Plzeň - město

Hrob Ferdinand Soukup

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Petr Kudláček, 28.08.2021
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. 12, řada O, hrob č. 45
Nápis:
FERDINAND SOUKUP
*1895 +1919
Poznámka:

Letecký pozorovatel npor. Ferdinand Soukup a pilot František Netolička (hrob na vets.cz) zemřeli 4.10.1919 při letecké nehodě v Chebu. Chybou pilotáže zachytili o střechu zeměbranecké nemocnice a spadli do ulice za soudem. Více o jejich nehodě na stránkách Wikipedie; v článku Letecké nehody vojenských strojů České a Československé republiky: https://cs.wikipedia.org/wiki/Leteck%C3%A9_nehody_vojensk%C3%BDch_stroj%C5%AF_%C4%8Cesk%C3%A9_a_%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9_republiky


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°44'50.77'' E13°25'53.47''
Pomník přidal: Petr Kudláček

Hřbitov Obětí 2. světové války a vojáků Wehrmachtu

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Lanzendorf, 22.12.2020
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. U77
Nápis:
NA TOMTO HŘBITOVĚ ODPOČÍVAJÍ
OBĚTI VÁLKY Z LET 1939 - 1945
MEZI NIMI 528 NĚMECKÝCH VOJÁKŮ
VZPOMEŇTE NA NĚ A NA OBĚTI
VŠECH VÁLEK
JEJICH OSUD NÁS NABÁDÁ K USMÍŘENÍ

AUF DIESEM FRIEDHOF RUHEN
TOTE DES KRIEGES 1939-1945
DARUNTER 528 DEUTSCHE SOLDATEN
GEDENKET OHRER UND DER OPFER
ALLER KRIEGE IHR SCHICKSAL
MAHNT UNS ZUR VERSÖHNUNG

desky na levé straně od kříže:

IN MEMORIAM
ABLEIDINGER OTTO GEFR. *8.11.1899 +16.3.1945• ALBRECHT ALOIS UFFZ. +4.1945• ALLERMANN GEORG-WILHELM OGEFR. *5.12.1923 +21.4.1945• ALPERS HANS *17.6.1902 +12.5.1945• ANDERS JOHANN OT-M. • ANDERS KARL *2.6.1899 +5.1945• ANGERSTEIN GÜNTHER *14.7.1929 +18.4.1945• ANSORGE HEBERT OVM. *8.7.1927 +17.4.1945• ANTON FRANZ UFFZ. *6.8.1911 +10.4.1945• ARENDS PETER PION. +14.5.1945• ARLT WALTER OGEFR. *20.9.1923 +6.6.1944• ARNDT HILDEGARD FLAKHELFERIN *16.5.1922 +4.1945• AUMER THEODOR UFFZ. *28.10.1922 +4.1945• BACH WILLI GREN. *25.2.1909 +30.5.1943• BAJERSKI LEO PION. 18.8.1907 +2.4.1945• BARKA JOSEF• BAROS ETEL HELFERIN +7.1945• BARWITZKI FRANZ STGEFR. *16.11.1914 +16.6.1945• BAUER ANTON OGEFR. *12.10.1914 +28.12.1942• BAUER ANTONIN OGEFR. • BAUM ALBERT SOLD. *24.9.1907 +4.1945• BAUMANN GERHARD UFFZ. *16.1.1922 +19.4.1945• BAUMER KARL +21.4.1945• BAUMER KARL WM. *5.2.1914 +4.1945• BAX AUGUSTIN UFFZ. • BAYER HERMANN OGEFR. *4.3.1923 +10.5.1944• BECK PIUS GEFR. *4.6.1923 +4.1945• BECKER WILLI UFFZ. +9.1944• BEGLIOZOW NIKOLAJ HPTM. *23.3.1912 +4.1945• BEISTER GUSTAV STFELDW. *16.1.1897 +1945• BENDER WILHELM OGEFR. *6.5.1909 +7.8.1943• BENGSCH IRMGARD HELFERIN *7.11.1925 +4.1945• BENKMANN WALTER HTRFHR. *25.5.1892 +17.7.1945• BENTELE HERBERT KAN. *26.4.1926 +16.12.1944• BERGSLEITNER KARL STGEFR. *7.7.1911 +29.4.1945• BERNDT HERBERT LT. *18.3.1916 +21.5.1945• BIEHLMAIER KARL *3.6.1927 +7.5.1945• BIERINGER AUGUST OGEFR. *26.8.1912 +6.5.1945• BIRGEL KARL UFFZ. *1.12.1919 +24.6.1945• BIRNBAUM PAUL UFFZ. *28.9.1920 +10.9.1944• BITTNER +5.1945• BLAGONSETSCHENSKAJA TATJANA *3.10.1921• BLOHM WILHELM OGEFR. *18.2.1909 +17.3.1945• BOBECK GERHARD OGEFR. *14.12.1921 +6.6.1944• BOCKELMANN WILHELM OGEFR. *15.1.1915 + 22.4.1945• BORNERT KARL KAN. *30.11.1919 +24.2.1941• BONKOWSKI IDA HELFERIN +1945• BORCHERT WERNER GEFR. • BORGHORT WERNER GEFR. +17.4.1945• BORYAK LAJOW OGEFR. * 6.9.1918 +10.1.1945• BRAUN OTTO *3.10.1884 +17.10.1945• BREU FRANZ FELDW. *22.11.1925 +30.4.1945• BRIESCH JOHANN UFFZ. *25.3.1913 +4.1945• BROJA ANTON OB.SCHIRRMSTR. *16.9.1914 +3.5.1944• BRÜNIG PAUL-HEINRICH OGEFR. *5.4.1904 +2.5.1945• BRUMEISSL RUDOLF *28.10.1929 +24.4.1945• BUCHWALD OTTO PION. *9.1.1900 +4.8.1944• BURGER BEDRICH UFFZ. +4.1945• BURGHARDT WILLI SOLD. *2.4.1898 +9.5.1945• CHACHAY WALTER UFFZ. *9.2.1915 +6.6.1944• CHAMSIN JOSEF OBLT. *2.4.1914• CHOMIAK MICHAEL PION. *27.12.1906 +2.5.1945• CZIECIELSKI HELMUT UFFZ. *21.1.1921 +17.4.1945• DACHS JOSEF OGEFR. *17.9.1923 +5.9.1944• DALLINGER SOLD. +4.1945• DAUCHER MICHAEL KAN. *1.9.1918 +2.12.1941• DECEUSTER JOSEPH *1.1.1925 +1.6.1945• DEDERICHS HANS OGEFR. *21.8.1922 +6.6.1944• DEISINGER JOSEF *7.6.1911 +17.4.1945• DELHEY JOSEF OFELDW. *23.12.1916 +1.2.1945• DETTINGER FRITZ OBLT. *15.1.1923 +24.5.1945• DIPPELT KURT SOLD. +4.1945• DISSELHOFF WILHELM –FRIEDR. OGEFR. *29.5.1924 +8.3.1945• DITTMANN FRIT\ UFFZ. *15.2.1902 +17.4.1945• DOLESCHAL JOHANN GREN. * 26.5.1925 +4.1945• DREHER EMIL KAN. *13.5.1920 +2.4.1941• DRESSLER WILHELM INSPEKTOR *20.11.1901 +4.1945• DÜNZL RUPERT ST.ZAHLMSTR. *27.5.1904 +14.8.1944• DUNITZA ERNST *22.4.1907• EBERL HERMINE KR.SCHW. +12.1944• EGGER ANTON GEFR. *11.10.1907 +20.2.1945• EHLERS HEINRICH OGEFR. *23.1.1905 +4.1945• EKARDT WALTER GEFR. *3.5.1926 +17.4.1945• ELEK FERENC *24.8.1927 +17.4.1945• EMMERLING GEORG OGREN. *24.5.1926 +4.4.1945• ENDRES EUGEN SCHTZ. *23.8.1923 +4.1945• ENGELHARDT JOHANN OGEFR. *9.1.1924 +11.3.1945• ENGELKE EDMUND FELDW. *22.1.1918 +21.4.1945• ERFURT ERWIN KAN. *24.9.1927 +4.1945• ERHARDT ERICH OGEFR. • ESCHBACH OTTO UFFZ. *3.8.1920 +13.5.1945• ESSER +11.4.1945• FALK ERICH OGEFR. *25.8.1909 +17.4.1945• FALK ERWIN OGEFR. +17.4.1945• FALTIN HERBERT OGEFR. *23.4.1922 +4.5.1945• FEDTER IRMGARD *22.11.1914 +17.4.1945• FEDTSCHUK LEONID SOLD. *17.6.1917 +4.1945• FIALA FRANZ +8.1945• FICKER MARGOT HELFERIN +4.1945• FILIPP MICHAEL SCHTZ. +4.1945• FISCHER KURT UFFZ. *2.7.1921 +9.5.1945• FLECK JOHANN OGEFR. *27.8.1904 +13.8.1943• FLEISCHMANN GUSTAV WM.D.POL. *21.7.1900 +15.5.1945• FLÜGEL WILHELM OBLT. *13.9.1917 +17.4.1945• FOBER JOHANN UFFZ. *16.11.1890 +9.6.1945• FOLTIN-RUPRECHT AUGUSTIN LT. *25.9.1905 +21.4.1945• FORSTER GEORG KAN. *16.11.1922 +16.12.1944• FRANK FERDINAND FAHR. *12.2.1903 +31.5.1943• FRANKE RUDOLF JÄG. *14.12.1926 +23.6.1945• FRANKE WILLY REV. OBWM. *2.8.1902 +28.3.1945• FREITAG GERHARD OB.ARBFHR. *11.8.1896 +14.5.1945• FRIEDRICH WERNER UFFZ. *1.7.1911 +5.1945• FRIESEN DAVID OT-M. *17.10.1901 +11.8.1945• FRISCH FRANZ GEFR. *9.7.1914 +21.6.1945• FRITZ ROBERT *29.10.1895 +4.1.1945• FROHLICH WENZEL HPTM.D.RES. *8.11.1877 +28.5.1945• FUCHS ERICH +9.5.1945• FUCHS JANOS *10.12.1921 +11.4.1945• GALL GEORG OT-MSTR. *20.4.1895 +20.4.1945• GAWRON JOHANN UFFZ. *3.8.1922 +18.1.1945• GERSPACHER OTTO GEFR. *1.4.1924 +12.3.1945• GINGLINGER AUGUST UFFZ. *11.2.1916 +2.4.1945• GIRRUH BRUNO REIT. *28.7.1907 +10.4.1945• GLIESCHE HANS OGEFR. *17.4.1902 +22.4.1945• GLÜCK KAREL UFFZ. +4.1945• GNAM JOSEF SCHTZ. *12.5.1914 +16.5.1945• GÖHRING HORST UFFZ. *22.6.1922 +24.2.1945• GÖTTMANN PETER OGEFR. *19.8.1904 +19.3.1944• GÖTZE WILLI GEFR. *1.12.1914 +18.3.1945• GOSSLER ERNST UFFZ. *1.1.1903 +8.11.1944• GOTTSCHLING HORST OGEFR. * 18.3.1924 +15.2.1945• GRAF WILHELM UFFZ. *15.7.1920 +27.1.1944• DE GRAMINIERES RENAUT SOLD. *23.9.1919 +4.1945• GREWE WILHELM OBLT. • GRIENAUER KARL UFFZ. *20.11.1920 +24.2.1945• GRIGOLEIT HANS UFFZ. *8.2.1900 +28.4.1945• GROBOSCH EMIL FAHR. *16.8.1905 +15.2.1945• GROSSEK WILHELM GEFR. *29.4.1901 +18.4.1945• GRÜNIG ERNST STGEFR. *18.2.1899 +1945• GÜCK GOTTFRIED UFFZ. *29.6.1923 +16.4.1945• GÜNSTER JOHANN GREN. *12.10.1927 +10.2.1945• GÜNTHER HEINZ-RUDI OGEFR. *26.4.1922 +4.9.1944• GÜNTHER WERNER UFFZ. *16.7.1921 +6.6.1944• GUTE ANDREAS OGEFR. *20.6.1908 +9.5.1945• GUTH KARL WM. HABEL JOHANN +4.1945• HABERLANDER GOTTFRIED *1.10.1905 +5.12.1940• HABLE KARL SCHTZ. *9.5.1910 +22.2.1942• HACK AUGUST WM. *16.8.1915 +29.1.1945• HAEFKER MANFRED OGEFR. *21.2.1923 +6.6.1944• HAMPEL JOHANN GREN. *3.11.1898 +12.1.1946• HANSEN ERNST OGEFR. *14.4.1925 +1945• HARBACH ERNST FELDW. *3.2.1912 +5.12.1940• HARDE FRIEDRICH FELDW. *15.7.1913 +17.4.1945• HARTMANN HILDEBRAND *11.10.1929 +19.5.1946• HASENKOPF ANTON *31.3.1907 +7.7.1946• HASENKOPF ANTON SCHTZ. * 12.11.1907 +7.7.1946• HASSDENTEUFEL JACOB *11.7.1899 +17.4.1945• HAVEKOST WILHELM OGEFR. *24.7.1912 +5.1945• HEFELLNER JOSEF KAN. *27.2.1912 +30.11.1941• HEHAL ANTON GEFR. +4.1945• HEINITZE HELGA FLAKHELFERIN *11.8.1926 +17.4.1945• HEINZ GUSTAV GREN. +4. 1945• HELBIG MAX OGEFR. *22.3.1901 +28.4.1945• HEMKEN HEINRICH STGEFR. *1.8.1907 +15.2.1945• HERBERTH VALENTIN SOLD. *6.4.1908 +17.4.1945• HESSEL ERWIN +4.1945• HESSELBEIN WILHELM FLG. *20.9.1905 +16.3.1945• HILDENBRAND WILHELM GREN. *17.1.1926 +19.4.1945• HIMSEL ANNA LW.-HELFERIN *1.7.1925 +4.1945• HINGLINGER AUGUST UFFZ. *11.6.1916 +2.4.1945• HINTERSEHER OTTO OGEFR. *21.6.1903 +17.4.1945• HINTNER ERNST UFFZ. *2.2.1908 +9.5.1945• HIRSCHBRICH WALTER UFFZ. *26.2.1919 +12.121943• HIRZ RUPERT OGEFR. 9.1.1923 +6.6.1944• HOBR. • HOCHLADER ALOIS SOLD. +17.4.1945• HÖSCHELE CHRISTOPH GREN. +14.5.1945• HOFFMANN KARL GEFR. *4.1.1913 + 1.7.1945• HOLLY ANTON OB.FELDMSTR. *18.9.1906 +17.4.1945• HOLSTE ERNST FELDW. *12.8.1894 +19.4.1945• HOMROCH BERNHARD UFFZ. *11.10.1902 +13.5.1945• HORCHER HEINRICH SCHTZ. *15.4.1910 +18.8.1940• HORVATH GUSTAV SOLD. +4.1945• HOSE HERBERT GEFR. *25.12.1920 +5.12.1940• HOTER HERBERT FELDW. *1.2.1919 +17.4.1945• HUF REINHOLD UFFZ. +4.1945• HUSCHER ERNST +21.6.1945• ILLGEN JOHANNES OBWM. *20.1.1895 +8.5.1945• JACOB ERNA KR.SCHWESTER +23.12.1944• JÄGER GERHARD OGEFR. +4.1945• JÄGERMÜLLER HERMANN GEFR. *5.1.1926 +20.5.1945• JÄGERMÜLLER PAULINE MAR.