Praha 11

Formanská, K Labeškám, K Šeberovu, Květnového vítězství, Lečkova, Metodějova, Opatovská, Štychova, Švabinského, Türkova, V Ladech, Valentova, Výstavní

Pomník Obětem 2. světové války

Autor: Vojtěch Stráník, 13.07.2013
Umístění: Praha 11, Formanská, Praha - Újezd, na křižovatce s ulicí Ke Mlýnu
Nápis:
KALIMON JOSEF.
KALIMON FRANT.
DRAGORÁD KAREL.
DRAHORÁD ANT.
SRB ALOIS.
ŠTĚPAN JAN.
GUT JOSEF.
SMOLÍK FRANT.
ČERNÝ JOSEF.
KONÍČEK ANT.
BOROVIČKA ANT.
CHLEBNA VÁCLAV.

ŠALDA ANT.
Z KATEŘINEK.

RŮŽIČKA GUSTAV.

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-0011-31827
Pomník přidal: Vojtěch Stráník

Hrob Josef Novák

Autor: Milan Lašťovka, 10.02.2016
Umístění: Praha 11, K Labeškám, hřbitov Hrnčíře
Nápis:
Dr.JOSEF NOVÁK
C.a K. PLUKOVNÍ LÉKAŘ
*3.10.1877 +5.3.1917

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N50°0'10.01'' E14°31'1.28'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Zdeněk Zahradník

Autor: Milan Lašťovka, 10.02.2016
Umístění: Praha 11, K Labeškám, hřbitov Hrnčíře
Nápis:
ZDENĚK ZAHRADNÍK
27.12.1908 - 7.5.1945
PADL ZA VLAST

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N50°0'10.01'' E14°31'1.28'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Jiří Kleček

Autor: Milan Lašťovka, 10.02.2016
Umístění: Praha 11, K Labeškám, hřbitov Hrnčíře
Nápis:
JIŘÍ KLEČEK
ŠT.KAPITÁN V.V.
*22.5.1869 +15.10.1937.

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N50°0'10.01'' E14°31'1.28'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Pomník Obětem 1. světové války

Autor: Vladimír Štrupl, 01.06.2006
Umístění: Praha 11, K Šeberovu, Šeberov - Hrnčíře
Nápis:
ZA VLAST
PADLI - DOBYLI SVOBODY
Holeš František, Procházka Josef, Dvořáček František, Podroužek Vincenc, Váňa Václav, Skružný Antonín

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-0011-31826
Souřadnice: N49°59'58.3'' E14°31'00.3''
Pomník přidal: Vladimír Štrupl

Pamětní deka Obětem 1. světové války

Autor: CEVH, archiv
Umístění: Praha 11, Květnového vítězství 57 / 17, v budově školy
Nápis:
Z KRVE VAŠÍ
ZRODILA SE SVOBODA

BARTÁK JAN
BIRNBAUM FRANTIŠEK
BRAUER VOJTĚCH
BRABEC BOHUŠ
ČERNÝ FRANTIŠEK
ČERNÝ JOSEF
FRIŠ ANTONÍN
FRIŠ KAREL
HRÁŠEK JOSEF
CHRUDIMSKÝ FRANTIŠEK
JAVŮREK JOSEF
JEŽDÍK JOSEF
JEŽDÍK VÁCLAV
KONVALINKA FRANTIŠEK
KRÁKORA ANTONÍN
KRÁKORA BEDŘICH
KUBEŠ JOSEF
LENERT JOSEF
MAYER JOSEF

MATĚJOVSKÝ JAN
MATĚJOVSKÝ FRANTIŠEK
MOŽNÝ JOSEF
PICKA JOSEF
RADLIČKA FRANTIŠEK
ŘEHÁK FRANTIŠEK
ŘEHÁK JOSEF
ŘEHÁK JAROSLAV
SMOLÍK FRANTIŠEK
SMOLÍK JOSEF
SRNA FRANTIŠEK
SRNA JAN ml.
SRNA JAN st.
ŠINDELÁŘ ANTONÍN
VĚTROVSKÝ VÁCLAV
VINECKÝ VÁCLAV
VOKURKA JOSEF
VORAČKA BOHUŠ
VRBOVEC JOSEF
ZELINGER JOSEF

VĚNOVÁNO OBĚTEM
I. SVĚTOVÉ VÁLKY
1914 - 1918

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-0011-31828
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Pomník Obětem 2. světové války

Autor: Jiří a Lucie Portešovi, 23.04.2010
Umístění: Praha 11, Lečkova, Chodov, hřbitov
Nápis:
1945
ZDE JE ULOŽENA
NA VĚČNOU PAMĚŤ
PRSŤ Z BOJIŠTĚ
U SOKOLOVA
8.III.1943

SPOLEČNĚ PROLITOU KRVÍ SPEČETILI JSTE VĚČNÉ PŘÁTELSTVÍ NÁRODŮ SSSR A ČSSR
Poznámka:

Hřbitov byl založen v roce 1945, aby zde mohli být uloženi občané Chodova, kteří padli v období Pražského povstání a vojáci Rudé armády. Databáze CEVH MO ČR eviduje jednotlivé skupiny hrobů.


