNOVCOVÁ Z. Pravíkov: DAŇHEL F.
Včelnička: SMRČKA F.
Veselá: VOLÁNEK A.
Vlčetín: VETIŠKA B.
Žďár: MACH V.
Žirovnice: BUČEK K. EMLER A. MUDR. GREIF E. HAVLÍČEK J. HRON B. HRYZÁK B. JELÍNEK V. JIRSA K. KLIMEŠ J. KOUDELKA J. KRÁSL J. KREJČŮ J. RODINA LERNEROVA MÍCHAL F. PEŘINA S. RODINA PFEFFEROVA SATRAPA B. SEVERA F. SOUKUPOVÁ M. SPIEGEL J. ŠÁMAL A. ZUZÁK V. Černovice: METZELOVÁ E.

MILEVSKO
Bechyně: ANŠERLÍK R. EISLER A. EISLEROVÁ H. EISLEROVÁ M. FISCHER J. FISCHEROVÁ I. HESKÁ E. HESKÁ Z. HESKÝ L. HERLINGER A. HERLINGEROVÁ A. HOMÉR J. JUC. HOMR. K. JEDLINSKÝ A. JEDLINSKÝ J. JEDLINSKÝ L. JEDLINSKÁ Z. KODANOVÁ R. KOVAŘÍK J. LAMPL F. LENZ B. LENZOVÁ V. PARÝSEK A. PARÝSEK O. PARÝSKOVÁ B. PARÝSKOVÁ R. POPPER E. POPPER I. POPPER O. POPPER R. POPPEROVÁ A. PORPEROVÁ H. POPPEROVÁ V. REIMANN J. REIMANN K. REIMANN O. REIMANNOVÁ K. SOUKUP K. SPITZ E. SPITZ J. SPITZOVÁ A. SPITZOVÁ T. SYNEK F. TŮMA V. ZENKER J. ZENKER K. ZENKEROVÁ E.
Bernartice: DOUBEK A. DOUBEK K. DOUBKOVÁ M. HODÍK F. HOFMAN J. HOFMANOVÁ R. HRUBEC F. HRUBEC J. HRUBEC L. HRUBCOVÁ C. JOKL L. KAČENA R. KÁLAL J. KAŠPAR J. KOUDELKA KRZÁK S. KRZÁK S. KRZÁKOVÁ A. KRZÁKOVÁ J. KRZÁKOVÁ Z. LUKEŠ F. LUKEŠ J. LUKEŠOVÁ M. MAUTNER J. MAUTNER P. MAUTNEROVÁ MAUTNEROVÁ M. MAUTNEROVÁ M. MÁLEK J. PANČÍKOVÁ V. PARTAJ A. RUBÍN J. RUBÍN B. RUBÍNOVÁ H. SUTTÁ M. SUTTÝ J. ŠVEC F. ŠVEC J. ŠVEC V. TOMEK B. TOMKOVÁ M. J. TUPÁ M. TUPÝ F. URBAN J. WEIGL R. ING. WEIGL V. MUDR. WEISZKOPF G. ZIVUŠKA F.
Bežerovice: HONZA F.
Bilina: SOLDÁT J.
Božejovice: ČUNÁTOVÁ B.
Černýšovice: BURIÁNEK A. FÜRST F.
Dobronice: JEDLIČKA J. ŠÁCHA F. Dražič: LANDA V.
Hodětín: RYPÁČEK J.
Hostín: PĚŠIČKA V.
Hrejkovice: EISNEROVÁ M. EISNEROVÁ R. JUSTIC J. JUSTIC O. JUSTICOVÁ E.
Komárov: MOLECHA J.
Kostelec n. Vlt.: KOHN D. KOHN J. KOHN J. KOHN Z. KOHNOVÁ A.
Kotýřina: WEIL J. WEILOVÁ E. Kučeř: ŘEŽÁBEK S.
Květov: HEJNA J. Milešov: CYRUS K. DR. ING. KRAUS E. SEDLÁK V. Milevsko: ADLEROVÁ L. AŠERMANOVÁ J. BLECHA J. BRASCHOVÁ A. BRASCHOVÁ H. BRASCHOVÁ M. BŘICLOVÁ O. BURSÍK K. ELSNEROVÁ O. ELSNEROVÁ R. FERDA F. FERDA S. FERDOVÁ I. FIALA J. GROTTE K. GROTTEOVÁ M. CHVÁLA V. KOHN J. KOHNOVÁ E. KOLÁČEK F. KOŘÁNEK F. KOTHERA J. KRAMER J. KŘÍŽ J. KUBR J. KYPET A. LEDERER P. LEDEREROVÁ A. METZGER F. METZGEROVÁ A. NÝVLTOVÁ B. OPPENHEIMEROVÁ B. OPPENHEIMEROVÁ E. OPPENHEIMEROVÁ M. OPPENHEIMEROVÁ Ž. ORLÍK R. POR. PAPOUŠEK K. PEŘINKA K. JUDR. POLÁK J. REICHNER A. REICHNER K. REICHNEROVÁ F. REINIŠ J. REINIŠ O. REINIŠOVÁ R. RITTEROVÁ CH. ROUBÍČEK P. MUDR. ROUBÍČEK V. ROUBÍČKOVÁ F. MUDR. SACHS A. SACHSOVÁ H. SACHSOVÁ R. SEDLÁKOVÁ B. SOUKUP V. STRAKA M. ŠIMEČEK F. ŠIMEČKOVÁ O. ŠMELC J. VODŇANSKÝ K. VODŇANSKÝ L. VINDT A. VINDTOVÁ F. VINDTOVÁ M. VRKOČOVÁ H. VRKOČOVÁ M. WEIGER E. WEIGEROVÁ A. WEINER A. WEINER F. WEINER K. WEINER S. WEINEROVÁ B. WEINEROVÁ K. WEINEROVÁ M. WEINEROVÁ V. WEISZKOPF J. WIENER E. WIENER H. WIENER J. WIENER O. WIENER Z. WIENEROVÁ B. WIENEROVÁ M.
Opařany: ŠERHANT F. VOŠTA F.
Podboří: NĚMEC F.
Radětice: KAZIMOUR K. ŠEVČÍK S.
Sepekov: HANDREJCH L. KOTALÍK K. MIKOTA V. SMRŽ J. PRÁGER L. voj. let. ŠÍMA B.
Sobědraž: KOVÁŘ S.
Staré Sedlo: ZENKEROVÁ Š.
Střítež: HOUDA M.
Sudoměřice: RINDOVÁ M.
Svatkovice: MRZENA J.
Veselíčko: DUŠEK F.
Vranov: HORÁK J.
Zběšice: CHARYPAR V.
Zběšičky: KULIG M.
Bernartice: DOUBEK J.

