Brno

Hrob Bohuslav Červenka

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Skýpala, 02.07.2019
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov
Nápis:
PH. MR. BOHUSLAV ČERVENKA
PLUKOVNÍK LÉKARNICTVA
* 14.8.1879 + 21.12.1960
Poznámka:

Bohuslav Červenka se narodil v Nepomuku. Po studiích na gymnáziu a na vysoké škole pracoval jako magistr lékárny. Zajat byl jako medikamentní akcessista posádkové lékárny v pevnosti Přemyšl dne 22.3.1915. Do čs. vojska se přihlásil dne 20.8.1917 a byl jako vojín zařazen k 4. střeleckému pluku (čs. legií na Rusi). V čs. legiích službu ukončil jako podplukovník hlávního lékoskladu ve Vladivostoku.
(zdroj: databáze VÚA)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°10'17.91'' E16°35'24.42''
Pomník přidal: Marek Skýpala

Hrob Václav Bogdálek

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Skýpala, 02.07.2019
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov
Nápis:
(bez nápisu)
Poznámka:

Na rozptylové loučce Ústředního hřbitova v Brně byl rozptýlen popel z ostatků čs. legionáře Václava Bogdálka.
Václav Bogdálek se dne 27.9.1897 narodil v Divákách. Pracoval jako rolník. V červnu 1915 byl odveden a v říjnu nastoupil k c.k. 24. střeleckému pluku. Zajat byl na Piavě dne 2.7.1918 jako vojín 1. střeleckého pluku. Dne 22.9.1918 nastoupil k 35. pěšímu pluku (italských legií). Po návratu do ČSR bojoval na Těšínsku a na Slovensku. V bojích u Muraně byl zraněn. V prosinci 1920 byl demobilizován. Poté sloužil u policie v Brně. Po II. světové válce sloužil v zajateckém táboře v Maloměřicích. V důchodu pracoval jako zedník. Zemřel dne 31.10.1986 v Brně - Husovicích.
(zdroj: Trávníček Fr.: (ne)Zapomenutí legionářští "bráškové" Kloboucko. Spolek vojenské historie Valtice, 2018.)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°10'14.34'' E16°35'26.36'' (střed Rozptylové loučky)
Pomník přidal: Marek Skýpala

Hrob Bartoloměj Ryšavý

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Skýpala, 02.07.2019
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov
Nápis:
(bez nápisu)
Poznámka:

Na rozptylové loučce Ústředního hřbitova v Brně byl rozptýlen popel z ostatků čs. legionáře Bartoloměje Ryšavého.
Bartoloměj Ryšavý se narodil dne 24. srpna 1895 v Divácích. Po obecné škole pracoval jako dělník. Do c.k. armády narukoval dne 15.11.1915 k 24. zeměbraneckému pěšímu pluku do Vídně. Na italské frontě však sloužil v Domobraneckém praporu 37. Dne 14.5.1917 padl do zajetí. V dubnu 1918 se přihlásil do čs. vojska a byl zařazen k 31. pěšímu pluku (italských legií). Na konci války přešel k 51. lehkému dělostřeleckému pluku a s ním bojoval na Slovensku. Z čs. armády přešel k Finanční stráži, kde sloužil v LIttmanově. Na Slovensku působil do roku 1938, následně slouzžil ve Fryštátě. Před stářím ještě byl vrátným ve Vazební věznici v Brně. Zemřel dne 28.10.1981 ve Vranovicích.
(zdroj: Trávníček Fr.: (ne)Zapomenutí legionářští "bráškové" Kloboucko. Spolek vojenské historie Valtice, 2018.)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°10'14.34'' E16°35'26.36'' (střed Rozptylové loučky)
Pomník přidal: Marek Skýpala

Hrob František Forejtník

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Marek Skýpala, 02.07.2019
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov
Nápis:
(bez nápisu)
Poznámka:

Na rozptylové loučce Ústředního hřbitova v Brně byl rozptýlen popel z ostatků čs. legionáře Františka Forejtníka.
František Forejtník se narodil dne 19. srpna 1899 v Kloboukách u Brna. V červnu 1919 nastoupil k čs. vojsku ve Francii, a to k 24. střeleckému pluku. Jeho předchozí osudy jsou nyní neznámé. V červenci 1919 byl pak demobilizován. Pracoval jako dělník na dráze. Bydlel v Břeclavi. Zemřel ve Valticích dne 20. ledna 1980.
(zdroj: Trávníček Fr.: (ne)Zapomenutí legionářští "bráškové" Kloboucko. Spolek vojenské historie Valtice, 2018.)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°10'14.34'' E16°35'26.36'' (střed Rozptylové loučky)
Pomník přidal: Marek Skýpala

Hrob Rudolf Svoboda

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Petr Kudláček, 29.06.2019
Umístění: Brno, Vídeňská 307/96, Ústřední hřbitov Brno, skupina 81, řada 2, hrob č. 211-213
Nápis:
RUDOLF SVOBODA
14.4.1909 - 10.3.1932
Poznámka:

Pilot des. Rudolf Svoboda od 7. letky LP2 zemřel 10.3.1932 následkem zranění, utrpěného 8.3.1932 při letecké nehodě na letecké střelnici u obce Kocourovec, ve vojenském újezdu Libavá. Pozorovatel npor. Karel Lašek (Laška, Laššek) pravděpodobně přežil.
V novinách Pozor ze dne 9.3.1932 je psáno: Olomouc 8. března. Dnes před 13. hodinou polední došlo na vojenské střelnici v Kocourovci u Olomouce k velké havárii letadla. Na kocourovské polní střelnici konala se totiž první den cvičná střelba leteckého pluku 2 na pozemní cíle. Střelby se také zúčastnil letoun A-11-140, řízený desátníkem pilotem Svobodou a obsazený nadporučíkem pozorovatelem Laškem. V zatáčce a ve výši asi 200 m nad cvičištěm ztratil pojednou letoun z neznámých důvodů rychlost, dostal se do vývrtky a zřítil se přímo k zemi. Z úplně roztříštěného letadla byli vytaženi těžce zraněný desátník Svoboda, jehož stav je krajně vážný, a nadp. Laška, jehož vnitřní poranění není tak osudné, jako u Svobody. Leč ani u tohoto letce není ztracena naděje, že bude zachován životu. Na místo nehody dostavila se letecká komise, která vyšetřuje příčinu neštěstí.
Smuteční oznámení a foto havarovaného letounu pochází z kroniky Leteckého pluku 2, s laskavým svolením Aviatik – cs Olomouc

Další na stránkách Wikipedie; v článku Letecké nehody vojenských strojů České a Československé republiky. https://cs.wikipedia.org/wiki/Leteck%C3%A9_nehody_vojensk%C3%BDch_stroj%C5%AF_%C4%8Cesk%C3%A9_a_%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9_republiky


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°10'1.74'' E16°35'47.29''
Pomník přidal: Petr Kudláček

Vojenský hřbitov vojáků Brněnské posádky a zemřelých v Brně na následky 1. světové války

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ivo Šťastný, 25.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, sk. 73
Nápis:
VOJÁKŮM
BRNĚNSKÉ
POSÁDKY
Poznámka:

V této části vojenských hřbitovů jsou soustředěny hroby a pomníky vojáků rakousko – uherské armády z období 1914 – 1918 a hroby vojáků brněnské posádky zemřelých po roce 1918.
Seznam pohřbených osob v 175 VPM (detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=1155363, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)
CZE-6203-30501 Hrob čs. vojáka postřeleného na hranici po Mnichovském diktátu, Tomáš Morávek, CZE-6203-32152 Alois Hubáček, CZE-6203-32153 Augustin Špaček, CZE-6203-32154 Karel Malásek, CZE-6203-32155 Jaroslav Douša, CZE-6203-32156 Jakub Řídký, CZE-6203-32157, CZE-6203-32160 Karel Lyko, CZE-6203-32161 Viktor Weiss, CZE-6203-32162 Oldřich Dvořák, CZE-6203-32163 Ivanovič Afanasij Sučenko, CZE-6203-32164 Leonid Semjenov, CZE-6203-32166 Karel Svoboda, CZE-6203-32167 Emil Starý, CZE-6203-32168 Janoš Bognar, CZE-6203-32169 Josef Kramář, CZE-6203-32170 Bernard Koukal, CZE-6203-32171 ,CZE-6203-32172 Josef Sychra, CZE-6203-32174 František Bubla, CZE-6203-32175 Josef Jurčík, CZE-6203-32176 Alois Rosendorf, CZE-6203-32177 Ferdinand Jarolím, CZE-6203-32178 František Krška, CZE-6203-32179 Josef Kubeš, CZE-6203-32180 František Cabák, CZE-6203-32181 František Daněk, CZE-6203-32182 ,CZE-6203-32183 František Novák, CZE-6203-32184 Julius Kozák, CZE-6203-32185 Josef Prokopec, CZE-6203-32186 Augustin Voůf, CZE-6203-32187 Karel Černý, CZE-6203-32188 Bohumil Dohnal, CZE-6203-32189 Josef Odloucký, CZE-6203-32190 Eduard Slaneček, CZE-6203-32191 Vilém Kupčík, CZE-6203-32192 Jan Šuda, CZE-6203-32193 František Višňa, CZE-6203-32202 Jan Válek, CZE-6203-32203 František John, CZE-6203-32204 Jan Chalupa, CZE-6203-32205 František Hodný, CZE-6203-32206 Josef Thien, CZE-6203-32207 Antonín Kvíčala, CZE-6203-32208 František Gabriel, CZE-6203-32209 František Chmela, CZE-6203-32210 Karel Picha, CZE-6203-32211 Vincenc Kovář, CZE-6203-32212 František Hora, CZE-6203-32213 Antonín Sedláček, CZE-6203-32214 Jan Kozák, CZE-6203-32215 Štěpán Brázda, CZE-6203-32216 Bohumil Fišer, CZE-6203-32217 Pavel Mach, CZE-6203-32218 Rudolf Birampla, CZE-6203-32219 František Kořínek, CZE-6203-32220 Jan Přeslička, CZE-6203-32221 Jan Čaloud, CZE-6203-32222 Florian Dudaš, CZE-6203-32223 Jakub Kroupa, CZE-6203-32224 František Mrázek, CZE-6203-32225 Gustav Toufar, CZE-6203-32226 Emanuel Škarvada, CZE-6203-32227 Jan Macha, CZE-6203-32228 Jan Straník, CZE-6203-32229 Karel Vychopoň, CZE-6203-32230 Gustav Veselý, CZE-6203-32231 Josef Dvořák, CZE-6203-32232 Josef Hubner, CZE-6203-32233 Josef Hájek, CZE-6203-32234 Václav Dlapal, CZE-6203-32235 Antonín Hlas, CZE-6203-32236 Jaroslav Mrňous, CZE-6203-32237 Antonín Kmoch, CZE-6203-32238 Alois Vávra, CZE-6203-32239 František Vaníček, CZE-6203-32240 Jan Brabec, CZE-6203-32241 Josef Myslím, CZE-6203-32242 František Vaňura, CZE-6203-32243 Pantofil Kornea, CZE-6203-32244 Jan Tranda, CZE-6203-32245 Richard Jurda, CZE-6203-32246 František Žákovský, CZE-6203-32247 Jan Samolák, CZE-6203-32248 Antonín Vystavěl, CZE-6203-32249 Antonín Steliga, CZE-6203-32255 Alois Jakubec, CZE-6203-32256 Jan Vališ, CZE-6203-32257 Alois Zapletal, CZE-6203-32259 Eduard Fiala, CZE-6203-32260 Karel Vysloužil, CZE-6203-32261 Josef Spaniel, CZE-6203-32262 Rudolf Orálek, CZE-6203-32264 Bedřich Kincl, CZE-6203-32265 Inocenc Skabalík, CZE-6203-32267 Ferdinand Schober, CZE-6203-32269 František Abrahámek, CZE-6203-32270 Alois Kříž, CZE-6203-32271 František Štěpán, CZE-6203-32272 Vendelín Adamec, CZE-6203-32273 Karel Král, CZE-6203-32274 František Chládek, CZE-6203-32275 Rudolf Přidalík, CZE-6203-32276 Karel Bláha, CZE-6203-32277 František Jurnikl, CZE-6203-32278 Jan Brázda, CZE-6203-32279 Jan Vantor, CZE-6203-32280 Jan Vala, CZE-6203-32281 Jan Roháč, CZE-6203-32282 František Hobler, CZE-6203-32283 František Drabík, CZE-6203-32284 Rudolf Oharek, CZE-6203-32285 Václav Křípal, CZE-6203-32286 Josef Gross, CZE-6203-32290 Jan Wolkenstein, CZE-6203-32291 Jan Horák, CZE-6203-32293 Jan Bursar, CZE-6203-32294 Jan Blechšmid, CZE-6203-32295 František Hrabovský, CZE-6203-32296 František Cibulka, CZE-6203-32297 Josef Rohlíček, CZE-6203-32298 Jan Václavek, CZE-6203-32299 Josef Pokorný, CZE-6203-32300 Jaroslav Sutwirth, CZE-6203-32301 Josef Heindl, CZE-6203-32302 Jan Petrůj, CZE-6203-32303 Karel Opatrný, CZE-6203-32306 Antonín Horák, CZE-6203-32307 Josef Hanuš, CZE-6203-32308 Robert Weinhofer, CZE-6203-32309 Julius Petříček, CZE-6203-32311 Jan Suchánek, CZE-6203-32312 Čěněk Kocmann, CZE-6203-32316 František Mazura, CZE-6203-32317 Antonín Kopelent, CZE-6203-32318 Leopold Šírek, CZE-6203-32319 Adolf Novotný, CZE-6203-32320 Jan Lacina, CZE-6203-32321 Hynek Linska, CZE-6203-32322 Ferdinand Radšuk, CZE-6203-32323 Kašpar Kosa, CZE-6203-32324 Antonín Nepraš, CZE-6203-32325 Michal Pernica, CZE-6203-32327 Jan Sedlický, CZE-6203-32328 Karel Moravec, CZE-6203-32329 Josef Řezáč, CZE-6203-32330 František Martínek, CZE-6203-32331 František Kolaja, CZE-6203-32332 Tomáš Fučík, CZE-6203-32333 Štěpán Kaderka, CZE-6203-32342 František Líbal, CZE-6203-32343 František Šimčík, CZE-6203-32344 Šebestian Krajíček, CZE-6203-32345 Josef Vendig, CZE-6203-32346 Alois Mohelský, CZE-6203-32354 František Nedorostka, CZE-6203-32355 Antonín Láb, CZE-6203-32356 Vilém Schwarz, CZE-6203-32357 Karel Irran, CZE-6203-32358 Karel Běhunčík, CZE-6203-32359 František Dozbaba, CZE-6203-32361 Adolf Kubica, CZE-6203-32363 Ludvík Horký, CZE-6203-32364 František Koláček, CZE-6203-32365 Cyryl Pospíšil, CZE-6203-32366 Václav Ježek, CZE-6203-32382 Josef Rafaj, CZE-6203-32383 František Trtílek, CZE-6203-32385 František Krajíček, CZE-6203-32386 Antonín Máša, CZE-6203-32387 Antonín Kos, CZE-6203-32389 František Matouš, CZE-6203-37785 Stanislav Hotárek, CZE-6203-37867 Jan Junek
(zdroj databáze CEVH MO ČR)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 175 VPM
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Vojenský hřbitov Obětí 1. světové války

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ivo Šťastný, 25.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, sk. 66
Nápis:
PADLÝM OBĚTEM
SVĚTOVÉ VÁLKY
Poznámka:

V této části vojenských hřbitovů jsou soustředěny hroby a pomníky vojáků rakousko – uherské armády z období 1914 - 1918.
Seznam pohřbených osob v 1957 VPM (detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=859448, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)
CZE-6203-28898 Ondřej Beran, CZE-6203-28899 Oskar Reichelt, CZE-6203-28900 Karel Šrámek, CZE-6203-28901 Michael Filzweiser, CZE-6203-28902 Jan Skrzyniasz, CZE-6203-28903 , CZE-6203-28904František Lehner, CZE-6203-28905 Bedřich Hartl, CZE-6203-28907 František Veselý, CZE-6203-28909 Michael Gneiszt, CZE-6203-28910 Jan Promer, CZE-6203-28919 Josef Kilian, CZE-6203-28920 František Kubát, CZE-6203-28921 František Oberbauer, CZE-6203-28922 Jan Dubský, CZE-6203-28923 Josef Pilz, CZE-6203-28924 Jakob Dumat, CZE-6203-28925 Jindřich Stawacz, CZE-6203-28926 Karel Jung, CZE-6203-28927 Josef Hobart, CZE-6203-28928 Alois Bartoš, CZE-6203-28929 František Stana, CZE-6203-28930 Jan Pecka, CZE-6203-28931 Leopold Heidinger, CZE-6203-28932 Rufolf Žurek, CZE-6203-28933 Rudolf Wagner, CZE-6203-28934 Josef Tengelits, CZE-6203-28935 Jan Kiss, CZE-6203-28936 Vilém Pudil, CZE-6203-28937 Josef Ovesný, CZE-6203-28938 Rudolf Weber, CZE-6203-28956 František Houška, CZE-6203-28957 Julius Pretorg, CZE-6203-28958 Štěpán Tybinka, CZE-6203-28963 Antonín Kalcher, CZE-6203-28964 Jan Hattinger, CZE-6203-28965 Alfred Forst, CZE-6203-28966 František Staminger, CZE-6203-28967 Vojtěch Komárek, CZE-6203-28968 Jan Hillebrand, CZE-6203-28969 František Fuksa, CZE-6203-28970 Libor Kunda, CZE-6203-28971 Rudolf Valnefel, CZE-6203-28972 František Fár, CZE-6203-28973 Jan Bartsek, CZE-6203-28974 Jan Chareš, CZE-6203-28975 František Kuziel, CZE-6203-28976 Josef Herzmann, CZE-6203-28977 Jan Tinz, CZE-6203-28978 František Kobler, CZE-6203-28979 Antonín Luser, CZE-6203-28980 Emerich Schmidt, CZE-6203-28981 , CZE-6203-28982 Augustin Veber, CZE-6203-28983 Jan Kirth, CZE-6203-28984 Ludvík Mec, CZE-6203-28985 Alois Schatz, CZE-6203-28986 Pavel Veber, CZE-6203-28987 Alois Steiniger, CZE-6203-28988 Josef Kovacs, CZE-6203-28991 František Wagner, CZE-6203-28992 Ruckel, CZE-6203-28993 Pavel Bronski, CZE-6203-28994 František Fabiš, CZE-6203-28996 Štěpán Voros, CZE-6203-28997 Michal Spindinov, CZE-6203-28999 Jan Galat, CZE-6203-29000 Karel Tichovský, CZE-6203-29009 Demeter Tokarczyk, CZE-6203-29010 Štěpán Jaroš, CZE-6203-29012 Štěpán Kuželo, CZE-6203-29013 Bedřich Wagner, CZE-6203-29014 Jan Vavřenič, CZE-6203-29015 Antonín Bagus, CZE-6203-29016 Ludvík Dylak, CZE-6203-29018 Matyáš Lindenthaler, CZE-6203-29019 Pavel Lakotka, CZE-6203-29021 František Seintner, CZE-6203-29023 Jan Rusniak, CZE-6203-29024 Josef Motyczka, CZE-6203-29026 Josef Kaprysna, CZE-6203-29027 Josef Ruckert, CZE-6203-29028 Josef Csisár, CZE-6203-29029 Jan Kobilka, CZE-6203-29030 Štěpán Kočib, CZE-6203-29031 František Guyr, CZE-6203-29032 Petr Reitbauer, CZE-6203-29033 Josef Almasi, CZE-6203-29046 Martin Gyorgy, CZE-6203-29054 František Borczyk, CZE-6203-29055 Jan Vojtasik, CZE-6203-29056 Vasil Szesubelka, CZE-6203-29057 František Wawru, CZE-6203-29058 Augustin Blaňka, CZE-6203-29059 Josef Valtosz, CZE-6203-29060 Antonín Stařecký, CZE-6203-29061 Rudolf Obšík, CZE-6203-29082 František Ilek, CZE-6203-29083 Jan Zstupík, CZE-6203-29084 Rochus Neunrurer, CZE-6203-29085 Ludvík Schoberwalter, CZE-6203-29086 Josef Maurer, CZE-6203-29087 Eduard Mallinger, CZE-6203-29088 Elek Boer, CZE-6203-29089 Josef Maňák, CZE-6203-29093 Bartoloměj Polanský, CZE-6203-29094 Cesare Bisoffi, CZE-6203-29096 Michal Lazarczyk, CZE-6203-29097 Josef Stolařík, CZE-6203-29099 Josef Dreiszker, CZE-6203-29100 Štěpán Faro, CZE-6203-29104 František Losenberger, CZE-6203-29105 Jan Szabo, CZE-6203-29106 Martin Rajto, CZE-6203-29107 Emerich Dolgosz, CZE-6203-29108 František Jelínek, CZE-6203-29110 Daniel Dubravec, CZE-6203-29111 Śimon Terészack, CZE-6203-29112 Ondřej Várga, CZE-6203-29116 Jan Rirsch, CZE-6203-29122 Josef Zelenka, CZE-6203-29123 Ondřej Oravecz, CZE-6203-29124 Josef Gallty, CZE-6203-29125 Jan Ullmann, CZE-6203-29126 Bohumil Kargl, CZE-6203-29127 Artur Landberder, CZE-6203-29129 Jan Enekes, CZE-6203-29131 František Severa, CZE-6203-29132 Stanislav Stromický, CZE-6203-29133 Antonín Hereš, CZE-6203-29134 Vilém Schleger, CZE-6203-29135 František Leitner, CZE-6203-29136 Alois Chesi, CZE-6203-29137 Josef Koudelka, CZE-6203-29138 Jan Schmeitz, CZE-6203-29141 Alexandr Garay, CZE-6203-29142 Josef Gstrein, CZE-6203-29143 Alexandr Jenisz, CZE-6203-29144 Jan Volejník, CZE-6203-29145 Jan Mackův, CZE-6203-29146 František Zagyi, CZE-6203-29147 František Augustin, CZE-6203-29148 Emanuel Pavlík, CZE-6203-29149 Michael Nagy, CZE-6203-29150 Stanislav Pelz, CZE-6203-29151 Janoš Nemet, CZE-6203-29152 Jan Bruckl, CZE-6203-29153 Štěpán Kovacs, CZE-6203-29154 Josef Steurer, CZE-6203-29155 František Urban, CZE-6203-29156 Václav Bombela, CZE-6203-29157 Jan Rainer, CZE-6203-29158 Jan Heller, CZE-6203-29159 Umberto Giori, CZE-6203-29160 Rudolf Punčochář, CZE-6203-29161 Jan Šaško, CZE-6203-29162 František Forstner, CZE-6203-29165 Pavel Kovacs, CZE-6203-29171 Julius Hauser, CZE-6203-29172 Alois Galasz, CZE-6203-29173 Petro Seppi, CZE-6203-29174 Alexandr Lippart, CZE-6203-29175 Jan Bocnan, CZE-6203-29176 Teodor Chanás, CZE-6203-29177 Štěpán Bologh, CZE-6203-29178 Matěj Braumayer, CZE-6203-29179 Jiří Kostya, CZE-6203-29180 Jan Myška, CZE-6203-29181 Josef Prokeš, CZE-6203-29183 Augusto Ciola, CZE-6203-29184 Josef Macek, CZE-6203-29185 Rudolf Ritsch, CZE-6203-29186 Vojtěch Šrámek, CZE-6203-29188 Karel Aschenbrener, CZE-6203-29190 Josef Nemeth, CZE-6203-29191 Ondřej Herka, CZE-6203-29192 Jan Szymanski, CZE-6203-29193 Jiří Švidryk, CZE-6203-29195 Josef Lonczak, CZE-6203-29196 Jan Dallinger, CZE-6203-29197 Jan Bůj, CZE-6203-29198 Jan Klemencz, CZE-6203-29199 Hričko Jazenak, CZE-6203-29200 Mikuláš Dzuba, CZE-6203-29201 Tomáš Kojda, CZE-6203-29202 Viktor Kiss, CZE-6203-29203 Jan Králík, CZE-6203-29204 Jan Maresz, CZE-6203-29205 Ludvík Toth, CZE-6203-29206 Ludvík Huber, CZE-6203-29208 Josef Tyaz, CZE-6203-29209 Reimund Scholz, CZE-6203-29210 Vasil Hrynek, CZE-6203-29214 Petro Streliec, CZE-6203-29215 Michal Semuel, CZE-6203-29217 Jan Matys, CZE-6203-29219 Demetro Bulyk, CZE-6203-29221 František Schneider, CZE-6203-29222 Jindřich Eberl, CZE-6203-29223 Josef Piller, CZE-6203-29224 Ondřej Repaski, CZE-6203-29227 , CZE-6203-29228 Michal Kopeičuk, CZE-6203-29229 Josef Frisz, CZE-6203-29230 Mikuláš Rjaszka, CZE-6203-29231 Jiří Baller, CZE-6203-29232 Petr Zuch, CZE-6203-29233 Emerich Svos, CZE-6203-29234 Josef Ferenz, CZE-6203-29235 František Skypala, CZE-6203-29236 Josef Novák, CZE-6203-29237 František Kopeček, CZE-6203-29238 Nikola Papasnyak, CZE-6203-29239 Štěpán Melzer, CZE-6203-29240 Matyas Steffel, CZE-6203-29241 Jan Ungur, CZE-6203-29242 Karel Helping, CZE-6203-29243 Jakob Pietricky, CZE-6203-29244 František Fojtík, CZE-6203-29245 Jan Benay, CZE-6203-29248 Josef Svaldi, CZE-6203-29249 Ondřej Ferenz, CZE-6203-29250 Michael Balog, CZE-6203-29251 Josef Roldecz, CZE-6203-29252 Gabriel Monczuk, CZE-6203-29253 Karel Skřičík, CZE-6203-29255 Michael Siewert, CZE-6203-29256 Ludvík Henyel, CZE-6203-29258 Alois Brandl, CZE-6203-29259 Jiří Ondráček, CZE-6203-29260 Stanislav Janicki, CZE-6203-29261 Jan Eros, CZE-6203-29262 Emerich Gyongy, CZE-6203-29263 Josef Loffler, CZE-6203-29264 Josef Weinbock, CZE-6203-29265 Josef Polcar, CZE-6203-29266 Ferdinand Kranz, CZE-6203-29267 Jan Niezgoda, CZE-6203-29268 Jan Toth, CZE-6203-29269 Josef Hrtan, CZE-6203-29270 Michael Misik, CZE-6203-29271 Antonio Compagno, CZE-6203-29273 Bedřich Schwedler, CZE-6203-29274 Adolf Plch, CZE-6203-29275 Josef Trčka, CZE-6203-29278 Antonín Šebestík, CZE-6203-29279 Karel Harmuth, CZE-6203-29280 Josef Muller, CZE-6203-29281 Method Vlasič, CZE-6203-29282 Michal Skaczyszyn, CZE-6203-29283 Josef Prutký, CZE-6203-29284 Michal Hernyk, CZE-6203-29285 František Račkovský, CZE-6203-29286 Bedřich Jokl, CZE-6203-29287 Josef Szabo, CZE-6203-29288 František Autek, CZE-6203-29289 Josef Greiner, CZE-6203-29291 Gustav Lasák, CZE-6203-29292 Jakub Puchala, CZE-6203-29293 Jan Kašpar, CZE-6203-29297 Josef Viederin, CZE-6203-29298 Josef Balasko, CZE-6203-29299 Štěpán Jurkovič, CZE-6203-29300 Josef Magrisch, CZE-6203-29301 Samuel Groer, CZE-6203-29302 Ambrož Knot, CZE-6203-29303 Jiří Mates, CZE-6203-29304 František Bauer, CZE-6203-29305 František Králíček, CZE-6203-29306 Jan Glatz, CZE-6203-29307 Ruppert Wallner, CZE-6203-29308 Jan Loeb, CZE-6203-29309 Pavel Špalek, CZE-6203-29310 Josef Liška, CZE-6203-29311 Vincenc Majda, CZE-6203-29312 Vladislav Hartl, CZE-6203-29313 Ivan Tétel, CZE-6203-29315 Jaroslav Boula, CZE-6203-29316 Pavel Taivarko, CZE-6203-29317 Josef Popelka, CZE-6203-29318 Antonín Kastl, CZE-6203-29319 Antonín Kastl, CZE-6203-29320 Konrád Maresch, CZE-6203-29321 Pavel Hasz, CZE-6203-29322 Ignác Curynar, CZE-6203-29323 Michal Kulenecz, CZE-6203-29324 Michael Garba, CZE-6203-29325 John Trupl, CZE-6203-29326 Jan Ignasz, CZE-6203-29327 Josef Čáp, CZE-6203-29328 Jan Turczan, CZE-6203-29329 Petr Hodan, CZE-6203-29330 Jiří Steinbach, CZE-6203-29331 Josef Smidl, CZE-6203-29332 Jiří Bodar, CZE-6203-29333 Ludvík Binderberger, CZE-6203-29334 Aron Nagy, CZE-6203-29335 Antonín Czipara, CZE-6203-29336 Jan Urbanke, CZE-6203-29337 Gallus Wyrostek, CZE-6203-29338 Václav Šour, CZE-6203-29339 Jindřich Flehschurz, CZE-6203-29340 Alexandr Barson, CZE-6203-29341 Martin Setlak, CZE-6203-29342 František Vandouch, CZE-6203-29343 Josef Zyka, CZE-6203-29344 Josef Lžičař, CZE-6203-29345 Jan Lohvasser, CZE-6203-29346 Jinřich Riegler, CZE-6203-29347 Martin Zastarni, CZE-6203-29348 Michal Kovácz, CZE-6203-29349 Tomáš Lukasiewicz, CZE-6203-29350 František Gerstl, CZE-6203-29351 František Řezníček, CZE-6203-29352 Ludvík Jahůdka, CZE-6203-29353 Alois Frammer, CZE-6203-29354 Rudolf Stockinger, CZE-6203-29355 Jindřich Kopp, CZE-6203-29356 Štěpán Pál, CZE-6203-29357 Jindřich Niermann, CZE-6203-29358 Jáchym Frauen, CZE-6203-29359 Ludvík Lettenbichler, CZE-6203-29360 Pavel Seifried, CZE-6203-29361 František Gerstbauer, CZE-6203-29362 Gustav Bonsch, CZE-6203-29363 Josef Popelka, CZE-6203-29364 Antonín Lorenz, CZE-6203-29365 Josef Kocher, CZE-6203-29366 Jiří Juhasz, CZE-6203-29367 Jan Aninger, CZE-6203-29368 Josef Weber, CZE-6203-29369 Jan Matoušek, CZE-6203-29370 František Laburda, CZE-6203-29371 Alexandr Harant, CZE-6203-29372 Blažej Parobek, CZE-6203-29373 Jan Trejbal, CZE-6203-29374 František Kroupa, CZE-6203-29375 Josef Haas, CZE-6203-29376 František Weishaupt, CZE-6203-29377 Michael Marszalek, CZE-6203-29378 Josef Harvat, CZE-6203-29379 Jan Smagar, CZE-6203-29380 František Piaček, CZE-6203-29381 Jan Zezuszinka, CZE-6203-29382 Albín Weissenstein, CZE-6203-29383 Jiří Morodar, CZE-6203-29384 Alois Winkler, CZE-6203-29385 Jan Podolak, CZE-6203-29386 Palma Rigotti, CZE-6203-29387 Josef Fodor, CZE-6203-29388 Jiří Bugnar, CZE-6203-29389 Jan Troksiar, CZE-6203-29390 František Ujszaszi, CZE-6203-29392 František Králík, CZE-6203-29393 Lera Damaskin, CZE-6203-29394 Jan Šimek, CZE-6203-29396 František Erhardt, CZE-6203-29397 Julius Siposz, CZE-6203-29398 Michael Kaliczák, CZE-6203-29399 Josef Biegur, CZE-6203-29400 Tomáš Weinhold, CZE-6203-29401 František Kolomazník, CZE-6203-29402 Antonín Tagliber, CZE-6203-29418 Demeter Ourea, CZE-6203-29421 Ondřej Felek, CZE-6203-29423 Josef Strnad, CZE-6203-29424 Leopold Hauer, CZE-6203-29428 Štěpán Kerschbammer, CZE-6203-29430 Desider Pateky, CZE-6203-29432 Antonín Keivert, CZE-6203-29433 August Halbwirth, CZE-6203-29434 Eliáš Marian, CZE-6203-29435 Bedřich Streitzel, CZE-6203-29437 Josef Gigler, CZE-6203-29438 František Nagy, CZE-6203-29439 Ladislav Lesko, CZE-6203-29440 Jiří Horzni, CZE-6203-29441 Michal Palot, CZE-6203-29442 Jiří Kiss, CZE-6203-29443 Leopold Hubený, CZE-6203-29444 Alexandr Kascis, CZE-6203-29450 Antonín Bernhofer, CZE-6203-29451 Votěch Schrober, CZE-6203-29452 František Kriechbaumer, CZE-6203-29453 Ondřej Pravda, CZE-6203-29454 Vasil Sojta, CZE-6203-29455 Šimon Tasser, CZE-6203-29456 Alexandr Csiky, CZE-6203-29458 Josef Lorenzi, CZE-6203-29459 Jiří Munteanu, CZE-6203-29462 Živo Babicz, CZE-6203-29463 Stěpán Puskár, CZE-6203-29464 Arnošt Kruger, CZE-6203-29465 Štěpán Malko, CZE-6203-29466 Alois Gyapyas, CZE-6203-29472 Štěpán Hardos, CZE-6203-29473 Michal Varga, CZE-6203-29474 Fabian Fiala, CZE-6203-29475 Rudolf Walcher, CZE-6203-29476 Šalamon Kunz, CZE-6203-29477 Michal Gausch, CZE-6203-29484 Michal Kozlík, CZE-6203-29485 Pavel Humening, CZE-6203-29486 František Fassl, CZE-6203-29487 Josef Maier, CZE-6203-29488 Jindřich Muller, CZE-6203-29489 Josef Bus, CZE-6203-29490 Antonín Svoboda, CZE-6203-29491 Karel Kacso, CZE-6203-29492 Josef Vondra, CZE-6203-29493 Jiří Perzeca, CZE-6203-29494 František Kartous, CZE-6203-29495 Alexandr Czaki, CZE-6203-29496 Jiří Oberndorfinmger, CZE-6203-29497 Alfred Helzel, CZE-6203-29498 Leopold Haslmayer, CZE-6203-29499 Jan Dubový, CZE-6203-29500 Iyatc Szucs, CZE-6203-29501 Josef Dlabač, CZE-6203-29502 František Gutsche, CZE-6203-29503 Maté Nyari, CZE-6203-29505 Albert Florian, CZE-6203-29506 František Patkolo, CZE-6203-29507 Jan Gunesch, CZE-6203-29508 Josef Petráš, CZE-6203-29509 Jiří Panis, CZE-6203-29510 Gustav Lagin, CZE-6203-29511 Michal Russwurm, CZE-6203-29512 Jan Tam, CZE-6203-29513 Alois Bruckner, CZE-6203-29514 Vasil Halibčák , CZE-6203-29517Josef Weisshandel, CZE-6203-29518 Vendelín Ecsek, CZE-6203-29519 Leo Stall, CZE-6203-29520 Petr Bogdan, CZE-6203-29521 Karel Grausgruber, CZE-6203-29522 Michal Pilnik, CZE-6203-29523 Alois Stingeder, CZE-6203-29524 Julius Palfi, CZE-6203-29525 Alois Walch, CZE-6203-29526 Jan Dragomír, CZE-6203-29531 Fantišek Hartinger, CZE-6203-29532 Ondřej Hulak, CZE-6203-29533 František Macík, CZE-6203-29534 Metod Stinka, CZE-6203-29535 Josef Vašíček, CZE-6203-29536 Václav Kostal, CZE-6203-29537 Josef Binder, CZE-6203-29538 Jeremiáš Purkár, CZE-6203-29539 Mikuláš Bulca, CZE-6203-29540 Jan Bauer, CZE-6203-29541 Jan Pohanka, CZE-6203-29542 Josef Doležal, CZE-6203-29543 Jan Peptan, CZE-6203-29544 Pavel Bauer, CZE-6203-29545 Jan Behrens, CZE-6203-29546 Ondřej Malec, CZE-6203-29547 Jindřich Schaffhauser, CZE-6203-29548 Konstantin Romega, CZE-6203-29549 Antonín Dolíhal, CZE-6203-29550 Petr Kalakon, CZE-6203-29551 Richard Muller, CZE-6203-29552 Jan Šimina, CZE-6203-29553 Mikuláš Vegony, CZE-6203-29554 Jan Strohmayer, CZE-6203-29555 Jan Daj, CZE-6203-29556 Karel Hoiten, CZE-6203-29557 František Sembenico, CZE-6203-29558 Jindřif Fussek, CZE-6203-29559 Vilém Gross, CZE-6203-29560 Adolf Mazura, CZE-6203-29561 Jan Rogner, CZE-6203-29562 František Bláha, CZE-6203-29563 Šimon Bozdiok, CZE-6203-29564 Stanislav Leroch, CZE-6203-29566 Alois Kern, CZE-6203-29567 Karel Fiddike, CZE-6203-29568 Vasile Bestir, CZE-6203-29569 Demeter Nitezu, CZE-6203-29571 Josef Gerik, CZE-6203-29572 František Schreiber, CZE-6203-29573 František Jenci, CZE-6203-29574 Josef Veres, CZE-6203-29575 Josef Goboles, CZE-6203-29576 Marek Szotinga, CZE-6203-29577 Josef Ortelt, CZE-6203-29578 Vojtěch Mikeška, CZE-6203-29634 Jan Havlíček, CZE-6203-29635 Lukáš Giel, CZE-6203-29636 Ludvík Šianský, CZE-6203-29637 Petko Kret, CZE-6203-29638 Augustin Černý, CZE-6203-29639 Jan Potatzi, CZE-6203-29640 Cyril Osek, CZE-6203-29641 Jakub Hochfilzel, CZE-6203-29661 Vilém Bednář, CZE-6203-29662 Josef Mayerhofer, CZE-6203-29663 Jiří Henter, CZE-6203-29664 Tomáš Friza, CZE-6203-29665 František Procházka, CZE-6203-29666 Karel Šenkýř, CZE-6203-29667 Ferdinand Chorvat, CZE-6203-29668 Jan Rauch, CZE-6203-29669 Jan Kasan, CZE-6203-29670 František Eliáš, CZE-6203-29672 Max Knoblich, CZE-6203-29673 Nestor Kočimbka, CZE-6203-29674 Karel Formann, CZE-6203-29675 Josef Preda, CZE-6203-29676 Alois Schinagl, CZE-6203-29677 Josef Frics, CZE-6203-29678 Vladislav Frankiewicz, CZE-6203-29679 Martin Kranzler, CZE-6203-29681 Mikoláš Lapatina, CZE-6203-29682 Jan Hesan, CZE-6203-29683 Josef Keprt, CZE-6203-29685 Alois Janík, CZE-6203-29686 Vincenc Wišňovsky, CZE-6203-29687 Michal Duka, CZE-6203-29688 František Diekan, CZE-6203-29689 Štěpán Streit, CZE-6203-29690 Jiří Csulear, CZE-6203-29691 Jan Huck, CZE-6203-29692 František Schuster, CZE-6203-29693 Vasil Socz, CZE-6203-29703 Sebestian Zweinig, CZE-6203-29704 František Hummer, CZE-6203-29706 Alois Weissinger, CZE-6203-29707 Petr Szabo, CZE-6203-29708 Jan Balog, CZE-6203-29709 Petr Fodor, CZE-6203-29710 Karel Bauer, CZE-6203-29711 Josef Doležal, CZE-6203-29712 Sofron Opruca, CZE-6203-29713 Jan Siegel, CZE-6203-29714 Bedřich Švehla, CZE-6203-29715 Josef Hovadík, CZE-6203-29716 Jindřich Vaněra, CZE-6203-29717 Karel Weber, CZE-6203-29718 Ignác Csoszor, CZE-6203-29719 Michael Ersek, CZE-6203-29720 Bernard Kašpar, CZE-6203-29721 František Leitner, CZE-6203-29722 Jan Dohnal, CZE-6203-29723 Jan Ošmera, CZE-6203-29724 Rupert Kaltenbruner, CZE-6203-29725 Jiří Rács, CZE-6203-29726 Leopold Herzog, CZE-6203-29727 Jan Leasha, CZE-6203-29728 Dragan Negru, CZE-6203-29729 Havril Baran, CZE-6203-29730 Josef Kletus, CZE-6203-29731 Josef Šoban, CZE-6203-29732 Jan Schier, CZE-6203-29733 Karel Daněk, CZE-6203-29734 Hynek Řehoř, CZE-6203-29735 Bromil Kadlubowski, CZE-6203-29736 Ivan Hrecink, CZE-6203-29737 Lazar Megulein, CZE-6203-29738 Josef Machala, CZE-6203-29739 Matyas Kern, CZE-6203-29740 František Kozárek, CZE-6203-29741 Michal Kramarzik, CZE-6203-29742 Augustin Kožela, CZE-6203-29743 Vilém Šoustal, CZE-6203-29744 Demetrio Skumatczuk, CZE-6203-29745 Jan Toma, CZE-6203-29746 Nikola Popp, CZE-6203-29747 Eliáš Kiss, CZE-6203-29748 Alois Tatzel, CZE-6203-29749 Alois Orlovský, CZE-6203-29750 František Jelínek, CZE-6203-29751 Pavol Szie, CZE-6203-29752 Petr Lesniak, CZE-6203-29753 Jan Vašík, CZE-6203-29754 Glora Raska, CZE-6203-29755 Leopold Zwengwr, CZE-6203-29756 Václav Ducháč, CZE-6203-29757 Stanislav Boguslawski, CZE-6203-29758 Pavel Brebu, CZE-6203-29759 Pasku Sucs, CZE-6203-29760 František Burian, CZE-6203-29761 Šimon Guja, CZE-6203-29762 Ondřej Ghes, CZE-6203-29763 Teodor Marosan, CZE-6203-29764 Demetr Bodnaruk, CZE-6203-29765 Jan Pleskač, CZE-6203-29766 Jan Baba, CZE-6203-29767 Otakar Ptáček, CZE-6203-29768 Ivan Hobrej, CZE-6203-29769 Antonín Hartig, CZE-6203-29770 Lukáš Hodeš, CZE-6203-29771 Petr Posa, CZE-6203-29772 Karel Kovář, CZE-6203-29773 Antonín Doula, CZE-6203-29774 Ferdinand Curček, CZE-6203-29775 Michael Lichacz, CZE-6203-29776 Michal Zehrin, CZE-6203-29777 Michal Treszkowski, CZE-6203-29778 Jaroslav Pulec, CZE-6203-29779 Alois Legiša, CZE-6203-29780 Petr Csokina, CZE-6203-29781 Jiří Suto, CZE-6203-29782 Josef Konig, CZE-6203-29783 Dominik Bollere, CZE-6203-29784 Jan Mazáč, CZE-6203-29785 Cyril Klička, CZE-6203-29786 Josef Swan, CZE-6203-29787 Jan Kadanka, CZE-6203-29788 Josef Wawra, CZE-6203-29789 Josef Jankowitz, CZE-6203-29790 Kašpar Kepplinger, CZE-6203-29791 Jan Botz, CZE-6203-29792 Simon Mircsa, CZE-6203-29793 Jan Dorn, CZE-6203-29794 Michal Pavlovsky, CZE-6203-29795 Wasil Jawir, CZE-6203-29796 Karel Kopecký, CZE-6203-29797 Rudolf Griger, CZE-6203-29798 Petr Opočenský, CZE-6203-29799 Teodor Galan, CZE-6203-29800 Vasil Dobra, CZE-6203-29801 Štěpán Koloděj, CZE-6203-29802 Jiří Plotina, CZE-6203-29804 Markus Paljuk, CZE-6203-29813 Jakob Giurgin, CZE-6203-29814 Michal Schunn, CZE-6203-29815 Josef Dyntar, CZE-6203-29816 Andělín Kniersch, CZE-6203-29817 Michal Drogobeckij, CZE-6203-29818 Petr Bosentock, CZE-6203-29819 Jan Filipot, CZE-6203-29820 Demeter Jaworski, CZE-6203-29825 František Nenadál, CZE-6203-29826 Gregor Kulek, CZE-6203-29827 Emanuel Petrželka, CZE-6203-29828 Jan Grzeszik, CZE-6203-29829 Otto Krátký, CZE-6203-29830 Michal Fischinger, CZE-6203-29831 Jakub Peter, CZE-6203-29832 Ondřej Takácz, CZE-6203-29833 Jan Kovánek, CZE-6203-29834 Josef Loffler, CZE-6203-29835 František Dvořák, CZE-6203-29836 Jiří Dittrich, CZE-6203-29837 Vojtěch Kosydar, CZE-6203-29838 Josef Tymkow, CZE-6203-29839 Alois Monschein, CZE-6203-29840 Petr Gmeiner, CZE-6203-29841 František Peršolja, CZE-6203-29842 Štěpán Borak, CZE-6203-29843 Micael Bayerl, CZE-6203-29844 josef Sager, CZE-6203-29846 Alexandr Comsa, CZE-6203-29847 Jiří Muszka, CZE-6203-29848 josef Šťastný, CZE-6203-29849 Erantišek Schreier, CZE-6203-29850 Antonín Pauk, CZE-6203-29851 Petr Farkas, CZE-6203-29855 Jan Gierling, CZE-6203-29856 Ladislav Kopacz, CZE-6203-29857 Antonín Artner, CZE-6203-29858 Ilija Popovicz, CZE-6203-29859 Jakub Havlíček, CZE-6203-29860 Václav Havlíček, CZE-6203-29861 Šimon Wilibald, CZE-6203-29893 Petr Procik, CZE-6203-29894 Michal Schnitzhofer, CZE-6203-29895 josef Grunberger, CZE-6203-29896 Josef Doležal, CZE-6203-29897 Alois Asanger, CZE-6203-29898 Jan Lambart, CZE-6203-29899 Jiří Bauer, CZE-6203-29900 Eduard Kosch, CZE-6203-29901 Konstantin Halibej, CZE-6203-29902 Ludvík Ruckensteiner, CZE-6203-29903 Michal Walechner, CZE-6203-29904 Antonín Zelinka, CZE-6203-29905 František Lacha, CZE-6203-29906 František Tuřena, CZE-6203-29907 Jindřich Caha, CZE-6203-29908 Martin Talaš, CZE-6203-29909 Leopold Schenekl, CZE-6203-29910 Teodor Hamulak, CZE-6203-29911 Vasil Demetrijizuk, CZE-6203-29912 Vasil David, CZE-6203-29913 Karel Weitzer, CZE-6203-29914 František Beneš, CZE-6203-29915 Jiří Isveleca, CZE-6203-29916 Leopold Antl, CZE-6203-29917 Josef Paczynski, CZE-6203-29918 Vasile Jepura, CZE-6203-29919 František Fousek, CZE-6203-29920 Josef Paták, CZE-6203-29921 Jan Lehrach, CZE-6203-29922 Jan Adamovicz, CZE-6203-29923 František Wimmer, CZE-6203-29924 Andor Cseh, CZE-6203-29925 Cyril Hynek, CZE-6203-29926 Jan Macko, CZE-6203-29927 IIvan Pologia, CZE-6203-29928 Josef Bilinski, CZE-6203-29929 Josef Pietyra, CZE-6203-29930 Nikolaj Nožyk, CZE-6203-29931 Kužma Synykarezink, CZE-6203-29932 Josef Mošna, CZE-6203-29933 Jan Stoica, CZE-6203-29934 Šimon Pop, CZE-6203-29935 Josef Tomášek, CZE-6203-29936 Josef Kulich, CZE-6203-29937 Štěpán Cyhaniuk, CZE-6203-29938 Bohumil Eichhorn, CZE-6203-29939 Ondřej Janusz, CZE-6203-29940 Jan Tichy, CZE-6203-29941 Václav Melichárek, CZE-6203-29942 Josef Schmidt, CZE-6203-29943 Štěpán Migl, CZE-6203-29944 František Pajntar, CZE-6203-29946 Jan Smudek, CZE-6203-29947 Jaroslav Náplava, CZE-6203-29948 Josef Bilinski, CZE-6203-29949 Toma Szurcz, CZE-6203-29950 Pavel Zažulča, CZE-6203-29951 Jan Bruns, CZE-6203-29952 Evžen Assmann, CZE-6203-29953 Josef Pospíšil, CZE-6203-29954 Antonín Leppich, CZE-6203-29955 Jan Sanač, CZE-6203-29956 Demeter Cardargin, CZE-6203-29957 Kašpar Apoštol, CZE-6203-29960 Josef Michlbauer, CZE-6203-29961 Antonín Kadlčík, CZE-6203-29962 Viktor Migas, CZE-6203-29963 Ludvík Bednář, CZE-6203-29964 Jan Danko, CZE-6203-29965 František Beguš, CZE-6203-29966 Eliáš Kuszma, CZE-6203-29967 Teodor Masluk, CZE-6203-29968 František Talaš, CZE-6203-29969 Ivan Steilmach, CZE-6203-29970 Antonín Jukal, CZE-6203-29971 František Nowak, CZE-6203-29972 Josef česák, CZE-6203-29973 Cyril Nápleva, CZE-6203-29974 Ludvik Formánek, CZE-6203-29975 Albín Zbrana, CZE-6203-29976 František Polívka, CZE-6203-29977 Jiří Budaska, CZE-6203-29978 František Winkler, CZE-6203-29979 Josef Nagel, CZE-6203-29980 Antonín Nalepa, CZE-6203-29981 František Schweighofer, CZE-6203-29982 František Spurek, CZE-6203-29983 Jan Pissenberger, CZE-6203-29984 Karel Schiner, CZE-6203-29985 Josef Nivnický, CZE-6203-29986 Jiří Petin, CZE-6203-29987 Josef Machala, CZE-6203-29988 Petr Szejka, CZE-6203-29989 Ondřej Orendt, CZE-6203-29990 Jakub Tesařík, CZE-6203-29991 Oskar Fleischer, CZE-6203-29992 Josef Šlahora, CZE-6203-29993 František Schmalmuller, CZE-6203-29994 Otto Knefl, CZE-6203-29995 Vavřinca Wiacek, CZE-6203-29996 Jiří Langwieser, CZE-6203-30029 Jiří Ivader, CZE-6203-30030 Jan Doležal, CZE-6203-30031 Tomáš Čermák, CZE-6203-30032 Jan Stoila, CZE-6203-30033 Jan Kraváček, CZE-6203-30035 Josef Kaliman, CZE-6203-30036 Petr Otlakar, CZE-6203-30037 Tomáš Viktor, CZE-6203-30041 Jakub Sojka, CZE-6203-30042 Michael Wieser, CZE-6203-30050 Ivan Medančič, CZE-6203-30051 Pavel Šťastný, CZE-6203-30053 František Juba, CZE-6203-30054 Antonín Barta, CZE-6203-30057 Mikuláš Vasulicz, CZE-6203-30058 Jan Bobek, CZE-6203-30059 Lazar Baba, CZE-6203-30060 Josef Neulinger, CZE-6203-30061 František Rebek, CZE-6203-30062 Jan Brozan, CZE-6203-30064 Antonín Daniel, CZE-6203-30065 Jan Brumgruber, CZE-6203-30066 Peretyl Danesu, CZE-6203-30068 Jan Muhllener, CZE-6203-30069 Josef Málek, CZE-6203-30070 Jan Barbat, CZE-6203-30072 Alois Klučka, CZE-6203-30073 Jan Drohtleff, CZE-6203-30075 Josef Lepka, CZE-6203-30076 Antonín Veleba, CZE-6203-30077 František Florus, CZE-6203-30078 Josef Wagner, CZE-6203-30079 Josef Boček, CZE-6203-30080 František Soukup, CZE-6203-30081 Alois Křížek, CZE-6203-30082 Vojtěch Pal, CZE-6203-30083 Ondřej Maciot, CZE-6203-30084 Martin Macek, CZE-6203-30085 Josef Šoman, CZE-6203-30086 Alexandr Aughel, CZE-6203-30090 Leopold Reiter, CZE-6203-30091 Michael Seniov, CZE-6203-30092 Josef Daniel, CZE-6203-30093 Josef Steinmetz, CZE-6203-30094 Augustin Hrazdíra, CZE-6203-30095 Lukáš Konářík, CZE-6203-30096 Blažej Blabanek, CZE-6203-30097 Gabriel Skoblicky, CZE-6203-30098 Martin Pannek, CZE-6203-30099 Josef Tutsch, CZE-6203-30100 Josef Procházka, CZE-6203-30101 Jan Dušek, CZE-6203-30102 Jiří Draga, CZE-6203-30103 Petr Florkiewicz, CZE-6203-30105 Rudolf Hladil, CZE-6203-30106 Josef Vlach, CZE-6203-30107 František Mandl, CZE-6203-30108 Eliáš Martiniuk, CZE-6203-30109 Jan Jurczak, CZE-6203-30110 Metoděj Konečný, CZE-6203-30112 Albert Konečný, CZE-6203-30113 Florian Bláha, CZE-6203-30114 Petr Holub, CZE-6203-30115 Michael Schmiedt, CZE-6203-30116 Václav Veselý, CZE-6203-30117 Ondřej Malik, CZE-6203-30118 Nikolaus Zarzycky, CZE-6203-30119 Jan Marcziniuk, CZE-6203-30120 Josef Adámek, CZE-6203-30121 Josef Pokoj, CZE-6203-30122 Jiří Simpaner, CZE-6203-30123 Jan Mandelík, CZE-6203-30124 Jan Tost, CZE-6203-30125 Ivan Jerema, CZE-6203-30126 Ludvík Ortner, CZE-6203-30127 Jan Makuch, CZE-6203-30128 Antonín Langegger, CZE-6203-30129 Vojtěch Adamský, CZE-6203-30130 Šimon Kimaszevski, CZE-6203-30131 Dmytro Baran, CZE-6203-30132 Vojtěch Fiedler, CZE-6203-30133 František Almaszan, CZE-6203-30135 Alexandr Hluboning, CZE-6203-30137 Mikuláš Toman, CZE-6203-30138 František Ostřílek, CZE-6203-30139 Vasil Kowal, CZE-6203-30140 Felix Drzewiecki, CZE-6203-30141 Josef Profin, CZE-6203-30142 Josef Drápal, CZE-6203-30143 Nikolaus Dutczak, CZE-6203-30144 Antonín Frenzel, CZE-6203-30147 Nikolas Cawalk, CZE-6203-30148 Vasile Costea, CZE-6203-30149 Josef Kovařík, CZE-6203-30150 Leopold Winhofer, CZE-6203-30151 Karel Mayer, CZE-6203-30152 Josef Bilica, CZE-6203-30153 Jurko Romak, CZE-6203-30154 Jan Burger, CZE-6203-30155 Sylvestr Bradáč, CZE-6203-30157 Vojtěch Bohm, CZE-6203-30158 Jan Knapp, CZE-6203-30159 František Knappandi, CZE-6203-30160 František Stuřak, CZE-6203-30161 Jan Chovanec, CZE-6203-30164 Jan Gambesean, CZE-6203-30165 Josef Zapletač, CZE-6203-30166 František Schweizer, CZE-6203-30167 Quirino Brasiari, CZE-6203-30168 František Zwitta, CZE-6203-30169 Michal Fork, CZE-6203-30170 Jakub Holík, CZE-6203-30171 Nikolai Dancin, CZE-6203-30172 Jan Schedonski, CZE-6203-30178 Jan Bancior, CZE-6203-30180 Sylvestr Breineder, CZE-6203-30181 Leopold Harnisch, CZE-6203-30182 Adolf Pachel, CZE-6203-30183 Ivan Koszofaček, CZE-6203-30184 Michal Lopczuk, CZE-6203-30185 Jakub Mikulec, CZE-6203-30186 Karel Palmetzhofer, CZE-6203-30187 Jan Ragasch, CZE-6203-30192 Tomáš Certz, CZE-6203-30194 Alois Korb, CZE-6203-30195 Jan Lambacker, CZE-6203-30200 Petr Pavlík, CZE-6203-30201 Eliáš Rof, CZE-6203-30202 Karel Tkaczek, CZE-6203-30204 Josef Stern, CZE-6203-30205 Josef Kotas, CZE-6203-30428 František Schoisswohl, CZE-6203-30429 Josef Smrkal, CZE-6203-30430 František Kawa, CZE-6203-30431 Antonín Baumgartner, CZE-6203-30432 Leopold Eder, CZE-6203-30433 František Aureiter, CZE-6203-30434 Alexin Pasku, CZE-6203-30435 František Něnec, CZE-6203-30436 Petr Kvarda, CZE-6203-30437 Václav Rotter, CZE-6203-30442 Metoděj Slouka, CZE-6203-30443 Jan Stummer, CZE-6203-30444 Jiří Kolář, CZE-6203-30445 Vasil Grigorie, CZE-6203-30446 Jan Stoika, CZE-6203-30447 Roman Rauter, CZE-6203-30448 josef Heitinger, CZE-6203-30449 Michael Langer, CZE-6203-30450 Dominik Čermák, CZE-6203-30451 Karel Holub, CZE-6203-30452 Stanislav Kowal, CZE-6203-30453 František Lang, CZE-6203-30454 Jakub Hadatsch, CZE-6203-30455 Jan Auer, CZE-6203-30456 Laslo Dimka, CZE-6203-30457 Arnošt Křetínský, CZE-6203-30458 Petr Kaifacz, CZE-6203-30459 Leopold Hamerle, CZE-6203-30460 Jan Halbmayer, CZE-6203-30461 Antonín Marschal, CZE-6203-30462 Josef Strasser, CZE-6203-30463 Josef Beránek, CZE-6203-30464 Bohumil Suchoň, CZE-6203-30465 Vasil Kuluszicki, CZE-6203-30466 Karel Pyrzik, CZE-6203-30467 Michael Baseczen, CZE-6203-30469 Jan Neubauer, CZE-6203-30470 František Schirl, CZE-6203-30471 František Procházka, CZE-6203-30472 Pavel Durnberger, CZE-6203-30473 Josef Pernegger, CZE-6203-30474 Jan Konečný, CZE-6203-30475 Karel Gerstberger, CZE-6203-30476 Jan Wippel, CZE-6203-30477 Jan Elšák, CZE-6203-30478 Josef Čech, CZE-6203-30479 Leopold Gruber, CZE-6203-30480 Rudolf Walner, CZE-6203-30481 Karel Keppert, CZE-6203-30482 František Huber, CZE-6203-30483 Josef Reichenberger, CZE-6203-30484 Jan Charous, CZE-6203-30485 Vasil Balanik, CZE-6203-30486 Josef Langthaler, CZE-6203-30487 Jiří Halmagy, CZE-6203-30491 Tymko Wus, CZE-6203-30492 Jan Hochstrasser, CZE-6203-30493 Jan Kratochvíl, CZE-6203-30494 Jan Prášil, CZE-6203-30495 Alois Bohn, CZE-6203-30496 Matiaš Olša, CZE-6203-30497 Alois Řezník, CZE-6203-30498 Josef Schenk, CZE-6203-30499 Josef Průša, CZE-6203-30508 Otmar Kritzmayer, CZE-6203-30509 František Burian, CZE-6203-30510 Petro Moser, CZE-6203-30511 František Hackl, CZE-6203-30512 Vincenc Smejkal, CZE-6203-30513 Klement Villnik, CZE-6203-30515 Josef Eigner, CZE-6203-30516 František Navrátil, CZE-6203-30517 Karel Krummer, CZE-6203-30520 Karel Ryschavý, CZE-6203-30521 Leopold Herzog, CZE-6203-30522 Michael Manastirski, CZE-6203-30523 Klement Furlanut, CZE-6203-30524 Jan Hurecki, CZE-6203-30525 Richard Ramharter, CZE-6203-30529 