Brno

Vojenský hřbitov napoleonské války až 1. světová válka

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      více o hřbitovu:
      https://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_domu&load=318
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ivo Šťastný, 25.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, sk. 49
Nápis:
VOJÁKŮM
BRNĚNSKÉ
POSÁDKY
Poznámka:

Seznam pohřbených osob ve 192 VPM (detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=824423, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)
CZE-6203-28467 Hrob vojáků Dánské královské armády zajatých při obsazení ostrova Alsenu rakouskou armádou.
Podrobně dle portálu CEVH:
Peder Jensen, *1839, Bogesd auf Seeland, +31.7.1864, Ole Nielsen, *1842, Reynholt auf Seeland, +16.8.1864
CZE-6203-28468 Pietní místo – objekt, Památník obětem carského ruského vojska v bitvě u Slavkova 2 prosince 1805.
CZE-6203-28487 Simon Purece, CZE-6203-28488 Matias Kyša, CZE-6203-28489 Antonín Beneš, CZE-6203-28490 Doroftei Tomasile, CZE-6203-28491 Jan Vodička, CZE-6203-28492 Medeat Biagio, CZE-6203-28494 Petr Blešin, CZE-6203-28495 František Jahoda, CZE-6203-28496 Konstantin Barsan, CZE-6203-28498 Roman Szilard, CZE-6203-28499 Karel Lejhanec, CZE-6203-28500 Ludvík Pable, CZE-6203-28502 Damian Kujanič, CZE-6203-28503 Leopold Renz, CZE-6203-28504 Jan Tontsech, CZE-6203-28505 Antonín Šamánek, CZE-6203-28506 Julian Barsancasa, CZE-6203-28507 Mikuláš Procovský, CZE-6203-28508 Ferdinand Cafourek, CZE-6203-28509 Josef Tomek, CZE-6203-28510 Josef Krenn, CZE-6203-28511 Jan Obšivač, CZE-6203-28512 Denes Schomadi, CZE-6203-28514 Štěpán Svitlák, CZE-6203-28515 Jan Čuníček, CZE-6203-28516 Jindřich Prashinger, CZE-6203-28517 František Mayer, CZE-6203-28518 Martin Krša, CZE-6203-28519 František Šrybl, CZE-6203-28520 Josef Foltner, CZE-6203-28521 Baltazar Mačalík, CZE-6203-28522 František Krátký, CZE-6203-28523 Eduard Reishl, CZE-6203-28524 Josef Hanák, CZE-6203-28525 Jiří Odehnal, CZE-6203-28526 Josef Czabla, CZE-6203-28527 Hermann Guntschel, CZE-6203-28528 Rudolf Laub, CZE-6203-28529 Matias Mauracher, CZE-6203-28530 Frank Haas, CZE-6203-28531 Michael Huemer, CZE-6203-28533 Jan Maier, CZE-6203-28534 Ignác Brundl, CZE-6203-28535 Nikolaus Chirikes, CZE-6203-28536 Michal Burak, CZE-6203-28537 Josef Budík, CZE-6203-28538 Josef Scholler, CZE-6203-28539 Mořic Mayer, CZE-6203-28541 František Bishof, CZE-6203-28542 Jan Šťáva, CZE-6203-28543 Josef Šimon, CZE-6203-28544 Jan Talmacian, CZE-6203-28545 Andreas Sotsch, CZE-6203-28546 Josef Hlaváč, CZE-6203-28547 Andreas Klusch, CZE-6203-28549 Antonín Tomek, CZE-6203-28550 Jan Markgraber, CZE-6203-28551 Jan Mikulík, CZE-6203-28552 Jan Ivan, CZE-6203-28553 Josef Kovařík, CZE-6203-28554 Lukáš Smolka, CZE-6203-28555 Jan Rafetseder, CZE-6203-28558 Leopold Valič, CZE-6203-28559 Antonín Kalina, CZE-6203-28560 František Grmela, CZE-6203-28561 Metoděj Stibor, CZE-6203-28562 Pavel Mrmustín, CZE-6203-28564 Alois Halaška, CZE-6203-28565 Karel Diwisch, CZE-6203-28566 František Suchánek, CZE-6203-28570 Josef Retschitzegger, CZE-6203-28571 Jakub Pánek, CZE-6203-28572 Jan Kloos, CZE-6203-28573 Ivan Kovalczuk, CZE-6203-28575 Albin Kobza, CZE-6203-28577 Bohumil Gruner, CZE-6203-28579 Rudolf Lazaresku, CZE-6203-28580 Petru Čaldarar, CZE-6203-28581 Alois Slezák, CZE-6203-28582 Václav Steřík, CZE-6203-28584 Michal Ehrmann, CZE-6203-28585 Gregor Cvietko, CZE-6203-28586 Robert Knapek, CZE-6203-28587 Alois Josef, CZE-6203-28588 Antonín Junášek, CZE-6203-28589 Jan Muller, CZE-6203-28590 Vasyle Giurgin, CZE-6203-28591 Cyril Ujčík, CZE-6203-28592 Jan Jandík, CZE-6203-28594 Emil Dobrovolný, CZE-6203-28595 Josef Brounek, CZE-6203-28596 Emanuel Pavelka, CZE-6203-28597 Antoním Buchtela, CZE-6203-28598 František Wálka, CZE-6203-28599 Rudolf Schafer, CZE-6203-28600 Eduard Bumbálek, CZE-6203-28601 Jan Rattay, CZE-6203-28602 Leopold Krottendorfer, CZE-6203-28603 František Marek, CZE-6203-28604 Josef Zeman, CZE-6203-28605 Jan Schmid, CZE-6203-28606 František Kosmák, CZE-6203-28607 Josef Syka, CZE-6203-28608 Adolf Kutzer, CZE-6203-28609 Jan Blaha, CZE-6203-28610 Martin Zemánek, CZE-6203-28611 František Bene, CZE-6203-28612 Jindřich Raabl, CZE-6203-28613 František Zulener, CZE-6203-28614 Jindřich Fiala, CZE-6203-28615 Nikolaj Duljbas, CZE-6203-28616 Jindřich Trnka, CZE-6203-28617 Josef Chrastecký, CZE-6203-28618 Karel Jarošek, CZE-6203-28619 Ludvík Handbichler, CZE-6203-28620 Aftanasi Dariczuk, CZE-6203-28621 Antonín Nechvátal, CZE-6203-28622 Josef Prokeš, CZE-6203-28623 Kazimír Lubas, CZE-6203-28624 Josef Brunner, CZE-6203-28625 Petr Popiel, CZE-6203-28774 Josef Spreitz, CZE-6203-28775 Antonín Uchytil, CZE-6203-28776 , CZE-6203-28778 Antonín Sieder, CZE-6203-28779 Josef Herster, CZE-6203-28780 Vincenc Tovaryš, CZE-6203-28781 Jan Jeřábek, CZE-6203-28782 Jan Purvu, CZE-6203-28784 Matiáš Nenička, CZE-6203-28785 Martin Vaculka, CZE-6203-28786 Jiří Corbas, CZE-6203-28787 Karel Lovasz, CZE-6203-28788 Jan Zicha, CZE-6203-28789 Karel Hofler, CZE-6203-28790 Jan Galetka, CZE-6203-28791 Emanuel Baier, CZE-6203-28792 František Kern, CZE-6203-28793 Jan Záděra, CZE-6203-28794 Jan Ramersdorfer, CZE-6203-28795 Julius Kramer, CZE-6203-28800 František Hotzendorfer, CZE-6203-28801 Leopold Weidinger, CZE-6203-28802 Hermann Vogler, CZE-6203-28803 František Woggeneder, CZE-6203-28804 Antonín Holzer, CZE-6203-28805 Alois Štěpán, CZE-6203-28806 Rudolf Boháček, CZE-6203-28807 Florian Fuchsbauer, CZE-6203-28808 Alois Rusch, CZE-6203-28809 Martin Jobst, CZE-6203-28810 František Žák, CZE-6203-28811 Michal Wasermann, CZE-6203-28812 František Nikl, CZE-6203-28813 Jan Grohs, CZE-6203-28815 Natalis Matolič, CZE-6203-28816 Antonín Navrátil, CZE-6203-28817 Jan Pechal, CZE-6203-28818 Václav Tesař, CZE-6203-28819 Gustav Žák, CZE-6203-28820 František Walch, CZE-6203-28828 František Dostal, CZE-6203-28829 Josef Schachner, CZE-6203-28830 František Hrabec, CZE-6203-28831 Rudolf Králík, CZE-6203-28832 Jan Braunschofer, CZE-6203-28834 Alexandr Ladányi, CZE-6203-28835 Antonín Trnka, CZE-6203-28836 František Zangerl, CZE-6203-28844 Samuel Gyorgyony, CZE-6203-28845 Samuel Bekereth, CZE-6203-28846 Jan Šerý, CZE-6203-28847 Jan Nepejchal, CZE-6203-28848 Matyáš Rath, CZE-6203-28849 Blažej Lokos, CZE-6203-28850 František Baier, CZE-6203-28853 Karel Svirák, CZE-6203-28854 Jiří Arz, CZE-6203-28855 Štěpán Rodinger, CZE-6203-28856 Jiří Chengea, CZE-6203-28857 František Schierhuber, CZE-6203-28858 Jan Zelinka, CZE-6203-28859 Adolf Polívka, CZE-6203-28861 František Škoda, CZE-6203-28862 Jaroslav Pelzlbauer, CZE-6203-28863 Ferdinand Jirásek, CZE-6203-28864 Josef Macík, CZE-6203-28865 František Bičan, CZE-6203-28866 Ferdinand Starhon, CZE-6203-31491 Antonín Novotný
(zdroj databáze CEVH MO ČR)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 192 VPM
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Pohřebiště vojáků Rumunské armády

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      více o hřbitovu:
      https://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_domu&load=318
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ivo Šťastný, 28.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, Brno, centrální hřbitov - čestné pohřebiště, oddíl 56 b
Nápis:
(na ústředním pomníku)

CINSTE SI ONOARE EROILOR
ARMATEI ROMÎNE
CAZUTI PENTRU ELIBERAREA
PATRIEI NOASTRE ÎN CEL DE AL
DOILEA RĂZBOI MONDIAL

Zde odpočívá 1569 rumunských vojáků
kteří padli v roce 1945 v bojích o Brno a okolí

Úcta a čest hrdinům rumunské armády, kteří položili své životy
za osvobození Československa ve druhé světové válce

(na bočních deskách)
ADRIAN THEODOR – rotný, ACPIN MOISE – četař, ADAM AVRAM – vojín, ADAM CORNEL – podporučík, ALBOTA MIHAI – četař, ALBU MARIN – vojín, ALDEA ION – četař, ALEXANDRESCU AB. PETRE – vojín, ALEXANDRU VICTOR – vojín, ALEXE D. IVAN – vojín, ALEXANDRESU CONSTANTIN – poručík, ALEXANDRU ION N. – vojín, ANCU DUMITRU – vojín, ANDRAS IOAN – vojín, ANDREI ILIE – vojín, ANDREI IOAN – desátník, ANDREI IOAN – vojín, ANDREICA ION – vojín, ANDRONIE IOAN – vojín, ANDRONACHE ION – vojín, ANGHEL GHEORGHE – vojín, ANGHEL VASILE – vojín, ANGHELESCU GHEORGHE – vojín, ANTON DUMITRU – vojín, ANTON IOAN – vojín, ANTON TANASE – desátník, APOSTOLACHE IOAN – rotný, APOSTOL DUMITRU – vojín, APOSTOL MIHAI – vojín, ARABELI IOAN – vojín, ARDELECANU NICOLAE – vojín, ARDRESESCU MARIN – vojín, ARMINDICEANU SIMION – vojín, ARNEU CONSTANTIN – vojín, ARSU D. GHEORGHE – vojín, ARSU GHEORGHE – vojín, ARTHUR GHEORGHE – vojín, ATOMEI PANTELIMON – četař, AUREL ILIE – desátník, AUREL PETRE – vojín, AUVSULEI IOAN – četař, AVRAM IOAN – desátník, AVRAM IORDACHE – desátník, AVRAM MIHAIL – vojín, AXENTE – vojín, BABALAU IOAN – svobodník, BACILA VASILE – kapitán, BACIU GHEORGHE – desátník, BACIU GHEORGHE – desátník, BACIU GHEORGHE –vojín, BACIU IOAN – četař, BACLESEANU NICOLAE – vojín, BACHERESCU ALEXANDRU – desátník, BACSERU CONSTANTIN – vojín, BADITEANU ION – vojín, BAGIN MARTIN – vojín, BALABAN ION – vojín, BALACI GHEORGHE – vojín, BALCI PARTENIE – vojín, BALIN THEODOR – vojín, BALTOGA GHEORGHE – vojín, BANAUR NEAGU – vojín, BANU STOIAN – vojín, BARAIS PAUL – podporučík, BARASCU ION – vojín, BARENTEAN IVAN VASILE – svobodník, BASTON CONSTANTIN – vojín, BACANU DUMITRU – rotný, BACANU FRANCIS – vojín, BACANU PETRE – vojín, BADULESCU ŞTEFAN – vojín, BAISCEANU AURE – svobodník, BALAN DUMITRU – vojín, BALANUT SINION – vojín, BALTATEANU NICOLAE – desátník, BARBU NEACSU – kapitán, BARBULESCU IOAN – vojín, BEJAN GHEORGHE – vojín, BELCEA S. MARO – vojín, BERCEA IOAN – podplukovník, BERCILA ACHIM – desátník, BERHAC DUMITRU – vojín, BERSU MIRON – četař, BETLA NICOLAE – vojín, BETIVU TUDOR – vojín, BIBEU RADU – vojín, BILĂ NICOLAE – svobodník, BINDOIU GHEORGHE – vojín, BIRIS IOAN – vojín, BITU ION – vojín, BIZGAN ALEXANDRU – svobodník, BLAGA SIMION – vojín, BLENOVICI GHEORGHE – vojín, BLIDUT IOAN – vojín, BOASA IULIAN – kapitán, BOATA IOAN – kapitán, BOCA SEBASTIAN – vojín, BOCAN – vojín, BOCARNA VASILE – vojín, BOGACIE A. IOAN – vojín, BOGHIU DUMITRU – vojín, BOGOI NICU – vojín, BOIANU MICHALACHE – četař, BOICU EPIFANIUS – vojín, BOIAU IOACHIM – vojín, BOJERU VICTOR – vojín, BOLBOCEANU MILEA – vojín, BOLDESCU P. AUREL – vojín, BOLEZAN VASILE – rotný, BOMBESCU NICOLEA – desátník, BONCHIS TRAIAN – vojín, BONDOC MARIN – vojín, BORCEANU GHEORGHE – vojín, BORE GRIGORE – vojín, BOROS N. IOAN – svobodník, BORTINA ILIE – vojín, BOSCA DUMITRU – desátník, BOTA IVAN – četař, BOTEZATU I. CONSTANTIN – vojín, BOTOG IOAN – četař, BOUARU GHEORGHE – četař, BRACIU ILIE – vojín, BRADEC EMILIAN – vojín, BRAGA ANDREI – rotný, BRAICU ILIE – vojín, BRATOSIN CH. STAN – vojín, BRĂILEAU MIHAILACHE - vojín, BRĂILOCIU GHEORGHE - vojín, BRANZILĂ DUMITRU – vojín, BROSARO BUSUIOC – vojín, BUCĂTARU IORGU – podporučík, BUCUTA NITĂ – vojín, BUDA ION – desátník, BUDA ROMAN – vojín, BUDACU VASILE – vojín, BUDEIU ALEXANDRU – desátník, BUBES IACOB – vojín, BUCĂTICĂ RADU – desátník, BUCUR SIMION – vojín, BUDESCU IOAN – vojín, BUDICA MARIN – vojín, BULGA CONSTANTIN – četař, BULIGEA D. IOAN – vojín, BUNITĂU MACA – kapitán, BURABU MARIN – vojín, BURILEANU GHEORGHE – vojín, BUROLEANU GHEORGHE – četař, BURSUC VASILE – vojín, BURTOIN CONSTANTIN – vojín, BUSEN I. MATAN – vojín, BUSNIOC NICOLAE – vojín, BUTARU MIHAIL – vojín, BUTARU PAVEL – vojín, BUTUCEA NICOLAE – četař, BUZATU GAVRILA – vojín, BUZATU STAN – desátník, CALARISI N. – vojín, CALIAN IOAN – vojín, CALINESCU DUMUTRU – vojín, CALOIANU POMPILIU – svobodník, CAN DUMITRU – vojín, CANCA GHEORGHE – vojín, CANCIU DIMA – vojín, CANTA DUMITRU – četař, CANTEMIR IOAN – desátník, CAPACI GHEORGHE – četař, CAPOTA ROMAN – vojín, CARACU CONSTANTIN – vojín, CARBONARU GHEORGHE – desátník, CARIANOPOL ANASTASE – desátník, CARTLA GHEORGHE M. – vojín, CATANUS GHEORGHE – vojín, CATUT ALEXANDRU – vojín, CATUTO ANTON – vojín, CATU VASILE – vojín, CARSTOV D. TUDOR – svobodník, CARTOIAJAN – podporučík, CARTOJAN MARIN – podporučík, CALDARARU VASILE – vojín, CĂLDĂRARU DUMITRU – vojín, CĂLIN DUMITRU – vojín, CĂPRARITĂ VASILE – vojín, CĂTĂNESCU JIRUNLASI – vojín, CĂRLINGERU NICOLAE – vojín, CĂMPEANU CONSTANTIN – desátník, CĂRLIG LUCA – vojín, CĂRLIG ROMULUS – desátník, CEARUGIN VLAD – podporučík, CEASEN GHEORGHE – desátník, CEASU GHEORGHE – desátník, CERNAT JAN – vojín, CHELAZE IOAN – vojín, CHIABURU RADU – vojín, CHICIN SPIREA – vojín, CHICHI ŞTEFAN – vojín, CHILA ALEXANDRU – vojín, CHILAD IOAN – vojín, CHIOREANU TUDOR – četař, CHIPER LAZAR – vojín, CHIRIAC GHEORGHE – četař, CHIRIAC ST. IOAN – vojín, CHIRITĂ DUMITRU – vojín, CHIRITĂ MIHAI – vojín, CHITA IOAN – vojín, CHITĂ VASILE – vojín, CH. IOAN – desátník, CHIZELA ŞTEFAN – vojín, CIFU VASIEL – vojín, CIMPEANU GHEORGHE – vojín, CIMPOIESCU AVRAM – vojín, CIMPSANI NICOLAE – svobodník, CIOBANU ALEXANDRU – vojín, CIOBANU DUMITRU – vojín, CIOBANU DUMITRU – vojín, CIOBETARU – vojín, CIOBOTARU – vojín, CIOBOTARU IOAN – četař, CIOC MARIN – vojín, CIOPLEA IOAN – vojín, CIOVEANU ION – vojín, CISMARU MIHAI – vojín, CIUCA THEODOR – vojín, CIUCURESCU GRIGORE – vojín, CIUPERCSANU STAN – četař, CIUPILĂ GHEORGHE – vojín, CIURANIUC NICOLAE – vojín, CIUREA ŞTEFAN – vojín, COANDA DUMITRU – desátník, COANTĂ PETRU – rotný, COBZARU MIHAI – vojín, COCAR CONSTANTIN – vojín, COCIOARBA CONSTANTIN – rotný, COCOCEA VICTOR – vojín, CODREANU ROMULUS – vojín, CODRESIN JUSTIN – vojín, COJOC DUMITRU – vojín, COJOCARU CONSTANTIN – vojín, COJOCARU ION – desátník, COJOCARU NICOLAE – četař, COJOCARU NICOLAE – četař, COJOCARU OPREA – vojín, COJOCARU VASILE – rotný, COJOCARU VASILE – vojín, COMA TOMA – četař, COMĂNOIU GHEORGHE – rotný, CONDREA DUMITRU – rotný, CONSTANTIN DUMITRU – svobodník, CONSTANTIN IOAN – poddůstojník, CONSTANTIN N. ION – vojín, CONSTANTIN NICOLAE – vojín, CONSTANTIN NICOLAE – svobodník, CONSTANTIN ZIDOR – vojín, CONSTANTINESCU NICOLAE – poručík, CORCIANA MARIN – podporučík, CORDAN PROFIM – vojín, CORNEA CONSTANTIN – vojín, CORNEA P. IOAN – vojín, CORTCIANU MARIN – podporučík, CORTIG NICOLAE – vojín, COSMA DOBRE – vojín, COSMA ION – vojín, COSTACHE C. ANTON – vojín, COSTACHE GHEORGHE – rotný, COSTACHE JEAN – vojín, COSTACHE MARIN – vojín, COSTACHE MARIN – vojín, COSTAN GRIGORE – rotný, COSTEA ALEXANDRU – desátník, COSTEA GHEORGHE – četař, COSTICĂ MIHAI – kapitán, COSTINAS MIRCEA – vojín, COT ION – vojín, COTA NICOLAE – desátník, COTOI GHEORGHE – desátník, COVACI FLOREA – vojín, CRACĂ FLOREA – vojín, CRĂCIUN FL. – svobodník, CRECU IOACHIM – podporučík, CRETU EUGEN – podporučík, CRETU GHEORGHE – vojín, CRISAN PAVEL – vojín, CRISTEA CONSTANTIN – vojín, CRISTEA DIMITRU – vojín, CRISTEA ION – vojín, CRISTEA D. IOAN – vojín, CRISTEA NICOLAE – vojín, CRISTEA PETRE – desátník, CRISTEA VASILE – vojín, CRISTEA IOAN – vojín, CRISTIAN VASILE – svobodník, CROITORI ION – poddůstojník, CROPAR ŞTEFAN – vojín, CROS BUDUCANU – četař, CURUS EFTIMIE – vojín, CUSTAV STELEA – vojín, CUTAR IOAN – vojín, DAIA DUMITRU – vojín, DAMASCHIN IOAN – vojín, DAMIAN GRIGORE – desátník, DAMIAN IOAN – desátník, DANCIU GHEORGHE – vojín, DANCIU GHEORGHE – vojín, DANE A. ROMAN – vojín, DANGE DUMITRU – vojín, DARUVARU CONSTANTIN – vojín, DASOA VASILE – vojín, DAVID D. IOAN – desátník, DAVID ŞTEFAN – vojín, DEDEA OCTAVIAN – poručík, DEDU GHEORGHE – četař, DELEANU PETRE – vojín, DELNITA CONSTANTIN – vojín, DELTA ILIE – vojín, DERJACH SERGHIE – rotný, DIACONU IOAN – rotný, DILARIU GHEORGHE – vojín, DIMA MIHAI – vojín, DIMITRACHE ILIE – vojín, DIMITRIU C. – četař, DINCA CONSTANTIN – vojín, DINCA NICOLAE – vojín, DINU TRAIAN – desátník, DINU ŞTEFAN – svobodník, DITONIU IOAN – vojín, DOBRE MARIN – četař, DOBREANU IOAN – svobodník, DOCHIANU DUMITRU – svobodník, DODA IOAN vojín, DODOACA GRIGORE - vojín, DOGARU THEODOR – vojín, DOIU PETRU – desátník, DOMITA ION – vojín, DOMNICA PETRE – vojín, DOROFTEI CONSTANTIN – svobodník, DOROBANTU NICOLAE – rotný, DRAGOMIR IOAN – vojín, DRAGOMIR MIHAIL – vojín, DRAGOMIR ŞTEFAN – desátník, DRAGU NICOLAE – vojín, DRAVICEANU GHEORGHE – desátník, DRĂGAN SANDU – desátník, DRĂGAN IULIAN – četař, DRĂGAN SANDU – četař, DRĂGAN GHEORGHE – vojín, DRĂGAN NICOLAE – vojín, DRĂGAN ŞTEFAN – vojín, DRĂGHICI STAN – kapitán, DRĂGOI IOAN – vojín, DUCAN X. – vojín, DUMINICA DUMIRU – desátník, DUMITRU FRANZ – vojín, DUMITRU GRIGORE – vojín, DUMITRU IOAN – vojín, DUDU ALEXEI – vojín, DUGALESCU PETRE – vojín, DUMITRA ALEXANDRU – vojín, DUMITRACHE CONSTANTIN – desátník, DUMITRACHE V. – vojín, DUMITRU ANTON – vojín, DUMITRU ION – vojín, DUMITRU JOSUB – vojín, DUNA CONSTANTIN – vojín, DUNA MIHAI – vojín, DURAC GHEORGHE – desátník, DURBA GHEORGHE – vojín, EFTIMESCU IOAN – podporučík, EFTIME DIONISIE – vojín, EFTIMIU IOAN – vojín, ENACHE CONSTANTIN – desátník, ENACHE CONSTANTIN – vojín, ENACHE CONSTANTIN – vojín, ENACHE NICOLAE – rotný, ENACHI NICOLAE – vojín, ENE ŞTEFAN – vojín, EPURAN MARIN – desátník, EREMIA MATEJ – desátník, ESCANU V. AUREL – vojín, FIERA GHEORGHE – vojín, FILIP BARBU – vojín, FLOREA BORECU – vojín, FLOREA CRETU – vojín, FLOREA GHEORGHE - četař, FLOREA GHEORGHE – vojín, FLORICA A. VICTOR – rotný, FLUTURE MARIN – vojín, FILIMON TRAIAN – vojín, FILIP VASILE – vojín, FIR CONSTANTIN – svobodník, FRATESCU NICOLAE – vojín, FRIGOILU VICTOR – desátník, FRINGU NICOLAE – svobodník, FRINTASCU CIHINA – vojín, FRUNT FLORUT – vojín, FOLGOS MARIN – vojín, GABRIEL TULON – četař, GADINTA ŞTEFAN – vojín, GALAC NICOLAE – vojín, GARNAR IOAN – vojín, GARNITA TANASE – svobodník, GASLU VASILE – vojín, GAVJAN IOAN – svobodník, GAVRILA CONSTANTIN - vojín, GAVRILĂ CONSTANTIN - vojín, GAVRILĂ CONSTANTIN - vojín, GAVRILĂ CONSTANTIN - vojín, GĂITAN GHEORGHE – desátník, GĂLUT THEODOR – vojín, GĂSCA ANZINICA – rotný, GEAMAN IOAN – desátník, GEARA IORDAN – vojín, GERCANA T. – vojín, GIULEAN ILIE – vojín, GIURGIN IOAN – vojín, GHEBAE ION – vojín, GHEORGHE – vojín, GHEORGHE BOGDAN – vojín, GHEORGHE CALISTRAT – vojín, GHEORGHE CONSTANTIN – poručík, GHEORGHE CONSTANTIN – vojín, GHEORGHE IOAN – vojín, GHEORGHE MARIN – vojín, GHEORGHE NICOLAE – vojín, GHEORGHITĂ ARMITUR – vojín, GHEORGHITĂ TRAIAN – vojín, GHEORGHITĂ NAN – vojín, GHEORGHIU G. AUREL – poručík, GHETU C. VASILE – četař, GHITA GVICA – vojín, GHIZDAVU IOAN – četař, GLAVAN VASILE – vojín, GLOSAN PETRE – desátník, GOARDA DUMITRU – vojín, GOGOLIU IOAN – vojín, GOICEANU IULIUS – desátník, GOSTOIU MARTIN – desátník, GRADINARU G. ION – četař, GRECU TOMA – svobodník, GREGORES DMETROVICI NIC. – vojín, GRETA EUGEN – vojín, GRIGORE DUMITRU – vojín, GRIGORIE TUDOR – vojín, GROS BAT – vojín, GRUGRU – vojín, GRUMĂZESCU MIRCEA – podporučík, GUGU D. MARIN – desátník, GULCER IOAN – vojín, GURALIU NICOLAE – vojín, GURALIU NICOLAE – svobodník, GURTI MATEI – vojín, GUSADU VICTOR – vojín, GUSATU VICTOR – vojín, GUTHA CAROL - vojín, GUTU NICOLAE – desátník, HAMOCEANU CONSTANTIN – vojín, HANDEA MIHAI – vojín, HAPA ION – vojín, HAUM MIHAI – rotný, HEIDUC FLORIAN – rotný, HENEDARU IOAN – desátník, HERCULEA IOAN – vojín, HERESTEANU DUMITRU – vojín, HONTA VASILE – vojín, HOTER PETRU – vojín, HRISCU GRIGORE – vojín, HURTOIN IOAN – vojín, HUSEIN ISMAIL – vojín, IACOB MARIN – svobodník, IANCU ALECU – vojín, IANCU GHEORGHE – vojín, ICA NICOLAE – vojín, ICHIM GHEORGHE – vojín, ICHIM I. RADU – desátník, IFRIM DUMITRU – vojín, IGNAT ION – vojín, IGNAT PETRE – vojín, ILIE CALIN – desátník, ILIE GHORGHE – svobodník, ILIE PAVEL – podporučík, ILINCA ALEXANDRU – vojín, ILIUTA ILIE – desátník, INULESCU TRAIAN – vojín, IOAN CONSTANTIN – vojín, IOAN M. – vojín, IOAN T. GHEORGHIE – svobodník, IOAN PETRE – četař, IOAN VASILE – vojín, ION TRAIAN – vojín, IONESCU GHEORGHE – vojín, IONICĂ CONSTANTIN – desátník, IONITĂ ANDREI – desátník, IONITĂ GHEORGHE – vojín, IONITĂ DUMITRU – vojín, IONITĂ NICOLAE – vojín, IORDACHE GHEORGHE – vojín, IORDACHE IOAN – vojín, IORDACHE ION – vojín, IORDACHE TRAIAN – rotný, IORGA AVRAM – vojín, IORGA VICTOR – vojín, IOSIF DUMITRU – vojín, IOVI NICOLAE – svobodník, IPOS FLOREA – vojín, ISAC GRIGORE – vojín, IVAN ANTON – vojín, IVAN IOAN – četař, JALBA ŞTEFAN – desátník, JANCU FRANT – vojín, JEFERAU ION - vojín, JELERU V. VASILE – vojín, JIANU GHEORGHE – vojín, JITARU GHEORGHE – vojín, JILET TIVA – vojín, JOJAC ION – svobodník, JOVA TUDOR FRANTISEK – vojín, JUGAN ALEXANDRU – vojín, JEMELEA ŞTEFAN – vojín, KIELOVSKY BENEDIKT – vojín, LABOS TUDOR – vojín, LAICEA M. STERIE – svobodník, LAURIC VASILE – vojín, LAZA NICOLAE – rotný, LAZĂR CONSTANTIN – desátník, LAZĂR N. CONSTANTIN – vojín, LĂCEANU RADU – vojín, LĂTARESCU GHEORGHE – vojín, LECA VASILE – rotný, LEFTER GHEORGHE – rotný, LEFTER IOAN – podporučík, LEFTER ION – podporučík, LENCUTIA IOAN – četař, LEHGHEL NICOLAE – vojín, LETCI GHEORGHE – kapitán, LETEA GHEORGHE – desátník, LEU DUMITRU – vojín, LICIU GHEORGHE – vojín, LIDORSU CONSTANTIN – vojín, LINCIA CTIN MARIN – desátník, LIUIERCEA STAN – vojín, LORENT GHEORGHE – svobodník, LUCAN IOAN – desátník, LUNCEA AUREL – vojín, LUNGU ACHIM – podporučík, LUNGU EMIL – podporučík, LUNGU GRIGORE – desátník, LUNGU ŞTEFAN – desátník, LUPEA CONSTANTIN – vojín, LUPESCU ŞTEFAN – vojín, LUPSA VALERIU – desátník, LUPSA GHEORGHE – vojín, LUPU GHEORGHE – desátník, LUPU V. NICOLAE – desátník, LUPU VASILE – svobodník, IUSEIM S. NEMET – vojín, MADREA VICTOR – vojín, MADVESCHI VALERIE – vojín, MAESTRA KINDTAIN – vojín, MAFTEI FLOREA – svobodník, DR. MAGA SANDA ALBERT – vojín, MAGDA IVAN – vojín, MAGDA ION – svobodník, MAGET AUREL – vojín, MAGIAR MARCU – vojín, MAI TRAIAN – četař, MAIOGA IOAN – svobodník, MAIR AUGUSTIN – vojín, MALIN ALEXANDRU – VOJÍ, MALIN DUMITRU – desátník, MANEA CONSTANTIN – vojín, MANEA D. – vojín, MANEA ION – vojín, MANIU ŞTEFAN – vojín, MANOLASCHE GHEORGHE – desátník, MANOLE GHEORGHE – vojín, MARIN PRADA – četař, MAXIM AUREL – vojín, MAZILU VASILE – vojín, MĂRCULESCU MARIAN – vojín, MARE CLICOR – vojín, MARE CLICOR – vojín, MARES ION – vojín, MARGOL GHEORGHE – vojín, MARIE IOAN – vojín, MARIN ANTON – svobodník, MARIN CONSTANTIN – vojín, MARIN CONSTANTIN – vojín, MARIN V. GHEORGHE – vojín, MARINATIU EMANOIL – vojín, MARINCA VASILE – vojín, MARINCIU IOAN – vojín, MARINICA HARALAMBIE – vojín, MARINOIU EMIL – vojín, MARMANTU BELA IOAN – vojín, MAROU IOAN – vojín, MARSOVU ION – vojín, MARTIN ION – vojín, MARTINESCU IOAN – vojín, MATACHE CONSTANTIN – vojín, MASLINA CONSTANTIN – desátník, MATEI ION – vojín, MATEI LACHE – rotný, MATEI MARIN – svobodník, MATEI PETRE – vojín, MATEI VASILE – vojín, MATOESCU GHEORGHE – vojín, MĂGUREANU CONSTANTIN – vojín, MANDRUT IOAN – vojín, MEDREA ADAM – vojín, MEFA RUKMADIN – podporučík, MELBAN NICOLAE – vojín, MELDIN GHEORGHE – vojín, MEREUTA CONSTANTIN – vojín, MERLUSCA I. CONSTANTIN – vojín, MEZA ROCDENIN – podporučík, MICA OPREA – vojín, MICĂ ŞTEFAN – vojín, MICU ILIE – vojín, MICU VASILE - vojín, MICULUS VASILE – vojín, MIDROY GRIGORE – desátník, MIHAI N. CONSTANTIN – desátník, MIHAI DUMITRU – vojín, MIHAI FRANZ – vojín, MIHAI ION – vojín, MIHAI MARIN – vojín, MIHAI VASILE – desátník, MIHALACHE R. IOAN – vojín, MIHAILA GHEORGHE – vojín, MIHAILA PETRE – vojín, MIHĂILESCU ŞTEFAN – vojín, MILĂESCU IGOR – desátník, MILEA GHEORGHE – vojín, MILER IOSIF – desátník, MILICA DUMITRU – vojín, MILITARU ION – vojín, MILOSESCU ACHIM – vojín, MIRCEA NICOLAE – desátník, MIRON GANES – vojín, MIRON MACI – vojín, MIRONESCU IULIEN – podporučík, MITEA C. IOAN – vojín, MITITEANU IOAN – vojín, MITITELU STANCU – vojín, MITRACHE DUMITRU – vojín, MITRAN MARIN – desátník, MITREI GHEORGHE – vojín, MITRICA PAVEL – vojín, MITROI MARIN – desátník, MIU PAVEL – vojín, MOCA ION – vojín, MOCANU FLOREA – vojín, MOCIORNITA GHEORGHE – podporučík, MOGA MIHAI – vojín, MOICEANU HARALAMBIE – vojín, MOISE GHEORGHE – četař, MOISE D. IOAN – vojín, MOLDOVAN IOAN – vojín, MOLED ILIE – vojín, MOLTOR P. TUDOR – vojín, MONARANU IOAN – vojín, MORARIU ION – vojín, MORARU IOAN – VOJÍ, MORARU PETRE – vojín, MORCAN GHEORGHE – vojín, MOROCIU ŞTEFAN – četař, MOSOIU PETRE – vojín, MUCEOIN VASILE – vojín, MUNTEANU IOAN – četař, MURGOCI IOAN – vojín, MUSTAPA ILIE – desátník, MUSTEANU GHEORGHIE – vojín, MUSAT IOAN – vojín, MUTEA ALEXANDRU – vojín, MUTOVA PETRE – vojín, NACTU MIRCEA – podporučík, NACU MIHAI – poručík, NACUC ION – desátník, NAE V. CONSTANTIN – rotný, NAE DUMITRU – vojín, NAGUDA NICOLAE – vojín, NAIMOV NICOLAE – vojín, NANU MIHAI – desátník, NAUM MIHAI – rotný, NĂSTASE C. IOAN – vojín, NĂSTASE VASILE – podporučík, NĂSTRUT V. IOAN - vojín, NĂTĂRĂU IOAN – vojín, NEACŞU ION – vojín, NEACŞU PANAIT – vojín, NEDELCU NICOLAE – vojín, NEGOI LINCU – svobodník, NEGOI PETRE – desátník, NEAGU MARIN – vojín, NEAGU NICOLAE – četař, NEAGU P. VALERIU – svobodník, NECURILIN IVAN – vojín, NEGREA PAVEL – vojín, NEGUN GABRIEL – vojín, NEGURA GHEORGHE – desátník, NEMAS AUGUSTIN – vojín, NEMISCUT BRAN – vojín, NERET SIR – vojín, NESENDORISAN GHEORGHE – vojín, NICA CONSTANTIN – vojín, NICA DRAGOMIR – vojín, NICHIFOR ION – vojín, NICHIFOR NICOLAE – četař, NICULESCU TUDOREL – vojín, NICULITĂ VASILE – svobodník, NICOARĂ I. ALFRED – podporučík, NICODIM IOAN – četař, NICOLA NICOLAE – četař, NICOLA SUCIE – vojín, NICOLAE ARON – vojín, NICOLAE GHEORGHE – četař, NICOLAE NICOLAE – četař, NICOLAE SIMION – vojín, NICOLAE STAN – desátník, NICOLAI DAN – desátník, NICOLAI VASILE DAN – vojín, NICULESCU STANISLAV – vojín, NIRON GROGORE – svobodník, NITA ILIE – poručík, NITA ION – vojín, NISTOR MARIN – vojín, NISTOR MARIN - vojín, NISTOR MARIN – vojín, NISTOR VASILE – vojín, NISTORAN GHEORGHE – vojín, NISTOR VASILE – vojín, NITU GHEORGHE – vojín, NITU IVAN – desátník, NONEA STELIAN – podporučík, NUTĂ S. IOAN – vojín, OLARIU VICTOR – vojín, OLTEANU FREAN – vojín, OLTEANU NICOLAE – vojín, OMER CONSTANTIN – svobodník, OMER RASIM – četař, OMER RASIN – četař, OPRCIU MIRCEA – desátník, OPREA CONSTANTIN – četař, OPREA CONSTANTIN – vojín, OPREA CHIRU – vojín, OPREA D. NICOLAE – desátník, OPREA DUMITRU – desátník, OPREA DUMITRU – vojín, OPREA IOAN – desátník, OPREA IOAN – vojín, OPREA IOAN – vojín, OPREA ION – vojín, OPREA PETRE – vojín, OPREA PETRE – vojín, OPREA STAN – vojín, OPREA VASILE – vojín, OPRICA TEODOR – vojín, OPRISA IOAN – desátník, ORGA CORNEL – vojín, OSTAPCIUC IOAN – vojín, OSTEANU EMIL – vojín, OVIDENI GHEORGHE – vojín, OVINTENEATU THEODOR – vojín, OXECONTI ROSAIDAN – vojín, OZUM ALEXANDRU – vojín, PAERVU NICOLAE – vojín, PALADE DUMITRU – vojín, PALADE DUMITRU – vojín, PALADE IOAN – vojín, PANAIT N. IANCU – vojín, PANAIT MIHAI – četař, PANĂ NICOLAE – desátník, PANIANESCU DUMITRU – vojín, PANCIN ION – vojín, PANCU C. – četař, PANDIN DUMITRU – vojín, PANESU VASILE – vojín, PANOS PETRE – vojín, PAPONA ION – desátník, PAPUC ŞTEFAN – vojín, PARASCHIV IOSIF – svobodník, PARASCHIV PETRE – vojín, PARASCHIV ŞTEFAN – svobodník, PARLEA VERONEL – vojín, PARNIC N. IANEU – vojín, PASCU VASILE – vojín, PASTAG NICOLAE – desátník, PATO MARIN – vojín, PATRICHI VASILE – vojín, PAVEL ION – vojín, PAVELESCU ŞTEFAN – vojín, PĂDUREA GHEORGHE – desátník, PĂNALUCĂ GHEORGHE – vojín, PĂSTRĂVAN D. – vojín, PĂTRAŞCU SIMION – desátník, PĂTRAŞCU SIMION – vojín, PĂUN GHEORGHE – vojín, PĂUN MARIN – vojín, PĂUN ŞTEFAN – vojín, PĂUNESCU DUMITRU – vojín, PĂNZARU – vojín, PĂRVAN DUMITRU – rotný, PĂRVAN MARIN – vojín, PĂRVU GHEORGHE – vojín, PĂRVU ŞTEFAN – vojín, PESCARU CONSTANTIN – vojín, PESTOVEANU T. NICOLAE – vojín, PETAU ZAHARIE – vojín, PETCU GHEORGHE – svobodník, PETRARU CONSTANTIN – vojín, PETRE A. IOAN – poručík, PETRE DIMITRU – vojín, PETRE CH. DUMITRU – vojín, PETRE GHEORGHE – vojín, PETRE L. VASILE – vojín, PETRESCU EUGEN – rotný, PETRESCU EUGEN – rotný, PETRESCU MARIN – vojín, PETRESCU VASILE – vojín, PETREV MARIN – poddůstojník, PETROSANT IVAN ARAD – vojín, PETRUC CH. ILIE – rotný, PETRU DUMITRU – desátník, PETRU MATEI – vojín, PETRUT P. GHEORGHE – desátník, PICRUT GHEORGHE – vojín, PICU IOAN J. – desátník, PIERCEA COSTINA – vojín, PIETROI GHEORGHE – četař, PILAS VIRGIL – podporučík, PINTILIE IOAN – vojín, PIONIER TOMA – desátník, PISACARD CONSTANTIN – vojín, PISLEA MARES – vojín, PITIGOI CONSTANTIN – vojín, PITU DOBRE – vojín, PLACINTĂ ILIE – vojín, POCNEANU DUMITRU – vojín, POICI EUGEN – vojín, POPA DUMITRU – svobodník, POPA GHEORGHE – rotný, POPA IOAN – vojín, POPA IOAN – vojín, POPA IOAN – poručík, POPA IOAN – poručík, POPA IOAN – vojín, POPA IOAN – vojín, POPA LACHE – vojín, POPA NICOLAE – vojín, POPA TUDOR – vojín, POP I. IOAN – vojín, POPESCU AGRETIN – poručík, POPESCU ARGHIR – vojín, POPESCU GHEORGHE – četař, POPESCU IOAN – vojín, POPESCU IOAN – vojín, PORIOVITA VASILE – desátník, POSTELNICU DUMITRU – vojín, POSTOLACHE ION – vojín, POTOP NICOLAE – vojín, PRANCU CLAUDIU – rotný, PREDA P. EUGEN – desátník, PREDA ILIE – svobodník, PREDA MARIN – vojín, PREDA NICOLAE – četař, PREDA NICOLAE – svobodník, PREDA NICOLAE – vojín, PREDOI VIRGIL – četař, PREDULETE DUMITRU – vojín, PREJBAN D. – vojín, PREPELITA IOAN – vojín, PRIA ION – vojín, PRICOP IOAN – vojín, PRIVATU AGAPIE – vojín, PRODAN GHEORGHE – vojín, PROFIRU GHEORGHE – svobodník, PROFITOR TUDOREANU – vojín, PUCA MIHAI – vojín, PUNZU IVAN – vojín, PUSCAS NICODIN – vojín, PUSCASU CONSTANTIN – desátník, PUPAZA DUMITRU – vojín, RABAGIA GHEORGHE – podporučík, RABEN NICOLAE – vojín, RACEU ALEXANDRU – vojín, RACHER ION – vojín, RADILIAN TRAIAN – podporučík, RADOSLAV ILIE – vojín, RADU CONSTANTIN – vojín, RADU GHEORGHE – desátník, RADU GRIGORIE – podporučík, RADU ILIE – desátník, RADU D. RADU – vojín, RAFA NICOLAE – vojín, RAMON VASILE – vojín, RANDESCU ION – desátník, RANJA H. MARIN – vojín, RASCA DUMITRU – vojín, RASCA DUMITRU – vojín, RĂDULESCU CONSTANTIN – major, RĂDULESCU ION – vojín, RĂDULESCU TRAIAN – podporučík, RĂPRARU NICOLAE – vojín, REBERECHT STAN – rotný, RECEA ENACHE – vojín, RECU VASILE – vojín, REIN ARGHIR – svobodník, RERCEANU VICTOR – vojín, REŞCA VICTOR – vojín, RIZEA ION – vojín, ROBIC OSIFE – vojín, ROBITU DUMITRU – vojín, ROBU IOAN – svobodník, ROCEANU GHEORGHE – četař, ROGA PETRE – vojín, ROMAN CONSTANTIN – svobodník, ROMAN CONSTANTIN – vojín, ROMILA ION – vojín, ROMOŞAN MATEI – rotný, RONCEA DUMITRU – vojín, RONCU PAVEL – vojín, ROSEA ALEXANDRU – rotný, ROŞIU IOAN – desátník, ROSCULET IOAN – vojín, ROSU ALEXANDRU – rotný, ROSU GHEORGHE – četař, ROSU MARIN – vojín, ROTARU N. GHEORGHE – vojín, ROVINARU TUDOR – vojín, RUANU PETRE – vojín, RUBLEA AUREL – desátník, RUJANACHI ANTON – desátník, RUSĂNESCU ZAHARIA – vojín, RUSU ION – vojín, RUSU MARIN – vojín, RUTĂ MARIN – vojín, SABUS IACOB – vojín, SACELEANU IOAN – podporučík, SACELEANU ION – podporučík, SAMSON GHEORGHE – rotný, SANDU IOAN – vojín, SANDU IOAN – vojín, SANDU LAURENTIU – vojín, SANDU MIHAIL – vojín, SANDU PETRE – vojín, SASU ILIE – vojín, SAVA MIHAI – vojín, SAVU ADRIAN – vojín, SĂRABU DUMITRU – vojín, SĂVULESCU ION – vojín, SĂRBU GHEORGHE – vojín, SECĂLEANU IOAN – podporučík, SEIDNER HANS DANIEL – četař, SERB ALEXANDRU – podporučík, SERB ALEXANDRU – podporučík, SERBAN HARALAMBIE – vojín, SCHIMBIBINSCHI GHEORGHE – kapitán, SCUTURICI PETRE – vojín, SIFTAN ALEXANDRU – vojín, SILVESTRU ŞTEFAN – podporučík, SIMA ALEXANDRU – vojín, SIMION GRIGORE – desátník, SIMIONESCU GHEORGHE – vojín, SIMIONESCU IOAN – vojín, SIMUT ION – vojín, SINCA TEODOR – desátník, SINCU NICOLAE – vojín, SIORYHE HAGA – vojín, SLAMOIU CONSTANTIN – rotný, SNECNE DUMITRU – vojín, SOARE GHEORGHE – desátník, SOLOMON C. NICOLAE – vojín, SOTREANU PETRE – vojín, SOZU CONSTANTIN – vojín, SPĂTĂRELU M. STAN – četař, SPIRION IOAN – vojín, SPRANCENATU – vojín, STAICU – svobodník, STAN – vojín, STAN ALEXANDRU – podporučík, STAN ALEXANDRU – podporučík, STAN AUREL – svobodník, STAN GHEORGHE – desátník, STANCOVICI TUDOR – vojín, STANCU DUMITRU – vojín, STANCU STAN – vojín, STANCA NICOLAE – podporučík, STĂNCULET SIMION – vojín, STĂNESCU ALEXANDRU – vojín, STĂNICA GHEORGHE – vojín, STĂNCĂ IVAN – vojín, STEFAN CONSTANTIN – desátník, STEFAN NICOLAE – vojín, STEFANY ŞTEFAN – desátník, STEFANESCU NICOLAE – rotný, STINGACIU ANDREI – svobodník, STINGA NICOLAE – vojín, STOENICA NICOLAE – svobodník, STOICA DUMITRU – vojín, STOICA FRANZ – vojín, STOICA GHEORGHE – vojín, STOICA IOAN – desátník, STOICA PETRE – svobodník, STOICA TRAIAN – vojín, STOICA TUDOR – vojín, STOICESCU CONSTANTIN – vojín, STOISOR GAVRILA – vojín, STOREUL GHEORGHE – vojín, STRAE EUGEN – vojín, STRUNGARU ARCADIE – podporučík, STRUNGARU ARCHIE – podporučík, SUDOM NICOLAE – vojín, SUGARU EMANOIL – četař, SULEA TEODOR – vojín, SUPUREL FLORIAN – vojín, SOTA PETRU – vojín, ŞERBAN IOAN – četař, ŞERBAN RUDOLF – vojín, ŞERBĂNESCU S. – vojín, ŞTEFAN CONSTANTIN – vojín, ŞTEFAN FLORIN – kapitán, ŞTEFAN MARIN – desátník, ŞTEFAN NICOLAE – vojín, ŞTEFLEAC CONSTANTIN – svobodník, ŞOVĂIALA VIRGIL – desátník, TACHE INALTU – vojín, TARAU M. ZAHARIA – desátník, TARCOV RADU – svobodník, TAVANFIL CONSTANTIN – vojín, TATU IOAN – vojín, TĂBĂCARU PAVEL – rotný, TĂBĂCARU PETRE – rotný, TĂNASE DUMITRU – vojín, TĂNASE NICOLAE – vojín, TĂNASE VASILE – vojín, TĂRĂBOACĂ GHEORGHE – vojín, TATARU VASILE – vojín, TATARU VASILE – vojín, TEODOR CONSTANTIN – četař, TEODOR MARIN – svobodník, TEODORESCU CONSTANTIN – vojín, TEODORESCU DUMITRU – vojín, TEODORESCU FILIMON – poddůstojník, TEODORESCU IOAN – četař, TEODORESCU JAN – vojín, TIBULBAC NICOLAE – desátník, TIGLEA CONSTANTIN – desátník, TIGLIE CONSTANTIN – desátník, TINCU GHEORGHE – rotný, TINEA D. – vojín, TIRICAN AD. VASILE – vojín, TITIRICA CONSTANTIN – vojín, TOADER MARIAN – desátník, TOESCU ANTON – svobodník, TOGOL GHEORGHE – vojín, TOHĂNESCU DUMITRU – vojín, TOMA C. PETRE – svobodník, TOMA NICOLAE – vojín, TOMA NICOLAE – podporučík, TOMA STEFAN – desátník, TOMANESCU MARIN – vojín, TOSAN PRESUP – vojín, TRĂIALA IOAN – četař, TRANCA NICOLAE – vojín, TRANDAFIR CONSTANTIN – vojín, TRASCA VASILE – TRDEI STOICA – vojín, TRIMCA – podporučík, TRETA ALEXANDRU – četař, TROFIN CONSTANTIN – vojín, TRUTA IOAN – vojín, TUBIC FRANTISEK – vojín, TUDOR CONSTANTIN – vojín, TUDOR EMIL – vojín, TUDOR DUMITRU – vojín, TUDOR GHEORGHE – vojín, TUDOR GHEORGHE – vojín, TUDOR IOAN – rotný, TUDOR IOAN – vojín, TUDORACHE DUMITRU – vojín, TULVAN GRACIMU – vojín, TURCU GHEORGHE – četař, TUREAC ION – četař, TUSCU ILIE – vojín, TUSLUC IOAN – desátník, TARĂLUNGĂ MATEI – podporučík, TUGUL MARIN – vojín, TUGUI STAN – vojín, UDILĂ ION – vojín, UDREA AUREL – vojín, UICA GHEORGHE – vojín, UNGUREANU NICOLAE – desátník, UNGUREANU CONSTANTIN – svobodník, UNGUREANU LAZAR – rotný, UNGUREANU PETRE – vojín, URSU CAROL – četař, VACARU M. IOAN – vojín, VACHIU AUREL – rotný, VAJINEAC CONSTANTIN – rotný, VALEA NICOLAE – desátník, VALERICA ION – vojín, VALU GHEORGHE – vojín, VARNACEA NICOLAE – vojín, VASCU D. CORNEL – vojín, VASILACHE MIHAIL – rotný, VASILE ENACHE – četař, VASILE GHEORGHE – vojín, VASILE TRAIAN – vojín, VASILESCU DUMITRU – podporučík, VĂDUVA VICTOR – vojín, VĂNĂTORU GHEORGHE – vojín, VELEA CONSTANTIN – vojín, VELICU A. GRIGORE – četař, VESPE NICOLAE – svobodník, VIHOCEANU GHEORGHE – svobodník, VIJULIC ERON IOAN – rotný, VINOCEATU CONSTANTIN – svobodník, VINTILĂ GHEORGHE – desátník, VINTILĂ VASILE – desátník, VIRG PIGOS – vojín, VIRZU AUREL – vojín, VIŞAN ANGHEL – svobodník, VIŞAN ANGHEL – svobodník, VIŞAN CONSTANTIN – desátník, VIŞAN ION – vojín, VITĂ IOAN – desátník, VITĂNESCU IOAN – vojín, VYNTO VASILE – vojín, VLAD CONSTANTIN – svobodník, BASTINA ILIE – vojín, MIHAILA SAVA – vojín, VLAD GHEORGHE – svobodník, VLADIMIR IOAN – vojín, VLAICU AUREL – vojín, VLĂCEANU NICOLAE – desátník, VLĂDESCU ION – svobodník, VLĂDUT IOAN – vojín, VLĂSCEANU DIMITRIU – vojín, VLAŞCEANU DUMITRU – vojín, VOICILU – svobodník, VOICU DUMITRU – vojín, VOICU IOAN – vojín, VRABIE A. IOAN – podporučík, VRĂNCEANU IANCU – vojín, VULPE IOAN – vojín, ZACHILU PAVEL – četař, STANGA ANDREI – vojín, ZAHARIA GHEORGHE NIC. – vojín, ZAHARIA ION – vojín, ZAHAR TRAIAN – vojín, ZAHARIA GHEORGHE – vojín, ZAHARIA TUDOR – vojín, ZAMFIR CONSTANTIN – vojín, ZAMFIR TOMA – rotný, ZAVALEANU MARIAN – vojín, ZEANTA MARIN CONTIS – vojín, ZEICEANU CONSTANTIN – vojín, ZICA GHEORGHE – četař, ZIDAR CONSTANTIN – vojín, ZISU DUMITRU – vojín, ZILLMAN AUGUSTIN – vojín, ZLAT ION – svobodník, SORVA MIHAIL – vojín, TEODOR ADRIAN – četař

