Praha 11

Formanská, K Labeškám, K Šeberovu, Květnového vítězství, Lečkova, Metodějova, Štychova, Švabinského, Türkova, V Ladech, Valentova, Výstavní

Pomník Obětem 2. světové války

Autor: Vojtěch Stráník, 13.07.2013
Umístění: Praha 11, Formanská, Praha - Újezd, na křižovatce s ulicí Ke Mlýnu
Nápis:
KALIMON JOSEF.
KALIMON FRANT.
DRAGORÁD KAREL.
DRAHORÁD ANT.
SRB ALOIS.
ŠTĚPAN JAN.
GUT JOSEF.
SMOLÍK FRANT.
ČERNÝ JOSEF.
KONÍČEK ANT.
BOROVIČKA ANT.
CHLEBNA VÁCLAV.

ŠALDA ANT.
Z KATEŘINEK.

RŮŽIČKA GUSTAV.

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-0011-31827
Pomník přidal: Vojtěch Stráník

Hrob Josef Novák

Autor: Milan Lašťovka, 10.02.2016
Umístění: Praha 11, K Labeškám, hřbitov Hrnčíře
Nápis:
Dr.JOSEF NOVÁK
C.a K. PLUKOVNÍ LÉKAŘ
*3.10.1877 +5.3.1917

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N50°0'10.01'' E14°31'1.28'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Zdeněk Zahradník

Autor: Milan Lašťovka, 10.02.2016
Umístění: Praha 11, K Labeškám, hřbitov Hrnčíře
Nápis:
ZDENĚK ZAHRADNÍK
27.12.1908 - 7.5.1945
PADL ZA VLAST

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N50°0'10.01'' E14°31'1.28'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Jiří Kleček

Autor: Milan Lašťovka, 10.02.2016
Umístění: Praha 11, K Labeškám, hřbitov Hrnčíře
Nápis:
JIŘÍ KLEČEK
ŠT.KAPITÁN V.V.
*22.5.1869 +15.10.1937.

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N50°0'10.01'' E14°31'1.28'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Pomník Obětem 1. světové války

Autor: Vladimír Štrupl, 01.06.2006
Umístění: Praha 11, K Šeberovu, Šeberov - Hrnčíře
Nápis:
ZA VLAST
PADLI - DOBYLI SVOBODY
Holeš František, Procházka Josef, Dvořáček František, Podroužek Vincenc, Váňa Václav, Skružný Antonín

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-0011-31826
Souřadnice: N49°59'58.3'' E14°31'00.3''
Pomník přidal: Vladimír Štrupl

Pamětní deka Obětem 1. světové války

Autor: CEVH, 01.01.1111
Umístění: Praha 11, Květnového vítězství 57 / 17, v budově školy
Nápis:
Z KRVE VAŠÍ
ZRODILA SE SVOBODA

BARTÁK JAN
BIRNBAUM FRANTIŠEK
BRAUER VOJTĚCH
BRABEC BOHUŠ
ČERNÝ FRANTIŠEK
ČERNÝ JOSEF
FRIŠ ANTONÍN
FRIŠ KAREL
HRÁŠEK JOSEF
CHRUDIMSKÝ FRANTIŠEK
JAVŮREK JOSEF
JEŽDÍK JOSEF
JEŽDÍK VÁCLAV
KONVALINKA FRANTIŠEK
KRÁKORA ANTONÍN
KRÁKORA BEDŘICH
KUBEŠ JOSEF
LENERT JOSEF
MAYER JOSEF

MATĚJOVSKÝ JAN
MATĚJOVSKÝ FRANTIŠEK
MOŽNÝ JOSEF
PICKA JOSEF
RADLIČKA FRANTIŠEK
ŘEHÁK FRANTIŠEK
ŘEHÁK JOSEF
ŘEHÁK JAROSLAV
SMOLÍK FRANTIŠEK
SMOLÍK JOSEF
SRNA FRANTIŠEK
SRNA JAN ml.
SRNA JAN st.
ŠINDELÁŘ ANTONÍN
VĚTROVSKÝ VÁCLAV
VINECKÝ VÁCLAV
VOKURKA JOSEF
VORAČKA BOHUŠ
VRBOVEC JOSEF
ZELINGER JOSEF