František Wavřík, CZE-6203-30530 František Cerlan, CZE-6203-30531 Josef Kirchmaier, CZE-6203-30532 Antonín Tkadlzcek, CZE-6203-30534 Alois Bilek, CZE-6203-30535 František Magarewicz, CZE-6203-30536 Michael Klodžinský, CZE-6203-30537 Josef Bleyer, CZE-6203-30538 Štěpán Pulties, CZE-6203-30569 Václav Pekař, CZE-6203-30570 Vasil Udut, CZE-6203-30571 Alois Krč, CZE-6203-30572 Martin Hauserer, CZE-6203-30573 Josef Břinek, CZE-6203-30574 Václav Bock, CZE-6203-30575 Demeter Sluka, CZE-6203-30577 Josef Spidla, CZE-6203-30607 Petr Tylek, CZE-6203-30608 Josef Šimek, CZE-6203-30609 Jiří Fromm, CZE-6203-30611 Demeter Kwasicz, CZE-6203-30613 Kyrilo Macyszin, CZE-6203-30614 František Krecik, CZE-6203-30615 František Indra, CZE-6203-30616 Antonín Martínek, CZE-6203-30617 Václav Hille, CZE-6203-30618 Alois Aufrecht, CZE-6203-30619 Karel Krátký, CZE-6203-30620 František Příhoda, CZE-6203-30621 Nikolaj Podbielski, CZE-6203-30622 Onufrej Maciborka, CZE-6203-30623 Václav Langr, CZE-6203-30624 Josef Janora, CZE-6203-30626 Filip Duprej, CZE-6203-30628 Josef Kašpar, CZE-6203-30633 Jan Schonberger, CZE-6203-30634 Jiří Stogbauer, CZE-6203-30635 Josef Rober, CZE-6203-30636 František Zetek, CZE-6203-30637 František Czechara, CZE-6203-30650 Josef Polívka, CZE-6203-30651 František Sykora, CZE-6203-30652 Leopold Langr, CZE-6203-30653 Jindřich Vančura, CZE-6203-30654 Alexandr Bracher, CZE-6203-30655 Vasil Stefaniuk, CZE-6203-30656 Václav Onský, CZE-6203-30657 Valentin Steiner, CZE-6203-30658 Jan Herza, CZE-6203-30663 Šimon Holak, CZE-6203-30664 Josef Leutgeb, CZE-6203-30665 Václav Minks, CZE-6203-30666 Štěpán Šilhan, CZE-6203-30667 Nikita Jewasiw, CZE-6203-30668 Matouš Gessler, CZE-6203-30669 Jan Chawalko, CZE-6203-30671 Nikolaus Pawluk, CZE-6203-30672 Filip Muller, CZE-6203-30673 Roman Koutný, CZE-6203-30675 Jan Pokorný, CZE-6203-30676 Antonín Staněk, CZE-6203-30677 Karel Weber, CZE-6203-30678 Michael Gluszek, CZE-6203-30680 František Hamšík, CZE-6203-30681 Lambert Semotam, CZE-6203-30682 Josef Hermann, CZE-6203-30684 Antonín Křivonoška, CZE-6203-30685 Jan Grunwald, CZE-6203-30686 František Erijavec, CZE-6203-30688 Barto Wolaniuk, CZE-6203-30689 Václav Bureš, CZE-6203-30690 Hubert Schweighofer, CZE-6203-30691 Mikuláš Dubnik, CZE-6203-30692 Antonín Pian, CZE-6203-30693 Isidor Přikryl, CZE-6203-30694 Vasil Marzalnik, CZE-6203-30714 Jan Smutek, CZE-6203-30715 Antonín Schamta, CZE-6203-30716 Andělín Grindl, CZE-6203-30717 Leopold Mlýnek, CZE-6203-30718 Leopold Fahrenberger, CZE-6203-30719 Michael Kudla, CZE-6203-30720 Jan Konařík, CZE-6203-30721 Josef Žofka, CZE-6203-30722 František Sýkora, CZE-6203-30747 Alois Slavík, CZE-6203-30748 Bohumil Christin, CZE-6203-30749 František Novák, CZE-6203-30750 Antonín Fuchs, CZE-6203-30751 Demetr Szerban, CZE-6203-30752 Ferdinand Jašek, CZE-6203-30753 Antonín Schlogl, CZE-6203-30754 Karel Dohl, CZE-6203-30755 Fulvia Mauzering, CZE-6203-30756 Antonín Roth, CZE-6203-30815 František Prosser, CZE-6203-30816 Alois Lukšík, CZE-6203-30817 Karel Kolesa, CZE-6203-30818 , CZE-6203-30819 Karel Fleischer, CZE-6203-30820 Josef Sedlák, CZE-6203-30821 František Wagner, CZE-6203-30822 František Duller, CZE-6203-30823 Vojtěch Kot, CZE-6203-30824 Jan Niederhenner, CZE-6203-30825 Nikolaus Kozokar, CZE-6203-30826 Jindřich Blatný, CZE-6203-30827 František Samstag, CZE-6203-30828 Antonín Laukota, CZE-6203-30829 Antonín Schafer, CZE-6203-30830 Bohumil Kříž, CZE-6203-30831 Jan Černý, CZE-6203-30832 Josef Nestřeba, CZE-6203-30833 Leopold Hudeček, CZE-6203-30834 Petr Perossa, CZE-6203-30835 Alois Buchta, CZE-6203-30836 Alois Hloušek, CZE-6203-30837 Karel Zwingenberger, CZE-6203-30838 Antonín Wind, CZE-6203-30839 František Vojtašek, CZE-6203-30847 Jan Burstmayer, CZE-6203-30848 Rudolf Wittek, CZE-6203-30849 Jan Odehnal, CZE-6203-30850 Demeter Nosal, CZE-6203-30851 Stanislav Chlebda, CZE-6203-30852 Ludvík Rieger, CZE-6203-30853 Josef Dostál, CZE-6203-30854 Otakar Kinzel, CZE-6203-30855 Antonín Zerjal, CZE-6203-30856 Bedřich Reiss, CZE-6203-30858 Kašpar Hasil, CZE-6203-30859 Jan Staňa, CZE-6203-30860 Jan Kreinmayer, CZE-6203-30861 Josef Aichberger, CZE-6203-30862 Jan Schuster, CZE-6203-30863 Martin Ručka, CZE-6203-30864 Vladimír Šanca, CZE-6203-30865 Petr Kuběna, CZE-6203-30866 Josef Mička, CZE-6203-30867 Alois Nemeth, CZE-6203-30868 Josef Fanta, CZE-6203-30869 Jan Kutil, CZE-6203-30870 Adolf Pacinek, CZE-6203-30871 Karel Wagner, CZE-6203-30872 Josef Fina, CZE-6203-30873 František Kostlan, CZE-6203-30874 Jakob Taszuk, CZE-6203-30875 Ludvík Hennenbuchler, CZE-6203-30876 Josef Smejkal, CZE-6203-30877 Christian Bernetič, CZE-6203-30878 Štěpán Czoldas, CZE-6203-30879 Alexandr Diduch, CZE-6203-30880 Petr Basta, CZE-6203-30881 Leopold Wittner, CZE-6203-30882 Štěpán Papoušek, CZE-6203-30883 Nikola Timiow, CZE-6203-30885 Nestor Kostyk, CZE-6203-30886 Augustin Plum, CZE-6203-30887 Ladislav Hodek, CZE-6203-30888 Jan Matika, CZE-6203-30889 Heřman Raiskup, CZE-6203-30890 Jiří Mitterhumer, CZE-6203-30891 Antonín Mikčič, CZE-6203-30892 Jan Zelinka, CZE-6203-30893 Josef Štěpán, CZE-6203-30894 Josef Kuhnel, CZE-6203-30895 Damien Belej, CZE-6203-30896 Alois Tomaj, CZE-6203-30897 František Kleinbock, CZE-6203-30898 Eduard Vašek, CZE-6203-30899 Stanislav Pant, CZE-6203-30900 Šimon Pegrin, CZE-6203-30901 Elek Brotný, CZE-6203-30902 Alexandr Dorosz, CZE-6203-30903 Jan Oszog, CZE-6203-30904 Florian Sturbel, CZE-6203-30905 Arnošt Lappy, CZE-6203-30906 Karel Bašťák, CZE-6203-30907 Vasyl Krawczuk, CZE-6203-30908 Josef Valentič, CZE-6203-30909 Jan Mikeš, CZE-6203-30910 Karel Strachal, CZE-6203-30911 Jan Peprla, CZE-6203-30912 Jan Sawczyn, CZE-6203-30913 Karel Slůvka, CZE-6203-30914 Bedřich Honig, CZE-6203-30915 Robert Matyáš, CZE-6203-30916 Stanislav Potepa, CZE-6203-30917 Vasyl Stosyszyn, CZE-6203-30918 Šimon Staszczyszyn, CZE-6203-30919 Antonín Mičánek, CZE-6203-30920 Natal Milahanič, CZE-6203-30921 Jakub Muhlbauer, CZE-6203-30922 Petr Machaček, CZE-6203-30923 Jan Fric, CZE-6203-30924 Václav Měchura, CZE-6203-30925 Antonín Michánek, CZE-6203-30926 Bedřich Holzer, CZE-6203-30928 Adolf Tippelt, CZE-6203-30929 Jan Wačinga, CZE-6203-30930 Cyril Kinzl, CZE-6203-30931 Jan Brothuber, CZE-6203-30932 Ondřej Zič, CZE-6203-30935 Josef Větrovský, CZE-6203-30936 Nikolaj Morsav, CZE-6203-30937 Richard Aufgebauer, CZE-6203-30938 Demeter Kuruliak, CZE-6203-30939 Ludvík Rab, CZE-6203-30940 Gragor Ymytrow, CZE-6203-30941 Stanislav Rozmiata, CZE-6203-30942 Matyáš Bauer, CZE-6203-30946 Josef Kattauer, CZE-6203-30947 Antonín Kohout, CZE-6203-30948 Josef Hloušek, CZE-6203-30949 František Trněný, CZE-6203-30950 Wasil Samariuk, CZE-6203-30951 Tomáš Jamros, CZE-6203-30952 František Strachal, CZE-6203-30954 Jan Nevota, CZE-6203-30955 Josef Pliš, CZE-6203-30956 Ondřej Jankovec, CZE-6203-30959 Vasyl Dumanski, CZE-6203-30960 Blažej Pavlín, CZE-6203-30961 Matyáš Weisbauer, CZE-6203-30962 Jan Jankler, CZE-6203-30963 Karel Hrbán, CZE-6203-30964 Bernard Kobler, CZE-6203-30965 Josef Cacek, CZE-6203-30966 František Zahn, CZE-6203-30967 Leopold Kastler, CZE-6203-30968 František Beglinger, CZE-6203-30969 Karel Fuchs, CZE-6203-30970 František Křížek, CZE-6203-30971 Stanislav Šebek, CZE-6203-30972 Josef Sedlák, CZE-6203-30973 Josef Gregor, CZE-6203-30974 Josef Kocourek, CZE-6203-30975 Ivan Mihajlov, CZE-6203-30976 Alfred Skupal, CZE-6203-30977 Josef Novotný, CZE-6203-30978 Demeter Olejnyk, CZE-6203-30979 Josef Hájek, CZE-6203-30980 Antonín Riesner, CZE-6203-30981 Antonín Hamerling, CZE-6203-30982 Jan Zemanský, CZE-6203-30983 Ferdinand Bader, CZE-6203-30984 Jakim Remesch, CZE-6203-30985 Václav Reiter, CZE-6203-30987 Teodor Kovář, CZE-6203-30988 Jan Scheucher, CZE-6203-30989 , CZE-6203-30990 Josef Schansberger, CZE-6203-30991 František Puntík, CZE-6203-30992 Heřman Schwetler, CZE-6203-30993 Tomáš Procházka, CZE-6203-30994 Cyril Čech, CZE-6203-30995 Vasyl Prijstay, CZE-6203-30996 Karel Novotný, CZE-6203-30997 Augustin Brezowski, CZE-6203-30998 Alexandr Schmidt, CZE-6203-31000 Cyril Pařenica, CZE-6203-31001 Ludvík Chaloupka, CZE-6203-31003 Jan Kroupa, CZE-6203-31004 František Retshnitzegar, CZE-6203-31005 František Horych, CZE-6203-31006 Antonín Ledvina, CZE-6203-31008 Jan Petermann, CZE-6203-31009 Jurko Bojczuk, CZE-6203-31010 Václav Žižlavský, CZE-6203-31011 Jindřich Schmid, CZE-6203-31012 Ondřej Holčák, CZE-6203-31013 Josef Riegler, CZE-6203-31015 Antonín Gotvald, CZE-6203-31016 Karel Martin, CZE-6203-31018 Josef Kalina, CZE-6203-31019 František Baďura, CZE-6203-31020 Karel Pupek, CZE-6203-31021 František Havel, CZE-6203-31022 František Steyrer, CZE-6203-31023 Jan Speiser, CZE-6203-31024 Alois Cibulka, CZE-6203-31025 Teodor Kovář, CZE-6203-31026 Heřman Enzinger, CZE-6203-31027 Stanislav Jahoda, CZE-6203-31028 Jan Surovec, CZE-6203-31029 Antonín Polák, CZE-6203-31030 František Tesař, CZE-6203-31031 Vladimír Pešl, CZE-6203-31032 František Kraus, CZE-6203-31033 Leopold Holzhubler, CZE-6203-31034 František Pfleger, CZE-6203-31035 Josef Kovařík, CZE-6203-31036 František Kastberger, CZE-6203-31037 Adolf Ambros, CZE-6203-31038 František Hirner, CZE-6203-31039 Antonín Limburský, CZE-6203-31040 Arnošt Kaukl, CZE-6203-31041 Bohumír Zeitlinger, CZE-6203-31042 Martin Wakolbinger, CZE-6203-31043 Julius Modl, CZE-6203-31044 Marek Markus, CZE-6203-31045 Josef Hrbáček, CZE-6203-31047 František Josefin, CZE-6203-31048 František Schrenk, CZE-6203-31049 Bedřich Pruckner, CZE-6203-31050 Jan Čupr, CZE-6203-31051 Santo Fulin, CZE-6203-31052 Jan Daněk, CZE-6203-31053 Michal Wuwsianka, CZE-6203-31054 Ahmed Minoglu Kurd, CZE-6203-31055 Petr Pařízek, CZE-6203-31056 Tymko Szwec, CZE-6203-31057 Jiří Kupczanko, CZE-6203-31058 Ondřej Paul, CZE-6203-31059 Roman Petruňak, CZE-6203-31060 Josef Selischek, CZE-6203-31061 Tomáš Kůra, CZE-6203-31062 František Kaip, CZE-6203-31063 Petr Kablak, CZE-6203-31064 Mikuláš Kovacz, CZE-6203-31082 Jan Prostak, CZE-6203-31083 František Kilian, CZE-6203-31084 František Strich, CZE-6203-31085 František Kuty, CZE-6203-31086 Antonín Gregr, CZE-6203-31088 Antonín Šen, CZE-6203-31089 Karel Mosliner, CZE-6203-31090 Jan Petsching, CZE-6203-31091 Matyáš Bína, CZE-6203-31092 Šimon Milotič, CZE-6203-31093 Otto Karschulin, CZE-6203-31094 Max Greier, CZE-6203-31095 Petr Ardelean, CZE-6203-31096 Pavel Reszytarski, CZE-6203-31097 Matyáš Siller, CZE-6203-31098 Peter Reichsthaler, CZE-6203-31099 Matyáš Breit, CZE-6203-31101 Severino Petrik, CZE-6203-31102 Eduard Chandler, CZE-6203-31103 Antonín Rosenkranz, CZE-6203-31104 Arnošt Tonoš, CZE-6203-31105 Demeter Ostrowski, CZE-6203-31106 Jaroslav Konečný, CZE-6203-31107 Jan Szastek, CZE-6203-31108 František Prudil, CZE-6203-31109 , CZE-6203-31110 Václav Hebelka, CZE-6203-31111 Stanislav Rebatz, CZE-6203-31112 Josef Letmaier, CZE-6203-31113 Michael Korbut, CZE-6203-31115 Dominik Awakowicz, CZE-6203-31116 Dominik Pučič, CZE-6203-31117 Hynek Vaculík, CZE-6203-31118 Roman Semowniuk, CZE-6203-31119 Josef Karus, CZE-6203-31120 Arnošt Palme, CZE-6203-31121 Jan Choutka, CZE-6203-31122 Josef Fischer, CZE-6203-31123 Jan Rudy, CZE-6203-31124 Antonín Richter, CZE-6203-31125 Vasiů Brugiera, CZE-6203-31126 Jan Džiki, CZE-6203-31127 Jakub Steiner, CZE-6203-31128 František Sukani, CZE-6203-31136 Martin Michálek, CZE-6203-31138 Antonín Eckelt, CZE-6203-31139 Alois Hodhreiter, CZE-6203-31140 Michal Getesz, CZE-6203-31141 Jan Holub, CZE-6203-31142 Pavel Michajluk, CZE-6203-31143 Štěpán Hupalao, CZE-6203-31144 Primo Zanella, CZE-6203-31146 Michael Pakanezek, CZE-6203-31147 Pavel Dmytrow, CZE-6203-31148 Jan Sladký, CZE-6203-31149 Ilič Hnatiuk, CZE-6203-31150 Karel Pintscher, CZE-6203-31151 Štěpán Štefanczuk, CZE-6203-31152 Leopold Hagel, CZE-6203-31153 Michael Wowczuk, CZE-6203-31154 Nikolaus Lungut, CZE-6203-31155 Karel Tauber, CZE-6203-31156 Josef Kranzl, CZE-6203-31157 Karel Václavík, CZE-6203-31158 Alexius Reitschmidt, CZE-6203-31159 Jakub Pacák, CZE-6203-31160 Bedřich Šťastný, CZE-6203-31161 Jan Bělohrad, CZE-6203-31162 Antonín Pavlacký, CZE-6203-31163 Josef Uhlíř, CZE-6203-31164 František Fíbek, CZE-6203-31165 Ferdinand Bartl, CZE-6203-31166 František Šťastný, CZE-6203-31167 Josef Pančešen, CZE-6203-31168 František Jurak, CZE-6203-31169 Rudolf Stixs, CZE-6203-31170 Ludvík Strohmeier, CZE-6203-31171 Lorenc Socha, CZE-6203-31172 Matyáš Salát, CZE-6203-31173 František Hejl, CZE-6203-31174 Ludvík Dupal, CZE-6203-31175 Alois Mařák, CZE-6203-31176 Rudolf Henčl, CZE-6203-31177 Pavel Hladký, CZE-6203-31178 Jakub Kučera, CZE-6203-31179 František Reiter, CZE-6203-31180 Čeněk Sádecký, CZE-6203-31181 Jan Kudla, CZE-6203-31182 Augustin Moraň, CZE-6203-31183 Julius Vyskot, CZE-6203-31184 Jan Maliha, CZE-6203-31186 Rudolf Štreit, CZE-6203-31187 Lorenc Mazurek, CZE-6203-31188 Rudolf Krištof, CZE-6203-31189 Leopold Walther, CZE-6203-31190 Josef Černíček, CZE-6203-31191 Josef Polák, CZE-6203-31195 Jan Laštovica, CZE-6203-31196 Ludvík Zelenka, CZE-6203-31197 Karel Čechal, CZE-6203-31198 Ferdinand Dorazil, CZE-6203-31199 Bojenko Timofej, CZE-6203-31200 Nikita Zarushinsky, CZE-6203-31201 , CZE-6203-31202 Michael Nazarko, CZE-6203-31203 Nikolaj Čenko, CZE-6203-31204 Štefan Deresvjanska, CZE-6203-31205 Vojtěch Makula, CZE-6203-31206 Tranj Vrána, CZE-6203-31207 Bruno Motyka, CZE-6203-31208 Bohumil Hanák, CZE-6203-31209 Jan Holenda, CZE-6203-31210 Vilém Vystrčil, CZE-6203-31211 Karl Wunsch, CZE-6203-31212 Josef Císař, CZE-6203-31213 Emanuel Grim, CZE-6203-31215 Josef Živnostek, CZE-6203-31216 Jan Doppler, CZE-6203-31217 Gregor Mintian, CZE-6203-31218 Karel Dirnberger, CZE-6203-31219 Václav Hemer, CZE-6203-31220 Adolf Vilím, CZE-6203-31221 František Dvořáček, CZE-6203-31222 Josef Fajmann, CZE-6203-31223 Leopold Kilimnik, CZE-6203-31224 Emil Brázda, CZE-6203-31225 Josef Kalenda, CZE-6203-31226 Jan Klusák, CZE-6203-31227 Demeter Kossovan, CZE-6203-31228 Fedor Pidlizny, CZE-6203-31229 Jakub Gumia, CZE-6203-31230 Harasin Kriwiak, CZE-6203-31231 Petr Duniec, CZE-6203-31232 Ferdinand Ignato, CZE-6203-31233 Gregor Lyczuk, CZE-6203-31234 Lukian Merunda, CZE-6203-31235 Jakub Seč, CZE-6203-31236 Luč Kostocki, CZE-6203-31237 František Treimberger, CZE-6203-31238 Karel Marka, CZE-6203-31239 František Klappner, CZE-6203-31240 Josef Kohlhauser, CZE-6203-31241 Jan Divácký, CZE-6203-31242 Leopold Weisenbacker, CZE-6203-31243 Ilie Todasi, CZE-6203-31244 Michal Almuszal, CZE-6203-31245 Adolf Kaloušek, CZE-6203-31246 Josef Fabian, CZE-6203-31248 Michal Stach, CZE-6203-31249 Alexandr Koczala, CZE-6203-31250 Jan Krempowitz, CZE-6203-31251 Martin Fiala, CZE-6203-31252 František Procházka, CZE-6203-31253 Jiří Jesenko, CZE-6203-31254 Nikolaj Buczynski, CZE-6203-31255 Vlastislav Nekrin, CZE-6203-31256 Jan Skrzymowsky, CZE-6203-31257 František Krazina, CZE-6203-31258 Adolf Dlabal, CZE-6203-31259 František Hroch, CZE-6203-31260 Alois Malanik, CZE-6203-31261 Ivan Naccy, CZE-6203-31262 Teodor Thaler, CZE-6203-31263 Jan Frank, CZE-6203-31264 Antonín Holzinger, CZE-6203-31265 Antonín Syrnik, CZE-6203-31266 Karel Bejček, CZE-6203-31267 Hryc Mandyn, CZE-6203-31268 Julius Hofbauer, CZE-6203-31269 Emanuel Král, CZE-6203-31270 Ferdinand Haas, CZE-6203-31271 Petr Kolarica, CZE-6203-31272 Hryčko Voznak, CZE-6203-31273 Thadaus Futter, CZE-6203-31274 Štěpán Druniuk, CZE-6203-31275 Ludvík Ostrowski, CZE-6203-31276 Jan Dubrovič, CZE-6203-31277 Jan Orszulak, CZE-6203-31278 František Vetter, CZE-6203-31279 Cyril Čech, CZE-6203-31280 Rudolf Schiffl, CZE-6203-31281 Daniel Kaczmaryk, CZE-6203-31282 Josef Sovětínský, CZE-6203-31283 Panko Hali, CZE-6203-31284 Ludvík Schneider, CZE-6203-31285 Rudolf Přikryl, CZE-6203-31286 František Klement, CZE-6203-31492 Harasyn Gudzy, CZE-6203-31493 Ferdinand Rychnovský, CZE-6203-31494 Michal Hladysz, CZE-6203-31495 Vasile Kimpian, CZE-6203-31496 Theodor Iftinca, CZE-6203-31497 Antonio Cathoi, CZE-6203-31498 Osman Alioglu, CZE-6203-31499 Stanislav Kožuch, CZE-6203-31500 Antonín Burchofsky, CZE-6203-31501 Petr Novotný, CZE-6203-31502 Adolf Grossel, CZE-6203-31503 Marco Tuntar, CZE-6203-31504 Jan Jonáš, CZE-6203-31505 Maxmilian Beschka, CZE-6203-31506 Jan Okoun, CZE-6203-31507 Antonín Schuh, CZE-6203-31508 Josef Vožný, CZE-6203-31509 Jan Veit, CZE-6203-31510 Stanislav Šveda, CZE-6203-31512 Ondřej Duszynski, CZE-6203-31513 Augustin Holík, CZE-6203-31514 Karel Kowalski, CZE-6203-31515 Julius Ruckler, CZE-6203-31516 Matěj Gocsal, CZE-6203-31517 Alfred Koutný, CZE-6203-31518 František Tomášek, CZE-6203-31519 Jan Vítek, CZE-6203-31520 Tomáš Kopanajgo, CZE-6203-31521 Josef Schleuz, CZE-6203-31522 Antonín Schindler, CZE-6203-31523 Pavel Adamec, CZE-6203-31524 Martin Patry, CZE-6203-31525 Robert Kolačný, CZE-6203-31526 Jan Sobotka, CZE-6203-31527 Antonín Zatanski, CZE-6203-31528 Theophil Fuhrmann, CZE-6203-31529 František Nohel, CZE-6203-31530 Jan Henkl, CZE-6203-31531 František Říha, CZE-6203-31532 František Sulzberger, CZE-6203-31533 Jan Demaczuk, CZE-6203-31534 Alois Musil, CZE-6203-31535 František Hartl, CZE-6203-31536 Martin Polanský, CZE-6203-31537 Josef Holzinger, CZE-6203-31538 Jan Roszdowicz, CZE-6203-31539 Emil Jantsche, CZE-6203-31540 Alois Nagy, CZE-6203-31541 Josef Stepnička, CZE-6203-31542 Andělín Winter, CZE-6203-31543 Josef Miškřík, CZE-6203-31544 Nazario Vascotto, CZE-6203-31545 Jan Rech, CZE-6203-31546 Josef Šmok, CZE-6203-31547 Jan Pichler, CZE-6203-31548 Ludvík Buchbauer, CZE-6203-31549 Josef Brdlík, CZE-6203-31550 Josef Jaroš, CZE-6203-31551 František Gruber, CZE-6203-31552 Josef Eichinger, CZE-6203-31553 František Hudeček, CZE-6203-31554 Josef Michanec, CZE-6203-31555 František Mlček, CZE-6203-31556 Alois Rather, CZE-6203-31557 Tomáš Saučen, CZE-6203-31558 Tomáš Sudal, CZE-6203-31559 Oskar Damm, CZE-6203-31560 František Wenas, CZE-6203-31561 Josef Březík, CZE-6203-31562 Josef Sedlák, CZE-6203-31563 František Weberschenke, CZE-6203-31564 Josef Moisl, CZE-6203-31565 Josef Makuč, CZE-6203-31566 Ferdinand Kabela, CZE-6203-31567 Josef Onak, CZE-6203-31568 Antonín Věrný, CZE-6203-31569 František Cergolji, CZE-6203-31570 Florian Kočí, CZE-6203-31571 Mario Sala, CZE-6203-31572 Michael Wiesar, CZE-6203-31573 Julius Darzer, CZE-6203-31574 Wasyl Solovka, CZE-6203-31575 Václav Petrůj, CZE-6203-31576 Jan Frensony, CZE-6203-31577 František Szatankiewicz, CZE-6203-31578 Jan Woloszyn, CZE-6203-31579 Florian Zimermann, CZE-6203-31580 Karel Mrowica, CZE-6203-31581 Leopold Pinta, CZE-6203-31582 Jan Litera, CZE-6203-31583 Josef Lex, CZE-6203-31584 Karel Beneš, CZE-6203-31585 Otto Augsten, CZE-6203-31586 Bronislav Mazuskiewisz, CZE-6203-31587 Karel Frenndl, CZE-6203-31588 Vratislav Petr, CZE-6203-31589 Josef Hejsek, CZE-6203-31590 Vladimír Leontowicz, CZE-6203-31592 Alfréd Buczovský, CZE-6203-31593 Otakar Matzek, CZE-6203-31594 Jan Bittner, CZE-6203-31595 Werner Thirk, CZE-6203-31598 Emanuel Sauer, CZE-6203-31599 Bedřich Degner, CZE-6203-31600 Karel Frank, CZE-6203-31602 František Lusko, CZE-6203-31603 František Wiedermann, CZE-6203-31604 Karel Boublík, CZE-6203-31605 Ferdinand Boguslavsky, CZE-6203-31606 Josef Bubník, CZE-6203-31607 Štěpán Turk, CZE-6203-31608 Ferdinand Illek, CZE-6203-31609 Hubert Donek, CZE-6203-31611 Antonín Fadrus, CZE-6203-31612 Jan Knapek, CZE-6203-31613 Vilém Kaudler, CZE-6203-31614 Alois Kunc, CZE-6203-31615 Eduard Volkmann, CZE-6203-31616 Jiří Borbely, CZE-6203-31618 Evžen Boublík, CZE-6203-31619 Theodor Muller, CZE-6203-31620 Bedřich Schaffer, CZE-6203-31621 Augustin Winkler, CZE-6203-31622 Valter Dressler, CZE-6203-31623 Bruno Studený, CZE-6203-31624 Alois Krejčíř, CZE-6203-31625 Karel Drápal, CZE-6203-31626 Bruno Schredr, CZE-6203-31627 Robert Schranek, CZE-6203-31628 Vilém Langer, CZE-6203-31629 Jan Sobek, CZE-6203-31630 Karel Jarosch, CZE-6203-31631 František Wirh, CZE-6203-31632 Bedřich Weiskirchner, CZE-6203-31633 Josef Čech, CZE-6203-31634 Jinřich Kainz, CZE-6203-31635 Teodor Kocmánek, CZE-6203-31636 František Neužil, CZE-6203-31637 Karel Bauer, CZE-6203-31638 Osvald Dittmar, CZE-6203-31639 Ivan Hřeščák, CZE-6203-31640 Leopold Hospůdka, CZE-6203-31641 Karel Černý, CZE-6203-31642 František Tausch, CZE-6203-31643 Jan Bohm, CZE-6203-31644 Alois Grňa, CZE-6203-31645 František Zlatohlávek, CZE-6203-31646 Alois Hanačík, CZE-6203-31650 František Procházka, CZE-6203-31651 Štěpán Kaminski, CZE-6203-31652 Julius Sochran, CZE-6203-31653 František Erben, CZE-6203-31654 Alois Gaussmann, CZE-6203-31655 Josef Srom, CZE-6203-31656 Karel Kleitz, CZE-6203-31657 František Kunz, CZE-6203-31658 Antonín Hanák, CZE-6203-31659 Julius Skoblicki, CZE-6203-31660 Pavel Smotak, CZE-6203-31661 Karel Dorfbauer, CZE-6203-31662 Josef Slováček, CZE-6203-31663 Josef Pschorn, CZE-6203-31664 Josef Dwojak, CZE-6203-31665 Alois Petyrek, CZE-6203-31666 Josef Nitschke, CZE-6203-31667 František Kabát, CZE-6203-31668 Valentin Girardeli, CZE-6203-31669 Wasil Dackiw, CZE-6203-31670 Uresz Sztojka, CZE-6203-31671 Josef Bekk, CZE-6203-31672 Thodor Semkow, CZE-6203-31673 František Dvořák, CZE-6203-31674 František Marek, CZE-6203-31675 Nikola Budny, CZE-6203-31676 Karel Borek, CZE-6203-31677 Michael Machal, CZE-6203-31678 Antonio Čepil, CZE-6203-31679 Klement Osika, CZE-6203-31681 Jiří Maudrij, CZE-6203-31682 Jan Veselý, CZE-6203-31683 Klement Němec, CZE-6203-31684 František Kahr, CZE-6203-31685 František Vetešník, CZE-6203-31686 Jan Svobodník, CZE-6203-31687 Josef Gabrlík, CZE-6203-31688 Antonín Zlobický, CZE-6203-31689 Ferdinand Omasta, CZE-6203-31690 Vojtěch Podgurský, CZE-6203-31691 František Řiháček, CZE-6203-31692 Ludvík Sitava, CZE-6203-31693 Klement Vrzal, CZE-6203-31694 Rudolf Polák, CZE-6203-31695 Ferdinand Orawetz, CZE-6203-31696 Eduard Večeřa, CZE-6203-31697 Ivan Hryczyszyn, CZE-6203-31698 Václav Pokruta, CZE-6203-31699 František Pliva, CZE-6203-31700 Hawrylo Jačuk, CZE-6203-31701 Michael Faitl, CZE-6203-31702 Tomáš Filip, CZE-6203-31703 Ilič Jakob, CZE-6203-31704 František Bartuněk, CZE-6203-31705 Josef Podlaskowicz, CZE-6203-31706 Jaroslav Střihavka, CZE-6203-31707 Tomáš Rafaj, CZE-6203-31708 Josef Enzenberger, CZE-6203-31709 Ladislav Waleszuk, CZE-6203-31710 Josef Taubeck, CZE-6203-31711 Josef Dvořák, CZE-6203-31712 Theodor Oczulenko, CZE-6203-31713 Karel Woraček, CZE-6203-31714 František Muller, CZE-6203-31715 Adolf Schneider, CZE-6203-31716 František Klimek, CZE-6203-31717 Josef Wahl, CZE-6203-31718 František Fudali, CZE-6203-31719 Jan David, CZE-6203-31720 Jan Kolouch, CZE-6203-31721 Antonín Kučiva, CZE-6203-31722 Jan Buček, CZE-6203-31723 Rudolf Baier, CZE-6203-31724 Michal Zacharko, CZE-6203-31725 Jan Wolak, CZE-6203-31726 Albín Landrak, CZE-6203-31727 Antonio Romisch, CZE-6203-31728 František Skalitzký, CZE-6203-31730 Josef Fossl, CZE-6203-31731 Bedřich Kempinger, CZE-6203-31732 Filip Mikulík, CZE-6203-31733 Josef Holzbauer, CZE-6203-31734 Josef Čížek, CZE-6203-31735 Vincenc Schmidt, CZE-6203-31736 Alois Stoiber, CZE-6203-31737 František Kroupa, CZE-6203-31738 Valentin Burdsy, CZE-6203-31739 Robert Petrásek, CZE-6203-31740 Augustin Bauer, CZE-6203-31741 Jakub Kuniczek, CZE-6203-31742 František Tanzer, CZE-6203-31743 Karel Gregora, CZE-6203-31744 František Koradač, CZE-6203-31745 Jiří Kozumplík, CZE-6203-31746 František Krešina, CZE-6203-31747 Jakub Gaspari, CZE-6203-31748 Antonín Weidermann, CZE-6203-31749 Makar Medwig, CZE-6203-31750 Josef Hobza, CZE-6203-31751 Augustin Hájek, CZE-6203-31752 František Rzehovský, CZE-6203-31753 Rudolf Siegl, CZE-6203-31754 Karel Uhlíř, CZE-6203-31755 Josef Pazděra, CZE-6203-31756 Alois Slavíček, CZE-6203-31757 Jan Guliani, CZE-6203-31758 Josef Polášek, CZE-6203-31760 Jan Schich, CZE-6203-31761 Dominik Sanfabro, CZE-6203-31762 Jiří Vorlíček, CZE-6203-31763 Alois Vokál, CZE-6203-31764 František Eibert, CZE-6203-31765 Antonín Iwan, CZE-6203-31766 Josef Jetelina, CZE-6203-31767 František Válek, CZE-6203-31768 Valtr Schmidt, CZE-6203-31769 Jan Trotzauer, CZE-6203-31770 Jan Tellinger, CZE-6203-31771 Jan Prokeš, CZE-6203-31772 Jan Raida, CZE-6203-31773 Emil Kurelak, CZE-6203-31774 Štěpán Panhofer, CZE-6203-31775 Josef Rath, CZE-6203-31776 Leopold Plank, CZE-6203-31777 Stanislav Szerementa, CZE-6203-31778 Ludvík Malušek, CZE-6203-31779 Vojtěch Warmusz, CZE-6203-31780 Jan Pulkerab, CZE-6203-31781 Jan Cibulka, CZE-6203-31782 Antonín Kocman, CZE-6203-31783 Edgar Pernhofer, CZE-6203-31784 Kašpar Šupina, CZE-6203-31785 Lorenz Kostrzewa, CZE-6203-31786 František Kouřil, CZE-6203-31787 Adam Gruner, CZE-6203-31788 Michal Otočan, CZE-6203-31789 Petr Loschek, CZE-6203-31790 Šimon Křivák, CZE-6203-31791 Josef Mlček, CZE-6203-31792 Alois Mrkvička, CZE-6203-31793 Jan Bubenič, CZE-6203-31794 Jurko Babyczuk, CZE-6203-31795 Jan Birisek, CZE-6203-31796 Ladislav Gizecki, CZE-6203-31797 Matyaš Judex, CZE-6203-31798 Karel Schmiergl, CZE-6203-31799 Antonín Karabaič, CZE-6203-31800 Augustin Ševčík, CZE-6203-31801 František Kapusta, CZE-6203-31802 Karel Andrysek, CZE-6203-31803 , CZE-6203-31804 František Janků, CZE-6203-31805 František Kamauf, CZE-6203-31806 Karel Qwitta, CZE-6203-31807 Jakub Huber, CZE-6203-31808 František Čížek, CZE-6203-31809 Jan Kovařák, CZE-6203-31810 Augustin Čermák, CZE-6203-31811 Jiří Semotjuk, CZE-6203-31812 Petr Turzek, CZE-6203-31813 František Musil, CZE-6203-31814 Štěpán Palatín, CZE-6203-31815 Martin Polanský, CZE-6203-31816 Josef Gnojek, CZE-6203-31817 Josef Adamec, CZE-6203-31818 Alios Griesperg, CZE-6203-31819 František Marcík, CZE-6203-31820 František Knespl, CZE-6203-31821 Josef Kompejs, CZE-6203-31822 Jan Ryszka, CZE-6203-31833 Vasyl Popa, CZE-6203-31834 Mikuláš Staszkow, CZE-6203-31835 Wasyl Dutka, CZE-6203-31836 Petr Mikusz, CZE-6203-31837 Antonín Eckbauer, CZE-6203-31838 František Mach, CZE-6203-31839 Alois Vala, CZE-6203-31840 Metoděj Kula, CZE-6203-31841 Wasyl Zukowski, CZE-6203-31842 Vilém Kurdějovský, CZE-6203-31843 Jan Pratsche, CZE-6203-31844 Metoděj Všianský, CZE-6203-31845 Cyril Baďura, CZE-6203-31846 Josef Moser, CZE-6203-31848 Karel Koller, CZE-6203-31850 Jan Reindl, CZE-6203-31851 František Kreis, CZE-6203-31852 Iwan Melnyk, CZE-6203-31853 Ondřej Mandiuk, CZE-6203-31854 Martin Kobliha, CZE-6203-31855 Konstantyn Pawlyszyn, CZE-6203-31856 Jan Kokuruc, CZE-6203-31857 Pavel Hladki, CZE-6203-31858 Jan Greulberger, CZE-6203-31859 Vincenc Holub, CZE-6203-31860 Demeter Sarmann, CZE-6203-31863 Pietro Zanoni, CZE-6203-31864 Jan Svoboda, CZE-6203-31865 Augustin Benat, CZE-6203-31866 Theodor Eisl, CZE-6203-31867 Petr Holejczuk, CZE-6203-31868 Petr Machodziuk, CZE-6203-31869 Karel Novák, CZE-6203-31870 Arnold Kozák, CZE-6203-31873 Alois Bohm, CZE-6203-31874 Josef Pokorný, CZE-6203-31875 František Aujezdský, CZE-6203-31876 Josef Kozák, CZE-6203-31877 Karel Hruban, CZE-6203-31878 Jan Lietgeb, CZE-6203-31879 Matyáš Svoboda, CZE-6203-31880 Gustav Guestner, CZE-6203-31881 Kajetán Matz, CZE-6203-31882 František Knopp, CZE-6203-31883 Jan Hurzný, CZE-6203-31884 Jan Janoušek, CZE-6203-31886 Josef Paulík, CZE-6203-31887 Rajmund Patzelt, CZE-6203-31888 Jan Peretiatko, CZE-6203-31889 Josef Koza, CZE-6203-31890 Leopold Schauhuber, CZE-6203-31891 Josef Hacker, CZE-6203-31892 Josef Konig, CZE-6203-31893 Tomáš Drak, CZE-6203-31894 Adolf Kroupa, CZE-6203-31895 Josef Kuttelwascher, CZE-6203-31896 Jan Bura, CZE-6203-31897 Josef Zehetner, CZE-6203-31898 František Nečesan, CZE-6203-31899 Jan Matoušek, CZE-6203-31900 Pavel Suszicki, CZE-6203-31903 Viktor Jara, CZE-6203-31904 Emil Pospíšil, CZE-6203-31905 Albín Kohler, CZE-6203-31906 Josef Šilhan, CZE-6203-31907 Jindřich Soběslavský, CZE-6203-31908 František Jedon, CZE-6203-31909 Ondřej Czesnik, CZE-6203-31910 Josef Trmač, CZE-6203-31911 František Stříž, CZE-6203-31912 Alois Wagner, CZE-6203-31913 Emanuel Zwacek, CZE-6203-31914 Demeter Babiuk, CZE-6203-31915 František Mily, CZE-6203-31916 František Hanuš, CZE-6203-31917 Vilém Krejčíř, CZE-6203-31918 Alois Vykoupil, CZE-6203-31919 Ivan Ivelja, CZE-6203-31920 František Halbroth, CZE-6203-31921 Josef Kolbl, CZE-6203-31922 Antonín Lachinger, CZE-6203-31923 Ladislav Režný, CZE-6203-31924 Demeter Kowalski, CZE-6203-31925 Josef Mychlovski, CZE-6203-31926 Vincenc Zbořil, CZE-6203-31927 Vojtěch Abast, CZE-6203-31928 Josef Kupka, CZE-6203-31929 Jan Mozgva, CZE-6203-31930 Josef Valenta, CZE-6203-31931 Josef Fruhvirth, CZE-6203-31932 Josef Szczynka, CZE-6203-31933 Josef Strmen, CZE-6203-31934 Hynek Gramel, CZE-6203-31935 František Miko, CZE-6203-31936 František Humpolíček, CZE-6203-31937 Štěpán Maruszczak, CZE-6203-31938 Leandr Polanský, CZE-6203-31939 Antonín Gintner, CZE-6203-31940 Hrynko Kmit, CZE-6203-31941 Jan Slimák, CZE-6203-31942 Antonín David, CZE-6203-31943 Filip Kobza, CZE-6203-31944 Venerio Demarin , CZE-6203-31945 Michael Kaliczan, CZE-6203-31946 Jan Serainik, CZE-6203-31947 Leopold Stumfol, CZE-6203-31948 Václav Foubík, CZE-6203-31949 Josef Hirschmann, CZE-6203-31950 Antonín Gittl, CZE-6203-31951 Ambrož Volf, CZE-6203-31952 Josef Pelz, CZE-6203-31953 František Sekyrka, CZE-6203-31954 Jan Musial, CZE-6203-31955 Martin Jadrzezowski, CZE-6203-31956 Jan Kogler, CZE-6203-31965 Antonín Celba, CZE-6203-31966 František Koděra, CZE-6203-31969 Alois Zeman, CZE-6203-31970 Alois Humer, CZE-6203-31971 Jan Ryczek, CZE-6203-31973 František Mikuš, CZE-6203-31974 Josef Olejník, CZE-6203-31975 František Aicher, CZE-6203-31976 , CZE-6203-31977 , CZE-6203-31978 , CZE-6203-31979 , CZE-6203-31980 , CZE-6203-31981 , CZE-6203-31982 , CZE-6203-31983 , CZE-6203-31984 , CZE-6203-31985 , CZE-6203-31986 , CZE-6203-31987 , CZE-6203-31988 , CZE-6203-31989 , CZE-6203-31990 , CZE-6203-31991 , CZE-6203-31992, CZE-6203-31993 , CZE-6203-31994 , CZE-6203-31995 , CZE-6203-32005 Václav Marek, CZE-6203-32006 Viktor Soneck, CZE-6203-32007 Bedřich Scholler, CZE-6203-32008 Alfons Muhlinghaus, CZE-6203-32009, CZE-6203-32010 Richard Schmitz, CZE-6203-32011 Josef Schvab, CZE-6203-32012 Rudolf Rohrer, CZE-6203-32013 Rudolf Kirsch, CZE-6203-32373 Petr Kolodka
(zdroj databáze CEVH MO ČR)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 1957 VPM
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Vojenský hřbitov napoleonské války až 1. světová válka