(neznámí padlí v obcích)
RATAJE – 1, SOBĚLICE – 1, ŠELEŠOVICE – 8, ZBOROVICE – 2, ZDOUNKY – 1, KOSTELANY – 1, ZLOBICE – 2, LUSTOPECNY – 1, HOSTĚNICE – 1, MIŇŮVKY – 1, POČENICE – 1, SKUHROV – 1, POLNÁ – 1, KŘÍDLA – 1, NOVÉ MĚSTO NAD M. – 1, RAČÍN – 1, VOJNŮV MĚSTEC -1, KRUCEMBURK – 1, JINAČOVICE – 1, BRNO – KOMÍN – 1, BRNO – ŘEČKOVICE – 1, BRNO – LÍŠEŇ – 1, BRNO – 27, ČESKÁ – 1, BRANKOVICE – 1, DRYSICE – 1, DRNOVICE – KRHOV – 1, LYSICE – 1, MORAVSKÉ KNÍNICE – 1, BÍLÁ – 1, HRANICE – 1, VLKOV – 1, MOŘICE – 2, VRCHOSLAVICE – 2, NĚMČICE – 3, KOJETÍN – 3, OPLOČANY – 20 (26 ?), KLOPOTOVICE – 4, ČELČICE – 40, KLENOVICE – 1, PIVÍN – 2, DOBROMILICE – 1, HRADČANY – 1, VRAHOVICE – 1, HRUBČICE – 7, VÍCOV – 1, ZLECHOV – 13, BUCHLOVICE – 1, KOSTELANY NAD M. – 1, SALAŠ – 1, ZLÁMANEC – 2, ČÁSTKOV – 1, NEDACHLEBICE – 1, BŘEZOLUPY – 2, MAŘATICE – 3, SPYTIHNĚV – 1, MILOTICE – 2, JEŽOV – 1, RATÍŠKOVICE – 5, SUDOMĚŘICE – 1, BZENEC – 3, MORAVSKÝ PÍSEK – 2, VESELÍ NA MORAVĚ – 1, OSTR. PŘEDMĚSTÍ – 2, STRÁŽNICE – 3, TVAROŽNÁ LHOTA – 3, KNĚŽDUB – 1, RADĚJOV – 2, ŽERAVINY - 4, TASOV – 9, KOZOJÍDKY – 1, HRUBÁ VRBKA – 2, KUŽELOV – 1, LOUČKA – 4, VELKÁ – 2, JAVORNÍK – 10, SUCHOV – 6, HRADČOVICE – 1, ŠUMICE – 3, PAŠOVICE – 1, SLAVKOV – 1, STRÁNÍ – 22, LOPENÍK – 1, SUCHÁ LOZY – 1, BYSTŘICE – 1, STARÝ HROZENKOV – 15, BOJKOVICE – 2, NEZDĚNICE – 1, BŘEZOVÁ – 46, LOUKY – 6, BŘEZNICE – 1, HOSTIŠOVÁ – 7, SAZOVICE – 3, TEČOVICE – 1, MALENOVICE – 4, LHOTA – 1, SLORNÉ – 2, LOUKA – 1, HORNÍ LIDEČ – 1
Poznámka:

CZE-6203-11042 Theodor Adrian, CZE-6203-11043 Moise Acpin, CZE-6203-11044 Avram Adam, CZE-6203-11045 Cornel Adam, CZE-6203-11046 Mihai Albotă ,CZE-6203-11047 Marin Albu, CZE-6203-11048 Ion Aldea, CZE-6203-11049 Ab. Petre Alexandrescu, CZE-6203-11050 Victor Alexandru, CZE-6203-11051 D. Ivan Alexe, CZE-6203-11052 Constantin Alexandresu, CZE-6203-11053 Ion N. Alexandru, CZE-6203-11054 Dumitru Ancu, CZE-6203-11055 Ioan Andras, CZE-6203-11056 Ilie Andrei, CZE-6203-11057 Ioan Andrei, CZE-6203-11058 Ioan Andrei, CZE-6203-11059 Ion Andreica, Ioan Andronie, CZE-6203-11060 Ion Andronache, CZE-6203-11061 Gheorghe Anghel, CZE-6203-11062 Vasile Anghel, CZE-6203-11063 Gheorghe Anghelescu, CZE-6203-11064 Constantin Anton, CZE-6203-11065 Dumitru Anton, CZE-6203-11066 Ioan Anton, CZE-6203-11067 Tănase Anton, CZE-6203-11068 Ioan Apostolache, CZE-6203-11069 Dumitru Apostol, CZE-6203-11070 Mihai Apostol, CZE-6203-11071 Ioan Arabelu, CZE-6203-11072 Nicolae Ardelecanu, CZE-6203-11073 Marin Ardreşescu, CZE-6203-11074 Simion Armindiceanu, CZE-6203-11075 D. Gheorghe Arsu, CZE-6203-11076 Gheorghe Arsu, CZE-6203-11077 Gheorghe Arthur, CZE-6203-11078 Pantelimon Atomei, CZE-6203-11079Ilie Aurel, CZE-6203-11080 Petre Aurel, CZE-6203-11081 Ioan Auvsulei, CZE-6203-11082 Ioan Avram, CZE-6203-11083 Iordache Avram, CZE-6203-11084 Mihail Avran, CZE-6203-11085 Axente, CZE-6203-11086 Ioan Babalău, CZE-6203-11087 Vasile Bacila, CZE-6203-11088 Gheorghe Baciu, CZE-6203-11089 Gheorghe Baciu, CZE-6203-11090 Gheorghe Baciu, CZE-6203-11091 Ioan Baciu, CZE-6203-11092 Nicolae Bacleseanu, CZE-6203-11093 Alexandru Bacherescu, CZE-6203-11094 Constantin Bacser, CZE-6203-11095 Ion Baditeanu, CZE-6203-11096 Martin Bagin, CZE-6203-11097 Ion Balaban, CZE-6203-11098 Gheorghe Balaci, CZE-6203-11099 Partenie Balci, CZE-6203-11100 Teodor Balin, CZE-6203-11101 Gheorghe Baltoga, CZE-6203-11102 Neagu Banaurs, CZE-6203-11103 Stoian Banu, CZE-6203-11104 Paul Barais, CZE-6203-11105 Ion Barascu, CZE-6203-11106 Ivan Vasile Barentean, CZE-6203-11107 Constantin Baston, CZE-6203-11108 Dumitru Băcanu, CZE-6203-11109 Francis Băcanu, CZE-6203-11110 Petre Băcanu, CZE-6203-11111 Ştefan Bădulescu, CZE-6203-11112 Aurel Băişceanu, CZE-6203-11113 Dumitru Bălan, CZE-6203-11114 Simion Bălânut, CZE-6203-11115 Nicolae Băltăteanu, CZE-6203-11116 Constantin Bănica, CZE-6203-11117 Neacşu Barbu, CZE-6203-11118 Ioan Bărbulescu, CZE-6203-11119 Gheorghe Bejan, CZE-6203-11120 S. Maro Belcea, CZE-6203-11121 Ioan Bercea, CZE-6203-11122 Achim Bercila, CZE-6203-11123 Dumitru Berhac, CZE-6203-11124 Miron Bersu, CZE-6203-11125 Nicolae Betla, CZE-6203-11126 Tudor Beţivu, CZE-6203-11127 Radu Bibeu, CZE-6203-11128 Nicolae Bilă, CZE-6203-11129 Gheorghe Bindoiu, CZE-6203-11132 Ioan Boata, CZE-6203-11133 Sebastian Boca, CZE-6203-11134 Bocan, CZE-6203-11135 Vasile Bocarna, CZE-6203-11136 A. Ioan Bogaciu, CZE-6203-11137 Dumitru Boghiu, CZE-6203-11138 Nicu Bogoi, CZE-6203-11139 Mihalache Boianu, CZE-6203-11140 Epifanius Boicu, CZE-6203-11141 Ioachim Bojau, CZE-6203-11142 Victor Bojeru, CZE-6203-11143 Milea Bolboceanu, CZE-6203-11144 P. Aurel Boldescu, CZE-6203-11145 Vasile Bolezan, CZE-6203-11146 Nicolea Bombescu, CZE-6203-11147 Traian Bonchis, CZE-6203-11148 Marin Bondoc, CZE-6203-11149 Gheorghe Borceanu, CZE-6203-11150 Grigore Bore, CZE-6203-11151 N. Ioan Boros, CZE-6203-11152 Ilie Bortină, CZE-6203-11153 Dumitru Bosca, CZE-6203-11154 Ivan Bota, CZE-6203-11155 I. Constantin Botezatu, CZE-6203-11156 Ioan Botog, CZE-6203-11157 Ioan Biriş, CZE-6203-11158 Ion Biţu, CZE-6203-11159 Alexandru Bizgan, CZE-6203-11160 Simion Blaga, CZE-6203-11161 Gheorghe Blenovici, CZE-6203-11162 Ioan Blidut, CZE-6203-11163 Iulian Boasa, CZE-6203-11164 Gheorghe Bouaru, CZE-6203-11165 Ilie Braciu, CZE-6203-11166 Emilian Bradec, CZE-6203-11167 Andrei Braga, CZE-6203-11168 Ilie Braicu, CZE-6203-11169 Ch. Stan Bratosin, CZE-6203-11170 Mihailache Brăileanu, CZE-6203-11171 Gheorghe Brăilociu, CZE-6203-11172 Dumitru Brânzilă, CZE-6203-11173 Busuioc Brosaro, CZE-6203-11174 Iorgu Bucătaru, CZE-6203-11175 Nită Bucuta, CZE-6203-11176 Ion Buda, CZE-6203-11177 Roman Buda, CZE-6203-11178 Vasile Budacu, CZE-6203-11179 Alexandru Budeiu, CZE-6203-11180 Iacob Bubes, CZE-6203-11181 Radu Bucăţică, CZE-6203-11182 Simion Bucur, CZE-6203-11183 Ioan Budescu, CZE-6203-11184 Marin Budica, CZE-6203-11185 Constantin Bulga, CZE-6203-11186 D. Ioan Buligea, CZE-6203-11187 Maca Bunitău, CZE-6203-11188 Marin Burabu, CZE-6203-11189 Gheorghe Burileanu, CZE-6203-11190 Gheorghe Buroleanu, CZE-6203-11191 Vasile Bursuc, CZE-6203-11192 Constantin Burtoin, CZE-6203-11193 I. Matan Busen, CZE-6203-11194 Nicolae Busnioc, CZE-6203-11195 Mihail Butaru, CZE-6203-11196 Pavel Butaru, CZE-6203-11197 Nicolae Butucea, CZE-6203-11198 Gavrilă Buzatu, CZE-6203-11199 Stan Buzatu, CZE-6203-11200 N. Calarisi, CZE-6203-11201 Ioan Calian, CZE-6203-11202 Dumitru Calinescu, CZE-6203-11203 Pompiliu Caloianu, CZE-6203-11204 Dumitru Can, CZE-6203-11205 Gheorghe Canca, CZE-6203-11206 Dima Canciu, CZE-6203-11207 Dumitru Canta, CZE-6203-11208 Ioan Cantemir, CZE-6203-11209 Gheorghe Capaci, CZE-6203-11210 Roman Capota, CZE-6203-11211 Constantin Caracu, CZE-6203-11212 Gheorghe Carbonaru, CZE-6203-11213 Anastase Carianopol, CZE-6203-11214 Gheorghe M. Cartla, CZE-6203-11215 Gheorghe Catanus, CZE-6203-11216 Alexandru Catut, CZE-6203-11217 Anton Catuto, CZE-6203-11218 Vasile Caţu, CZE-6203-11219 D. Tudor Carstov, CZE-6203-11220 Cartoiajan, CZE-6203-11221 Marin Cartojan, CZE-6203-11222 Vasile Căldararu, CZE-6203-11223 Dumitru Căldăraru, CZE-6203-11224 Dumitru Călin, CZE-6203-11225 Vasile Căprarită, CZE-6203-11226 Jirunlasi Cătănescu, CZE-6203-11227 Nicolae Cârligeru, CZE-6203-11228 Constantin Câmpeanu, CZE-6203-11229 Luca Cârlig, CZE-6203-11230 Romulus Cârlig, CZE-6203-11231 Vlad Cearughin, CZE-6203-11232 Gheorghe Ceasen, CZE-6203-11233 Gheorghe Ceaşu, CZE-6203-11234 Jan Cernat, CZE-6203-11235 Ioan Chelaze, CZE-6203-11236 Radu Chiaburu, CZE-6203-11244 St. Ioan Chiriac, CZE-6203-11245 Dumitru Chirită, CZE-6203-11246 Mihai Chirită, CZE-6203-11247 Ioan Chita, CZE-6203-11248 Vasile Chită, CZE-6203-11249 Ioan Ch., CZE-6203-11250 Ştefan Chizela, CZE-6203-11251 Vasile Cifu, CZE-6203-11252 Gheorghe Cimpeanu,, CZE-6203-11253 Avram Cimpoiescu, CZE-6203-11254 Nicolae Cimpsanu, CZE-6203-11255 Alexandru Ciobanu, CZE-6203-11256 Dumitru Ciobanu, CZE-6203-11257 Dumitru Ciobanu, CZE-6203-11258 Ciobetaru, CZE-6203-11259 Ciobotaru, CZE-6203-11260 Ioan Ciobotaru, CZE-6203-11261 Marin Cioc, CZE-6203-11262 Ioan Cioplea, CZE-6203-11264 Ion Cioveanu, CZE-6203-11265 Mihai Cismaru, CZE-6203-11266 Theodor Ciuca, CZE-6203-11267 Grigore Ciucurescu, CZE-6203-11268 Stan Ciupercsanu, CZE-6203-11269 Gheorghe Ciupilă, CZE-6203-11270 Nicolae Ciuraniuc, CZE-6203-11271 Ştefan Ciurea, CZE-6203-11272 Dumitru Coanda, CZE-6203-11273 Petru Coantă, CZE-6203-11274 Mihai Cobzaru, CZE-6203-11275 Constantin Cocar, CZE-6203-11276 Constantin Cocar, CZE-6203-11277 Constantin Cocioarba, CZE-6203-11278 Victor Cococea, CZE-6203-11279 Romulus Codreanu, CZE-6203-11280 Justin Codresin, CZE-6203-11281 Dumitru Cojoc, CZE-6203-11282 Constantin Cojocaru, CZE-6203-11283 Ion Cojocaru, CZE-6203-11284 Nicolae Cojocaru, CZE-6203-11285 Nicolae Cojocaru, CZE-6203-11286 Oprea Cojocaru, CZE-6203-11287 Vasile Cojocaru, CZE-6203-11288 Vasile Cojocaru, CZE-6203-11289 Toma Coma, CZE-6203-11290 Gheorghe Comănoiu, CZE-6203-11291 Dumitru Condrea, CZE-6203-11292 Dumitru Constantin, CZE-6203-11293 Ioan Constantin, CZE-6203-11294 N. Ion Constantin, CZE-6203-11295 Nicolae Constantin, CZE-6203-11296 Nicolae Constantin , CZE-6203-11297 Zidor Constantin, CZE-6203-11298 Nicolae Constantinescu, CZE-6203-11299 Marin Corciana, CZE-6203-11300 Profim Cordan, CZE-6203-11301 Constantin Cornea, CZE-6203-11302 P. Ioan Cornea, CZE-6203-11303 Marin Cortcianu, CZE-6203-11304 Nicolae Cortig, CZE-6203-11305 Dobře Cosma, CZE-6203-11306 Ion Cosma, CZE-6203-11307 C. Anton Costache, CZE-6203-11308 Gheorghe Costache, CZE-6203-11309 Jean Costache, CZE-6203-11310 Marin Costache, CZE-6203-11311 Marin Costache, CZE-6203-11312 Grigore Costan, CZE-6203-11313 Alexandru Costea, CZE-6203-11314 Gheorghe Costea, CZE-6203-11315 Mihai Costică, CZE-6203-11316 Mircea Costinas, CZE-6203-11317 Ion Cot, CZE-6203-11318 Nicolae Cota, CZE-6203-11319 Gheorghe Cotoi, CZE-6203-11320 Florea Covaci, CZE-6203-11321 Florea Cracă, CZE-6203-11322 Fl. Crăciun, CZE-6203-11323 Ioachim Crecu, CZE-6203-11324 Eugen Creţu, CZE-6203-11325 Gheorghe Creţu, CZE-6203-11326 Gheorghe Crisan, CZE-6203-11327 Pavel Crisan, CZE-6203-11328 Constantin Cristea, CZE-6203-11329 Dimitru Cristea, CZE-6203-11330 Ion Cristea, CZE-6203-11331 D. Ioan Cristea, CZE-6203-11332 Nicolae Cristea, CZE-6203-11333 Petre Cristea, CZE-6203-11334 Vasile Cristea, CZE-6203-11335 Ioan Cristian, CZE-6203-11336 Vasile Cristian, CZE-6203-11337 Ion Croitoru, CZE-6203-11338 Ştefan Cropar, CZE-6203-11339 Buducanu Cros, CZE-6203-11340 Eftimie Curus, CZE-6203-11341 Stelea Custav, CZE-6203-11342 Ioan Cutar, CZE-6203-11343 Dumitru Daia, CZE-6203-11344 Ioan Damaschin, CZE-6203-11345 Grigore Damian, CZE-6203-11346 Ioan Damian, CZE-6203-11347 Gheorghe Danciu, CZE-6203-11348 Gheorghe Danciu, CZE-6203-11349 A. Roman Dane, CZE-6203-11350 Dumitru Dange, CZE-6203-11351 Constantin Daruvaru, CZE-6203-11352 Vasile Dasoa, CZE-6203-11353 D. Ioan David, CZE-6203-11354 Ştefan David, CZE-6203-11355 Octavian Dedea, CZE-6203-11356 Gheorghe Dedu, CZE-6203-11357 Petre Deleanu, CZE-6203-11358 Constantin Delnită, CZE-6203-11359 Ilie Delta, CZE-6203-11360 Serghie Derjach, CZE-6203-11361 Ioan Diaconu, CZE-6203-11362 Gheorghe Dilariu, CZE-6203-11363 Mihai Dima, CZE-6203-11364 Ilie Dimitrache, CZE-6203-11365 C. Dimitriu, CZE-6203-11366 Constantin Dincă, CZE-6203-11367 Nicolae Dincă, CZE-6203-11368 Traian Dinu, CZE-6203-11369 Ştefan Dinu, CZE-6203-11370 Petru Doiu, CZE-6203-11371 Ion Domita, CZE-6203-11372 Petre Domnica, CZE-6203-11373 Constantin Doroftei, CZE-6203-11374 Nicolae Dorobanţu, CZE-6203-11375 Ioan Dragomir, CZE-6203-11376 Mihail Dragomir, CZE-6203-11377 Ştefan Dragomir, CZE-6203-11378 Nicolae Dragu, CZE-6203-11379 Ioan Ditoniu, CZE-6203-11380 J. Doboian, CZE-6203-11381 Ioan Dobre, CZE-6203-11382 Marin Dobre, CZE-6203-11383 Ioan Dobreanu, CZE-6203-11384 Dumitru Dochianu, CZE-6203-11385 Ioan Doda, CZE-6203-11386 Grigore Dodoaca, CZE-6203-11387 Thedor R. Dolaru, CZE-6203-11388 Gheorghe Draviceanu, CZE-6203-11389 Sandu Drăgan, CZE-6203-11390 Iulian Drăgan, CZE-6203-11391 Sandu Drăgan, CZE-6203-11392 Gheorghe Drăgan, CZE-6203-11393 Nicolae Drăgan, CZE-6203-11394 Ştefan Drăgan, CZE-6203-11395 Stan Drăghici, CZE-6203-11396 Ioan Drăgoi, CZE-6203-11397 Gheorghe Drugă, CZE-6203-11398 X. Ducan, CZE-6203-11399 Dumitru Duminică, CZE-6203-11400 Franz Dumitru, CZE-6203-11401 Grigore Dumitru, CZE-6203-11402 Ioan Dumitru, CZE-6203-11403 Alexei Dudu, CZE-6203-11404 Petre Dugalescu, CZE-6203-11405 Alexandru Dumitra, CZE-6203-11406 Constantin Dumitrache, CZE-6203-11407 V. Dumitrache, CZE-6203-11408 Anton Dumitru, CZE-6203-11409 Ion Dumitru, CZE-6203-11410 Josub Dumitru, CZE-6203-11411 Constantin Duna, CZE-6203-11412 Mihai Duna, CZE-6203-11413 Gheorghe Durac, CZE-6203-11414 Gheorghe Durba, CZE-6203-11415 Ioan Eftimescu, CZE-6203-11416 Dionisie Eftimie, CZE-6203-11417 Ioan Eftimiu, CZE-6203-11418 Constantin Enache, CZE-6203-11419 Constantin Enache, CZE-6203-11420 Constantin Enache, CZE-6203-11421 Nicolae Enache, CZE-6203-11422 Nicolae Enachi, CZE-6203-11423 Ştefan Ene, CZE-6203-11424 Gheorghe Schimbibinschi, CZE-6203-11425 Petre Scuturici, CZE-6203-11426 Alexandru Siftan, CZE-6203-11427 Ştefan Silvestru, CZE-6203-11428 Alexandru Sima, CZE-6203-11429 Grigore Simion, CZE-6203-11430 Ioan Moldovan, CZE-6203-11431 Gheorghe Simonescu, CZE-6203-11432 Ioan Simionescu, CZE-6203-11433 Dumitru Tănase, CZE-6203-11434 Nicolae Tănase, CZE-6203-11435 Vasile Tănase, CZE-6203-11436 Gheorghe Tărăboacă, CZE-6203-11437 Vasile Tătaru, CZE-6203-11438 Nicolae Toma, CZE-6203-11439 Nicolae Toma, CZE-6203-11440 Stefan Toma, CZE-6203-11441 Marin Tomanescu, CZE-6203-11445 Matei Gurti, CZE-6203-11446 Constantin Vlad, CZE-6203-11447 Sava Mihăilă, CZE-6203-11448 Ion Tatu, CZE-6203-11449 Dumitru Nae, CZE-6203-11450 Constantin Lazăr, CZE-6203-11451 Marin Epuran, CZE-6203-11452 Matei Eremia, CZE-6203-11453 V. Aurel Eşcanu, CZE-6203-11454 Gheorghe Fiera, CZE-6203-11455 Barbu Filip, CZE-6203-11456 Bolecu Florea, CZE-6203-11457 Creţu Florea, CZE-6203-11458 Gheorghe Florea, CZE-6203-11459 Gheorghe Florea, CZE-6203-11460 A. Victor Florica, CZE-6203-11461 Marin Fluture, CZE-6203-11462 Traian Filimon, CZE-6203-11463 Vasile Filip, CZE-6203-11464 Constantin Fir, CZE-6203-11465 Ion Firindel, CZE-6203-11466 Nicolae Fratescu, CZE-6203-11467 Victor Frigoilu, CZE-6203-11468 Nicolae Fringu, CZE-6203-11469 Cihina Frintascu, CZE-6203-11470 Florut Frunt, CZE-6203-11471 Marin Folgos, CZE-6203-11472 Tulon Gabriel, CZE-6203-11473 Ştefan Gadinta, CZE-6203-11474 Nicolae Galac, CZE-6203-11475 Ioan Garnar, CZE-6203-11476 Tănase Garnită, CZE-6203-11477 Vasile Gaslu, CZE-6203-11478 Ioan Gavjan, CZE-6203-11479 Constantin Gavrila, CZE-6203-11480 Constantin Gavrilă, CZE-6203-11481 Constantin Gavrilă, CZE-6203-11482 Constantin Gavrilă, CZE-6203-11483 Gheorghe Găitan, CZE-6203-11484 Theodore Gălut, CZE-6203-11485 Anzinica Gâscă, CZE-6203-11486 Ioan Geaman, CZE-6203-11487 Iordan Geara, CZE-6203-11488 T. Gercana, CZE-6203-11489 Ilie Giulean, CZE-6203-11490 Ioan Giurgin, CZE-6203-11491 Ion Ghebae, CZE-6203-11492 Gheorghe, CZE-6203-11493 Bogdan Gheorghe, CZE-6203-11494 Calistrat Gheorghe, CZE-6203-11495 Constantin Gheorghe, CZE-6203-11496 Constantin Gheorghe, CZE-6203-11497 Ioan Gheorghe, CZE-6203-11498 Marin Gheorghe, CZE-6203-11499 Nicolae Gheorghe, CZE-6203-11500 Armitur Gheorghită, CZE-6203-11501 Traian Gheorghită, CZE-6203-11502 Nan Gheorghită, CZE-6203-11503 G. Aurel Gheorghiu, C. Vasile Ghetu, CZE-6203-11504 Gviga Ghita, CZE-6203-11505 Ioan Ghizdavu, CZE-6203-11506 Vasile Glavan, CZE-6203-11507 Petre Glosan, CZE-6203-11508 Dumitru Goarda, CZE-6203-11509 Ioan Gogoliu, CZE-6203-11510 Iulius Goiceanu, CZE-6203-11511 Martin Gostoiu, CZE-6203-11512 G. Ion Grădinaru, CZE-6203-11513 Toma Grecu, CZE-6203-11514 Dmetrovici Nic. Gregores, CZE-6203-11515 Eugen Greta, CZE-6203-11516 Dumitru Grigore, CZE-6203-11517 Ioan Grigorie, CZE-6203-11518 Tudor Grigorie, CZE-6203-11519 Bat Gros, CZE-6203-11520 Grugru, CZE-6203-11521 Mircea Grumăzescu, CZE-6203-11522 D. Marin Gugu, CZE-6203-11523 Ioan Gulcer, CZE-6203-11524 Nicolae Guraliu, CZE-6203-11525 Nicolae Guraliu, CZE-6203-11526 Matei Gurti, CZE-6203-11527 Victor Gusadu, CZE-6203-11528 Victor Guşatu, CZE-6203-11529 Carol Gutha, CZE-6203-11530 Nicolae Gutu, CZE-6203-11531 Constantin Hamoceanu, CZE-6203-11532 Mihai Handea, CZE-6203-11533 Ion Hapa, CZE-6203-11534 Mihai Haum, CZE-6203-11535 Florian Heiduc, CZE-6203-11536 Ioan Henedaru, CZE-6203-11537 Ioan Herculea, CZE-6203-11538 Dumitru Heresteanu, CZE-6203-11539 Vasile Honta, CZE-6203-11540 Petru Hoter, CZE-6203-11541 Grigore Hrişcu, CZE-6203-11542 Ioan Hurtoin, CZE-6203-11543 Ismail Husein, CZE-6203-11544 Marin Iacob, CZE-6203-11545 Alecu Iancu, CZE-6203-11546 Gheorghe Iancu, CZE-6203-11547 Nicolae Ica, CZE-6203-11548 Gheorghe Ichim, CZE-6203-11549 I. Radu Ichim, CZE-6203-11550 Dumitru Ifrim, CZE-6203-11551 Ion Ignat, CZE-6203-11552 Petre Ignat, CZE-6203-11553 Călin Ilie, CZE-6203-11554 Gheorghe Ilie, CZE-6203-11555 Pavel Ilie, CZE-6203-11556 Alexandru Ilinca, CZE-6203-11557 Ilie Iliută, CZE-6203-11558 Traian Inulescu, CZE-6203-11559 Constantin Ioan, CZE-6203-11560 M. Ioan, CZE-6203-11561 T. Gheorghe Ioan, CZE-6203-11562 Petre Ioan, CZE-6203-11563 Vasile Ioan, CZE-6203-11564 Traian Ion, CZE-6203-11565 Gheorghe Ionescu, CZE-6203-11566 Constantin Ionică, CZE-6203-11567 Andrei Ionită, CZE-6203-11568 Gheorghe Ionită, CZE-6203-11569 Dumitru Ionită, CZE-6203-11570 Nicolae Ionită, CZE-6203-11571 Gheorghe Iordache, CZE-6203-11572 Ioan Iordache, CZE-6203-11573 Ion Iordache, CZE-6203-11574 Traian Iordache, CZE-6203-11575 Avram Iorga, CZE-6203-11576 Victor Iorga, CZE-6203-11577 Dumitru Iosif, CZE-6203-11578 Nicolae Iovi, CZE-6203-11579 Florea Ipos, CZE-6203-11580 Grigore Isac, CZE-6203-11581 Anton Ivan, CZE-6203-11582 Ioan Ivan, CZE-6203-11583 Ştefan Jalba, CZE-6203-11584 Franţ Jancu, CZE-6203-11585 Ion Jeferau, CZE-6203-11586 V. Vasile Jeleru, CZE-6203-11587 Gheorghe Jianu, CZE-6203-11588 Gheorghe Jitaru, CZE-6203-11589 Tiva Jilet, CZE-6203-11590 Ion Jojac, CZE-6203-11591 Tudor Frantisek Jova, CZE-6203-11592 Alexandru Jugan, CZE-6203-11593 Ştefan Jumelea, CZE-6203-11594 Benedikt Kielkovsky, CZE-6203-11595 Tudor Laboş, CZE-6203-11596 M. Sterie Laicea, CZE-6203-11597 Vasile Lauric, CZE-6203-11598 Nicolae Laza, CZE-6203-11599 Constantin Lazăr, CZE-6203-11600 Constantin Lazăr, CZE-6203-11601 Radu Lăceanu, CZE-6203-11602 Gheorghe Lătărescu, CZE-6203-11603 Vasile Leca, CZE-6203-11604 Gheorghe Lefter, CZE-6203-11605 Ioan Lefter, CZE-6203-11606 Ion Lefter, CZE-6203-11607 Ioan Lencutia, CZE-6203-11608 Nicolae Lenghel, CZE-6203-11609 Gheorghe Letci, CZE-6203-11610 Gheorghe Letea, CZE-6203-11611 Dumitru Leu, CZE-6203-11612 Gheorghe Liciu, CZE-6203-11613 Constantin Lidorşu, CZE-6203-11614 Ctin Marin Lincia, CZE-6203-11615 Stan Liutercea, CZE-6203-11616 Gheorghe Lorent, CZE-6203-11617 Ioan Lucan, CZE-6203-11618 Aurel Luncea, CZE-6203-11619 Achim Lungu, CZE-6203-11620 Emil Lungu, CZE-6203-11621 Grigore Lungu, CZE-6203-11622 Ştefan Lungu, CZE-6203-11623 Constantin Lupea, CZE-6203-11624 Ştefan Lupescu, CZE-6203-11625 Valeriu Lupsa, CZE-6203-11626 Gheorghe Lupşa, CZE-6203-11627 Gheorghe Lupu, CZE-6203-11628 V. Nicolae Lupu, CZE-6203-11629 Vasile Lupu, CZE-6203-11630 S. Nemet Iuseim, CZE-6203-11631 Victor Madrea, CZE-6203-11632 Valerie Madveschi, CZE-6203-11633 Kindtain Maestra, CZE-6203-11634 Florea Maftei, CZE-6203-11635 Sanda Albert Maga Dr., CZE-6203-11636 Ivan Magda, CZE-6203-11637 Ion Magda, CZE-6203-11638 Aurel Maget, CZE-6203-11639 Marcu Magiar, CZE-6203-11640 Traian Mai, CZE-6203-11641 Ioan Maioga, CZE-6203-11643 Augustin Mair, CZE-6203-11644 Alexandru Malin, CZE-6203-11645 Dumitru Malin, CZE-6203-11646 Constantin Manea, CZE-6203-11647 D. Manea, CZE-6203-11648 Ion Manea, CZE-6203-11649 Ştefan Maniu, CZE-6203-11650 Gheorghe Manolasche, CZE-6203-11651 Gheorghe Manole, CZE-6203-11652 Prada Marin, CZE-6203-11653 Aurel Maxim, CZE-6203-11654 Vasile Mazilu, CZE-6203-11655 Marian Mărculescu, CZE-6203-11657 Clicor Mare, CZE-6203-11658 Clicor Mare, CZE-6203-11659 Ion Mares, CZE-6203-11660 Gheorghe Margol, CZE-6203-11661 Ioan Marie, CZE-6203-11662 Anton Marin, CZE-6203-11663 Constantin Marin, CZE-6203-11664 Constantin Marin, CZE-6203-11665 V. Gheorghe Marin, CZE-6203-11666 Emanoil Marinatiu, CZE-6203-11667 Vasile Marinca, CZE-6203-11668 Ioan Marinciu, CZE-6203-11669 Haralambie Marinica, CZE-6203-11670 Emil Marinoiu, CZE-6203-11671 Bela Ioan Marmantu, CZE-6203-11672 Ioan Marou, CZE-6203-11673 Ion Marsovu, CZE-6203-11674 Ion Martin, CZE-6203-11675 Ioan Martinescu, CZE-6203-11676 Constantin Matache, CZE-6203-11677 Constantin Măslină, CZE-6203-11678 Ion Matei, CZE-6203-11679 Lache Matei, CZE-6203-11680 Marin Matei, CZE-6203-11681 Petre Matei, CZE-6203-11682 Vasile Matei, CZE-6203-11683 Gheorghe Matoescu, CZE-6203-11684 Constantin Măgureanu, CZE-6203-11685 Ioan Mândrut, CZE-6203-11686 Ştefan Mică, CZE-6203-11687 Ilie Micu, CZE-6203-11688 Oprea Mica, CZE-6203-11691 Vasile Micu, CZE-6203-11692 Vasile Miculus, CZE-6203-11693 Grigore Midroy, CZE-6203-11694 N. Constantin Mihai, CZE-6203-11695 Igor Milăescu, CZE-6203-11696 Gheorghe Milea, CZE-6203-11697 Iosif Miler, CZE-6203-11698 Dumitru Milică, CZE-6203-11699 Ion Militaru, CZE-6203-11700 Achim Miloşescu, CZE-6203-11701 Nicolae Mircea, CZE-6203-11702 Ganes Miron, CZE-6203-11703 Maci Miron, CZE-6203-11704 Adam Medrea, CZE-6203-11705 Rukmadin Mefa, CZE-6203-11706 Nicolae Melban, CZE-6203-11707 Gheorghe Meldin, CZE-6203-11708 Constantin Mereută, CZE-6203-11709 I. Constantin Merlusca, CZE-6203-11710 Rocdenin Meza, CZE-6203-11712 Dumitru Mihai, CZE-6203-11713 Franz Mihai, CZE-6203-11714 Ion Mihai, CZE-6203-11715 Marin Mihai, CZE-6203-11716 Vasile Mihai, CZE-6203-11717 R. Ioan Mihalache, CZE-6203-11718 Gheorghe Mihaila, CZE-6203-11719 Petre Mihailă, CZE-6203-11720 Ştefan Mihăilescu, CZE-6203-11721, CZE-6203-11722 Ioan Moldovean, CZE-6203-11723 Ilie Moled, CZE-6203-11724 P. Tudor Moltor, CZE-6203-11725 Ioan Monaranu, CZE-6203-11726 Ion Morariu, CZE-6203-11727 Ioan Moraru, CZE-6203-11728 Petre Moraru, CZE-6203-11729 Gheorghe Morcan, CZE-6203-11730 Iulien Mironescu, CZE-6203-11731 C. Ioan Mitea, CZE-6203-11732 Ioan Mititeanu, CZE-6203-11733 Stancu Mititelu, CZE-6203-11734 Dumitru Mitrache, CZE-6203-11735 Marin Mitran, CZE-6203-11736 Gheorghe Mitrei, CZE-6203-11737 Pavel Mitrica, CZE-6203-11738 Marin Mitroi, CZE-6203-11739 Pavel Miu, CZE-6203-11740 Ion Moca, CZE-6203-11741 Aristide Mocanu, CZE-6203-11742 Florea Mocanu, CZE-6203-11743 Gheorghe Mociornita, CZE-6203-11744 Mihai Moga, CZE-6203-11745 Haralambie Moiceanu, CZE-6203-11746 Gheorghe Moise, CZE-6203-11747 D. Ioan Moise, CZE-6203-11748 Ştefan Morociu, CZE-6203-11749 Petre Mosoiu, CZE-6203-11750 Vasile Muceoin, CZE-6203-11751 Ioan Muniteanu, CZE-6203-11752 P. Ioan Munteanu, CZE-6203-11753 Ioan Murgoci, CZE-6203-11754 Ilie Mustapa, CZE-6203-11755 Gheorghe Musteanu, CZE-6203-11756 Ioan Muşat, CZE-6203-11757 Alexandru Mutea, CZE-6203-11758 Petre Mutova, CZE-6203-11759 Mircea Nactu, CZE-6203-11760 Mihai Nacu, CZE-6203-11761 Mihail Nacu, CZE-6203-11762 Ion Nacuc, CZE-6203-11763 V. Constantin Nae, CZE-6203-11764 Dumitru Nae, CZE-6203-11765 Nicolae Naguda, CZE-6203-11766 Nicolae Naimov, CZE-6203-11767 Mihai Nanu, CZE-6203-11768 Mihai Naum, CZE-6203-11769 C. Ioan Năstase, CZE-6203-11770 Vasile Năstase, CZE-6203-11771 V. Ioan Năstrut, CZE-6203-11772 Ioan Nătărău, CZE-6203-11773 Ion Neacşu, CZE-6203-11774 Panait Neacşu, CZE-6203-11775 Nicolae Nedelcu, CZE-6203-11776 Lincu Negoi, CZE-6203-11777 Petre Negoi, CZE-6203-11778 Marin Neagu, CZE-6203-11779 Nicolae Neagu, CZE-6203-11780 P. Valeriu Neagu, CZE-6203-11781 Ivan Necurilin, CZE-6203-11782 Gheorghe Negură, CZE-6203-11783 Augustin Nemas, CZE-6203-11784 Bran Nemiscut, CZE-6203-11785 Sir Neret, CZE-6203-11786 Gheorghe Nesendorisan, CZE-6203-11787 Constantin Nica, CZE-6203-11788 Dragomir Nica, CZE-6203-11789 Ion Nichifor, CZE-6203-11790 Nicolae Nichifor, CZE-6203-11791 Tudorel Niculescu, CZE-6203-11792 Vasile Niculiţă, CZE-6203-11793 I. Alfred Nicoară, CZE-6203-11794 Ioan Nicodim, CZE-6203-11795 Nicolae Nicola, CZE-6203-11796 Sucie Nicola, CZE-6203-11797 Aron Nicolae, CZE-6203-11798 Gheorghe Nicolae, CZE-6203-11799 Nicolae Nicolae, CZE-6203-11800 Simion Nicolae, CZE-6203-11801 Stan Nicolae, CZE-6203-11802 Dan Nicolai, CZE-6203-11803 Vasile Dan Nicolai, CZE-6203-11804 Stanislav Niculescu, CZE-6203-11805 Pavel Negrea, CZE-6203-11806 Gabriel Negun, CZE-6203-11807 Grigore Niron, CZE-6203-11808 Ilie Nita, CZE-6203-11809 Ion Nită, CZE-6203-11810 Marin Nistor, CZE-6203-11811 Marin Nistor, CZE-6203-11812 Marin Nistor, CZE-6203-11813, CZE-6203-11814 Gheorghe Nistoran, CZE-6203-11815 Vasile Nistor, CZE-6203-11816 Gheorghe Niţu, CZE-6203-11817 Ivan Niţu, CZE-6203-11818 Stelian Nonea, CZE-6203-11819 Dumitru Noraru, CZE-6203-11820 Ilie Novac, CZE-6203-11821 Stelian Novea, CZE-6203-11822 S. Ioan Nuţă, CZE-6203-11823 Victor Olariu, CZE-6203-11824 Frean Olteanu, CZE-6203-11825 Nicolae Olteanu, CZE-6203-11826 Constantin Omer, CZE-6203-11827 Rasim Omer, CZE-6203-11828 Rasin Omer, CZE-6203-11829 Mircea Oprciu, CZE-6203-11830 Constantin Oprea, CZE-6203-11831 Constantin Oprea, CZE-6203-11832 Chiru Oprea, CZE-6203-11833 D. Nicolae Oprea, CZE-6203-11834 Dumitru Oprea, CZE-6203-11835 Dumitru Oprea, CZE-6203-11836 Ioan Oprea, CZE-6203-11837 Ioan Oprea, CZE-6203-11838 Ioan Oprea, CZE-6203-11839 Ion Oprea, CZE-6203-11840 Petre Oprea, CZE-6203-11841 Petre Oprea, CZE-6203-11842 Stan Oprea, CZE-6203-11843 Vasile Oprea, CZE-6203-11844 Teodor Oprica, CZE-6203-11845 Ioan Oprsa, CZE-6203-11846 Cornel Orga, CZE-6203-11847 Ioan Ostapciuc, CZE-6203-11848 Emil Osteanu, CZE-6203-11849 Gheorghe Ovident, CZE-6203-11850 Theodor Ovinteneatu, CZE-6203-11851 Rosaidan Oxeconti, CZE-6203-11852 Alexandru Ozum, CZE-6203-11853 Nicolae Paervu, CZE-6203-11854 Dumitru Palade, CZE-6203-11855 Dumitru Palade, CZE-6203-11856 Ioan Palade, CZE-6203-11857 N. Iancu Panait, CZE-6203-11858 Mihail Panait, CZE-6203-11859 Nicolae Pană, CZE-6203-11860 Tudor Pană, CZE-6203-11861 Dumitru Panianescu, CZE-6203-11862 Ion Pancin, CZE-6203-11863 C. Pancu, CZE-6203-11864 Dumitru Pandin, CZE-6203-11865 Vasile Panesu, CZE-6203-11866 Petre Panos, CZE-6203-11867 Ion Papona, CZE-6203-11868 Ştefan Papuc, CZE-6203-11869 Iosif Paraschiv, CZE-6203-11870 Petre Paraschiv, CZE-6203-11871 Ştefan Paraschiv, CZE-6203-11872 Veronel Parlea, CZE-6203-11873 N. Ianeu Parnic, CZE-6203-11874 Vasile Pascu, CZE-6203-11875 Nicolae Pastag, CZE-6203-11876 Marin Pato, CZE-6203-11877 Vasile Patrichi, CZE-6203-11878 Ion Pavel, CZE-6203-11879 Ştefan Pavelescu, CZE-6203-11880 Gheorghe Pădurea, CZE-6203-11881 Gheorghe Pănălucă, CZE-6203-11882 D. Păstrăvan, CZE-6203-11883 Simion Pătraşcu, CZE-6203-11884 Simion Pătraşcu, CZE-6203-11885 Gheorghe Păun, CZE-6203-11886 Marin Păun, CZE-6203-11887 Ştefan Păun, CZE-6203-11888 Dumitru Păunescu, CZE-6203-11889 Pânzaru, CZE-6203-11890 Dumitru Pârvan, CZE-6203-11891 Marin Pârvan, CZE-6203-11892 Gheorghe Pârvu, CZE-6203-11893 Ştefan Pârvu, CZE-6203-11894 Constantin Pescaru, CZE-6203-11895 T. Nicolae Pestoveanu, CZE-6203-11896 Zaharie Petau, CZE-6203-11897 Gheorghe Petcu, CZE-6203-11898 Constantin Petraru, CZE-6203-11899 A. Ioan Petre, CZE-6203-11900 Dimitru Petre, CZE-6203-11901 Ch. Dumitru Petre, CZE-6203-11902 Gheorghe Petre, CZE-6203-11903 L. Vasile Petre, CZE-6203-11904 Eugen Petrescu, CZE-6203-11905 Eugen Petrescu, CZE-6203-11906 Marin Petrescu, CZE-6203-11907 Vasile Petrescu, CZE-6203-11908 Marin Petrev, CZE-6203-11909 Ivan Arad Petrosant, CZE-6203-11910 Gh. Ilie Petruc, CZE-6203-11911 Dumitru Petru, CZE-6203-11912 Matei Petru, CZE-6203-11913 P. Gheorghe Petruţ, CZE-6203-11914 Gheorghe Picrut, CZE-6203-11915 Ioan J. Picu, CZE-6203-11916 Costina Piercea, CZE-6203-11917 Gheorghe Pietroi, CZE-6203-11918 Virgil Pilas, CZE-6203-11919 Ioan Pintilie, CZE-6203-11920 Toma Pionier, CZE-6203-11921 Constantin Pisacard, CZE-6203-11922 Mareş Pislea, CZE-6203-11923 Constantin Piţigoi, CZE-6203-11924 Dobře Piţu, CZE-6203-11925 Ilie Plăcintă, CZE-6203-11926 , CZE-6203-11927 Dumitru Pocneanu, CZE-6203-11928 Eugen Poici, CZE-6203-11929 Dumitru Popa, CZE-6203-11930 Gheorghe Popa, CZE-6203-11931 I. Ioan Pop, CZE-6203-11932 Agretin Popescu, CZE-6203-11933 Arghir Popescu, CZE-6203-11934 Gheorghe Popescu, CZE-6203-11935 Ioan Popescu, CZE-6203-11936 Ioan Popovici, CZE-6203-11937 Vasile Poriovita, CZE-6203-11938 Dumitru Postelnicu, CZE-6203-11939 Ion Postolache, CZE-6203-11940 Ioan Popa, CZE-6203-11941 Ioan Popa, CZE-6203-11942 Ioan Popa, CZE-6203-11943 Ioan Popa, CZE-6203-11944 Ioan Popa, CZE-6203-11945 Ioan Popa, CZE-6203-11946 Lache Popa, CZE-6203-11947 Nicolae Popa, CZE-6203-11948 Tudor Popa, CZE-6203-11949 Nicolae Potop, CZE-6203-11950 Claudiu Prancu, CZE-6203-11951 P. Eugen Preda, CZE-6203-11952 Ilie Preda, CZE-6203-11953 Marin Preda, CZE-6203-11954 Nicolae Preda, CZE-6203-11955 Nicolae Preda, CZE-6203-11956 Nicolae Preda, CZE-6203-11957 Virgil Predoi, CZE-6203-11958 Dumitru Predulete, CZE-6203-11959 D. Prejban, CZE-6203-11960 Ioan Prepeliţă, CZE-6203-11961 Ion Pria, CZE-6203-11962 Ioan Pricop, CZE-6203-11963 Agapie Privaţu, CZE-6203-11964 Gheorghe Prodan, CZE-6203-11965 Gheorghe Profiru, CZE-6203-11966 Tudoreanu Profitor, CZE-6203-11967 Mihai Puca, CZE-6203-11968 Ivan Punzu, CZE-6203-11969 Nicodin Puşcaş, CZE-6203-11970 Constantin Puşcaşu, CZE-6203-11971 Dumitru Pupăza, CZE-6203-11972 Gheorghe Rabagia, CZE-6203-11973 Nicolae Raben, CZE-6203-11974 Alexandru Raceu, CZE-6203-11975 Ion Racher, CZE-6203-11976 Traian Radilian, CZE-6203-11977 Ilie Radoslav, CZE-6203-11978 Constantin Radu, CZE-6203-11979 Gheorghe Radu, CZE-6203-11980 Grigorie Radu, CZE-6203-11981 Ilie Radu, CZE-6203-11982 D. Radu Radu, CZE-6203-11983 Nicolae Rafa, CZE-6203-11984 Vasile Ramon, CZE-6203-11985 Ion Randescu, CZE-6203-11986 H. Marin Ranja, CZE-6203-11987 Dumitru Rasca, CZE-6203-11988 Dumitru Rasca, CZE-6203-11989 Alexandru Rădulescu, CZE-6203-11990 Constantin Rădulescu, CZE-6203-11991 Ion Rădulescu, CZE-6203-11992 Traian Rădulescu, CZE-6203-11993 Nicolae Răpraru, CZE-6203-11994 Stan Reberecht, CZE-6203-11995 Enache Recea, CZE-6203-11996 Vasile Recu, CZE-6203-11997 Arghir Rein, CZE-6203-11998 Victor Rerceanu, CZE-6203-11999 Victor Reşca, CZE-6203-12000 Ion Rizea, CZE-6203-12001 Osife Robic, CZE-6203-12002 Dumitru Robitu, CZE-6203-12003 Ioan Robu, CZE-6203-12004 Gheorghe Roceanu, CZE-6203-12005 Petre Roga, CZE-6203-12006 Constantin Roman, CZE-6203-12007 Constantin Roman, CZE-6203-12008 Ion Romila, CZE-6203-12009 Matei Romoşan, CZE-6203-12010 Dumitru Roncea, CZE-6203-12011 Pavel Roncu, CZE-6203-12012 Pavel Roncu, CZE-6203-12013 Alexandru Rosea, CZE-6203-12014 Ioan Roşiu, CZE-6203-12015 Ioan Rosu, CZE-6203-12016 Ioan Roşculet, CZE-6203-12017 Alexandru Roşu, CZE-6203-12018 Ion Rusu, CZE-6203-12019 Marin Rusu, CZE-6203-12020 Marin Rută, CZE-6203-12021 Iacob Sabus, CZE-6203-12022 Ioan Saceleanu, CZE-6203-12023 Ion Saceleanu, CZE-6203-12024 Gheorghe Samson, CZE-6203-12025 Ioan Sandu, CZE-6203-12026 Ioan Sandu, CZE-6203-12027 Laurenitiu Sandu, CZE-6203-12028 Mihail Sandu, CZE-6203-12029 Petre Sandu, CZE-6203-12030 Ilie Sasu, CZE-6203-12031 Mihai Sava, CZE-6203-12032 Adrian Savu, CZE-6203-12033 Dumitru Săraru, CZE-6203-12034 Ion Săvulascu, CZE-6203-12035 Gheorghe Sărbu, CZE-6203-12036 Gheorghe Roşu, CZE-6203-12037 Marin Roşu, CZE-6203-12038 N. Gheorghe Rotaru, CZE-6203-12039 Tudor Rovinaru, CZE-6203-12040 Petre Ruanu, CZE-6203-12041 Aurel Rublea, CZE-6203-12042 Anton Rujanachi, CZE-6203-12043 Zaharia Rusănescu, CZE-6203-12044 Ioan Secăleanu, CZE-6203-12045 Hans Daniel Seidner, CZE-6203-12046 Alexandru Serb, CZE-6203-12047 Alexandru Serb, CZE-6203-12048 Haralambie Serban, CZE-6203-12049 Ion Simut, CZE-6203-12050 Teodor Sinca, CZE-6203-12052 Nicolae Sincu, CZE-6203-12053 Haga Sioryhe, CZE-6203-12054 Constantin Slămoiu, CZE-6203-12055 Constantin Slont, CZE-6203-12056 Dumitru Snecne, CZE-6203-12057 Gheorghe Soare, CZE-6203-12058 C. Nicolae Solomon, CZE-6203-12059 Petre Sotreanu, CZE-6203-12060 Constantin Sozu, CZE-6203-12061 M. Stan Spătărelu, CZE-6203-12062 Ioan Spirion, CZE-6203-12063 Sprancenatu, CZE-6203-12064 Staicu, CZE-6203-12065 Stan, CZE-6203-12066 Alexandru Stan, CZE-6203-12067 Alexandru Stan, CZE-6203-12068 Aurel Stan, CZE-6203-12069 Gheorghe Stan, CZE-6203-12070 Tudor Stancovici, CZE-6203-12071 Dumitru Stancu, CZE-6203-12072 Stan Stancu, CZE-6203-12073 Nicolae Stanga, CZE-6203-12074 Simion Stănculet, CZE-6203-12075 Alexandru Stănescu, CZE-6203-12076 Gheorghe Stănica, CZE-6203-12077 Ivan Stâncă, CZE-6203-12078 Constantin Stefan, CZE-6203-12079 Nicolae Stefan, CZE-6203-12080 Ştefan Stefany, CZE-6203-12081 Nicolae Stefanescu, CZE-6203-12082 Andrei Stingaciu, CZE-6203-12083 Nicolae Stinga, CZE-6203-12084 Nicolae Stoenica, CZE-6203-12085 Dumitru Stoica, CZE-6203-12086 Franz Stoica, CZE-6203-12087 Gheorghe Stoica, CZE-6203-12088 Ioan Stoica, CZE-6203-12089 Petre Stoica, CZE-6203-12090 Traian Stoica, CZE-6203-12091 Tudor Stoica, CZE-6203-12092 Constantin Stoicescu, CZE-6203-12093 Gavrila Stoisor, CZE-6203-12094 Gheorghe Storeul, CZE-6203-12095 Eugen Strae, CZE-6203-12096 Arcadie Strungaru, CZE-6203-12097 Archie Strungaru, CZE-6203-12098 Nicolae Sudom, CZE-6203-12099 Emanoil Sugaru, CZE-6203-12100 Teodor Sulea, CZE-6203-12101 Florian Supurel, CZE-6203-12102 Petru Sota, CZE-6203-12103 Ioan Şerban, CZE-6203-12104 Rudolf Şerban, CZE-6203-12105 S. Serbănescu, CZE-6203-12106 Constantin Ştefan, CZE-6203-12107 Florin Ştefan, CZE-6203-12108 Marin Ştefan, CZE-6203-12109 Nicolae Ştefan, CZE-6203-12110 Constantin Ştefleac, CZE-6203-12111 Virgil Şovăială, CZE-6203-12112 Inaltu Tache, CZE-6203-12113 M. Zaharia Tarau, CZE-6203-12114 Radu Tarcov, CZE-6203-12115 Constantin Tavanfil, CZE-6203-12116 Ioan Tatu, CZE-6203-12117 Pavel Tăbăcaru, CZE-6203-12118 Petre Tăbăcaru, CZE-6203-12119 Presup Tosan, CZE-6203-12120 Ioan Trăiala, CZE-6203-12121 Nicolae Tranca, CZE-6203-12122 Vasile Tătaru, CZE-6203-12123 Constantin Teodor, CZE-6203-12124 Marin Teodor, CZE-6203-12125 Constantin Teodorescu, CZE-6203-12126 Dumitru Teodorescu, CZE-6203-12127 Filimon Teodorescu, CZE-6203-12128 Ioan Teodorescu, CZE-6203-12129 Jan Teodorescu, CZE-6203-12130 Nicolae Tibulbac, CZE-6203-12131 Constantin Tiglea, CZE-6203-12132 Constantin Tiglie, CZE-6203-12133 Gheorghe Tincu, CZE-6203-12134 D. Tinea, CZE-6203-12135 Ad.Vasile Tirican, CZE-6203-12136 Constantin Titirică, CZE-6203-12137 Marian Toader, CZE-6203-12138 Anton Toescu, CZE-6203-12139 Gheorghe Togol, CZE-6203-12140 Dumitru Tohănescu, CZE-6203-12141 C. Petre Toma, CZE-6203-12142 Constantin Trandafir, CZE-6203-12143 Vasile Trasca, CZE-6203-12144 Stoica Trdei, CZE-6203-12145 Trimca, CZE-6203-12146 Alexandru Treta, CZE-6203-12147 Constantin Trofin, CZE-6203-12148 Ioan Truţă, CZE-6203-12149 Constantin Vajineac, CZE-6203-12150 Nicolae Valea, CZE-6203-12151 Ion Valerica, CZE-6203-12152 Gheorghe Valu, CZE-6203-12153 Nicolae Varnacea, CZE-6203-12154 D. Cornel Vascu, CZE-6203-12155 Mihail Vasilache, CZE-6203-12156 Enache Vasile, CZE-6203-12157 Gheorghe Vasile, CZE-6203-12158 Frantisek Tubic, CZE-6203-12159 Constantin Tudor, CZE-6203-12160 Emil Tudor, CZE-6203-12161 Dumitru Tudor, CZE-6203-12162 Gheorghe Tudor, CZE-6203-12163 Gheorghe Tudor, CZE-6203-12164 Ioan Tudor, CZE-6203-12165 Ioan Tudor, CZE-6203-12166 Dumitru Tudorache, CZE-6203-12167 Gracimu Tulvan, CZE-6203-12168 Gheorghe Turcu, CZE-6203-12169 Ion Tureac, CZE-6203-12170 Ilie Tuscu, CZE-6203-12171 Ioan Tusluc, CZE-6203-12172 Lungă Tară, CZE-6203-12173 Marin Tugui, CZE-6203-12174 Stan Tugui, CZE-6203-12175 Ion Udilă, CZE-6203-12176 Aurel Udrea, CZE-6203-12177 Gheorghe Uică, CZE-6203-12178 Nicolae Ungureanu, CZE-6203-12179 Constantin Ungureanu, CZE-6203-12180 Lazăr Ungureanu, CZE-6203-12181 Petre Ungureanu, CZE-6203-12182 Carol Ursu, CZE-6203-12183 M. Ioan Vacaru, CZE-6203-12184 Aurel Vachiu, CZE-6203-12185 Traian Vasile, CZE-6203-12186 Dumitru Vasilescu, CZE-6203-12187 Victor Văduva, CZE-6203-12188 Gheorghe Vănătoru, CZE-6203-12189 Constantin Velea, CZE-6203-12190 A. Grigore Velicu, CZE-6203-12191 Nicolae Vespe, CZE-6203-12192 Gheorghe Vihoceanu, CZE-6203-12193 Eron Ioan Vijulic, CZE-6203-12194 Constantin Vinoceatu, CZE-6203-12195 Gheorghe Vintilă, CZE-6203-12196 Vasile Vintilă, CZE-6203-12197 Pigos Virg, CZE-6203-12198 Aurel Virzu, CZE-6203-12199 Anghel Vişan, CZE-6203-12200 Anghel Vişan, CZE-6203-12201 Constantin Vişan, CZE-6203-12202 Ion Vişan, CZE-6203-12203 Ioan Vită, CZE-6203-12204 Ioan Vitănescu, CZE-6203-12205 Vasile Vynto, CZE-6203-12206 Constantin Vlad, CZE-6203-12207 Gheorghe Vlad, CZE-6203-12208 Ilie Bastina, CZE-6203-12209 Sava Mihaila, CZE-6203-12210 Ioan Vladimir, CZE-6203-12211 Aurel Vlaicu, CZE-6203-12212 Nicolae Vlăceanu, CZE-6203-12213 Ion Vlădescu, CZE-6203-12214 Ioan Vlădut, CZE-6203-12215 Dimitriu Vlăsceanu, CZE-6203-12216 Dumitru Vlăsceanu, CZE-6203-12217 Voicilu, CZE-6203-12218 Dumitru Voicu, CZE-6203-12219 Ioan Voicu, CZE-6203-12220 A. Ioan Vrabie, CZE-6203-12221 Iancu Vrânceanu, CZE-6203-12222 Ioan Vulpe, CZE-6203-12223 Pavel Zachilu, CZE-6203-12224 Gheorghe Nic. Zaharia, CZE-6203-12225 Ion Zaharia, CZE-6203-12226 Traian Zahar, CZE-6203-12227 Gheorghe Zaharia, CZE-6203-12228 Tudor Zaharia, CZE-6203-12229 Constantin Zamfir, CZE-6203-12230 Toma Zamfir, CZE-6203-12231 Marian Zavaleanu, CZE-6203-12232 Marin Contis Zeanta, CZE-6203-12233 Constantin Zeiceanu, CZE-6203-12234Gheorghe Zică, CZE-6203-12235 Constantin Zidar, CZE-6203-12236 Dumitru Zisu, CZE-6203-12237 Augustin Zillman, CZE-6203-12238 Ion Zlat, CZE-6203-12239 Mihail Sorva, CZE-6203-12240 Adrian Teodor, CZE-6203-12241 Andrei Stanga, CZE-6203-12242 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12243 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12244 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12245 8 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12246 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12247 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12248 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12249 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12250 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12251 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12252 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12253 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12254 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12255 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12256 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12257 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12258 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12259 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12260 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12261 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12262 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12263 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12265 32 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12266 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12267 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12268 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12269 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12270 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12271 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12272 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12273 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12274 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12275 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12276 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12277 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12278 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12279 26 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12280 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12281 40 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12282 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12283 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12284 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12285 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12286 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12287 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12288 7 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12289 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12290 13 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12291 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12292 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12293 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12294 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12295 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12296 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12297 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12298 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12299 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12300 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12301 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12302 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12303 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12304 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12305 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12306 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12307 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12308 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12309 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12310 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12311 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12312 9 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12313 10 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12314 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12315 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12316 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12317 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12318 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12319 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12320 15 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12321 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12322 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12323 46 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12324 6 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12325 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12326 7 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12327 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12328 10 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12329 6 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12330 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12331 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12332 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12333 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12334 22 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12335 Victor Florica, CZE-6203-12336 Mihai Pucă, CZE-6203-12337 , CZE-6203-12338 , CZE-6203-12339 Constantin Arneu, CZE-6203-12340 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12341 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12342 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12343 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12344 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12345 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12346 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12347 Vasile Zamfir, CZE-6203-12348 Miron Berso, CZE-6203-12349 Nicolac Rafa, CZE-6203-12350 Toma Grecu, CZE-6203-12351 Florea Covaci, CZE-6203-12352 Nicolac Melian, CZE-6203-12353 Ilie Bastină, CZE-6203-12354 Tracian Ion, CZE-6203-12355 Andrei Stănga, CZE-6203-12356 Dumitru Ciobanu, CZE-6203-12357 Mihail Sorva, CZE-6203-12358 Gheorghe Mateescu, CZE-6203-12359 Stefan Toma, CZE-6203-12360 Dumitru Ancu, CZE-6203-12361 Augustin Maier, CZE-6203-12362 Nicolae Busuioc, CZE-6203-12363 Gavrilă Buzatu, CZE-6203-12364 Achim Milosescu, CZE-6203-12365 Constantin Roman, CZE-6203-12366 Adrian Teodor, CZE-6203-37872


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 1316 VPM
Souřadnice: N49°10'05.38'' E16°35'50.45''
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Pohřebiště Obětí 2. světové války

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      více o hřbitovu:
      https://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_domu&load=318
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ing. Petr Tichý, 25.04.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov skupina 56a/03
Nápis:
ZDE ODPOČÍVAJÍ
HRDINOVÉ NAŠEHO ODBOJE
POPRAVENÍ NĚMECKÝMI FAŠISTY
V BRESLAU 24.1.1945

BOHUMIL VELIČKA
17.10.1914 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK SLEZÁK
31.2.1906 - 24.1.1945
VRATISLAV

THEODOR ONDRÁČEK
22.4.1894 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK NOVÁK
12.3.1904 - 24.1.1945
VRATISLAV

BOHUSLAV POPEK
13.10.1922 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK POPEK
5.3.1920 - 24.1.1945
VRATISLAV

RUDOLF ALBRECHT
27.5.1925 - 24.1.1945
VRATISLAV

JOSEF VYCHODIL
3.7.1919 - 24.1.1945
VRATISLAV

JOSEF HORÁK
6.6.1878 - 24.1.1945
VRATISLAV

Ing. MILOSLAV HUDEC
18.6.1918 - 24.1.1945
VRATISLAV

Dr. KONSTANTIN HLADKÝ
20.9.1895 - 24.1.1945
VRATISLAV

ROBERT VÁŇA
27.6.1905 - 24.1.1945
VRATISLAV

JINDŘICH BOMBERA
29.8.1897 - 24.1.1945
VRATISLAV

JOSEF KLAČÁNEK
24.1.1889 - 24.1.1945
VRATISLAV

VINCENC VYSLOUŽIL
5.1.1893 - 24.1.1945
VRATISLAV

KAREL KRČMÁŘSKÝ
11.8.1891 - 24.1.1945
VRATISLAV

JAROSLAV RAŠKA
19.8.1915 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK BEDNAŘÍK
15.2.1911 - 24.1.1945
VRATISLAV

MIROSLAV ŠPAČEK
16.5.1922 - 24.1.1945
VRATISLAV

KVĚTOSLAV NEŠPŮREK
29.4.1893 - 24.1.1945
VRATISLAV

ADOLF CINGROŠ
1.7.1884 - 24.1.1945
VRATISLAV

OTTO HOCHAUF
24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK SCHOŘ
26.3.1901 - 24.1.1945
VRATISLAV

JOSEF PAVELKA
29.4.1925 - 24.1.1945
VRATISLAV

STANISLAV DROBIŠ
4.11.1922 - 24.1.1945
VRATISLAV

JAN ROBENEK
13.10.1918 - 24.1.1945
VRATISLAV

KAREL PAZOUR
22.8.1925 - 24.1.1945
VRATISLAV

MATOUŠ ŠEVČÍK
18.9.1896 - 24.1.1945
VRATISLAV

BOHUSLAV MRÁKAVA
1.11.1889 - 24.1.1945
VRATISLAV

EDUARD BERKA
19.1.1909 - 24.1.1945
VRATISLAV

JIŘÍ HEIMRICH
30.5.1915 - 24.1.1945
VRATISLAV

LADISLAV ČERNÝ
22.7.1920 - 24.1.1945
VRATISLAV

SIDOMÍR VELKÝ
24.1.1945
VRATISLAV

JAROSLAV ČECHMÁNEK
24.12.1895 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK MALUŠEK
3.4.1901 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK HUBAČKA
20.12.1914 - 24.1.1945
VRATISLAV

MOŘIC NOHAVIČKA
28.11.1902 - 24.1.1945
VRATISLAV

MAX GROETZNER
24.1.1945
VRATISLAV

ALBERT BOCZE
24.1.1945
VRATISLAV
Poznámka:

Deska s textem: CZE6203-43245
Seznam 39 hrobů popravených:
BOHUMIL VELIČKA - CZE-6203-12416
FRANTIŠEK SLEZÁK - CZE-6203-12415
THEODOR ONDRÁČEK - CZE-6203-12417
FRANTIŠEK NOVÁK - CZE-6203-12418
BOHUSLAV POPEK - CZE-6203-12419
FRANTIŠEK POPEK - CZE-6203-12420
RUDOLF ALBRECHT - CZE-6203-12421
JOSEF VYCHODIL - CZE-6203-12422
JOSEF HORÁK - CZE-6203-12423
Ing. MILOSLAV HUDEC - CZE-6203-12424
Dr. KONSTANTIN HLADKÝ - CZE-6203-12425
ROBERT VÁŇA - CZE-6203-12426
JINDŘICH BOMBERA - CZE-6203-12427
JOSEF KLAČÁNEK - CZE-6203-12428
VINCENC VYSLOUŽIL - CZE-6203-12429
KAREL KRČMÁŘSKÝ - CZE-6203-12430
JAROSLAV RAŠKA - CZE-6203-12431
FRANTIŠEK BEDNAŘÍK - CZE-6203-12432
MIROSLAV ŠPAČEK - CZE-6203-12433
KVĚTOSLAV NEŠPŮREK - CZE-6203-12434
ADOLF CINGROŠ - CZE-6203-12396
OTTO HOCHAUF - CZE-6203-12397
FRANTIŠEK SCHOŘ - CZE-6203-12398
JOSEF PAVELKA - CZE-6203-12399
STANISLAV DROBIŠ - CZE-6203-12400
JAN ROBENEK - CZE-6203-12401
KAREL PAZOUR - CZE-6203-12402
MATOUŠ ŠEVČÍK - CZE-6203-12403
BOHUSLAV MRÁKAVA - CZE-6203-12404
EDUARD BERKA - CZE-6203-12405
JIŘÍ HEIMRICH - CZE-6203-12406
LADISLAV ČERNÝ - CZE-6203-12407
SIDOMÍR VELKÝ - CZE-6203-12408
JAROSLAV ČECHMÁNEK - CZE-6203-12409
FRANTIŠEK MALUŠEK - CZE-6203-12410
FRANTIŠEK HUBAČKA - CZE-6203-12411
MOŘIC NOHAVIČKA - CZE-6203-12412
MAX GROETZNER - CZE-6203-12413
ALBERT BOCZE - CZE-6203-12414
(zdroj CEVH MO ČR)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 39 VPM
Pomník přidal: Ing. Petr Tichý

Pohřebiště Obětí 2. světové války

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      více o hřbitovu:
      https://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_domu&load=318
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ing. Petr Tichý, 25.04.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, skupina 56a/04
Nápis:
AŤ POSLEDNÍ ZBRANÍ SVĚTA
ZŮSTANOU TRNY RŮŽÍ VDĚKU U MOHYL
A KVĚTY RŮŽÍ HRDOSTI
PODÉL NAŠICH CEST