PELHŘIMOV
Bácovice: BRÁVEK J.
Bedřichov: HRUŠKA F.
Boršov: FRANTÁL J.
Božejov: VESELÝ J.
Bratřice: HUMEŠ J.
Březina: BLAŽEK F. BLAŽKOVÁ M.
Cejle: FRANTÁL V.
Cetoraz: BERKA K. KRŠEK F. MAŠÁT J.
Červená Řečice: GEBHART L. KAŇKA F. KOS J. KYNCL F. NETTL B. NETTL M. SIMAN E. ŠMOLKA R.
Dobrá Voda: CRKAL V. HÁNA J. VIKTORA F.
Dolní Cerekev: FAJMAN F. KUNŠTAR R. TROJAN F. TRJANOVÁ A.
Dubovice: VOREL J.
Hořepník: KAŇKA A. ŠTERCL L. ZELENKA J. ZUČEK K.
Hutě: POLICAR F.
Jetřichovice: MAREŠ A.
Kámen: BUREŠ M.
Kejčice: KREML J.
Křeč: CHLAD V.
Křelovice: BURDA F.
Lejčkov: GARHOFER A. LÍSKOVEC J.
Leskovice: BRTNA J. DVOŘÁK M. DVOŘÁKOVÁ A. HRDOUŠEK A. CHAROUZEK J. KRÁL J. KRÁL J. KRÁL J. PAVLŮ A. PAVLŮ J. PAVLŮ M. PAVLŮ V. PECH M. SOUKUP J. SOUKUPOVÁ A. STUPKA M. URBANEC M. VAŠKŮ J. VAVERKA F. VAVERKA J. VAVERKOVÁ J. VLACH F.
Litohošť: BÍBA J. CHALOUPEK J. ŽÁČEK J. Lukavec: BENEŠ A. BENEŠ F. BENEŠ J. BENEŠ S. BENEŠOVÁ M. BENEŠOVÁ V. BRODOVÁ A. BRODOVÁ E. ČUBA J. HEŘMÁNEK A. HYBŠ K. HYBŠ P. HYBŠ V. HYBŠOVÁ K. KOPŘIVA J. PAŤHA J. MILÍČOV: RÁSOCHA J.
Moraveč: HLAVÁČEK J. POLÁK I. POLÁK Z. POLÁKOVÁ E. POLÁKOVÁ H. WEILOVÁ Ž.
Myslotín: NOVÁK J. Myslov: METZGER F. METZGER H.
Nová Cerekev: FUCHSOVÁ E. GLASEROVÁ B. GUTTMANN E. GUTTMANOVÁ E. GUTTMANOVÁ H. KLETEČKA R. LUSTIG J. DR. LUSTIG M. LUSTIGOVÁ H. METZLOVÁ E. METZLOVÁ R. SCHLESINGEROVÁ M. SCHLING E. SCHLING L. SCHLINGOVÁ E. SCHLINGOVÁ H. STRAKA E. STRAKOVÁ H. STRAKOVÁ M. STRAKOVÁ V.
Nový Rychnov: ANČERL J. ANČERL L. ANČERL P. ANČERLOVÁ B. ANČERLOVÁ O. BAMBAS J. BÖHM J. GÖBL J. PECH F. PODHRAZSKÝ J. RŮŽIČKA J. STETTNER H. STETTNER Z. STETTNEROVÁ H. STETTNEROVÁ J. TUCHAN V.
Pacov: BADEROVÁ E. BONDYOVÁ H. CARDA F. FLUSSOVÁ M. FREIBERGER B. FREIBERGER K. FREIBERGER S. FREIBERGEROVÁ B. GLASER J. GLASER L. GLASER L. GLASEROVÁ H. GLASEROVÁ O. GOLDOVÁ O. GROSS J. GROSS O. GROSS V. GROSSOVÁ A. GROSSSOVÁ V. GUTTMANN N. GUTTMANNOVÁ R. GUTTMANNOVÁ Ž. HORKÝ L. HOLZEROVÁ K. JANŽURA J. JÍRA J. JOKL R. JOKL V. JOKLOVÁ A. JOKLOVÁ O. KLINENBERGER R. KŇÁKAL J. KOCOUREK K. KOHNOVÁ B. LANGEROVÁ H. LEDERER E. LEDERER E. LEDERER K. LEDERER V. LEDEREROVÁ B. LEDEREROVÁ E. LEDEREROVÁ Z. LEVITNER J. LEVITNER K. LEVITNER P. LEVITNEROVÁ M. MARGOLIUSOVÁ E. MARGOLIUSOVÁ V. MELLER J. MELLER O. MELLER P. MELLEROVÁ A. METZGER O. METZGEROVÁ A. METZGEROVÁ E. METZGEROVÁ E. MORAVEC A. MORAVEC F. MORAVCOVÁ H. MORAVCOVÁ J. MORAVCOVÁ N. PACHNER K. PACHNEROVÁ A. PACHNEROVÁ H. POLÁČEK L. POLÁČKOVÁ H. POLÁČKOVÁ H. POLÁČKOVÁ M. PORGES J. PORGESOVÁ A. PORGESOVÁ H. PORGESOVÁ V. ROBITSCHKOVÁ C. ROUBÍČEK F. ROUBÍČEK J. ROUBÍČKOVÁ E. RÖSSLER B. RÖSSLEROVÁ E. SCHECK V. SCHECKOVÁ B. SCHECKOVÁ H. SCHECKOVÁ J. SCHECKOVÁ M. STERN J. STERN O. STERNOVÁ K. SYNEK F. SYNEK R. SYNKOVÁ H. WEINER V. WEINEROVÁ. WEINEROVÁ M. WEINEROVÁ H. JUDR. WERHEIMER L. WERTHEIMER M. WERHEIMEROVÁ A. WERTHEIMEROVÁ M. WIENER J. WIENER L. WIENEROVÁ A.
Pavlov: MASOPUST F. MASOPUST V. POLÁČEK L. SUK A.
Pelhřimov: BAŠTA F. BECKOVÁ A. BECKOVÁ O. BLÁHA A. BÖHM A. BÖHM R. BÖHM Z. BÖHMOVÁ M. BÖHMOVÁ V. DRDA M. FARKA J. FRANKENSTEINOVÁ F. FRID O. FRIEDOVÁ E. FRIED V. FUCHS J. HAVEL F. HAVEL V. HAVELKA S. POR. HEMR J. HILDEBRANT A. HLAVÁČEK F. HOLAN J. HRABAČKA V. HRABAL J. JONÁK J. KEMR V. KOCIÁN K. KOHN Z. KOHNOVÁ H. KOLÁŘ J. KOLÁŘ M. KRAUSOVÁ O. KŘÍŽEK J. KUMERMAN O. KUMERMANOVÁ CH. LÍROVÁ B. LHOTSKÝ L. LORENZ L. MAREK F. MÁSILKO J. METZL K. METZL R. METZLOVÁ E. METZLOVÁ K. METZLOVÁ K. METZLOVÁ R. MĚKUTA A. MIKLENDA J. NEUWIRTHOVÁ J. NEUWIRTHOVÁ CH. PACLÍKOVÁ M. PLATOVSKÝ J. PLATOVSKÝ M. PLATOVSKÁ A. PODRUH K. POLÁK A. POLÁK E. POLÁK E. POLÁK J. POLÁK M. POLÁK M. POLÁKOVÁ F. POLÁKOVÁ E. POLÁKOVÁ I. POLÁKOVÁ M. POSPÍŠIL M. PROKOP V. RABINOVSKÝ E. MUDR. RABINOVSKÁ E. ROH F. ROUBÍČEK H. ROUBÍČEK J. ROUBÍČEK R. ROUBÍČKOVÁ CH. ROUBÍČKOVÁ O. ROUBÍČKOVÁ R. RŮŽIČKA J. RYBNÍKÁŘ J. STAVA F. STEINOVÁ CH. STRAKA A. STRAKOVÁ E. STRAKOVÁ O. STRNAD B. SÝKORA J. ŠMOLKA J. ŠMOLKOVÁ R. TELTSCHEROVÁ H. TEPLÝ M. THEINEROVÁ E. THEINEROVÁ J. MSGRE. VANĚK F. VANĚK M. VESELÝ K. VLACH J. VOJTĚCH F. VONDRÁČEK J. VŠETIČKA V. WELSER K. JUDR. WERHEIMER B. WERTHEIMEROVÁ J.
Pořín: CIVÍN K. ČEKAL J. JANURA A. JANURA V.
Prasetín: DRÁB A. DRÁB K. NĚMEC J. RAIS A. SOUČEK K. ŽITT F.
Proseč u Pošné: KUNST F.
Rohozná: HANZAL Š. MAREK K. ROUBAL J. Rovná: CIRÝN J. HÁJEK M.
Rynárec: ŠTERCL B. Řísnice: FILIP J.
Samšín: DVOŘÁK R. Skrýšov: COUFAL J. FRIDRICHOVSKÝ M.
Strměchy: PAVLÍČKOVÁ M. VAVERKA J.
Šimpach: MARKVART F.
Těchoraz: ROT J. Těšenov: VOPÁLENSKÝ J.
Týmova Ves: PFEFFEROVÁ M. Velká Chyška . ADAM F. FÁK J. MAŘINEC Z.
Vlásenice – Drbohlavy: div. gen. DOLEŽAL M.
Vodice: BALOUN J. DVOŘÁK J. HOLUB A. ŘÍHA V. ŠIMEK J.
Vyklantice: KAŠTÁNEK A.
Zahrádka Hrobská: BALOUN J. PIVOŇKA A. SVÁČEK F.
Zlatenka: POPELÁŘ K.
Zmišovice: SKALA J.
Lesov: ŠIMON R.
Cajla: ROUBAL J. Pořín . BALOUN V.