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ivo Šťastný, 25.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov, sk. 49
Nápis:
VOJÁKŮM
BRNĚNSKÉ
POSÁDKY
Poznámka:

Seznam pohřbených osob ve 192 VPM (detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=824423, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)
CZE-6203-28467 Hrob vojáků Dánské královské armády zajatých při obsazení ostrova Alsenu rakouskou armádou.
Podrobně dle portálu CEVH:
Peder Jensen, *1839, Bogesd auf Seeland, +31.7.1864, Ole Nielsen, *1842, Reynholt auf Seeland, +16.8.1864
CZE-6203-28468 Pietní místo – objekt, Památník obětem carského ruského vojska v bitvě u Slavkova 2 prosince 1805.
CZE-6203-28487 Simon Purece, CZE-6203-28488 Matias Kyša, CZE-6203-28489 Antonín Beneš, CZE-6203-28490 Doroftei Tomasile, CZE-6203-28491 Jan Vodička, CZE-6203-28492 Medeat Biagio, CZE-6203-28494 Petr Blešin, CZE-6203-28495 František Jahoda, CZE-6203-28496 Konstantin Barsan, CZE-6203-28498 Roman Szilard, CZE-6203-28499 Karel Lejhanec, CZE-6203-28500 Ludvík Pable, CZE-6203-28502 Damian Kujanič, CZE-6203-28503 Leopold Renz, CZE-6203-28504 Jan Tontsech, CZE-6203-28505 Antonín Šamánek, CZE-6203-28506 Julian Barsancasa, CZE-6203-28507 Mikuláš Procovský, CZE-6203-28508 Ferdinand Cafourek, CZE-6203-28509 Josef Tomek, CZE-6203-28510 Josef Krenn, CZE-6203-28511 Jan Obšivač, CZE-6203-28512 Denes Schomadi, CZE-6203-28514 Štěpán Svitlák, CZE-6203-28515 Jan Čuníček, CZE-6203-28516 Jindřich Prashinger, CZE-6203-28517 František Mayer, CZE-6203-28518 Martin Krša, CZE-6203-28519 František Šrybl, CZE-6203-28520 Josef Foltner, CZE-6203-28521 Baltazar Mačalík, CZE-6203-28522 František Krátký, CZE-6203-28523 Eduard Reishl, CZE-6203-28524 Josef Hanák, CZE-6203-28525 Jiří Odehnal, CZE-6203-28526 Josef Czabla, CZE-6203-28527 Hermann Guntschel, CZE-6203-28528 Rudolf Laub, CZE-6203-28529 Matias Mauracher, CZE-6203-28530 Frank Haas, CZE-6203-28531 Michael Huemer, CZE-6203-28533 Jan Maier, CZE-6203-28534 Ignác Brundl, CZE-6203-28535 Nikolaus Chirikes, CZE-6203-28536 Michal Burak, CZE-6203-28537 Josef Budík, CZE-6203-28538 Josef Scholler, CZE-6203-28539 Mořic Mayer, CZE-6203-28541 František Bishof, CZE-6203-28542 Jan Šťáva, CZE-6203-28543 Josef Šimon, CZE-6203-28544 Jan Talmacian, CZE-6203-28545 Andreas Sotsch, CZE-6203-28546 Josef Hlaváč, CZE-6203-28547 Andreas Klusch, CZE-6203-28549 Antonín Tomek, CZE-6203-28550 Jan Markgraber, CZE-6203-28551 Jan Mikulík, CZE-6203-28552 Jan Ivan, CZE-6203-28553 Josef Kovařík, CZE-6203-28554 Lukáš Smolka, CZE-6203-28555 Jan Rafetseder, CZE-6203-28558 Leopold Valič, CZE-6203-28559 Antonín Kalina, CZE-6203-28560 František Grmela, CZE-6203-28561 Metoděj Stibor, CZE-6203-28562 Pavel Mrmustín, CZE-6203-28564 Alois Halaška, CZE-6203-28565 Karel Diwisch, CZE-6203-28566 František Suchánek, CZE-6203-28570 Josef Retschitzegger, CZE-6203-28571 Jakub Pánek, CZE-6203-28572 Jan Kloos, CZE-6203-28573 Ivan Kovalczuk, CZE-6203-28575 Albin Kobza, CZE-6203-28577 Bohumil Gruner, CZE-6203-28579 Rudolf Lazaresku, CZE-6203-28580 Petru Čaldarar, CZE-6203-28581 Alois Slezák, CZE-6203-28582 Václav Steřík, CZE-6203-28584 Michal Ehrmann, CZE-6203-28585 Gregor Cvietko, CZE-6203-28586 Robert Knapek, CZE-6203-28587 Alois Josef, CZE-6203-28588 Antonín Junášek, CZE-6203-28589 Jan Muller, CZE-6203-28590 Vasyle Giurgin, CZE-6203-28591 Cyril Ujčík, CZE-6203-28592 Jan Jandík, CZE-6203-28594 Emil Dobrovolný, CZE-6203-28595 Josef Brounek, CZE-6203-28596 Emanuel Pavelka, CZE-6203-28597 Antoním Buchtela, CZE-6203-28598 František Wálka, CZE-6203-28599 Rudolf Schafer, CZE-6203-28600 Eduard Bumbálek, CZE-6203-28601 Jan Rattay, CZE-6203-28602 Leopold Krottendorfer, CZE-6203-28603 František Marek, CZE-6203-28604 Josef Zeman, CZE-6203-28605 Jan Schmid, CZE-6203-28606 František Kosmák, CZE-6203-28607 Josef Syka, CZE-6203-28608 Adolf Kutzer, CZE-6203-28609 Jan Blaha, CZE-6203-28610 Martin Zemánek, CZE-6203-28611 František Bene, CZE-6203-28612 Jindřich Raabl, CZE-6203-28613 František Zulener, CZE-6203-28614 Jindřich Fiala, CZE-6203-28615 Nikolaj Duljbas, CZE-6203-28616 Jindřich Trnka, CZE-6203-28617 Josef Chrastecký, CZE-6203-28618 Karel Jarošek, CZE-6203-28619 Ludvík Handbichler, CZE-6203-28620 Aftanasi Dariczuk, CZE-6203-28621 Antonín Nechvátal, CZE-6203-28622 Josef Prokeš, CZE-6203-28623 Kazimír Lubas, CZE-6203-28624 Josef Brunner, CZE-6203-28625 Petr Popiel, CZE-6203-28774 Josef Spreitz, CZE-6203-28775 Antonín Uchytil, CZE-6203-28776 , CZE-6203-28778 Antonín Sieder, CZE-6203-28779 Josef Herster, CZE-6203-28780 Vincenc Tovaryš, CZE-6203-28781 Jan Jeřábek, CZE-6203-28782 Jan Purvu, CZE-6203-28784 Matiáš Nenička, CZE-6203-28785 Martin Vaculka, CZE-6203-28786 Jiří Corbas, CZE-6203-28787 Karel Lovasz, CZE-6203-28788 Jan Zicha, CZE-6203-28789 Karel Hofler, CZE-6203-28790 Jan Galetka, CZE-6203-28791 Emanuel Baier, CZE-6203-28792 František Kern, CZE-6203-28793 Jan Záděra, CZE-6203-28794 Jan Ramersdorfer, CZE-6203-28795 Julius Kramer, CZE-6203-28800 František Hotzendorfer, CZE-6203-28801 Leopold Weidinger, CZE-6203-28802 Hermann Vogler, CZE-6203-28803 František Woggeneder, CZE-6203-28804 Antonín Holzer, CZE-6203-28805 Alois Štěpán, CZE-6203-28806 Rudolf Boháček, CZE-6203-28807 Florian Fuchsbauer, CZE-6203-28808 Alois Rusch, CZE-6203-28809 Martin Jobst, CZE-6203-28810 František Žák, CZE-6203-28811 Michal Wasermann, CZE-6203-28812 František Nikl, CZE-6203-28813 Jan Grohs, CZE-6203-28815 Natalis Matolič, CZE-6203-28816 Antonín Navrátil, CZE-6203-28817 Jan Pechal, CZE-6203-28818 Václav Tesař, CZE-6203-28819 Gustav Žák, CZE-6203-28820 František Walch, CZE-6203-28828 František Dostal, CZE-6203-28829 Josef Schachner, CZE-6203-28830 František Hrabec, CZE-6203-28831 Rudolf Králík, CZE-6203-28832 Jan Braunschofer, CZE-6203-28834 Alexandr Ladányi, CZE-6203-28835 Antonín Trnka, CZE-6203-28836 František Zangerl, CZE-6203-28844 Samuel Gyorgyony, CZE-6203-28845 Samuel Bekereth, CZE-6203-28846 Jan Šerý, CZE-6203-28847 Jan Nepejchal, CZE-6203-28848 Matyáš Rath, CZE-6203-28849 Blažej Lokos, CZE-6203-28850 František Baier, CZE-6203-28853 Karel Svirák, CZE-6203-28854 Jiří Arz, CZE-6203-28855 Štěpán Rodinger, CZE-6203-28856 Jiří Chengea, CZE-6203-28857 František Schierhuber, CZE-6203-28858 Jan Zelinka, CZE-6203-28859 Adolf Polívka, CZE-6203-28861 František Škoda, CZE-6203-28862 Jaroslav Pelzlbauer, CZE-6203-28863 Ferdinand Jirásek, CZE-6203-28864 Josef Macík, CZE-6203-28865 František Bičan, CZE-6203-28866 Ferdinand Starhon, CZE-6203-31491 Antonín Novotný
(zdroj databáze CEVH MO ČR)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 192 VPM
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Pohřebiště vojáků Rumunské armády

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ivo Šťastný, 28.09.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, Brno, centrální hřbitov - čestné pohřebiště, oddíl 56 b
Nápis:
(na ústředním pomníku)

CINSTE SI ONOARE EROILOR
ARMATEI ROMÎNE
CAZUTI PENTRU ELIBERAREA
PATRIEI NOASTRE ÎN CEL DE AL
DOILEA RĂZBOI MONDIAL

Zde odpočívá 1569 rumunských vojáků
kteří padli v roce 1945 v bojích o Brno a okolí

Úcta a čest hrdinům rumunské armády, kteří položili své životy
za osvobození Československa ve druhé světové válce