BOJOVNÍCI
ODBOJOVÉ ORGANIZACE
OBRANA NÁRODA
1939 - 1945

BENEŠ JOSEF, ČERNÝ VÁCLAV, DOKOUPIL OTAKAR, FICTUM OLDŘICH, GOLDA JAROSLAV, KRŠKA JOSEF, WILKA OLDŘICH, KULATÝ FRANTIŠEK, MARTINEK JAN, NAVRÁTIL PRAVOSLAV, PODSEDNÍK VLADISLAV, POMP JOSEF, ING. PROŠEK MILOŠ, PŠIKAL JOSEF, RYŠÁNEK FRANTIŠEK, ING. SVOBODA KAREL, SMUTNÝ ANTONÍN, TRTÍLEK ARNOŠT, VACH FRANTIŠEK, ZAORAL METODĚJ

ČESTNÉ PAMÁTCE PROTIFAŠISTICKÝCH BOJOVNÍKŮ POPRAVENÝCH NACISTY
V ROCE 1943 VE FRANKFURTU n. M. A ULOŽENÝCH NA TOMTO POHŘEBIŠTI
V ROCE 1967
Poznámka:

Podrobnosti k CZE-6203-12435 (bojovníci odbojové organizace Obrana národa, popraveni ve Frankfurtu nad Mohanem):
Josef Beneš, strážmistr, *3.2.1906, +10.2.1943, Václav Černý, štábní kapitán, *24.9.1902, +18.3.1943, Otakar Dokoupil, podplukovník, *21.1.1895, +19.2.1943, Oldřich Fictum, nadporučík, *3.7.1907, +18.3.1943, Jaroslav Golda, plukovník, *6.9.1893, +19.2.1943, Josef Krška, *15.2.1904, +10.2.1943, František Kulatý, major, *3.9.1894, +18.3.1943, Jan Martinek, *28.5.1901, +10.2.1943, Pravoslav Navrátil, štábní kapitán, *7.11.1894, +3.3.1943, Vladislav Podsedník, major, *24.7.1898, +3.3.1943, Josef Pomp, policejní kapitán, *25.10.1898, +19.2.1943, Ing. Miloš Prošek, podporučík, *8.5.1913, +3.3.1943, Josef Pšikal, nadporučík, *6.2.1903, +10.2.1943, František Ryšánek, *14.4.1899, +10.2.1943, Antonín Smutný, *13.8.1898, +18.3.1943, Ing. Karel Svoboda, poručík, *6.7.1913, +3.3.1943, Arnošt Trtílek, *4.6.1898, +3.3.1943, František Vach, *27.3.1903, +10.2.1943, Oldřich Wilka, *22.1.1899, +18.3.1943, Metoděj Zaoral, major, +19.2.1943
(zdroj databáze CEVH MO ČR)
Do společného hrobu bylo uloženo 20 uren popravených ve Frankfurtu nad Mohanem; nad jejich hrobem byl vztyčen společný pomník; na žulovém podstavci umístěna deska z černé leštěné žuly, obdélná na šířku, členěná do tří částí; písmo ryté, stříbřené.
Text desky měl svou další historii. Na základě jednání politické komise městského výboru KSČ v Brně 21. 8. 1981 uložil v září 1981 odbor místního hospodářství Městského národního výboru v Brně Technické a zahradní správě "upravit náhrobní desku odbojářů tak, aby na ní zůstala jména obětí, bez názvu odbojové skupiny "Obrana národa".
Z horní desky byl odstraněn původní text: "Za svobodu své životy položili a rodné zemi byli vráceni tito členové Obrany národa."
Z dolní desky byl odstraněn původní nápis: "Pamatuj, že doma mohou žít jen naší věrností." Dnes zatím nevíme, zda byly odstraněny jen texty, nebo byly sejmuty celé desky. Kloníme se spíše k názoru, že šlo o celé desky, protože doplněné texty v roce 1991 mají zcela jiné znění. Označení odbojové skupiny bylo na pomník vráceno z iniciativy rodinných příslušníků popravených odbojářů.
(zdroj http://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_objektu&load=685)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-6203-12435
Pomník přidal: Ing. Petr Tichý
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Pohřebiště vojáků Německé armády

Autor: Ivo Šťastný, 28.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, 79A, 79B, 79C
Nápis:
DEUTSCHER SOLDATENFRIEDHOF BRÜNN
1939 +++++ 1945
NĚMECKÝ VOJENSKÝ HŘBITOV BRNO

AUF DIESEM FRIEDHOFSTEIL RUHEN
DEUTSCHE SOLDATEN
DES KRIEGES 1939–1945
GEDENKET IHRER UND DER OPFER
ALLER KTRIEGE IHRE SCHICKSALE
MAHNEN UNS ZUR VERSÖHNUNG

V TÉTO ČÁSTI HŘBITOVA ODPOČÍVAJÍ
NĚMEČTÍ VOJÁCI
Z VÁLKY 1939-1945
VZPOMEŃTE NA NĚ A NA OBĚTI
VŠECH VÁLEK. JEJICH OSUDY
NABÁDAJÍ K USMÍŘENÍ

VÝSTAVBA TÉTO ČÁSTI HŘBITOVA BYLA ZAHÁJENA
V LETECH 1967 – 1968 A DOKONČENA 1991 – 1993 MĚSTEM BRNO
A SPOLKEM VOLKBUND DEUTSCHE KRIEGSGRÄBERFÜRSORGE
SLAVNOSTNÍ ZASVĚCENÍ SE USKUTEČNILO 23.10.1993
+++
DIESER FRIEDHOFSTEIL WURDE IN DEN JAHREN 1967 – 1968
UND 1991 – 1993 VON DER STADT BRÜNN UND DEM
VOLKBUND DEUTSCHE KRIEGSGRÄBERFÜRSORGE
UMGESTALTET AUSGEBAUT UMD AM 23.10.1993 EINGEWEIHT

(texty na pomníčcích jsou např.:)
DREI UNBEKANNTE
DEUSTSCHE SOLDATEN
79A/58-60

(nebo např.:)
HERMANN HELMS
24.5.1924 +MÄRZ 1945
KARL ADAM
6.10.1917
79/310-311

(nebo např.:)
UNTEROFFIZIER
HEINZ DETTMANN
9.9.1914 +24.3.1945
STABSGEFREITER
PAUL MUSCHALA
23.7.1905 +31.3.1945
OBERGRENADIER
GÜNTHER BIRKHOLTZ
3.11.1923 +30.3.1945
79A/765-767

sk. 79A - 986 VPM
sk. 79B - 1392 BPM
sk. 79C - 263 VPM
Poznámka:

Přehledy pohřbených osob po skupinách jsou v seznamech na dalších stránkách tohoto webu:

http://www.vets.cz/9949-skupina-79a-seznam-pohrbenych ,
http://www.vets.cz/9951-skupina-79b-seznam-pohrbenych ,
http://www.vets.cz/9954-skupina-79c-seznam-pohrbenych


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 2641 VPM
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. Petr Tichý, Ing. František Jedlička

Čestné pohřebiště

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      více o hřbitovu:
      https://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_domu&load=318
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ivo Šťastný, 25.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, čestná pohřebiště, vstup
Nápis:
MĚ NELITUJ, JÁ NEZAHYNU.
PŘINES JSEM OBĚŤ ZA SVOU,
ZA TVOU ZEM.
CHCEŠ-LI JÍ BÝTI HODEN, SYNU,
ŘIĎ SE MÝM PŘÍKLADEM!

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°10'05.17'' E16°35'52.02''
Pomník přidal: Ivo Šťastný

Pohřebiště vojáků Rudé armády

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      více o hřbitovu:
      https://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_domu&load=318
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ivo Šťastný, 25.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, sk. 56c - pohřebiště a ossárium
Nápis:
ČEST A SLÁVA
HRDINŮM PADLÝM V BOJI
ZA OSVOBOZENÍ SOVĚTSKÉHO
SVAZU A ČESKOSLOVENSKA.
NA VĚČNOU PAMĚŤ
3.648 VOJÍNŮ, PODDŮSTOJNÍKŮ
SOVĚTSKÉ ARMÁDY, KTEŘÍ POLOŽILI
SVÉ ŽIVOTY ZA OSVOBOZENÍ
JIŽNÍ MORAVY A MĚSTA BRNA
Z CIZÁCKÉ FAŠISTICKÉ OKUPACE.
V BRATRSKÉM PAMÁTNÍKU
DOKONČENÉM 14. DUBNA 1946
A OBNOVENÉM V ROCE 1980
SPOČINULI RUDOARMĚJCI PADLÍ
V 154 MĚSTECH A VESNICÍCH
JIHOMORAVSKÉHO
KRAJE.

DÍK, ČEST A SLÁVA
VELITELI 2. UKRAJINSKÉHO
FRONTU SOVĚTSKÉ ARMÁDY
MARŠÁLU SSSR R. J. MALINOVSKÉMU,
NÁČELNÍKOVI ŠTÁBU 2. UKRAJINSKÉHO
FRONTU GENERÁLPLUKOVNÍKOVI
M. V. ZACHAROVOVI,
HRDINNÝM VOJSKŮM
1. GARDOVÉ JEZDECKÉ MECHANIZOVANÉ
SKUPINY GENERÁLPORUČÍKA I. A. PLIJEVA,
6. GARDOVÉ TANKOVÉ ARMÁDY
GENERÁLPLUKOVNÍKA
I. M. MANAGAROVA,
5. LETECKÉ ARMÁDY GENERÁL-
PLUKOVNÍKA S. K. GORJUNOVA
ZA OSVOBOZENÍ BRNA
26. DUBNA 1945

ВЕЧНАЯ СЛАВА ВОИНАМ КРАСНОЙ АРМИИ
ПОГИБШИМ В БОЯХ ЗА ЧЕСТЬ
И НЕЗАВИСИМРОСТЬ СОВЕТСКОЙ РОДИНЫ
И ОСВОБОЖДЕНИЕ СЛАВЯНСКИХ НАРОДОВ
ОТ ФАШИЗМА 1941 – 1945

Věčná sláva vojínům Rudé armády padlým za čest a nezávislost sovětské vlasti a osvobození slovanských národů od fašismu 1941 – 1945

ГОДЫ ПРОИДУТ ЗА ГОДАМИ
И ПРАГА НЕ БУДЕТ СЛЕДА
НО СЛАВА О РУССКОМ СОЛДАТЕ
БУДЕТ ПАМЯТНА МИРУ ВСЕГДА

LÉTA UPLYNOU ZA LÉTY
A VĚČNOST PRACH NÁS ROZMETÁ,
ALE SLÁVA RUSKÉHO VÍTĚZSTVÍ
V SRDCÍCH LIDSTVA NESKONÁ.

NA VĚČNÉ ČASY SLAVNĚ PŘIPOMENE
OTČINA RODNÁ, VOLNÝCH ZEMÍ ŠTÍT
PAMÁTKU TĚCH, S FAŠISMEM KDOŽ V BOJI
ŠLI PRO VLAST SVOU ŽIVOTY POLOŽIT.

ВЕКА НЕ ЗАБУДЕТ РОДНАЯ ОТЧИЗНА,
СВОБОДНЫХ НАРОДОВ ОПЛОТ,
ПРО ПОДВИГИ ТЕХ, КТО В РАЗГРОМЕ ФАШИЗМА
ОТДАЛ СВОЮ ЖИЗНЬ ЗА НАРОД.

УРНЫ С ПРАХОМ ОФИЦЕРОВ КРАСНОЙ АРМИИ ПОГИБШИХ В БОЯХ С НЕМЕЦКИМ
ФАШИЗМОМ ПРИ ОСВОБОЖДЕНИИ ГОРОДА БРНО И ОБЛАСТИ В 1945 ГОДУ

URNY S POPELEM DŮSTOJNÍKŮ RUDÉ ARMÁDY PADLÝCH V BOJI S NĚMECKÝM
FAŠISMEM PŘI OSVOBOZENÍ MĚSTA BRNA A OKOLÍ V ROCE 1945
Poznámka:

Seznam pohřbených osob (detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=186593, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti). Pro zjednodušení záznamu: OS – osárium; VHO – válečný hrob s ostatky.
CZE-6203-12751, OS, 8272/3U Daniel Pachamovič Byčkov, CZE-6203-12752, OS, 8271/2U Bulkin, CZE-6203-12753, OS, 8273/4U Vladimir Dimitrejevič Kozlov, CZE-6203-12754, OS, 8274/5U, CZE-6203-12755, OS, 8270/1U, CZE-6203-12756, OS, 8275/6U Michael Andrejevič Ivanov, CZE-6203-12757, OS, 8276/7U Govel Michajlovič Golovanov, CZE-6203-12758, OS, 8277/8U Michail Jefimovič Koklenkov, CZE-6203-12759, OS, 8278/9U Alexander Pavlovič Dorobalo, CZE-6203-12760, OS, 8279/10U Michail Ivanovič Simbircev, CZE-6203-12761, OS, 8280/11U Nikolaj Antonovič Staurin, CZE-6203-12762, OS, 8281/12U Ivan Grigorjevič Solovjev, CZE-6203-12763, OS, 8282/13U Kugan Kurban, CZE-6203-12764, OS, 8283/14U Ivan Ivanovič Nauminko, CZE-6203-12765, OS, 8298/15U P. J. Bjutokov, CZE-6203-12766, OS, 8299/16U V. P. Malcev, CZE-6203-12767, OS, 8300/17U Petr Štefanovič Něčajev, CZE-6203-12768, OS, 8301/18U, CZE-6203-12769, OS, 8302/19U Valej Valujevič Gubejdulin, CZE-6203-12770, OS, 8385/56c, Ivan Akexejevič Tryfačev, CZE-6203-12771, OS, 8386/56c, CZE-6203-12772, OS, 8387/56c, CZE-6203-12773, OS, 8388/56c, CZE-6203-12774, OS, 8389/56c, CZE-6203-12775, OS,
8390/56c, CZE-6203-12776, OS, 8391/56c, CZE-6203-12777, OS, 8303/20U Jurij Vitaljevič Golovač, CZE-6203-12778, OS, 8304/21U N. D. Christoforov, CZE-6203-12779, OS, 8305/22U J. V. Jakovlev, CZE-6203-12780, OS, 8318/23U Razov, CZE-6203-12781, OS, 8319/24U , CZE-6203-12782, OS, 8321/26U Nikolaj Pavlovič Chochlačev, CZE-6203-12783, OS, 8322/27U Matvejič, CZE-6203-12784, OS, 8323/28U Ivan Vasiljevič Charčenko, CZE-6203-12785, OS, 8324/29U, CZE-6203-12786, OS, 8325/30U, CZE-6203-12787, OS, 8326/31U, CZE-6203-12788, OS, 8327/32U, CZE-6203-12789, OS, 8328/33U, CZE-6203-12790, OS, 8329/34U, CZE-6203-12791, OS, 8330/35U, CZE-6203-12792, OS, 8331/36U, CZE-6203-12793, OS, 8332/37U, CZE-6203-12794, OS, 8333/38U, CZE-6203-12795, OS, 8334/39U, CZE-6203-12796, OS, 8335/40U, CZE-6203-12797, OS, 8336/41U, CZE-6203-12798, OS, 8337/42U, CZE-6203-12799, OS, 8392/56c, CZE-6203-12800, OS, 8393/56c, CZE-6203-12801, OS, 8394/56c, CZE-6203-12802, OS, 8395/56c, CZE-6203-12803, OS, 8396/56c, CZE-6203-12804, OS, 8397/56c, CZE-6203-12805, OS, 8398/56c, CZE-6203-12806, OS, 8338/43U, CZE-6203-12807, OS, 8339/44U, CZE-6203-12808, OS, 8340/45UIgor Ivanovič Zčev, CZE-6203-12809, OS, 8341/46U Michaill Friderovič Šalaginov, CZE-6203-12810, OS, 8342/47U Murzan Nikolaj Olimpovič, CZE-6203-12811, OS, 8343/48U A. K. Gusev, CZE-6203-12812, OS, 8344/49U, CZE-6203-12813, OS, 8345/50U Nikolaj Alexandrovič Gjubakov, CZE-6203-12814, OS, 8347/51U Sergej Ivanovič Stapanov, CZE-6203-12815, OS, 8347/52U, CZE-6203-12816, OS, 8348/53U, CZE-6203-12817, OS, 8349/54U, CZE-6203-12818, OS, 8350/55U, CZE-6203-12819, OS, 8351/56U, CZE-6203-12820, OS, 8352/57U, CZE-6203-12821, OS, 8353/58U, CZE-6203-12822, OS, 8354/59U Ivan Pavlovič Ordov, CZE-6203-12823, OS, 8355/60U, CZE-6203-12824, OS, 8356/61U Nikolaj Bolotov, CZE-6203-12825, OS, 8357/62U Dimitrij Michailovič Zakolin, CZE-6203-12827, OS, 8400/56c, CZE-6203-12828, OS, 8401/56c, CZE-6203-12829, OS, 8402/56c, CZE-6203-12830, OS, 8403/56c, CZE-6203-12831, OS, 8404/56c, CZE-6203-12832, OS, 8405/56c, CZE-6203-12833, OS, 8406/56c, Alexej Ivanovič Všečenko, CZE-6203-12834, OS, 8407/56c, Djuben, CZE-6203-12835, OS, 8408/56c, Nikolajevič Šilikin, CZE-6203-12836, OS, 8409/56c, Michail M. Žuravel, CZE-6203-12837, OS, 8410/56c, Dimitrij Ščerbakov, CZE-6203-12838, OS, 8411/56c, Timifej Matajev, CZE-6203-12839, OS, 8429/56c, CZE-6203-12840, OS, 8430/56c, CZE-6203-12841, OS, 8431/56c, CZE-6203-12842, OS, 8432/56c, CZE-6203-12843, OS, 8433/56c, CZE-6203-12844, OS, 8434/56c, CZE-6203-12845, OS, 8435/56c, CZE-6203-12846, OS, 8436/56c, CZE-6203-12847, OS, 8437/56c, CZE-6203-12848, OS, 8438/56c, CZE-6203-12849, OS, 8439/56c, CZE-6203-12850, OS, 8440/56c,CZE-6203-12851, OS, 8441/56c, CZE-6203-12852, OS, 8442/56c, CZE-6203-12853, OS, 8443/56c, CZE-6203-12854, OS, 8444/56c, CZE-6203-12855, OS, 8445/56c, CZE-6203-12856, OS, 8446/56c, CZE-6203-12857, OS, 8447/56c, CZE-6203-12858, OS, 8448/56c, CZE-6203-12859, OS, 8449/56c, CZE-6203-12861, OS, 8456/56c, Maxim Lbovič Košurko, CZE-6203-12862, OS, 8457/56c, Lev Lmoljavin Abramovič, CZE-6203-12863, OS, 8458/56c, CZE-6203-12864, OS, 8459/56c, CZE-6203-12865, OS, 8460/56c, CZE-6203-12866, OS, 8461/56c, CZE-6203-12867, OS, 8462/56c, CZE-6203-12868, OS, 8463/56c, CZE-6203-12869, OS, 8464/56c, CZE-6203-12870, OS, 8465/56c, CZE-6203-12871, OS, 8466/56c, CZE-6203-12872, OS, 8467/56c, CZE-6203-12873, OS, 8468/56c, CZE-6203-12874, OS, 8469/56c, CZE-6203-12875, OS, 8470/56c, CZE-6203-12876, OS, 8471/56c, CZE-6203-12877, OS, 8472/56c, CZE-6203-12878, OS, 8473/56c, CZE-6203-12879, OS, 8474/56c, CZE-6203-12880, OS, 8475/56c, CZE-6203-12881, OS, 8476/56c, CZE-6203-12882, OS, 8477/56c, CZE-6203-12883, OS, 8478/56c, CZE-6203-12884, OS, 8479/56c, Pavel J. Dětovič, CZE-6203-12885, OS, 8480/56c, Dimitrij Fedorovič Zabelnikov, CZE-6203-12886, OS, 8481/56c, Aleksej Aleksejevič Seňkovskij, CZE-6203-12887, OS, 88482/56c, CZE-6203-12888, OS, 8483/56c, CZE-6203-12889, OS, 8484/56c, CZE-6203-12890, OS, 8485/56c, CZE-6203-12891, OS, 8494/56c, Ivan Sergejevič Aniščenko, CZE-6203-12892, OS, 8495/56c, Alexander Jefreničev, CZE-6203-12893, OS, 8496/56c, Dimitrij Alexandrovič Bezsměrtnyj, CZE-6203-12894, OS, 8497/56c, Lukjan Anisimovič Strachov, CZE-6203-12895, OS, 8498/56c, A. S. Makušev, CZE-6203-12896, OS, 8499/56c, A. J. Lavrenko, CZE-6203-12897, OS, 8500/56c, Ivan Vasiljevič Tjurin, CZE-6203-12898, OS, 8501/56c, Andrej N. Nikitin, CZE-6203-12899, OS, 8502/56c, Vasil Něsterovič Buček, CZE-6203-12900, VHO, 289/56c, Sergej Aleksandrovič Penkin, CZE-6203-12901, VHO, 299/56c, Viktor Alijetin, CZE-6203-12902, VHO, 300/56c, Adibek Mkrtičovič Oganesjan, CZE-6203-12903, VHO, 301/56c, Aja Šapiro, CZE-6203-12904, VHO, 302/56c, Ivan Vasiljevič Ljubčenko, CZE-6203-12905, VHO, 303/56c, Ivan Alexandrovič Jurčenko, CZE-6203-12906, VHO, 304/56c, Aliev Junčs Magomedovič, CZE-6203-12907, VHO, 305/56c, CZE-6203-12908, VHO, 306/56c, Boris Iljič Mišenkov, CZE-6203-12909, VHO, 307/56c, N. A. Bondar, CZE-6203-12910, VHO, 308/56c, Vojnalovič Alojz Konstantinovič, CZE-6203-12911, VHO, 56c, Ivan Tarasovič Zubcov, CZE-6203-12912, VHO, 310/56c, Věra Ivanovna Stepanova, CZE-6203-12913, VHO, 311/56c, Ivan Andrejevič Ševčenko, CZE-6203-12914, VHO, 56c, I. M. Adaščuk, CZE-6203-12915, OS, 8503/56c, Dombrovskyj, CZE-6203-12916, OS, 8504/56c, CZE-6203-12917, OS, 8505/56c, CZE-6203-12918, OS, 8506/56c, CZE-6203-12919, OS, 8507/56c, CZE-6203-12920, OS, 8508/56c, CZE-6203-12921, OS, 8509/56c, CZE-6203-12922, OS, 8510/56c, CZE-6203-12923, OS, 8511/56c, CZE-6203-12924, OS, 8512/56c, CZE-6203-12925, OS, 8513/56c, CZE-6203-12926, OS, 8514/56c, CZE-6203-12927, OS, 8515/56c, CZE-6203-12928, VHO, 56c, I. T. Andrejev, CZE-6203-12929, VHO, 56c, Mužaj Salovič Abdimelov, CZE-6203-12930, VHO, 56c, N. Abidoc, CZE-6203-12931, VHO, 56c, N. A. Aljejev, CZE-6203-12932, VHO, 56c, Z. I. Abdulajev, CZE-6203-12933, VHO, 56c, V. J. Absalov, CZE-6203-12934, VHO, 56c, G. F. Alešin, CZE-6203-12935, VHO, 56c, Agoněsjan, CZE-6203-12936, VHO, 56c, Afij Ajvasov, CZE-6203-12937, VHO, 56c, Alojar Kurbalin, CZE-6203-12938, VHO, 56c, Fedor Grigorjevič Andrujuščenko, CZE-6203-12939, VHO, 56c, Sabir Ašurov, CZE-6203-12940, VHO, 56c, Fedorovič Anton, CZE-6203-12941, VHO, 56c, Antipin, CZE-6203-12942, VHO, 56c, P. M. Akimov, CZE-6203-12943, VHO, 56c, Ivanovič Gotošnik Argil, CZE-6203-12944, VHO, 56c, Alexandrovič Alenxander, CZE-6203-12945, VHO, 56c, Abrosimov, CZE-6203-12946, VHO, 56c, Jusuf Mahometanovič Abijev, CZE-6203-12947, VHO, 56c, Vladimír Antonovič Byčkov, CZE-6203-12948, VHO, 56c, Viktor Sidorovič Bělčenko, CZE-6203-12949, VHO, 56c, N. I. Bondarjenko, P. G. Bryčkin, CZE-6203-12950, VHO, 56c, N. T. Braga, CZE-6203-12951, VHO, 56c, V. A. Bulčov, CZE-6203-12952, VHO, 56c, F. S. Bolotjan, CZE-6203-12953, VHO, 56c, A. L. Bčanosov, CZE-6203-12954, VHO, 56c, M. D. Baklarov, CZE-6203-12955, VHO, 56c, S. I. Bondar, CZE-6203-12956, VHO, 56c, G. I. Barmatov, CZE-6203-12957, VHO, 56c, Stěpan Andrejevič Bunin, CZE-6203-12958, OS, 8516/56c, CZE-6203-12959, OS, 8517/56c, CZE-6203-12960, OS, 8518/56c, CZE-6203-12961, OS, 8519/56c, CZE-6203-12962, OS, 8520/56c, CZE-6203-12963, OS, 8521/56c, CZE-6203-12964, OS, 8522/56c, CZE-6203-12965, OS, 8523/56c, CZE-6203-12966, OS, 8524/56c, CZE-6203-12967, OS, 8525/56c, CZE-6203-12968, OS, 8526/56c, CZE-6203-12969, OS, 8527/56c, CZE-6203-12970, OS, 8528/56c, CZE-6203-12971, OS, 8545/56c, Michail Petrovič Danielovski, CZE-6203-12972, OS, 8546/56c, Ivan Šimonovič Bucharenko, CZE-6203-12973, OS, 8547/56c, Vladimir Nikolajevič Zolotarev, CZE-6203-12974, OS, 8548/56c, CZE-6203-12975, OS, 8549/56c, Maniul Prokopovič Juška, CZE-6203-12976, OS, 8550/56c, CZE-6203-12977, OS, 8551/56c, CZE-6203-12978, OS, 8552/56c, CZE-6203-12979, OS, 8553/56c, CZE-6203-12980, OS, 8554/56c, CZE-6203-12981, OS, 8555/56c, CZE-6203-12982, OS, 8556/56c, CZE-6203-12983, OS, 8557/56c, CZE-6203-12984, OS, 8558/56c, Dimitrij Antonovič Těpljakov, CZE-6203-12985, OS, 8559/56c, CZE-6203-12986, OS, 8560/56c, CZE-6203-12987, OS, 8561/56c, CZE-6203-12988, OS, 8562/56c, CZE-6203-12989, OS, 8563/56c, Nikolaj Timochvějevič Veršin, CZE-6203-12990, OS, 8564/56c, N. P. Ciklin, CZE-6203-12991, OS, 8565/56c, Karl Maximovič Parchomenko, CZE-6203-12992, OS, 8566/56c, CZE-6203-12993, OS, 8567/56c, Amanij Jegorovič Galkin, CZE-6203-12994, OS, 8569/56c, N. B. Tatarenko, CZE-6203-12995, OS, 8570/56c, Pjotr Ivanovič Golonkinov, CZE-6203-12996, OS, 8571/56c, V. M. Griněv, CZE-6203-12997, OS, 8572/56c, D. A. Zabarin, CZE-6203-12998, OS, 8573/56c, CZE-6203-12999, OS, 8574/56c, CZE-6203-13000, OS, 8575/56c, Alexandr Alexejevič Bronski, CZE-6203-13001, OS, 8576/56c, Alexej Jakovlevič Komlerov, CZE-6203-13002, OS, 8577/56c, CZE-6203-13003, OS, 8578/56c, CZE-6203-13004, OS, 8579/56c, David Vasiljevič Tuchareli, CZE-6203-13005, OS, 8580/56c, Martin Karpovič Ruban, CZE-6203-13006, OS, 8581/56c, Ivan Parchomenko, CZE-6203-13007, OS, 8582/56c, Vladimir Alexejevič Piks, CZE-6203-13008, OS, 8583/56c, Michajl Vasiljevič Stukalov, CZE-6203-13009, OS, 8584/56c, Alexej Alexandrovič Sapožnikov, CZE-6203-13010, OS, 8585/56c, Konstantin Georgijevič Rybakov, CZE-6203-13011, OS, 8586/56c, CZE-6203-13012, OS, 8587/56c, CZE-6203-13013, OS, 8588/56c, Alexej Fedorovič Omelnickij, CZE-6203-13014, OS, 8589/56c, Afanasij Fomič Smetana, CZE-6203-13015, OS, 8590/56c, CZE-6203-13016, OS, 8591/56c, CZE-6203-13017, OS, 8592/56c, Charčenko, CZE-6203-13018, OS, 8593/56c, Puškarný, CZE-6203-13019, OS, 8594/56c, Aharkov, CZE-6203-13020, OS, 8595/56c, Mazokov, CZE-6203-13021, OS, 8596/56c, Josef Pavlovič Malčuhin, CZE-6203-13022, OS, 8597/56c, Ivan Jelarovič Chvaslav, CZE-6203-13023, OS, 8654/56c, S. S. Pepelajev, CZE-6203-13024, OS, 8655/56c, F. F. Carykov, CZE-6203-13025, OS, 8656/56c, CZE-6203-13026, OS, 8529/56c, Ivan Gerasimovič, CZE-6203-13027, OS, 8530/56c, Andrej Jakovlevič Varankov, CZE-6203-13028, OS, 8531/56c, V. Semoljevič Avazov, CZE-6203-13029, OS, 8532/56c, A. F. Martinek, CZE-6203-13030, OS, 8533/56c, CZE-6203-13031, OS, 8534/56c, Ivan Akimovič Kaškovský, CZE-6203-13032, OS, 8535/56c, CZE-6203-13033, VHO, 56c, M. N. Bělokraniskij, CZE-6203-13034, VHO, 56c, Petr Nikolajevič Belaš, CZE-6203-13035, VHO, 56c, Ivan Mironovič Balachovskij, CZE-6203-13036, VHO, 56c, Grigorij Danilovič Burilov, CZE-6203-13037, VHO, 56c, Vasilij Grigorjevič Baterov, CZE-6203-13038, VHO, 56c, Stěpan Bašinský, CZE-6203-13039, VHO, 56c, Martiros M. Balajan, CZE-6203-13040, VHO, 56c, V. P. Baskojep, CZE-6203-13041, VHO, 56c, Ivan Gavrilovič Bukovcov, CZE-6203-13042, VHO, 56c, Timofěj Ivanovič Burjakov, CZE-6203-13043, VHO, 56c, Valentin Něstěrovič Baltjan, CZE-6203-13044, VHO, 56c, Nikiforovič Berězinignatin, CZE-6203-13045, VHO, 56c, Bachmatov, CZE-6203-13046, VHO, 56c, Leonid Josifovič Bogatirenko, CZE-6203-13047, VHO, 56c, Danil N. Bondarenko, CZE-6203-13048, OS, 8536/56c, H. Antonovič Kušmiř, CZE-6203-13049, OS, 8538/56c, CZE-6203-13050, OS, 8539/56c, Kiněv, CZE-6203-13051, OS, 8540/56c, Fedor Stepanovič Ivaščenko, CZE-6203-13052, OS, 8541/56c, Alexandr Alexandrovič Semeničev, CZE-6203-13053, OS, 8542/56c, Stěpan Sergejevič Soin, CZE-6203-13054, OS, 8543/56c, CZE-6203-13055, OS, 8544/56c, CZE-6203-13056, OS, 8671/56c, F. J. Pavlov, CZE-6203-13057, OS, 8672/56c, Pavel Timochvějevič Karčalin, CZE-6203-13058, OS, 8673/56c, A. Jesimovič Ankudimov, CZE-6203-13059, OS, 8674/56c, Pavel Stepanovič Serchov, CZE-6203-13060, OS, 8675/56c, V. P. Smetanikov, CZE-6203-13061, OS, 8676/56c, Anatolij Cadranovič Zvojskij, CZE-6203-13062, OS, 8677/56c, Nikolaj Paňkov, CZE-6203-13063, OS, 8678/56c, N. K. Golubjev, CZE-6203-13064, OS, 8679/56c, CZE-6203-13065, OS, 8680/56c, A. H. Bojarinov, CZE-6203-13066, OS, 8681/56c, Nikifor Žilbcov, CZE-6203-13067, OS, 8682/56c, Vasil Trofimovič Akimov, CZE-6203-13068, OS, 8683/56c, Vasil Ivanovič Korněv, CZE-6203-13069, OS, 8684/56c, Petr Vasiljevič Anufriev, CZE-6203-13070, OS, 8685/56c, Nikolaj Tichonovič Kostik, CZE-6203-13071, OS, 8686/56c, Barakov, CZE-6203-13072, OS, 8687/56c, Alexej Saveljevič Čelišov, CZE-6203-13073, OS, 8688/56c, Simijor Zencov, CZE-6203-13074, OS, 8689/56c, Matarov, CZE-6203-13075, OS, 8696/56c, Vladimir Viktorovič Gaparov, CZE-6203-13076, OS, 8728/56c, Nikolaj Ivanovič Skoblov, CZE-6203-13077, OS, 8729/56c, Nikolaj Vasiljevič Pivec, CZE-6203-13078, OS, 8730/56c, Michail Danielovič Drobot, CZE-6203-13079, OS, 8772/56c, Anatolij Makajev, CZE-6203-13080, OS, 8773/56c, Grigorjev Federovič Nikolaj, CZE-6203-13081, OS, 8787/56c, Alexej Alexejevič Čumačenko, CZE-6203-13082, OS, 8788/56c, Nikolaj Ivanovič Mičekin, CZE-6203-13083, OS, 8792/56c, M. V. Ždanov, CZE-6203-13084, OS, 8828/56c, Michael Jakovlevič Tolstov, CZE-6203-13085, OS, 8845/56c, CZE-6203-13086, OS, 8861/56c, CZE-6203-13087, OS, 8911/56c, CZE-6203-13088, OS, 8912/56c, CZE-6203-13089, OS, 8913/56c, CZE-6203-13090, OS, 8914/56c, CZE-6203-13091, OS, 14302/56c, CZE-6203-13092, OS, 8320/56c, Pavel Ivanovič Bakin, CZE-6203-13093, VHO, 56c, Petr Jegorovič Bogdarov, CZE-6203-13094, VHO, 56c, Grigorij Pavlovič Bezkrovnyj, CZE-6203-13095, VHO, 56c, Ivan Andrejevič Bezpečnyj, CZE-6203-13096, VHO, 56c, Vasilij Konstantinovič Butnar, CZE-6203-13097, VHO, 56c, Jachim Dimitrijevič Burko, CZE-6203-13098, VHO, 56c, Pavel Nikolajevič Bartěněv, CZE-6203-13099, VHO, 56c, Bogatov, CZE-6203-13100, VHO, 56c, Cigankov, CZE-6203-13101, VHO, 56c, Grigorij Abramovič Cetlin, CZE-6203-13102, VHO, 56c, V. I. Ciganov, CZE-6203-13103, VHO, 56c, G. V. Cincar, CZE-6203-13104, VHO, 56c, A. S. Cvigun, CZE-6203-13105, VHO, 56c, J. Cerkovujuk, CZE-6203-13106, VHO, 56c, T. H. Cichomskij, CZE-6203-13107, VHO, 56c, Anton Jakovlevič Corkuša, CZE-6203-13108, VHO, 56c, Nikolaj Ivanovič Černevoj, CZE-6203-13109, VHO, 56c, Tichon M. Časovskich, CZE-6203-13110, VHO, 56c, M. P. Červenyj, CZE-6203-13111, VHO, 56c, V. N. Čižma, CZE-6203-13112, VHO, 56c, P. P. Čuvalov, CZE-6203-13113, VHO, 56c, A. D. Černov, CZE-6203-13114, VHO, 56c, Filip Fokovič Čerepov, CZE-6203-13115, VHO, 56c, Nikolaj Artěmovič Čistjakov, CZE-6203-13116, VHO, 56c, Alexander Fjedorovič Čirkov, CZE-6203-13117, VHO, 56c, Batič Čimšinov, CZE-6203-13118, VHO, 56c, Anatolij Alexandrovič Drjušenko, CZE-6203-13119, VHO, 56c, Andrej A. Dědičenko, CZE-6203-13120, VHO, 56c, Viktor Markovič Děrjabin, CZE-6203-13121, VHO, 56c, M. T. Davidčenko, CZE-6203-13122, VHO, 56c, Alexej Ivanovič Danilenko, CZE-6203-13123, VHO, 56c, A. J. Daniljuk, CZE-6203-13124, VHO, 56c, N. D. Dvarojov, CZE-6203-13125, VHO, 56c, K. D. Dleksašin, CZE-6203-13126, VHO, 56c, J. A. Docenko, CZE-6203-13127, VHO, 56c, J. Degtjarev, CZE-6203-13128, VHO, 56c, S. J. Durijev, CZE-6203-13129, VHO, 56c, P. Djadenistov, CZE-6203-13130, VHO, 56c, F. J. Demčenko, CZE-6203-13131, VHO, 56c, Nikolaj Dorofjejevič Doněc, CZE-6203-13132, VHO, 56c, Oganěc Garnikovič Daniljan, CZE-6203-13133, VHO, 56c, Pantělej Fjedorovič Dudkin, CZE-6203-13134, VHO, 56c, Fedor Josefovič Duvanov, CZE-6203-13135, VHO, 56c, Mojisej Gerasimovič Dodončuk, CZE-6203-13136, VHO, 56c, Filip Nikademovič Danilovskij, CZE-6203-13137, VHO, 56c, Ilja Simonovič Drnojev, CZE-6203-13138, OS, 8404/56c, CZE-6203-13139, OS, 8455/56c, Pjotr Ivanovič Dimitrij, CZE-6203-13141, VHO, 286/56c, Grigorij Fedorovič Belyj, CZE-6203-13142, VHO, 297/56c, Chatil Chafizovič Chafizov, CZE-6203-13143, VHO, 298/56c, Gorbič, CZE-6203-13144, VHO, 296/56c, Petr Vasiljevič Klementěv, CZE-6203-13145, VHO, 292/56c, Andrej Dmitrijevič Morozov, CZE-6203-13146, VHO, 293/56c, Mstislav Ivanovič Petrov, CZE-6203-13147, VHO, 295/56c, Vladimir Jerofejevič Pogorelyj, CZE-6203-13148, VHO, 287/56c, Aleksandr Sergejevič Sokolov, CZE-6203-13149, VHO, 288/56c, Sergej Petrovič Tiranepko, CZE-6203-13150, VHO, 294/56c, Dmitrij Michajlovič Titov, CZE-6203-13151, VHO, 291/56c, Stefan Trackovskij, CZE-6203-13152, VHO, 290/56c, N. V. Ždanov, CZE-6203-13153, VHO, 56c, Vasil Michajlovič Dolmatov, CZE-6203-13154, VHO, 56c, Vitalij Děnisov Džun, CZE-6203-13155, VHO, 56c, I. A. Dobšenko, CZE-6203-13156, VHO, 56c, V. J. Danianaov, CZE-6203-13157, VHO, 56c, Andrej Kirillovič Doka, CZE-6203-13158, VHO, 56c, Michajl Děsjatnik, CZE-6203-13159, VHO, 56c, Nikolaj Jakovlevič Diděnko, CZE-6203-13160, VHO, 56c, Demjan Nikolajevič Dědov, CZE-6203-13161, VHO, 56c, Jakov Driščenko, CZE-6203-13162, VHO, 56c, Grigorij Federovič Děrec, CZE-6203-13163, VHO, 56c, Samír Arutimov Daniljan, CZE-6203-13164, VHO, 56c, Jurij Ivanovič Fedrov, CZE-6203-13165, VHO, 56c, Nikolaj Nikiforovič Fedčenko, CZE-6203-13166, VHO, 56c, Nikolaj Ivanovič Fedrov, CZE-6203-13167, VHO, 56c, P. M. Fetisov, CZE-6203-13168, VHO, 56c, V. S. Fedorov, CZE-6203-13169, VHO, 56c, K. J. Frolov, CZE-6203-13170, VHO, 56c, Viktor Vitaljevič Fedorov, CZE-6203-13171, VHO, 56c, N. F. Falachov, CZE-6203-13172, VHO, 56c, Fromov, CZE-6203-13173, VHO, 56c, Ivan Konstantinovič Gorkovlik, CZE-6203-13174, VHO, 56c, Alexandr Petrovič Gurskich, CZE-6203-13175, VHO, 56c, Bulat Gabrinovič Gajsarov, CZE-6203-13176, VHO, 56c, A. D. Gamenjuk, CZE-6203-13177, VHO, 56c, M. S. Grišenkov, CZE-6203-13178, VHO, 56c, M. J. Golovko, CZE-6203-13179, VHO, 56c, Nikolaj Alexandrovič Golikov, CZE-6203-13180, VHO, 56c, Josef Vladimirovič Gazajev, CZE-6203-13181, VHO, 56c, F. J. Golub, CZE-6203-13182, VHO, 56c, V. P. Goluběv, CZE-6203-13183, VHO, 56c, Viktor Antonovič Škvarinskij, CZE-6203-13184, VHO, 56c, M. G. Grinkov, CZE-6203-13185, VHO, 56c, S. I. Golovanov, CZE-6203-13186, VHO, 56c, F. G. Gluchovskij, CZE-6203-13187, VHO, 56c, Ivan Antonovič Ganěn, CZE-6203-13188, VHO, 56c, Afanasij Pachomovič Gančarenko, CZE-6203-13189, VHO, 56c, Arat Tegranovič Gevazkjan, CZE-6203-13190, VHO, 56c, Vasilij Jefimovič Gafonov, CZE-6203-13191, VHO, 56c, Petr Ivanovič Grigorjev, CZE-6203-13192, VHO, 56c, Dimitrij Konstantinov Gušin, CZE-6203-13193, VHO, 56c, Alexej Ivanovič Gerazinčuk, CZE-6203-13194, VHO, 56c, Nikolaj Sjemen Gerčejev, CZE-6203-13195, VHO, 56c, Grigorij Dimitrijevič Gruzděv, CZE-6203-13196, VHO, 56c, Zamdeg Rus Grigorjan, CZE-6203-13197, VHO, 56c, Ivan Grankin Grigorovič, CZE-6203-13198, VHO, 56c, Ivan Grigorbič Krivonožkin, CZE-6203-13199, VHO, 56c, Jurij Vasiljevič Krasčenko, CZE-6203-13200, VHO, 56c, Polosin Timofej Koneldrajevič, CZE-6203-13201, VHO, 56c, Luka Iljič Kovatčuk, CZE-6203-13202, VHO, 56c, Kopotov, CZE-6203-13203, VHO, 56c, Kališský, CZE-6203-13204, VHO, 56c, S. F. Karďas, CZE-6203-13205, VHO, 56c, Michajlovič Bečkajev Grigorij, CZE-6203-13206, VHO, 56c, Erich Gustavič, CZE-6203-13207, VHO, 56c, Nikifor Avra Griga, CZE-6203-13208, VHO, 56c, Pavel Nikolajev Gariniovič, CZE-6203-13209, VHO, 56c, Ivan Nefjedovič Garbatěnko, CZE-6203-13210, VHO, 56c, Aron Volfovič Gelsman, CZE-6203-13211, VHO, 56c, Fjodor Nikitovič Gusak, CZE-6203-13212, VHO, 56c, M. Ch. Chalmatov, CZE-6203-13213, VHO, 56c, I. P. Chonjukov, CZE-6203-13214, VHO, 56c, N. V. Chrapač, CZE-6203-13215, VHO, 56c, Chrapov, CZE-6203-13216, VHO, 56c, Nikolaj Alexandrovič Charsel, CZE-6203-13217, VHO, 56c, Poleščuk Charlamp, CZE-6203-13218, VHO, 56c, Vasilij Nikolajevič Ignatijev, CZE-6203-13219, VHO, 56c, N. I. Ilin, CZE-6203-13220, VHO, 56c, P. T. Ivaščenko, CZE-6203-13221, VHO, 56c, J. V. Ivanov, CZE-6203-13222, VHO, 56c, P. T. Ivaščenko, CZE-6203-13223, VHO, 56c, G. T. Istratov, CZE-6203-13224, VHO, 56c, I. I. Ibragimov, CZE-6203-13225, VHO, 56c, Ivanov, CZE-6203-13226, VHO, 56c, Vasilijev Michajlovič Ivanov, CZE-6203-13227, VHO, 56c, Sajfulja Igamrazarov, CZE-6203-13228, VHO, 56c,Ignatov, CZE-6203-13229, VHO, 56c, Dimitrij Andrejevič Jakovenko, CZE-6203-13230, VHO, 56c, Alexander P. Jemeljanov, CZE-6203-13231, VHO, 56c, Janvarošvile, CZE-6203-13232, VHO, 56c, N. N. Jefinov, CZE-6203-13233, VHO, 56c, S. J. Janenko, CZE-6203-13234, VHO, 56c, Jaškov, CZE-6203-13235, VHO, 56c, Jenokjan, CZE-6203-13236, VHO, 56c, J. N. Jaskin, CZE-6203-13237, VHO, 56c, Jemenovič Jevdokin, CZE-6203-13238, VHO, 56c, Jekovlev, CZE-6203-13239, VHO, 56c, Pavel Rodijonovič Judin, CZE-6203-13240, VHO, 56c, Kurt Jura, CZE-6203-13241, VHO, 56c, Nikifor Alexander Jakimenko, CZE-6203-13242, VHO, 56c, Vicas Jarutis, CZE-6203-13243, VHO, 56c, Alexej Nikolajevič Jelizejov, CZE-6203-13244, VHO, 56c, Anna Michajlovna Jagornickaja, CZE-6203-13245, VHO, 56c, I. I. Jeacep, CZE-6203-13246, VHO, 56c, A. D. Jevromov, CZE-6203-13247, VHO, 56c, Jurkin, CZE-6203-13248, VHO, 56c, F. N. Jakovlev, CZE-6203-13249, VHO, 56c, Mark Fojevič Jeměljanov, CZE-6203-13250, VHO, 56c, Nikolaj Dimitrovič Jagničenko, CZE-6203-13251, VHO, 56c, Grigorij Alexandrovič Jelistratov, CZE-6203-13252, VHO, 56c, Jakov Ivanovič Jevstakov, CZE-6203-13253, VHO, 56c, Jefim Petrovič Jaško, CZE-6203-13254, VHO, 56c, Avstafjevič Jegor, CZE-6203-13255, VHO, 56c, Ivan Alexandrovič Jurčenko, CZE-6203-13256, VHO, 56c, Maxim Artěmovič Kozenko, CZE-6203-13257, VHO, 56c, V. M. Krafčuk, CZE-6203-13258, VHO, 56c, I. J. Kranc, CZE-6203-13259, VHO, 56c, L. N. Kalinin, CZE-6203-13260, VHO, 56c, Prochor Sergejevič Kuzněcov, CZE-6203-13261, VHO, 56c, Fedor Akimovič Koval, CZE-6203-13262, VHO, 56c, Grigorij Pavlovič Kovoniščenko, CZE-6203-13263, VHO, 56c, Jekzetus Kajinočarov, CZE-6203-13264, VHO, 56c, F. G. Krynyčeryj, CZE-6203-13265, VHO, 56c, L. M. Kosoleon, CZE-6203-13266, VHO, 56c, V. I. Kostěnko, CZE-6203-13267, VHO, 56c, I. G. Krafščuk, CZE-6203-13268, VHO, 56c, Nikolaj Pantělejevič Kurkin, CZE-6203-13269, VHO, 56c, I. S. Kulagin, CZE-6203-13270, VHO, 56c, J. P. Kac, CZE-6203-13271, VHO, 56c, V. M. Kuzněcov, CZE-6203-13272, VHO, 56c, N. Kadyrov, CZE-6203-13273, VHO, 56c, N. V. Kolesnikov, CZE-6203-13274, VHO, 56c, M. T. Kadničanskij, CZE-6203-13275, VHO, 56c, G. F. Kurojgin, CZE-6203-13276, VHO, 56c, Koroljenko, CZE-6203-13277, VHO, 56c, V. Kovaljenko, CZE-6203-13278, VHO, 56c, A. P. Kvasov, CZE-6203-13279, VHO, 56c, K. K. Koluň, CZE-6203-13280, VHO, 56c, V. P. Kostyškin, CZE-6203-13281, VHO, 56c, Kaban, CZE-6203-13282, VHO, 56c, Arkadij Ivan Kadočnikov, CZE-6203-13283, VHO, 56c, P. K. Karapetskij, CZE-6203-13284, VHO, 56c, Karpij, CZE-6203-13285, VHO, 56c, Sabirat Kupidov, CZE-6203-13286, VHO, 56c, Zachar Andrejevič Kolesnik, CZE-6203-13287, VHO, 56c, Michail Aleksejevič Kadeňko, CZE-6203-13288, VHO, 56c, Karapecki, CZE-6203-13289, VHO, 56c, I. Krylov, CZE-6203-13290, VHO, 56c, Michail Pavlovič Katasonov, CZE-6203-13291, VHO, 56c, Fedor Ferentjevič Kuliš, CZE-6203-13292, VHO, 56c, Ivan Romanovič Kirjanov, CZE-6203-13293, VHO, 56c, Pantělej Ivanovič Kapustjančík, CZE-6203-13294, VHO, 56c, Konstantin V. Korpilov, CZE-6203-13295, VHO, 56c, Kuzma Fedorovič Kudrin, CZE-6203-13296, VHO, 56c, Alexander V. Kračkovskij, CZE-6203-13297, VHO, 56c, Pjetr Dimjanovič Klimentěv, CZE-6203-13298, VHO, 56c, Vasilij Alexejevič Kalinin, CZE-6203-13299, VHO, 56c, Kalinec, CZE-6203-13300, VHO, 56c, Anatolij Fedorovič Kalačev, CZE-6203-13301, VHO, 56c, Ivan Vasiljevič Komisarov, CZE-6203-13302, VHO, 56c, Vasilij Petrovič Korotkov, CZE-6203-13303, VHO, 56c, Vladimir Sergejevič Koufektov, CZE-6203-13304, VHO, 56c, Alexej Stěpanovič Kavešnikov, CZE-6203-13305, VHO, 56c, Ivan Dimitrijevič Katjusin, CZE-6203-13306, VHO, 56c, Alexej M. Kostin, CZE-6203-13307, VHO, 56c, Nikolaj Jegorovič Kozjukov, CZE-6203-13308, VHO, 56c, Ivan Grigorjevič Keleberdjan, CZE-6203-13309, VHO, 56c, I. A. Kčer, CZE-6203-13310, VHO, 56c, Mus Kulmamedov, CZE-6203-13311, VHO, 56c, Sergěj Kotibovič, CZE-6203-13312, VHO, 56c, Chranid Ivanovič Kobyljacký, CZE-6203-13313, VHO, 56c, E. I. Logviněnko, CZE-6203-13314, VHO, 56c, I. M. Lechodějev, CZE-6203-13315, VHO, 56c, M. M. Lavrov, CZE-6203-13316, VHO, 56c, D. A. Luščaj, CZE-6203-13317, VHO, 56c, B. Ljembetov, CZE-6203-13318, VHO, 56c, A. M. Lyčkovič, CZE-6203-13319, VHO, 56c, A. D. Kišpita, CZE-6203-13320, VHO, 56c, K. M. Kononějko, CZE-6203-13321, VHO, 56c, C. N. Koasbasjuk, CZE-6203-13322, VHO, 56c, Vasil Fedor Koda, CZE-6203-13323, VHO, 56c, I. F. Kučerenko, CZE-6203-13324, VHO, 56c, A. P. Kilik, CZE-6203-13325, VHO, 56c, Vladimir Petrovič Kornějev, CZE-6203-13326, VHO, 56c, Andrej Danilovič Kolomijec, CZE-6203-13327, VHO, 56c, E. V. Kiselev, CZE-6203-13328, VHO, 56c, Georgij Andrejevič Kazakov, CZE-6203-13329, VHO, 56c, Viktor Kokšav, CZE-6203-13330, VHO, 56c, Alexander Anik Koptilij, CZE-6203-13331, VHO, 56c, Anatolij Alexejevič Kotov, CZE-6203-13332, VHO, 56c, Nikolaj Alexandrovič Košel, CZE-6203-13333, VHO, 56c, Fedor Gerasimovič Koladov, CZE-6203-13334, VHO, 56c, V. J. Lavrov, CZE-6203-13335, VHO, 56c, I. Logviněnko, CZE-6203-13336, VHO, 56c, A. S. Lejtěr, CZE-6203-13337, VHO, 56c, Nikolaj Fedorovič Lomakin, CZE-6203-13338, VHO, 56c, Galina Litovka, CZE-6203-13339, VHO, 56c, Naděžda D. Limanskaja, CZE-6203-13340, VHO, 56c, Alexej Lebjevjev, CZE-6203-13341, VHO, 56c, Alexej Zacharovič Lozenko, CZE-6203-13342, VHO, 56c, Kirill Vasiljevič Larječkin, CZE-6203-13343, VHO, 56c, Alexej Kilinovič Lisienko, CZE-6203-13344, VHO, 56c, Vasilij CH. Lukanov, CZE-6203-13345, VHO, 56c, Ljubčenko, CZE-6203-13346, VHO, 56c, Petr Stěpanovič Letanc, CZE-6203-13347, VHO, 56c, Vasilij Dimitrijevič Lupandin, CZE-6203-13348, VHO, 56c, Motorov, CZE-6203-13349, VHO, 56c, Nikita Ivanovič Munsyčuk, CZE-6203-13350, VHO, 56c, N. A. Mordovjec, CZE-6203-13351, VHO, 56c, Ivan Děmentěvič Malaj, CZE-6203-13352, VHO, 56c, Mitěgin, CZE-6203-13353, VHO, 56c, Ivan Iljevič Marov, CZE-6203-13354, VHO, 56c, P. V. Melnikov, CZE-6203-13355, VHO, 56c, A. N. Malcev, CZE-6203-13356, VHO, 56c, F. V. Moroz, CZE-6203-13357, VHO, 56c, I. F. Mikin, CZE-6203-13358, VHO, 56c, J. P. Mudrij, CZE-6203-13359, VHO, 56c, V. Markov, CZE-6203-13360, VHO, 56c, A. E. Martinov, CZE-6203-13361, VHO, 56c, V. I. Molokin, CZE-6203-13362, VHO, 56c, Mjankovskij, CZE-6203-13363, VHO, 56c, Timdi Muraše, CZE-6203-13364, VHO, 56c, Michajl Ordentěvič Marčenko, CZE-6203-13365, VHO, 56c, Stěpan Petrovič Mursajev, CZE-6203-13366, VHO, 56c, Vladimír Maruševsky, CZE-6203-13367, VHO, 56c, Ivan Vasiljevič Maričev, CZE-6203-13368, VHO, 56c, Jemelian Vasilijevič Mičak, CZE-6203-13369, VHO, 56c, Mikirtyčan, CZE-6203-13370, VHO, 56c, J. Morzakov, CZE-6203-13371, VHO, 56c, Vasilij Mozgin, CZE-6203-13372, VHO, 56c, Roman Vasiljevič Morsin, CZE-6203-13373, VHO, 56c, Vasil Gafarovič Momradov, CZE-6203-13374, VHO, 56c, I. F. Michajlin, CZE-6203-13375, VHO, 56c, Michajl Jegorovič Michajlov, CZE-6203-13376, VHO, 56c, Saveljevič Michal, CZE-6203-13377, VHO, 56c, Matvej Matublat, CZE-6203-13378, VHO, 56c, Leviv Muktasiljuv, CZE-6203-13379, VHO, 56c, Alexander Alexejevič Maljutin, CZE-6203-13380, VHO, 56c, Konstantin Jevlampovič Monin, CZE-6203-13381, VHO, 56c, Grigorij Grigorevič Mejlukov, CZE-6203-13382, VHO, 56c, Vladimir Petrovič Mackevič, CZE-6203-13383, VHO, 56c, Logvit Florovič Marčenko, CZE-6203-13384, VHO, 56c, Nikolaj Michajlovič Maslo, CZE-6203-13385, VHO, 56c, Nikolaj V. Michajlin, CZE-6203-13386, VHO, 56c, Konstantin Jakov Neboženko, CZE-6203-13387, VHO, 56c, Bernard Gor. Neuman, CZE-6203-13388, VHO, 56c, P. V. Nebrejev, CZE-6203-13389, VHO, 56c, Nikolaj Nikitovič Nazdrin, CZE-6203-13390, VHO, 56c, F. S. Nikolenko, CZE-6203-13391, VHO, 56c, Aleksej Leontjevič Sytyj, CZE-6203-13392, VHO, 56c, CZE-6203-13393, VHO, 56c, CZE-6203-13394, VHO, 56c, I. D. Novikov, CZE-6203-13395, VHO, 56c, F. N. Novikov, CZE-6203-13396, VHO, 56c, P. F. Novochatnyj, CZE-6203-13397, VHO, 56c, CZE-6203-13398, VHO, 56c, G. M. Nizovcev, CZE-6203-13399, VHO, 56c, CZE-6203-13400, VHO, 56c, G. P. Němčenko, CZE-6203-13401, VHO, 56c, N. I. Něsterov, CZE-6203-13402, VHO, 56c, G. Ch. Nazarov, CZE-6203-13403, VHO, 56c, CZE-6203-13404, VHO, 56c, N. Ch. Nikiforov, CZE-6203-13405, VHO, 56c, L. Ch. Nikiforov, CZE-6203-13406, VHO, 56c, Nikolaj Timofejevič Nosov, CZE-6203-13407, VHO, 56c, Nefjedov, CZE-6203-13408, VHO, 56c, Novakov, CZE-6203-13409, VHO, 56c, CZE-6203-13410, VHO, 56c, CZE-6203-13411, VHO, 56c, CZE-6203-13412, VHO, 56c, CZE-6203-13413, VHO, 56c, CZE-6203-13414, VHO, 56c, Nikolaj Jakovlevič Nikolajev, CZE-6203-13415, VHO, 56c, Vasilij M. Novikov, CZE-6203-13416, VHO, 56c, CZE-6203-13417, VHO, 56c, Ivan Kirilovič Nikolajev, CZE-6203-13418, VHO, 56c, CZE-6203-13419, VHO, 56c, CZE-6203-13420, VHO, 56c, CZE-6203-13421, VHO, 56c, CZE-6203-13422, VHO, 56c, CZE-6203-13423, VHO, 56c, CZE-6203-13424, VHO, 56c, CZE-6203-13425, VHO, 56c, CZE-6203-13426, VHO, 56c, CZE-6203-13427, VHO, 56c, CZE-6203-13428, VHO, 56c, 5 neznámých vojáků, CZE-6203-13429, VHO, 56c, 2 neznámí vojáci, CZE-6203-13430, VHO, 56c, CZE-6203-13431, VHO, 56c, (Boris Vladimirovič Baranov, gardový nadporučík, *1918 Kyštym, +25.4.1945, Michail Vasiljevič Bolotin, gardový podporučík, *1919, +25.4.1945, Semen Iosifovič Čumačenko, gardový vojín, *1899 Politotdělskoje, +26.4.1945, Vladimir Vladimirovič Eško, gardový poručík, *1923 Zima, +26.4.1945, Abreš Ibadyldajev, gardový podporučík, *1924, +26.4.1945, Ivan Michajlovič Ilin, starší seržant, *1920 Sušinskoje, +25.4.1945, Michail Vasiljevič Kondratjuk, gardový vojín, *1906 Nikolajev, +26.4.1945, Ivan Těrentěvič Rybakov, gardový vojín, *1910 Marišoj, +26.4.1945, Boris Děomidovič Umančuk, gardový mladší seržant, *1925 Anapa, +25.4.1945), CZE-6203-13432, VHO, 56c, CZE-6203-13433, VHO, 56c, CZE-6203-13434, VHO, 56c, CZE-6203-13435, VHO, 56c, CZE-6203-13436, VHO, 56c, CZE-6203-13437, VHO, 56c, CZE-6203-13438, VHO, 56c, CZE-6203-13440, VHO, 56c, CZE-6203-13441, VHO, 56c, CZE-6203-13442, VHO, 56c, CZE-6203-13443, VHO, 56c, CZE-6203-13444, VHO, 56c, CZE-6203-13445, VHO, 56c, CZE-6203-13446, VHO, 56c, CZE-6203-13447, VHO, 56c, CZE-6203-13448, VHO, 56c, Petr Sergeevič Škulev a 14 neznámých vojáků, CZE-6203-13449, VHO, 56c, CZE-6203-13450, VHO, 56c, CZE-6203-13451, VHO, 56c, CZE-6203-13452, VHO, 56c, CZE-6203-13453, VHO, 56c, CZE-6203-13454, VHO, 56c, CZE-6203-13455, VHO, 56c, CZE-6203-13456, VHO, 56c, Alexandr Arifijevič Afonin a 4 neznámí vojáci, CZE-6203-13457, VHO, 56c, CZE-6203-13458, VHO, 56c, CZE-6203-13459, VHO, 56c, CZE-6203-13460, VHO, 56c, CZE-6203-13461, VHO, 56c, CZE-6203-13462, VHO, 56c, CZE-6203-13463, VHO, 56c, CZE-6203-13464, VHO, 56c, CZE-6203-13465, VHO, 56c, CZE-6203-13466, VHO, 56c, CZE-6203-13467, VHO, 56c, CZE-6203-13468, VHO, 56c, CZE-6203-13469, VHO, 56c, CZE-6203-13470, VHO, 56c, CZE-6203-13471, VHO, 56c, CZE-6203-13472, VHO, 56c, CZE-6203-13473, VHO, 56c, CZE-6203-13474, VHO, 56c, CZE-6203-13475, VHO, 56c, CZE-6203-13476, VHO, 56c, CZE-6203-13477, VHO, 56c, CZE-6203-13478, VHO, 56c, CZE-6203-13479, VHO, 56c, CZE-6203-13480, VHO, 56c, CZE-6203-13481, VHO, 56c, CZE-6203-13482, VHO, 56c, CZE-6203-13483, VHO, 56c, CZE-6203-13484, VHO, 56c, CZE-6203-13485, VHO, 56c, CZE-6203-13486, VHO, 56c, CZE-6203-13487, VHO, 56c, CZE-6203-13488, VHO, 56c, CZE-6203-13489, VHO, 56c, CZE-6203-13490, VHO, 56c, CZE-6203-13491, VHO, 56c, Nikolaj Petrovič Novikov, CZE-6203-13492, VHO, 56c, Ivanovič Nikolaj, CZE-6203-13493, VHO, 56c, Michajlovič Nikolaj, CZE-6203-13494, VHO, 56c, I. I. Nežněk, CZE-6203-13495, VHO, 56c, V. H. Nikurav, CZE-6203-13496, VHO, 56c, Petr Vasiljevič Nikolin, CZE-6203-13497, VHO, 56c, Grigor Jelisejevič Nědaravšil, CZE-6203-13498, VHO, 56c, CZE-6203-13499, VHO, 56c, Noskov, CZE-6203-13500, VHO, 56c, CZE-6203-13501, VHO, 56c, CZE-6203-13502, VHO, 56c, Argil Georgijevič Džunašvili, Nikolaj Prokofjevič Černyj a 19 neznámých vojáků, CZE-6203-13503, VHO, 56c, CZE-6203-13504, VHO, 56c, (13 neznámých vojáků a Nikolaj Grigorjevič Balabas, vojín, *1921, +6.5.1945, Nikolaj Grigorjevič Chalimoněnko, vojín, *1921, +28.4.1945, Ivan Jegorovič Chvostov, podporučík, *1914 Kaměnka, +28.4.1945, Stěpan Vasiljevič Kartilev, vojín, *1928, +9.5.1945, Pavel Semjonovič Koljaskin, starší seržant*1919 Moskva, +2.5.1945, Semjon Grigorjevič Konoplja, svobodník, *1906, +28.4.1945, Vasilij Dimitrijevič Kostrykin, vojín, *1906, +28.4.1945, Stěpan Vasiljevič Koval, vojín, *1922, +3.5.1945, Petr Sergejevič Lavrov, gardový starší seržant, *1919 Černigovka, +28.4.1945, Vasilij Timofějevič Melnik, vojín, *1910 Dějbiš, +8.5.1945, Andrian Stěpanovič Popov, vojín, *1908 Ugorsko Svěrkon, +8.5.1945, Vasilij Dmitrijevič Romanov, svobodník, *1910, +28.4.1945, Michail Dorofějevič Skupenko, vojín, *1919 Svěrdlikovo, +6.5.1945, Vasilij Romanovič Sosedko, vojín, *1912 Vělchověc, +28.4.1945, Vasilij Borisovič Starokožev, vojín, *1925, +9.5.1945, Alexej Konstantinovič Volkov, vojín, *1909, +29.4.1945, Anton Vasiljevič Žila, vojín, *1907 Baba, +28.4.1945), CZE-6203-13505, VHO, 56c, CZE-6203-13506, VHO, 56c, CZE-6203-13507, VHO, 56c, CZE-6203-13508, VHO, 56c, CZE-6203-13509, VHO, 56c, CZE-6203-13510, VHO, 56c, CZE-6203-13511, VHO, 56c, CZE-6203-13512, VHO, 56c, CZE-6203-13513, VHO, 56c, CZE-6203-13514, VHO, 56c, CZE-6203-13515, VHO, 56c, CZE-6203-13516, VHO, 56c, CZE-6203-13517, VHO, 56c, CZE-6203-13518, VHO, 56c, CZE-6203-13519, VHO, 56c, CZE-6203-13520, VHO, 56c, CZE-6203-13521, VHO, 56c, CZE-6203-13522, VHO, 56c, CZE-6203-13523, VHO, 56c, CZE-6203-13524, VHO, 56c, CZE-6203-13525, VHO, 56c, CZE-6203-13526, VHO, 56c, CZE-6203-13527, VHO, 56c, CZE-6203-13528, VHO, 56c, CZE-6203-13529, VHO, 56c, CZE-6203-13530, VHO, 56c, Fjodor Gerasimovič Kovalenko, Ivan Andrejevič Ansaizov, Nikita Stěpanovič Vdověnko, CZE-6203-13531, VHO, 56c, CZE-6203-13532, VHO, 56c, CZE-6203-13533, VHO, 56c, CZE-6203-13534, VHO, 56c, CZE-6203-13535, VHO, 56c, CZE-6203-13536, VHO, 56c, CZE-6203-13537, VHO, 56c, CZE-6203-13538, VHO, 56c, CZE-6203-13539, VHO, 56c, CZE-6203-13540, VHO, 56c, (36 neznámých vojáků a Michail Ivanovič Aconin, gardový seržant, *1921 Děněžnikovo, +27.4.1945, Vasilij Nikolajevič Bolšakov, vojín, *1923 Svěrčkovo, +27.4.1945, Pavel Petrovič Karsakov, gardový nadporučík, *1923 Bavlany, +27.4.1945, Valentin Fjodorovič Korčin, poručík, *1920 Kamerovo, +27.4.1945, Pavel Andrejevič Kudrin, vojín, *1925 Alexejevka, +27.4.1945, Vasilij Pavlovič Kurenkov, gardový staršina, *1921 Jasašnja, +27.4.1945, Alexandr Ivanovič Pavlov, gardový podporučík, *1922 Smolensk, +27.4.1945, Nikolaj Andrianovič Rjabov, gardový podporučík, *1923 Vazerki, +27.4.1945), CZE-6203-13541, VHO, 56c, 2 neznámí vojáci, CZE-6203-13542, VHO, 56c, CZE-6203-13543, VHO, 56c, CZE-6203-13544, VHO, 56c, CZE-6203-13545, VHO, 56c, CZE-6203-13546, VHO, 56c, CZE-6203-13547, VHO, 56c, CZE-6203-13548, VHO, 56c, CZE-6203-13549, VHO, 56c, Alexandr Arkadijevič Zaruba, Vladimír Nikitič Těmčur a 13 neznámých vojáků, CZE-6203-13550, VHO, 56c, CZE-6203-13551, VHO, 56c, CZE-6203-13552, VHO, 56c, CZE-6203-13553, VHO, 56c, CZE-6203-13554, VHO, 56c, CZE-6203-13555, VHO, 56c, CZE-6203-13556, VHO, 56c, CZE-6203-13557, VHO, 56c, CZE-6203-13558, VHO, 56c, CZE-6203-13559, VHO, 56c, CZE-6203-13560, VHO, 56c, CZE-6203-13561, VHO, 56c, CZE-6203-13562, VHO, 56c, CZE-6203-13563, VHO, 56c, CZE-6203-13564, VHO, 56c, CZE-6203-13565, VHO, 56c, CZE-6203-13566, VHO, 56c, CZE-6203-13567, VHO, 56c, CZE-6203-13568, VHO, 56c, CZE-6203-13569, VHO, 56c, CZE-6203-13571, VHO, 56c, CZE-6203-13572, VHO, 56c, CZE-6203-13573, VHO, 56c, CZE-6203-13574, VHO, 56c, CZE-6203-13575, VHO, 56c, CZE-6203-13576, VHO, 56c, CZE-6203-13577, VHO, 56c, CZE-6203-13578, VHO, 56c, CZE-6203-13579, VHO, 56c, CZE-6203-13580, VHO, 56c, CZE-6203-13581, VHO, 56c, Michail Ivanovič Volikov a 95 neznámých vojáků, CZE-6203-13582, VHO, 56c, CZE-6203-13583, VHO, 56c, CZE-6203-13584, VHO, 56c, CZE-6203-13585, VHO, 56c, CZE-6203-13586, VHO, 56c, CZE-6203-13587, VHO, 56c, CZE-6203-13588, VHO, 56c, CZE-6203-13589, VHO, 56c, CZE-6203-13590, VHO, 56c, CZE-6203-13591, VHO, 56c, CZE-6203-13592, VHO, 56c, CZE-6203-13593, VHO, 56c, CZE-6203-13594, VHO, 56c, CZE-6203-13595, VHO, 56c, CZE-6203-13596, VHO, 56c, CZE-6203-13597, VHO, 56c, CZE-6203-13598, VHO, 56c, CZE-6203-13599, VHO, 56c, CZE-6203-13600, VHO, 56c, CZE-6203-13601, VHO, 56c, CZE-6203-13602, VHO, 56c, CZE-6203-13603, VHO, 56c, CZE-6203-13604, VHO, 56c, CZE-6203-13605, VHO, 56c, CZE-6203-13606, VHO, 56c, (8 neznámých vojáků a Viktor Ivanovič Balachonov, podporučík, *1918 Novoděrevěňka, +3.5.1945, Savelij Saveljevič Černěnko, vojín, *1913 St. Zburov, +1.5.1945, Kemat Ismatov, vojín, *1907 Oretětěna, +2.5.1945, Nikolaj Ivanovič Ivachnov, vojín, *1910, +30.4.1945, Dmitrij Amrajevič Jurin, gardový seržant, *1923 Trubjanskij, +2.5.1945, Prokofij Jefremovič Lyžev, vojín, *1909 Chlystunovka, +2.5.1945, Makarij Jakovlevič Mělnik, vojín, *1914 Malasity, +2.5.1945, Jakov Timofějevič Michalko, vojín, *1908 Otrada, +30.4.1945, Anufrij Ivanovič Oryščuk, vojín, *1904 Tulukiv, +30.4.1945, Fjodor Trofimovič Pěresuňko, vojín, *1911 Siňki, +30.4.1945, Ivan Vasiljevič Sereděnko, vojín, *1913 Tjaginka, +1.5.1945, Karip Žilkobekov, vojín *1915, +30.4.1945), CZE-6203-13607, VHO, 56c, CZE-6203-13608, VHO, 56c, Andrej Ojkin, CZE-6203-13609, VHO, 56c, Grigorij D. Ovsjanikov, CZE-6203-13610, VHO, 56c, Dimitrij A. Oščejko, CZE-6203-13611, VHO, 56c, F. S. Ogorodnikov, CZE-6203-13612, VHO, 56c, Osatjuk, CZE-6203-13613, VHO, 56c, Alenxander Ivanovič Oblomov, CZE-6203-13614, VHO, 56c, Oganěc A. Oganisjan, CZE-6203-13615, VHO, 56c, U. K. Ochranmyk, CZE-6203-13616, VHO, 56c, Alexandr Afanasjevič Obodovskij, CZE-6203-13617, VHO, 56c, Fedor Trofimovič Olejnikov, CZE-6203-13618, VHO, 56c, Kasyn Osypov, CZE-6203-13619, VHO, 56c, Sergej Nikolajevič Popov, CZE-6203-13620, VHO, 56c, Alenxander Andrejevič Pivjeň, CZE-6203-13621, VHO, 56c, A. N. Parkajev, CZE-6203-13622, VHO, 56c, Poletičko, CZE-6203-13623, VHO, 56c, Nikolaj Nikanorovič Prostovolosov, CZE-6203-13624, VHO, 56c, Ivan Ivanovič Pěrvušin, CZE-6203-13625, VHO, 56c, Ivan Ivanovič Paladěv, CZE-6203-13626, VHO, 56c, Fedor Mitrofanovič Persuňko, CZE-6203-13627, VHO, 56c, Jemeljan Danil. Poljakov, CZE-6203-13628, VHO, 56c, V. I. Plagun, CZE-6203-13629, VHO, 56c, N. P. Pšec, CZE-6203-13630, VHO, 56c, P. V. Popov, CZE-6203-13631, VHO, 56c, D. Panasenko, CZE-6203-13632, VHO, 56c, I. S. Pljuta, CZE-6203-13633, VHO, 56c, A. T. Prosjanjuk, CZE-6203-13634, VHO, 56c, I. I. Palajev, CZE-6203-13635, VHO, 56c, I. V. Ponasjuk, CZE-6203-13636, VHO, 56c, I. J. Pustovoj, CZE-6203-13637, VHO, 56c, Pasenko, CZE-6203-13638, VHO, 56c, A. K. Plochotjuk, CZE-6203-13639, VHO, 56c, Michajl Nikolajevič Pikuš, CZE-6203-13640, VHO, 56c, Marija Matvějevna Paškova, CZE-6203-13641, VHO, 56c, David Mitrofanovič Piskarenko, CZE-6203-13642, VHO, 56c, Valentina Alexejevna Pantilejeva, CZE-6203-13643, VHO, 56c, Jegor Ivanovič Pastufkov, CZE-6203-13644, VHO, 56c, Ivan Maximovič Poltavcev, CZE-6203-13645, VHO, 56c, Vančana Plačentini, CZE-6203-13646, VHO, 56c, Roman Polkovnikov, CZE-6203-13647, VHO, 56c, N. F. Paškovskij, CZE-6203-13648, VHO, 56c, Ivan Pujanovič, CZE-6203-13649, VHO, 56c, F. K. Romanov, CZE-6203-13650, VHO, 56c, J. M. Romaz, CZE-6203-13651, VHO, 56c, B. G. Rylějev, CZE-6203-13652, VHO, 56c, I. G. Rjabcev, CZE-6203-13653, VHO, 56c, Nikolaj Sergejevič Ručjev, CZE-6203-13654, VHO, 56c, Ivan Sergjejevič Rjazanov, CZE-6203-13655, VHO, 56c, Ivan Petrovič Rubin, CZE-6203-13656, VHO, 56c, Sergej Frolovič Resujanskij, CZE-6203-13657, VHO, 56c, Rumyn, CZE-6203-13658, VHO, 56c, Nikolaj Petrovič Ryzmakov, CZE-6203-13659, VHO, 56c, Georgij Andrejevič Rajbušenko, CZE-6203-13660, VHO, 56c, Alexander Fedorovič Rjabčikov, CZE-6203-13661, VHO, 56c, Grogorij Fedorovič Reznikin, CZE-6203-13662, VHO, 56c, Grigorij Vasiljevič Rjabičenko, CZE-6203-13663, VHO, 56c, D. D. Rezinkov, CZE-6203-13664, VHO, 56c, Alexandr Alexandrovič Petrov, CZE-6203-13665, VHO, 56c, Nikolaj Mironovič Pokačev, CZE-6203-13666, VHO, 56c, T. O. Počtar, CZE-6203-13667, VHO, 56c, Konstantin Grigorovič Palenjak, CZE-6203-13668, VHO, 56c, J. U. Probatak, CZE-6203-13669, VHO, 56c, S. P. Pyrjenkoch, CZE-6203-13670, VHO, 56c, Pjotr Jegorovič Pankin, CZE-6203-13671, VHO, 56c, A. A. Ptuškin, CZE-6203-13672, VHO, 56c, Alexandr Alexejevič Petruchin, CZE-6203-13673, VHO, 56c, Alexej Počturák, CZE-6203-13674, VHO, 56c, Petr Fomič Pavlovskyj, CZE-6203-13675, VHO, 56c, Konstantin Nikolajevič Petrov, CZE-6203-13676, VHO, 56c, I. R. Romanov, CZE-6203-13677, VHO, 56c, A. I. Rojljan, CZE-6203-13678, VHO, 56c, Petr Ivanovič Radijonov, CZE-6203-13679, VHO, 56c, Baunistu, CZE-6203-13680, VHO, 56c, Leonid Vladimirovič Senjakovskij, CZE-6203-13681, VHO, 56c, Sokolov, CZE-6203-13682, VHO, 56c, Nikolaj Petrovič Sucharev, CZE-6203-13683, VHO, 56c, Afkold Petrovič Sopkov, CZE-6203-13684, VHO, 56c, M. G. Sarakoletov, CZE-6203-13685, VHO, 56c, I. I. Selezněv, CZE-6203-13686, VHO, 56c, J. N. Stachanov, CZE-6203-13687, VHO, 56c, Stupakov, CZE-6203-13688, VHO, 56c, M. I. Semgun, CZE-6203-13689, VHO, 56c, V. G. Sorokin, CZE-6203-13690, VHO, 56c, A. P. Šabanov, CZE-6203-13691, VHO, 56c, Sajusarev, CZE-6203-13692, VHO, 56c, M. I. Stepanov, CZE-6203-13693, VHO, 56c, Smirnov, CZE-6203-13694, VHO, 56c, Fjedor Michajlovič Sumskij, CZE-6203-13695, VHO, 56c, I. I. Soldatkij, CZE-6203-13696, VHO, 56c, Ivan Michajlovič Svidernij, CZE-6203-13697, VHO, 56c, Smykalenko, CZE-6203-13698, VHO, 56c, Ivan Stěpanov Skripka, CZE-6203-13699, VHO, 56c, T. P. Suchomlin, CZE-6203-13700, VHO, 56c, Pjotr Anisimovič Sereda, CZE-6203-13701, VHO, 56c, Vasilij Jakovlevič Samoděd, CZE-6203-13702, VHO, 56c, Vasilij Maximovič Solejnikov, CZE-6203-13703, VHO, 56c, Genadij Petrovič Stumin, CZE-6203-13704, VHO, 56c, Petr Semenovič Samojlinko, CZE-6203-13705, VHO, 56c, Nikolaj Ignatjevič Semenik, CZE-6203-13706, VHO, 56c, Ivan Ivanovič Suzankov, CZE-6203-13707, VHO, 56c, Nikolaj Romanovič Savěnkov, CZE-6203-13708, VHO, 56c, Vladimir Mitrchanovič Simaněnko, CZE-6203-13709, VHO, 56c, Alexej Alexejevič Sazonov, CZE-6203-13710, VHO, 56c, Ivan Sergejevič Suchověščenko, CZE-6203-13711, VHO, 56c, Leonid Grigorjevič Samčenko, CZE-6203-13712, VHO, 56c, Andrej Sabarsov, CZE-6203-13713, VHO, 56c, Makar Semjonovič Stryžak, CZE-6203-13714, VHO, 56c, Chudoj Nazarvič Salajev, CZE-6203-13715, VHO, 56c, Gažina Salachatin, CZE-6203-13716, VHO, 56c, I. Sarenčuk, CZE-6203-13717, VHO, 56c, Chamizjan Sabizajenov, CZE-6203-13718, VHO, 56c, Sovelov, CZE-6203-13719, VHO, 56c, Semen Dimitrijevič Škvarčenko, CZE-6203-13720, VHO, 56c, Alexej Federovič Šurmelejev, CZE-6203-13721, VHO, 56c, I. G. Šichovič, CZE-6203-13722, VHO, 56c, Ivan Naumovič Šved, CZE-6203-13723, VHO, 56c, Šarygin, CZE-6203-13724, VHO, 56c, Nikolajevič Šilikin, CZE-6203-13725, VHO, 56c, I. Šoman, CZE-6203-13726, VHO, 56c, Ivan Andrejevič Šjukin, CZE-6203-13727, VHO, 56c, Šolanmov, CZE-6203-13728, VHO, 56c, Fedor Michajlovič Šumejko, CZE-6203-13729, VHO, 56c, Filip Semenovič Šargalov, CZE-6203-13730, VHO, 56c, Lydia Pavlovna Tarasenkova, CZE-6203-13731, VHO, 56c, Vičislav Michajlovič Trač, CZE-6203-13732, VHO, 56c, Vasilij Ivanovič Tukajev, CZE-6203-13733, VHO, 56c, A. M. Tarasov, CZE-6203-13734, VHO, 56c, N. M. Tarasenko, CZE-6203-13735, VHO, 56c, Jevdokija Afanazijevna Teslja, CZE-6203-13736, VHO, 56c, I. N. Tkačenko, CZE-6203-13737, VHO, 56c, V. Tinkovskij, CZE-6203-13738, VHO, 56c, A. N. Trač, CZE-6203-13739, VHO, 56c, I. P. Tugud, CZE-6203-13740, VHO, 56c, I. I. Trjupalov, CZE-6203-13741, VHO, 56c, A. J. Tessa, CZE-6203-13742, VHO, 56c, P. I. Tomilin, CZE-6203-13743, VHO, 56c, K. Tuljembajev, CZE-6203-13744, VHO, 56c, M. V. Timofejev, CZE-6203-13745, VHO, 56c, I. V. Trojsta, CZE-6203-13746, VHO, 56c, Alex. Nikolajevič Tichomirov, CZE-6203-13747, VHO, 56c, Stěpan Nikolajevič Tjukavskin, CZE-6203-13748, VHO, 56c, Trusanov, CZE-6203-13749, VHO, 56c, Vladimir Sidorovič Titomir, CZE-6203-13750, VHO, 56c, Michal Petrovič Timofějev, CZE-6203-13751, VHO, 56c, Grigorij Timofejevič Tkač, CZE-6203-13752, VHO, 56c, Vasilij Nikolajevič Těnmov, CZE-6203-13753, VHO, 56c, Alexander Antonovič Těleiněv, CZE-6203-13754, VHO, 56c, Fedor Sergějevič Tamarov, CZE-6203-13755, VHO, 56c, Leonid Pavlovič Toporov, CZE-6203-13756, VHO, 56c, Izbasa Uměrběkov, CZE-6203-13757, VHO, 56c, I. P. Unika, CZE-6203-13758, VHO, 56c, Militjuk Umarov, CZE-6203-13759, VHO, 56c, Milejem Tiryermovič Utalejev, CZE-6203-13760, VHO, 56c, Karim Ujetjumerov, CZE-6203-13761, VHO, 56c, Abchid Ali Umarov, CZE-6203-13762, VHO, 56c, Vlaščinkij, CZE-6203-13763, VHO, 56c, Oleja Petrovna Varnackaja, CZE-6203-13764, VHO, 56c, Vasilij Ivanovič Voron, CZE-6203-13765, VHO, 56c, I. F. Vjerchovoj, CZE-6203-13766, VHO, 56c, Volkov, CZE-6203-13767, VHO, 56c, S. A. Vychvatujuk, CZE-6203-13768, VHO, 56c, F. G. Vjevsjanyj, CZE-6203-13769, VHO, 56c, Vasilij Vasiljevič Vněněc, CZE-6203-13770, VHO, 56c, Věchov, CZE-6203-13771, VHO, 56c, Michajl Tavrilovič Vysockij, CZE-6203-13772, VHO, 56c, Andrej Zacharovič Vasilenko, CZE-6203-13773, VHO, 56c, Boris Petrovič Volvačev, CZE-6203-13774, VHO, 56c, Stěpan Fedorovič Vinickij, CZE-6203-13775, VHO, 56c, Grigorij Ivanovič Vovkuněnko, CZE-6203-13776, VHO, 56c, Alexandr Nikolajevič Voronuchyn, CZE-6203-13777, VHO, 56c, Dimitrij Antonovič Zavazanov, CZE-6203-13778, VHO, 56c, M. I. Zubčenko, CZE-6203-13779, VHO, 56c, S. T. Zavjalov, CZE-6203-13780, VHO, 56c, Ivan Jefimovič Zacharjenko, CZE-6203-13781, VHO, 56c, Vasilij Vasiljevič Zujev, CZE-6203-13782, VHO, 56c, Alexej Vasiljevič Zagrebajev, CZE-6203-13783, VHO, 56c, Ivan Vladimirovič Zalpučin, CZE-6203-13784, VHO, 56c, Bachrila Zijajev, CZE-6203-13785, VHO, 56c, Dmitrij Michajlovič Zarikov, CZE-6203-13786, VHO, 56c, Jefim A. R. Zabolotnyj, CZE-6203-13787, VHO, 56c, Alexej Petrovič Zojkin, CZE-6203-13788, VHO, 56c, Leontij Fjodorovič Zajarnuk, CZE-6203-13789, VHO, 56c, Gura Pavel Zacharovič, CZE-6203-13790, VHO, 56c, M. L. Zujev, CZE-6203-13791, VHO, 56c, P. A. Zamulin, CZE-6203-13792, VHO, 56c, N. M. Živulka, CZE-6203-13793, VHO, 56c, I. J. Ždanovič, CZE-6203-13794, VHO, 56c, Nikiforovič Nikifor Žuljenko, CZE-6203-13795, VHO, 56c, Tanasnyj Žansakala, CZE-6203-13796, VHO, 56c, CZE-6203-13797, VHO, 56c, (Nikolaj Štěpanovič Babenko, vojín, *1911, +3.5.1945, Sergej Nikolajevič Baronin, vojín, *1906, +2.5.1945, Noe Grigorjevič Berišvili, seržant, *1917, +5.5.1945, Prokofij Ivanovič Černoj, vojín, *1907, +3.5.1945, Vladimir Michajlovič Djačenko, vojín, *1907, +4.5.1945, Ahmed Ešmětov, vojín, *1897, +4.5.1945, Konstantin Andrejevič Gulňgin, vojín, *1906, +1.5.1945, Filipp Pavlovič Ivachněnko, vojín, *1904, +1.5.1945, Ivan Těrentjevič Ivanov, vojín, *1910, +2.5.1945, Maxim Nikonorovič Martynov, vojín, *1902, +1.5.1945, Dmitrij Michajlovič Ochriněnko, vojín, *1896, +4.5.1945, Makar Danilovič Olenik, vojín, *1900, +3.5.1945, Vasilij Markovič Pozdňakov, seržant, *1910, +2.5.1945, Fjodor Ajanasjevič Rykov, vojín, *1905, +3.5.1945, Arsenij Martynovič Savčuk, vojín, *1902, +4.5.1945, Dimitrij Artěmjevič Šarň, seržant, *1912, +3.5.1945, Michail Tarasovič Ševilov, mladší seržant, *1923, +3.5.1945, Kasjan Petrovič Šijagi, vojín, *1899, +1.5.1945), CZE-6203-13798, VHO, 56c, 56c, CZE-6203-28366, OS, S. K. Švarin, CZE-6203-28374, VHO, Ostatky námořníka Rudé armády pohřbené dne 10.11.2006 na čestném pohřebišti RA v Brně, CZE-6203-32038, VHO, (Rašit Musajevič Askarov, vojín, *1905 Baku, +24.4.1945, Nikolaj Andrejevič Běljackij, vojín, *1922, +25.4.1945, Dimitrij Semjonovič Limanov, vojín, *1921, +25.4.1945, Vladimír Michajlovič Maksimov, vojín, *1905, +25.4.1945, Semjon Klimovič Razdobudko, vojín, *1896, +25.4.1945, Petr Iljič Sidorenko, vojín, *1923, +25.4.1945, Vasilij Ivanovič Vorona, vojín, *1914, +25.4.1945), CZE-6203-32039, VHO, , CZE-6203-32040, VHO, CZE-6203-32041, VHO, CZE-6203-32042, VHO, (6 neznámých vojáků aPjotr Platonovič Bělyj, gardový vojín, *1899 Kuljebovka, +28.4.1945, Ivan Pjotrovič Byček, *1915 Zvito, +27.4.1945, Genadij Ivanovič Černoivanov, gardový mladší seržant, *1926 Varvarino, +25.4.1945, Lazar Dmitrijevič Černomorjec, gardový mladší seržant, *1911 Nikolajevka, +28.4.1945, Ivan Andrejevič Dančenko, vojín, *1921, +26.4.1945, Anatolij Stěpanovič Drobot, gardový vojín, *1920 Orlovščina, +26.4.1945, Pjotr Maximovič Dumanskij, gardový vojín, *1914 Grigorjevka, +27.4.1945, Fjodor Pjotrovič Fromov, vojín, *1926, +25.4.1945, Vjačeslav Alexandrovič Kelarjev, gardový vojín, *1917 Sudža, +25.4.1945, Aleksej Aleksandrovič Lesejenkov, gardový mladší seržant, *1910 Rjekovič, +28.4.1945, Semen Michajlovič Mosjani, gardový vojín, *1911 Goronžuk, +28.4.1945, Ivan Vladimirovič Zjeljepugin, gardový vojín, *1925 Šejno, +25.4.1945), CZE-6203-32044, VHO, CZE-6203-32045, VHO, CZE-6203-32046, VHO, CZE-6203-32047, VHO, CZE-6203-32057, VHO, CZE-6203-32058, VHO, CZE-6203-32059, VHO, CZE-6203-32060, VHO, CZE-6203-32061, VHO, CZE-6203-32062, VHO, CZE-6203-32063, VHO, CZE-6203-32064, VHO, CZE-6203-32065, VHO, CZE-6203-32066, VHO, (12 neznámých vojáků a Anton Borisovič Agramakov, gardový vojín, +24.4.1945, Nikolaj Konstantinovič Andrejko, podporučík, +24.4.1945, V. T. Artemov, gardový vojín, +24.4.1945, Demjan Jedokimovič Basak, vojín, *1927, +3.5.1945, Baj Beděl, nadporučík, +24.4.1945, Vasilij Isajevič Dimitrenko, kapitán, *1921, +24.4.1945, Pavel Petrovič Dusajev, podporučík, +24.4.1945, Jakov Jefremovič Gavrilov, gardový nadporučík, *1913, +7.5.1945, Grebněv, vojín, +24.4.1945, Vladimir Grigorjevič Grebněv, vojín, +24.4.1945, Ivan Vasiljevič Gumennyj, vojín, +24.4.1945, Petr Afanasjevič Gusjatinskij, gardový vojín, *1919, +25.4.1945, Michail Petrovič Ivanov, vojín, *1919, +24.4.1945,Ilja Vasiljevič Kabankov, vojín, +24.4.1945, Alexandr Filipovič Kokojev, vojín, +24.4.1945, Vladimir Nikolajevič Kornijenko, poručík, +24.4.1945, M. A. Korokovenskij, parašutista, +25.4.1945, I. O. Krevošej, gardový vojín, +24.4.1945, A. I. Kuršov, gardový seržant, +24.4.1945, Alexej Michajlovič Kuzmin, vojín, +24.4.1945, Pavel Antonovič Lunka, gardový seržant, +24.4.1945, Petr Zacharovič Mariněnko, vojín, +24.4.1945, Grigorij Vasiljevič Michajlenko, vojín, *1923, +24.4.1945, Ivan Něstěrov, gardový seržant, +24.4.1945, Michail Michajlovič Overin, gardový vojín, *1926, +25.4.1945, Nikolaj Vasiljevič Paranjuk, vojín, *1913, +24.4.1945, Gavriil Vissarionovič Perfirjev, vojín, +24.4.1945, Mirzatek Satvaldijev, vojín, +24.4.1945, Semen Vasiljevič Senkovič, vojín, +24.4.1945, Grigorij Andrejevič Sknissu, vojín, +24.4.1945, M. I. Sperefnov, gardový vojín, +24.4.1945, A. Jakovlevič Šapiro, podporučík, +24.4.1945, Jevgenij Ivanovič Širšin, poručík, +24.4.1945, Afanasij Afanasjevič Švec, gardový seržant, +24.4.1945, Vladimir Fedorovič Tkalenko, vojín, *1914+24.4.1945, Alexandr Vasiljevič Tokarev, vojín, +24.4.1945, Dimitrij Lavrentěvič Tomak, gardový vojín, +24.4.1945, Michail Ivanovič Trunov, vojín, +24.4.1945, Alexej Leontjevič Vasjuk, vojín, +24.4.1945, Vasilij Prochorovič Volkov, vojín, +24.4.1945, Ivan Vasiljevič Vrudo, vojín, *1925+24.4.1945, Michail Antonovič Zasinovskij, seržant, *1918, +24.4.1945, Ate Bato Zijajev, vojín, +24.4.1945, Fedor Vasiljevič Zitčenko, vojín, *1901, +24.4.1945), CZE-6203-32067, VHO, CZE-6203-32068, VHO, CZE-6203-32069, VHO, CZE-6203-32070, VHO, CZE-6203-32071, VHO, CZE-6203-32072, VHO, CZE-6203-32073, VHO, CZE-6203-39037, OS, Carkov, CZE-6203-39038, OS, Ivan Mojsejevič Ogorkov, CZE-6203-39039, OS, Nikolaj Nikolajevič Ivanov, CZE-6203-39040, OS, Andrej Pavlovič Čudopalov, CZE-6203-39062, OS, Michail Borisovič Švecov, CZE-6203-39063, OS, Ivan Nikolajevič Zotějev
(zdroj databáze CEVH MO ČR)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 1073 VPM
Souřadnice: N49°10'05.77'' E16°35'47.23'' (ossárium)
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Pohřebiště německých vojáků - skupina 66A