VĚNOVÁNO OBĚTEM
I. SVĚTOVÉ VÁLKY
1914 - 1918

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-0011-31828
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Pomník Obětem 2. světové války

Autor: Jiří a Lucie Portešovi, 23.04.2010
Umístění: Praha 11, Lečkova, Chodov, hřbitov
Nápis:
1945
ZDE JE ULOŽENA
NA VĚČNOU PAMĚŤ
PRSŤ Z BOJIŠTĚ
U SOKOLOVA
8.III.1943

SPOLEČNĚ PROLITOU KRVÍ SPEČETILI JSTE VĚČNÉ PŘÁTELSTVÍ NÁRODŮ SSSR A ČSSR
Poznámka:

Hřbitov byl založen v roce 1945, aby zde mohli být uloženi občané Chodova, kteří padli v období Pražského povstání a vojáci Rudé armády. Databáze CEVH MO ČR eviduje jednotlivé skupiny hrobů.


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Jiří Porteš

Pomník Rudoarmějcům

Autor: Vladimír Štrupl, 30.04.2018
Umístění: Praha 11, Lečkova, Chodov, hřbitov
Nápis:
ČESTNÉ POHŘEBIŠTĚ SOVĚTSKÝCH VOJÁKŮ, PADLÝCH PŘI OSVOBOZOVÁNÍ PRAHY
ПОЧЕТНОЕ ЗАХОРОНЕНИЕ СОВЕТСКИХ BОИНОВ, ПОГИБШИХ ПРИ ОСВОБОЖДЕНИИ ПРАГИ

Абрамов Иван Саркисович 1910 19.01.1946 НОМЕР МОГИЛЫ 169
Азизов Абас рядовой 24.01.1946 170
Алексамин Владимир Михайлович 1919 23.08.1945 17
Александров Сергей Иванович старшина 1909 2.09.1945 215
Алиев Кара рядовой 1913 31.08.1945 154
Андреев Владимир Михалйлович 1903 27.12.1945 98
Арастамьян Атанас Мартрусович рядовой 1909 25.09.1945 263
Бальцевич Григорий Терентьевич рядовой 1918 24.10.1945 34
Басалаев Федор Иванович рядовой 1916 2.11.1945 93
Басов Никифор Михеевич 1900 23.8.1945 81
Белоконь Леонтий Федорович рядовой 1895 20.09.1945 177
Белусовский Александр Иванович рядовой 1917 30.08.1945 214
Беляс Ян Янович 1924 1.12.1945 247
Боб Никита Фалафиевич рядовой 1909 23.08.1945 216
Богатырев Иван Васильевич сержант 1916 9.09.1945 133
Богач Семен Никонович гв. лейтенант 1923 13.03.1946 189
Богданов Павел Федорович старшина 1915 28.09.1945 136
Бойко Гаврил Андреевич рядовой 1904 25.09.1945 137
Бойко Гаврил Григорьевич рядовой 1923 16.08.1945 43
Боков Фома Фомич рядовой 1915 20.08.1945 6
Болдырев Петр Иванович рядовой 1906 24.09.1945 32
Болотов Николай Владимирович рядовой 1916 23.09.1945 180
Бондаренко Иван Михайлович 1923 1945 224
Борзенкова Анна Ильинична 1922 30.0.7.1945 124