(na bočních deskách)
ADRIAN THEODOR – rotný, ACPIN MOISE – četař, ADAM AVRAM – vojín, ADAM CORNEL – podporučík, ALBOTA MIHAI – četař, ALBU MARIN – vojín, ALDEA ION – četař, ALEXANDRESCU AB. PETRE – vojín, ALEXANDRU VICTOR – vojín, ALEXE D. IVAN – vojín, ALEXANDRESU CONSTANTIN – poručík, ALEXANDRU ION N. – vojín, ANCU DUMITRU – vojín, ANDRAS IOAN – vojín, ANDREI ILIE – vojín, ANDREI IOAN – desátník, ANDREI IOAN – vojín, ANDREICA ION – vojín, ANDRONIE IOAN – vojín, ANDRONACHE ION – vojín, ANGHEL GHEORGHE – vojín, ANGHEL VASILE – vojín, ANGHELESCU GHEORGHE – vojín, ANTON DUMITRU – vojín, ANTON IOAN – vojín, ANTON TANASE – desátník, APOSTOLACHE IOAN – rotný, APOSTOL DUMITRU – vojín, APOSTOL MIHAI – vojín, ARABELI IOAN – vojín, ARDELECANU NICOLAE – vojín, ARDRESESCU MARIN – vojín, ARMINDICEANU SIMION – vojín, ARNEU CONSTANTIN – vojín, ARSU D. GHEORGHE – vojín, ARSU GHEORGHE – vojín, ARTHUR GHEORGHE – vojín, ATOMEI PANTELIMON – četař, AUREL ILIE – desátník, AUREL PETRE – vojín, AUVSULEI IOAN – četař, AVRAM IOAN – desátník, AVRAM IORDACHE – desátník, AVRAM MIHAIL – vojín, AXENTE – vojín, BABALAU IOAN – svobodník, BACILA VASILE – kapitán, BACIU GHEORGHE – desátník, BACIU GHEORGHE – desátník, BACIU GHEORGHE –vojín, BACIU IOAN – četař, BACLESEANU NICOLAE – vojín, BACHERESCU ALEXANDRU – desátník, BACSERU CONSTANTIN – vojín, BADITEANU ION – vojín, BAGIN MARTIN – vojín, BALABAN ION – vojín, BALACI GHEORGHE – vojín, BALCI PARTENIE – vojín, BALIN THEODOR – vojín, BALTOGA GHEORGHE – vojín, BANAUR NEAGU – vojín, BANU STOIAN – vojín, BARAIS PAUL – podporučík, BARASCU ION – vojín, BARENTEAN IVAN VASILE – svobodník, BASTON CONSTANTIN – vojín, BACANU DUMITRU – rotný, BACANU FRANCIS – vojín, BACANU PETRE – vojín, BADULESCU ŞTEFAN – vojín, BAISCEANU AURE – svobodník, BALAN DUMITRU – vojín, BALANUT SINION – vojín, BALTATEANU NICOLAE – desátník, BARBU NEACSU – kapitán, BARBULESCU IOAN – vojín, BEJAN GHEORGHE – vojín, BELCEA S. MARO – vojín, BERCEA IOAN – podplukovník, BERCILA ACHIM – desátník, BERHAC DUMITRU – vojín, BERSU MIRON – četař, BETLA NICOLAE – vojín, BETIVU TUDOR – vojín, BIBEU RADU – vojín, BILĂ NICOLAE – svobodník, BINDOIU GHEORGHE – vojín, BIRIS IOAN – vojín, BITU ION – vojín, BIZGAN ALEXANDRU – svobodník, BLAGA SIMION – vojín, BLENOVICI GHEORGHE – vojín, BLIDUT IOAN – vojín, BOASA IULIAN – kapitán, BOATA IOAN – kapitán, BOCA SEBASTIAN – vojín, BOCAN – vojín, BOCARNA VASILE – vojín, BOGACIE A. IOAN – vojín, BOGHIU DUMITRU – vojín, BOGOI NICU – vojín, BOIANU MICHALACHE – četař, BOICU EPIFANIUS – vojín, BOIAU IOACHIM – vojín, BOJERU VICTOR – vojín, BOLBOCEANU MILEA – vojín, BOLDESCU P. AUREL – vojín, BOLEZAN VASILE – rotný, BOMBESCU NICOLEA – desátník, BONCHIS TRAIAN – vojín, BONDOC MARIN – vojín, BORCEANU GHEORGHE – vojín, BORE GRIGORE – vojín, BOROS N. IOAN – svobodník, BORTINA ILIE – vojín, BOSCA DUMITRU – desátník, BOTA IVAN – četař, BOTEZATU I. CONSTANTIN – vojín, BOTOG IOAN – četař, BOUARU GHEORGHE – četař, BRACIU ILIE – vojín, BRADEC EMILIAN – vojín, BRAGA ANDREI – rotný, BRAICU ILIE – vojín, BRATOSIN CH. STAN – vojín, BRĂILEAU MIHAILACHE - vojín, BRĂILOCIU GHEORGHE - vojín, BRANZILĂ DUMITRU – vojín, BROSARO BUSUIOC – vojín, BUCĂTARU IORGU – podporučík, BUCUTA NITĂ – vojín, BUDA ION – desátník, BUDA ROMAN – vojín, BUDACU VASILE – vojín, BUDEIU ALEXANDRU – desátník, BUBES IACOB – vojín, BUCĂTICĂ RADU – desátník, BUCUR SIMION – vojín, BUDESCU IOAN – vojín, BUDICA MARIN – vojín, BULGA CONSTANTIN – četař, BULIGEA D. IOAN – vojín, BUNITĂU MACA – kapitán, BURABU MARIN – vojín, BURILEANU GHEORGHE – vojín, BUROLEANU GHEORGHE – četař, BURSUC VASILE – vojín, BURTOIN CONSTANTIN – vojín, BUSEN I. MATAN – vojín, BUSNIOC NICOLAE – vojín, BUTARU MIHAIL – vojín, BUTARU PAVEL – vojín, BUTUCEA NICOLAE – četař, BUZATU GAVRILA – vojín, BUZATU STAN – desátník, CALARISI N. – vojín, CALIAN IOAN – vojín, CALINESCU DUMUTRU – vojín, CALOIANU POMPILIU – svobodník, CAN DUMITRU – vojín, CANCA GHEORGHE – vojín, CANCIU DIMA – vojín, CANTA DUMITRU – četař, CANTEMIR IOAN – desátník, CAPACI GHEORGHE – četař, CAPOTA ROMAN – vojín, CARACU CONSTANTIN – vojín, CARBONARU GHEORGHE – desátník, CARIANOPOL ANASTASE – desátník, CARTLA GHEORGHE M. – vojín, CATANUS GHEORGHE – vojín, CATUT ALEXANDRU – vojín, CATUTO ANTON – vojín, CATU VASILE – vojín, CARSTOV D. TUDOR – svobodník, CARTOIAJAN – podporučík, CARTOJAN MARIN – podporučík, CALDARARU VASILE – vojín, CĂLDĂRARU DUMITRU – vojín, CĂLIN DUMITRU – vojín, CĂPRARITĂ VASILE – vojín, CĂTĂNESCU JIRUNLASI – vojín, CĂRLINGERU NICOLAE – vojín, CĂMPEANU CONSTANTIN – desátník, CĂRLIG LUCA – vojín, CĂRLIG ROMULUS – desátník, CEARUGIN VLAD – podporučík, CEASEN GHEORGHE – desátník, CEASU GHEORGHE – desátník, CERNAT JAN – vojín, CHELAZE IOAN – vojín, CHIABURU RADU – vojín, CHICIN SPIREA – vojín, CHICHI ŞTEFAN – vojín, CHILA ALEXANDRU – vojín, CHILAD IOAN – vojín, CHIOREANU TUDOR – četař, CHIPER LAZAR – vojín, CHIRIAC GHEORGHE – četař, CHIRIAC ST. IOAN – vojín, CHIRITĂ DUMITRU – vojín, CHIRITĂ MIHAI – vojín, CHITA IOAN – vojín, CHITĂ VASILE – vojín, CH. IOAN – desátník, CHIZELA ŞTEFAN – vojín, CIFU VASIEL – vojín, CIMPEANU GHEORGHE – vojín, CIMPOIESCU AVRAM – vojín, CIMPSANI NICOLAE – svobodník, CIOBANU ALEXANDRU – vojín, CIOBANU DUMITRU – vojín, CIOBANU DUMITRU – vojín, CIOBETARU – vojín, CIOBOTARU – vojín, CIOBOTARU IOAN – četař, CIOC MARIN – vojín, CIOPLEA IOAN – vojín, CIOVEANU ION – vojín, CISMARU MIHAI – vojín, CIUCA THEODOR – vojín, CIUCURESCU GRIGORE – vojín, CIUPERCSANU STAN – četař, CIUPILĂ GHEORGHE – vojín, CIURANIUC NICOLAE – vojín, CIUREA ŞTEFAN – vojín, COANDA DUMITRU – desátník, COANTĂ PETRU – rotný, COBZARU MIHAI – vojín, COCAR CONSTANTIN – vojín, COCIOARBA CONSTANTIN – rotný, COCOCEA VICTOR – vojín, CODREANU ROMULUS – vojín, CODRESIN JUSTIN – vojín, COJOC DUMITRU – vojín, COJOCARU CONSTANTIN – vojín, COJOCARU ION – desátník, COJOCARU NICOLAE – četař, COJOCARU NICOLAE – četař, COJOCARU OPREA – vojín, COJOCARU VASILE – rotný, COJOCARU VASILE – vojín, COMA TOMA – četař, COMĂNOIU GHEORGHE – rotný, CONDREA DUMITRU – rotný, CONSTANTIN DUMITRU – svobodník, CONSTANTIN IOAN – poddůstojník, CONSTANTIN N. ION – vojín, CONSTANTIN NICOLAE – vojín, CONSTANTIN NICOLAE – svobodník, CONSTANTIN ZIDOR – vojín, CONSTANTINESCU NICOLAE – poručík, CORCIANA MARIN – podporučík, CORDAN PROFIM – vojín, CORNEA CONSTANTIN – vojín, CORNEA P. IOAN – vojín, CORTCIANU MARIN – podporučík, CORTIG NICOLAE – vojín, COSMA DOBRE – vojín, COSMA ION – vojín, COSTACHE C. ANTON – vojín, COSTACHE GHEORGHE – rotný, COSTACHE JEAN – vojín, COSTACHE MARIN – vojín, COSTACHE MARIN – vojín, COSTAN GRIGORE – rotný, COSTEA ALEXANDRU – desátník, COSTEA GHEORGHE – četař, COSTICĂ MIHAI – kapitán, COSTINAS MIRCEA – vojín, COT ION – vojín, COTA NICOLAE – desátník, COTOI GHEORGHE – desátník, COVACI FLOREA – vojín, CRACĂ FLOREA – vojín, CRĂCIUN FL. – svobodník, CRECU IOACHIM – podporučík, CRETU EUGEN – podporučík, CRETU GHEORGHE – vojín, CRISAN PAVEL – vojín, CRISTEA CONSTANTIN – vojín, CRISTEA DIMITRU – vojín, CRISTEA ION – vojín, CRISTEA D. IOAN – vojín, CRISTEA NICOLAE – vojín, CRISTEA PETRE – desátník, CRISTEA VASILE – vojín, CRISTEA IOAN – vojín, CRISTIAN VASILE – svobodník, CROITORI ION – poddůstojník, CROPAR ŞTEFAN – vojín, CROS BUDUCANU – četař, CURUS EFTIMIE – vojín, CUSTAV STELEA – vojín, CUTAR IOAN – vojín, DAIA DUMITRU – vojín, DAMASCHIN IOAN – vojín, DAMIAN GRIGORE – desátník, DAMIAN IOAN – desátník, DANCIU GHEORGHE – vojín, DANCIU GHEORGHE – vojín, DANE A. ROMAN – vojín, DANGE DUMITRU – vojín, DARUVARU CONSTANTIN – vojín, DASOA VASILE – vojín, DAVID D. IOAN – desátník, DAVID ŞTEFAN – vojín, DEDEA OCTAVIAN – poručík, DEDU GHEORGHE – četař, DELEANU PETRE – vojín, DELNITA CONSTANTIN – vojín, DELTA ILIE – vojín, DERJACH SERGHIE – rotný, DIACONU IOAN – rotný, DILARIU GHEORGHE – vojín, DIMA MIHAI – vojín, DIMITRACHE ILIE – vojín, DIMITRIU C. – četař, DINCA CONSTANTIN – vojín, DINCA NICOLAE – vojín, DINU TRAIAN – desátník, DINU ŞTEFAN – svobodník, DITONIU IOAN – vojín, DOBRE MARIN – četař, DOBREANU IOAN – svobodník, DOCHIANU DUMITRU – svobodník, DODA IOAN vojín, DODOACA GRIGORE - vojín, DOGARU THEODOR – vojín, DOIU PETRU – desátník, DOMITA ION – vojín, DOMNICA PETRE – vojín, DOROFTEI CONSTANTIN – svobodník, DOROBANTU NICOLAE – rotný, DRAGOMIR IOAN – vojín, DRAGOMIR MIHAIL – vojín, DRAGOMIR ŞTEFAN – desátník, DRAGU NICOLAE – vojín, DRAVICEANU GHEORGHE – desátník, DRĂGAN SANDU – desátník, DRĂGAN IULIAN – četař, DRĂGAN SANDU – četař, DRĂGAN GHEORGHE – vojín, DRĂGAN NICOLAE – vojín, DRĂGAN ŞTEFAN – vojín, DRĂGHICI STAN – kapitán, DRĂGOI IOAN – vojín, DUCAN X. – vojín, DUMINICA DUMIRU – desátník, DUMITRU FRANZ – vojín, DUMITRU GRIGORE – vojín, DUMITRU IOAN – vojín, DUDU ALEXEI – vojín, DUGALESCU PETRE – vojín, DUMITRA ALEXANDRU – vojín, DUMITRACHE CONSTANTIN – desátník, DUMITRACHE V. – vojín, DUMITRU ANTON – vojín, DUMITRU ION – vojín, DUMITRU JOSUB – vojín, DUNA CONSTANTIN – vojín, DUNA MIHAI – vojín, DURAC GHEORGHE – desátník, DURBA GHEORGHE – vojín, EFTIMESCU IOAN – podporučík, EFTIME DIONISIE – vojín, EFTIMIU IOAN – vojín, ENACHE CONSTANTIN – desátník, ENACHE CONSTANTIN – vojín, ENACHE CONSTANTIN – vojín, ENACHE NICOLAE – rotný, ENACHI NICOLAE – vojín, ENE ŞTEFAN – vojín, EPURAN MARIN – desátník, EREMIA MATEJ – desátník, ESCANU V. AUREL – vojín, FIERA GHEORGHE – vojín, FILIP BARBU – vojín, FLOREA BORECU – vojín, FLOREA CRETU – vojín, FLOREA GHEORGHE - četař, FLOREA GHEORGHE – vojín, FLORICA A. VICTOR – rotný, FLUTURE MARIN – vojín, FILIMON TRAIAN – vojín, FILIP VASILE – vojín, FIR CONSTANTIN – svobodník, FRATESCU NICOLAE – vojín, FRIGOILU VICTOR – desátník, FRINGU NICOLAE – svobodník, FRINTASCU CIHINA – vojín, FRUNT FLORUT – vojín, FOLGOS MARIN – vojín, GABRIEL TULON – četař, GADINTA ŞTEFAN – vojín, GALAC NICOLAE – vojín, GARNAR IOAN – vojín, GARNITA TANASE – svobodník, GASLU VASILE – vojín, GAVJAN IOAN – svobodník, GAVRILA CONSTANTIN - vojín, GAVRILĂ CONSTANTIN - vojín, GAVRILĂ CONSTANTIN - vojín, GAVRILĂ CONSTANTIN - vojín, GĂITAN GHEORGHE – desátník, GĂLUT THEODOR – vojín, GĂSCA ANZINICA – rotný, GEAMAN IOAN – desátník, GEARA IORDAN – vojín, GERCANA T. – vojín, GIULEAN ILIE – vojín, GIURGIN IOAN – vojín, GHEBAE ION – vojín, GHEORGHE – vojín, GHEORGHE BOGDAN – vojín, GHEORGHE CALISTRAT – vojín, GHEORGHE CONSTANTIN – poručík, GHEORGHE CONSTANTIN – vojín, GHEORGHE IOAN – vojín, GHEORGHE MARIN – vojín, GHEORGHE NICOLAE – vojín, GHEORGHITĂ ARMITUR – vojín, GHEORGHITĂ TRAIAN – vojín, GHEORGHITĂ NAN – vojín, GHEORGHIU G. AUREL – poručík, GHETU C. VASILE – četař, GHITA GVICA – vojín, GHIZDAVU IOAN – četař, GLAVAN VASILE – vojín, GLOSAN PETRE – desátník, GOARDA DUMITRU – vojín, GOGOLIU IOAN – vojín, GOICEANU IULIUS – desátník, GOSTOIU MARTIN – desátník, GRADINARU G. ION – četař, GRECU TOMA – svobodník, GREGORES DMETROVICI NIC. – vojín, GRETA EUGEN – vojín, GRIGORE DUMITRU – vojín, GRIGORIE TUDOR – vojín, GROS BAT – vojín, GRUGRU – vojín, GRUMĂZESCU MIRCEA – podporučík, GUGU D. MARIN – desátník, GULCER IOAN – vojín, GURALIU NICOLAE – vojín, GURALIU NICOLAE – svobodník, GURTI MATEI – vojín, GUSADU VICTOR – vojín, GUSATU VICTOR – vojín, GUTHA CAROL - vojín, GUTU NICOLAE – desátník, HAMOCEANU CONSTANTIN – vojín, HANDEA MIHAI – vojín, HAPA ION – vojín, HAUM MIHAI – rotný, HEIDUC FLORIAN – rotný, HENEDARU IOAN – desátník, HERCULEA IOAN – vojín, HERESTEANU DUMITRU – vojín, HONTA VASILE – vojín, HOTER PETRU – vojín, HRISCU GRIGORE – vojín, HURTOIN IOAN – vojín, HUSEIN ISMAIL – vojín, IACOB MARIN – svobodník, IANCU ALECU – vojín, IANCU GHEORGHE – vojín, ICA NICOLAE – vojín, ICHIM GHEORGHE – vojín, ICHIM I. RADU – desátník, IFRIM DUMITRU – vojín, IGNAT ION – vojín, IGNAT PETRE – vojín, ILIE CALIN – desátník, ILIE GHORGHE – svobodník, ILIE PAVEL – podporučík, ILINCA ALEXANDRU – vojín, ILIUTA ILIE – desátník, INULESCU TRAIAN – vojín, IOAN CONSTANTIN – vojín, IOAN M. – vojín, IOAN T. GHEORGHIE – svobodník, IOAN PETRE – četař, IOAN VASILE – vojín, ION TRAIAN – vojín, IONESCU GHEORGHE – vojín, IONICĂ CONSTANTIN – desátník, IONITĂ ANDREI – desátník, IONITĂ GHEORGHE – vojín, IONITĂ DUMITRU – vojín, IONITĂ NICOLAE – vojín, IORDACHE GHEORGHE – vojín, IORDACHE IOAN – vojín, IORDACHE ION – vojín, IORDACHE TRAIAN – rotný, IORGA AVRAM – vojín, IORGA VICTOR – vojín, IOSIF DUMITRU – vojín, IOVI NICOLAE – svobodník, IPOS FLOREA – vojín, ISAC GRIGORE – vojín, IVAN ANTON – vojín, IVAN IOAN – četař, JALBA ŞTEFAN – desátník, JANCU FRANT – vojín, JEFERAU ION - vojín, JELERU V. VASILE – vojín, JIANU GHEORGHE – vojín, JITARU GHEORGHE – vojín, JILET TIVA – vojín, JOJAC ION – svobodník, JOVA TUDOR FRANTISEK – vojín, JUGAN ALEXANDRU – vojín, JEMELEA ŞTEFAN – vojín, KIELOVSKY BENEDIKT – vojín, LABOS TUDOR – vojín, LAICEA M. STERIE – svobodník, LAURIC VASILE – vojín, LAZA NICOLAE – rotný, LAZĂR CONSTANTIN – desátník, LAZĂR N. CONSTANTIN – vojín, LĂCEANU RADU – vojín, LĂTARESCU GHEORGHE – vojín, LECA VASILE – rotný, LEFTER GHEORGHE – rotný, LEFTER IOAN – podporučík, LEFTER ION – podporučík, LENCUTIA IOAN – četař, LEHGHEL NICOLAE – vojín, LETCI GHEORGHE – kapitán, LETEA GHEORGHE – desátník, LEU DUMITRU – vojín, LICIU GHEORGHE – vojín, LIDORSU CONSTANTIN – vojín, LINCIA CTIN MARIN – desátník, LIUIERCEA STAN – vojín, LORENT GHEORGHE – svobodník, LUCAN IOAN – desátník, LUNCEA AUREL – vojín, LUNGU ACHIM – podporučík, LUNGU EMIL – podporučík, LUNGU GRIGORE – desátník, LUNGU ŞTEFAN – desátník, LUPEA CONSTANTIN – vojín, LUPESCU ŞTEFAN – vojín, LUPSA VALERIU – desátník, LUPSA GHEORGHE – vojín, LUPU GHEORGHE – desátník, LUPU V. NICOLAE – desátník, LUPU VASILE – svobodník, IUSEIM S. NEMET – vojín, MADREA VICTOR – vojín, MADVESCHI VALERIE – vojín, MAESTRA KINDTAIN – vojín, MAFTEI FLOREA – svobodník, DR. MAGA SANDA ALBERT – vojín, MAGDA IVAN – vojín, MAGDA ION – svobodník, MAGET AUREL – vojín, MAGIAR MARCU – vojín, MAI TRAIAN – četař, MAIOGA IOAN – svobodník, MAIR AUGUSTIN – vojín, MALIN ALEXANDRU – VOJÍ, MALIN DUMITRU – desátník, MANEA CONSTANTIN – vojín, MANEA D. – vojín, MANEA ION – vojín, MANIU ŞTEFAN – vojín, MANOLASCHE GHEORGHE – desátník, MANOLE GHEORGHE – vojín, MARIN PRADA – četař, MAXIM AUREL – vojín, MAZILU VASILE – vojín, MĂRCULESCU MARIAN – vojín, MARE CLICOR – vojín, MARE CLICOR – vojín, MARES ION – vojín, MARGOL GHEORGHE – vojín, MARIE IOAN – vojín, MARIN ANTON – svobodník, MARIN CONSTANTIN – vojín, MARIN CONSTANTIN – vojín, MARIN V. GHEORGHE – vojín, MARINATIU EMANOIL – vojín, MARINCA VASILE – vojín, MARINCIU IOAN – vojín, MARINICA HARALAMBIE – vojín, MARINOIU EMIL – vojín, MARMANTU BELA IOAN – vojín, MAROU IOAN – vojín, MARSOVU ION – vojín, MARTIN ION – vojín, MARTINESCU IOAN – vojín, MATACHE CONSTANTIN – vojín, MASLINA CONSTANTIN – desátník, MATEI ION – vojín, MATEI LACHE – rotný, MATEI MARIN – svobodník, MATEI PETRE – vojín, MATEI VASILE – vojín, MATOESCU GHEORGHE – vojín, MĂGUREANU CONSTANTIN – vojín, MANDRUT IOAN – vojín, MEDREA ADAM – vojín, MEFA RUKMADIN – podporučík, MELBAN NICOLAE – vojín, MELDIN GHEORGHE – vojín, MEREUTA CONSTANTIN – vojín, MERLUSCA I. CONSTANTIN – vojín, MEZA ROCDENIN – podporučík, MICA OPREA – vojín, MICĂ ŞTEFAN – vojín, MICU ILIE – vojín, MICU VASILE - vojín, MICULUS VASILE – vojín, MIDROY GRIGORE – desátník, MIHAI N. CONSTANTIN – desátník, MIHAI DUMITRU – vojín, MIHAI FRANZ – vojín, MIHAI ION – vojín, MIHAI MARIN – vojín, MIHAI VASILE – desátník, MIHALACHE R. IOAN – vojín, MIHAILA GHEORGHE – vojín, MIHAILA PETRE – vojín, MIHĂILESCU ŞTEFAN – vojín, MILĂESCU IGOR – desátník, MILEA GHEORGHE – vojín, MILER IOSIF – desátník, MILICA DUMITRU – vojín, MILITARU ION – vojín, MILOSESCU ACHIM – vojín, MIRCEA NICOLAE – desátník, MIRON GANES – vojín, MIRON MACI – vojín, MIRONESCU IULIEN – podporučík, MITEA C. IOAN – vojín, MITITEANU IOAN – vojín, MITITELU STANCU – vojín, MITRACHE DUMITRU – vojín, MITRAN MARIN – desátník, MITREI GHEORGHE – vojín, MITRICA PAVEL – vojín, MITROI MARIN – desátník, MIU PAVEL – vojín, MOCA ION – vojín, MOCANU FLOREA – vojín, MOCIORNITA GHEORGHE – podporučík, MOGA MIHAI – vojín, MOICEANU HARALAMBIE – vojín, MOISE GHEORGHE – četař, MOISE D. IOAN – vojín, MOLDOVAN IOAN – vojín, MOLED ILIE – vojín, MOLTOR P. TUDOR – vojín, MONARANU IOAN – vojín, MORARIU ION – vojín, MORARU IOAN – VOJÍ, MORARU PETRE – vojín, MORCAN GHEORGHE – vojín, MOROCIU ŞTEFAN – četař, MOSOIU PETRE – vojín, MUCEOIN VASILE – vojín, MUNTEANU IOAN – četař, MURGOCI IOAN – vojín, MUSTAPA ILIE – desátník, MUSTEANU GHEORGHIE – vojín, MUSAT IOAN – vojín, MUTEA ALEXANDRU – vojín, MUTOVA PETRE – vojín, NACTU MIRCEA – podporučík, NACU MIHAI – poručík, NACUC ION – desátník, NAE V. CONSTANTIN – rotný, NAE DUMITRU – vojín, NAGUDA NICOLAE – vojín, NAIMOV NICOLAE – vojín, NANU MIHAI – desátník, NAUM MIHAI – rotný, NĂSTASE C. IOAN – vojín, NĂSTASE VASILE – podporučík, NĂSTRUT V. IOAN - vojín, NĂTĂRĂU IOAN – vojín, NEACŞU ION – vojín, NEACŞU PANAIT – vojín, NEDELCU NICOLAE – vojín, NEGOI LINCU – svobodník, NEGOI PETRE – desátník, NEAGU MARIN – vojín, NEAGU NICOLAE – četař, NEAGU P. VALERIU – svobodník, NECURILIN IVAN – vojín, NEGREA PAVEL – vojín, NEGUN GABRIEL – vojín, NEGURA GHEORGHE – desátník, NEMAS AUGUSTIN – vojín, NEMISCUT BRAN – vojín, NERET SIR – vojín, NESENDORISAN GHEORGHE – vojín, NICA CONSTANTIN – vojín, NICA DRAGOMIR – vojín, NICHIFOR ION – vojín, NICHIFOR NICOLAE – četař, NICULESCU TUDOREL – vojín, NICULITĂ VASILE – svobodník, NICOARĂ I. ALFRED – podporučík, NICODIM IOAN – četař, NICOLA NICOLAE – četař, NICOLA SUCIE – vojín, NICOLAE ARON – vojín, NICOLAE GHEORGHE – četař, NICOLAE NICOLAE – četař, NICOLAE SIMION – vojín, NICOLAE STAN – desátník, NICOLAI DAN – desátník, NICOLAI VASILE DAN – vojín, NICULESCU STANISLAV – vojín, NIRON GROGORE – svobodník, NITA ILIE – poručík, NITA ION – vojín, NISTOR MARIN – vojín, NISTOR MARIN - vojín, NISTOR MARIN – vojín, NISTOR VASILE – vojín, NISTORAN GHEORGHE – vojín, NISTOR VASILE – vojín, NITU GHEORGHE – vojín, NITU IVAN – desátník, NONEA STELIAN – podporučík, NUTĂ S. IOAN – vojín, OLARIU VICTOR – vojín, OLTEANU FREAN – vojín, OLTEANU NICOLAE – vojín, OMER CONSTANTIN – svobodník, OMER RASIM – četař, OMER RASIN – četař, OPRCIU MIRCEA – desátník, OPREA CONSTANTIN – četař, OPREA CONSTANTIN – vojín, OPREA CHIRU – vojín, OPREA D. NICOLAE – desátník, OPREA DUMITRU – desátník, OPREA DUMITRU – vojín, OPREA IOAN – desátník, OPREA IOAN – vojín, OPREA IOAN – vojín, OPREA ION – vojín, OPREA PETRE – vojín, OPREA PETRE – vojín, OPREA STAN – vojín, OPREA VASILE – vojín, OPRICA TEODOR – vojín, OPRISA IOAN – desátník, ORGA CORNEL – vojín, OSTAPCIUC IOAN – vojín, OSTEANU EMIL – vojín, OVIDENI GHEORGHE – vojín, OVINTENEATU THEODOR – vojín, OXECONTI ROSAIDAN – vojín, OZUM ALEXANDRU – vojín, PAERVU NICOLAE – vojín, PALADE DUMITRU – vojín, PALADE DUMITRU – vojín, PALADE IOAN – vojín, PANAIT N. IANCU – vojín, PANAIT MIHAI – četař, PANĂ NICOLAE – desátník, PANIANESCU DUMITRU – vojín, PANCIN ION – vojín, PANCU C. – četař, PANDIN DUMITRU – vojín, PANESU VASILE – vojín, PANOS PETRE – vojín, PAPONA ION – desátník, PAPUC ŞTEFAN – vojín, PARASCHIV IOSIF – svobodník, PARASCHIV PETRE – vojín, PARASCHIV ŞTEFAN – svobodník, PARLEA VERONEL – vojín, PARNIC N. IANEU – vojín, PASCU VASILE – vojín, PASTAG NICOLAE – desátník, PATO MARIN – vojín, PATRICHI VASILE – vojín, PAVEL ION – vojín, PAVELESCU ŞTEFAN – vojín, PĂDUREA GHEORGHE – desátník, PĂNALUCĂ GHEORGHE – vojín, PĂSTRĂVAN D. – vojín, PĂTRAŞCU SIMION – desátník, PĂTRAŞCU SIMION – vojín, PĂUN GHEORGHE – vojín, PĂUN MARIN – vojín, PĂUN ŞTEFAN – vojín, PĂUNESCU DUMITRU – vojín, PĂNZARU – vojín, PĂRVAN DUMITRU – rotný, PĂRVAN MARIN – vojín, PĂRVU GHEORGHE – vojín, PĂRVU ŞTEFAN – vojín, PESCARU CONSTANTIN – vojín, PESTOVEANU T. NICOLAE – vojín, PETAU ZAHARIE – vojín, PETCU GHEORGHE – svobodník, PETRARU CONSTANTIN – vojín, PETRE A. IOAN – poručík, PETRE DIMITRU – vojín, PETRE CH. DUMITRU – vojín, PETRE GHEORGHE – vojín, PETRE L. VASILE – vojín, PETRESCU EUGEN – rotný, PETRESCU EUGEN – rotný, PETRESCU MARIN – vojín, PETRESCU VASILE – vojín, PETREV MARIN – poddůstojník, PETROSANT IVAN ARAD – vojín, PETRUC CH. ILIE – rotný, PETRU DUMITRU – desátník, PETRU MATEI – vojín, PETRUT P. GHEORGHE – desátník, PICRUT GHEORGHE – vojín, PICU IOAN J. – desátník, PIERCEA COSTINA – vojín, PIETROI GHEORGHE – četař, PILAS VIRGIL – podporučík, PINTILIE IOAN – vojín, PIONIER TOMA – desátník, PISACARD CONSTANTIN – vojín, PISLEA MARES – vojín, PITIGOI CONSTANTIN – vojín, PITU DOBRE – vojín, PLACINTĂ ILIE – vojín, POCNEANU DUMITRU – vojín, POICI EUGEN – vojín, POPA DUMITRU – svobodník, POPA GHEORGHE – rotný, POPA IOAN – vojín, POPA IOAN – vojín, POPA IOAN – poručík, POPA IOAN – poručík, POPA IOAN – vojín, POPA IOAN – vojín, POPA LACHE – vojín, POPA NICOLAE – vojín, POPA TUDOR – vojín, POP I. IOAN – vojín, POPESCU AGRETIN – poručík, POPESCU ARGHIR – vojín, POPESCU GHEORGHE – četař, POPESCU IOAN – vojín, POPESCU IOAN – vojín, PORIOVITA VASILE – desátník, POSTELNICU DUMITRU – vojín, POSTOLACHE ION – vojín, POTOP NICOLAE – vojín, PRANCU CLAUDIU – rotný, PREDA P. EUGEN – desátník, PREDA ILIE – svobodník, PREDA MARIN – vojín, PREDA NICOLAE – četař, PREDA NICOLAE – svobodník, PREDA NICOLAE – vojín, PREDOI VIRGIL – četař, PREDULETE DUMITRU – vojín, PREJBAN D. – vojín, PREPELITA IOAN – vojín, PRIA ION – vojín, PRICOP IOAN – vojín, PRIVATU AGAPIE – vojín, PRODAN GHEORGHE – vojín, PROFIRU GHEORGHE – svobodník, PROFITOR TUDOREANU – vojín, PUCA MIHAI – vojín, PUNZU IVAN – vojín, PUSCAS NICODIN – vojín, PUSCASU CONSTANTIN – desátník, PUPAZA DUMITRU – vojín, RABAGIA GHEORGHE – podporučík, RABEN NICOLAE – vojín, RACEU ALEXANDRU – vojín, RACHER ION – vojín, RADILIAN TRAIAN – podporučík, RADOSLAV ILIE – vojín, RADU CONSTANTIN – vojín, RADU GHEORGHE – desátník, RADU GRIGORIE – podporučík, RADU ILIE – desátník, RADU D. RADU – vojín, RAFA NICOLAE – vojín, RAMON VASILE – vojín, RANDESCU ION – desátník, RANJA H. MARIN – vojín, RASCA DUMITRU – vojín, RASCA DUMITRU – vojín, RĂDULESCU CONSTANTIN – major, RĂDULESCU ION – vojín, RĂDULESCU TRAIAN – podporučík, RĂPRARU NICOLAE – vojín, REBERECHT STAN – rotný, RECEA ENACHE – vojín, RECU VASILE – vojín, REIN ARGHIR – svobodník, RERCEANU VICTOR – vojín, REŞCA VICTOR – vojín, RIZEA ION – vojín, ROBIC OSIFE – vojín, ROBITU DUMITRU – vojín, ROBU IOAN – svobodník, ROCEANU GHEORGHE – četař, ROGA PETRE – vojín, ROMAN CONSTANTIN – svobodník, ROMAN CONSTANTIN – vojín, ROMILA ION – vojín, ROMOŞAN MATEI – rotný, RONCEA DUMITRU – vojín, RONCU PAVEL – vojín, ROSEA ALEXANDRU – rotný, ROŞIU IOAN – desátník, ROSCULET IOAN – vojín, ROSU ALEXANDRU – rotný, ROSU GHEORGHE – četař, ROSU MARIN – vojín, ROTARU N. GHEORGHE – vojín, ROVINARU TUDOR – vojín, RUANU PETRE – vojín, RUBLEA AUREL – desátník, RUJANACHI ANTON – desátník, RUSĂNESCU ZAHARIA – vojín, RUSU ION – vojín, RUSU MARIN – vojín, RUTĂ MARIN – vojín, SABUS IACOB – vojín, SACELEANU IOAN – podporučík, SACELEANU ION – podporučík, SAMSON GHEORGHE – rotný, SANDU IOAN – vojín, SANDU IOAN – vojín, SANDU LAURENTIU – vojín, SANDU MIHAIL – vojín, SANDU PETRE – vojín, SASU ILIE – vojín, SAVA MIHAI – vojín, SAVU ADRIAN – vojín, SĂRABU DUMITRU – vojín, SĂVULESCU ION – vojín, SĂRBU GHEORGHE – vojín, SECĂLEANU IOAN – podporučík, SEIDNER HANS DANIEL – četař, SERB ALEXANDRU – podporučík, SERB ALEXANDRU – podporučík, SERBAN HARALAMBIE – vojín, SCHIMBIBINSCHI GHEORGHE – kapitán, SCUTURICI PETRE – vojín, SIFTAN ALEXANDRU – vojín, SILVESTRU ŞTEFAN – podporučík, SIMA ALEXANDRU – vojín, SIMION GRIGORE – desátník, SIMIONESCU GHEORGHE – vojín, SIMIONESCU IOAN – vojín, SIMUT ION – vojín, SINCA TEODOR – desátník, SINCU NICOLAE – vojín, SIORYHE HAGA – vojín, SLAMOIU CONSTANTIN – rotný, SNECNE DUMITRU – vojín, SOARE GHEORGHE – desátník, SOLOMON C. NICOLAE – vojín, SOTREANU PETRE – vojín, SOZU CONSTANTIN – vojín, SPĂTĂRELU M. STAN – četař, SPIRION IOAN – vojín, SPRANCENATU – vojín, STAICU – svobodník, STAN – vojín, STAN ALEXANDRU – podporučík, STAN ALEXANDRU – podporučík, STAN AUREL – svobodník, STAN GHEORGHE – desátník, STANCOVICI TUDOR – vojín, STANCU DUMITRU – vojín, STANCU STAN – vojín, STANCA NICOLAE – podporučík, STĂNCULET SIMION – vojín, STĂNESCU ALEXANDRU – vojín, STĂNICA GHEORGHE – vojín, STĂNCĂ IVAN – vojín, STEFAN CONSTANTIN – desátník, STEFAN NICOLAE – vojín, STEFANY ŞTEFAN – desátník, STEFANESCU NICOLAE – rotný, STINGACIU ANDREI – svobodník, STINGA NICOLAE – vojín, STOENICA NICOLAE – svobodník, STOICA DUMITRU – vojín, STOICA FRANZ – vojín, STOICA GHEORGHE – vojín, STOICA IOAN – desátník, STOICA PETRE – svobodník, STOICA TRAIAN – vojín, STOICA TUDOR – vojín, STOICESCU CONSTANTIN – vojín, STOISOR GAVRILA – vojín, STOREUL GHEORGHE – vojín, STRAE EUGEN – vojín, STRUNGARU ARCADIE – podporučík, STRUNGARU ARCHIE – podporučík, SUDOM NICOLAE – vojín, SUGARU EMANOIL – četař, SULEA TEODOR – vojín, SUPUREL FLORIAN – vojín, SOTA PETRU – vojín, ŞERBAN IOAN – četař, ŞERBAN RUDOLF – vojín, ŞERBĂNESCU S. – vojín, ŞTEFAN CONSTANTIN – vojín, ŞTEFAN FLORIN – kapitán, ŞTEFAN MARIN – desátník, ŞTEFAN NICOLAE – vojín, ŞTEFLEAC CONSTANTIN – svobodník, ŞOVĂIALA VIRGIL – desátník, TACHE INALTU – vojín, TARAU M. ZAHARIA – desátník, TARCOV RADU – svobodník, TAVANFIL CONSTANTIN – vojín, TATU IOAN – vojín, TĂBĂCARU PAVEL – rotný, TĂBĂCARU PETRE – rotný, TĂNASE DUMITRU – vojín, TĂNASE NICOLAE – vojín, TĂNASE VASILE – vojín, TĂRĂBOACĂ GHEORGHE – vojín, TATARU VASILE – vojín, TATARU VASILE – vojín, TEODOR CONSTANTIN – četař, TEODOR MARIN – svobodník, TEODORESCU CONSTANTIN – vojín, TEODORESCU DUMITRU – vojín, TEODORESCU FILIMON – poddůstojník, TEODORESCU IOAN – četař, TEODORESCU JAN – vojín, TIBULBAC NICOLAE – desátník, TIGLEA CONSTANTIN – desátník, TIGLIE CONSTANTIN – desátník, TINCU GHEORGHE – rotný, TINEA D. – vojín, TIRICAN AD. VASILE – vojín, TITIRICA CONSTANTIN – vojín, TOADER MARIAN – desátník, TOESCU ANTON – svobodník, TOGOL GHEORGHE – vojín, TOHĂNESCU DUMITRU – vojín, TOMA C. PETRE – svobodník, TOMA NICOLAE – vojín, TOMA NICOLAE – podporučík, TOMA STEFAN – desátník, TOMANESCU MARIN – vojín, TOSAN PRESUP – vojín, TRĂIALA IOAN – četař, TRANCA NICOLAE – vojín, TRANDAFIR CONSTANTIN – vojín, TRASCA VASILE – TRDEI STOICA – vojín, TRIMCA – podporučík, TRETA ALEXANDRU – četař, TROFIN CONSTANTIN – vojín, TRUTA IOAN – vojín, TUBIC FRANTISEK – vojín, TUDOR CONSTANTIN – vojín, TUDOR EMIL – vojín, TUDOR DUMITRU – vojín, TUDOR GHEORGHE – vojín, TUDOR GHEORGHE – vojín, TUDOR IOAN – rotný, TUDOR IOAN – vojín, TUDORACHE DUMITRU – vojín, TULVAN GRACIMU – vojín, TURCU GHEORGHE – četař, TUREAC ION – četař, TUSCU ILIE – vojín, TUSLUC IOAN – desátník, TARĂLUNGĂ MATEI – podporučík, TUGUL MARIN – vojín, TUGUI STAN – vojín, UDILĂ ION – vojín, UDREA AUREL – vojín, UICA GHEORGHE – vojín, UNGUREANU NICOLAE – desátník, UNGUREANU CONSTANTIN – svobodník, UNGUREANU LAZAR – rotný, UNGUREANU PETRE – vojín, URSU CAROL – četař, VACARU M. IOAN – vojín, VACHIU AUREL – rotný, VAJINEAC CONSTANTIN – rotný, VALEA NICOLAE – desátník, VALERICA ION – vojín, VALU GHEORGHE – vojín, VARNACEA NICOLAE – vojín, VASCU D. CORNEL – vojín, VASILACHE MIHAIL – rotný, VASILE ENACHE – četař, VASILE GHEORGHE – vojín, VASILE TRAIAN – vojín, VASILESCU DUMITRU – podporučík, VĂDUVA VICTOR – vojín, VĂNĂTORU GHEORGHE – vojín, VELEA CONSTANTIN – vojín, VELICU A. GRIGORE – četař, VESPE NICOLAE – svobodník, VIHOCEANU GHEORGHE – svobodník, VIJULIC ERON IOAN – rotný, VINOCEATU CONSTANTIN – svobodník, VINTILĂ GHEORGHE – desátník, VINTILĂ VASILE – desátník, VIRG PIGOS – vojín, VIRZU AUREL – vojín, VIŞAN ANGHEL – svobodník, VIŞAN ANGHEL – svobodník, VIŞAN CONSTANTIN – desátník, VIŞAN ION – vojín, VITĂ IOAN – desátník, VITĂNESCU IOAN – vojín, VYNTO VASILE – vojín, VLAD CONSTANTIN – svobodník, BASTINA ILIE – vojín, MIHAILA SAVA – vojín, VLAD GHEORGHE – svobodník, VLADIMIR IOAN – vojín, VLAICU AUREL – vojín, VLĂCEANU NICOLAE – desátník, VLĂDESCU ION – svobodník, VLĂDUT IOAN – vojín, VLĂSCEANU DIMITRIU – vojín, VLAŞCEANU DUMITRU – vojín, VOICILU – svobodník, VOICU DUMITRU – vojín, VOICU IOAN – vojín, VRABIE A. IOAN – podporučík, VRĂNCEANU IANCU – vojín, VULPE IOAN – vojín, ZACHILU PAVEL – četař, STANGA ANDREI – vojín, ZAHARIA GHEORGHE NIC. – vojín, ZAHARIA ION – vojín, ZAHAR TRAIAN – vojín, ZAHARIA GHEORGHE – vojín, ZAHARIA TUDOR – vojín, ZAMFIR CONSTANTIN – vojín, ZAMFIR TOMA – rotný, ZAVALEANU MARIAN – vojín, ZEANTA MARIN CONTIS – vojín, ZEICEANU CONSTANTIN – vojín, ZICA GHEORGHE – četař, ZIDAR CONSTANTIN – vojín, ZISU DUMITRU – vojín, ZILLMAN AUGUSTIN – vojín, ZLAT ION – svobodník, SORVA MIHAIL – vojín, TEODOR ADRIAN – četař