SEDLČANY
Babice: NEVAŘIL V.
Boluchovice: DVOŘÁK F.
Borotín: BENDA J. FANTA P. HRONEK K. KOHNOVÁ H. LÖWY J. LÖWY K. SEIDLOVÁ B. VANŽURA F. VYČICHL F. ZACHARIÁŠ M.
Červený Hrádek: HEJNA F.
Čestín: SVATOŇ F.
Čistovice: HORA J. KOZLOVSKÝ A.
Divišovice: DVOŘÁK K.
Dražkov: KÖNIGOVÁ A. STEINDLEROVÁ H.
Drachkov: HŮRKA F. VYHNISOVÁ A. VYHNIS V. VYSTYD B. VYSTYD K.
DublovicE: HEŘMÁNEK K.
Jankov: VILÍMEK F.
Janovice Vrchotovy: BÄUMEL J. HERMAN F. HERMANOVÁ I.
Jiřetice: JELÍNEK A.
Jiřín: SUCHAŘÍPOVÁ H.
Heřmaničky: EPSTEIN J. EPSTEIN J. EPSTEIN S. EPSTEINOVÁ EPSTEINOVÁ E. KAUFMANOVÁ K. WEIGERTOVÁ E.
Karasova Lhota: GOTLIEB R. KLINGER E. KLINGER V. KLINGEROVÁ B. KLINGEROVÁ H. MUNDSTEIN K. MUNDSTEIN R. MUNDSTEINOVÁ I. ULLMANN J. ULLMANN M. ULLMANNOVÁ K. ULLMANNOVÁ M. ULLMANNOVÁ R.
Kňovice: MLEJNEK F. Kosova Hora: EISLEROVÁ J. EISLEROVÁ Z. FIŠLOVÁ P. HELLEROVÁ E. KAUFMAN A. KAUFMAN O. KAUFMANOVÁ E. KAUFMANOVÁ H. KAUFMANOVÁ M. KAUFMANOVÁ M. KLEPETÁŘ V. KLEPETÁŘOVÁ L. LANGBART T. LANGABARTOVÁ F. LOVOSICKÁ E. LOVOSICKÝ O. POLÁČEK A. POLÁČEK E. POLÁČEK K. POLÁČKOVÁ A. POLÁČKOVÁ K. POLÁČKOVÁ O. OPPENHEIMEROVÁ I. OPPENHEIMEROVÁ P. STEINOVÁ K. STERN J. STERNOVÁ M.
Krchov: KORTÁNEK J.
Křenovice: DRÁB F.
Leňany: ŠŤOVÍČEK K.
Lovčice: VANDĚLÍK F.
Městečko: OTRADOVEC F.
Minartice – bunkr: dva neznámí čeští partyzáni
Mirovice: PECHÁČ J. Mrákotice: NOVOTNÝ V. Neustupov: KOHNOVÁ A. REINER G. REINER K. REINEROVÁ N. REINEROVÁ K.
Ouběnice: KOTRBA F. KOTRBOVÁ M. MUDR. LYČKO B. VANĚK L. VAŇKOVÁ J. Prčice: ČECH M. KRAMPERA V. MRÁZEK SOVA B. VELEBIL E. Přestavlky KRÁL F. KUKLA J. PETERKA J.
Radotín: PÍCA A.
Rovina: CHMÁTAL F.
Sedlec: BLAŽKOVÁ V. BROŽEK J. CALRA J. HOUDA J. CHOMÁTOVÁ F. NÁDVORNÍK L. PECH K. POČTA J. PROKOP F. SYROTEK J. SVÁTEK K. VARGA G. VČELÁK F. VODŇANSKÝ E. VODŇANSKÝ K.
Sedlčany: DEJMKOVÁ R. JUDR. ELIŠÁK F. ELIŠÁK J. ELIŠÁK M. ELIŠÁKOVÁ S. ELIŠÁKOVÁ V. ELIŠÁKOVÁ Z. HEŘMAN F. HEŘMANOVÁ I. HEŘMÁNEK V. HŘEBEJK S. CHOBOTSKÝ K. CHOBOTSKÝ R. CHOBOTSKÁ J. CHOBOTSKÁ O. CHOCHMAN B. CHOCHMAN K. CHOCHMANOVÁ I. CHOCHMANOVÁ M. CHOCHMANOVÁ R. KAUFMANN Z. KLEPETÁŘ O. KLEPETÁŘOVÁ D. KLEPETÁŘOVÁ F. KLEPETÁŘOVÁ E. LEBENHARTOVÁ J. METZGER B. METZGER F. METZGER G. METZGEROVÁ K. NOVOTNÝ A. PLAVEC A. STARK A. STARK H. STARK K. STARKOVÁ A. STARKOVÁ H. STARKOVÁ R. VYSTYD K. WEINER M.
Sledovice: RUBEŠ A.
Střezimíř: MÍKA A. JUDR. SCHECK A. SCHECK J. SCHECK K. JUDR. SCHECKOVÁ O. WEINSTEINOVÁ J.
Štětkovice: FISHL M. FISHLOVÁ E. PROCHÁZKA J.
Tomice: BÄUMEL E. Vojkov: MAŠEK J. REPETNÝ J.
Votice: ARNSTEIN E. ARNSTEIN H. ARNSTEINOVÁ E. ARNSTEINOVÁ J. BEJKOVSKÁ A. BEJKOVSKÝ F. BERGER J. BERGEROVÁ A. BIENENFELD E. BIENENFELDOVÁ M. BLOCH O. BLOCHOVÁ I. BUDLOVSKÁ M. CIKÁN F. EPSTEIN R. EPSTEINOVÁ J. FISCHL O. FISCHLOVÁ J. FISCHLOVÁ M. FRIEDMANOVÁ A. FRIEDMANOVÁ M. FRIEDMANOVÁ O. HERMAN O. HERMANOVÁ B. HERMANOVÁ I. HOLZER R. HOLZEROVÁ K. HOLZEROVÁ M. JELÍNEK F. JELÍNEK J. KARABEL F. KARABELOVÁ J. KATZ J. KATZ V. KATZOVÁ R. KAUDERS A. KAUDERS E. KAUDERSOVÁ H. KLEIN F. KLEIN I. KLEIN J. KLEIN M. KLEINOVÁ E. KLINGER J. KLINGEROVÁ V. KOHN G. KOHN O. KOHNOVÁ I. KOHNOVÁ T. KUBOUŠEK F. MANDELÍKOVÁ J. MAUTNER E. MAUTNER G. MAUTNEROVÁ M. MAUTNEROVÁ R. NECKÁŘ L. NEŠLEHA B. OPIČKA A. PACHNER K. PACHNEROVÁ A. PEŠEK A. PEŠEK I. PEŠEK J. ROSENZWEIG E. ROSENZWEIG O. ROSENZWEIG R. ROSENZWEIGOVÁ I. ROSENZWEIGOVÁ M. SILBERSTERN J. SILBERSTERN R. SILBERSTERNOVÁ C. SPIEGEL K. SPIEGELOVÁ M. SPIEGELOVÁ R. STEINOVÁ R. STRAKA R. STRAKOVÁ J. SUCHAŘÍPOVÁ TELLER A. TELLER F. TELLER J. TELLER O. TELLER R. TELLEROVÁ K. TELLEROVÁ L. TELLEROVÁ M. TELLEROVÁ M. TELLEROVÁ O. TELLEROVÁ I. VOGL J. VOGL O. VOGL P. VOGLOVÁ A. VOGLOVÁ H. WEINSTEINOVÁ D. WEINSTEINOVÁ M. WEINSTEINOVÁ S. WOLF H. WOLFOVÁ M. Vrchotice: TROJÁČEK J.
Zechov: OPIČKA F.