Боробайло Иосиф Иванович рядовой 1922 27.02.1946 205
Бочков Николай Тимофеевич рядовой 1902 2.10.1945 135
Бояркин Георгий Герасимович 1923 28.01.1946 191
Будашвили Николай Григорьевич рядовой 1918 21.10.1945 90
Бурбена Анна Степановна 1927 22.10.1945 104
Быков Василий Алексеевич рядовой 1926 12.11.1945 117
Байтковский Павел Адамович 1919 18.09.1945 168
Балеев Василий Алексеевич рядовой 1912 2.11.1945 102
Васильев Михаил Ермолаевич рядовой 1904 31.08.1945
Васюк Иван Григорьевич рядовой 1925 4.01.1946 42
Васюков Иван Васильевич красноармеец 1926 8.12.1945 2
Виляев Владимир Степанович лейтенант 1921 4.09.1945 155
Габеев Борис Соломонович рядовой 1906 19.08.1945
Галков Василий Иванович 1920 25.08.1945 4
Гарань Михаил Денисович рядовой 1924 22.02.1945 197
Генералов Михаил Платонович рядовой 1919 7.04.1946 195
Глазунов Владимир Алексеевич 1921 3.11.1945 65
Глухов Афанасий Иванович рядовой 1917 6.05.1946 47
Голенский Алексей Николаевич рядовой 1908 9.10.1945 74
Голешапов Василий Иванович рядовой 1912 29.01.1945 194
Голиков Петр Иванович рядовой 1915 22.09.1945 89
Гончаров Владимир Григорьевич рядовой 1903 20.08.1945 119
Горобец Николай Семенович рядовой 1918 15.09.1945 150
Готесман Серена 1922 17.08.1945 53
Гребешок Василий Семенович 1925 16.03.1945 160
Гринченко Прокопий Степанович 1912 23.12.1945 103
Губенко Василий Васильевич рядовой 1922 19.08.1945 37
Гуднлин Павел Игнатович рядовой 1911 14.09.1945 140
Гудов Анатолий Константинович 1926 22.08.1945 62
Дадунашвили Федор 1903 11.04.1946 200
Дарунбеков Нурахмед 1912 4.10.1945 134
Дворенков Иван Николаевич 1923 22.11.1945 56
Джалилов Садум 1907 13.12.1945 220
Денаршмидт Иван Финсеевич 1920 8.10.1945 54
Денисов Михаил Васильевич рядовой 1920 18.08.1945 78
Дериш Тимофей Варфоломеевич рядовой 1904 10.08.1945 114
Дольеч Иван Иосович 1921 27.09.1945 178
Долженко Павел Иванович 1910 9.08.1945 23
Донецкий Франц Петрович 1909 10.01.1946 264
Донцов Иван Лаврентьевич рядовой 1913 01.01.1946 70
Дронов Игорь Александрович 1917 19.09.1945 179
Дубров Константин Андреевич рядовой 1923 18.03.1946 190
Евтушенко Константин Емельянович 1910 8.02.1945 196
Егедушев Владимир 1946 14.03.1946