Autor: Vojtěch Stráník, 20.10.2013
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, skupina 66A
Nápis:
řada 1:
1. kříž - 66A/1-2: SCHÜTZE IGOR SAVOSNIKOV 13.10.1922 + 24.9.1944, GEFREITER JOSEF KLAUS 6.11.1906 + 1.10.1944
2. kříž - 66A/3-4: WACHTMEISTER DER POLIZEI FRANZ OSBAHR 3.6.1902 + 29.9.1944, KANONIER JOSEF MEMMINGER 17.3.1908 + 23.9.1944
3. kříž - 66A/5-6: OBERGEFREITER HERMANN WINTER 2.10.1923 + 24.9.1944, GRENADIER JOSEF GARTNER 18.2.1913 + 11.9.1944
4. kříž - 66A/7-8: OBERGEFREITER LORENZ FANKHAUSER 1.6.1913 + 9.9.1944, GEFREITER WILLI HUSE 14.5.1906 + 23.9.1944
5. kříž - 66A/9-10: OBERKRAFTFAHRER JOSEF FISCHER 12.12.1924 + 14.9.1944, GRENADIER LEOPOLD JESICH 29.9.1922 + 2.10.1944
6. kříž - 66A/11-12: SCHÜTZE ALFRED GACKLICK 5.5.1924 + 8.10.1944, OBERGEFREITER ERICH LENHARDT 12.7.1919 + 8.10.1944
7. kříž - 66A/13-14: OBERGEFREITER FERDINAND WEGER 17.1.1916 + 9.10.1944, JÄGER HEINZ PUPPEL 26.7.1926 + 10.10.1944
8. kříž - 66A/15-16: OBERGEFREITER ADOLF NELLES 20.1.1921 + 5.10.1944, OBERGEFREITER HERMANN SCHWEIGKOFFLER 7.4.1923 + 11.10.1944
9. kříž - 66A/17-18: OBERGEFREITER KARLY GLOYER 9.4.1911 + 26.11.1944, OBERFELDWEBEL HERBERT BINNER 7.10.1917 + 11.10.1944
10. kříž - 66A/19-20: OBERGEFREITER FRIEDRICH THADEN 16.5.1908 + 22.4.1944, SOLDAT JOHANN ECKMANN 5.7.1904 + 18.10.1944
11. kříž - 66A/21-22: SCHÜTZE ALEXANDER RIMMAR 26.3.1924 + 18.10.1944, OBERGEFREITER JOHANN KÖLBL 31.5.1910 + 2.11.1944
12. kříž - 66A/23-24: GEFREITER HEINZ RAUTENBERG 17.7.1924 + 3.11.1944, OBERGEFREITER AUGUST GIEBEL 10.5.1908 + 30.10.1944
13. kříž - 66A/25-26: FLIEGER EWALD FUSS 11.5.1910 + 4.11.1944, GRENADIER RUDOLF KLEIN 1.3.1915 + 6.11.1944
14. kříž - 66A/27-28: GEFREITER EDUARD OPALKA 13.9.1912 + 7.11.1944, WACHTMEISTER ARTUR HERKT 6.5.1914 + 8.11.1944
15. kříž - 66A/29-30: GEFREITER KURT HÜTTER 13.5.1925 + 7.11.1944, HAUPTMANN GERHARD SCHULZE 5.9.1915 + 9.11.1944
16. kříž - 66A/31-32: GEFREITER ALFRED ORLAMÜNDER 18.12.1908 + 9.11.1944, OBERGEFREITER ADELHARDT PÖTZ 5.7.1920 + 10.11.1944
17. kříž - 66A/33-34: LEUTNANT JOHANNES GEYRHOFER 18.7.1913 + 17.11.1944, SCHÜTZE WOLFGANG LANGE 1.1.1923 + 17.11.1944
18. kříž - 66A/35-36: SCHÜTZE HELMUT ADOLF 16.8.1911 + 17.11.1944, KANONER KARL SCHMANDT 11.4.1922 + 17.11.1944
19. kříž - 66A/37-38: FLIEGER WILLI FUHRMAN 3.6.1914 + 19.11.1944, GEFREITER JOSEF RAUSCH 25.6.1906 + 20.11.1944
20. kříž - 66A/39-40: UNTEROIFIZIER RUDOLF SCHARL 15.3.1920 + 20.11.1944, FAHRER JOSEF WACZEK 22.6.1903 + 20.11.1944
21. kříž - 66A/41-42: OBERGEFREITER OTTO SCHARF 29.10.1909 + 20.11.1944, REITER WALTER FLENSBACH 19.4.1925 + 21.11.1944
22. kříž - 66A/43-44: STABSGEFREITER LOTHAR HÖNKE 28.2.1912 + 23.11.1944, SCHÜTZE HERBERT ULFIG 25.4.1913 + 21.11.1944
23. kříž - 66A/45-46: SCHÜTZE WILHELM DIETZEL 4.11.1897 + 23.11.1944, UNTEROFFIZIER RUDOLF WEGENER 7.4.1920 + 19.2.1945
24. kříž - 66A/47-48: GEFREITER GUSTAV KALOW 21.4.1924 + 23.2.1945, ZOLLSEKRETAR ALBERT SCHULZ 25.2.1903 + 27.2.1945
25. kříž - 66A/49-50: RAD-MANN HERMANN KLIMESCH 8.2.1928 + 5.3.1945, FAHNENJUNKER GÜNTHER DANSCHEWITZ 29.8.1916 + 5.3.1945
26. kříž - 66A/51-52: OBERGEFREITER GEORG SWOBODA 15.10.1911 + 6.3.1945, UNTEROFFIZIER LUDWIG WLACH 13.1.1895 + 25.1.1945

řada 2:
1. kříž - 66A/105-106: GEFREITER JOSEF STEINACKER 7.3.1900 + 12.1.1945, UNTEROFFIZIER FRANCESSO FUSSETI 5.2.1919 + 16.1.1945
1. kříž - 66A/103-104: KORPORAL BELA KALYDY 18.7.1911 + 24.11.1944, HAPTWACHTMEISTER DER POLIZEI WILHELM KRUSE 19.2.1909 + 23.11.1944
2. kříž - 66A/107-108: OBERLEUTNANT MIKLOS SZENGYORGYI + 16.1.1945, HONVED JANOS ORSACZ + 16.1.1945
2. kříž - 66A/101-102: GRENADIER EWALD WAHL 1.12.1926 + 24.11.1944, OBERGEFREITER RICHARD BELLEMANN 3.11.1906 + 24.11.1944
3. kříž - 66A/109-110: WERNWR ALBIN 20.1.1907 + 8.1.1945, JOHANN FARGAS 27.1.1922 + 14.1.1945
3. kříž - 66A/99-100: DKK-SCHWESTER HILDEGARD KISTNER 15.9.1922 + 1.12.1944, ARBEITSMANN ERICH MAAK 13.12.1927 + 29.11.1944
4. kříž - 66A/111-112: OBERGEFREITER JOHANN SCHÄTZEL 7.10.1906 + 15.1.1945, RADOSLAV MILANOWICZ 1921 + 19.1.1945
4. kříž - 66A/97-98: OBERGEFREITER WALTER MITTAG 25.2.1909 + 29.11.1944, UNTEROFFIZIER FRIEDRICH KICHNIAW 20.12.1899 +28.11.1944
5. kříž - 66A/113-114: JÄGER JOHANN CASPERS 16.11.1926 + 10.1.1945, HAUPTGEFREITER OTTO BARTELS 18.7.1920 + 13.1.1945
5. kříž - 66A/95-96: IVAN OSKOLKOV 16.2.1924 + 5.12.1944, VUNTEROFFIZIER ALFRED SEIFERT 12.5.1922 + 5.12.1944
6. kříž - 66A/115-116: GRENADIER NORBERT BECKMANN 8.2.1926 + 16.1.1945, HONVED FRANZ TAB + 22.1.1945
6. kříž - 66A/93-94: GRENADIER WILLI HENKELMANN 18.1.1928 + 9.1.1945, UNTEROFFIZIER FRANZ SEIDL 17.9.1923 + 2.12.1944
7. kříž - 66A/117-118: GEFREITER ARTHUR GUTZEIT 16.4.1904 + 15.1.1945, UNTEROFFIZIER HANS-LEO WEBER 1.2.1923 + 12.1.1945
7. kříž - 66A/91-92: BERIHA DISCHINGER 11.2.1915 + 9.1.1945, UNTEROFFIZIER KARL WALDVOGEL 15.1.1920 + 29.12.1944
8. kříž - 66A/119-120: FREIWILLIGER MICHAEL ALINEC 22.6.1926 + 17.1.1945, UNTEROFFIZIER FRIEDRICH JANSSEN 4.3.1910 + 16.1.1945
8. kříž - 66A/89-90: STESGEFREITER FRITZ ROSS 10.2.1916 + 3.1.1945, SCHÜTZE JOHANN SCHMITZ 1.9.1897 + 29.12.1944
9. kříž - 66A/121-122: OBERFÄHNRICH MANFRED SCHLIBER 30.11.1924, STABSARZT DR. RICHARD ALIHAU 6.10.1910 + 19.1.1945
9. kříž - 66A/87-88: OBERGEFREITER ARTUR IORENZ 16.2.1912 + 2.1.1945, STAESGEFREITER JOSEF BLAHA 24.2.1907 + 1.1.1945
10. kříž - 66A/123-124: GRENADIER RUDI HAUPT 14.12.1926 + 16.1.1945, GEFREITER JOSEF VERSOLAK 19.9.1912 + 16.1.1945
10. kříž - 66A/85-86: IAHRER FRANZ LANG 6.10.1901 + 25.12.1944, GEFREITER HEINZ NITSCHE 1.11.1926 + 30.12.1944
11. kříž - 66A/125-126: OBERGEFREITER RUDOLF ROTTER 7.2.1911 + 19.1.1945, SOLDAT MILAN VOJATISCH 1921 + 26.1.1945
11. kříž - 66A/83-84: GEFREITER ERICH MICHALOWSKI 2.4.1908 + 27.12.1944, UNTEROFFIZIZIER JOSEF KOPP 25.2.1915 + 28.12.1944
12. kříž - 66A/127-128: IVAN COMBETZ 4.9.1902 + 26.1.1945, FOSCHUTZE MANJOLE MARKOVIC 26.4.1915 + 26.1.1945
12. kříž - 66A/81-82: KANONIER ARTUR HARTA 25.6.1922 + 21.12.1944, OBERSCHIRRMEISTER KARL DITTRICH 2.6.1911 + 27.12.1944
13. kříž - 66A/129-130: GEFREITER WALTER PETRASCH 16.3.1913 + 28.1.1945, UNTEROFFIZIZIER HEINRICH DEDERICH 30.7.1910 + 20.1.1945
13. kříž - 66A/79 -80: GEFREITER KARL OCKER 2.4.1925 + 19.12.1944, GRENADIER KARL FISCHER 22.11.1927 + 25.12.1944
14. kříž - 66A/131-132: OBERFELDWEBEI WILHELM DUCKHARDI 30.9.1916 + 19.1.1945, JOACHIM MATTHIS + 27.1.1945
14. kříž - 66A/77-78: OBERGEFREITER HERMANN SURMANN 8.2.1916 + 14.12.1944, GRENADIER HEINRICH WIESEN 1.8.1925 + 16.12.1944
15. kříž - 66A/133- 134: SCHÜTZE WERNER STAUBINGER 2.2.1926 + 20.1.1945, OBERGEFREITER FRANZ KIENBERGER 14.5.1924 + 23.1.1945
15. kříž - 66A/75-76: JÄGER ALOIS KLEIN 16.12.1924 + 19.12.1944, STABSFELDWEBEL AUGUST LORENZ 31.3.1902 + 13.12.1944
16. kříž - 66A/135-136: HAUPTMANN WOLFGANG HENSCHEL 7.3.1899 + 21.1.1945, GEFREITER PAUL FELS 21.2.1925 + 26.1.1945
16. kříž - 66A/73-74: OBERGEFREITER GEORG SCHRIEK 17.2.1901 + 16.12.1944, UNTEROFFIZIER JOSEF SCHÜTZ 31.12.1919 + 14.12.1944
17. kříž - 66A/137-138: LEUTNANT HELMUT NORDWIG 2.6.1922 + 25.1.1945, GEFREITER WILLI KEUNECKE 26.4.1906 + 25.1.1945
17. kříž - 66A/71-72: GRENADIER SANDOR DEVECZE + 22.12.1944, SCHÜTZE JAKOB HÜTER 29.6.1908 + 12.12.1944
18. kříž - 66A/139-140: KANONIER PAUL THIEM 23.6.1904 + 25.1.1945, GRENADIER EMANUEL ANDRES 3.8.1921 + 27.1.1945
18. kříž - 66A/69-70: DRK-SCHWESTERN-HELFERIN MARIA LÜBKE 22.5.1903 + 10.12.1944, PIONIER HANS SUSEMIHL 5.1.1899 + 10.12.1944
19. kříž - 66A/141-142: DRK-HILFSSCHWESTER LUISE JÄHRIG 8.1.1810 + 25.1.1945, GRENADIER ARNO MACHOLD 3.6.1922 + 31.1.1945
19. kříž - 66A/67-68: UNTEROFFIZIER NORBERT VANDENESCH 10.2.1917 + 5.12.1944, WACHTMEISTER EMIL HARDOUIN 7.8.1908 + 7.12.1944
20. kříž - 66A/143-144: FELDWEBEL KARL JAKLE 12.8.1917 + 28.1.1945, FELDWEBEL HANS SCHABRAM 7.10.1919 + 30.1.1945
20. kříž - 66A/65-66: GEFREITER ERICH HARTMANN 1.3.1907 + 5.12.1944, GRENADIER JOSEPH RUCKER 20.9.1911 + 30.11.1944
21. kříž - 66A/145-146: UNTEROFFIZIER JULIUS KOUTNIK 27.8.1918 + 29.1.1945, OBERGEFREITER EMIL UTZ 29.9.1921 + 28.1.1945
21. kříž - 66A/63-64: OBERSCHÜTZE JULIUS BERGMANN 19.4.1897 + 2.12.1944, FLIEGER BERND HESSE 26.3.1927 + 7.12.1944
22. kříž - 66A/147-148: GRENADIER WALTER FRANZKE 10.6.1927 + 30.1.1945, OBERGEFREITER MAX KNEBEL 12.9.1914 + 28.1.1945
22. kříž - 66A/61-62: OBERGEFREITER PAUL LEICHT 20.3.1909 + 4.12.1944, WACHTMEISTER FRANZ HUMPERT 21.1.1913 + 7.12.1944
23. kříž - 66A/149-150: OBERLEGTNANT EMIL REISER 16.11.1894 + 28.1.1945, OBERKRAFTFAHRER WERNER KÖNIG 1.12.1909 + 11.3.1945
23. kříž - 66A/59-60: PIONIER JOSEF RUMPLER 14.10.1926 + 7.3.1945, HAPTMANN FRANZ KYTKA 29.3.1899 + 5.12.1944
24. kříž - 66A/151-152: OBERGEFREITER ANDREAS FITZTHUM 20.10.1908 + 10.3.1945, ZOLLASSISTENT JOHANN MÜLLER 19.8.1896 + 11.3.1945
24. kříž - 66A/57-58: UNTEROFFIZIER WERNER IUHN 27.11.1916 + 1.3.1945, STABSFELDWEBEL MILAN GULAN 15.10.1900 + 6.3.1945
25. kříž - 66A/153-154: FÄHNRICH RICHARD TROMMERSHAUSER 3.12.1920 + 2.3.1945, GRENADIER JOHANN DIRKS 8.5.1927 + 16.5.1945
25. kříž - 66A/55-56: GEFREITER RUDOLF HANEMANN 22.7.1925 + 3.3.1945, LEUTNANT GUSTAV JACOB 6.1.1924 + 28.2.1945
26. kříž - 66A/155-156: GEFRENER JOHANN POTT 14.1.1901 + 5.3.1945, OBERLEUTNANT HEINRICH GRAF V. FRANCKEN-SIERSTORPFF 24.12.1911 + 31.3.1945
26. kříž - 66A/53-54: GRENADIER FRANZ STAMPF 24.8.1927 + 6.3.1945, GEFREITER JOSEF RICHTER 7.10.1907 + 7.3.1945

řada 3:
1. kříž - 66A/209-211: STABSGEFREITER HEINRICH JAGEMANN 26.3.1915 + 8.2.1945, GEFREITER GERHARD BERGER 2.7.1925 + 8.2.1945, HILFSWILLIGER MOMALI MOSALOV 1904 + 1945
1. kříž - 66A/207-208: OBERGEFREITER HERBERT NIEPEL 3.5.1910 + 1.2.1945, GRENADIER GERHARD MILDNER 8.5.1927 + 1.2.1945
2. kříž - 66A/212-214: GEFREITER CLEMENS SCHMIDT 16.5.1925 + 6.2.1945, OBERGEFREITER CHRISTOPH KRAUS 4.4.1904 + 7.2.1945, OBERWACHTMEISTER KARL LISON 12.9.1912 + 7.2.1945
2. kříž - 66A/205-206: OBERGEFREITER PAUL RANG 1.3.1907 + 31.1.1945, PAUL KRAWIZEK + 31.11945
3. kříž - 66A/215-217: GRENADIER ADOLF LIMBERG 19.3.1918 + 7.2.1945, OBERGEFREITER GERHARD HENZE 4.2.1924 + 8.2.1945, OBERGEFREITER JOSEF MICHELITSCH 28.1.1914 + 8.2.1945
3. kříž - 66A/203-204: GEFREITER FRITZ ULBRICH 6.5.1910 + 30.1.1945, GEFREITER ALFRED KRAUTWALD 19.3.1908 + 31.1.1945
4. kříž - 66A/218-220: UNTEROFFIZIER WILHELM RÜTHER 7.9.1914 + 9.2.1945, OBERGEFREITER WILLI DÖHMEN 20.6.1907 + 8.2.1945, GRENADIER WALTER BORCHERT 2.12.1911 + 31.1.1945
4. kříž - 66A/201-202: OBERGEFREITER FRANZ KERN 2.1.1922 + 31.1.1945, GEFREITER JOHANN PROKSCH 6.5.1906 + 1.2.1945
5. kříž - 66A/221-223: STABSGEFREITER THEODOR CHRISTMANN 12.3.1900 + 8.2.1945, GRENADIER ALBERT ÜBELE 22.4.1925 + 9.2.1945, STABSGEFREITER RICHARD KRAUSE 20.4.1913 + 9.2.1945
5. kříž - 66A/199-200: SCHÜTZE ALBERT HARTMANN 1.6.1910 + 2.2.1945, UNTEROFFIZIER ALFRED CELCH 1.6.1914 + 30.1.1945
6. kříž - 66A/224-226: MATROSE HEINRICH HAUSCHILD 16.7.1911 + 9.2.1945, GRENADIER HELMUT KÖSTER 31.7.1926 + 10.2.1945, OBERGEFREITER MARTIN WALTER 10.4.1921 + 11.2.1945
6. kříž - 66A/197-198: FELDWEBEL LUKA TSCHANEK 3.3.1903 + 7.2.1945, OBERGEFREITER ALBERT STAMM 19.7.1920 + 1.2.1945
7. kříž - 66A/227-230: OBERWACHTMEISTER KARL SIXEL 21.3.1898 + 9.2.1945, OBERGRENADIER EMIL MAI 21.12.1910 + 12.2.1945, UNTEROFFIZIER EDUARD DÜRDAUT 8.8.1920 + 11.2.1945, GRENADIER WILHELM RAFFER 26.10.1921 + 12.2.1945
7. kříž - 66A/195-196: GEFREITER OTTO HÄNSEL 6.9.1925 + 1.2.1945, OBERGEFREITER HANS LÜTKE 21.8.1911 + 1.2.1945
8. kříž - 66A/231-233: SCHÜTZE WALTER TELESCH 20.9.1909 + 10.2.1945, FRANZ SZABO 12.1.1920 + 10.2.1945, GEFREITER OTTO SAUER 28.8.1901 + 13.2.1945
8. kříž - 66A/193-194: GEFREITER MATHIAS FISCH 19.2.1925 + 30.1.1945, OBERGEFREITER WILLI-HANS HEUER 5.6.1907 + 30.1.1945
9. kříž - 66A/234-236: GEFREITER MARTIN PUUSEPP 11.8.1916 + 9.2.1945, GRENADIER ALBERT ZOBEL 26.11.1926 + 13.2.1945, OBERGEFREITER RICHARD SINDERMANN 16.8.1921 + 11.2.1945
9. kříž - 66A/191-192: WACHTMEISTER DER POLIZEI JACOB OBERHAUSER 24.10.1907 + 29.1.1945, STABSGEFREITER WILHELM AUMANN 8.3.1917 + 29.1.1945
10. kříž - 66A/237-239: UNTEROFFIZIER HERBERT OCHS 6.10.1920 + 12.2.1945, GEFREITER KARL RAINERT 2.1.1925 + 12.2.1945, GEFREITER JOSEF PLATZER 29.7.1921 + 12.2.1945
10. kříž - 66A/189-190: GRENADIER KURT KRANZ 18.12.1907 + 29.1.1945, GEFREITER KARL SCHRÖTER 29.1.1908 + 29.1.1945
11. kříž - 66A/240-242: GEFREITER ROBERT HANNL 28.2.1924 + 12.2.1945, HAUPTSTURMMANN PAUL NEUMANN 28.11.1896 + 12.2.1945, GRENADIER ALFRED GERSTNER 22.8.1921 + 13.2.1945
11. kříž - 66A/187-188: SALVATORE DE LUCA 17.11.1917 + 7.2.1945, OBERGEFREITER HEINRICH POST 11.1.1908 + 29.1.1945
12. kříž - 66A/243-245: OBERGEFREITER KARL FACIUS 6.1.1917 + 14.2.1945, SOLDAT JOSEF SOCHA 3.3.1897 + 14.2.1945, OBERWACHTMEISTER MARTIN FUCHS 3.6.1896 + 11.2.1945
12. kříž - 66A/185-186: SCHÜTZE HUBERT RÖMER 13.7.1921 + 29.1.1945, SOLDAT WALTER PHILIPP 20.5.1920 + 29.1.1945
13. kříž - 66A/246-248: UNTEROFFIZIER HEINRICH NIENABER 11.5.1916 + 10.2.1945, LUFTWAFFENHELFER PAUL MAIER 22.6.1926 + 12.2.1945, OBERGEFREITER ERNST AMLACHER 3.9.1911 + 12.2.1945
13. kříž - 66A/183-184: STABSGEFREITER HERMANN SCHAAF 24.8.1919 + 27.1.1945, UNTEROFFIZIER BRUNO NEUBERT 13.7.1890 + FEB.1945
14. kříž - 66A/249-251: GEFREITER LEOPOLD ROBAUSCH 3.7.1915 + 15.2.1945, SCHÜTZE ALBERT HOFMANN 9.5.1912 + 17.2.1945
14. kříž - 66A/181-182: GRENADIER WILHELM RAATZ 27.5.1913 + 7.3.1945, GEFREITER HELMUT HOPPENHEH 28.6.1925 + 28.1.1945
15. kříž - 66A/252-254: GRENADIER WILHELM MARX 21.9.1907 + 14.2.1945, STABSGEFREITER GUSTAV HAUSMANN 21.1.1915 + 15.2.1945, OBERGEFREITER GERHARD HARTMANN 15.5.1924 + 15.2.1945
15. kříž - 66A/179-180: OBERGEFREITER CHRISTIAN WEIN 7.10.1907 + 28.1.1945, VOLKSSTURMMANN WILHELM MICHALSKY 27.12.1896 + 28.1.1945
16. kříž - 66A/255-257: OBERGEFREITER ALBERT MUSSEER 14.11.1910 + 14.2.1945, PIONIER EDUARD DOPPELHAMMER 28.6.1924 + 7.3.1945, OBERGEFREITER FRANZ BEHAM 2.1.1900 + 11.2.1945
16. kříž - 66A/177-178: ALTBURGER + 28.1.1945, GEFREITER MATHIAS STEINMETZ 9.11.1912 + 28.1.1945
17. kříž - 66A/258-261: OBERGEFREITER HELMUT HOYER 16.9.1922 + 18.2.1945, GEFREITER HEINRICH HENN 17.8.1926 + 15.2.1945, OBERGEFREITER ALFRED HAHN 3.7.1912 + 15.2.1945, GEFREITER ERNST SOMMER 25.5.1908 + 15.2.1945
17. kříž - 66A/175-176, FELDWEBEL WILLI STRIEPE 17.12.1910 + 28.1.1945, OBERGEFREITER HERBERT PIETSCH 22.5.1914 + 28.1.1945
18. kříž - 66A/262-264: LEUTNANT OSKAR SAUERTEIG 16.2.1903 + 14.2.1945, OBERGEFREITER ADOLF JANSEN 28.5.1909 + 18.2.1945, OBERGEFREITER ANTON KNORRE 10.8.1909 + 18.2.1945
18. kříž - 66A/173-174: OBERGEFREITER JOSEF KAUFMANN 25.3.1920 + 28.1.1945, OBERGEFREITER FRITZ DISTELMEIER 12.2.1924 + 28.1.1945
19. kříž - 66A/265-267: GEFREITER DIETRICH ERKS 5.1.1924 + 18.2.1945, WACHTMEISTER JOSEF HIMMEL 18.1.1904 + 15.2.1945, VOLKSSTURMMANN WILHELM PALLUS 3.1.1893 + 19.2.1945
19. kříž - 66A/171-172: OBERLEUTNANT MAX PÜRNHAGEN 21.1.1917 + 26.1.1945, UNTEROFFIZIER BRUNO ROESICKE 6.10.1917 + 28.1.1945
20. kříž - 66A/268-270: OBERGEFREITER HERMANN HAHNEMANN 26.5.1910 + 19.2.1945, OBERPIONIER RUDOLF WOLF 25.4.1925 + 21.2.1945, GEFREITER ALFONS MEETH 13.10.1926 + 20.21945
20. kříž - 66A/169-170: GRENADIER GUSTAV LÜCKING 25.5.1908 + 28.1.1945, OBERPIONIER JOHANN EIKELS 7.7.1925 + 28.1.1945
21. kříž - 66A/271-273: UNTEROFFIZIER KARL SCHEIBER 25.8.1917 + 22.2.1945, GEFREITER ALBIN SCHULZE 30.3.1894 + 22.2.1945, OBERGEFREITER LOTTO MARTIN 2.9.1919 + 23.2.1945
21. kříž - 66A/167-168: GRENADIER EWALD BENDIG 13.2.1906 + 28.1.1945, ERNST HANKE 16.4.1914 + 28.1.1945
22. kříž - 66A/274-276: POVILAS BUDRYS 15.1.1925 + 20.2.1945, FELDWEBEL HEINRICH PLENIKOWSKI 28.9.1919 + 23.2.1945, SCHÜTZE HEINRICH SCHEID 19.4.1926 + 4.1.1945
22. kříž - 66A/165-166: OBERGEFREITER LORENZ DONSBACH 6.8.1921 + 28.1.1945, OBERGEFREITER KAVIS + 28.1.1945
23. kříž - 66A/277-279: GEFREITER PETER MERZ 29.5.1924 + 23.2.1945, LEUTNANT BRAUNWALD + 24.2.1945, VOLKSSTURMMANN ROBERT LEIBELT 25.10.1895 + 2.2.1945
23. kříž - 66A/163-164: UNTEROFFIZIER THEODOR HEISTRUVERS 23.10.1907 + 25.3.1945, GRENADIER MAXIMILIAN SCHMID 24.1.1925 + 4.2.1945
24. kříž - 66A/280-282: OBERGEFREITER HEINRICH MÜLLER 10.4.1922 + 9.2.1945, OBERGEFREITER LUDWIG PAQUE 25.9.1921 + 9.2.1945, GRENADIER WILLIBALD GRÖLLER 29.1.1926 + 25.2.1945
24. kříž - 66A/161-162: GEFREITER BERNHARD LUDA 21.7.1924 + 3.4.1945, OBERGEFREITER HEINRICH KRONSCHNABL 18.7.1924 + 3.4.1945,
25. kříž - 66A/283-285: OBERGEFREITER WILHELM NOWAK 6.4.1911 + 3.3.1945, OBERGEFREITER EMIL ANDREAS 3.3.1900 + 17.2.1945, GEFREITER EWALD KOTSCH 1.9.1908 + 25.2.1945
25. kříž - 66A/159-160: VOLYSSTMRMMANN JOSEF LORENZ 26.3.1910 + 3.4.1945, GRENADIER ROCHUS RESZKOWSKI 3.7.1927 + 3.4.1945
26. kříž - 66A/286-288: OBERGEFREITER ALOIS VEIT 2.6.1923 + 1.3.1945, SCHÜTZE HORST NEUBAUER 22.8.1909 + 28.2.1945, OBERGEFREITER ERICH RODER 27.4.1913 + 25.2.1945
26. kříž - 66A/157-158: OBERGEFREITER KARL FUCHS 20.10.1808 + 23.3.1945, HONVED ANDREAS SEBÖCK 20.1.1903 + 3.4.1945