TÁBOR
Bálkova Lhota: MORAVEC F.
Beranova Lhota: BERVIDA F.
Bítov: DRDA V. Budislav: METLEC F.
Čekanice: BOHUSLÁVEK J. MRZENA J. PŘEVRÁTIL J. TŮMA P. VONDRÁČKOVÁ R.
Čelkovice: ČERVENÝ F. HOMŮLKA V. ŘÍPA O. VESELÝ J.
Červené Záhoří: HANZLÍK J. VOBOŘIL K. Deštná: DVOŘÁKOVÁ A. KLOBOUČNÍK J. KRAJCOVÁ J. KUKAČKA L. KUKAČKOVÁ R. LÖWY M. LÖWYOVÁ K. LÖWYOVÁ M. PRAGER K. SONENSHEIN E. SONENSCHEIN O. SONENSCHEIN M. SONENSCHEINOVÁ B. VALENTA K.
Dírná: JUDR. TUPÝ
Dlouhá Lhota: MIKL V. ŠÍMA J.
Dobronice: FAU V.
Domamyšl: NOVOTNÝ F.
Dobřejice: JANOUŠEK J. PIK. J. PIK K. PIK V. PIKOVÁ F. SMAŽÍK J.
Dolní Hořice: HOLÝ K. KUBART Š. VÁCHA F. Drahnětice: VLK F.
Dražice u Tábora: KADLEC J. SPÁLENSKÝ Z. VOLEK A.
Dvorce: BÁRTA V. BOHÁČ J.
Hlavatce: CÍCHA J. CHYŠKA K.
Chotoviny: HOFMAN J. KADLEC F. PISTORIUS J. STRNAD V. VRCHOTA F.
Chýnov: BARTÁČEK J. BENEŠOVÁ J. BENEŠOVÁ M. DVOŘÁK F. GUTTMAN H. HRUŠKA V. JOKL A. JOKLOVÁ B. KOHN J. KUČERA B. KUČEROVÁ V. METZGER J. METZGER Z. METZGEROVÁ O. STEINER A. STEINER E. STEINER K. VÁCHA E. VÁCHOVÁ A. VESECKÝ B. VRTIŠKA J.
Jedlany: KLINENBERGER B. KLINENBERGEROVÁ O. Jistebnice: GOTHARD F. HRON O. JÍLEK J. KOTAŠKA J. POLÁK J.
Kajetín: Ing. JANDA F. Kamberk: PICKOVÁ K. TELLER A. TELLER O. TELLEROVÁ H. TELLEROVÁ H.
Kladruby: POŠVÁŘ J.
Klenovice: BOUŠKOVÁ B. CÍLEK J. CHMELÍK J. NOVOTNÝ B.
Klokoty: DRTINA B.
Košín: HOMOLKA J.
Lhota Hrusova: VRÁNEK F.
Lhota Rybova: BRT J.
Lhota Stoklasná: RTM. MAREŠ J.
Lhota Zárybnická: PACHNER E. PACHNEROVÁ B.
Mašovice: NOVÁK J. Měšice: HRBEK J. HRBEK J. MÍKA J. PLACHÝ J. SVAČINA E. TOMÁŠEK K. VOSÁTKO K. VOŠTA J.
Mladá Vožice: BLÁHA J. MJR. BOHÁČ J. BRICH J. DUDÁK F. PPOR. DUŠEK F. CHOTĚTICKÝ B. JUNGMANOVÁ M. MAREŠ A. MIMRÁČEK F. ROSOL E. SEDLÁČEK F. ŠINDELÁŘOVÁ V. VANIŠ V. Nasavrky: CIBULKA F.
Nedvědice: ŽALDA J. Noskov: KUBÍK R. NOVOTNÝ K. ROSOL F.
Nová Ves u Ml. Vožice: MATOUŠEK J. PAVLÍK V. RŮŽIČKA V. ŠŤÁSTKA J.
Oltyně: ŠPALE J.
Petrovice: DR. ING. BACHRACH K. JUDR. BACHRACH V. SLUNEČKA J.
Polánka: BERVIDA F.
Přehořov: Škpt. VESELÝ J.
Radenín: ŽENÍŠEK J. Radkov: JIRÁK F. KOZLOVSKÝ J.
Rat. Hory: GOLDFINGER F.
Rodná – Bradáčov: BRYCHTA J. KOBLIC F. KRÁL J. LÍSKOVEC J.
Roudná: BRÁZDA J. KOLÁŘ M. KOVANDA R. PROKEŠ J. SVOBODA G. ŠEDIVÝ T.
Řemíčov: VRTIŠKA A.
Řepec: HOŘEJŠÍ J. HRUŠKA J. KOZOJED J. NOSKA J. VRCHOTA F. VRCHOTA F.
Řevnov: BEDNÁŘ L.
Sezimovo Ústí: HEJNÝ S. KULDAN A. PEŠTA F. VALENTA J. VESECKÝ V.
Skalice: SYROVÁTKA F.
Skopytce: PAVLIŠ J.
Skrýchov: Plk. MAŠEK F.
Slapy: MARTINŮ J.
Soběslav: ABRAHAMSOHNOVÁ G. ANSCHERLÍK M. ANSCHERLÍKOVÁ B. BARTOŠ J. BLANN B. BLUMKOVÁ A. BUBNÍK V. ČERVENKA V. FELDMAN O. FELDMAN Q. FELDMANOVÁ O. FISCHER E. FISCHER P. FISCHEROVÁ A. FISCHEROVÁ M. FRANKENSTEINOVÁ F. FREUND K. JIROVSKÝ J. KATZOVÁ H. KLEINOVÁ M. KLEINOVÁ V. KORD A. KORDOVÁ M. KREISL F. KROMBERGER K. KROMBERGEROVÁ P. KUBÍN J. LAMPL J. LAMPLOVÁ H. LEDERER H. LEKNER K. LÖWYOVÁ K. LUSTIG A. METZL E. NEDĚLKA J. OPPENHEIMER G. OPPENHEIMER R. OPPENHEIMEROVÁ M. PENÍŽEK F. PENÍŽKOVÁ D. PENÍŽKOVÁ I. PENÍŽKOVÁ H. PENÍŽKOVÁ M. PENTLIČKOVÁ M. PICK J. PIRKLOVÁ M. SCHÜSKOVÁ O. STRAKA K. STRKA O. STRAKOVÁ A. ŠOURKOVÁ R. ŠŤASTNÁ E. ŠTEINOVÁ E. ŠTEINOVÁ F. ŠTERN J. ŠTERNOVÁ B. VOGLOVÁ E. VOGLOVÁ I. WEISOVÁ A. WURMFELD F. WURMFELDOVÁ H. ZIMMER O. ZIMMER P. ZIMMEROVÁ H. ZIMMEROVÁ K. ZRZAVÁ H. ŽALDA J.
Stadlec: GERBER A. GERBER A. GERBEROVÁ R. HÁJEK K. KOKRHÁČ J. KOKRHÁČ R. KOKRHÁČOVÁ Ž. PELÍŠEK V. UHLÍŘ R.
Sudoměřice: GRÜNHUT B. MUDR. HULINSKÝ R. PAŘÍZEK J. PASEKA J. MUDR. POLÁK F. POLÁK V. POLÁK K. POLÁKOVÁ J.