Енько Михаил Михайлович 1946 НОМЕР МОГИЛЫ 222
Еременко Михил Егорович рядовой 1904 7.10.1945 130
Журавлев Василий Иванович рядовой 23.01.1946 211
Замикула Антонина Кирилловна 1922 13.09.1945 146
Зенцов Михаил Спиридонович рядовой 1899 19.08.1945 56
Зюбак Федор Федорович 1920 13.08.1945 56
Иванов Андрей Николаевич рядовой 1920 21.09.1945 99
Иванова Мария Степановна1927 6.11.1945 255
Изварин Кирилл Маркович рядовой 1901 29.10.1945 60
Измайлов Кашаф рядовой 1918 20.08.1945 184
Ильин Федор Михайлович лейтенант 1897 12.09.1945 147
Кайко Едуард Антонович 1917 23.09.1945 143
Каменецкий Григорий Максимович 1926 9.01.1946 126
Капнинов Александр Лаврентьевич 1905 15.11.1945 26
Кариков Василий Константинович гв. лейтенент 1924 22.02.1946 164
Касимов Курбан рядовой 1912 5.11.1945 64
Катков Иван Павлович рядовой 1921 11.08.1945 18
Качан Иван Наумович мл. лейтенант 1914 8.08.1945 48
Квасков Иосиф Александрович 25.07.1945 22
Кейбалов Николай Иванович рядовой 1912 20.11.1945 223
Кислый Василий Филиппович рядовой 1904 24.07.1945 7
Кобызь Семен Антонович рядовой 1900 29.08.1945 77
Ковнир Степан Сергеевич 1926 15.11.1945 227
Кодинец Иван Сысоевич рядовой 1920 8.10.1945 72
Козлов Семен Иванович рядовой1907 22.09.1945 183
Кодесник Петр Павлович рядовой 1913 18.08.1945 123
Коломиец Макар Никитович 1908 20.12.1945 238
Кондуков Е. А. 1945 59
Кондрашов Алексей Лаврентьевич 1924 9.11.1945 226
Кононенко Николай Семенович рядовой 1925 26.12.1946 187
Константинов Петр Владимирович рядовой 1901 28.10.1945 68
Коньский Иван 1879 12.09.1945 71
Коринский Петр Петрович 1916 1.04.1946 186
Корнилов Петр Иванович 1896 19.01.1946 210
Космынин Семен Афинаевич рядовой 1910 29.09.1945 121
Котрашенко Николай Григорьевич рядовой 1910 10.09.1945 141
Кочетов Георгий Васильевич рядовой 1910 20.10.1945 66
Кочуров Иван Анисимович 1920 8.01.1946 16
Кравченко Александр Иванович мл. сержант 1917 16.09.1945 138
Крамной Константин Акимович мл. сержант 1907 6.11.1945 242
Кривченко Яков Павлович рядовой 1925 6.11.1945 230
Кротов Дмитрий Матвеевич рядовой 1909 11.08.1945 20
Кугут Леонид Николаевич 1920 6.12.1945 250
Кузьмин Евгений Евтихеевич лейтенант 1920 18.07.1945 85
Кузьмин Петр Алесеевич красноармейец 1921 30.09.1945 221
Кучеренко Данил Иванович рядовой 10.10.1945 111
Кучеренко Роман Павлович 1923 11.08.1945 58
Кущ Сергей Дмитриевич рядовой 1912 24.08.1945 113
Лазарев Василий Афанасьевич 1896 2.02.1946 188
Ланакурин Николай 1946 199
Лебедев Петр Алексеевич рядовой 1916 20.08.1945 109
Левин Василий Терентьевич 1909 8.08.1945 46
Леонов Иван Андреевич рядовой 1919 12.09.1945 142
Лесинкий Петр Николаевич ефрейтор 1916 22.08.1945 35
Лисицын Николай Ерастович 1921 6.11.1945 241
Лиговченко Семен Степанович рядовой 1915 28.11.1945 21
Лозоченко Николай Петрович 1925 14.11.1945 157
Локтионов Николай Григорьевич рядовой 1909 10.08.1945 94
Локтюшин Петр Иванович 12.09.1945 151
Лопаревич Иван Иванович 1910 17.10.1945 82
Лоскутов Савелий Иванович 1914 17.03.1946 167
Лукьяненко Григорий Прохорович рядовой 1922 17.09.1945 31
Любчански Григорий Прохорович гв. рядовой 1920 11.05.1945 185
Мазанов Федор Петрович рядовой 1920 22.12.1945 125
Мазур Бронислав Лукас 1916 4.09.1945 244
Майборода Иван Михайлович 1924 20.11.1945 96
Макеев Петр Гаврилович 19.12.1945 11

