Horní Maršov
Pomník Obětem 1. světové války
Umístění: Horní Maršov, Lukášova, střed obce, poblíž kostela Nanebevzetí Panny MarieNápis:
1914 - 1918
Gem. Dunkeltal
KORP. Richard Jelinek
INF. Rudolf Jelinek
INF. Hugo Jelinek
INF. Max Jelinek
INF. Viktor Dittrich
INF. Hubert Trömer
GEFR. Franz Pfluger
INF. Alois Reiss
INF. Anton Schlesinger
INF. Josef Mitlöhner
INF. Robert Trömer
INF. Rudolf Köhler
INF. Ernst Tippelt
INF. Rudolf Menec
INF. Josef Kolouch
INF. Anton Richtecky
INF. Josef Schiller
INF. Alois Schiller
ZUGSF. Richard Scholz
INF. Josef Goder
INF. Rudolf Seidel
Gem. MARSCHENDORF IV.
OBERLT. J.U.Dr. Hans Scholz
INF. Josef Bronnecker
INF. August Brunecker
INF. Otto Hoffmann
KORP. August Jarski
INF. Wenzel Just
INF. Ernst Linke
KAD.ASP. Alois Möhwald
INF. Johann Patsch
INF. Franz Posner
INF. Anton Preis
INF. Franz Schreiber
INF. Josef Schröter
INF. Franz Wimmer
KORP. Stefan Tasler
KORP. Johann Tasler
INF. Karl Pich
Gem. Marschendorf III.
Schütze Franz Ruhs
INF. Franz Jantsch
INF. Franz Missberger
INF. Ernst Bittner
INF. Josef Demuth
INF. Wenzel Tippelt
INF. Franz Pohl
INF. Wenzel Hollmann
INF. Anton Krause
INF. Franz Reuss
INF. Rudolf Tippelt
INF. Oskar Göllner
FELDJAG. Alois Tippelt
Gem. ND. - Kolbendorf
KANON. Anton Mitlöhner
INF. Josef Kramer
SANIT. Franz Kramer
KORP. Franz Lamer
INF. Augustin Schwantner
INF. Franz Mitlöhner
INF. Heinrich Wagner
FEUERW. Josef Hübner
INF. August Thim
Gem. O. - Kolbendorf
KORP. Vinzenz Kneifel
INF. Franz Kneifel
INF. Rudolf Scholz
INF. August Rindschwentner
INF. Berthold Kneifel, Nr. 15
INF. Anton Kneifel
INF. Ignatz Köhler
INF. Vinzenz Köhler
ZUGSF. Wenzel Zosel
INF. August Trübeneker
INF. Berth. Kneifel Nr. 3
Poznámka: 1914 - 1918
Gem. Dunkeltal
KORP. Richard Jelinek
INF. Rudolf Jelinek
INF. Hugo Jelinek
INF. Max Jelinek
INF. Viktor Dittrich
INF. Hubert Trömer
GEFR. Franz Pfluger
INF. Alois Reiss
INF. Anton Schlesinger
INF. Josef Mitlöhner
INF. Robert Trömer
INF. Rudolf Köhler
INF. Ernst Tippelt
INF. Rudolf Menec
INF. Josef Kolouch
INF. Anton Richtecky
INF. Josef Schiller
INF. Alois Schiller
ZUGSF. Richard Scholz
INF. Josef Goder
INF. Rudolf Seidel
Gem. MARSCHENDORF IV.
OBERLT. J.U.Dr. Hans Scholz
INF. Josef Bronnecker
INF. August Brunecker
INF. Otto Hoffmann
KORP. August Jarski
INF. Wenzel Just
INF. Ernst Linke
KAD.ASP. Alois Möhwald
INF. Johann Patsch
INF. Franz Posner
INF. Anton Preis
INF. Franz Schreiber
INF. Josef Schröter
INF. Franz Wimmer
KORP. Stefan Tasler
KORP. Johann Tasler
INF. Karl Pich
Gem. Marschendorf III.
Schütze Franz Ruhs
INF. Franz Jantsch
INF. Franz Missberger
INF. Ernst Bittner
INF. Josef Demuth
INF. Wenzel Tippelt
INF. Franz Pohl
INF. Wenzel Hollmann
INF. Anton Krause
INF. Franz Reuss
INF. Rudolf Tippelt
INF. Oskar Göllner
FELDJAG. Alois Tippelt
Gem. ND. - Kolbendorf
KANON. Anton Mitlöhner
INF. Josef Kramer
SANIT. Franz Kramer
KORP. Franz Lamer
INF. Augustin Schwantner
INF. Franz Mitlöhner
INF. Heinrich Wagner
FEUERW. Josef Hübner
INF. August Thim
Gem. O. - Kolbendorf
KORP. Vinzenz Kneifel
INF. Franz Kneifel
INF. Rudolf Scholz
INF. August Rindschwentner
INF. Berthold Kneifel, Nr. 15
INF. Anton Kneifel
INF. Ignatz Köhler
INF. Vinzenz Köhler
ZUGSF. Wenzel Zosel
INF. August Trübeneker
INF. Berth. Kneifel Nr. 3
Desky obnoveny. Stav před opravou viz příloha.
Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-5214-04993
Souřadnice: N50°39'29.77'' E15°49'8.65'' - přibližná pozice dle adresy
Pomník přidal: Arno Glaser
Doplnění informací: Steffen Großpietsch