řada 4:
1. kříž - 66A/326-328: OBERGEFREITER ADOLF DOLLINGER 15.9.1924 + 1.2.1945, GEFREITER ALFRED HAAK 10.2.1900 + 3.2.1945, MONCILO MICHAJLOVIC 4.9.1923 + 2.2.1945
2. kříž - 66A/323-325: UNTEROFFIZIER HELMUT DRECHSEL 20.6.1918 + 31.1.1945, OBRGEFREITER RICHARD HENZEL 23.1.1904 + 1.2.1945, VOLKSSTURMMANN JOHANN FORTUNA 6.9.1912 + 1.2.1945
3. kříž - 66A/320-322: OBERGEFREITER PAUL JEGLINSKI 15.2.1912 + 4.2.1945, GEFREITER KARL-HEINRICH SCHULTE 4.8.1926 + 1.2.1945, GEFREITER KURT ZILL 27.5.1910 + 31.1.1945
4. kříž - 66A/316-319: GEFREITER HERMANN BAUER 6.11.1907 + 2.2.1945, OBERSCHÜTZE EMIL PIECZKA 28.6.1912 + 3.2.1945, FELDWEBEL DAMIJAN PAVLOVIC 15.5.1887 + 1.2.1945, GEFREITER JOHANN MACH 17.6.1914 + 1.2.1945
5. kříž - 66A/313-315: OBERGEFREITER JOHANNES GOLLENSTEDE 4.1.1906 + 3.2.1945, WACHTMEISTER DER POLIZEI KURT GERKE 9.11.1905 + 3.2.1945, STABSGEFREITER HERMANN KATHMANN 23.2.1916 + 1.2.1945
6. kříž - 66A/310-312: GEFREITER RUDOLF KAIER 18.1.1927 + 5.2.1945, OBERGEFREITER ERNST NASTULLA 9.1.1920 + 5.2.1945
7. kříž - 66A/307-309: CT-MANN JOSEF BEDNAR 22.1.1906 + 1.2.1945, UNTEROFFIZIER ANTON HOOS 24.10.1910 + 4.2.1945, OBERGEFREITER ARTUR ANDRES 19.1.1916 + 4.2.1945
8. kříž - 66A/304-306: UNTEROFFIZIER JOHANN LOSER 17.1.1904 + 31.1.1945, OBERGEFREITER MARTIN SCHRÖER 22.1.1910 + 31.1.1945, OBERGEFREITER HEINRICH RENTMEISTER 2.4.1913 + 5.2.1945
9. kříž - 66A/301-303: DRK-SCHWESTER PAULA BEILHARZ 15.10.1918 + 10.2.1945, JOSEF LORIS FEB. 1945, HAUPTMANN HUBERT STEPHANI 23.4.1907 + 31.1.1945
10. kříž - 66A/298-300: STABSGEFREIER JOHANN BAUCHROWITZ 3.6.1915 + 3.3.1945, PIONIER RUDOLF SCHEIBE 27.9.1901 + 23.2.1945, GEFREITER GUNTHER SCHULTE 2.5.1921 + 4.2.1945
11. kříž - 66A/295-297: UNTEROFFIZIER FRANZ KAISER 27.5.1908 + 10.3.1945, GEFREITER HERIBERT SEELMANN 10.2.1926 + 9.3.1945, GRENADIER RUDI DÖRFER 7.12.1925 + 6.3.1945
12. kříž - 66A/292-294: GEFREITER JOHANN BURCHARDT 3.3.1899 + 18.3.1945, STABSGEFREITER WILHELM DURING 1.11.1914 + 14.3.1945, FELDWEBEL WALTER SCHMIEDEL 24.9.1919 + 13.3.1945
13. kříž - 66A/289-291: JÄGER FRANZ MASLORZ 18.8.1927 + 31.3.1945, STABSGEFREITER WILLI HARTMANN 7.9.1913 + 23.3.1945, OBERGEFREITER MAX-ERNST STEIN 27.7.1904 + 18.3.1945
Poznámka:

- kříže v 1. a 4. řadě mají nápisy pouze z jedné strany
- celkem 91 vpm (26+26+26+13), v CEVH vedeno jako 319 VH
- seznam pohřbených + čísla CEVH: http://www.vets.cz/9944-skupina-66a-seznam-pohrbenych


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován
Toto místo je počítáno jako 91 VPM
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. Petr Tichý, Ing. František Jedlička, Vojtěch Stráník
Příprava dat: Aleš Zahradníček

Pohřebiště německých vojáků - skupina 79

Autor: Vojtěch Stráník, 20.10.2013
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, skupina 79
Nápis:
deska v hrobovém poli:
UNTER DEN UNBEKANNTEN TOTEN
DIESES GRABFELDES RUHEN
MEZI NEZNÁMÝMI MRTVÝMI
V TOMTO HŘBITOVNÍM POLID ODPOČÍVAJÍ
BAUER KARL +23.4.1945, MALLBURG HEINRICH, RICHTER GEORG *13.1.1902 +23.4.1945, RIEPE WILHELM FLG. *20.12.1926 +4.1945, ROCKER WILHELM-KARL OSOLD. *20.8.1900 +25.6.1945, SCHWEDA JOSEF

řada 1:
1. kříž - 79/1-2: OBERSTLEUTNANT REIHNOLD LUETJOHANN 3.11.1897 + APRIL 1945, HEINRICH LORENZEN 11.9.1916 + 31.10.1945
1. kříž - 79/107: OBERGEFREITER PHILIPP PETERS 10.9.1909 + APRIEL 1945
2. kříž - 79/3-4: GLEREHER JULIUS BAUDER 19.10.1926 + 24.4.1945, SCHÜTZE GERHARD HIRSCHFELDER 21.7.1913 + APRIL 1945
2. kříž - 79/105-106: OBERGEFREITER KARL FRIESKE 20.7.1907 + 1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
3. kříž - 79/5-6: WERNER BUSS 13.11.1926, KANONIER WERNER FORST 22.10.1921 + 4.8.1941
3. kříž - 79/103-104: OBERGEFREITER AUGUST SAURUGGER 23.8.1923 + 25.8.1944, KARL PELLER 11.3.1909
4. kříž - 79/7-8: UNTEROFFIZIER HERBERT HARDT 7.7.1916 + 4.5.1941, OBERFELDWEBEL ERICH VORBERGER 9.5.1915 + 4.5.1941
4. kříž - 79/101-102: GEFREITIER RUDOLF KUHN 20.6.1923 + 25.8.1944, PIONIER STANISLAUS RICHTER 3.8.1926 + 21.8.1944
5. kříž - 79/9-10: GEFREITER GEORG KREIDLER 13.11.1918 + 4.5.1941, GEFREITER LEOPOLD HERZOG 29.9.1918 + 4.5.1941
5. kříž - 79/99-100: FLLEGER EDUARD PRASIL 13.12.1892 + 25.8.1944, UNTEROFFIZIER ALFRED MÜLLER 3.7.1922 + 25.8.1944
6. kříž - 79/11-12: UNTERIFFIZIER MAX HOF 4.7.1918 + 4.5.1941, UNTEROFFIZIER WILHELM ERL 25.1.1915 + 4.5.1941
6. kříž - 79/97-98: HAUPTGEFREITER IGNAZ DRLIGER 26.5.1894 + 27.8.1944, UNTEROFFIZIER FERDINAND GAMBS 30.10.1910 + 10.11.1944
7. kříž - 79/13-14: UNTEROFFIZIER ANTON RÖSCH 8.5.1910 + 4.5.1941, SCHÜTZE FRANZ MITTNER 30.3.1917 + 25.2.1941
7. kříž - 79/95-96: LEUTNANT LUKAS CHOMTON 24.12.1922 + 6.9.1944, ELISABETH CHOMTON 18.8.1896 + 12.9.1944
8. kříž - 79/15-16: FELDWEBEL WOLFGANG POHL 28.1.1914 + 25.10.1940, FLIEGER HUBERT WFISS 19.5.1918 + 11.10.1939
8. kříž - 79/93-94: GRENADIER MICHAEL HELLER 4.11.1926 + 16.11.1944, SOLDAT BADMA GEREUTINOV 25.5.1912 + 11.9.1944
9. kříž - 79/17-19: SCHÜTZE HORST MEYER 27.1.1913 + 4.10.1940, HEINRICH SOLBRIG 11.6.1911 + 5.4.1945
9. kříž - 79/91-92: WACHTMEISTER ROBERT BUCHACEK 2.9.1915 + 8.9.1944, OBERGEFREITER JOSEF POLZER 21.11.1908 + 17.6.1944
10. kříž - 79/19-20: KANONIER GÜNTHER HERZOG 25.10.1927 + 28.3.1945, OTTO ZOCK 24.3.1902 + 5.4.1945
10. kříž - 79/89-90: GRENADIER ALBERT KLOTZ 26.10.1927 + 6.4.1945, GEFREITER WALTER DOSS 17.11.1920 + 22.9.1941
11. kříž - 79/21-22: GEFREITER JOHANN BRUNNER 31.8.1926 + 5.4.1945, OBERGEFREITER AUGUST BÜRGLIN + 5.4.1945
11. kříž - 79/87-88: HERBERT FAUST 26.6.1902 + 6.4.1945, OBRGEFREITER HORST HECKER 5.5.1924 + 6.4.1945
12. kříž - 79/23-24: GEFREITER MICHAEL DURST 12.9.1901 + 29.3.1945, GEFREITER PAUL STANIOS 29.8.1918 + 29.3.1945
12. kříž - 79/85-86: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GRENADIER WERNER PESKE 27.8.1926 + 6.4.1945
13. kříž - 79/25-26: OBERGEFREITER MAX RITTER 18.6.1910 + 28.3.1945, OBERGEFREITER GEORG GRYSCZYK 4.3.1915 + 4.4.1945
13. kříž - 79/83-84: STABSGEFREITER RUDOLF MAURACHER 3.1.1922 + 6.4.1945, STABSGEFREITER ROBERT SPITZER 21.2.1909 + 6.4.1945
14. kříž - 79/27-28: GRENADIER JOHANN HÖLZL 10.4.1906 + 24.3.1945, GEFREITER JOSEF VILLMER 11.12.1925 + 4.4.1945
14. kříž - 79/81-82: STABSGEFREITER WALTER STAHL 31.12.1914 + 30.3.1945, STABSGEFREITER ALOIS WEISSENSTEINER 24.2.1908 + 6.4.1945
15. kříž - 79/29-30: SOLDAT WERNER-HELMUT WELLENBÜSCHER 11.12.1926 + 28.3.1945, OBERGEFREITER FRIEDRICH REUS 6.3.1922 + 4.4.1945
15. kříž - 79/79-80: OBERGEFREITER ERNST KELLER 18.9.1918 + 6.4.1945, OBERGEFREITER ERNST HAARMANN 19.4.1909 + 6.4.1945
16. kříž - 79/31-32: HAUPTMANN ROBERT JACHMICH 19.9.1919 + 28.3.1945, OBERJÄGER EDWIN PITSCH 12.10.1907 + 3.4.1945
16. kříž - 79/77-78: WACHTMEISTER AUGUST NOACK + 6.4.1945, OBERPIONIER JOHANN MANDL + 6.4.1945
17. kříž - 79/33-34: STABSHELFERIN ANNA KÖNIG 23.12.1917 + 3.4.1945, FELDWEBEL BERNHARD ZENKE 9.6.1899 + 24.3.1945
17. kříž - 79/75-76: STABSGEFREITER FRANZ KNAUS 18.3.1915 + 6.4.1945, HAPTMANN FRIEDRICH STELER 27.10.1910 + 6.4.1945
18. kříž - 79/35-36: OBERGEFREITER EMIL BALINSKY 5.1.1905 + 30.3.1945, LEUTANT JOSEF RUILE 29.2.1912 + 17.3.1945
18. kříž - 79/73-74: GRENADIER STEFAN PFLÜGIER 21.12.1907 + 6.4.1945, OBERGEFREITER LUDWIG ZACHER 20.10.1921 + 6.4.1945
19. kříž - 79/37-38: KRAFTFAHRER ERICH BLECKMANN 21.10.1924 + 26.3.1945, GRENADIER KARL DORNBACH 20.2.1921 + 24.3.1945
19. kříž - 79/71-72: GRENADIER ANTON BERGER 12.5.1926 + 4.4.1945, UNTEROFFIZIER HEINZ KRAUSE 22.4.1913 + 3.4.1945
20. kříž - 79/39-40: OBERGEFREITER MAX NUSSELT 22.9.1902 + 30.3.1945, OBERGEFREITER EWALD BAUER 21.6.1904 + 30.3.1945
20. kříž - 79/69-70: UNTEROFFIZIER GEORG SCHWARZ 15.8.1908 + 6.4.1945, GEFREITER MICHAEL KLAUS 12.10.1911 + 6.4.1945
21. kříž - 79/41-42: OBERGEFREITER ERICH BOLDUAN 28.9.1909 + 30.3.1945, UNBTEROFFIZIER OSKAR AIDMA 15.2.1918 + 30.3.1945
21. kříž - 79/67-68: OBERGEFREITER AUGUST BEHRENS 19.5.1905 + 6.4.1945, HAUPTMANN WILHELM HEINBUCH 16.5.1916 + 3.4.1945
22. kříž - 79/43-44: UNTEROFFIZIER KARL KRATOCHNIL 17.11.1900 + 30.3.1945, UNTEROFFIZIER OTTO BEHRENDT 19.4.1922 + 20.3.1945
22. kříž - 79/65-66: OBERGEFREITER WERNER DÖNCH 20.3.1921 + 1.4.1945, OBERGEFREITER OTTO EHMANN 2.4.1920 + 6.4.1945
23. kříž - 79/45-46: SOLDAT JOHANN DAUT 1.4.1907 + 20.3.1945, OBERFELDWEBEL MARTIN HÜBNER 13.8.1914 + 23.3.1945
23. kříž - 79/63-64: OBERGEFREITER ALFRED REIDENBACH 30.3.1920 + 13.4.1945, OBERGEFREITER GEORG SCHÜTZENMEIER 15.2.1903 + 5.4.1945
24. kříž - 79/47-48: GRENADIER ERICH POTRIKUS 10.10.1926 + 27.3.1945, ROTT WACHTMEISTER ERICH BENDORF 30.12.1905 + 22.3.1945
24. kříž - 79/61-62: REITER JAKOB GÖRZEN 14.2.1927 + 5.4.1945, OBERGEFREITER KARL BUCH 9.4.1906 + 2.4.1945
25. kříž - 79/49-50: UNTEROFIZIER HUBERT MARX 13.9.1925 + 21.3.1945, GRENADIER EMIL EIETZ 14.9.1926 + 22.3.1945
25. kříž - 79/59-60: GEFREITER MAX FEICHTNER 4.12.1925 + 5.4.1945, OBERGEFREITER JOSEF MÖSSINGER + 5.4.1945
26. kříž - 79/51-52: STABSGEFREITER ROBERT DAUGSCHAT 31.3.1906 + 20.3.1945, HAUPTMANN PAUL BLÄSER 2.8.1914 + 21.3.1945
26. kříž - 79/57-58: GEFREITER ERWIN BERGER 2.7.1908 + 28.3.1945, GRENADIER JOHANN KOTSCHWARA 22.6.1927 + 1.4.1945
27. kříž - 79/53-54: GRENADIER JOSEF KOHIHOFER20.7.1926 + 21.3.1945, GRENADIER LAURENZ HUGL 7.4.1905 + 22.3.1945
27. kříž - 79/55-56: PAUL MELZER + 5.4.1945, KARL BINDER 10.12.1910 + 5.4.1945

řada 2:
1. kříž - 79/108-109: UNTEROFFIZIER WILLI VOLLBRECHT 8.3.1901 + 16.4.1945, FRANZ LEITL 10.11.1909
1. kříž - 79/210: OBERGEFREITER ERICH-ALBERT BOMBACH 12.3.1921 + APRIL 1945
2. kříž - 79/110-111: AUGUST BRÜSER 25.10.1906, FAHNENJUNKER UNTEROFFIZIER ALFRED DITTRICH 12.11.1904 + APRIL 1945
2. kříž - 79/208-209: JOSEF BREIDENICH 17.11.1899, OBERGEFREITER CARL LUCKE 17.11.1910 + 1945
3. kříž - 79/112-113: HEINRICH HEITMANN 16.12.1908, FRANZ WIELER 1.11.1912
3. kříž - 79/206-207: OBERGEFREITER ALBERT STAUNER 28.10.1897 + 30.1.1942, WILLI BÄRENKLAU 6.1.1918
4. kříž - 79/114-115: RICHARD HERDA 20.10.1903, UNTEROFFIZIER JOHANNES KUPRAT 4.9.1920
4. kříž - 79/204-205: GRENADIER FRIEDRICH HERDJE 14.8.1908 + 20.4.1944, UNTEROFFIZIER ANDREAS BLEICH 10.10.1917 + 1.5.1944
5. kříž - 79/116-117: JULIUS MACKAMUL 14.10.1900 + 2.3.1946, OBERGEFREITER WALTER-ERNST HÖSCHELE 26.5.1923 + 25.8.1944
5. kříž - 79/202-203: GRENADIER ALFRED GRÖSCHEL 1.4.1924 + 2.5.1944, FELDWEBEL KURT GADZEK 27.7.1912 + 12.5.1944
6. kříž - 79/118-119: GEFREITER FRITZ MISLIWETZ 7.1.1908 + 14.7.1943, OBERGEFREITER KARL GROSS 29.3.1924 + 13.6.1944
6. kříž - 79/200-201: KANONIER OTTO ROBENHAUPT 8.11.1923 + 14.1.1942, GEFREITER EWALD TODE 13.4.1923 + 27.4.1944
7. kříž - 79/120-121: UNTEROFFIZIER JOSEF ZIEBARTH 15.3.1913 + 18.5.1944, UNTEROFFIZIER BRUNO HOFMANN 5.10.1898 + 25.8.1944
7. kříž - 79/198-199: UNTEROFFIZIER JAROSLAUS KLIMA 6.6.1894 + 25.8.1944, GRENADIER HEINZ HEITMEIER 3.5.1922 + 7.9.1944
8. kříž - 79/122-123: FLIEGER WILLI MAAS 9.4.1906 + 17.5.1942, UNTEROFFIZIER OTTO DIESING 12.2.1913 + 6.5.1942
8. kříž - 79/196-197: HAUPTFELDWEBEL MAX APMANN 4.9.1916 + 25.8.1944, UNTERWACHTMEISTER DER POLIZEI VEIT MOLTER 24.10.1907 + 11.4.1944
9. kříž - 79/124-125: PIONIER JOSEF HRADECNY 26.11.1920 + 5.5.1942, GRENADIER FRANZ KUSIK 25.5.1908 + 2.3.1943
9. kříž - 79/194-195: GEFREITER WILHELM MEIER 1.11.1924 + 27.6.1944, OBERGEFREITER LUDWIG NEUENDORFF 31.1.1921 + 8.8.1944
10. kříž - 79/126-127: OBERSCHÜTZE KURT HASALA 19.10.1921 + 11.8.1942, OBERGEFREITER OTTO ALTENFELD 9.10.1912 + 1.4.1945
10. kříž - 79/192-193: FLIEGER MAXIMILIAN KOZICH 27.10.1891 + 25.8.1944, FELDWEBEL PAUL KESSLER 10.3.1917 + 25.8.1944
11. kříž - 79/128-129: SCHÜTZE MARTIA KYTERNA + 2.4.1945, SCHÜTZE LUDWIG BERT 4.5.1914 + 2.4.1945
11. kříž - 79/190-191: OBERGEFREITER WILHELM BEGEMANN 8.12.1912 + 7.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT + 7.4.1945
12. kříž - 79/130-131: OBERGEFREITER ALBERT THRUM 15.5.1901 + 2.4.1945, GEFREITER JOHANN BAUER 26.10.1917 + 2.4.1945
12. kříž - 79/188-189: CHRISTIAN KARL 20.12.1927 + 7.4.1945, GRENADIER WERNER BRÄSEL 20.3.1926 + 7.4.1945
13. kříž - 79/132-133: GEFREITER ALFRED STICKEL 15.12.1924 + 2.4.1945, KONRAD GRZELAK 9.1.1915 + 2.4.1945
13. kříž - 79/186-187: OBERGEFREITER JOSEF KÜHN 4.10.1910 + 7.4.1945, GRENADIER ARTHUR RIEDEL 14.7.1926 + 7.4.1945
14. kříž - 79/134-135: HONVED JOHANN MASCHKOV 18.1.1926 + 1.4.1945, GEFREITER KURT GLÖCKEL 8.2.1925 + 1.4.1945
14. kříž - 79/184-185: OBERGEFREITER OTTO DAMM 12.9.1906 + 11.4.1945, GEFREITER JOSEF TRAWÖGER 3.9.1908 + 5.4.1945
15. kříž - 79/136-137: FELDWEBEL WALTER BRÜNING 3.10.1913 + 2.4.1945, OBERGEFREITER AUGUST SONNTAG 2.4.1918 + 12.4.1945
15. kříž - 79/182-183: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT + APRIL 1944, KANONIER HELMUT EICKHOFF 10.4.1922 + 11.4.1945
16. kříž - 79/138-139: UNTEROFFIZIER JOSEF FUCHS 20.1.1916 + 2.4.1945, HONVED PETER DENES 15.10.1915 + 31.3.1945
16. kříž - 79/180- 181: STABSGEFREITER BERNHARD GRÖVELHERRSCHTER + 7.4.1945, RICHARD KOZEL + 11.4.1945
17. kříž - 79/140-141: SOLDAT RUDOLF KNOCHEN + 31.3.1945, GRENADIER FRITZ PRETSCH 18.12.1925 + 31.3.1945
17. kříž - 79/178-179: GEFREITER KARL ZIAK 20.10.1902 + 4.4.1945, RUDOLF PIETZSCH + 11.4.1945
18. kříž - 79/142-143: JÄGER GEORG SCHMIDT 25.8.1923 + 3.4.1945, GRENADIER WILLI HEINRICH 15.10.1926 + 3.4.1945
18. kříž - 79/176-177: ALFONS SUMMA 23.1.1914 + 7.4.1945, HUBERT SCHORN 27.10.1924 + 11.4.1945
19. kříž - 79/144-145: OBERGEFREITER XAVER ARMBRUSTER 16.2.1910 + 3.4.1945, SCHÜTZE ERWIN OLSCHEWSKI 12.3.1925 + 4.4.1945
19. kříž - 79/174-175: MAX KRAUS + 10.4.1945, ERICH DIENER + 11.4.1945
20. kříž - 79/146-147: OBERGEFREITER ALBERT PETERS 5.2.1901 + 1.4.1945, OBERGEFREITER KARL KLÜNDER 17.3.1904 + 5.4.1945
20. kříž - 79/172-173: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT + APRIL 1944, OBERGEFREITER WERNER KÜHN 21.12.1919 + 4.4.1945
21. kříž - 79/148-149: GEFREITER OTTO ZIMPEL 8.7.1924 + 4.4.1945, GEFREITER GOTTLOB KOMMER 13.10.1926 + 4.4.1945
21. kříž - 79/170-171: GEFREITER PAUL LINKE 15.4.1900 + APRIL 1945, UNTEROFFIZIER FRITZ VORBRODT 7.6.1914 + 7.4.1945
22. kříž - 79/150-151: FRANZ NOVAKOWSKI + 4.4.1945, OBERGEFREITER HELMUTH MORITZ 26.2.1925 + 2.4.1945
22. kříž - 79/168-169: UNTEROFFIZIER EMIL HÜBNER 13.12.1915 + 7.4.1945, GEFREITER FRANZ CHADIM 28.4.1907 + 7.4.1945
23. kříž - 79/152-153: VOLKSSTURMMANN FRANZ SOBOTTA 11.4.1906 + 2.4.1945, OBERGEFREITER RUDOLF HEMZAI 14.4.1911 + 3.4.1945
23. kříž - 79/166-167: SCHÜTZE RICHARD BIRKE 19.6.1923 + 5.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT + 5.4.1945
24. kříž - 79/154-155: UNTEROFFIZIER JULIUS JAGIELLA 1.12.1910 + 2.4.1945, OTTO KROHN 28.10.1910 + 2.4.1945
24. kříž - 79/164-165: OBERGEFREITER RUPERT KECHT 13.8.1909 + 5.4.1945, GRENADIER WILHELM PONTO 9.6.1909 + 5.4.1945
25. kříž - 79/156-157: SCHÜTZE LEO LANGER 26.3.1927 + 4.4.1945, GRENADIER HERRERT EY 27.8.1927 + 3.4.1945
25. kříž - 79/162-163: FUNKER JOHANN KLAMMINGER 7.7.1926 + 5.4.1945, GEFREITER JOSEF BREITSCHAFTER 23.1.1926 + 5.4.1945
26. kříž - 79/158-159: UNTEROFFIZIER WALTER HOFMANN 13.11.1915 + 1.4.1945, REITER BERHARD MULLER 22.10.1903 + 2.4.1945
26. kříž - 79/160-161: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT + 2.4.1945, GEFREITER KARL KOZICA 1.4.1925 + 2.4.1945

řada 3:
1. kříž - 79/211-212: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
1. kříž - 79/309: ERICH SLADEK 22.11.1926 + APRIL 1945
2. kříž - 79/213-214: JOHANN STANITZEK 11.12.1920, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
2. kříž - 79/307-308: WILLI ROMANN 21.9.1926 + APRIL 1945, GEFREITER HELMUT DERBER 13.2.1927 + APRIL 1945
3. kříž - 79/215-216: EIN BEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTERWACHTMEISTER DER POLIZEI JOSEF GRIFFEL 8.7.1923 + 22.2.1944
3. kříž - 79/305-306: FUNKER WILHELM PISLZEIT 7.7.1910 + 27.7.1942, UNTEROFFIZIER JOSEF SCHNEIDER 28.8.1910 + APRIL 1945
4. kříž - 79/217-218: KANONIER KARL-HEINZ PFEFFER 9.7.1912 + 8.5.1944, GEFREITER JOSEF LACKNER 7.8.1908 + 6.5.1944
4. kříž - 79/303-304: GEFREITER FRANZ ILLICHMANN 14.8.1912 + 17.5.1943, MÄAT FRANZ FELKL 27.11.1919 + 26.2.1943
5. kříž - 79/219-220: UNTEROFFIZIER WILHELM KLEMENT 4.3.1918 + 2.3.1944, SCHÜTZE JOACHIM LINKE 26.7.1926 + 29.7.1944
5. kříž - 79/301-302: OBERSCHÜTZE OSKAR BLOCH 7.2.1903 + 5.9.1943, MYCHAILO ROMANEC 19.11.1908 + 13.8.1943
6. kříž - 79/221-222: OBERGEFREITER FRANZ HOSSNER 15.7.1910 + 2.5.1944, UNTEROFFIZIER KARL BRUHN 16.7.1911 + 3.5.1944
6. kříž - 79/299-300: WACHTMEISTER HELMUT PITSCHKE 8.8.1914 + 31.5.1944, GEFREITER GERHARD SYRING 20.6.1923 + 3.11.1943
7. kříž - 79/223-224: OBERGEFREITER ERICH BERGEMANN 18.11.1911 + 2.6.1944, OBERGEFREITER ANTON WEINER 13.10.1912 + 29.5.1944
7. kříž - 79/297-298: GRENADIER GEORG WEISS 6.5.1921 + 24.5.1944, GEFREITER HERBERT BOENISCH 21.7.1924 + 9.6.1944
8. kříž - 79/225-226: POLIZEI-ANWÄRTER JOSEF MESSINGER 25.11.1913 + 23.5.1944, UNTEROFFIZIER LAMBERT PRILLER 5.2.1889 + 25.8.1944
8. kříž - 79/295-296: HIEGER IVAN IVANJEK 7.5.1915 + 4.1.1944, OBERGEFREITER FRANZ LORENZ 31.12.1922 + 19.5.1944
9. kříž - 79/227-228: UNTEROFFIZIER KARL ROSMARIN 1.8.1919 + 11.6.1944, OBERGEFREITER JOHANN LECHNER 14.2.1920 + 10.3.1943
9. kříž - 79/293-294: GEFREITER HARALD DEHMEL 2.12.1922 + 7.5.1944, GEFREITER HEINRICH ALFERINK 10.2.1924 + 7.5.1944
10. kříž - 79/229-230: OBERGEFREITER STEFAN ANTONOWITSCH 11.3.1910 + 17.4.1944, WACHTMEISTER WALTER SCHULZ 1.8.1920 + APRIL 1945
10. kříž - 79/291-292: OBERFELDWEBEL IVAN RUBCIC 14.12.1913 + 3.5.1944, FLIEGER CHRISTOPH WILLEMS 14.3.1925 + 24.5.1944
11. kříž - 79/231-232: OBERGEFREITER WALTER MORGENROTH 3.2.1923 + 12.4.1945, LEUTNANT MIKLOS SZILAGYI + 12.4.1945
11. kříž - 79/289-290: GEFREITER GERHARD RUPPELT 25.3.1909 + 12.4.1945, JOSEF JURIC + 9.4.1945
12. kříž - 79/233-234: GEFREITER LUDWIG LAPACKA 8.8.1891 + 12.4.1945, FELDWEBEL FRIEDRICH WULF + 12.4.1945
12. kříž - 79/287-288: GEFREITER KARL WESSEL 22.3.1912 + 11.4.1945, SOLDAT HEINRICH DÜCKER 7.11.1911 + APRIL 1945
13. kříž - 79/235-236: GEFREITER KURT BERCHERT + 12.4.1945, OBERGEFREITER WACHHAUSEN + 12.4.1945
13. kříž - 79/285-286: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
14. kříž - 79/237-238: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT + 12.4.1945, UNTEROFFIZIER KARL WEBER 22.11.1923 + 12.4.1945
14. kříž - 79/283-284: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTEROFFIZIER KARL DEUBLER 17.7.1918
15. kříž - 79/239-240: MAJOR WILHELM OLBRICH + 12.4.1945, LEUTNANT HANS-MARTIN HILDEBRANDT 3.10.1921 + 12.4.1945
15. kříž - 79/281-282: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, EDUARD JOCHIMS 19.4.1907 + APRIL 1945
16. kříž - 79/241-242: OBERGEFREITER KARL STROPHFF 11.11.1906 + 12.4.1945, KURT SANGEL + 12.4.1945
16. kříž - 79/279-280: STABSGEFREITER LUDWIG HANDFEST 7.1.1915 + 12.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
17. kříž - 79/243-244: OBERGEFREITER ROBERT BILDAU 12.9.1920, ISTVAN FAGYCHAS + 12.4.1945
17. kříž - 79/277-278: ZWEI UNBEKANNTEDEUTSCHE SOLDATEN,
18. kříž - 79/245-246: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER HERMANN LUDWIG 27.2.1925
18. kříž - 79/275-276: HEINZ DOSSDELT 12.4.1945, SCHLEITER + 12.4.1945
19. kříž - 79/247-248: EIN UNBEKANNTER UNGARISCHER SOLDAT + 12.4.1945, UNTEROFFIZIER LUDWIG KRECH + 12.4.1945
19. kříž - 79/273-274: FELDWEBEL JOHANN MIELIMONKA 23.1.1902 + APRIL 1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
20. kříž - 79/249-250: KARL SCHNADT 13.10.1906 + 4.4.1945, PIONIER BRUNO RICHTER 12.4.1945
20. kříž - 79/271-272: GRENADIER ALFRED HOLL 18.2.1927 + 7.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
21. kříž - 79/251-252: OBERLEUTNANT HERMANN STORZ 16.9.1917 + 12.4.1945, GRENADIER WERNER SEITNER + 12.4.1945
21. kříž - 79/269-270: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
22. kříž - 79/253-254: OTTO RAUNSPIEL + 12.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHE SOLDAT + 12.4.1945
22. kříž - 79/267-268: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
23. kříž - 79/255-256: HAUPTWACHTMEISTER ERWIN TIPPMANN 11.9.1902 + APRIL 1945, OBERGEFREITER WERNER DANKWARTH 31.5.1906 + 6.4.1945
23. kříž - 79/265-266: OBERGEFREITER WALTER FISCHER 24.7.1923 + APRIL 1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
24. kříž - 79/257-258: STABSGEFREITER RUDOLF BLANKERTZ 25.7.1911 + 12.4.1945, UNTEROFFIZIER FRITZ MEYER 11.6.1912 + 8.4.1945
24. kříž - 79/263-264: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
25. kříž - 79/259-260: ANTON BORSIG + 12.4.1945, UNTEROFFIZIER HEINRICH LEUPOLD + 7.4.1945
25. kříž - 79/261-262: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN

řada 4:
1. kříž - 79/310-311: HERMANN HEIMS 24-5-1924 + MÄRZ 1943, KARL ADAM 16.10.1917
1. kříž - 79/404: JOHANN BURGHARD 7.6.1922 + 30.6.1945
2. kříž - 79/312-313: UNTEROFFIZIER GOTTHOLD RADICK 8.11.1914 + 12.4.1945, OBERGEFREITER HELMUT KLOSE 14.4.1912 + 26.4.1945
2. kříž - 79/402-403: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, FRANZ MATZELE 29.9.1908 + APRIL 1945
3. kříž - 79/314-315: JOHANNES BARKEMEIER 19.6.1925 + APRIL 1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
3. kříž - 79/400-401: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, HEINZ MANSKE 21.9.1927
4. kříž - 79/316-317: KANONIER GEORG SCHWERZLER 11.12.1927 + 1945, EBERFELDWEBEL FRITZ SCHWEINBENZ 24.10.1913 + 16.4.1945
4. kříž - 79/398-399: FRANZ WINKLER 23.5.1895, LUDWIG NERMERICH 18.8.1900 + APRIL 1945
5. kříž - 79/318-319: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTEROFFIZIER ERICH SAUERESSIC 11.7.1920 + 14.4.1945
5. kříž - 79/396-397: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, FELDWEBEL MAX LETZIG 23.2.1896 + 25.10.1945
6. kříž - 79/320-321: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
6. kříž - 79/394-395: NIKOLAI RUDARON 25.12.1917, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
7. kříž - 79/322-323: ALOIS MOHR 29.4.1928 + 14.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
7. kříž - 79/392-393: SOLDAT RUDOLF BAYER 23.9.1922 + 21.2.1946, HORST URBAN 11.1.1926
8. kříž - 79/324-325: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
8. kříž - 79/390-391: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, OBERGEFREITER JOHANN KÜHNEL 2.2.1924 + 27.3.1946
9. kříž - 79/326-327: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
9. kříž - 79/388-389: PAUL WESTPHAL 30.11.1904 + 7.1.1946, KARL STARKE 8.10.1896 + 15.12.1945
10. kříž - 79/328-329: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, WILHELM ZIEL 27.4.1910
10. kříž - 79/386-387: VOLKSSTURMMANN RICHARD BERNDT 30.8.1885 + 4.7.1945, ADOLF TSCHOLITSCH 18.9.1926 + 25.1.1946
11. kříž - 79/330-331: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
11. kříž - 79/384-385: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
12. kříž - 79/332-333: HERMANN STEGMAIER 13.9.1923, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
12. kříž - 79/382-383: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/334-335: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, OBERGEFREITER HEINRICH LIBETRAU 23.12.1913 + APRIL 1945
13. kříž - 79/380-381: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
14. kříž - 79/336-337: ERWIN WIENECKE 24.2.1906, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
14. kříž - 79/378-379: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, SOLDAT HEINRICH WENIGER 18.1.1928 + 26.4.1945
15. kříž - 79/338-339: GEORG BAUER 1.7.1897 + 17.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
15. kříž - 79/376-377: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/340-341: ERNST HOJAS 22.11.1924 + APRIL 1945, OSKAR HAUPTFLEISCH 13.10.1905 + APRIL 1945
16. kříž - 79/374-375: FLIEGER HELMUT BERNER 31.5.1926, EIN UNBEKANTER DEUTSCHER SOLDAT
17. kříž - 79/342-343: OBERLEUTNANT WOLFGANG BENDER 14.6.1918 + 21.4.1945, HUGO POHL 30.8.1909
17. kříž - 79/372-373: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GRENADIER IGNAZ GRÖSS 21.1.1927 + 15.3.1945
18. kříž - 79/344-345: FAHRER FRANZ HAHN 13.9.1903 + APRIL 1945, EIN UNBEKANTER DEUTSCHER SOLDAT
18. kříž - 79/370-371: OBERGEFREITER PAUL OTTO 9.10.1908 + 1945, EIN UNBEKANTER DEUTSCHER SOLDAT
19. kříž - 79/346-347: FELDWEBEL ERNST KUSTERER 3.1.1917 + APRIL 1945, MANFRED WEBER 30.12.1924
19. kříž - 79/368-369: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
20. kříž - 79/348-349: GEFREITER JOHANN MÜLLER 7.1.1900 + 16.4.1945, STANISLAUS POLITSCHA 23.11.1920
20. kříž - 79/366-367: GOTHIEB SCHEIG 30.1.1901 + 30.10.1945, HUGO POHL 6.10.1900 + 4.11.1945
21. kříž - 79/350-351: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, FRIDRICH GUHL 18.2.1909
21. kříž - 79/364-365: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
22. kříž - 79/352-353: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER RUDOLF REITZ 30.12.1910 + APRIL 1945
22. kříž - 79/362-363: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
23. kříž - 79/354-355: GEFREITER KARL HÜBERS 19.12.1913 + 12.4.1945, GEFREITER WALTER EHLERS 3.6.1906 + 12.4.1945
23. kříž - 79/360-361: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, HONVED JOSEF KOZAR + 29.1.1946
24. kříž - 79/356-357: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, STABSFELDWEBEL FRIEDRICH HÖRNER 15.12.1904 + 11.4.1945
24. kříž - 79/358-359: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GERNADIER RICHARD LANGER 17.4.1927 + 1945