Максименко Григорий Илларионович гв. рядовой 1918 8.02.1946 НОМЕР МОГИЛЫ 173
Максименко Иван Моисеевич 1917 24.01.1945 204
Мамедов Абас Абасович рядовой 1908 3.08.1945 95
Мамонтов Николай Степанович рядовой 1923 21.09.1945 265
Марков Герасим Семенович рядовой 1912 29.09.1945 218
Мартынюк Фридрих 1907 1945 153
Масько Мария Яковлевна 1925 14.09.1945 235
Медведь Иван 11.1945 3
Мельников Иван Михайлович рядовой 1906 18.10.1945 106
Менюхов Алексей Иванович рядовой 1912 21.08.1945 108
Меньшов Александр Федорович 1946 266
Мещеряков Евгений Александрович рядовой 1913 2.02.1946 201
Мещеряков Иван Васильевич 1911 30.08.1945 91
Минчанкова Евдокия Яковлевна 1919 20.08.1945 57
Мирзов Рашид Алевич рядовой 1911 12.08.1945 67
Мисюков Иван Илларионович рядовой 1921 14.09.1945 232
Митенков Иван Степанович гв. ст. сержант 1918 11.05.1945 267
Михеев Анатолий Степанович 1920 9.11.1945 228
Мишанов Сахан 1910 9.01.1946 39
Мищенко Иван Григорьевич 1912 4.08.1945 40
Могун Самуил Лейзерович 1919 22.11.1945 121
Мокин Иван Емельянович рядовой 1918 13.07.1945 75
Мотин Матвей Трофимоч рядовой 1905 16.08.1945 127
Мурашко Алексей Демьянович 1927 14.09.1945 261
Навальный Василий Евтихович рядовой 1912 8.09.1945 219
Назарьян Сурен 1913 24.04.1946 139
Насыров Шарифула Бадринович мл. сержант 1914 31.12.1945 110
Науменко Петр Емельянович 1927 8.08.1945 80
Некрасов Алексей Карпович рядовой 1908 8.10.1945 107
Непран Иван Гордеевич
Никитин Иван Александрович сержант 1912 12.08.1945 29
Новикова Валентина Сергеевна 1924 28.02.1946 174
Нуранов Кушар Алиннолиевич рядовой 1923 19.08.1945 63
Овчинников Александр Степанович гв. рядовой 1908 11.05.1945 212
Огрызков Константин Алексеевич гв. лейтенант 1925 6.03.1946 203
Олейник Михаил Данилович 1945 13
Олконен Ида Матвеевна 1920 27.03.1945 166
Осипов Валентин Селиверстович 1919 20.08.1945 30
Отрожко Ульяна Никитовна 1923 27.11.1945 253
Оюф Шокал рядовой 1908 22.09.1945 132
Павин Константин Михайлович рядовой 1920 21.07.1945 118
Павленко Анатолий Васильевич красноармеец 1922 20.11.1945 225
Павлюченко Михаил Степанович майoр 1907 22.10.1945 51
Панченко Александр Иванович рядовой 1918 13.09.1945 145
Панченко Устин Феофанович рядовой 1903 15.09.1945 231
Перец Иван Григорьевич 1923 12.10.1945 19
Петренко Николай Иванович рядовой 15.09.1945 217
Позняк Софья Антоновна 1906 2.11.1945 27
Поленчук Елена Лукашева 1926 2.08.1945 84
Польяничко Иван Иванович 1915 5.02.1946 162
Полов Николай Ануфриевич 1926 10.12.1945 245
Портянко Иван Алексеевич 1922 23.04.1945 192
Потапов Алексей Григорьевич рядовой 1922 19.08.1945 129
Прокофьев Едуард Николаевич 1926 14.08.1945 88
Пульскерия Чичика Макарович сержант 1918 29.07.1945 69
Путятин Яков Петрович 1922 19.07.1945 122
Раттмайер Григорий 1945 9.03.1946
Решетилов Прокофий Маркович 1914 13.03.1945 86
Ротьянов Тамора 1945 258
Рудецкая Вера Ивановна 1927 4.10.1945 25
Русинов Наум Яковлевич 1899 3.02.1945 206
Рыбаков Яков Григорьевич 1919 18.01.1946 202
Рыжиков Николай Кирилович 1930 16.09.1945 260
Рябов Петр Иванович рядовой 1919 24.10.1945 45
Саенко Иван Михайлович курсант 1921 16.10.1945 256
Саидов Гайдар Касумович сержант 1923 24.02.1946 172
Саитов Кара рядовой 1918 1.10.1945 176