-HELFERIN *7.4.1923 +4.1945• JÄHNEL HERMANN OGEFR. *27.2.1903 +20.10.1944• JAKOBITSCH FRANZ OGEFR. *18.1.1913• 1.4.1945• JANIEL JOHANN STGEFR. *1.10.1904 +13.5.1945• JANKA SANDOR GEFR. *14.8.1911 +6.1.1945• JANKOWIAK JOSEF OGEFR. *17.3.1918 +21.9.1944• JANZ LOTHAR GREN. *8.7.1926 +7.5.1945• JAROSCHEWSKI GERHARD PION. +12.5.1945• DR. JAUERNIG EMIL +13.6.1945• JOHANN MANFRED GEFR. *3.7.1926 +23.6.1945• JOHN KARL OGEFR. *11.12.1913 +17.4.1945• JONCKEER SEBASTIAN *19.7.1900 +1.6.1945• JOPPEK PAUL OGEFR. *25.1.1917 +6.6.1944• JUDATZ RICHARD OT-M. +4.1.1949• JÜRGENS NIKOLAUS FELDW. *6.3.1898 +24.4.1945• JUHL GERHARD OGEFR. *22.7.1921 +19.2.1945• JURETSCHKE JOHANN STGEFR. *19.1.1919 +16.4.1945• JUST JOSEF GEFR. *23.2.1924 +10.5.1945• KACHL JOHANN FAHR. *28.3.1901 +17.3.1944• KAHLERT MAX GEFR. +4.1945• KALLIES FRANZ OGEFR. *19.6.1910 +18.2.1944• KAMPFF HERMANN VM. *22.5.1927 +17.4.1945• KANNHÄUSER HILDEGARD HELFERIN *21.9.1926• KANTHAK JOHANNES GEFR. *10.3.1907 +4.1945• KARP MAX FELDW. *10.4.1918 +18.3.1945• KARPF IGNAZ STGEFR. *2.3.1900 +25.3.1945• KASCHIN ALEXEJ REIT. +2.1945• KAZIMIR KONRAD *4.9.1887 +2.11.1945• KEIL YVONNE *22.3.1926 +9.6.1945• KELLER KARL OBWM. *30.8.1916 +16.12.1944• KERL HELMUT UFFZ. *8.2.1914 +11.4.1945• KIENLE JULIUS OGEFR. *6.7.1921 +30.4.1945• KIESCHNICK HERBERT GREN. *10.7.1925 +26.2.1945• KINDELBERGER HUGO UFFZ. *10.3.1920 +24.3.1945• KINTSCHER AUGUST SCHTZ. *18.11.1903 +12.5.1945• KINZEK EDMUND OGEFR. *10.7.1923 +6.6.1944• KIRCHINGER GEORG OGEFR. *25.2.1921 +16.6.1945• KIRSCHNER KARL GEFR. *11.3.1909 +24.2.1945• KISTNER WILHELM UFFZ. *17.1.1923 +12.3.1945• KLEIN FERDINAND STGEFR. *9.8.1918 +28.3.1945• KLEINSCHMIDT OTTO OGEFR. *9.10.1924 +17.4.1945• KLEWINGHAUS EBERHARD OGEFR. *24.9.1923 +12.4.1945• KOCH FRIEDRICH GEFR. *11.11.1926 +13.7.1945• KODAK WALTER SOLD. *7.8.1923 +4.1945• KÖHLER HELMUT GREN. *26.10.1911 +11.4.1945• KÖLPIN HANS OBWM. *1.5.1914 +20.3.1945• KÖRNER HORST GEFR. *23.7.1910 +9.4.1945• KÖSTER JOHANNES GEFR. *2.12.1906 +11.7.1945• KOHLMANN GOTTFRIED OB.LT. *26.11.1919 +30.5.1945• KOKOSCHKA ALOIS OGREN. *20.9.1923 + 218.1943• KOLB KARL + 3.3.1945• KOPP IRENE +4.1945• KRESS FRANZ UFFZ. *31.8.1903• KRIEG JOSEF OGEFR. *18.11.1916 +21.4.1945• KRIETE FRITZ OFELDW. *1.4.1915 +27.4.1945• KRIETZ RAIMUND OGEFR. *5.5.1923 +4.1945• KRISTEK ERWIN *20.6.1914 +9.10.1945• KROH HERBERT OGEFR. *3.11.1922 +17.4.1945• KROLL FRITZ STGEFR. *15.10.1919 +16.4.1945• KÜHN ALFRED GEFR. *8.2.1916 +23.12.1942• KÜHN MAX UFFZ. *14.9.1900 +18.7.1944• KÜHNLENZ ERICH KAN. *6.3.1910 +25.3.1945• KUNZE WILHELM UFFZ. *18.4.1898 +12.7.1945• LÄNGFELDER GEORG OGEFR. *3.9.1911 +16.12.1944• LANGE HEINZ FLG. *29.10.1924 +26.12.1942• LANGE HERMANN UFFZ. +12.1945• LANGWIESER JOHANN LT. *24.10.1917 +14.4.1945• LAU ARISTOTELES UFFZ. *17.8.1921 +4.1945• LAUB KARL OGEFR. *28.3.1912 +6.6.1944• LAUT KARL SCHTZ. *30.11.1919 25.4.1942• LAWRENZ IRENE FLAKHELFERIN *29.5.1917 +17.4.1945• LEHMEIER RUDOLF GEFR. *25.8.1925 +11.4.1945• LEICHERT GÜNTHER STGEFR. *21.2.1918 +15.6.1945• LEINWEBER ARNOLD UFFZ. *3.7.1920 +17.4.1943• LENHART MARGIT *24.7.1926 +17.4.1945• LENTGE WERNER STGEFR. *19.12.1920 +17.4.1945• LIEBETRAU ALFRED UFFZ. *14.10.1919 +9.4.1945• LIEBNER KARL FHR. *27.5.1924 +22.3.1945• LIEBNER PAUL KAN. *4.2.1927 +10.7.1945• LIEFEL GEORG +17.4.1945• LINHART RICHARD +18.6.1945• LINK HEINRICH GREN. *11.2.1925 +23.4.1944• LOCHNER FRANZ GEFR. *26.2.1913 +16.12.1944• LOFFLER KARL OGEFR. +4.1945• DR.LOHMANN WALTER OBERST. *31.5.1892 +14.5.1945• LOWEI ANDREAS GEFR. +4.1945• LUMPE THEODOR SCHTZ. *10.12.1910 +29.9.1941• LUTZ HEINRICH UFFZ. *12.11.1905 +17.4.1945• MAASS WILLI OGEFR. *12.2.1898 +4.1945• MACHT OTTO GEFR. *11.12.1911 +16.12.1944• MACKINGER GEORG JÄG. *10.12.1903 +21.4.1945• MAHNE HELMUT REIT. *24.12.1926 +23.5.1945• MAIER OTTO PION. *19.12.1919 +10.6.1945• v. MAJEWSKI GEORG GEN.LT. *30.11.1888 +6.5.1945• MANNHARZ RUDOLF UFFZ. *19.12.1921 +16.3.1945• MARKERT EDITH FLAKHELFERIN *3.8.1926 +20.4.1945• MARKWARTHL ERNTRAUT KR.SCHW. +12.1944• MARTIN ALFRED STGEFR. +12.1944• MARTIYNEK PAUL GEFR. *8.2.1891 +9.1.1945• MARTSCH BRUNO VSTM. *10.11.1895 +18.9.1946• MATKA EMIL GEFR. • MAURER ALB. OGEFR. *19.6.1919• MAURISCHAT PAUL GEFR. *28.8.1909 +22.5.1941• MAY GERHARD OFELDW. *23.12.1890 +8.4.1945• MAYER OTTO OGEFR. *19.12.1919 +10.6.1945• MEIER JOHANN UFFZ. +4.1945• MEISEL KARL-HEINZ *12.9.1928 +1.1945• MEISSNER AUGUST +13.5.1945• MELICHAR EMMA KR.SCHW. +22.12.1944• MERTL JOHANN *24.12.1919 +5.12.1940• MEYER HEINRICH GEFR. *4.8.1919 +6.5.1945• MEYER OSKAR OGEFR. *12.4.1904 +23.11.1944• MICHEL KURT PION. *8.3.1905 +6.5.1945• MIELIMONKA JOHANN FELDW. *15.12.1890 +18.4.1945• MILDE OTTO UFFZ. *29.1.1924 +17.4.1945• MILLER GERTRAUD HELFERIN *16.9.1925 +1.3.1945• MIRBETH MARTIN UFFZ. *11.2.1922 +25.2.1945• MITTERMEIER LUDWIG KAN. *16.8.1908 +16.11.1944• MÖNIG ADOLF KAN. *7.4.1907 +13.1.1940• MÖSSNER GERHARD FHR. *7.12.1927 +16.5.1945• MOFORIN ALEX UFFZ. +4.1945• MONHEIMIUS PAUL OGEFR. *30.8.1903• MORBACHER FRIEDRICH KAN. *15.10.1926 +16.12.1944• MOSSIN NIKOLAJ FRW. *19.7.1918 +17.4.1945• MÜLLER FRANZ GEFR. 23.12.1906 +30.12.1942• MÜLLER JOSEF SOLD. +1945• MÜLLER MARIANNE HELFERIN +4.1945• MÜLLER RUDOLF KAN. *3.2.1914 +17.4.1945• MÜLLER RUDOLF +17.6.1945• MÜLLER WALTER GEFR. *17.8.1921 +26.4.1944• MÜLLNER PAUL OGEFR. *24.6.1910 +4.1945• MUSÄUS ERICH OGEFR. *25.2.1914 +14.2.1945• MUSCHNER ALFRED UFFZ. *22.2.1897 +13.3.1945• MUTZ RUDOLF FHR. *12.3.1920 +7.5.1945• NANKO ALFRED GEFR. *29.9.1898 +24.5.1940• NEES UFFZ. +25.1.1945• NEHER ALBERT KAN. *31.12.1908 +11.9.1940• NEIDEL WILHELM WM. *12.11.1895 +10.5.1945• NEUBACHER WILHELM OGEFR. *23.3.1918 +6.6.1944• NEUKIRCH HERBERT OGEFR. *30.8.1902 +24.10.1945• NEUMANN ALICE KR.SCHW. *2.7.1926 +5.2.1945• NEUMANN JOSEF UFFZ. *11.1.1914 +13.5.1945• NEUMANN PAUL STGEFR. *15.2.1914 +17.3.1945• NIEDENSEN WILHELM• NIEDERLE GÜNTER FELDW. *13.10.1903 +12.5.1945• NIEWILME EWALD• NITSCH RUPERT GEND. OBWM. *26.3.1912 +16.8.1943• NÖLKEN PAUL HPTM. *19.3.1915 +4.4.1945• NÖTZOLD ERICH OGEFR. *10.3.1910 +4.5.1945• NOVARA BRUNO OGEFR. *15.10.1923 +6.6.1944• OBERMÜLLER HELMUT OFELDW. *12.9.1913 +18.1.1945• OBERREIT OTTO +1941• OELTZE WALTER UFFZ. *20.1.1901 +19.4.1945• OSWALD ERWIN KAN. *12.11.1927 +1612.1944• OSWALD HERIBERT JÄG. *22.10.1926 +31.5.1945• PAHL OTTO FELDW. *17.8.1887 +2.5.1945• PAHLKE GERHARD GEFR. *22.9.1924 +27.1.1944• PALDER ADELHEID ST.HELFERIN *22.9.1926 +12.7.1945• PALUSSEK IRMGARD FLAKHELFERIN *21.4.1925 +4.1945• PAUSAR HEINRICH VSTM. *11.8.1884 +18.3.1944• PAVLIK ERNA KR.SCHW. • PENNING KONRAD KAN. *25.2.1927 +23.2.1945• PEPPLER GUSTAV SOLD. • PESCH EHRHARDT AM. *12.1.1927 +26.4.1945• PETERS GÜNTHER UFFZ. *14.5.1914 +21.4.1945• PETROW PAUL *1925 +17.4.1945• PETZON PAUL +4.1945• PFAFF BENEDIKT KAN. *14.10.1909 +16.12.1944• PFAFEL AUGUST FAHR. *23.12.1913 +3.2.1942• PFANDLER EGYDINS OBLT. *17.5.1884 +3.7.1943• PFEIFFER JOSEF *19.12.1896 +16.10.1940• PFEIFFER PETER SOLD. +21.4.1945• PIENDL MAXIMILIAN OGEFR. *28.10.1907 +16.12.1944• PIETSCH OSKAR +11.6.1945• PIONTEK JOHANN JÄG. *26.10.1907 +29.9.1943• PIRL JOHANN GEND.OBWM. *21.1.1891 +17.7.1941• PITNER MARIENE KR.SCHW. +23.12.1944• PLEYER WILHELM OGEFR. *20.10.1906 +20.6.1945• PODLESAK JOHANN KAN. *8.4.1915 +16.12.1944• PÖTZL FRANZ SCHTZ. *28.6.1920 +1.5. 