Tábor: ADÁMEK F. ALINA E. ALINA Z. ALINOVÁ M. AŠERMAN K. AŠERMANOVÁ G. AŠERMANOVÁ H. BARTOŠ J. BARTUŠEK J. MUDR. BATĚK J. BAUER F. BEJBLÍK J. BENEŠ F. ING. BERÁNEK M. JUDR. BLECHA A. MJR. BLECHA H. BÖHM A. BÖHM J. BÖHM R. BÖHMOVÁ B. BROUM V. BRÖSSLER K. DR. BRUK J. BRUK K. BRUKOVÁ N. BRUKOVÁ O. BRUNNER K. PLK. BŘEZINA J. ČECH S. ČERNÝ F. JUDR. ČERVENKA A. JUDR. DVORSKÝ J. EDER K. EISENSTEIN M. JUDR. EVALD K. FAIGL A. FARA F. FERRA J. FINKOVÁ B. FISCHLOVÁ O. FIŠER J. FIŠEROVÁ M. FIŠEROVÁ Z. FREUNDOVÁ M. GOLDSTEINOVÁ J. GOTLIEBOVÁ H. GÖTZLOVÁ K. GRIMMOVÁ B. GRÜNSTEIN A. GRÜNSTEIN D. GRÜNSTEINOVÁ A. GRÜNSTEINOVÁ E. GLÜCKLICH B. JUDR. GLÜCKLICH V. GLÜCKLICHOVÁ T. GUTTMANN A. GUTTMANN I. GUTTMANN I. GUTTMANN J. GUTTMANN H. GUTTMANN K. GUTTMANN O. GUTTMANN S. GUTTMANN Z. GUTTMANNOVÁ A. GUTTMANNOVÁ A. GUTTMANNOVÁ A. GUTTMANNOVÁ E. GUTTMANNOVÁ E. GUTTMANNOVÁ I. GUTTMANNOVÁ I. GUTTMANNOVÁ H. GUTTMANNOVÁ K. GUTTMANNOVÁ L. GUTTMANNOVÁ Š. GUTTMANNOVÁ T. GUTTMANNOVÁ V. HÁJEK J. HÁK V. HAMTÁK E. HANIŠ B. HARTOVÁ M. HEJNÝ J. HELLER J. HELLER P. HELLEROVÁ B. HELMICH O. HERLINGEROVÁ H. HEŘMANOVÁ M. HOFFMANN G. HOFFMANN J. HOFFMANNOVÁ F. HOFMANNOVÁ O. HOLÝ F. HONZÁK HOŠNA R. HRSTKA V. JUDR. HRUBEŠ J. HRUBÝ J. HUŠÁKOVÁ G. JALOVECKÝ J. JANOUŠEK J. JUSTIC A. JUSTIC G. JUSTIC Z. JUSTICOVÁ A. JUSTICOVÁ H. JUSTICOVÁ M. KADLEC J. KADLEC J. KADOCH J. KALKUS V. KAZDA J. KFELLER Č. KEMENÝC A. KLAUBER H. KLAUBEROVÁ B. JUDR. KLÍMA J. KLOUDA J. KNEISL V. KOHOUTOVÁ R. KÖNIGSMARK H. KRAMPERA J. KRAMPERA J. KRAMPERA J. KRAUS F. MUDR. KRBEC J. KRBECOVÁ P. KROUŽKOVÁ H. KŘÍŽ V. KUBA V. KUČERA K. KŮRKA A. LISTOPAD K. LÖWY E. LÖWYOVÁ K. LÖWYOVÁ M. MACOUN J. MALEROVÁ H. MALEROVÁ M. MÁLEK R. MAREŠKA F. JUDR. MAYER J. MAUTNER A. MEISL J. MEISL J. MEISL J. MEISLOVÁ F. MEISLOVÁ H. MENDL E. MENDL J. MENDLOVÁ E. MENDLOVÁ K. MENDLOVÁ O. METELEC J. MOLÁČEK F. NOVÁK J. NOVOTNÝ F. MJR. NOVOTNÝ J. OBRÁTIL M. OČENÁŠEK J. DR. ORLÍK A. GEN. PAZDERA C. PEJCHAR J. PPLK. PERTL V. PELIKÁNOVÁ L. PENÍŽEK H. PENÍŽKOVÁ M. PEŠTUKA L. PIK J. PIK L. PIKOVÁ H. PIKOVÁ H. PIKOVÁ V. PLOCHÁ J. PODVINEC J. PODVINCOVÁ E. POHAN V. POKORNÝ A. POLÁČEK J. JUDR. POLÁČEK L. POLLAK J. POLÁKOVÁ I. POPPEROVÁ E. POPPEROVÁ I. POPPEROVÁ H. POPPEROVÁ M. POSADOVSKÝ K. POUR A. PRESSER O. PLK. PRILLINGER A. MUDR. PROCHÁZKOVÁ – HÁKOVÁ A. PRUŠKA B. RADECKÝ V. RANDA F. REIN F. REIN J. REIN K. REIN M. REINOVÁ E. REINOVÁ H. REINIŠ O. REINIŠOVÁ H. REINIŠOVÁ M. REINIŠOVÁ Z. REJLEK J. ING. ROST E. ROSENZWEIG R. ROSENZWEIGOVÁ Ž. SAMOHEL K. SIKA L. SCHECK J. SCHECKOVÁ O. SOUČEK K. STANĚK V. STEIN M. MJR. STOJÁNEK V. SVATOŠ V. SVĚRÁK V. SÜSSLANDOVÁ O. PPLK. SZAFRAN A. ŠADA E. ŠEDIVÝ J. ŠILLING K. ŠILLING R. ŠLING G. ŠMEJKALOVÁ – HEJDUKOVÁ ŠTER F. ŠTEIN J. ‚ŠTEIN R. ŠTEINOVÁ M. ŠTEINOVÁ R. ŠTERCOVÁ E. ŠTERN E. JUDR. ŠTERN K. MUDR. ŠTERN O. ŠTERN O. ŠTERNOVÁ A. ŠTERNOVÁ G. ŠTERNOVÁ J. ŠTERNOVÁ V. ŠTERNSCHUSS J. ŠVARCOVÁ P. TREFIL S. MUDR. TŮMA F. PLK. UNGR E. VACEK J. VACEK J. VALDMAN A. JUDR. VEGER J. VEGEROVÁ B. VELINSKÝ A. VESECKÝ J. VESECKÝ VESECKÝ Z. VESELÝ J. VESELÝ O. VODIČKA I. VODIČKA E. VODIČKA K. VODIČKA M. VODIČKOVÁ E. VODIČKOVÁ H. VODIČKOVÁ M. VODRÁŽKA K. VONDRÁŠEK E. VOSÁTKA K. VOŠTA J. VRKOČ A. VRKOČOVÁ M. VRKOČOVÁ O. WEISER F. ZÁBOJ F. ZAHÍC A. ZEMÁNEK P. ZEMÁNEK R. ZEMÁNKOVÁ K. ZENKER K.
Vilice: BLÁHA J. FAHOUN J. JAVORSKÝ F. PETŘÍK K.
Vlásenice: DAVÍDEK M. PLOC V.
Zahrádka u Tábora: KLICMAN V.
Zvěrotice: NOVOTNÝ F.
Želeč u Tábora: MRZENA A. PÁNEK F. Por. RYBA V. Npor. ŘÍHA L.
Soběslav: KOKRHÁČ A.
Mlýny: PRACHAŘ F.
Stadlec: KOFROŇ A.
Tábor: SEDLÁČKOVÁ M.