(neznámí padlí v obcích)
RATAJE – 1, SOBĚLICE – 1, ŠELEŠOVICE – 8, ZBOROVICE – 2, ZDOUNKY – 1, KOSTELANY – 1, ZLOBICE – 2, LUSTOPECNY – 1, HOSTĚNICE – 1, MIŇŮVKY – 1, POČENICE – 1, SKUHROV – 1, POLNÁ – 1, KŘÍDLA – 1, NOVÉ MĚSTO NAD M. – 1, RAČÍN – 1, VOJNŮV MĚSTEC -1, KRUCEMBURK – 1, JINAČOVICE – 1, BRNO – KOMÍN – 1, BRNO – ŘEČKOVICE – 1, BRNO – LÍŠEŇ – 1, BRNO – 27, ČESKÁ – 1, BRANKOVICE – 1, DRYSICE – 1, DRNOVICE – KRHOV – 1, LYSICE – 1, MORAVSKÉ KNÍNICE – 1, BÍLÁ – 1, HRANICE – 1, VLKOV – 1, MOŘICE – 2, VRCHOSLAVICE – 2, NĚMČICE – 3, KOJETÍN – 3, OPLOČANY – 20 (26 ?), KLOPOTOVICE – 4, ČELČICE – 40, KLENOVICE – 1, PIVÍN – 2, DOBROMILICE – 1, HRADČANY – 1, VRAHOVICE – 1, HRUBČICE – 7, VÍCOV – 1, ZLECHOV – 13, BUCHLOVICE – 1, KOSTELANY NAD M. – 1, SALAŠ – 1, ZLÁMANEC – 2, ČÁSTKOV – 1, NEDACHLEBICE – 1, BŘEZOLUPY – 2, MAŘATICE – 3, SPYTIHNĚV – 1, MILOTICE – 2, JEŽOV – 1, RATÍŠKOVICE – 5, SUDOMĚŘICE – 1, BZENEC – 3, MORAVSKÝ PÍSEK – 2, VESELÍ NA MORAVĚ – 1, OSTR. PŘEDMĚSTÍ – 2, STRÁŽNICE – 3, TVAROŽNÁ LHOTA – 3, KNĚŽDUB – 1, RADĚJOV – 2, ŽERAVINY - 4, TASOV – 9, KOZOJÍDKY – 1, HRUBÁ VRBKA – 2, KUŽELOV – 1, LOUČKA – 4, VELKÁ – 2, JAVORNÍK – 10, SUCHOV – 6, HRADČOVICE – 1, ŠUMICE – 3, PAŠOVICE – 1, SLAVKOV – 1, STRÁNÍ – 22, LOPENÍK – 1, SUCHÁ LOZY – 1, BYSTŘICE – 1, STARÝ HROZENKOV – 15, BOJKOVICE – 2, NEZDĚNICE – 1, BŘEZOVÁ – 46, LOUKY – 6, BŘEZNICE – 1, HOSTIŠOVÁ – 7, SAZOVICE – 3, TEČOVICE – 1, MALENOVICE – 4, LHOTA – 1, SLORNÉ – 2, LOUKA – 1, HORNÍ LIDEČ – 1
Poznámka:

CZE-6203-11042 Theodor Adrian, CZE-6203-11043 Moise Acpin, CZE-6203-11044 Avram Adam, CZE-6203-11045 Cornel Adam, CZE-6203-11046 Mihai Albotă ,CZE-6203-11047 Marin Albu, CZE-6203-11048 Ion Aldea, CZE-6203-11049 Ab. Petre Alexandrescu, CZE-6203-11050 Victor Alexandru, CZE-6203-11051 D. Ivan Alexe, CZE-6203-11052 Constantin Alexandresu, CZE-6203-11053 Ion N. Alexandru, CZE-6203-11054 Dumitru Ancu, CZE-6203-11055 Ioan Andras, CZE-6203-11056 Ilie Andrei, CZE-6203-11057 Ioan Andrei, CZE-6203-11058 Ioan Andrei, CZE-6203-11059 Ion Andreica, Ioan Andronie, CZE-6203-11060 Ion Andronache, CZE-6203-11061 Gheorghe Anghel, CZE-6203-11062 Vasile Anghel, CZE-6203-11063 Gheorghe Anghelescu, CZE-6203-11064 Constantin Anton, CZE-6203-11065 Dumitru Anton, CZE-6203-11066 Ioan Anton, CZE-6203-11067 Tănase Anton, CZE-6203-11068 Ioan Apostolache, CZE-6203-11069 Dumitru Apostol, CZE-6203-11070 Mihai Apostol, CZE-6203-11071 Ioan Arabelu, CZE-6203-11072 Nicolae Ardelecanu, CZE-6203-11073 Marin Ardreşescu, CZE-6203-11074 Simion Armindiceanu, CZE-6203-11075 D. Gheorghe Arsu, CZE-6203-11076 Gheorghe Arsu, CZE-6203-11077 Gheorghe Arthur, CZE-6203-11078 Pantelimon Atomei, CZE-6203-11079Ilie Aurel, CZE-6203-11080 Petre Aurel, CZE-6203-11081 Ioan Auvsulei, CZE-6203-11082 Ioan Avram, CZE-6203-11083 Iordache Avram, CZE-6203-11084 Mihail Avran, CZE-6203-11085 Axente, CZE-6203-11086 Ioan Babalău, CZE-6203-11087 Vasile Bacila, CZE-6203-11088 Gheorghe Baciu, CZE-6203-11089 Gheorghe Baciu, CZE-6203-11090 Gheorghe Baciu, CZE-6203-11091 Ioan Baciu, CZE-6203-11092 Nicolae Bacleseanu, CZE-6203-11093 Alexandru Bacherescu, CZE-6203-11094 Constantin Bacser, CZE-6203-11095 Ion Baditeanu, CZE-6203-11096 Martin Bagin, CZE-6203-11097 Ion Balaban, CZE-6203-11098 Gheorghe Balaci, CZE-6203-11099 Partenie Balci, CZE-6203-11100 Teodor Balin, CZE-6203-11101 Gheorghe Baltoga, CZE-6203-11102 Neagu Banaurs, CZE-6203-11103 Stoian Banu, CZE-6203-11104 Paul Barais, CZE-6203-11105 Ion Barascu, CZE-6203-11106 Ivan Vasile Barentean, CZE-6203-11107 Constantin Baston, CZE-6203-11108 Dumitru Băcanu, CZE-6203-11109 Francis Băcanu, CZE-6203-11110 Petre Băcanu, CZE-6203-11111 Ştefan Bădulescu, CZE-6203-11112 Aurel Băişceanu, CZE-6203-11113 Dumitru Bălan, CZE-6203-11114 Simion Bălânut, CZE-6203-11115 Nicolae Băltăteanu, CZE-6203-11116 Constantin Bănica, CZE-6203-11117 Neacşu Barbu, CZE-6203-11118 Ioan Bărbulescu, CZE-6203-11119 Gheorghe Bejan, CZE-6203-11120 S. Maro Belcea, CZE-6203-11121 Ioan Bercea, CZE-6203-11122 Achim Bercila, CZE-6203-11123 Dumitru Berhac, CZE-6203-11124 Miron Bersu, CZE-6203-11125 Nicolae Betla, CZE-6203-11126 Tudor Beţivu, CZE-6203-11127 Radu Bibeu, CZE-6203-11128 Nicolae Bilă, CZE-6203-11129 Gheorghe Bindoiu, CZE-6203-11132 Ioan Boata, CZE-6203-11133 Sebastian Boca, CZE-6203-11134 Bocan, CZE-6203-11135 Vasile Bocarna, CZE-6203-11136 A. Ioan Bogaciu, CZE-6203-11137 Dumitru Boghiu, CZE-6203-11138 Nicu Bogoi, CZE-6203-11139 Mihalache Boianu, CZE-6203-11140 Epifanius Boicu, CZE-6203-11141 Ioachim Bojau, CZE-6203-11142 Victor Bojeru, CZE-6203-11143 Milea Bolboceanu, CZE-6203-11144 P. Aurel Boldescu, CZE-6203-11145 Vasile Bolezan, CZE-6203-11146 Nicolea Bombescu, CZE-6203-11147 Traian Bonchis, CZE-6203-11148 Marin Bondoc, CZE-6203-11149 Gheorghe Borceanu, CZE-6203-11150 Grigore Bore, CZE-6203-11151 N. Ioan Boros, CZE-6203-11152 Ilie Bortină, CZE-6203-11153 Dumitru Bosca, CZE-6203-11154 Ivan Bota, CZE-6203-11155 I. Constantin Botezatu, CZE-6203-11156 Ioan Botog, CZE-6203-11157 Ioan Biriş, CZE-6203-11158 Ion Biţu, CZE-6203-11159 Alexandru Bizgan, CZE-6203-11160 Simion Blaga, CZE-6203-11161 Gheorghe Blenovici, CZE-6203-11162 Ioan Blidut, CZE-6203-11163 Iulian Boasa, CZE-6203-11164 Gheorghe Bouaru, CZE-6203-11165 Ilie Braciu, CZE-6203-11166 Emilian Bradec, CZE-6203-11167 Andrei Braga, CZE-6203-11168 Ilie Braicu, CZE-6203-11169 Ch. Stan Bratosin, CZE-6203-11170 Mihailache Brăileanu, CZE-6203-11171 Gheorghe Brăilociu, CZE-6203-11172 Dumitru Brânzilă, CZE-6203-11173 Busuioc Brosaro, CZE-6203-11174 Iorgu Bucătaru, CZE-6203-11175 Nită Bucuta, CZE-6203-11176 Ion Buda, CZE-6203-11177 Roman Buda, CZE-6203-11178 Vasile Budacu, CZE-6203-11179 Alexandru Budeiu, CZE-6203-11180 Iacob Bubes, CZE-6203-11181 Radu Bucăţică, CZE-6203-11182 Simion Bucur, CZE-6203-11183 Ioan Budescu, CZE-6203-11184 Marin Budica, CZE-6203-11185 Constantin Bulga, CZE-6203-11186 D. Ioan Buligea, CZE-6203-11187 Maca Bunitău, CZE-6203-11188 Marin Burabu, CZE-6203-11189 Gheorghe Burileanu, CZE-6203-11190 Gheorghe Buroleanu, CZE-6203-11191 Vasile Bursuc, CZE-6203-11192 Constantin Burtoin, CZE-6203-11193 I. Matan Busen, CZE-6203-11194 Nicolae Busnioc, CZE-6203-11195 Mihail Butaru, CZE-6203-11196 Pavel Butaru, CZE-6203-11197 Nicolae Butucea, CZE-6203-11198 Gavrilă Buzatu, CZE-6203-11199 Stan Buzatu, CZE-6203-11200 N. Calarisi, CZE-6203-11201 Ioan Calian, CZE-6203-11202 Dumitru Calinescu, CZE-6203-11203 Pompiliu Caloianu, CZE-6203-11204 Dumitru Can, CZE-6203-11205 Gheorghe Canca, CZE-6203-11206 Dima Canciu, CZE-6203-11207 Dumitru Canta, CZE-6203-11208 Ioan Cantemir, CZE-6203-11209 Gheorghe Capaci, CZE-6203-11210 Roman Capota, CZE-6203-11211 Constantin Caracu, CZE-6203-11212 Gheorghe Carbonaru, CZE-6203-11213 Anastase Carianopol, CZE-6203-11214 Gheorghe M. Cartla, CZE-6203-11215 Gheorghe Catanus, CZE-6203-11216 Alexandru Catut, CZE-6203-11217 Anton Catuto, CZE-6203-11218 Vasile Caţu, CZE-6203-11219 D. Tudor Carstov, CZE-6203-11220 Cartoiajan, CZE-6203-11221 Marin Cartojan, CZE-6203-11222 Vasile Căldararu, CZE-6203-11223 Dumitru Căldăraru, CZE-6203-11224 Dumitru Călin, CZE-6203-11225 Vasile Căprarită, CZE-6203-11226 Jirunlasi Cătănescu, CZE-6203-11227 Nicolae Cârligeru, CZE-6203-11228 Constantin Câmpeanu, CZE-6203-11229 Luca Cârlig, CZE-6203-11230 Romulus Cârlig, CZE-6203-11231 Vlad Cearughin, CZE-6203-11232 Gheorghe Ceasen, CZE-6203-11233 Gheorghe Ceaşu, CZE-6203-11234 Jan Cernat, CZE-6203-11235 Ioan Chelaze, CZE-6203-11236 Radu Chiaburu, CZE-6203-11244 St. Ioan Chiriac, CZE-6203-11245 Dumitru Chirită, CZE-6203-11246 Mihai Chirită, CZE-6203-11247 Ioan Chita, CZE-6203-11248 Vasile Chită, CZE-6203-11249 Ioan Ch., CZE-6203-11250 Ştefan Chizela, CZE-6203-11251 Vasile Cifu, CZE-6203-11252 Gheorghe Cimpeanu,, CZE-6203-11253 Avram Cimpoiescu, CZE-6203-11254 Nicolae Cimpsanu, CZE-6203-11255 Alexandru Ciobanu, CZE-6203-11256 Dumitru Ciobanu, CZE-6203-11257 Dumitru Ciobanu, CZE-6203-11258 Ciobetaru, CZE-6203-11259 Ciobotaru, CZE-6203-11260 Ioan Ciobotaru, CZE-6203-11261 Marin Cioc, CZE-6203-11262 Ioan Cioplea, CZE-6203-11264 Ion Cioveanu, CZE-6203-11265 Mihai Cismaru, CZE-6203-11266 Theodor Ciuca, CZE-6203-11267 Grigore Ciucurescu, CZE-6203-11268 Stan Ciupercsanu, CZE-6203-11269 Gheorghe Ciupilă, CZE-6203-11270 Nicolae Ciuraniuc, CZE-6203-11271 Ştefan Ciurea, CZE-6203-11272 Dumitru Coanda, CZE-6203-11273 Petru Coantă, CZE-6203-11274 Mihai Cobzaru, CZE-6203-11275 Constantin Cocar, CZE-6203-11276 Constantin Cocar, CZE-6203-11277 Constantin Cocioarba, CZE-6203-11278 Victor Cococea, CZE-6203-11279 Romulus Codreanu, CZE-6203-11280 Justin Codresin, CZE-6203-11281 Dumitru Cojoc, CZE-6203-11282 Constantin Cojocaru, CZE-6203-11283 Ion Cojocaru, CZE-6203-11284 Nicolae Cojocaru, CZE-6203-11285 Nicolae Cojocaru, CZE-6203-11286 Oprea Cojocaru, CZE-6203-11287 Vasile Cojocaru, CZE-6203-11288 Vasile Cojocaru, CZE-6203-11289 Toma Coma, CZE-6203-11290 Gheorghe Comănoiu, CZE-6203-11291 Dumitru Condrea, CZE-6203-11292 Dumitru Constantin, CZE-6203-11293 Ioan Constantin, CZE-6203-11294 N. Ion Constantin, CZE-6203-11295 Nicolae Constantin, CZE-6203-11296 Nicolae Constantin , CZE-6203-11297 Zidor Constantin, CZE-6203-11298 Nicolae Constantinescu, CZE-6203-11299 Marin Corciana, CZE-6203-11300 Profim Cordan, CZE-6203-11301 Constantin Cornea, CZE-6203-11302 P. Ioan Cornea, CZE-6203-11303 Marin Cortcianu, CZE-6203-11304 Nicolae Cortig, CZE-6203-11305 Dobře Cosma, CZE-6203-11306 Ion Cosma, CZE-6203-11307 C. Anton Costache, CZE-6203-11308 Gheorghe Costache, CZE-6203-11309 Jean Costache, CZE-6203-11310 Marin Costache, CZE-6203-11311 Marin Costache, CZE-6203-11312 Grigore Costan, CZE-6203-11313 Alexandru Costea, CZE-6203-11314 Gheorghe Costea, CZE-6203-11315 Mihai Costică, CZE-6203-11316 Mircea Costinas, CZE-6203-11317 Ion Cot, CZE-6203-11318 Nicolae Cota, CZE-6203-11319 Gheorghe Cotoi, CZE-6203-11320 Florea Covaci, CZE-6203-11321 Florea Cracă, CZE-6203-11322 Fl. Crăciun, CZE-6203-11323 Ioachim Crecu, CZE-6203-11324 Eugen Creţu, CZE-6203-11325 Gheorghe Creţu, CZE-6203-11326 Gheorghe Crisan, CZE-6203-11327 Pavel Crisan, CZE-6203-11328 Constantin Cristea, CZE-6203-11329 Dimitru Cristea, CZE-6203-11330 Ion Cristea, CZE-6203-11331 D. Ioan Cristea, CZE-6203-11332 Nicolae Cristea, CZE-6203-11333 Petre Cristea, CZE-6203-11334 Vasile Cristea, CZE-6203-11335 Ioan Cristian, CZE-6203-11336 Vasile Cristian, CZE-6203-11337 Ion Croitoru, CZE-6203-11338 Ştefan Cropar, CZE-6203-11339 Buducanu Cros, CZE-6203-11340 Eftimie Curus, CZE-6203-11341 Stelea Custav, CZE-6203-11342 Ioan Cutar, CZE-6203-11343 Dumitru Daia, CZE-6203-11344 Ioan Damaschin, CZE-6203-11345 Grigore Damian, CZE-6203-11346 Ioan Damian, CZE-6203-11347 Gheorghe Danciu, CZE-6203-11348 Gheorghe Danciu, CZE-6203-11349 A. Roman Dane, CZE-6203-11350 Dumitru Dange, CZE-6203-11351 Constantin Daruvaru, CZE-6203-11352 Vasile Dasoa, CZE-6203-11353 D. Ioan David, CZE-6203-11354 Ştefan David, CZE-6203-11355 Octavian Dedea, CZE-6203-11356 Gheorghe Dedu, CZE-6203-11357 Petre Deleanu, CZE-6203-11358 Constantin Delnită, CZE-6203-11359 Ilie Delta, CZE-6203-11360 Serghie Derjach, CZE-6203-11361 Ioan Diaconu, CZE-6203-11362 Gheorghe Dilariu, CZE-6203-11363 Mihai Dima, CZE-6203-11364 Ilie Dimitrache, CZE-6203-11365 C. Dimitriu, CZE-6203-11366 Constantin Dincă, CZE-6203-11367 Nicolae Dincă, CZE-6203-11368 Traian Dinu, CZE-6203-11369 Ştefan Dinu, CZE-6203-11370 Petru Doiu, CZE-6203-11371 Ion Domita, CZE-6203-11372 Petre Domnica, CZE-6203-11373 Constantin Doroftei, CZE-6203-11374 Nicolae Dorobanţu, CZE-6203-11375 Ioan Dragomir, CZE-6203-11376 Mihail Dragomir, CZE-6203-11377 Ştefan Dragomir, CZE-6203-11378 Nicolae Dragu, CZE-6203-11379 Ioan Ditoniu, CZE-6203-11380 J. Doboian, CZE-6203-11381 Ioan Dobre, CZE-6203-11382 Marin Dobre, CZE-6203-11383 Ioan Dobreanu, CZE-6203-11384 Dumitru Dochianu, CZE-6203-11385 Ioan Doda, CZE-6203-11386 Grigore Dodoaca, CZE-6203-11387 Thedor R. Dolaru, CZE-6203-11388 Gheorghe Draviceanu, CZE-6203-11389 Sandu Drăgan, CZE-6203-11390 Iulian Drăgan, CZE-6203-11391 Sandu Drăgan, CZE-6203-11392 Gheorghe Drăgan, CZE-6203-11393 Nicolae Drăgan, CZE-6203-11394 Ştefan Drăgan, CZE-6203-11395 Stan Drăghici, CZE-6203-11396 Ioan Drăgoi, CZE-6203-11397 Gheorghe Drugă, CZE-6203-11398 X. Ducan, CZE-6203-11399 Dumitru Duminică, CZE-6203-11400 Franz Dumitru, CZE-6203-11401 Grigore Dumitru, CZE-6203-11402 Ioan Dumitru, CZE-6203-11403 Alexei Dudu, CZE-6203-11404 Petre Dugalescu, CZE-6203-11405 Alexandru Dumitra, CZE-6203-11406 Constantin Dumitrache, CZE-6203-11407 V. Dumitrache, CZE-6203-11408 Anton Dumitru, CZE-6203-11409 Ion Dumitru, CZE-6203-11410 Josub Dumitru, CZE-6203-11411 Constantin Duna, CZE-6203-11412 Mihai Duna, CZE-6203-11413 Gheorghe Durac, CZE-6203-11414 Gheorghe Durba, CZE-6203-11415 Ioan Eftimescu, CZE-6203-11416 Dionisie Eftimie, CZE-6203-11417 Ioan Eftimiu, CZE-6203-11418 Constantin Enache, CZE-6203-11419 Constantin Enache, CZE-6203-11420 Constantin Enache, CZE-6203-11421 Nicolae Enache, CZE-6203-11422 Nicolae Enachi, CZE-6203-11423 Ştefan Ene, CZE-6203-11424 Gheorghe Schimbibinschi, CZE-6203-11425 Petre Scuturici, CZE-6203-11426 Alexandru Siftan, CZE-6203-11427 Ştefan Silvestru, CZE-6203-11428 Alexandru Sima, CZE-6203-11429 Grigore Simion, CZE-6203-11430 Ioan Moldovan, CZE-6203-11431 Gheorghe Simonescu, CZE-6203-11432 Ioan Simionescu, CZE-6203-11433 Dumitru Tănase, CZE-6203-11434 Nicolae Tănase, CZE-6203-11435 Vasile Tănase, CZE-6203-11436 Gheorghe Tărăboacă, CZE-6203-11437 Vasile Tătaru, CZE-6203-11438 Nicolae Toma, CZE-6203-11439 Nicolae Toma, CZE-6203-11440 Stefan Toma, CZE-6203-11441 Marin Tomanescu, CZE-6203-11445 Matei Gurti, CZE-6203-11446 Constantin Vlad, CZE-6203-11447 Sava Mihăilă, CZE-6203-11448 Ion Tatu, CZE-6203-11449 Dumitru Nae, CZE-6203-11450 Constantin Lazăr, CZE-6203-11451 Marin Epuran, CZE-6203-11452 Matei Eremia, CZE-6203-11453 V. Aurel Eşcanu, CZE-6203-11454 Gheorghe Fiera, CZE-6203-11455 Barbu Filip, CZE-6203-11456 Bolecu Florea, CZE-6203-11457 Creţu Florea, CZE-6203-11458 Gheorghe Florea, CZE-6203-11459 Gheorghe Florea, CZE-6203-11460 A. Victor Florica, CZE-6203-11461 Marin Fluture, CZE-6203-11462 Traian Filimon, CZE-6203-11463 Vasile Filip, CZE-6203-11464 Constantin Fir, CZE-6203-11465 Ion Firindel, CZE-6203-11466 Nicolae Fratescu, CZE-6203-11467 Victor Frigoilu, CZE-6203-11468 Nicolae Fringu, CZE-6203-11469 Cihina Frintascu, CZE-6203-11470 Florut Frunt, CZE-6203-11471 Marin Folgos, CZE-6203-11472 Tulon Gabriel, CZE-6203-11473 Ştefan Gadinta, CZE-6203-11474 Nicolae Galac, CZE-6203-11475 Ioan Garnar, CZE-6203-11476 Tănase Garnită, CZE-6203-11477 Vasile Gaslu, CZE-6203-11478 Ioan Gavjan, CZE-6203-11479 Constantin Gavrila, CZE-6203-11480 Constantin Gavrilă, CZE-6203-11481 Constantin Gavrilă, CZE-6203-11482 Constantin Gavrilă, CZE-6203-11483 Gheorghe Găitan, CZE-6203-11484 Theodore Gălut, CZE-6203-11485 Anzinica Gâscă, CZE-6203-11486 Ioan Geaman, CZE-6203-11487 Iordan Geara, CZE-6203-11488 T. Gercana, CZE-6203-11489 Ilie Giulean, CZE-6203-11490 Ioan Giurgin, CZE-6203-11491 Ion Ghebae, CZE-6203-11492 Gheorghe, CZE-6203-11493 Bogdan Gheorghe, CZE-6203-11494 Calistrat Gheorghe, CZE-6203-11495 Constantin Gheorghe, CZE-6203-11496 Constantin Gheorghe, CZE-6203-11497 Ioan Gheorghe, CZE-6203-11498 Marin Gheorghe, CZE-6203-11499 Nicolae Gheorghe, CZE-6203-11500 Armitur Gheorghită, CZE-6203-11501 Traian Gheorghită, CZE-6203-11502 Nan Gheorghită, CZE-6203-11503 G. Aurel Gheorghiu, C. Vasile Ghetu, CZE-6203-11504 Gviga Ghita, CZE-6203-11505 Ioan Ghizdavu, CZE-6203-11506 Vasile Glavan, CZE-6203-11507 Petre Glosan, CZE-6203-11508 Dumitru Goarda, CZE-6203-11509 Ioan Gogoliu, CZE-6203-11510 Iulius Goiceanu, CZE-6203-11511 Martin Gostoiu, CZE-6203-11512 G. Ion Grădinaru, CZE-6203-11513 Toma Grecu, CZE-6203-11514 Dmetrovici Nic. Gregores, CZE-6203-11515 Eugen Greta, CZE-6203-11516 Dumitru Grigore, CZE-6203-11517 Ioan Grigorie, CZE-6203-11518 Tudor Grigorie, CZE-6203-11519 Bat Gros, CZE-6203-11520 Grugru, CZE-6203-11521 Mircea Grumăzescu, CZE-6203-11522 D. Marin Gugu, CZE-6203-11523 Ioan Gulcer, CZE-6203-11524 Nicolae Guraliu, CZE-6203-11525 Nicolae Guraliu, CZE-6203-11526 Matei Gurti, CZE-6203-11527 Victor Gusadu, CZE-6203-11528 Victor Guşatu, CZE-6203-11529 Carol Gutha, CZE-6203-11530 Nicolae Gutu, CZE-6203-11531 Constantin Hamoceanu, CZE-6203-11532 Mihai Handea, CZE-6203-11533 Ion Hapa, CZE-6203-11534 Mihai Haum, CZE-6203-11535 Florian Heiduc, CZE-6203-11536 Ioan Henedaru, CZE-6203-11537 Ioan Herculea, CZE-6203-11538 Dumitru Heresteanu, CZE-6203-11539 Vasile Honta, CZE-6203-11540 Petru Hoter, CZE-6203-11541 Grigore Hrişcu, CZE-6203-11542 Ioan Hurtoin, CZE-6203-11543 Ismail Husein, CZE-6203-11544 Marin Iacob, CZE-6203-11545 Alecu Iancu, CZE-6203-11546 Gheorghe Iancu, CZE-6203-11547 Nicolae Ica, CZE-6203-11548 Gheorghe Ichim, CZE-6203-11549 I. Radu Ichim, CZE-6203-11550 Dumitru Ifrim, CZE-6203-11551 Ion Ignat, CZE-6203-11552 Petre Ignat, CZE-6203-11553 Călin Ilie, CZE-6203-11554 Gheorghe Ilie, CZE-6203-11555 Pavel Ilie, CZE-6203-11556 Alexandru Ilinca, CZE-6203-11557 Ilie Iliută, CZE-6203-11558 Traian Inulescu, CZE-6203-11559 Constantin Ioan, CZE-6203-11560 M. Ioan, CZE-6203-11561 T. Gheorghe Ioan, CZE-6203-11562 Petre Ioan, CZE-6203-11563 Vasile Ioan, CZE-6203-11564 Traian Ion, CZE-6203-11565 Gheorghe Ionescu, CZE-6203-11566 Constantin Ionică, CZE-6203-11567 Andrei Ionită, CZE-6203-11568 Gheorghe Ionită, CZE-6203-11569 Dumitru Ionită, CZE-6203-11570 Nicolae Ionită, CZE-6203-11571 Gheorghe Iordache, CZE-6203-11572 Ioan Iordache, CZE-6203-11573 Ion Iordache, CZE-6203-11574 Traian Iordache, CZE-6203-11575 Avram Iorga, CZE-6203-11576 Victor Iorga, CZE-6203-11577 Dumitru Iosif, CZE-6203-11578 Nicolae Iovi, CZE-6203-11579 Florea Ipos, CZE-6203-11580 Grigore Isac, CZE-6203-11581 Anton Ivan, CZE-6203-11582 Ioan Ivan, CZE-6203-11583 Ştefan Jalba, CZE-6203-11584 Franţ Jancu, CZE-6203-11585 Ion Jeferau, CZE-6203-11586 V. Vasile Jeleru, CZE-6203-11587 Gheorghe Jianu, CZE-6203-11588 Gheorghe Jitaru, CZE-6203-11589 Tiva Jilet, CZE-6203-11590 Ion Jojac, CZE-6203-11591 Tudor Frantisek Jova, CZE-6203-11592 Alexandru Jugan, CZE-6203-11593 Ştefan Jumelea, CZE-6203-11594 Benedikt Kielkovsky, CZE-6203-11595 Tudor Laboş, CZE-6203-11596 M. Sterie Laicea, CZE-6203-11597 Vasile Lauric, CZE-6203-11598 Nicolae Laza, CZE-6203-11599 Constantin Lazăr, CZE-6203-11600 Constantin Lazăr, CZE-6203-11601 Radu Lăceanu, CZE-6203-11602 Gheorghe Lătărescu, CZE-6203-11603 Vasile Leca, CZE-6203-11604 Gheorghe Lefter, CZE-6203-11605 Ioan Lefter, CZE-6203-11606 Ion Lefter, CZE-6203-11607 Ioan Lencutia, CZE-6203-11608 Nicolae Lenghel, CZE-6203-11609 Gheorghe Letci, CZE-6203-11610 Gheorghe Letea, CZE-6203-11611 Dumitru Leu, CZE-6203-11612 Gheorghe Liciu, CZE-6203-11613 Constantin Lidorşu, CZE-6203-11614 Ctin Marin Lincia, CZE-6203-11615 Stan Liutercea, CZE-6203-11616 Gheorghe Lorent, CZE-6203-11617 Ioan Lucan, CZE-6203-11618 Aurel Luncea, CZE-6203-11619 Achim Lungu, CZE-6203-11620 Emil Lungu, CZE-6203-11621 Grigore Lungu, CZE-6203-11622 Ştefan Lungu, CZE-6203-11623 Constantin Lupea, CZE-6203-11624 Ştefan Lupescu, CZE-6203-11625 Valeriu Lupsa, CZE-6203-11626 Gheorghe Lupşa, CZE-6203-11627 Gheorghe Lupu, CZE-6203-11628 V. Nicolae Lupu, CZE-6203-11629 Vasile Lupu, CZE-6203-11630 S. Nemet Iuseim, CZE-6203-11631 Victor Madrea, CZE-6203-11632 Valerie Madveschi, CZE-6203-11633 Kindtain Maestra, CZE-6203-11634 Florea Maftei, CZE-6203-11635 Sanda Albert Maga Dr., CZE-6203-11636 Ivan Magda, CZE-6203-11637 Ion Magda, CZE-6203-11638 Aurel Maget, CZE-6203-11639 Marcu Magiar, CZE-6203-11640 Traian Mai, CZE-6203-11641 Ioan Maioga, CZE-6203-11643 Augustin Mair, CZE-6203-11644 Alexandru Malin, CZE-6203-11645 Dumitru Malin, CZE-6203-11646 Constantin Manea, CZE-6203-11647 D. Manea, CZE-6203-11648 Ion Manea, CZE-6203-11649 Ştefan Maniu, CZE-6203-11650 Gheorghe Manolasche, CZE-6203-11651 Gheorghe Manole, CZE-6203-11652 Prada Marin, CZE-6203-11653 Aurel Maxim, CZE-6203-11654 Vasile Mazilu, CZE-6203-11655 Marian Mărculescu, CZE-6203-11657 Clicor Mare, CZE-6203-11658 Clicor Mare, CZE-6203-11659 Ion Mares, CZE-6203-11660 Gheorghe Margol, CZE-6203-11661 Ioan Marie, CZE-6203-11662 Anton Marin, CZE-6203-11663 Constantin Marin, CZE-6203-11664 Constantin Marin, CZE-6203-11665 V. Gheorghe Marin, CZE-6203-11666 Emanoil Marinatiu, CZE-6203-11667 Vasile Marinca, CZE-6203-11668 Ioan Marinciu, CZE-6203-11669 Haralambie Marinica, CZE-6203-11670 Emil Marinoiu, CZE-6203-11671 Bela Ioan Marmantu, CZE-6203-11672 Ioan Marou, CZE-6203-11673 Ion Marsovu, CZE-6203-11674 Ion Martin, CZE-6203-11675 Ioan Martinescu, CZE-6203-11676 Constantin Matache, CZE-6203-11677 Constantin Măslină, CZE-6203-11678 Ion Matei, CZE-6203-11679 Lache Matei, CZE-6203-11680 Marin Matei, CZE-6203-11681 Petre Matei, CZE-6203-11682 Vasile Matei, CZE-6203-11683 Gheorghe Matoescu, CZE-6203-11684 Constantin Măgureanu, CZE-6203-11685 Ioan Mândrut, CZE-6203-11686 Ştefan Mică, CZE-6203-11687 Ilie Micu, CZE-6203-11688 Oprea Mica, CZE-6203-11691 Vasile Micu, CZE-6203-11692 Vasile Miculus, CZE-6203-11693 Grigore Midroy, CZE-6203-11694 N. Constantin Mihai, CZE-6203-11695 Igor Milăescu, CZE-6203-11696 Gheorghe Milea, CZE-6203-11697 Iosif Miler, CZE-6203-11698 Dumitru Milică, CZE-6203-11699 Ion Militaru, CZE-6203-11700 Achim Miloşescu, CZE-6203-11701 Nicolae Mircea, CZE-6203-11702 Ganes Miron, CZE-6203-11703 Maci Miron, CZE-6203-11704 Adam Medrea, CZE-6203-11705 Rukmadin Mefa, CZE-6203-11706 Nicolae Melban, CZE-6203-11707 Gheorghe Meldin, CZE-6203-11708 Constantin Mereută, CZE-6203-11709 I. Constantin Merlusca, CZE-6203-11710 Rocdenin Meza, CZE-6203-11712 Dumitru Mihai, CZE-6203-11713 Franz Mihai, CZE-6203-11714 Ion Mihai, CZE-6203-11715 Marin Mihai, CZE-6203-11716 Vasile Mihai, CZE-6203-11717 R. Ioan Mihalache, CZE-6203-11718 Gheorghe Mihaila, CZE-6203-11719 Petre Mihailă, CZE-6203-11720 Ştefan Mihăilescu, CZE-6203-11721, CZE-6203-11722 Ioan Moldovean, CZE-6203-11723 Ilie Moled, CZE-6203-11724 P. Tudor Moltor, CZE-6203-11725 Ioan Monaranu, CZE-6203-11726 Ion Morariu, CZE-6203-11727 Ioan Moraru, CZE-6203-11728 Petre Moraru, CZE-6203-11729 Gheorghe Morcan, CZE-6203-11730 Iulien Mironescu, CZE-6203-11731 C. Ioan Mitea, CZE-6203-11732 Ioan Mititeanu, CZE-6203-11733 Stancu Mititelu, CZE-6203-11734 Dumitru Mitrache, CZE-6203-11735 Marin Mitran, CZE-6203-11736 Gheorghe Mitrei, CZE-6203-11737 Pavel Mitrica, CZE-6203-11738 Marin Mitroi, CZE-6203-11739 Pavel Miu, CZE-6203-11740 Ion Moca, CZE-6203-11741 Aristide Mocanu, CZE-6203-11742 Florea Mocanu, CZE-6203-11743 Gheorghe Mociornita, CZE-6203-11744 Mihai Moga, CZE-6203-11745 Haralambie Moiceanu, CZE-6203-11746 Gheorghe Moise, CZE-6203-11747 D. Ioan Moise, CZE-6203-11748 Ştefan Morociu, CZE-6203-11749 Petre Mosoiu, CZE-6203-11750 Vasile Muceoin, CZE-6203-11751 Ioan Muniteanu, CZE-6203-11752 P. Ioan Munteanu, CZE-6203-11753 Ioan Murgoci, CZE-6203-11754 Ilie Mustapa, CZE-6203-11755 Gheorghe Musteanu, CZE-6203-11756 Ioan Muşat, CZE-6203-11757 Alexandru Mutea, CZE-6203-11758 Petre Mutova, CZE-6203-11759 Mircea Nactu, CZE-6203-11760 Mihai Nacu, CZE-6203-11761 Mihail Nacu, CZE-6203-11762 Ion Nacuc, CZE-6203-11763 V. Constantin Nae, CZE-6203-11764 Dumitru Nae, CZE-6203-11765 Nicolae Naguda, CZE-6203-11766 Nicolae Naimov, CZE-6203-11767 Mihai Nanu, CZE-6203-11768 Mihai Naum, CZE-6203-11769 C. Ioan Năstase, CZE-6203-11770 Vasile Năstase, CZE-6203-11771 V. Ioan Năstrut, CZE-6203-11772 Ioan Nătărău, CZE-6203-11773 Ion Neacşu, CZE-6203-11774 Panait Neacşu, CZE-6203-11775 Nicolae Nedelcu, CZE-6203-11776 Lincu Negoi, CZE-6203-11777 Petre Negoi, CZE-6203-11778 Marin Neagu, CZE-6203-11779 Nicolae Neagu, CZE-6203-11780 P. Valeriu Neagu, CZE-6203-11781 Ivan Necurilin, CZE-6203-11782 Gheorghe Negură, CZE-6203-11783 Augustin Nemas, CZE-6203-11784 Bran Nemiscut, CZE-6203-11785 Sir Neret, CZE-6203-11786 Gheorghe Nesendorisan, CZE-6203-11787 Constantin Nica, CZE-6203-11788 Dragomir Nica, CZE-6203-11789 Ion Nichifor, CZE-6203-11790 Nicolae Nichifor, CZE-6203-11791 Tudorel Niculescu, CZE-6203-11792 Vasile Niculiţă, CZE-6203-11793 I. Alfred Nicoară, CZE-6203-11794 Ioan Nicodim, CZE-6203-11795 Nicolae Nicola, CZE-6203-11796 Sucie Nicola, CZE-6203-11797 Aron Nicolae, CZE-6203-11798 Gheorghe Nicolae, CZE-6203-11799 Nicolae Nicolae, CZE-6203-11800 Simion Nicolae, CZE-6203-11801 Stan Nicolae, CZE-6203-11802 Dan Nicolai, CZE-6203-11803 Vasile Dan Nicolai, CZE-6203-11804 Stanislav Niculescu, CZE-6203-11805 Pavel Negrea, CZE-6203-11806 Gabriel Negun, CZE-6203-11807 Grigore Niron, CZE-6203-11808 Ilie Nita, CZE-6203-11809 Ion Nită, CZE-6203-11810 Marin Nistor, CZE-6203-11811 Marin Nistor, CZE-6203-11812 Marin Nistor, CZE-6203-11813, CZE-6203-11814 Gheorghe Nistoran, CZE-6203-11815 Vasile Nistor, CZE-6203-11816 Gheorghe Niţu, CZE-6203-11817 Ivan Niţu, CZE-6203-11818 Stelian Nonea, CZE-6203-11819 Dumitru Noraru, CZE-6203-11820 Ilie Novac, CZE-6203-11821 Stelian Novea, CZE-6203-11822 S. Ioan Nuţă, CZE-6203-11823 Victor Olariu, CZE-6203-11824 Frean Olteanu, CZE-6203-11825 Nicolae Olteanu, CZE-6203-11826 Constantin Omer, CZE-6203-11827 Rasim Omer, CZE-6203-11828 Rasin Omer, CZE-6203-11829 Mircea Oprciu, CZE-6203-11830 Constantin Oprea, CZE-6203-11831 Constantin Oprea, CZE-6203-11832 Chiru Oprea, CZE-6203-11833 D. Nicolae Oprea, CZE-6203-11834 Dumitru Oprea, CZE-6203-11835 Dumitru Oprea, CZE-6203-11836 Ioan Oprea, CZE-6203-11837 Ioan Oprea, CZE-6203-11838 Ioan Oprea, CZE-6203-11839 Ion Oprea, CZE-6203-11840 Petre Oprea, CZE-6203-11841 Petre Oprea, CZE-6203-11842 Stan Oprea, CZE-6203-11843 Vasile Oprea, CZE-6203-11844 Teodor Oprica, CZE-6203-11845 Ioan Oprsa, CZE-6203-11846 Cornel Orga, CZE-6203-11847 Ioan Ostapciuc, CZE-6203-11848 Emil Osteanu, CZE-6203-11849 Gheorghe Ovident, CZE-6203-11850 Theodor Ovinteneatu, CZE-6203-11851 Rosaidan Oxeconti, CZE-6203-11852 Alexandru Ozum, CZE-6203-11853 Nicolae Paervu, CZE-6203-11854 Dumitru Palade, CZE-6203-11855 Dumitru Palade, CZE-6203-11856 Ioan Palade, CZE-6203-11857 N. Iancu Panait, CZE-6203-11858 Mihail Panait, CZE-6203-11859 Nicolae Pană, CZE-6203-11860 Tudor Pană, CZE-6203-11861 Dumitru Panianescu, CZE-6203-11862 Ion Pancin, CZE-6203-11863 C. Pancu, CZE-6203-11864 Dumitru Pandin, CZE-6203-11865 Vasile Panesu, CZE-6203-11866 Petre Panos, CZE-6203-11867 Ion Papona, CZE-6203-11868 Ştefan Papuc, CZE-6203-11869 Iosif Paraschiv, CZE-6203-11870 Petre Paraschiv, CZE-6203-11871 Ştefan Paraschiv, CZE-6203-11872 Veronel Parlea, CZE-6203-11873 N. Ianeu Parnic, CZE-6203-11874 Vasile Pascu, CZE-6203-11875 Nicolae Pastag, CZE-6203-11876 Marin Pato, CZE-6203-11877 Vasile Patrichi, CZE-6203-11878 Ion Pavel, CZE-6203-11879 Ştefan Pavelescu, CZE-6203-11880 Gheorghe Pădurea, CZE-6203-11881 Gheorghe Pănălucă, CZE-6203-11882 D. Păstrăvan, CZE-6203-11883 Simion Pătraşcu, CZE-6203-11884 Simion Pătraşcu, CZE-6203-11885 Gheorghe Păun, CZE-6203-11886 Marin Păun, CZE-6203-11887 Ştefan Păun, CZE-6203-11888 Dumitru Păunescu, CZE-6203-11889 Pânzaru, CZE-6203-11890 Dumitru Pârvan, CZE-6203-11891 Marin Pârvan, CZE-6203-11892 Gheorghe Pârvu, CZE-6203-11893 Ştefan Pârvu, CZE-6203-11894 Constantin Pescaru, CZE-6203-11895 T. Nicolae Pestoveanu, CZE-6203-11896 Zaharie Petau, CZE-6203-11897 Gheorghe Petcu, CZE-6203-11898 Constantin Petraru, CZE-6203-11899 A. Ioan Petre, CZE-6203-11900 Dimitru Petre, CZE-6203-11901 Ch. Dumitru Petre, CZE-6203-11902 Gheorghe Petre, CZE-6203-11903 L. Vasile Petre, CZE-6203-11904 Eugen Petrescu, CZE-6203-11905 Eugen Petrescu, CZE-6203-11906 Marin Petrescu, CZE-6203-11907 Vasile Petrescu, CZE-6203-11908 Marin Petrev, CZE-6203-11909 Ivan Arad Petrosant, CZE-6203-11910 Gh. Ilie Petruc, CZE-6203-11911 Dumitru Petru, CZE-6203-11912 Matei Petru, CZE-6203-11913 P. Gheorghe Petruţ, CZE-6203-11914 Gheorghe Picrut, CZE-6203-11915 Ioan J. Picu, CZE-6203-11916 Costina Piercea, CZE-6203-11917 Gheorghe Pietroi, CZE-6203-11918 Virgil Pilas, CZE-6203-11919 Ioan Pintilie, CZE-6203-11920 Toma Pionier, CZE-6203-11921 Constantin Pisacard, CZE-6203-11922 Mareş Pislea, CZE-6203-11923 Constantin Piţigoi, CZE-6203-11924 Dobře Piţu, CZE-6203-11925 Ilie Plăcintă, CZE-6203-11926 , CZE-6203-11927 Dumitru Pocneanu, CZE-6203-11928 Eugen Poici, CZE-6203-11929 Dumitru Popa, CZE-6203-11930 Gheorghe Popa, CZE-6203-11931 I. Ioan Pop, CZE-6203-11932 Agretin Popescu, CZE-6203-11933 Arghir Popescu, CZE-6203-11934 Gheorghe Popescu, CZE-6203-11935 Ioan Popescu, CZE-6203-11936 Ioan Popovici, CZE-6203-11937 Vasile Poriovita, CZE-6203-11938 Dumitru Postelnicu, CZE-6203-11939 Ion Postolache, CZE-6203-11940 Ioan Popa, CZE-6203-11941 Ioan Popa, CZE-6203-11942 Ioan Popa, CZE-6203-11943 Ioan Popa, CZE-6203-11944 Ioan Popa, CZE-6203-11945 Ioan Popa, CZE-6203-11946 Lache Popa, CZE-6203-11947 Nicolae Popa, CZE-6203-11948 Tudor Popa, CZE-6203-11949 Nicolae Potop, CZE-6203-11950 Claudiu Prancu, CZE-6203-11951 P. Eugen Preda, CZE-6203-11952 Ilie Preda, CZE-6203-11953 Marin Preda, CZE-6203-11954 Nicolae Preda, CZE-6203-11955 Nicolae Preda, CZE-6203-11956 Nicolae Preda, CZE-6203-11957 Virgil Predoi, CZE-6203-11958 Dumitru Predulete, CZE-6203-11959 D. Prejban, CZE-6203-11960 Ioan Prepeliţă, CZE-6203-11961 Ion Pria, CZE-6203-11962 Ioan Pricop, CZE-6203-11963 Agapie Privaţu, CZE-6203-11964 Gheorghe Prodan, CZE-6203-11965 Gheorghe Profiru, CZE-6203-11966 Tudoreanu Profitor, CZE-6203-11967 Mihai Puca, CZE-6203-11968 Ivan Punzu, CZE-6203-11969 Nicodin Puşcaş, CZE-6203-11970 Constantin Puşcaşu, CZE-6203-11971 Dumitru Pupăza, CZE-6203-11972 Gheorghe Rabagia, CZE-6203-11973 Nicolae Raben, CZE-6203-11974 Alexandru Raceu, CZE-6203-11975 Ion Racher, CZE-6203-11976 Traian Radilian, CZE-6203-11977 Ilie Radoslav, CZE-6203-11978 Constantin Radu, CZE-6203-11979 Gheorghe Radu, CZE-6203-11980 Grigorie Radu, CZE-6203-11981 Ilie Radu, CZE-6203-11982 D. Radu Radu, CZE-6203-11983 Nicolae Rafa, CZE-6203-11984 Vasile Ramon, CZE-6203-11985 Ion Randescu, CZE-6203-11986 H. Marin Ranja, CZE-6203-11987 Dumitru Rasca, CZE-6203-11988 Dumitru Rasca, CZE-6203-11989 Alexandru Rădulescu, CZE-6203-11990 Constantin Rădulescu, CZE-6203-11991 Ion Rădulescu, CZE-6203-11992 Traian Rădulescu, CZE-6203-11993 Nicolae Răpraru, CZE-6203-11994 Stan Reberecht, CZE-6203-11995 Enache Recea, CZE-6203-11996 Vasile Recu, CZE-6203-11997 Arghir Rein, CZE-6203-11998 Victor Rerceanu, CZE-6203-11999 Victor Reşca, CZE-6203-12000 Ion Rizea, CZE-6203-12001 Osife Robic, CZE-6203-12002 Dumitru Robitu, CZE-6203-12003 Ioan Robu, CZE-6203-12004 Gheorghe Roceanu, CZE-6203-12005 Petre Roga, CZE-6203-12006 Constantin Roman, CZE-6203-12007 Constantin Roman, CZE-6203-12008 Ion Romila, CZE-6203-12009 Matei Romoşan, CZE-6203-12010 Dumitru Roncea, CZE-6203-12011 Pavel Roncu, CZE-6203-12012 Pavel Roncu, CZE-6203-12013 Alexandru Rosea, CZE-6203-12014 Ioan Roşiu, CZE-6203-12015 Ioan Rosu, CZE-6203-12016 Ioan Roşculet, CZE-6203-12017 Alexandru Roşu, CZE-6203-12018 Ion Rusu, CZE-6203-12019 Marin Rusu, CZE-6203-12020 Marin Rută, CZE-6203-12021 Iacob Sabus, CZE-6203-12022 Ioan Saceleanu, CZE-6203-12023 Ion Saceleanu, CZE-6203-12024 Gheorghe Samson, CZE-6203-12025 Ioan Sandu, CZE-6203-12026 Ioan Sandu, CZE-6203-12027 Laurenitiu Sandu, CZE-6203-12028 Mihail Sandu, CZE-6203-12029 Petre Sandu, CZE-6203-12030 Ilie Sasu, CZE-6203-12031 Mihai Sava, CZE-6203-12032 Adrian Savu, CZE-6203-12033 Dumitru Săraru, CZE-6203-12034 Ion Săvulascu, CZE-6203-12035 Gheorghe Sărbu, CZE-6203-12036 Gheorghe Roşu, CZE-6203-12037 Marin Roşu, CZE-6203-12038 N. Gheorghe Rotaru, CZE-6203-12039 Tudor Rovinaru, CZE-6203-12040 Petre Ruanu, CZE-6203-12041 Aurel Rublea, CZE-6203-12042 Anton Rujanachi, CZE-6203-12043 Zaharia Rusănescu, CZE-6203-12044 Ioan Secăleanu, CZE-6203-12045 Hans Daniel Seidner, CZE-6203-12046 Alexandru Serb, CZE-6203-12047 Alexandru Serb, CZE-6203-12048 Haralambie Serban, CZE-6203-12049 Ion Simut, CZE-6203-12050 Teodor Sinca, CZE-6203-12052 Nicolae Sincu, CZE-6203-12053 Haga Sioryhe, CZE-6203-12054 Constantin Slămoiu, CZE-6203-12055 Constantin Slont, CZE-6203-12056 Dumitru Snecne, CZE-6203-12057 Gheorghe Soare, CZE-6203-12058 C. Nicolae Solomon, CZE-6203-12059 Petre Sotreanu, CZE-6203-12060 Constantin Sozu, CZE-6203-12061 M. Stan Spătărelu, CZE-6203-12062 Ioan Spirion, CZE-6203-12063 Sprancenatu, CZE-6203-12064 Staicu, CZE-6203-12065 Stan, CZE-6203-12066 Alexandru Stan, CZE-6203-12067 Alexandru Stan, CZE-6203-12068 Aurel Stan, CZE-6203-12069 Gheorghe Stan, CZE-6203-12070 Tudor Stancovici, CZE-6203-12071 Dumitru Stancu, CZE-6203-12072 Stan Stancu, CZE-6203-12073 Nicolae Stanga, CZE-6203-12074 Simion Stănculet, CZE-6203-12075 Alexandru Stănescu, CZE-6203-12076 Gheorghe Stănica, CZE-6203-12077 Ivan Stâncă, CZE-6203-12078 Constantin Stefan, CZE-6203-12079 Nicolae Stefan, CZE-6203-12080 Ştefan Stefany, CZE-6203-12081 Nicolae Stefanescu, CZE-6203-12082 Andrei Stingaciu, CZE-6203-12083 Nicolae Stinga, CZE-6203-12084 Nicolae Stoenica, CZE-6203-12085 Dumitru Stoica, CZE-6203-12086 Franz Stoica, CZE-6203-12087 Gheorghe Stoica, CZE-6203-12088 Ioan Stoica, CZE-6203-12089 Petre Stoica, CZE-6203-12090 Traian Stoica, CZE-6203-12091 Tudor Stoica, CZE-6203-12092 Constantin Stoicescu, CZE-6203-12093 Gavrila Stoisor, CZE-6203-12094 Gheorghe Storeul, CZE-6203-12095 Eugen Strae, CZE-6203-12096 Arcadie Strungaru, CZE-6203-12097 Archie Strungaru, CZE-6203-12098 Nicolae Sudom, CZE-6203-12099 Emanoil Sugaru, CZE-6203-12100 Teodor Sulea, CZE-6203-12101 Florian Supurel, CZE-6203-12102 Petru Sota, CZE-6203-12103 Ioan Şerban, CZE-6203-12104 Rudolf Şerban, CZE-6203-12105 S. Serbănescu, CZE-6203-12106 Constantin Ştefan, CZE-6203-12107 Florin Ştefan, CZE-6203-12108 Marin Ştefan, CZE-6203-12109 Nicolae Ştefan, CZE-6203-12110 Constantin Ştefleac, CZE-6203-12111 Virgil Şovăială, CZE-6203-12112 Inaltu Tache, CZE-6203-12113 M. Zaharia Tarau, CZE-6203-12114 Radu Tarcov, CZE-6203-12115 Constantin Tavanfil, CZE-6203-12116 Ioan Tatu, CZE-6203-12117 Pavel Tăbăcaru, CZE-6203-12118 Petre Tăbăcaru, CZE-6203-12119 Presup Tosan, CZE-6203-12120 Ioan Trăiala, CZE-6203-12121 Nicolae Tranca, CZE-6203-12122 Vasile Tătaru, CZE-6203-12123 Constantin Teodor, CZE-6203-12124 Marin Teodor, CZE-6203-12125 Constantin Teodorescu, CZE-6203-12126 Dumitru Teodorescu, CZE-6203-12127 Filimon Teodorescu, CZE-6203-12128 Ioan Teodorescu, CZE-6203-12129 Jan Teodorescu, CZE-6203-12130 Nicolae Tibulbac, CZE-6203-12131 Constantin Tiglea, CZE-6203-12132 Constantin Tiglie, CZE-6203-12133 Gheorghe Tincu, CZE-6203-12134 D. Tinea, CZE-6203-12135 Ad.Vasile Tirican, CZE-6203-12136 Constantin Titirică, CZE-6203-12137 Marian Toader, CZE-6203-12138 Anton Toescu, CZE-6203-12139 Gheorghe Togol, CZE-6203-12140 Dumitru Tohănescu, CZE-6203-12141 C. Petre Toma, CZE-6203-12142 Constantin Trandafir, CZE-6203-12143 Vasile Trasca, CZE-6203-12144 Stoica Trdei, CZE-6203-12145 Trimca, CZE-6203-12146 Alexandru Treta, CZE-6203-12147 Constantin Trofin, CZE-6203-12148 Ioan Truţă, CZE-6203-12149 Constantin Vajineac, CZE-6203-12150 Nicolae Valea, CZE-6203-12151 Ion Valerica, CZE-6203-12152 Gheorghe Valu, CZE-6203-12153 Nicolae Varnacea, CZE-6203-12154 D. Cornel Vascu, CZE-6203-12155 Mihail Vasilache, CZE-6203-12156 Enache Vasile, CZE-6203-12157 Gheorghe Vasile, CZE-6203-12158 Frantisek Tubic, CZE-6203-12159 Constantin Tudor, CZE-6203-12160 Emil Tudor, CZE-6203-12161 Dumitru Tudor, CZE-6203-12162 Gheorghe Tudor, CZE-6203-12163 Gheorghe Tudor, CZE-6203-12164 Ioan Tudor, CZE-6203-12165 Ioan Tudor, CZE-6203-12166 Dumitru Tudorache, CZE-6203-12167 Gracimu Tulvan, CZE-6203-12168 Gheorghe Turcu, CZE-6203-12169 Ion Tureac, CZE-6203-12170 Ilie Tuscu, CZE-6203-12171 Ioan Tusluc, CZE-6203-12172 Lungă Tară, CZE-6203-12173 Marin Tugui, CZE-6203-12174 Stan Tugui, CZE-6203-12175 Ion Udilă, CZE-6203-12176 Aurel Udrea, CZE-6203-12177 Gheorghe Uică, CZE-6203-12178 Nicolae Ungureanu, CZE-6203-12179 Constantin Ungureanu, CZE-6203-12180 Lazăr Ungureanu, CZE-6203-12181 Petre Ungureanu, CZE-6203-12182 Carol Ursu, CZE-6203-12183 M. Ioan Vacaru, CZE-6203-12184 Aurel Vachiu, CZE-6203-12185 Traian Vasile, CZE-6203-12186 Dumitru Vasilescu, CZE-6203-12187 Victor Văduva, CZE-6203-12188 Gheorghe Vănătoru, CZE-6203-12189 Constantin Velea, CZE-6203-12190 A. Grigore Velicu, CZE-6203-12191 Nicolae Vespe, CZE-6203-12192 Gheorghe Vihoceanu, CZE-6203-12193 Eron Ioan Vijulic, CZE-6203-12194 Constantin Vinoceatu, CZE-6203-12195 Gheorghe Vintilă, CZE-6203-12196 Vasile Vintilă, CZE-6203-12197 Pigos Virg, CZE-6203-12198 Aurel Virzu, CZE-6203-12199 Anghel Vişan, CZE-6203-12200 Anghel Vişan, CZE-6203-12201 Constantin Vişan, CZE-6203-12202 Ion Vişan, CZE-6203-12203 Ioan Vită, CZE-6203-12204 Ioan Vitănescu, CZE-6203-12205 Vasile Vynto, CZE-6203-12206 Constantin Vlad, CZE-6203-12207 Gheorghe Vlad, CZE-6203-12208 Ilie Bastina, CZE-6203-12209 Sava Mihaila, CZE-6203-12210 Ioan Vladimir, CZE-6203-12211 Aurel Vlaicu, CZE-6203-12212 Nicolae Vlăceanu, CZE-6203-12213 Ion Vlădescu, CZE-6203-12214 Ioan Vlădut, CZE-6203-12215 Dimitriu Vlăsceanu, CZE-6203-12216 Dumitru Vlăsceanu, CZE-6203-12217 Voicilu, CZE-6203-12218 Dumitru Voicu, CZE-6203-12219 Ioan Voicu, CZE-6203-12220 A. Ioan Vrabie, CZE-6203-12221 Iancu Vrânceanu, CZE-6203-12222 Ioan Vulpe, CZE-6203-12223 Pavel Zachilu, CZE-6203-12224 Gheorghe Nic. Zaharia, CZE-6203-12225 Ion Zaharia, CZE-6203-12226 Traian Zahar, CZE-6203-12227 Gheorghe Zaharia, CZE-6203-12228 Tudor Zaharia, CZE-6203-12229 Constantin Zamfir, CZE-6203-12230 Toma Zamfir, CZE-6203-12231 Marian Zavaleanu, CZE-6203-12232 Marin Contis Zeanta, CZE-6203-12233 Constantin Zeiceanu, CZE-6203-12234Gheorghe Zică, CZE-6203-12235 Constantin Zidar, CZE-6203-12236 Dumitru Zisu, CZE-6203-12237 Augustin Zillman, CZE-6203-12238 Ion Zlat, CZE-6203-12239 Mihail Sorva, CZE-6203-12240 Adrian Teodor, CZE-6203-12241 Andrei Stanga, CZE-6203-12242 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12243 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12244 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12245 8 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12246 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12247 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12248 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12249 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12250 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12251 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12252 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12253 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12254 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12255 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12256 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12257 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12258 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12259 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12260 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12261 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12262 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12263 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12265 32 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12266 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12267 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12268 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12269 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12270 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12271 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12272 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12273 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12274 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12275 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12276 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12277 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12278 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12279 26 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12280 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12281 40 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12282 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12283 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12284 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12285 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12286 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12287 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12288 7 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12289 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12290 13 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12291 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12292 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12293 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12294 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12295 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12296 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12297 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12298 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12299 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12300 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12301 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12302 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12303 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12304 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12305 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12306 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12307 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12308 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12309 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12310 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12311 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12312 9 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12313 10 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12314 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12315 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12316 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12317 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12318 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12319 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12320 15 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12321 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12322 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12323 46 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12324 6 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12325 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12326 7 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12327 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12328 10 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12329 6 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12330 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12331 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12332 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12333 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12334 22 neznámých rumunských vojáků, CZE-6203-12335 Victor Florica, CZE-6203-12336 Mihai Pucă, CZE-6203-12337 , CZE-6203-12338 , CZE-6203-12339 Constantin Arneu, CZE-6203-12340 3 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12341 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12342 4 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12343 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12344 2 neznámí rumunští vojáci, CZE-6203-12345 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12346 1 neznámý rumunský voják, CZE-6203-12347 Vasile Zamfir, CZE-6203-12348 Miron Berso, CZE-6203-12349 Nicolac Rafa, CZE-6203-12350 Toma Grecu, CZE-6203-12351 Florea Covaci, CZE-6203-12352 Nicolac Melian, CZE-6203-12353 Ilie Bastină, CZE-6203-12354 Tracian Ion, CZE-6203-12355 Andrei Stănga, CZE-6203-12356 Dumitru Ciobanu, CZE-6203-12357 Mihail Sorva, CZE-6203-12358 Gheorghe Mateescu, CZE-6203-12359 Stefan Toma, CZE-6203-12360 Dumitru Ancu, CZE-6203-12361 Augustin Maier, CZE-6203-12362 Nicolae Busuioc, CZE-6203-12363 Gavrilă Buzatu, CZE-6203-12364 Achim Milosescu, CZE-6203-12365 Constantin Roman, CZE-6203-12366 Adrian Teodor, CZE-6203-37872