1942• PÖTZL JOSEF OGEFR. *11.10.1907 +17.4.1943• POGORZELSKI WILHELM SCHTZ. *29.10.1906 +21.6.1945• POPPLER GUSTAV SOLD• PORSCHATIS ERICH FELDW. *6.7.1921 +16.10.1944• PRABEL ERHARD +4.1945• PREHN WILLY OGEFR. *17.12.1923 +14.4.1945• PREUL HEINRICH WM. *16.11.1915 +8.5.1945• PREUSS PAUL FLG. *23.12.1896 +1.5.1945• PROCHNOW FRANZ VSTM. *9.11.1883 +25.5.1945• QUICK WILHELM UFFZ. +4.1945• RABENSTEIN ALFRED OGFER. *23.4.1921 + 6.6.1944• RABRODNI VASIL OGEFR. +4.1945• RADIENOV VALENTIN OGEFR. +4.1945• RAKITJANSKI BORIS LT. *13.7.1909 +17.4.1945• RAUCHE FRANZ SCHTZ. *26.7.1902 +9.5.1945• DR. REICH +1945• REICHKENDLER RICHARDD FLG. *6.5.1901• +9.5.1945• REINKE HEINRICH OGEFR. *30.6.1916 +11.6.1943• REISER ROBERT OGEFR. *18.11.1910 +11.5.1945• RICHTER HEINZ KAN. *20.7.1927 +23.6.1945• RICHTER JOSEF *19.1.1916 +5.3.1946• RIEDL OTTO *9.11.1889 +23.10.1945• RIEGEL JOSEF GREN. *16.12.1906 +18.2.1945• RIEGER ALOIS OGEFR. • RIEGLER GEORG KAN. *3.8.1927 +16.12.1944• RIEGLER MICHAEL KAN. *13.2.1903 +2.5.1945• RIEMER ADOLF +20.6.1945• RINDERHAGEN REEMT GEFR. *17.11.1893 +17.4.1945• RITTER KURT OGEFR. *16.5.1923 +7.6.1944• RIXECKER RUDOLF FELDW. *11.11.1916 +16.10.1944• RIZZELO NICOLA REIT. +4.1945• ROBL KARL UFFZ. *20.12.1910 +14.6.1944• RODE ERNST PION. +14.5.1945• RODINOW STEFAN GEFR. *9.12.1894 +16.1.1945• RÖDER HORST GEFR. *1.7.1925 +25.3.1945• RÖGGMANN GÜNTER GREN. *13.7.1924 +15.2.1946• RÖGL VIKTOR OGEFR. +4.1945• RÖHL KLAUS OGEFR. *9.11.1921 +6.6.1944• RÖMERSCHEIDT FRITZ OGEFR. *11.10.1918 +2.8.1948• RÖSELER GERHARD UFFZ. *19.6.1923 +17.4.1945• RÖSNER RUDOLF OGEFR. +4.1945• RÖSSLER THEODOR LT. *10.8.1905 +4.3.1945• ROSCHER HUGO GREN. *14.8.1924 +19.1.1945• ROSKOWSKY FRITZ OGEFR. *8.11.1906 +18.2.1945• ROTH OTMAR SOLD. *17.11.1924 +4.1945• ROTHER HERBERT GEFR. *29.9.1906 +18.4.1945• RÜBARTSCH GERHARD SCHTZ. *20.10.1902 +2.3.1945• RÜGNER WERNER OGEFR. *12.1.1923 +6.6.1944• RUHMICK WILLIBALD OGEFR. +2.1945• SAAR ERNST OGEFR. *3.8.1913 +4.4.1945• SALEK HANS *21.9.1897 +13.3.1946• SAN GIEOGIE KAMIL REIT. *6.2.1912 +4.1945• SANDEL EBERHARD SCHTZ. *26.11.1909 +26.4.1945• SANDERS WILHELM OGEFR. +4.1945• SASSE WILHELM LT. *7.6.1914 +16.1.1945• SCHARF WALTER GREN. *12.3.1927 +31.3.1945• SCHASTOK SYLVESTER GEFR. *31.12.1925 +17.4.1945• SCHAUB HEINRICH FHJ. *14.10.1912 +29.4.1945• SCHAUBSCHLÄGER +1950• SCHEELE HEINZ OGEFR. *12.7.1921 +1944• SCHEIBNER GÜNTHER *5.8.1928 +25.4.1945• SCHEIDER AUGUST OGEFR. +4.1945• SCHERPING FRANZ OGEFR. *31.3.1904 +20.4.1945• SCHEUVEN HUBERTINE FLAKHELFERIN *10.9.1923 +17.4.1945• SCHIEFER STEFAN UFFZ. *1.12.1917 +17.4.1945• SCHIETZOLDT RUDOLF UFFZ. *25.10.1915 +4.1945• SCHILLER WOLFGANG SOLD. *19.11.1927 +25.4.1945• SCHILLING GEORG UFFZ. *9.12.1899 +11.5.1945• SCHINDLER RICHARD• SCHLEYER LEONHARD KAN. *24.10.1924 +16.12.1944• SCHLICKER GERHARD KAN. SCHLÜTERMANN KLARA FLAKHELFERIN *27.10.1922 +17.4.1945• SCHLUSCHE JOSEF OGEFR. *6.3.1902 +11.2.1945• SCHMALENBERG PAUL OGEFR. *3.8.1910 +12.1.1945• SCHMID KARL SOLD. *2.11.1912 +17.4.1945• SCHMIDT AUGUST PION. *22.9.1912 +9.6.1945• SCHMIDT JOHANNES OGEFR. *12.5.1904 +25.3.1945• SCHMIEDEL ROLAND SOLD. *16.11.1919 +24.3.1940• SCHMIT KAREL SOLD. *2.11.1912• SCHNEIDER AUGUST OGEFR. *3.4.1902 +14.4.1945• SCHNEIDER PAUL FELDW. *6.2.1913 +5.5.1945• SCHOLLE ANTON OGEFR. *20.11.1898 +23.11.1944• SCHOLLMEYER ENGELBERT GREN. *10.10.1906 +5.4.1945• SCHREIBER ALFRED UFFZ. *6.7.1904 +17.7.1945• SCHREIBER KARL SOLD. • SCHRÖDER ALBERT MAJOR *14.11.1894 +1.7.1945• SCHUBERT ARMIN UFFZ. *16.11.1911 +26.1.1945• SCHÜTZE MAX OGEFR. +24.4.1945• SCHUKNECHT GERHARD UFFZ. *25.8.1905 +4.1945• SCHUSSER HELMTRAUT KR.SCHW. • SCHWAB ROBERT OGEFR. +4.1945• SCHWÄGER GERHARD SANI. *14.8.1925 +5.1945• SCHWARZ FRITZ UFFZ. *20.3.1923 +8.3.1945• SCHWARZ WALTER GEFR. *21.4.1924 +17.4.1945• SCHWEIKERT KARL OGEFR. *28.8.1921 +29.3.1945• SCHWIEGK PAUL *22.1.1902 +17.4.1945• SCHWIPPE HUBERT SOLD. *26.12.1927 +1945• SEEMANN PAUL *22.1.1902 +17.4.1945• SEIDEL HEINZ AM. *19.6.1927 +17.4.1945• SEILER CARL SONDERFHR. *6.1.1898 +17.4.1945• SEIVERT FRITZ *16.2.1902 +18.4.1940• SELIGER WENZEL UFFZ. *9.12.1888 +3.6.1945• SIEBERT WILHELM GREN. +4.1945• SIMON JAKOB +6.1945• SIMONTOWSKI RUDOLF GREN. *23.11.1909 +1.10.1944• SINGER RUDOLF ING. +13.6.1945• SIWRUK VASIL SOLD. • SKRZIPEK EDUARD HPTM. *26.6.1917 +25.2.1945• SOMMER FRITZ OGEFR. *26.12.1901 +17.4.1945• SPETH GERHARD UFFZ. *29.11.1919 +17.4.1945• STAAT WALTER STGEFR. *22.5.1914 +17.4.1945• STACH +13.6.1945• STASNY WALTER OGEFR. *27.6.1921 +17.4.1945• STEHR FRANZ OGEFR. *6.11.1914 +29.6.1945• STEINHAUSER HANS GEFR. *11.3.1907 +9.2.1945• STELLMACH HERBERT OBWM. *26.1.1912 +13.5.1945• STELZER WALTER UFFZ. *16.9.1923 +9.4.1945• STOCKER FRIEDRICH OGEFR. *28.4.1903 +4.1945• STOCKMANN PHILIPP OGEFR. *3.10.1910 +1945• STOPPA GUSTAV JÄG. *16.2.1907 +31.5.1945• STRAUB LUDWIG OGEFR. *8.1.1899 +15.2.1945• STROHBACH RICHARD VSTM. *19.9.1894 +3.1.1950• STÜRZL RUDOLF OGEFR. *4.8.1921 +14.9.1944• STUMPF ANNA HILFSSCHW. *25.5.1921 +28.6.1945• STUMPFL ADOLF OGEFR. *18.5.1923 +30.3.1945• STURMANN ANTON FELDW. *3.11.1912 +4.1945• STUWE ERICH UFFZ. *3.8.1924 +31.3.1945• SUBKE HERMANN LT. *9.11.1909 +25.4.1945• SZEMELIKA FRANZ FUNK. *2.4.1904 +13.6.1942• TERMIN ADOLF VSTM. *26.4.1900 +23.2.1945• THEIN FRITZ OGEFR. *16.12.1923 +9.3.1945• THEISSEN JOSEF STGEFR. +19.4.1945• THEUER KARL UFFZ. *13.12.1899 +4.1945• THOMÄ HELMUT FLG. *4.7.1927 +6.4.1945• THON FRIEDA DRK-SCHW. *3.12.1925 +20.12.1944• THUMSER JAN +11.6.1945• TIMM HANS OGEFR. *7.6.1924 +18.6.1945• TIPPELT KURT SOLD. *26.12.1925 +17.4.1945• TOTH PAUL *13.1.1927 +17.4.1945• TRESS GEORG GEFR. *24.10.1898 +23.4.1945• TRIMPERT WALDEMAR UFFZ. • TROKA JOSEF GEND.-OBWM. • TROPARTZ WILHELM MTR. *27.1.1902 +6.4.1945• TSCHAPLINSKI LEONID FRW. *27.12.1918 +20.4.1945• UNGERING KARL-HEINZ OGEFR. *15.12.1922 +6.6.1944• URBASSEK JOSEF OB.ZAHLMSTR. *9.9.1884 +1.2.1946• URBIGKEIT KURT KAN. *8.10.1921 +25.5.1941• VAN DER VEEN AUGUST GREN. *29.4.1896 +17.7.1945• VEJR• VIERTEL FRITZ +7.6.1945• VOGEL +1945• VOIGT WILLI GEFR. *24.2.1903 +3.3.1945• VOLHEIM HUGO *1.4.1904 +26.3.1946• DE VRIES JAN UFFZ. WAGNER HEINRICH KAN. *22.7.1927 +16.12.1944• WAGNER KURT +15.6.1945• WAGNER RUDOLF GREN. *21.11.1894 +5.11.1945• WAKOLBINGER +1945• WALDHAUER FRIEDA FLAKHELFERIN *29.3.1925 +23.5.1945• WALTER BERNHARD VSTM. *19.9.1892 +21.6.1945• WATZEL JAKOB FHR. +3.1945• WEHMEIER AUGUST OB.SCHIRRMSTR. *18.10.1899 +11.9.1943• WEHNER OTTO OGEFR. • WEIGL JOHANN OGEFR. *7.12.1901 +18.5.1945• WEISS STEFAN GEFR. *3.9.1926 +6.4.1945• WENDT IRMGARD KR.SCHW. *8.11.1915 +2.5.1945• WENZEL FRITZ LT. *24.11.1903 +17.4.1945• WERNER ERNST GEFR. +4.1945• WERNER MANFRED GEFR. • WERTH WILHELM UFFZ. *29.5.1902 +4.4.1945• WESER OTTO OGEFR. *19.12.1908 +30.4.1945• WESSELY ROBERT OGEFR. *11.8.1917 +4.1945• WICHMANN HEINRICH UFFZ. *12.5.1923 +17.4.1945• WICHMANN WILHELM OGEFR. *9.1.1903 +4.1945• WIENINGER FRIEDRICH UFFZ. *7.11.1918 +5.8.1941• WIESENBERGER JOHANN JÄG. *8.6.1904 +16.4.1945• WIESER URBAN GEFR. *24.5.1925 +8.2.1945• WILLING ADOLFINE KR.SCHW. *3.6.1900 +17.4.1945• WILMS KAREL OGEFR. *26.9.1919• WINCEK EDMUND OGEFR. *10.7.1923 + 6.6.1944• WINKLER HEINZ OBLT. *28.11.1914 +17.4.1945• WIRIT ALEXANDER OGREN. *6.12.1908 +28.6.1945• WISCHNEWSKY RUTH HELFERIN +4.1945• WOEST ULRICH JÄG. *6.7.1926 +11.12.1944• WONNER MICHAEL SOLD. *10.12.1921 +4.1945• WURTZ JACQUES GEFR. *7.6.1923 +17.8.1945• WUTKE HANS GEFR. *13.12.1920 +4.1945• ZADRAZIL ERNST *30.9.1907 +30.9.1943• ZAMEN MOHAMED OGEFR. +4.1945• ZELONKA IGNAZ SOLD. +17.4.1945• ZEMKE GÜNTER UFFZ. *28.11.1926 +9.5.1945• ZEMLA HERBERT OGEFR. *30.3.1924 +23.4.1945• ZENISCHEK HERMANN *31.12.1879 +9.6.1945• ZETTELMEISL KAREL +14.6.1945• ZETTL ANNA KR.SCHW. +12.1944• ZIETLOW HERBERT OGEFR. * 13.6.1904 +17.4.1945• ZIMMERMANN HELMUT OGEFR. *30.4.1923 +16.12.1944• ZINDEL HERMANN +6.1945• ZITZMANN HELMUTH OSCHTZ. *17.3.1920 +7.6.1942• ZÖLLER GOTTFRIED FLG. +4.1945• ZÖLLNER FRIEDHOLD UFFZ. *24.10.1904 +17.4.1945• ZWICK VINZENZ OGEFR. *1.4.1922 +22.1.1945• ZWIRMANN PAUL SOLD. +21.4.1945• SOWIE VIER UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN

desky na pravé straně od kříže:

IN MEMORIAM

ABERT FRANTIŠEK +3.10.1945• ACKERMANN ADOLF +23.3.1945• ADLER KLAUS +8.3.1945• ALBERT FRANTIŠEK +18.10.1945• ALTMAN ONDŘEJ +27.8.1945• APFELTHALER FRANTIŠEK +19.11.1945• APPEL ANNA +7.3.1945• APPEL ROBERT +11.2.1945• AUGSPURK AUGUSTINE +16.3.1945• AUGUST MARTHA +7.3.1945• AUGUSTIN MARTHA +19.3.1945• BADERSCHNEIDER KAREL +28.8.1945• BARTELMUS WALTER +24.8.1945• BARTUCK PAULINE +13.3.1945• BAUDIS ADOLF +3.10.1945• BAUER ČENĚK +21.9.1945• BAYER JOSEF +10.8.1945• BAYER JINDŘICH +26.9.1945• BAYER KAREL +21.2.1946• BAYER KAŠPAR +18.4.1945• BECK WILHELM +27.3.1945• BECHER ANTONÍN +10.11.1945• BECHTLOFF PETR +16.10.1945• BEDENK JOSEF +21.9.1945• BEGG JINDŘICH +30.3.1945• BEIMES RUDOLF +2.11.1945• BENDA ANNA +13.1.1945• BENISCH ADOLF +27.1.1945• BENISCH VILÉM +23.8.1945• BERNER EDITH +25.3.1945• BÍLEK JOSEF +30.9.1945• BILLIMEK JOSEF +26.10.1945• BLANER ELISABETH +11.4.1945• BLEI JAN +24.9.1945• BLEICHER ERIKA +1.4.1945• BLEIER GISELA +14.4.1945• BOBER KARIN +21.3.1945• BOCK PAVEL +26.11.1945• BOGEVSKÝ ROBERT +11.10.1945• BOJKIEWICZ ŠTĚPÁN +29.10.1945• BONDOVSKI WALTER +28.1.1946• BÖHM ANTONÍN +26.8.1945• BÖHM ERHARD +28.3.1945• BÖHM PAVEL +25.8.1945• BRADE EVA +11.5.1945• BRAUCHTER VOLKMAN +5.4.1945• BRAUN MATĚJ +6.9.1945• BRAUNREITER ALOIS +7.10.1945• BREIT JAN +24.10.1945• BREJCHA ARNOŠT +23.8.1945• BROSSING GERDA +6.3.1945• BROSSING THORSTEN +24.2.1945• BRUCKNER ALOIS +16.9.1945• BRUNO STEFAN +5.8.1945• BRUTSCHEK PAVEL +5.1.1946• BUREŠ ANTONÍN +4.8.1945• BURGHART GABRIELE +19.3.1945• BÜHNER KURT +1.4.1945• BÜNDIG EMMA +2.4.1945• CECH ADOLF +2.5.1945• CIBULKA OTAKAR +2.4.1945• CZEPELAK ALBÍN +5.10.1945• CZERNIK MANFRED +17.4.1945• CZERNAY ALFRED +6.11.1945• ČERNÝ VÁCLAV +24.12.1945• ČURDA KAREL +24.10.1945• DAAKE RUDOLF +20.4.1945• DARDA ELSE +29.3.1945• DEINERT ADOLF +20.8.1945• DEMEL RUDOLF +28.10.1945• DE RITZ ALOIS +21.10.1945• DICKER JAN +26.4.1945• DIEGLER MARIE +3.4.1945• DIENER ADAM +18.9.1945• DIENST ALOIS +1.10.1945• DIETL KAREL +31.10.1945• DITL ANTONÍN +7.11.1945• DITTNER FRANTIŠEK +25.10.1945• DOLNER ANTONÍN +22.9.1945• DONHOF ANTONÍN +13.8.1945• DRESSLER KLAUS PETER +21.4.1945• DROBNEROVÁ ANDĚLA +30.4.1945• DROBNEROVÁ MARTA +24.4.1945• DVOŘÁK FRANTIŠEK +17.11.1945• DVOŘÁK JAN +28.10.1945• EBENDINGER ANNA +25.4.1945• EBENHÖHOVÁ HILDA +11.8.1945• EBERLE JAN +13.11.1945• EBERLE MATĚJ +22.8.1945• ECHEL ADOLF +28.10.1945• EDEL KAREL +23.8.1945• EHRENPFORD ADOLF +27.8.1945• EHRENPFORD GUSTAV +7.8.1945• EILERS ROBERT +10.10.1945• EISELT RICHARD +28.3.1945• ENDERS OSKAR +19.8.1945• ENGEL JAN +9.10.1945• ENGELMANN BERTA +4.3.1945• EXNER +19.2.1945• FAULHAUSER VOJTĚCH +4.11.1945• FEICKER WILLI JOSEF +1945• FEIX FRANTIŠEK +15.10.1945• FEUEREISL MARIE +23.3.1945• FIALA KAREL +14.9.1945• FIALOVÁ +25.4.1945• FIEBIG RAIMUND +30.3.1945• FICHTNER JINDŘICH +1945• FILIP VÁCLAV +15.10.1945• FISCHER CHRISTINE +19.3.1945• FISCHER EDUARD +29.10.1945• FISCHEROVÁ BOŽENA +5.9.1945• FLEISCHMANN KAREL +18.2.1945• FLOSSMANN MARIE +14.2.1945• FORSCHT FERDINAND +4.10.1945• FÖRSTER WILHELM +10.4.1945• FRANK ERVÍN +15.10.1945• FRANK LUDVÍK +4.11.1945• FRANK VÁCLAV +16.9.1945• FRANKE ELISABETH +6.4.1945• FRANTA JAN +16.10.1945• FRANZ JOSEF +6.2.1946• FRITSCH BEDŘICH +1.10.1945• FRITSCH FRANTIŠEK +1945• FRITSCHEROVÁ ANTONIE +18.4.1945• FUCHS JAN +25.4.1945• FULGE PAULINE +20.2.1945• FÜRST JAROSLAV +14.3.1946• GARTNER KLÁRA +8.3.1945• GEBER OTOMAR +2.11.1945• GEIDE WANDA +25.4.1945• GEIER ANTONÍN +23.10.1945• GERSTNER ANTONÍN +25.8.1945• GIBISCH ANTONÍN +28.8.1945• CIBISCH JIŘÍ +29.9.1945• GIESLER MARIE +28.3.1945• GILLERT JINDŘICH +1945• GLAMART GEORG +1945• GLASER EDMUND +17.10.1945• GLÄSSL MAX +12.11.1945• GLOWKA HERRMANN +13.6.1945• GLUTH EMERICH +6.9.1945• GOLL RUDOLF +11.1.1945• GÖBEL KONRAD +1946• GÖPPERT PAVEL +1.6.1946• GÖRNER THEODOR +28.10.1945• GÖTH MATĚJ +3.7.1946• GÖTHERT DIETMAR +1945• GÖTHERT EBERHARD +18.4.1945• GRAF ADOLF +7.10.1945• GRAF JOSEF +7.10.1945• GRASBERGER FERDINAND +23.9.1945• GRECKSCH KARIN BRIGITTE +19.3.1945• GREGOR BEDŘICH +26.9.1945• GROSCHUP HERBERT +18.10.1945• GROSSEK FRANZ +23.4.1945• GROSSMANN CHRISTINE +18.1.1945• GRÖBNER FRANTIŠEK +28.10.1945• GRÖBNER JOSEF +26.10.1945• GRÖGER MARIA +18.4.1945• GRUBER KAREL +4.10.1945• GRUNDMANN KAREL +6.4.1945• GRÜNBERG THEODOR +27.11.1945• GRÜTTNER OTTO +26.3.1945• GÜNTER ARTUR +18.9.1945• GÜNTZEL NORBERT +22.3.1945• HABLA VOJTĚCH +21.3.1946• HAHN FRANTIŠEK +17.11.1945• HAJAKOVA ANNA +21.8.1946• HALLA KAREL +28.8.1946• HAMPL HEŘMAN +3.4.1946• HARTING JAN +31.7.1945• HARTMANN JOHANN +4.1.1945• HARTMANN OTTO +23.10.1945• HARTRAMPF RAINER +24.4.1945• HATSCHKA FRANTIŠEK +7.10.1945• HASSEL JAN +5.9.1945• HASSELBERGER OTTO +11.8.1945• HASSOLD BEDŘICH +19.9.1946• HAUTMANN BEDŘICH +1.8.1946• HEIDEL NORBERT +27.10.1945• HEIDENREICH ANNA +19.3.1945• HEIDLER ANTONÍN +2.8.1946• HEIDLER HERMUNE +4.1.1945• HEIMLER FRANTIŠEK +6.5.1946• HEINLICHOVÁ MARIE +24.4.1945• HEISLER EDUARD +10.9.1945• HELGERT JOSEF +24.1.1946• HELLER JOSEF +23.4.1945• HENKEL WILHELMINE +30.3.1945• HEPTNER WILLI +21.8.1945• HERING JOSEF +22.10.1945• HERRMANN REGINE +1.4.1945• HILDBRANT MARTHA +4.3.1945• HIPPE GISELA +9.3.1945• HIPPELI ALFRED +31.8.1945• HOCHBERGER VOJTĚCH +20.8.1945• HOCHMUTH VÁCLAV +10.9.1945• HODINA JOSEF +2.4.1946• HOFFMANN JULIUS +2.8.1945• HOFFMANN KLAUS +6.4.1945• HOHN ANNA +22.3.1945• HOLIK JAN +17.10.1945• HOLZNER ARNOŠT +23.10.1945• HONAL JIŘÍ +23.10.1945• HOPFE ADOLF +20.10.1945• HORWATH JOSEF +18.10.1945• HOSTALKA JAN +31.10.1945• HUBATSCHEK FRANTIŠEK +20.11.1945• HÜBNER MONIKA +15.4.1945• HÜTTEL JAN +26.10.1945• HVENIG PAUL +4.3.1945• ILLNER JOSEF +13.10.1945• ILLNER WERNER +22.10.1945• JACKEL BEDŘICH +8.9.1945• JAKOBITSCH AUGUST +1.4.1945• JANECEK ALOIS +27.3.1945• JANKOVSKÝ ANTONÍN +3.11.1945• JÄSCHKE HORST +25.3.1945• JEAN KAREL +28.10.1945• JENTSCH MARIE +27.2.1945• JEŘÁBEK HORST +25.3.1945• JEŽEK VÁCLAV +12.4.1945• JÍLEK VÁCLAV +24.5.1945• JIRKA VÁCLAV +27.8.1945• JUNG ANNA +27.2.1945• JUNGBECHER PAVEL +21.8.1945• JUREZEK JOSEF +21.2.1945• KAISER JOSEF +30.12.1945• KAISER ROSEMARIE +19.3.1945• KALESSE MARTHA +11.4.1945• KALUZA KLARA +7.4.1945• KAMES +23.2.1945• KAMRAD FRANTIŠEK +9.9.1945• KAPLER OTTO +6.11.1945• KARIUS CHRISTINE +11.3.1945• KARL FRANTIŠEK +28.8.1945• KARL JIŘÍ +13.10.1945• KASCHMIEDER MAGDALENE +15.3.1945• KÄKEL BRIGITE +11.4.1945• KICHSTEIN JOSEF +23.3.1945• KIRCHMAN BARBORA +25.3.1945• KLEBLE SIEGRID +31.1.1945• KLEIN CHRISTIAN +25.2.1945• KLICHE CHARLOTTE +16.4.1945• KLÍMA VINCENC +14.11.1945• KLINKE CECILIE +11.3.1945• KLINGER ARMAND +25.3.1945• KLINGER OSKAR +23.8.1945• KLUGE MARKÉTA +28.4.1946• KOCH ELISABETH +5.3.1945• KOHLA HEINRICH +11.3.1945• KOLÁŘ JAN +19.8.1945• KOLEDIEJ PAULINE +19.3.1945• KOLEWE ANNA +29.3.1945• KOLMS MANFRED +25.3.1945• KOLODIEL MARIE +25.3.1945• KONOPÍK JIŘÍ +15.10.1945• KONOWAL WOLODIMER +3.4.1945• KONRAD JAKUB +22.10.1945• KONRAD KAZIMÍR +2.11.1945• KONSCHAK URSULA +13.4.1945• KORNDORFER EMIL +16.10.1945• KOSCHNY JIŘÍ +8.9.1945• KOSKY JOHAN• KOVARSCHIK KAREL +18.9.1945• KÖHLEROVÁ MARKÉTA +28.4.1945• KÖNIG JOSEF +26.9.1945• KÖNIG KAREL +6.9.1945• KÖNIG PETR +21.10.1945• KÖRNER BÄRBEL +22.4.1945• KRÁL JOSEF +6.11.1945• KRÁL PETR +14.11.1945• KRÁL VÁCLAV +12.9.1945• KRAMER GERHARDT +9.8.1945• KRANSBERG VIKTOR +24.2.1945• KREML JOSEF +18.6.1945• KREMLICKÁ ANNA +11.2.1945• KRETSCHMER INGRID +25.3.1945• KRIEG THEREZIA +13.3.1945• KRIEGELSTEIN CHRISTA +26.1.1945• KRIPNER VAVŘINEC +13.9.1945• KRISTHARDT ROSWITHA +17.4.1945• KROHA VÁCLAV +22.11.1945• KRÖNER +8.4.1945• KRÜTZNER BENEDIKT +13.9.1945• KRZICH JOSEF +26.9.1945• KŘEMEN VLADIMÍR +2.9.1945• KUBÁT RUDOLF +27.9.1945• KUBE FRIDRICH +4.3.1945• KUČERA VÁCLAV +29.10.1945• KUKSTEIN +1945• KULBE AUGUSTINE +15.3.1945• KULHÁNEK MARGARETE +1.4.1945• KULICH ANNA +25.4.1945• KUPELHUBER FRANTIŠEK +15.10.1945• KÜFFNER ROSEMARIE +9.4.1945• KÜHN INGRID +11.4.1945• KÜHNEL GEORG +9.2.1946• KÜNZEL ROBERT +14.11.1945• KYNAST CHRISTA +28.6.1945• LAMPEL EMANUEL +23.9.1945• LANDSMANN AUGUST +29.3.1945• LANGER HEINRICH +20.3.1945• LANGER HERMAN +22.2.1945• LANGHART ALBERTA +5.4.1945• LANSKI GERTRUD +17.2.1945• LAUBE HANNERLORE +25.3.1945• LAUBER JULIUS +15.10.1945• LAWATSCHEK GABRIELE +5.2.1945• LEISTNER FERDINAND +14.10.1945• LEHMAN MATOUŠ +12.4.1945• LENNER SIGMUND +1945• LERCH AUGUSTIN +7.9.1945• LIBICH WALTER +29.3.1945• LIEBISCH WALFRIED +4.11.1945• LIEBSCH BERNARD +6.4.1945• LINK FRANTIŠEK +12.10.1945• LINKE JAN +6.9.1945• LIPPERT AUGUSTE +18.3.1945• LODE FRIEDHELM +27.3.1945• LORD VILI +25.8.1945• LOTHRING FELIX +22.8.1945• LÖMMERTS MICHAEL +19.3.1945• MAIER MATĚJ +19.9.1945• MANN JOSEF +16.10.1945• MAREK KAREL +12.9.1945• MARGIORI DIETER +2.4.1945• MARSCHAL KATHERINE +20.1.1945• MARTIN FRANTIŠEK +20.10.1945• MASATSCH WALTER +12.8.1946• MASCHEK JOSEF +11.1.1945• MASSFELLER BERNHARD +3.8.1945• MAYER ADOLF +23.9.1945• MAYER BERTA +2.5.1945• MAYER JOSEF +25.10.1945• MAYER KAROLINE +15.2.1945• MAYER ŠTĚPÁN +16.9.1945• MAYER WERNER +9.3.1945• MEHRLE ADOLF +2.11.1945• MEINER BOHUMIL +7.10.1945• MENLIK ONDŘEJ +1.9.1945• MENZEL KARL HEINZ +18.4.1945• MENTLÍK ALOIS +12.10.1945• MERZ ROBERT +2.9.1945• MEUSCHING HEDVIKA +26.4.1945• MEYER ANTONÍN +22.9.1945• MICHEL VILÉM +2.10.1945• MIELAN ZDISLAV +1.4.1945• MISCHEK MAX +17.8.1945• MITMANN EMMA +5.4.1945• MITWALSKÝ BOHUMIL +17.12.1945• MOASS JOSEF +6.10.1945• MODRITZER ALBÍN +24.3.1945• MORSEKOVÁ GUDRIN +20.4.1945• MOSCH MARTIN +4.9.1945• MOSS JAN +26.9.1945• MÖCKE PAUL +26.4.1945• MÖHINS VILLI +9.1.1945• MÖSTL JAN +1.2.1946• MUHR +1945• MUNK KARL +3.1.1945• MÜLLER ALOIS +6.2.1946• MÜLLER GERT PETER +13.4.1945• MÜLLER HERBERT +12.4.1945• MÜLLER JIŘÍ +4.3.1945• MÜLLER MAX +7.3.1945• MÜLLER VILÉM +14.10.1945• MÜLLEROVÁ +21.3.1945• MÜLLEROVÁ JOSEFA +22.7.1945• MÜLLEROVÁ JOSEFA +22.7.1945• NAZAR ROSA +21.3.1945• NEDOMA FRANTIŠEK +19.10.1945• NEUMAN ALICE +23.2.1945• NEUMANN HORST +18.4.1945• NIEDERMAIER JOSEF +11.5.1946• NIKITIN LUDMILA +3.4.1945• NOVÁČEK JOSEF +26.10.1945• NOWAK MARIE +7.3.1945• NOWOTNY RUDOLF
+25.10.1945• NUSSBAUMOVÁ MILADA +14.11.1946• OLAWSKI PAUL +20.3.1945• OLMANN ADAM +23.11.1945• OPALA PAULINE +5.3.1945• OSSEDOTH ANNA +11.1.1945• OTT ANTONÍN +27.10.1945• PAGACZ ANTONÍN +22.10.1945• PALME ADOLF +28.10.1945• PANSENWANG ERNST +22.3.1945• PARSIEGLA KARL +26.3.1945• PASCH JOSEF +12.2.1945• PATERA ANTONÍN +17.8.1945• PAUL ALBRECHT +29.10.1945• PAULATA RUDOLF +26.9.1945• PAVLÍKOVÁ MARKÉTA +18.10.1945• PECHER FRANTIŠEK +9.8.1945• PECHER JOSEF +4.11.1945• PELLER VÁCLAV +3.10.1945• PALZER ADOLF +15.9.1945• PESCHKA JOSEF +7.8.1945• PESTEL JAN +1.10.1945• PETERMAN JAN +16.10.1945• PETRLE JAN +5.12.1945• PETZOLD ALFRED +28.10.1945• PAUKERT ANTONÍN +14.10.1945• PEUKERT JOSEF +5.11.1945• PFREINER EMIL +3.9.1945• PICKEL JOSEF +9.11.1945• PIECHA GÜNTHER +30.12.1945• PIMPER JOSEF +23.10.1945• PIXA JOSEF +12.2.1945• PLÁNEK RUDOLF +31.10.1945• PLEYER ALOIS +24.8.1945• POHL MARIE +25.2.1945• POWALA GISELA +27.3.1945• PRIBUL ANTON +6.1.1945• PRIBUL FRANTIŠEK +2.2.1946• PRIMUS RUDOLF +2.5.1945• PRUDIC JAN +28.9.1945• PUCHINGER VÁCLAV +21.10.1945• PULS JAN +30.3.1946• PUSCHNER WALTER +24.10.1945• PÜSCHER OSWALD +17.10.1945• PÜTZ ANTONÍN +17.10.1945• RABENECKER JOHANNA +3.2.1945• RATAJ VÁCLAV +7.9.1945• REHM EBERHARD +29.3.1945• REICHTAUER RICHARD +18.6.1945• REINIGER EMILIE +6.1.1945• REITHER IDA +31.3.1945• RETZLAFF GEORG +14.3.1945• REYSSER RUDOLF +30.8.1945• RICKERT FERDINAND +16.9.1945• RICHMANN HEINRICH +26.2.1945• RICHTER LEO +11.9.1945• RISSMANN GUSTAV +27.9.1945• RITLIGER MAX ERVIN +4.11.1945• ROD EMMA +5.4.1945• ROGGMANN GÜNTER +15.3.1945• ROMMERSWIKEL ALBERT +6.4.1945• ROMISCH GUSTAV +10.1.1945• RONGEOVÁ GISELA +20.4.1945• ROSTEK +22.2.1945• ROSTEK PAULINE +28.2.1945• ROSTOCKI ANNA +9.3.1945• ROSTOCKÝ RICHARD +4.8.1945• ROSTOVSKÝ ANTONÍN +9.8.1945• ROTH VILÉM +4.11.1945• ROTHER ANNA +1.3.1945• RÖMINGER VÁCLAV +19.10.1945• RÖSSLER HEŘMAN +10.11.1945• RÖTH MAX +19.5.1945• RUDEK JAN +10.9.1945• RUNGE HARTMUNTH +27.3.1945• RÜCKENSTEINER FRANTIŠEK +11.10.1945• RÜCKERT HELGA +26.3.1945• RUTH JIŘÍ +11.9.1945• RYCHLÍK KARL HEINZ +13.4.1945• SABLA HANS GEORG +8.4.1945• SACK VÁCLAV +2.11.1945• SACKEL ADALBERT +23.10.1945• SAMUEL VÁCLAV +16.8.1945• SCHAMBURGER FRANTIŠEK +21.3.1946• SCHAMMER GÜNTER +26.3.1946• SCHANDA KAREL +20.10.1945• SCHARF GERD +30.3.1945• SCHATZLER KÄTHE +10.3.1945• SCHICKER VÁCLAV +25.10.1945• SCHIDLOVSKÝ AUGUSTA +19.3.1945• SCHIFFEL JAN +25.10.1945• SCHILD ONDŘEJ +18.9.1945• SCHINPKE ERWIN +29.8.1945• SCHIRADO KATHARINA +12.1.1945• SCHIWEG GISELA +11.3.1945• SCHLACHTA JOHANNA +20.4.1945• SCHLAFFER ADALBERT +30.11.1945• SCHLAFFER TOMÁŠ +26.9.1945• SCHLICK ROBERT +25.8.1945• SCHLIMBACH INGRID +10.4.1945• SCHLUMS HEINRICH +14.3.1945• SCHAUS JOSEF +21.9.1945• SCHMELZLEIN VILEM +9.10.1945• SCHMID JAN +29.10.1946• SCHMID VOJTĚCH +19.12.1946• SCHMIDT EMANUEL +8.8.1945• SCHMIDT FRANZ +15.3.1945• SCHMIDT JOSEF +5.4.1946• SCHMIDT PETER +29.3.1945• SCHMIED BERTA +24.2.1945• SCHMIED FRANTIŠEK +13.3.1946• SCHOLZE GUSTAV +15.9.1945• SCHORSEK KARL +20.3.1945• SCHÖBER JOSEF +29.9.1945• SCHÖGER ANTONÍN +27.9.1945• SCHÖNGARTH EDITH +2.4.1945• SCHRAMM ANITA +5.3.1945• SCHRAMM HANNELORE +5.3.1945• SCHREIBER LEONARD +9.9.1945• SCHRIMPEL EMIL +25.8.1945• SCHROMM JINDŘICH +18.8.1945• SCHUBERT BEDŘICH +11.1.1945• SCHUBERT MARITA +13.3.1945• SCHULTESOVÁ ANNA +12.8.1945• SCHUSTER ANNA +5.4.1945• SCHUTT ANTONÍN +15.5.1946• SCHWAB ARNOŠT +28.10.1945• SCHWAB FRANTIŠEK +8.8.1945• SCHWARTZ ANTONÍN +8.10.1945• SCHWARTZ JOSEF +4.9.1945• SCHWARZ JOSEF +10.3.1945• SCHWERDA AUGUSTIN +23.6.1946• SCHWEINEKER JOSEF +25.10.1945• SCHWING ANTONÍN +14.6.1945• SEIFERT EDUARD +7.8.1946• SEKYRA KAREL +3.11.1945• SELINGER PAUL +25.3.1945• SIEGEL ANTONÍN +26.10.1945• SIMON JAN +16.2.1945• SKARVAN RUDOLF +30.10.1945• SLOBODA ERNST +17.2.1945• SLUNÉČKO OTAKAR +28.1.1946• SMETANA ANTONÍN +2.10.1945• SOMMER ANTONÍN +5.11.1945• SOUKUP FRANTIŠEK +24.1.1946• SMUTNÍK ANTONÍN +31.10.1945• SPACEK JOSEFINE +10.3.1945• SPALTA ERNST +31.3.1945• SPEER ELISABETH +21.3.1945• SPRENG KAREL +17.1.1946• SPILLER SIEGFRIED +15.3.1946• SPYRA KAREL +17.6.1946• STADLINGER OTTO +25.10.1945• STEFEL RUDOLF +13.4.1945• STEFEN PETER +11.3.1945• STEINDÖRFER JOSEF +1945• STEINER NORBERT +22.6.19466• STENGEL JOSEF +22.10.1945• STOLBA ANNA +17.3.1945• STRALKE ERVIN +20.10.1945• STRALKE FRANTIŠKA +25.4.1945• STRAUB +22.2.1945• STRNAD JAN +23.9.1945• STRUBL LEO +22.6.1946• STUMPE BARBORA +7.3.1945• STURM WALTER +9.5.1945• SUBÜRGER AUGUSTIN +28.3.1945• SVOBODA HEINZ +27.2.1945• ŠAŠEK BOHUMIL +27.8.1945• TAGMAN ANNA +11.3.1945• TATARCZYK ANNA +26.3.1945• TAUBER ROSWITHA +11.4.1945• TAUBEROVÁ MARIE +9.8.1945• TAUSCHER ENGELBERT +23.10.1945• TAUSCHLER FRANTIŠEK +29.4.1945• TETZELLI EDUARD +26.9.1945• THEILER AUGUST +7.3.1945• THELEN THEODOR +17.8.1945• THIEME ALFRED +4.10.1945• THOMA EMMERICH +16.4.1945• THREIS +10.1.1945• THÜR VÁCLAV +8.6.1946• TICHÝ JOSEF +7.1.1946• TICHÝ RUDOLF +23.10.1915• TILGNER REINHOLD +23.8.1945• TOMM PAULINE +1945• TONDERA MARIANE +8.4.1945• TRÁVNÍČEK MAXMILIAN +17.10.1946• TREML +8.3.1945• TRESKA KAREL +3.9.1945• TRNKA JAROSLAV +2.10.1945• TRÖSCHEL JOSEF +18.8.1945• TSCHANERL JAN +6.8.1945• TURNWALD FRANTIŠEK +31.10.1946• ULLMANN FRANTIŠEK +23.11.1945• ULLMANN RUDOLF +23.11.1945• URBASEK JOSEF +1.2.1946• ÜBERSCHAER KARIN +1.4.1945• VÁVRA JAKUB +23.10.1945• VELÍK RUDOLF +18.8.1945• VELÍŠEK FRANTIŠEK +30.10.1945• VOGEL BERTHA +10.4.1945• VOIGT MAX +20.12.1945• VOIGT WILHELM +4.3.1945• VRBA VÁCLAV +25.3.1946• WAGNER ANDĚLA +28.3.1945• WAGNER BEDŘICH +18.8.1945• WAGNER VÁCLAV +10.9.1945• WAGNER WALTER +21.8.1945• WALLUS OLDŘICH +2.3.1945• WALTER VIKTOR +12.8.1945• WARTHA JAN +16.9.1945• WARTHA PETER +12.2.1945• WAVRECKA DOROTHEA +27.4.1945• WEBER BEDŘICH +30.8.1945• WEIGAND JAN +8.10.1945• WEIGEL FRANTIŠEK +6.10.1945• WEIHS JOSEF +20.9.1945• WEIKERT ANTONÍN +11.8.1945• WEIKERT JOSEF +21.9.1945• WEINFURTER JOSEF +7.8.1946• WEISS ADOLF +1.7.1945• WEISS FRANTIŠEK +13.4.1946• WEISS FRANZ +23.4.1946• WEISZ KAREL +14.9.1945• WENDT WALTER +8.10.1945• WENZEL JOSEF +2.9.1945• WERNER FRANTIŠEK +25.10.1945• WERSCHNIK EDUARD +17.8.1945• WEX JOSEF +10.4.1945• WICKENHAISER MARTIN +1.3.1945• WIDULE EMIL +26.3.1945• WIEDER JINDŘICH +16.8.1945• WIEHLOVÁ MARIE +20.4.1945• WIESNER JOSEF +10.7.1945• WIESNER KURT +13.12.1945• WIESNER RUDOLF +19.11.1945• WIETSCHORKE ANNA +18.2.1945• WILHELM ARNOŠT +13.11.1945• WILHELM KURT +4.1.1946• WIMMER JOSEF +17.9.1945• WINCHA JINDŘICH +1.10.1945• WINDULE MARIE +20.3.1945• WINKLER GERTRUD +6.1.1945• WINZIG JAN +20.6.1945• WIRTH ALOIS +12.9.1945• WITISKO JOSEF +16.10.1945• WITTEMANN KAREL +2.12.1945• WITTICH KLAUS DIETER +21.3.1945• WODĚREK THEODOR +26.8.1945• WOLF MICHAL +21.10.1945•WOLF PAUL +24.4.1945• WOLFF VIKTOR +30.12.1945• WOLFOVÁ KLÁRA +26.4.1945• WOLFRAM HEINZ +24.3.1945• WOLFRAM VILEM +16.9.1945• WOLFHEIM HUGO +26.3.194• WOLLER JOSEF +19.4.1945• WONDROWITZ EVŽEN +26.10.1945• WOZAR MARTIN +9.4.1945• WUCHTERLE ANTONÍN +17.10.1945• WURF JIŘÍ +5.10.1945• WZENTEK MARIE +30.4.1945• ZACHMANN FRIDRICH +18.3.1945• ZAHNER JOSEF +11.8.1945•ZAHNER JOSEF +26.2.1946•ZAHOUT WENZEL +18.2.1945• ZAPLETAL VIKTOR +23.8.1945• ZEDLER AUGUSTE +26.3.1945• ZEIDLER JOHANN +4.1.1945• ZEIDLER JOSEF +16.8.1945• ZETSCHKE WALTER +12.10.1945• ZIEGLER JAN +24.4.1945• ZIMMER FRANTIŠEK +6.11.1945• ZINECKER VÁCLAV +5.8.1945• ZITMANN KAREL +13.9.1945• ZOGLAUER JOSEF +18.8.1945• ZUCKMANTEL HELENE +4.3.1945• ZURECK LUCIA +17.2.1945• ZWINSCHER JULIUS +10.9.1945• SOWIE 6 UNBEKANNTE +1945•
Poznámka:

Na tomto oddělení U77 je pohřbeno celkem 1237 osob, jejichž jména, bez ohledu na národnostní a vojenskou příslušnost byla převzata v abecedním pořádku z databáze CEVH MO ČR.


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-3209-05643
Pomník přidal: Kajuga
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Hřbitov vojáků Rudé armády, Francouzů a Italů

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Kajuga, 23.04.2006
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. P2
Nápis:
MÍSTO POSLEDNÍHO ODPOČINKU
PADLÝCH SOVĚTSKÝCH VOJÁKŮ

IVAN MARASOV, PAVEL IVAN IVANOV MANDRIČ, IVAN VASILEJ, MICHAEL GANGASE, NIKOLAJ RAGOVSKY, GEORG OSTROPKIKA, ZENCOV, PETR BATRAJOV IVANICKÝ, IVAN GSARILOVIČ VAVRIŇUK, GRISEŇ ALEXANDR ŠIMONOVIČ, FROLOG MICHALJOVIČ, VLADIMIR KURYLOV, IVAN BARANOV, MATĚJ SAUFUČUK, VIKTOR BILANSKÝ, ŠTĚPÁN DECHTĚROV, IVAN ZLOBIN, IGOR PETR SCHEDILJAKIN
Poznámka:

Podle CEVH MO ČR jsou na tomto hřbitově pohřbeni níže uvedení padlí: (Rusové, Francouzi, Italové)
CZE-3209-05617č. hrobu 98/64 – I Ivan Marašov
CZE-3209-05618č. hrobu 98/64 – II datum pohřbení 10.3.1945Pavel Ivan Ivanov
CZE-3209-05619č. hrobu 98/64 – III datum pohřbení 10. 3. 1945neznámý ruský vojín / Margehower/
CZE-3209-05620č. hrobu 98/17 – II datum pohřbení 10. 3. 1945neznámý ruský vojín
CZE-3209-05621č. hrobu 98/obv. 50/I datum pohřbení 10. 3. 1945 Mandrič
CZE-3209-05622č. hrobu 98/obv. 50/II Ivan Vasilej
CZE-3209-05623č. hrobu 98/obv. 50/3 Michael Gangase
CZE-3209-05624č. hrobu 97/obv. 50/4 Nikolaj Ragovský
CZE-3209-05625č. hrobu 97/obv. 50/5 Georg Ostropkika
CZE-3209-05626č. hrobu 97/obv. 50/6 neznámý ruský vojín
CZE-3209-05627č. hrobu 97/obv. 54/4 Zencov
CZE-3209-05628č. hrobu 97/obv. 49/1 Petr Batrajov
CZE-3209-05629č. hrobu 97/obv. 49/2 Ivanický
CZE-3209-05630č. hrobu 97/obv. 46 Ivan Gasrilovič Vavriňuk
CZE-3209-05631č. hrobu 97/obv. 48 Grišeň Alexandr Šimonovič
CZE-3209-05632č. hrobu 97/obv. 47 Frolog Michajlovič
CZE-3209-05633č. hrobu 97/obv. 49/3 Vladimír Kurylov, Ivan Baranov
CZE-3209-05634č. hrobu 97/obv. 45 Matěj Saufčuk
CZE-3209-05635č. hrobu 97/obv. 49/5 Viktor Bilanský
CZE-3209-05636č. hrobu 97/obv. 44/1 Štěpán Dechtěrov
CZE-3209-05637č. hrobu 97/obv. 44/2 Ivan Zlobin
CZE-3209-05638č. hrobu 97/obv. 54 Santio Renangolo, Igor Petr Schediljakin
CZE-3209-05639č. hrobu 97/obv. 50 Andree Jairi
CZE-3209-05640č. hrobu 97/obv. 54 Polentaretti
CZE-3209-05641č. hrobu 97/obv. 54 Föltel
CZE-3209-05642č. hrobu 97/obv. 43 Alfréd Lachovski


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován
Toto místo je počítáno jako 26 VPM
Pomník přidal: Kajuga
Doplnění informací: Ing. František Jedlička, Marek Lanzendorf

Hrob Václav Vokurka a Urna František Vokurka

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Lanzendorf, 10.11.2020
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. 35
Nápis:
Václav Vokurka
vojín stř.pl.č.7.
*11.2.1897.
Oběť rakouské tyranie, mučedník
rumburský, skonal v den návratu
ze žaláře v Terezíně, v 22 roce, skosen
zákeřnou nemocí, 1.listopadu 1918.
Čest jeho památce!

FRANTIŠEK VOKURKA
*16.4.1900, +14.2.1945 V DRÁŽĎANECH.


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka
Doplnění informací: Marek Lanzendorf

Urna Otto Hinterholzinger

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Milan Hegner, 09.08.2016
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. U30
Nápis:
OTTO HINTERHOLZINGER
ŠTÁB. KAPITÁN LETECTVA
*2.8.1916 +25.2.1946
Poznámka:

Havárie letounu C-2 (Arado-96) u Horních Počernic. Společně, s tehdy nadporučíkem, O. Hinterholzingerem zahynul i bývalý válečný letec u RAF poručík Č. Chaloupka. (zdroj: Letecké nehody vojenských strojů České a Československé republiky)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka
Doplnění informací: Arno Glaser

Urna František Herodes

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Lanzendorf, 20.11.2020
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. 12
Nápis:
FRANTIŠEK
HERODES
KAPITÁN ČS. ARMÁDY
*3.11.1911 +15.7.1946
Poznámka:

Četnický strážmistr čs.
Místo narození Prostějov, okres Prostějov.
Datum a místo odvodu 14.11.1939 Francie, Marseille.
Osobní číslo Z; F-171.
(zdroj: http://www.vuapraha.cz/ )


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Marek Lanzendorf

Urna Bedřich Rubner

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Lanzendorf, 15.12.2020
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. U-II
Nápis:
BEDŘICH RUBNER
ŠT. KPT. V.V.
16.VIII.1885 - 22.V.1953

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Marek Lanzendorf

Urna Norbert Váňa

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Lanzendorf, 15.12.2020
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. U-II
Nápis:
NORBERT VÁŇA
SVOBODNÍK POLNÍ PILOT -
LETEC LET. PL.1.T.G.M.
*6.6.1916 +14.5.1937
TRAGICKY ZAHYNUL JAKO HRDINA
VE SLUŽBĚ VLASTI
Poznámka:

V květnu 1937 se část 1. letky LP 1 přestěhovala ke cvičení na severní okraj Prahy, do prostoru polního letiště "Vypich" na tzv. "detašmán". Od 7. do 14. května vykonaly její stroje z plochy dočasného letiště 113 letů, kdy posádky prováděly orientační lety s pozorovateli dělostřelectva. Jedním z pilotů, který zde působil, byl svobodník Váňa, který vykonal v daném období 25 startů. 14.5. 1937 se vracel ze svého v ten den třetího orientačního letu v okolí Prahy. Na palubě Š-328 výrobního čísla 39 se nacházel rovněž ppor. Plecitý, který se v nedávné době vrátil z pozorovatelského kurzu a byl k detašmánu přidělen 11.5. V 16:15 se pilot blížil od jihu v malé výšce přes Břevnov k letištní ploše a nasazoval zatáčkou na přistání. V prostoru cihelny "U Markéty" náhle stroj ztratil rychlost a letadlo přešlo do pádu. Pilot se podle výpovědi svědků mohl leknout komínu cihelny a zřejmě se mu snažil vyhnout. Vzhledem k malé výšce se pilotovi nepodařilo pád vybrat a letadlo dopadlo do prohlubně nedaleko od budovy cihelny. Přes okamžitou pomoc, kterou posádce poskytli nejprve občané, kteří byli poblíž a poté vojáci z polního letiště oba letci na následky zranění zemřeli.
(zdroj: http://www.leteckabadatelna.cz/ )


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Marek Lanzendorf

Urna Jaroslav Brožík

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Lanzendorf, 15.12.2020
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. U-IV
Nápis:
JAROSLAV
BROŽÍK
17.4.1913 20.12.1944

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Marek Lanzendorf

Urna František Malý

  • + o skupině VPM (PM, Plzeň, Ústřední hřbitov)
    • Plzeň - Doubravka, ul. Rokycanská
      souřadnice středu hřbitova: 49°44'53.67"N, 13°26'2.49"E
      rozdělení hřbitova na sektory: https://gis.plzen.eu/hrbitovy/default.aspx

    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Lanzendorf, 26.02.2021
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov, odd. 93
Nápis:
FRANTIŠEK
MALÝ
*14.7.1903
UMUČEN 29.7.1943

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Marek Lanzendorf