TŘEBOŇ
Bošilec: BŘEČKOVÁ A. ŠULC J. ŠULCOVÁ A.
Břilice: KOHNOVÁ J. KOHNOVÁ P.
Cap: JINDRA J. JORDÁK K. KAMBA F. KORBEL J. Dolní Bukovsko: BERLINGEROVÁ I. BÍNA F. SCHWARZ L. SCHWARZ V. SCHWARZOVÁ Z. SPÄTH A. SPÄTH O. SPÄTHOVÁ K. SPÄTHOVÁ M. SOUKAL J. MUDR. TRÄGER J.
Drahov: ERLA B. ERLOVÁ M. HEJTMÁNEK L.
Drahelčice: ČÁP B. ČÁP V. VONEŠ F.
Dráchov: KADLEC F. ŠTINDL A. VICHRA J.
Horní Bukovsko: Kpt. HADRÁVEK J. PETŘIČKA B.
Horušice: PENÍŽEK M. PENÍŽEK O. PENÍŽKOVÁ M. Hrachoviště: NETREFA J. Hrdlořezy: BAYERLING F. CÍSAŘ L. FREUND K.
Chlum u Třeboně: DUBSKÝ R. DUBSKÁ H. DUBSKÁ Ž. TOMÁŠŮ F. WEISKOPF K. WEISKOPFOVÁ I.
Jílovice: HAVLÍČEK J. NOHEL K. ŘEŽÁB V.
Kardašova Řečice: CHAD E. CHMELAŘ E. JÁCHYM V. KADLEC F. KAZDA F. KAZDOVÁ M. KLAŠKA K. KRÁSL L. NUSKA J. MINAŘÍKOVÁ M. SLAVÍK J. VODIČKA V. Klenov: MJR. KORANDA F. KORANDA J.
Klikov: BAREŠ F. BUŠTA F. KOLÁŘ F. Kramolín: ČAPEK J. KLÍMA A. MATUŠKA A.
Lhota u Lomnice: Ing. MAZANEC J.
Lomnice n. L.: GOLD A. GOLD F. GOLDOVÁ M. HOUSKA O. POUSTEVNÍK F. SOCHOR F. SPĚVÁKOVÁ B.
Lužnice: BOSÁK F. VODVÁŘKA B.
Lutová: PROKEŠ R.
Mladošovice: KOUBA F. ŘÍDKÝ J.
Mlaka: CEPÁK V.
Novosedly n. N.: BÍNA J.
Olešnice: PAŠEK J.
Ponědraž: RITKA F. ŠTROBL J.
Preseka: KUBAL J.
Stará Hlína: PEŠEK L.
Stříbřec: POČTA F.
Suchdol n. L.: ADLEROVÁ C. ADLEROVÁ P. BIX. A. BIXOVÁ C. DUBSKÁ H. DUBSKÁ R. PHDR. DVOŘÁK V. HEŘMAN J. HOMOLKA J. KLOC F. KOLÁŘ F. MACHOVÁ E. PHDR. PTÁČEK J. ROBITSCHKOVÁ O. SCHWARZOVÁ H. SCHWARZ L. SCHWARZ Z. STEIN J. STEIN O. STEINOVÁ A. ŠEBESTA R. WEINBERG E. WEINBERG J. WEINBERGOVÁ M. WEINBERGOVÁ V. ZLÁMALOVÁ M.
Svatá majdalena: ČURKA J. DVOŘÁK K. EISENGRUBER K. Plk. PLCH T. ŠTRUC J. TAUSSIG J. TAUSSIG O. TAUSSIGOVÁ K.
Ševětín: BAYER J. MUDR. BAYER V. BAYEROVÁ H. BAYEROVÁ Z. DVOŘÁK F. HOŘEJŠÍ V. JIRÁK V. POLANSKÝ V.
Třeboň: ADAM F. BALUN O. BÉNOVÁ J. BERNARDOVÁ O. BOUZ V. BUŘIČ F. CVRČEK F. RTM. DUŠÁK K. DUŠÁK F. FILIP F. HADAČ J. HRDINOVÁ E. JANOUT T. JEDLIČKA F. JENÍK H. KAISERŠAT J. KALINA A. KORANDA R. KUBÍČEK J. KUBÍN J. KUČERA A. KLINGEROVÁ H. KLINGEROVÁ V. KOSTELECKÁ H. LAVIČKA J. METZL F. NAVRÁTIL J. NAVRÁTILOVÁ B. NĚMEC F. ORNSTEIN R. ORNSTEINOVÁ B. ORNSTEINOVÁ R. PEŠULA J. POKORNÝ A. POKORNÁ A. POKORNÁ K. SASKA O. SINGEROVÁ O. SCHWARZ K. SCHWARZ O. SCHWARZOVÁ B. SCHWARZOVÁ B. STEIN J. STEIN K. STEIN L. STEINOVÁ H. STEINOVÁ J. STERNOVÁ A. TLUSTÝ J. TUREČEK A. VELEK V. WASCHLER E. PLK. WEIDMAN J. WEIDMANOVÁ L. WEIDMANOVÁ M. WEISS M. WEISS V. WEISSOVÁ C. WEISSOVÁ R. Tušt: HÜBSCH A. HÜBSCH F. HÜBSCH R. HÜBSCHOVÁ H. MAXOVÁ E.
Veselí n. L.: EHRLICHOVÁ J. HAZA J. HODINÁŘ R. HOMOLA V. KARYOVÁ H. KARYOVÁ T. KAZDA K. KAZDOVÁ M. KODÝM F. KOKRHÁČ O. KOLÁŘ F. KOHOUT K. KRAUS O. KUBELKA V. MAHLER M. MAHLER R. MAHLEROVÁ M. ORLÍK E. ORLÍK M. ORLÍKOVÁ M. PECHMAN J. PROKEŠ J.
Vitín: BŘEČKA J. HAJNÝ V. HOUSA K. MÍCHAL V. PRAP. ŠIROKÝ R.
Vlkov: FREUND A. FREUNDOVÁ G. ČERNÝ V. KREJNÍK L.