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Jiří Porteš

Pomník a pohřebiště vojáků Rudé armády

Autor: Vladimír Štrupl, 30.04.2018
Umístění: Praha 11, Lečkova, Chodov, hřbitov
Nápis:
ČESTNÉ POHŘEBIŠTĚ SOVĚTSKÝCH VOJÁKŮ, PADLÝCH PŘI OSVOBOZOVÁNÍ PRAHY
ПОЧЕТНОЕ ЗАХОРОНЕНИЕ СОВЕТСКИХ BОИНОВ, ПОГИБШИХ ПРИ ОСВОБОЖДЕНИИ ПРАГИ

Абрамов Иван Саркисович 1910 19.01.1946 НОМЕР МОГИЛЫ 169 CZE0011-20363
Азизов Абас рядовой 24.01.1946 170 CZE0011-20363
Алексамин Владимир Михайлович 1919 23.08.1945 17 CZE0011-20395
Александров Сергей Иванович старшина 1909 2.09.1945 215 CZE0011-20368
Алиев Кара рядовой 1913 31.08.1945 154 CZE0011-20388
Андреев Владимир Михалйлович 1903 27.12.1945 98 CZE0011-20391
Арастамьян Атанас Мартрусович рядовой 1909 25.09.1945 263 CZE0011-20355
Бальцевич Григорий Терентьевич рядовой 1918 24.10.1945 34 CZE0011-20405
Басалаев Федор Иванович рядовой 1916 2.11.1945 93 CZE0011-20473
Басов Никифор Михеевич 1900 23.8.1945 81 CZE0011-20394
Белоконь Леонтий Федорович рядовой 1895 20.09.1945 177 CZE0011-20387
Белусовский Александр Иванович рядовой 1917 30.08.1945 214 CZE0011-20391
Беляс Ян Янович 1924 1.12.1945 247 CZE0011-20366
Боб Никита Фалафиевич рядовой 1909 23.08.1945 216 CZE0011-20394
Богатырев Иван Васильевич сержант 1916 9.09.1945 133 CZE0011-20361
Богач Семен Никонович гв. лейтенант 1923 13.03.1946 189 CZE0011-20359
Богданов Павел Федорович старшина 1915 28.09.1945 136 CZE0011-20355
Бойко Гаврил Андреевич рядовой 1904 25.09.1945 137 CZE0011-20355
Бойко Гаврил Григорьевич рядовой 1923 16.08.1945 43 CZE0011-20370
Боков Фома Фомич рядовой 1915 20.08.1945 6 CZE0011-20384
Болдырев Петр Иванович рядовой 1906 24.09.1945 32 CZE0011-20387
Болотов Николай Владимирович рядовой 1916 23.09.1945 180 CZE0011-20387
Бондаренко Иван Михайлович 1923 1945 224 CZE0011-20371
Борзенкова Анна Ильинична 1922 30.0.7.1945 124 CZE0011-20375
Боробайло Иосиф Иванович рядовой 1922 27.02.1946 205 CZE0011-20369
Бочков Николай Тимофеевич рядовой 1902 2.10.1945 135 CZE0011-20365
Бояркин Георгий Герасимович 1923 28.01.1946 191 CZE0011-20400
Будашвили Николай Григорьевич рядовой 1918 21.10.1945 90 CZE0011-20405
Бурбена Анна Степановна 1927 22.10.1945 104 CZE0011-20373
Быков Василий Алексеевич рядовой 1926 12.11.1945 117 CZE0011-20374
Байтковский Павел Адамович 1919 18.09.1945 168 CZE0011-20377
Балеев Василий Алексеевич рядовой 1912 2.11.1945 102 CZE0011-20373
Васильев Михаил Ермолаевич рядовой 1904 31.08.1945 CZE0011-20388
Васюк Иван Григорьевич рядовой 1925 4.01.1946 42 CZE0011-20389
Васюков Иван Васильевич красноармеец 1926 8.12.1945 2 CZE0011-20396
Виляев Владимир Степанович лейтенант 1921 4.09.1945 155 CZE0011-20368
Габеев Борис Соломонович рядовой 1906 19.08.1945 CZE0011-20384
Галков Василий Иванович 1920 25.08.1945 4 CZE0011-20385
Гарань Михаил Денисович рядовой 1924 22.02.1945 197 CZE0011-20369
Генералов Михаил Платонович рядовой 1919 7.04.1946 195 CZE0011-20397
Глазунов Владимир Алексеевич 1921 3.11.1945 65 CZE0011-20360
Глухов Афанасий Иванович рядовой 1917 6.05.1946 47 CZE0011-20401
Голенский Алексей Николаевич рядовой 1908 9.10.1945 74 CZE0011-20372
Голешапов Василий Иванович рядовой 1912 29.01.1945 194 CZE0011-20400
Голиков Петр Иванович рядовой 1915 22.09.1945 89 CZE0011-20387
Гончаров Владимир Григорьевич рядовой 1903 20.08.1945 119 CZE0011-20384
Горобец Николай Семенович рядовой 1918 15.09.1945 150 CZE0011-20377
Готесман Серена 1922 17.08.1945 53 CZE0011-20386
Гребешок Василий Семенович 1925 16.03.1945 160 CZE0011-20353
Гринченко Прокопий Степанович 1912 23.12.1945 103 CZE0011-20391
Губенко Василий Васильевич рядовой 1922 19.08.1945 37 CZE0011-20384
Гуднлин Павел Игнатович рядовой 1911 14.09.1945 140 CZE0011-20404
Гудов Анатолий Константинович 1926 22.08.1945 62 CZE0011-20394
Дадунашвили Федор 1903 11.04.1946 200 CZE0011-20397
Дарунбеков Нурахмед 1912 4.10.1945 134 CZE0011-20365
Дворенков Иван Николаевич 1923 22.11.1945 56 CZE0011-20357
Джалилов Садум 1907 13.12.1945 220 CZE0011-20371
Денаршмидт Иван Финсеевич 1920 8.10.1945 54 CZE0011-20372
Денисов Михаил Васильевич рядовой 1920 18.08.1945 78 CZE0011-20384
Дериш Тимофей Варфоломеевич рядовой 1904 10.08.1945 114 CZE0011-20378
Дольеч Иван Иосович 1921 27.09.1945 178 CZE0011-20355
Долженко Павел Иванович 1910 9.08.1945 23 CZE0011-20378
Донецкий Франц Петрович 1909 10.01.1946 264 CZE0011-20399
Донцов Иван Лаврентьевич рядовой 1913 01.01.1946 70 CZE0011-20389
Дронов Игорь Александрович 1917 19.09.1945 179 CZE0011-20387
Дубров Константин Андреевич рядовой 1923 18.03.1946 190 CZE0011-20380
Евтушенко Константин Емельянович 1910 8.02.1945 196 CZE0011-20400
Егедушев Владимир 1946 14.03.1946