řada 5:
1. kříž - 79/405-406: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
1. kříž - 79/545-546: SCHÜTZE RICHARD UNTERMANN 23.4.1916 + 21.10.1945, WILHELM WERNER 23.10.1945
2. kříž - 79/407-409: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
2. kříž - 79/542-544: GLIREITER WALTER GNEWUCH 23.4.1907 + 24.10.1945, SCHIMEK + 23.10.1945, GUSTAV GOPPERI 15.1.1899 + 20.10.1945
3. kříž - 79/410-412: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
3. kříž - 79/539-541: RUDOLF GEHRI 26.5.1919 + 21.10.1945, FRITZ WAGENER 28.7.1927 + 24.10.1945, GEFREITER FRITZ REHMENKLAU 14.1.1904 + 23.10.1945
4. kříž - 79/413-415: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
4. kříž - 79/536-538: ALOIS SCHRAFFRANEK 2.7.1901 + 24.10.1945, PAUL SCHREIBER 17.1.1901 + 23.10.1945, ALFRED BEHREND 20.10.1906 + 22.10.1945
5. kříž - 79/416-418: NICHT BELEGT, JACOB BART + 18.10.1945, OTTO WILHELM 25.9.1903 + 20.9.1945
5. kříž - 79/533-535: FLIEGER ALBERT HASS 2.10.1899 + 26.10.1945, ERICH BRONOLD 19.5.1905 + 24.10.1945, ERICH HUGO 18.12.1900 + 24.10.1945
6. kříž - 79/419-421: HEINRICH NOLTE 7.5.1906 + 14.10.1945, OBERGEFREITER PETER VAN ODYEN 22.2.1912 + 19.9.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
6. kříž - 79/530-532: KARL KUNDLATSCH 6.6.1904 + 24.10.1945, ADAM NEUMANN 11.9.1904 + 23.10.1945, BERNHARD DEGENS 7.4.1903 + 24.10.1945
7. kříž - 79/422-424: RUDOLF KUMINACK 3.7.1902 + 13.10.1945, PAUL LEIPELT 18.2.1901 + 13.10.1945, SOLDAT HANS SEEKAMP 24.11.1909 + 20.9.1945
7. kříž - 79/527-529: ERICH FRIEDRICH 1.9.1905 + 31.10.1945, OBERSCHUTZE JOHANN MOSREINER 18.3.1912 + 26.10.1945, MARTIN PINKERT 21.2.1929 + 24.10.1945
8. kříž - 79/425-427: OBERGEFREITER WALTER BÜNTE 12.3.1923 + 19.9.1945, WEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
8. kříž - 79/524-526: WALTER KLINGER + 25.10.1945, SOLDAT ERWIN OENKE 23.1.1914 + 25.10.1945, ADOLF BALTUF + 25.10.1945
9. kříž - 79/428-430: ARMIN POSERN 11.2.1905 + 14.10.1945, JOSEF BREITENAUER 25.2.1909 + 15.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
9. kříž - 79/521-523: OBERGEFREITER OTTO LORENZ 12.2.1902 + 29.10.1945, OBERFELDWEBEL RUDOLF JAHN 31.1.1900 + 18.10.1945, FERD. AMSIEHHOFEDDLR + 25.10.1945
10. kříž - 79/431-433: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/518-520: KANONIER KARL HARTMANN 20.2.1903 + 27.10.1945, THEODOR BORDCH 3.12.1925 + 30.10.1945, JOSEF BOHLY + 31.10.1945
11. kříž - 79/434-436 : SCHÜTZE ALFONZ HADAMCZYK 29.10.1906 + 15.10.1945, SCHÜTZE RICHARD LENZ 29.4.1901 + 15.10.1945, IN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
11. kříž - 79/515-517: EIN UNBEKANNTER DEUTSHER SOLDAT, ERICH FRINICH + 2.11.1945, OBERGEFREITER EDMUND BECK 13.2.1909 + 31.10.1945
12. kříž - 79/437-439: GEFREITER ANTON WENDLER 24.10.1903 + 19.10.1945, JOHANNES WILIENBORG 15.4.1912 + 15.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
12. kříž - 79/512-514: PIEFNER + 2.11.1945, ZWEI UNBEKANNTER DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/440-442: EIN UNBEKANNTER DUTSCHER SOLDAT, WILHELM RACHIS + 18.10.1945, OBERGEFREITER JACOB BOOTZ 6.6.1900 + 19.10.1945
13. kříž - 79/309-511: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, VOLKSSTURMMANN OTTO ROSEMEIER 22.6.1893 + 30.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
14. kříž - 79/443-445: ZWEI UNBEKANNTER DEUTSCHE SOLDATEN, OBERGEFREITER LUDWIG SCHALLERER 9.5.1910 + 20.10.1945
14. kříž - 79/506-508: AUGUST LIST 21.9.1907 + 3.11.1945, GRENADIER JAKOB GRAFF 7.2.1912 + 28.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
*15. kříž - 79/446-448: ???? ???? ????, ???? ???? ????, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
15. kříž - 79/503-505: FAHRER ERICH RHODE 2.1.1902 + 31.10.1945, OBERWACHTMEISTER RUDOLF GEISLLER 17.9.1902 + 4.11.1945, JOSEF KLEINBAUER 11.3.1900 + + 1945
16. kříž - 79/449-451: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/500-502: SCHÜTZE WALTER HARTUNG 25.11.1922 + 15.11.1945, SANDOR GAL 1910 + 3.11.1945, WALTER WERNECKE 15.9.1904 + 27.11.1945
17. kříž - 79/452-454: KARL BLEIWEIS 2.3.1905 + 17.10.1945, LUDWIG HONSBERN 18.1.1900 + 18.10.1945, ALBRECHT BENCKENDORH 2.10.1906 + 19.10.1945
17. kříž - 79/497-499: WENZEL ROTTA 1902 + 19.11.1945, JOSEF WEBER 26.10.1903 + 21.11.1945, FRANTIŠEK HEPLER 2.10.1909 + 6.11.1945
18. kříž - 79/455-457: GEORG RUDIGER 18.2.1900 + 18.10.1945, GEORG ROTH 2.7.1917 + 19.10.1945, ALBERT NOWAS 4.11.1906 + 20.10.1945
18. kříž - 79/494-496: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, MAX KRIEGEL 13.12.1899 + 28.11.1945, SOLDAT WENZEL GUBIK 10.9.1916 + 21.11.1945
19. kříž - 79/458-460: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
19. kříž - 79/491-493: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, ALFRED PREIL 6.12.1902 + 4.11.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
20. kříž - 79/461-463: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
20. kříž - 79/488-490: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
21. kříž - 79/464-466: JOSEF SCHLECHT 2.9.1917 + 24.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTEROFFIZIER WILHELM LOTTE 1.10.1904 + 21.10.1945
21. kříž - 79/485-487: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
22. kříž - 79/467-469: OBERGEFREITER ADOLF KILB 9.5.1905 + 21.10.1945, KARL PAHMEYER 24.5.1922 + 21.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
22. kříž - 79/482-484: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, HAUPTMANN HEINRICH BÖLLING 10.4.1908 + APRIL 1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
23. kříž - 79/470-472: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
23. kříž - 79/480-481: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
24. kříž - 79/473-475: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, ERWIN THOMAS 11.3.1900 + 22.10.1945, ALOIS HUMMEL 28.2.1903 + 22.10.1945
24. kříž - 79/476-479: FRANZ PRELBISCH 9.7.1903 + 30.11.1945, HUBERT DÖRFLER 31.10.1897 + 12.12.1945, VIER UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN

řada 6:
1. kříž - 79/547: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
1. kříž - 79/680: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
2. kříž - 79/548-550: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
2. kříž - 79/677-679: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
3. kříž - 79/551-553: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
3. kříž - 79/674-676: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
4. kříž - 79/554-556: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, NORBERT BEINHAUER 21.9.1896 + 1.7.1947, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
4. kříž - 79/671-673: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
5. kříž - 79/557-559: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
5. kříž - 79/668-670: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
6. kříž - 79/560-562: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
6. kříž - 79/665-667: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
7. kříž - 79/563-565: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
7. kříž - 79/662-664: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
8. kříž - 79/566-568: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
8. kříž - 79/659-661: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
9. kříž - 79/569-571: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
9. kříž - 79/656-658: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/572-574: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/653-655: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
11. kříž - 79/575-577: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, ALOIS SWOBODA 30.1.1882
11. kříž - 79/650-652: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
12. kříž - 79/578-580: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
12. kříž - 79/647-649: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/581-583: FRANZ FRIEDRERGER 14.6.1912, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/644-646: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
14. kříž - 79/584-586: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
14. kříž - 79/641-643: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
15. kříž - 79/587-589: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
15. kříž - 79/638-640: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/590-592: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/635-637: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
17. kříž - 79/593-595: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
17. kříž - 79/632-634: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, SOLDAT KARL SUENS 25.4.1910 + 13.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
18. kříž - 79/596-598: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
18. kříž - 79/629-631: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
19. kříž - 79/599-601: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
19. kříž - 79/626-628: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
20. kříž - 79/602-604: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
20. kříž - 79/623-625: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
21. kříž - 79/605-607: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
21. kříž - 79/620-622: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, KONRAD LORZ 13.11.1910 + 23.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
22. kříž - 79/608-610: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
22. kříž - 79/617-619: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, PAUL BRÄUER 27.9.1901, GEORG JANSSEN 21.12.1909 + 23.4.1945
23. kříž - 79/611-613: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
23. kříž - 79/614-616: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, ROMAN MAY 27.12.1927, SCHÜTZE JOHANNES JÄGER 14.3.1905

řada 7:
1. kříž - 79/681: HONVED JOSEF VARGA + 29.1.1946
1. kříž (zadní strana): bez nápisu
2. kříž - 79/682-683, 684: DREI UNBEKANTE DEUTSCHE SOLDATEN, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
2. kříž - 79/803-808: VIERZEHN UNBLKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, VOLKSSTURMMANN ADOLF EXLER 18.5.1898 + 17.4.1945, OBERGEFREITER IGNATZ GSCHAF 7.1.1898 + JULI 1945
3. kříž - 79/685-687: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
3. kříž - 79/802: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
4. kříž - 79/688-690: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
4. kříž - 79/799-801: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
5. kříž - 79/691-693: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
5. kříž - 79/796-798: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, SOLDAT GERHARD JAPP 25.7.1927 + 3.5.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
6. kříž - 79/694-696: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
6. kříž - 79/793-795: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
7. kříž - 79/697-699: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
7. kříž - 79/790-792: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, OBERSCHÜTZE MARTIN KÖHLER 9.2.1911 + 29.4.1945
8. kříž - 79/700-702: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTEROFFIZIER RUDOLF MEYER 5.3.1925 + 25.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
8. kříž - 79/787-789: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
9. kříž - 79/703-705: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, SOLDAT WALTER VOGEL 4.1.1928 + 26.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
9. kříž - 79/784-786: GEFREITER FRITZ JOSWIG 18.12.1906 + 18.3.1946, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/706-708: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/781-783: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, GEFREITER JOHANN KELLNAR 27.12.1903 + 20.3.1946
11. kříž - 79/709-711: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
11. kříž - 79/778-780: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
12. kříž - 79/712-714: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
12. kříž - 79/775-777: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/715-717: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/772-774: OBERGEFREITER HEINRICH APPEL 5.7.1901 + APRIL 1945, MARTIN MÜSSIGBRODI 5.9.1897 + 24.5.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
14. kříž - 79/718-720: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
14. kříž - 79/769-771: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
15. kříž - 79/721-723: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
15. kříž - 79/766-768: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/724-726: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/763-765: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
17. kříž - 79/727-729: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
17. kříž - 79/760-762: OBERLEUTNANT FRANZ KASCHL 26.7.1899 + 25.4.1945, HAUPTMANN WALTER FRANZ 8.1.1911 + APRIL 1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
18. kříž - 79/730-732: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, OBERGEFREITER FRIEDRICH FUCHS + 12.4.1945
18. kříž - 79/757-759: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
19. kříž - 79/733-735: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, SCHÜTZE HEINZ FISCHER + 2.4.1945, OBERGEFREITER MATTHÄUS MÜNCH 17.7.1906 + APRIL 1945
19. kříž - 79/754-756: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
20. kříž - 79/736-738: OBERGEFREITER JOHANN PFEFFERLEIN 5.12.1910 + APRIL 1945, GEFREITER FRIEDRICH SCHNEIDEK 2.11.1911 + 1945, OBERGEFREITER JOHANN HEMPHINC 19.3.1911 + APRIL 1945
20. kříž - 79/751-753: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
21. kříž - 79/739-741: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, STABSGEFREITER EWALD SONNENBERG 1.1.1917, ALFRED HÖRTZSCH 11.4.1912 + 18.9.1948
21. kříž - 79/748-750: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
22. kříž - 79/742-744: SCHÜTZE EUGEN GLEICH 5.2.1907 + 2.7.1948, HANS APPLER 9.10.1916 + 26.3.1948, MAJOR WALTER-ERWIN PLÄHN 23.5.1915 + 20.4.1945
22. kříž - 79/745-747: HONVED MIHALY NAGY + 29.1.1946, STABSGEFREITER KARL NEUMANN 3.8.1901 + 11.7.1945, HONVED LASZLO PAPAY + 29.1.1946

řada 8:
1. kříž - 79/809-811: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, ADOLF HOCH 4.3.1912 + 22.4.1945
1. kříž - 79/926-928: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
2. kříž - 79/812-814: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
2. kříž - 79/923-925: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
3. kříž - 79/815-817: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, OBERWACHTMEISTER JOSEPH LUDWICZAK 23.8.1914 + 20.4.1945
3. kříž - 79/920-922: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
4. kříž - 79/818-820: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, KARL MENZEL 16.12.1894 + 15.2.1946
4. kříž - 79/917-919: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
5. kříž - 79/821-823: VOLKSSTURMMANN JOHANN KINDLER 24.12.1901 + 26.4.1945, OBERLEUTNANT DR. WOLFGANG HERMANN 14.3.1904 + APRIL 1945, WILHELM KRAUS 12.9.1927 + 26.4.1945
5. kříž - 79/914-916: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
6. kříž - 79/824-826: OBERGEFREITER FRANZ ZANGL 29.5.1906 + 26.4.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
6. kříž - 79/911-913: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
7. kříž - 79/827-829: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
7. kříž - 79/908-910: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
8. kříž - 79/830-832: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER HUGO HARDT 13.8.1909 + 20.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
8. kříž - 79/905-907: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
9. kříž - 79/833-835: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, OBERGEFREITER MARTIN WORNDL 2.11.1897 + 8.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
9. kříž - 79/902-904: ERNST KAMENSKY 8.1.1903, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/836-838: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/899-901: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, GEFREITER BERNHARD PABST 25.1.1922 + APRIL 1945
11. kříž - 79/839-841: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
11. kříž - 79/896-898: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
12. kříž - 79/842-844: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
12. kříž - 79/893-895: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/845, 846-847: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/890-892: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
14. kříž - 79/848-850: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, RICHARD SIRADER + 25.2.1946
14. kříž - 79/887-889: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
15. kříž - 79/851-853: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTEROFFIZIER WILHELM SOLDATKE 16.3.1914 + MAI 1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
15. kříž - 79/884-886: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/854-856: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/881-883: UNTEROFFIZIER LEON DREJA 16.3.1913 + 25.5.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
(přidaná tabulka) LÉON DREJA *16.MÄRZ 1913 + 26.MAI 1945
17. kříž - 79/857-858: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
17. kříž - 79/878-880: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
18. kříž - 79/859-861, 862: FÜNF UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
18. kříž - 79/875-877: OBERGEFREITER OTTO RÖHRS 10.12.1904 + 8.2.1946, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
19. kříž (čelní strana): bez nápisu
19. kříž - 79/873-874: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
20. kříž - 79/863-868: KARL SCHICHTA 25.10.1909, GÜNTER SIEGMANN 8.3.1926 + APRIL 1945, ACHT UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
20. kříž - 79/869-872: FRITZ ELSTNER 12.6.1906, UNTEROFFIZIER LEOPOLD MATERN 1.8.1890 + 1945, FÜNF UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN

řada 9:
1. kříž - 79/929-931: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTEROFFIZIER WILHELM BRACKER 27.1.1916 + 10.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
1. kříž - 79/1020-1022: OTMANN JOSEF LEBEK 5.6.1900 + 30.6.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
2. kříž - 79/932-934: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, SOLDAT ARTUR ILLNER 17.10.1898 + 11.7.1945
2. kříž - 79/1017-1019: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
3. kříž - 79/935-937: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, UNTEROFFIZIER PAUL SCHIROTTKE 25.10.1919 + MAI 1945
3. kříž - 79/1014-1016: OBERGEFREITER ALFRED UNGER 9.12.1921 + 30.6.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
4. kříž - 79/938-940: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER JULIUS ORTMANN 30.5.1904 + 25.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
4. kříž - 79/1011-1013: REINHOLD HOEVER 14.7.1923 + 4.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, WILHELM DAMM 26.3.1900 + 30.6.1945
5. kříž - 79/941-943: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, OBERGEFREITER GEORG HOCK 23.5.1892 + 28.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
5. kříž - 79/1008-1010: RUDI ENGEL 11.4.1925 + 19.6.1945, HANS KODES 2.12.1925 + 19.6.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
6. kříž - 79/944-946: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
6. kříž - 79/1005-1007: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, JOSEF STANZEL 6.3.1896 + 2.7.1945, FERENCE BATAKI 1917 + 1.7.1945
7. kříž - 79/947-949: GEFREITER JOSEF HOIT 23.1.1925 + APRIL 1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
7. kříž - 79/1002-1004: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
8. kříž - 79/950-952: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, SOLDAT KURT SAEGER 23.3.1927 + 20.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
8. kříž - 79/999-1001: WILHELM BRAUN 23.11.1905 + 2.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER JOSEF GRAFONER 14.12.1908 + 5.7.1945
9. kříž - 79/953-955: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, GRENADIER OTTO STEGERER 20.8.1911 + 15.6.1946
9. kříž - 79/996-998: ALOIS LANGMANN 24.1.1902 + 9.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, JOHANN SCHOISWOHL 2.7.1916 + 14.7.1945
10. kříž - 79/956-958: OBERGEFREITER JOSEF ZELEZNY 12.9.1912 + 24.5.1946, OBERGEFREITER WALTER NOWAK 25.8.1916 + 14.7.1946, ANTON SAMESCH 6.11.1908
10. kříž - 79/993-995: SCHÜTZE HEINZ PUSBACK 13.7.1923 + 17.7.1945, WILHELM EMMERICH 18.7.1905 + 9.7.1945, KARL BITTNER 25.7.1909 + 8.7.1945
11. kříž - 79/959: LUDWIG FLOHR 23.8.1906, WALTER THALHEIMER 17.10.1926
11. kříž - 79/988-989: FELDWEBEL WOLFGANG SPINDLER 22.3.1918 + 9.7.1945, PETER KÜSTER 29.2.1904 + 8.7.1945
12. kříž - 79/960-961: STABSGEFREITER ERNST FAUSER 22.7.1910 + 25.4.1945, UNTEROFFIZIER HEINRICH ETZBACH 29.12.1915 + 29.4.1945, HANS-JÜRGEN KIELBLOCK 2.3.1925 + APRIL 1945, GEFREITER GEORG METZGER 16.10.1911 + 26.4.1945
12. kříž - 79/990-992: KONRAD REINHARTZ 14.4.1915 + 10.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, OBERGEFREITER KARL RAUSCHER 5.4.1904 + 8.7.1945
13. kříž - 79/962-968: ELF UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/985-987: KERACHENKO + 7.7.1945, OBERGEFREITER GERHARD SANDERS 21.7.1902 + 6.7.1945, UNTEROFFIZIER ANTON WITT 25.11.1910 + 5.7.1945
14. kříž (čelní strana): bez nápisu
14. kříž - 79/982-984: ARTHUR DRÄGER 8.9.1907 + 18.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, SOLDAT JOSEF VOLKWEIN 29.8.1902 + 11.7.1945
15. kříž - 79/969-970/971-972: GUNTER SCHWARZ 26.8.1927 + 24.4.1947, GEFREITER PAUL SCHWEIGER 11.12.1914 + 20.4.1947, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, EDUARD SCHUMACHER 17.1.1904 + 14.7.1946
15. kříž - 79/979-981: JOSEF SCHIMMEL 22.7.1887 + 16.7.1945, GEFREITER JOHANN DETHMANN 3.5.1912 + 16.7.1945, OSKAR REBETSKY 11.6.1904 + 14.7.1945
16. kříž - 79/973-975: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, LEUTNANT WILHELM HAARER 2.7.1903 + 1.5.1945, DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
16. kříž - 79/976-978: EFREITER MATHIAS BONGARTZ 24.5.1988 + 17.7.1945, KARL BISCHOF 8.5.1884 + 12.7.1945, CHRISTOPH PRELL 25.5.1903 + 17.7.1945

řada 10:
1. kříž - 79/1023-1024: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, MAX HEIDEN + 11.5.1945
1. kříž - 79/1127-1128: SOLDAT LADISLAUS PFANN 16.5.1924 + 27.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
2. kříž - 79/1025-1027: SOLDAT GUSTAV LACHMANN 18.2.1898 + 26.6.1945, JOSEF SYMALLA 10.3.1888 + 12.6.1945, LEOPOLD BAUER 13.9.1901 + 12.6.1945
2. kříž - 79/1124-1126: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, ERICH LEISER 12.7.1917 + 12.10.1945, HERMANN KLEINHANS 7.11.1903 + 1.10.1945
3. kříž - 79/1028-1030: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, PAUL LOCH 17.8.1906 + 15.6.1945,
3. kříž - 79/1121-1123: LEUTNANT WALTER HASSENSTEIN 3.4.1905 + 12.10.1945, GEFREITER MICHAEL HOSCH 9.2.1897 + 17.10.1945, JOSEF HAIDER 15.12.1907 + 17.10.1945
4. kříž - 79/1031-1033: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, OBERGEFREITER HUGO NEBEL 12.8.1900 + 15.6.1945, FAHNENJUNKER-UNTEROFFIZIER ANTON STÖHR 26.10.1908 + 7.6.1945
4. kříž - 79/1118-1120: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
5. kříž - 79/1034-1036: HAUPTMANN OSKAR HOFFMANN 24.8.1896 + 9.6.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
5. kříž - 79/1115-1117: STABSGEFREITER OTTO KERSTAN 24.6.1916 + 16.4.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
6. kříž - 79/1037-1039: WALTER ROSE 2.3.1900 + 6.6.1945, ADOLF GOLDBERG 27.1.1910 + 9.6.1945, WALTER WESTHOF 29.12.1888 + 4.6.1945
6. kříž - 79/1112-1114: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTEROFFIZIER ADOLF ZEIS 1.8.1922 + 16.4.1945, KRAFTFAHRER FRANZ SCHINDELE 8.11.1901 + 15.4.1945
7. kříž - 79/1040-1042: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
7. kříž - 79/1109-1111: LORENZ PASLER 22.3.1897 + 8.6.1945, MICHAEL EPS 10.1.1913 + 8.6.1945, WALTER SKRZETINPEL + 8.6.1945
8. kříž - 79/1043-1045: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, SOLDAT JOHANN SCHMITZ 24.3.1907 + 8.6.1945
8. kříž - 79/1106-1108: MAJOR HANS-GEORG DRAPE 18.1.1905 + 14.6.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, REINHARD FUHRMANN 1.3.1912 + 8.6.1945
9. kříž - 79/1046-1048: WILHELM PUTZKE 15.2.1901 + 27.6.1945, MAJOR KARL V.CLOSSMANN 2.6.1886 + 27.6.1945, GEFREITER ALFONS SCHWENK 29.8.1914 + 18.6.1945
9. kříž - 79/1103-1105: FRITZ FRIEDRICH 21.5.1900 + 14.6.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/1049-1051: KARL ROBSCHÜTZ 5.6.1898 + 20.6.1945, PAUL REDSCHLAG 21.8.1894 + 23.6.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
10. kříž - 79/1100-1102: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, FRANZ BAUER 7.2.1910 + 17.6.1945, OBERGEFREITER FRITZ LEXOW 12.12.1910 + 16.6.1945
11. kříž - 79/1052-1054: WILHELM THIEBERT + 19.6.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
11. kříž - 79/1097-1099: GEFREITER HANS BONEIG 23.5.1922 + 14.6.1945, UNTEROFFIZIER HUGO HENSEL 4.1.1900 + 8.6.1945, ROBERT WIECZOREK 3.6.1894 + 14.6.1945
12. kříž - 79/1055-1057: OBERGEFREITER JOSEF SPITZ 4.8.1908 + 25.6.1945, ALFONS STRIESEN 16.6.1907 + 24.6.1945, GRENADIER KARL WAGNER 19.12.1910 + 24.6.1945
12. kříž - 79/1094-1096: GEORG RAUSCHER 24.4.1908 + 26.6.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, STABSFELDWEBEL HANS SESSELMANN 19.9.1900 + 14.6.1945
13. kříž - 79/1058-1060: SOLDAT PETER WEIL 9.10.1904 + 25.6.1945, ROGAR MAMETOV + 24.6.1945, GERHARD WEHR 18.7.1928 + 27.6.1945
13. kříž - 79/1091-1093: ALFRED WENZEL + 12.6.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, BRUNO WIENER 19.2.1919 + 26.6.1945
14. kříž - 79/1061-1063: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
14. kříž - 79/1088-1090: RUDOLF LEDER 1.8.1908 + 12.6.1945, OBERGEFREITER HANS ROHDE 14.8.1897 + 22.6.1945, JOSEF TÜRK 6.1.1901 + 12.6.1945
15. kříž - 79/1064-1066: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, GEORG KORUS 26.2.1897 + 29.6.1945
15. kříž - 79/1085-1087: LAJOS KOVACZ 21.12.1923 + 26.6.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER OTTO NOHR 21.4.1902 + 27.6.1945
16. kříž - 79/1067-1069: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, BERNHARD ZWICK 6.9.1913 + 27.6.1945, KURT WALTER 1897 + 29.6.1945
16. kříž - 79/1082-1084: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, ZOLLSEKRETÄR GEORG SCHEIBEL 15.9.1901 + 16.4.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
17. kříž - 79/1070-1072: OBERFELDWEBEL JOSEF HEINL 6.1.1898 + 15.6.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, HANS SCHÖFFMANN 9.7.1926 + 22.6.1945
17. kříž - 79/1079-1081: STABSGEFREITER BERNHARD JASCHNER 4.1.1909 + 1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, BERNHARD HAGEDORN 25.12.1919 + MAI 1945
18. kříž - 79/1073-1075: UNTEROFFIZIER FRANZ ORIOWITSCH 14.10.1905 + 13.4.1945, OSKAR HORING 6.6.1912 + APRIL 1945, OBERGEFREITER JOSEF REIDL 11.3.1901 + 1945
18. kříž - 79/1076-1078: WALTER ECKSTADT 15.2.1901 + 16.4.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN

řada 11:
1. kříž - 79/1129: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
1. kříž - 79/1226: ANDRAS BODROCKOZY 10.10.1919 + 21.9.1945
2. kříž - 79/1130-1132: GEFREITER FRED SCHULZ 5.6.1924 + 21.10.1945, OBERFELDWEBEL EWALD KUNKEL 12.4.1915 + 17.10.1945, FRANZ WOLTER 29.1.1906 + 9.10.1945
2. kříž - 79/1223-1225: GYULLA GERY 1911 + 31.8.1945, VOERSSTURMMANN STEFAN BRINNER 24.11.1900 + 24.8.1945, WERNER FRANKE 2.8.1921 + 2.9.1945
3. kříž - 79/1133-1135: GEFREITER GERHARD DECKERT 3.12.1925 + 5.10.1945, UNTEROFFIZIER WERNER LIERSCH 9.11.1910 + 16.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
3. kříž - 79/1220-1222: JOSEF SZABO 29.9.1919 + 25.8.1945, OBERGEFREITER HEINZ MASSWIG 20.10.1920 + 27.8.1945, ROBERT BROEDE 19.11.1905 + 24.8.1945
4. kříž - 79/1136-1138: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, LEUTNANT HANS EICKELER 6.6.1902 + 18.10.1945
*4. kříž - 79/1217-1219: FERENCE SURI 29.1.1910, OTTO KUPRT 1910 + 26.8.1945, OBERLEUTNANT FRITZ BE?KER 5.6.190? + ??.??.????
5. kříž - 79/1139-1141: SOLDAT FRANZ BUTZKIES 11.1.1894 + 20.10.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
5. kříž - 79/1214-1216: POLIZEIINSPEKTOR OTTO RUGE 4.4.1891 + 31.8.1945, OBERGRENADIER PETER KRÖLL 15.4.1923 + 23.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
6. kříž - 79/1142-1144: GRENADIER EMIL SYBERTZ 1.5.1924 + 23.9.1945, OBERSCHÜTZE BERND TSCHEPE 6.4.1925 + 19.9.1945, PAUL LORENZ 22.10.1926 + 17.9.1945
6. kříž - 79/1211-1213: BENEDIKT ULM 13.2.1921 + 23.6.1945, WALTER BLASS 17.4.1912 + 23.8.1945, SOLDAT ROMAN NOWAK 28.2.1903 + 28.8.1945
7. kříž - 79/1145-1147: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, UNTEROFFIZIER FRIEDHELM GLÖRFELL 22.4.1928 + 23.9.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
7. kříž - 79/1208-1210: ANTAL KISS 1926 + 23.8.1945, JOSEF TICHY 1913 + 24.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
8. kříž - 79/1148-1150: SOLDAT KURT SCHILLING 12.3.1928 + 16.9.1945, HEINZ TEFFERT 22.2.1926 + 1.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
8. kříž - 79/1205-1207: VOLKSSTURMMANN RAIMUND DROSCHEL 7.4.1895 + 24.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, JONAS TOTH 7.5.1904 + 27.8.1945
9. kříž - 79/1151-1153: WERNER DUDEK 9.12.1925 + 18.9.1945, JOSEF PSCHORN 22.8.1919 + 1.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
9. kříž - 79/1202-1204: GEFREITER ALFRED SPITZER 16.12.1904 + 23.8.1945, GEFREITER EWALD HABELMANN 21.12.1925 + 5.9.1945, SOLDAT GÜNTHER KELBERT 30.5.1927 + 24.8.1945
10. kříž - 79/1154-1156: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, PIONIER ALBERT MEYER 21.9.1926 + 3.10.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
10. kříž - 79/1199-1201: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER JOSEF SOFFNER 23.12.1901 + 22.8.1945, OSKAR HILLEBRAND 13.7.1898 + 23.8.1945
11. kříž - 79/1157-1159: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, ARPAD TONCSKA 26.4.1922 + 26.9.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
11. kříž - 79/1196-1198: GEFREITER WILHELM WERNELT 21.5.1901 + 31.8.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
12. kříž - 79/1160-1162: ANTON GAIM 31.10.1902 + 21.9.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, JOSEF SCHRENK 2.8.1904 + 1.10.1945
12. kříž - 79/1193-1195: UNTEROFFIZIER PAUL KASTEL 1.2.1910 + 2.9.1945, SOLDAT STEFAN ZMARZLY 18.9.1911 + 29.8.1945, HEINRICH BUCH 26.4.1919 + 2.9.1945
13. kříž - 79/1163-1165: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER OTTO SCHNEIDER 1.8.1904 + 30.9.1945, RICHARD DRÄGER 19.1.1910 + 21.9.1945
13. kříž - 79/1190-1192: MIHALY CSCHWIND 1913 + 5.9.1945, HANS-JOACHIM REINHARDT 3.2.1915 + 10.9.1945, OBERLEUTNANT GUSTAV SCHISCHKA 6.8.1896 + 4.9.1945
14. kříž - 79/1166-1168: JOSEF BAUER 8.8.1917 + 12.9.1945, JANOS SURINAS 25.1.1925 + 10.9.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
14. kříž - 79/1187-1189: OBERTRUPPFÜHRER WILHELM SAMP 26.3.1905 + 15.9.1945, OBERJÄGER FRANZ DAPFER 20.7.1915 + 27.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
15. kříž - 79/1169-1171: DREI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
15. kříž - 79/1184-1186: OBERSOLDAT HANS DONATH 5.8.1903 + 17.9.1945, UNTEROFFIZIER JOHANN KALTENBÖCK 29.8.1900 + 28.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
16. kříž - 79/1172-1174: FRANZ BAUER 17.10.1902 + 8.10.1945, SOLDAT OSKAR OLSEN 29.1.1901 + 29.9.1945, SOLDAT EMIL PETROLL 3.9.1899 + 23.9.1945
16. kříž - 79/1181-1183: KONRAD PLÖTZ + 1.9.1945, SCHÜTZE FRANZ HECKEL 22.7.1899 + 30.8.1945, HAUPTWACHTMEISTER WALTER SVENSSON 7.4.1897 + 14.9.1945
17. kříž - 79/1175-1177: GEORG BURGHARDT 2.1.1901 + 22.9.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, OBERGEFREITER ERWIN SCHWARZBACH 15.1.1906 + 21.9.1945
17. kříž - 79/1178-1180: STABSGEFREITER FRIEDRICH ERNST 11.4.1913 + 11.9.1945, JOSEF HASPEL 20.12.1916 + 14.9.1945, RUDOLF KRISTEN 26.7.1928 + 13.9.1945

řada 12:
1. kříž - 79/1227-1229: JOSEF OSOKA 28.8.1902 + 3.8.1945, JOHANN KUHN 7.4.1913 + 11.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
1. kříž - 79/1314-1316: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, VOLKSSTURMMANN JOHANES LIPPERT 4.12.1899 + 8.8.1945
2. kříž - 79/1230-1232: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, STABSGEFREITER ALFRED GRÜTZNER 9.1.1921 + 13.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
2. kříž - 79/1311-1313: SOLDAT FRANZ SCHWIENTEK 16.9.1888 + 11.8.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
3. kříž - 79/1233-1235: SOLDAT FRANZ SCHNELLE 28.6.1901 + 4.8.1945, STABSGEFREITER MATTHÄUS RIEDESSER 25.4.1915 + 13.8.1945, GEFREITER WILHELM RATH 13.9.1894 + 3.8.1945
3. kříž - 79/1308-1310: WILHELM TREUTLER 24.2.1905 + 3.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, OBERGEFREITER PAUL ALBRECHT 17.8.1898 + 1.8.1945
4. kříž - 79/1236-1238: OBERGEFREITER BERNHARD THEISS 30.8.1908 + 12.8.1945, VOLKSSTURMFÜHRER JOHANN STEINER 19.10.1887 + 9.8.1945, UNTERÖFFIZIER ERWIN KÄSTNER 8.4.1902 + 5.8.1945
4. kříž - 79/1305-1307: FRANZ KITSCHMER 22.3.1900 + 31.7.1945, HANS REIGL 15.1.1906 + 31.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
5. kříž - 79/1239-1241: WILHELM INGRISCH 29.6.1896 + 8.8.1945, SANDER MAJER 7.4.1899 + 9.8.1945, KARL POLLICH 1902 + 9.8.1945
5. kříž - 79/1302-1304: OBERGEFREITER ERWIN WINTER 4.9.1907 + 1.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, EDUARD ZAHROBSKY 20.2.1904 + 29.7.1945
6. kříž - 79/1242-1244: OBERSOLDAT ERNST SCHARF 13.9.1905 + 10.8.1945, OBERGEFREITER JAKOB STURM 2.6.1904 + 14.8.1945, ANTON STOLPA 6.12.1905 + 11.8.1945
6. kříž - 79/1299-1301: LEOPOLD OFFENBACHNER 10.11.1893 + 29.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, JULIUS KNIESCHE 14.8.1902 + 2.8.1945
7. kříž - 79/1245-1247: WACHTMEISTER DER POLIZEI OTTO WIEGAND 21.2.1899 + 12.8.1945, PAUL ECHTER 1896 + 13.8.1945, RUDOLF MILDNER 10.4.1894 + 15.8.1945
7. kříž - 79/1296-1298: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER THEODOR HALLENBACH 6.5.1891 + 30.7.1945, GRENADIER HANS GROMEN 18.8.1925 + 31.7.1945
8. kříž - 79/1248-1250: SOLDAT HEINRICH WATERLOO 26.4.1902 + 20.8.1945, AUGUST PIERHAUER 1914 + 17.8.1945, MARTIN GINTER 18.1.1900 + 20.8.1945
8. kříž - 79/1293-1295: ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN, FRANZ LEZAK 2.12.1888 + 29.7.1945
9. kříž - 79/1251-1253: MIKLOS HAJOS 15.11.1898 + 21.8.1945, OBERLEUTNANT FRITZ ZILLMER 6.1.1900 + 21.8.1945, GEFREITER ALFRED HEGER 21.5.1904 + 19.8.1945
9. kříž - 79/1290-1292: EMIL GRAUERT 1886 + 26.7.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
10. kříž - 79/1254-1256: KURT WAEGE 22.9.1902 + 17.8.1945, VOLKSSTURMMANN KARL FROMEL 12.6.1899 + 18.8.1945, STABSGEFREITER AUGUST HITTLER 22.5.1911 + 17.8.1945
10. kříž - 79/1287-1289: HAUPTMANN KARL BEYER 3.8.1893 + 26.7.1945, ERICH BARUTZKY 1.11.1884 + 28.7.1945, KARL BÄSSLER 8.3.1888 + AUG.1945
11. kříž - 79/1257-1259: WILHELM ASMUS 4.1.1898 + 18.8.1945, WILHELM DAMM 4.7.1904 + 26.8.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT
11. kříž - 79/1284-1286: HEINRICH BRANDSTETTER 2.7.1898 + 28.7.1945, GEFREITER FRANZ CEJKA 2.12.1900 + 20.7.1945, SOLDAT ARTUR HANKE 31.10.1902 + 28.7.1945
12. kříž - 79/1260-1262: OBERGEFREITER OTTO MÜHLBERGER 24.9.1905 + 17.8.1945, VOLKSSTURMMANN GERHARD JUNGMANN 5.9.1924 + 19.8.1945´, UNTEROFFIZIER HELMUT PRELLE 18.1.1921 + 18.8.1945
12. kříž - 79/1821-1823: SANDOR MICHALY 14.5.1906 + 23.7.1945, ZWEI UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN
13. kříž - 79/1263-1265: KURT NAGEL 11.3.1911 + 18.8.1945, JANOS CZEKUS 1898 + 6.9.1945, ALFRED ELSNER 26.6.1908 + 10.9.1945
13. kříž - 79/1278-1280: OBERGEFREITER KARL PROBST 5.5.1922 + 26.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, GEFREITER ALFRED HANSEN 11.8.1905 + 28.7.1945
14. kříž - 79/1266-1268: ERICH JENSEN + 11.9.1945, KARL POLIFKA 23.8.1887 + 12.9.1945, SOLDAT FRIEDRICH ROTHFUSS 18.1.1909 + 7.9.1945
14. kříž - 79/1275-1277: SCHÜTZE FRITZ REICHELT 13.1.1908 + 29.7.1945, GRENADIER ANTON REICH 10.2.1923 + 25.7.1945, GEFREITER GÜNTHER SPLIETH 12.8.1901 + 18.7.1945
15. kříž - 79/1269-1271: EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, ADOLF HENZE 1911 + 13.9.1945, ALOIS HOFLER 15.5.1914 + 7.9.1945
15. kříž - 79/1272-1274: OBERGEFREITER JOSEF HYLLA 5.3.1919 + 23.7.1945, EIN UNBEKANNTER DEUTSCHER SOLDAT, STABSGEFREITER HERMANN DEGENS 26.11.1914 + 27.7.1945
Poznámka:

- * označuje z fotografií nečitelné náhrobky
- v řadě 9, kříž 16 (79/976-978) je chybně uvedené jedno datum narození jako 24.5.1988
- kompletní fotodokumentace v offline archivu
- celkem 258 vpm (27+26+25+24+24+23+22+20+16+18+17+15+1), v CEVH vedeno jako 605 VH
- seznam pohřbených + čísla CEVH: http://www.vets.cz/9946-skupina-79_seznam-pohrbenych/


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován
Toto místo je počítáno jako 258 VPM
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. Petr Tichý, Ing. František Jedlička, Vojtěch Stráník
Příprava dat: Aleš Zahradníček

Urna Josef Pospíšil - místo je zrušené

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      více o hřbitovu:
      https://encyklopedie.brna.cz/home-mmb/?acc=profil_domu&load=318
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Petr Kudláček, 22.09.2019
Umístění: Brno, Vídeňská 96, Ústřední hřbitov, urnový háj
Nápis:
není znám - urna zrušena
Poznámka:

Pilot svob. Josef Pospíšil a pozorovatel des. asp. Štěpán Černý zahynuli 3.8.1931 při letecké nehodě v obci Velké Pavlovice, okr. Břeclav. Šlo o leteckou nekázeň nad bydlištěm Štěpána Černého. Popis a foto nehody na stránkách Letecké badatelny http://www.leteckabadatelna.cz/havarie-a-sestrely/detail/517/
Pilot svob. Josef Pospíšil, nar. 1909, pocházel z Brna. Dne 7.8.1931 byly jeho ostatky zpopelněny v krematoriu města Brna, a dne 30.10.1931 byla jeho urna předána k uložení v urnovém háji. Zde na ÚH Brno byla uložena do 25. nebo 30. července 1973, kdy byla vyjmuta a popel Josefa Pospíšila rozptýlen na rozptylové loučce R1 (jiná v roce 1973 na ÚH nebyla). Tyto informace pocházejí od správy hřbitova z a dokladů, uložených v Archivu města Brna.
V novinách Pozor vyšel dne 4.8.1931 o nehodě tento článek: Dva vojenští letci z Olomouce zaplatili životem nedovolenou úchylku z trati. Při cvičném letu zřítil se v pondělí dopoledne letoun 2. leteckého pluku v Olomouci A-11.77 u Velkých Pavlovic na Hustopečsku. Letadlo řítilo se k zemi velkou rychlostí a po pádu se ihned rozbilo. Trosky se vzňaly a z hořícího letadla byly vytaženy zuhelnatělé mrtvoly členů posádky letounu: pilota svobodníka Pospíšila a pozorovatele desátníka aspiranta Štěpána Černého. Na místo katastrofy odjela ihned komise 2. leteckého pluku v Olomouci, aby zjistila příčinu neštěstí. Letadlo zřítilo se v kraji, v němž se cvičení nekonalo. Desátník Černý pochází však z Velkých Pavlovic a patrně se chtěl ukázati svým spoluobčanům na letadle. Pilot Pospíšil odbočil z předepsané dráhy a tragika neštěstí vyvrcholila v tom, že letadlo se zřítilo právě u rodné a domovské obce Černého. Úchylku od předpisů zaplatili oba vojíni životem.
Více na stránkách Letecké badatelny http://www.leteckabadatelna.cz/havarie-a-sestrely/detail/517/
a na stránkách Wikipedie; v článku Letecké nehody vojenských strojů České a Československé republiky. https://cs.wikipedia.org/wiki/Leteck%C3%A9_nehody_vojensk%C3%BDch_stroj%C5%AF_%C4%8Cesk%C3%A9_a_%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9_republiky


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°10'9.07'' E16°35'37.98'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Petr Kudláček