VYBUDOVÁNO SDRUŽENÍM ČESKÝCH PARTYZÁNŮ KRAJSKÉ ODBOČKY V TÁBOŘE 1945-1947
Poznámka:

Mohutný památník se jmény těch, kteří zahynuli v koncentračních táborech nebo byli popraveni německými fašisty.
Dole u schodů vytesána jména osob, které padly při odzbrojování fašistů v noci z 5. na 6.5. 1945 v Mnichu.


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-6110-08745
Souřadnice: N49°18'10.14'' E14°57'38.47''
Pomník přidal: Radek Galaš
Doplnění informací: Ivo Šťastný

Pomník Obětem 1. světové války

Autor: Petr Válek, 09.08.2009
Umístění: Mnich, ve středu obce
Nápis:
PADLÝM
SYNŮM
VLASTI

1914-1918

VAŠE KREV
PROLITA
NÁM SVOBODA
DOBYTA

ČAMRA JOS.
PETERKA FR.
LIŠKA JOS.
ŠINDELÁŘ JOS.
ČAMRA ANT.
KRÁTKÝ FR.
BĚHOUNEK J.
JANURA VOJ.
PETRŮ KAR.
PRŮŠA SEV.
KREJČÍ TOM.
KUBŮ JOS.
KUBŮ VÁC.
DOLEJŠÍ FR.
FACAL ANT.
ŠMEJKAL VÁC.
LIŠKA FR.
PLÁŠIL JAN
PRÁGR ?
RANDL TOM.
VALENTA ?
LIŠKA VÁC.
ŠIMEK ?
JÍRŮ BOH.
SKOŘEPA ANT.
ŠIMEČEK K.
NEUBAUER J.
URBAN FR.
LIŠKA JOS.
EDR FR.
LIŠKA BART.
Poznámka:

Jména a fotografie jsou ze všech stran pomníku, některá jsou málo čitelná.
Čamra Josef (Mikuláš), nar. 26.11.1896 Mnich okr. Kamenice nad Lipou. V RU armádě sloužil u 75. pěšího pluku jako vojín. Zajat 1.8.1916, Jizerno. Do čs legií v Rusku zařazen 9.8.1916 jako vojín k 3. střeleckému pluku. Padl 19.6.1917 u Zborova, pohřben v Cecové.
(zdroj http://www.vuapraha.cz/fallensoldierdatabase )


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-6110-08743
Souřadnice: N49°17'58.99'' E14°57'55.3''
Pomník přidal: Petr Válek
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Pomník František Skořepa

Autor: Ing.Stanislav Mundl, 06.08.2010
Umístění: Mnich 23, skupina 3 pomníků před domkem čp. 23
Nápis:
ZDE PADL ZA VLAST A NÁROD
FRANTIŠEK SKOŘEPA
*31.5.1913 +6.5.1945

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-6110-27645
Pomník přidal: Ing.Stanislav Mundl

Pomník František Čábelka

Autor: Ing.Stanislav Mundl, 06.08.2010
Umístění: Mnich 23, skupina 3 pomníků před domkem čp. 23
Nápis:
6.5.1945
ZDE ZEMŘEL ZÁKEŘNOU RUKOU GERMÁNA
FRANTIŠEK ČÁBELKA
*28.8.1890
VE SLUŽBĚ NÁRODU ZAPLATIL DAŇ NEJVYŠŠÍ
SE SMUTKEM V SRDCI JEST TOTO MÍSTO VRYTO V PAMĚŤ TVÉ RODINY

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-6110-27644
Pomník přidal: Ing.Stanislav Mundl

Pomník Jan Semotán

Autor: Ing.Stanislav Mundl, 06.08.2010
Umístění: Mnich 23, skupina 3 pomníků před domkem čp. 23
Nápis:
6.5.1945
ZDE ZEMŘEL ZÁKEŘNOU RUKOU GERMÁNA
JAN SEMOTÁN
(další text nečitelný)
Poznámka:

Další nečitelný text je podle částí některých slov pravděpodobně shodný s textem na pomníku Frant. Čábelky.