Салиев Нагеслек 1906 27.02.1946 НОМЕР МОГИЛЫ 207
Санатареев Николай Андреевич 1919 18.04.1945 159
Севастьянов Алексей Семенович рядовой 1910 15.11.1945 243
Семенюк Василий Макарович 1925 24.7.1945 12
Сиковонь Николай Ксенофонтович рядовой 1919 2.09.1945 152
Сизов Иван Александрович рядовой 1921 3.03.1945 198
Силигадзе Григорий Захарович рядовой 1922 30.10.1945 233
Сирик Дмитрий Алексеевич рядовой 1933 1.09.1945 87
Ситников Петр Васильевич рядовой 1918 16.09.1945 234
Сиянов Георгий Владимирович 1907 12.08.1945 49
Слюнкин Алексей Семенович 1896 1.09.1945 61
Смирнов Анатолий Федорович рядовой 1924 20.08.1945 10
Собачкин Федор Кузьмич гв. сержант 1913 11.05.1945 239
Сокольская Надежда Степановна 1923 10.09.1945 158
Станиславов Яков Тихонович 1895 16.08.1945 105
Стахувский Евгений Петрович 1922 4.10.1945 181
Степанов Арсентий Яковлевич красноармеец 1910 23.11.1945 131
Суздыков Куктуган лейтенант 1917 12.08.1945 14
Сухов Николай Тихонович 1921 22.09.1945 148
Тарарака Олег Александрович 1928 27.08.1945 116
Тебеникс Арвид 1926 15.08.1945 76
Текутов Евгений Петрович 1908 4.11.1945 33
Теплицкий Иван Павлович 1916 18.02.1946 193
Тиньшов Александр Федорович рядовой 1911 7.02.1946 161
Титов Николай Николаевич рядовой 13.08.1945 229
Ткаченко Александр Александрович 1926 8.10.1945 28
Товкач Андрей Иванович 1926 28.07.1945 50
Толмачев Илья Петрович 27.12.1945 9
Труков Михаил Аршагович 1946 165
Тумасьяк Михаил Аршагович рядовой 1920 26.09.1945 38
Тюрин Василий Иванович краснормеец 1921 22.11.1945 8
Угаренков Василий Семенович рядовой 1912 21.08.1945 79
Уланов Санджи сержант 1922 23.10.1945 257
Умеров Селим красноармеец 1913 23.11.1945 115
Фаркаш Шара 1924 29.11.1945 251
Федин Алексей Григорьевич рядовой 1923 16.10.1945 259
Фенин Сергей Алексеевич 1926 17.10.1945 5
Фиало Захар Сергеевич рядовой 1918 20.07.1945 41
Филин Василий Васильевич рядовой 1923 19.07.1945 92
Филипповский Иван Алексеевич 1925 22.07.1945 262
Фомкин Иван Иванович рядовой 1908 13.10.1945 1
Фрига Иван Федорович 1923 19.02.1946 209
Хаматов Джума рядовой 1922 27.08.1945 128
Ханларов Алибек 1946 24
Харламов Александр Кузьмин красноармеец 19163 12.11.1945 44
Хохлич Алексей Ануфриевич рядовой 1924 29.04.1946 175
Хугаев Касбол 1916 23.09.1945 144
Цыганков Георгий Владимирович мл. лейтенант 1914 5.09.1945 149
Чайка Александр Павлович рядовой 1910 14.08.1945 52
Чевашвилли Георгий красноармеец1909 22.11.1945 254
Чернеков Степан Федорович рядовой 1910 18.08.1945 101
Чакал-оглы Али 1917 22.02.1946 163
Чулков Федор Иванович рядовой 1920 2.01.1946 213
Шалыгин Павел Гаврилович 1921 10.12.1945 248
Шан Иван Иванович 1910 12.02.1946 171
Шевченко Ефим Семенович рядовой 1913 4.09.1945 120
Шевченко Николай Григорьевич рядовой 1921 20.07.1945 36
Шелкунов Игорь Никифорович 1945 237
Шешков Сергей Петрович старшина 1919 2.12.1945 252
Шилкин Семен Яковлевич рядовой 1903 1.08.1945 112
Шкелев Павел Семенович рядовой 1913 30.09.1945 182
Шкуркин Владимир Ильич рядовой 1920 3.09.1945 100
Шуршков Николай Евгеньевич сержант 1903 2.09.1945 156
Шеглов Иван Иванович сержант 1917 29.08.1945 246
Юнченко Любовь Александрович 1918 22.08.1945 15
Юрлов Александр Ефремович рядовой 1911 17.09.1945 236
Ясинко Владимир 22.12.1945 25.02.1946 208

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Diana a Vladimír Štruplovi

Hrob Jaroslav Valášek

Autor: Jiří a Lucie Portešovi, 23.04.2010
Umístění: Praha 11, Lečkova, Chodov, hřbitov
Nápis:
JAROSLAV VALÁŠEK
PLUKOVNÍK LETECTVA ČSSR IN MEMORIAM
* 31.7.1927 + 8.9.1989

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Jiří Porteš

Hrob Oldřich Mann

Autor: Jiří a Lucie Portešovi, 24.09.2006
Umístění: Praha 11, Lečkova, Chodov, hřbitov
Nápis:
OLDŘICH (MANN)
* 31.10.1948
+ 5.9.1968
Poznámka:

portrét vojáka v tankistické kukle


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Jiří Porteš