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 1316 VPM
Souřadnice: N49°10'05.38'' E16°35'50.45''
Pomník přidal: Ivo Šťastný
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Pohřebiště Obětí 2. světové války

  • + o skupině VPM (BM, Brno, Ústřední hřbitov)
    • 49°10'14.110"N 16°35'49.164"E (obřadní síň)
      Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96
      Historický název. Centrální hřbitov města Brna (Brünner Zentralfriedhof).
      Česká republika: plošně největší hřbitov, zabírá 56 ha, počet hrobových míst je asi 80.000 a je na něm pochováno na 400.000 zesnulých, z toho 130.000 do země, 270 žehem. Počet rozptylů se blíží 45.000 a vsypů více než 4.000.
      Ústřední hřbitov města Brna byl otevřen 3. 11. 1883 pohřbem Jiřího Šimka (1873–1883), chovance ústavu hluchoněmých v Brně. Projektantem hřbitova o tehdejší rozloze 16 ha byl prof. arch. Alois Prastdorfer, který je autorem i jeho správních budov na Vídeňské ulici č. 96 a Jihlavské, jež byly postaveny v letech 1901–1903.
      Nová obřadní síň projektovaná arch. Bohuslavem Fuchsem a Josefem Poláškem byla otevřena 3. 3. 1927 při vstupu na hřbitov z Vídeňské ulice č. 96.
      Hřbitov byl postupně rozšiřován, dosáhl zatím rozlohy více než 56 ha a stal se plošně největším hřbitovem v ČSR. Má 113 hrobových skupin, v nichž je více než 34.000 hrobů. Některé jeho skupiny mají zvláštní poslání: Čestný kruh (sk. 25e) a Čestná alej (sk. H 5) jsou vyhrazeny pro pohřby osobností významných pro město Brno, skupiny 49 a 66 jsou stará vojenská pohřebiště padlých a zemřelých vojáků v 19. století a za 1. světové války, skupina 56 je věnována obětem II. světové války z řad obětí odbojových pracovníků a sovětské a rumunské armády nejen v Brně, ale i na Moravě. Brněnská vojenská posádka má vyhrazenu skupinu 73 a ve skupině 79 jsou pohřbeni němečtí vojáci padlí za 2. světové války v Brně a Jihomoravském kraji.
      O vojenská pohřebiště pečuje Správa brněnských hřbitovů dle Ženevských dohod. Rozptylové loučky (tři) byly na ÚH otevírány postupně od 5. 6. 1964. Vsypové loučky (dvě) byly otevřeny 25. 7. 1978 a 11. 5. 2001.
      V horní části hřbitova stojí krematorium, projektované Ernstem Wiesnerem, jež bylo otevřeno 6. 4. 1930. Kolem něj a v jeho blízkosti byla téhož roku 1930 vybudována kolumbária s výklenky pro uložení uren.
      Hřbitov je zároveň velkou přírodní rezervací s mnoha vzácnými stromy a rostlinami, oživenými různou druhově četnou drobnou faunou.
    • Zobrazit všechna VPM ve skupině
Autor: Ing. Petr Tichý, 25.04.2005
Umístění: Brno, Vídeňská 96, ústřední hřbitov skupina 56a/03
Nápis:
ZDE ODPOČÍVAJÍ
HRDINOVÉ NAŠEHO ODBOJE
POPRAVENÍ NĚMECKÝMI FAŠISTY
V BRESLAU 24.1.1945

BOHUMIL VELIČKA
17.10.1914 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK SLEZÁK
31.2.1906 - 24.1.1945
VRATISLAV

THEODOR ONDRÁČEK
22.4.1894 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK NOVÁK
12.3.1904 - 24.1.1945
VRATISLAV

BOHUSLAV POPEK
13.10.1922 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK POPEK
5.3.1920 - 24.1.1945
VRATISLAV

RUDOLF ALBRECHT
27.5.1925 - 24.1.1945
VRATISLAV

JOSEF VYCHODIL
3.7.1919 - 24.1.1945
VRATISLAV

JOSEF HORÁK
6.6.1878 - 24.1.1945
VRATISLAV

Ing. MILOSLAV HUDEC
18.6.1918 - 24.1.1945
VRATISLAV

Dr. KONSTANTIN HLADKÝ
20.9.1895 - 24.1.1945
VRATISLAV

ROBERT VÁŇA
27.6.1905 - 24.1.1945
VRATISLAV

JINDŘICH BOMBERA
29.8.1897 - 24.1.1945
VRATISLAV

JOSEF KLAČÁNEK
24.1.1889 - 24.1.1945
VRATISLAV

VINCENC VYSLOUŽIL
5.1.1893 - 24.1.1945
VRATISLAV

KAREL KRČMÁŘSKÝ
11.8.1891 - 24.1.1945
VRATISLAV

JAROSLAV RAŠKA
19.8.1915 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK BEDNAŘÍK
15.2.1911 - 24.1.1945
VRATISLAV

MIROSLAV ŠPAČEK
16.5.1922 - 24.1.1945
VRATISLAV

KVĚTOSLAV NEŠPŮREK
29.4.1893 - 24.1.1945
VRATISLAV

ADOLF CINGROŠ
1.7.1884 - 24.1.1945
VRATISLAV

OTTO HOCHAUF
24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK SCHOŘ
26.3.1901 - 24.1.1945
VRATISLAV

JOSEF PAVELKA
29.4.1925 - 24.1.1945
VRATISLAV

STANISLAV DROBIŠ
4.11.1922 - 24.1.1945
VRATISLAV

JAN ROBENEK
13.10.1918 - 24.1.1945
VRATISLAV

KAREL PAZOUR
22.8.1925 - 24.1.1945
VRATISLAV

MATOUŠ ŠEVČÍK
18.9.1896 - 24.1.1945
VRATISLAV

BOHUSLAV MRÁKAVA
1.11.1889 - 24.1.1945
VRATISLAV

EDUARD BERKA
19.1.1909 - 24.1.1945
VRATISLAV

JIŘÍ HEIMRICH
30.5.1915 - 24.1.1945
VRATISLAV

LADISLAV ČERNÝ
22.7.1920 - 24.1.1945
VRATISLAV

SIDOMÍR VELKÝ
24.1.1945
VRATISLAV

JAROSLAV ČECHMÁNEK
24.12.1895 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK MALUŠEK
3.4.1901 - 24.1.1945
VRATISLAV

FRANTIŠEK HUBAČKA
20.12.1914 - 24.1.1945
VRATISLAV

MOŘIC NOHAVIČKA
28.11.1902 - 24.1.1945
VRATISLAV

MAX GROETZNER
24.1.1945
VRATISLAV

ALBERT BOCZE
24.1.1945
VRATISLAV
Poznámka:

Seznam 39 hrobů popravených:
BOHUMIL VELIČKA - CZE-6203-12415
FRANTIŠEK SLEZÁK - CZE-6203-12416
THEODOR ONDRÁČEK - CZE-6203-12417
FRANTIŠEK NOVÁK - CZE-6203-12418
BOHUSLAV POPEK - CZE-6203-12419
FRANTIŠEK POPEK - CZE-6203-12420
RUDOLF ALBRECHT - CZE-6203-12421
JOSEF VYCHODIL - CZE-6203-12422
JOSEF HORÁK - CZE-6203-12423
Ing. MILOSLAV HUDEC - CZE-6203-12424
Dr. KONSTANTIN HLADKÝ - CZE-6203-12425
ROBERT VÁŇA - CZE-6203-12426
JINDŘICH BOMBERA - CZE-6203-12427
JOSEF KLAČÁNEK - CZE-6203-12428
VINCENC VYSLOUŽIL - CZE-6203-12429
KAREL KRČMÁŘSKÝ - CZE-6203-12430
JAROSLAV RAŠKA - CZE-6203-12431
FRANTIŠEK BEDNAŘÍK - CZE-6203-12432
MIROSLAV ŠPAČEK - CZE-6203-12433
KVĚTOSLAV NEŠPŮREK - CZE-6203-12434
ADOLF CINGROŠ - CZE-6203-12396
OTTO HOCHAUF - CZE-6203-12397
FRANTIŠEK SCHOŘ - CZE-6203-12398
JOSEF PAVELKA - CZE-6203-12399
STANISLAV DROBIŠ - CZE-6203-12400
JAN ROBENEK - CZE-6203-12401
KAREL PAZOUR - CZE-6203-12402
MATOUŠ ŠEVČÍK - CZE-6203-12403
BOHUSLAV MRÁKAVA - CZE-6203-12404
EDUARD BERKA - CZE-6203-12405
JIŘÍ HEIMRICH - CZE-6203-12406
LADISLAV ČERNÝ - CZE-6203-12407
SIDOMÍR VELKÝ - CZE-6203-12408
JAROSLAV ČECHMÁNEK - CZE-6203-12409
FRANTIŠEK MALUŠEK - CZE-6203-12410
FRANTIŠEK HUBAČKA - CZE-6203-12411
MOŘIC NOHAVIČKA - CZE-6203-12412
MAX GROETZNER - CZE-6203-12413
ALBERT BOCZE - CZE-6203-12414
(zdroj CEVH MO ČR)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, dle seznamu
Toto místo je počítáno jako 39 VPM
Pomník přidal: Ing. Petr Tichý