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-6110-27646
Pomník přidal: Ing.Stanislav Mundl

Pomník Štěpán Sviták

Autor: Ing.Stanislav Mundl, 06.08.2010
Umístění: Mnich, u kostela
Nápis:
6.5.1945
ZDE ZEMŘEL ZÁKEŘNOU RUKOU GERMÁNA
ŠTĚPÁN SVITÁK,
*23.12.1900
VE SLUŽBĚ NÁRODU ZAPLATIL DAŇ NEJVYŠŠÍ
SE SMUTKEM V SRDCI JEST TOTO MÍSTO VRYTO V PAMĚŤ TVÉ RODINY.

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE6110-55036
Pomník přidal: Ing.Stanislav Mundl

Pomník partyzánům

Autor: Ing.Stanislav Mundl, 06.08.2010
Umístění: Mnich, část Nový Mnich, 500 m po cestě jižním směrem od křižovatky cesty z Mnichu s turisticky značenou trasou (modrá) z Deštné do Kamenice nad Lipou
Nápis:
V TĚCHTO MÍSTECH ZVANÝCH STRHANÁ HRÁZ SE KONALA
PRVÁ SETKÁNÍ SOVĚTSKÝCH A NAŠICH PARTYZÁNŮ
NA „PLOŠČADKÁCH“. BYL TU OČEKÁVÁN SHOZ ZBRANÍ
SOVĚTSKÝM LETADLEM.
Poznámka:

Lokalita zvaná "Strhaná hráz" je značena na místě jako přírodní památka.


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE6110-55037
Pomník přidal: Ing.Stanislav Mundl

Pomník Karel Běhounek

Autor: Jiří Čermák, 21.04.2014
Umístění: Mnich, u osady Hladov, místo zvané Spáleniště
Nápis:
13.5.1945
ZDE ZEMŘEL
ZÁKEŘNOU RUKOU GERMÁNA
KAREL BĚHOUNEK
*19.12.1912
VE SLUŽBĚ NÁRODA
ZAPLATIL DAŇ NEJVYŠŠÍ
SE SMUTKEM I HRDOSTÍ
JEST TOTO MÍSTO
VRYTO V PAMĚŤ TVÉ RODINY
Poznámka:

Karel Běhounek je pohřben ve společném hrobě v obci Mnich.


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE6110-55038
Souřadnice: N49°16'46.57'' E14°58'42.93''
Pomník přidal: Jiří Čermák

Pamětní deska Obětem 2. světové války

Autor: Ing.Stanislav Mundl, 06.08.2010
Umístění: Mnich 23, u silnice č. 128 na domku čp. 23
Nápis:
V TĚCHTO PAMÁTNÝCH MÍSTECH BYL SVEDEN V NOCI Z 5. NA 6. KVĚTNA 1945 NEROVNÝ BOJ ODDÍLU NAŠICH A SOVĚTSKÝCH PARTYZÁNŮ S PŘESILOU PLNĚ VYZBROJENÉHO ODDÍLU SS. V HRDINNÉM BOJI ZA SVOBODU NAŠÍ DRAHÉ VLASTI PADLI SOVĚTŠTÍ VOJÁCI:
JURIJ PAVLOVIČ BASOV, KTERÝ JAKO PŘÍSLUŠNÍK PATNÁCTIČLENNÉ PARAŠUTISTICKÉ SKUPINY PŘILETĚL Z ROZKAZU HLAVNÍHO ŠTÁBU IV. UKRAJINSKÉHO FRONTUDNE 25. BŘEZNA 1945 NA POMOC ČESKÝM PARTYZÁNŮM.
IVAN IGNATĚVIČ KRILATOV, KTERÝ UPRCHL ZE ZAJATECKÉHO TÁBORA A PŘIPOJIL SE K NAŠIM PARTYZÁNŮM.
SPOLEČNĚ S NIMI POLOŽILI SVÉ ŽIVOTY ČEŠTÍ PARTYZÁNI:
EDUARD EMR Z NOVÉ VČELNICE, KAREL BĚHOUNEK KOMISAŘ ODDÍLU KLEMENT GOTTWALD, FRANTIŠEK ČÁBELKA, ALOIS KUBŮ, JOSEF LEHKÝ, JOSEF PETRŮ, JAN SEMOTAN, FRANTIŠEK SKOŘEPA, ŠTĚPÁN SVITÁK, J. SVOBODA A STAN. VALENTA.
VŠICHNI BYLI POHŘBENI VE SPOLEČNÉM HROBĚ NA VÝŠINĚ NAD MNICHEM. SE SOVĚTSKÝMI A ČESKÝMI PARTYZÁNY ODPOČÍVÁ VE SPOLEČNÉM HROBĚ JUGOSLÁVSKÝ PARTYZÁN FJEDOR ŠTANCL A LESNÍK FRANTIŠEK PODLAHA, KTEŘÍ PADLI V ČERNOVICKÝCH LESÍCH.
SPOLEČNĚ PROLITOU KRVÍ NAŠICH A SOVĚTSKÝCH BOJOVNÍKŮ V TĚCHTO PAMÁTNÝCH MÍSTECH BYLO ZPEČETĚNO NEJPEVNĚJŠÍ A VĚČNÉ PŘÁTELSTVÍ S LIDEM SOVĚTSKÉHO SVAZU. PŘIPOMÍNÁME SI TO, ŽE FAŠISMUS JE HRŮZNÝM NEBEZPEČÍM LIDSTVA. BOJ PROTI NĚMU JE NEJČESTNĚJŠÍ POVINNOSTÍ KAŽDÉHO POCTIVÉHO ČLOVĚKA NA SVĚTĚ.
ČEST A VĚČNÁ PAMĚŤ PADLÝM HRDINŮM!
Poznámka:

Pamětní deska je součástí samostatných VPM pod čísly dle CEVH:
CZE-6110-27644; CZE-6110-27645; CZE-6110-27646


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-6110-27644, CZE-6110-27645
Pomník přidal: Ing.Stanislav Mundl

Hrob/kenotaf vojáka

Autor: Ing. Jindřich Tejnecký, 06.10.2018
Umístění: Mnich, hřbitov u kostela sv. Jana Křtitele
Nápis:
Bez nápisu k osobě vojáka.
Poznámka:

Fotografie vojáka v uniformě.


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Ing. Jana Tejnecká