Енько Михаил Михайлович 1946 НОМЕР МОГИЛЫ 222 CZE0011-20366
Еременко Михил Егорович рядовой 1904 7.10.1945 130 CZE0011-20372
Журавлев Василий Иванович рядовой 23.01.1946 211 CZE0011-20363
Замикула Антонина Кирилловна 1922 13.09.1945 146 CZE0011-20404
Зенцов Михаил Спиридонович рядовой 1899 19.08.1945 56 CZE0011-20384
Зюбак Федор Федорович 1920 13.08.1945 56 CZE0011-20370
Иванов Андрей Николаевич рядовой 1920 21.09.1945 99 CZE0011-20387
Иванова Мария Степановна1927 6.11.1945 255 CZE0011-20374
Изварин Кирилл Маркович рядовой 1901 29.10.1945 60 CZE0011-20373
Измайлов Кашаф рядовой 1918 20.08.1945 184 CZE0011-20384
Ильин Федор Михайлович лейтенант 1897 12.09.1945 147 CZE0011-20404
Кайко Едуард Антонович 1917 23.09.1945 143 CZE0011-20387
Каменецкий Григорий Максимович 1926 9.01.1946 126 CZE0011-20399
Капнинов Александр Лаврентьевич 1905 15.11.1945 26 CZE0011-20374
Кариков Василий Константинович гв. лейтенент 1924 22.02.1946 164 CZE0011-20398
Касимов Курбан рядовой 1912 5.11.1945 64 CZE0011-20360
Катков Иван Павлович рядовой 1921 11.08.1945 18 CZE0011-20378
Качан Иван Наумович мл. лейтенант 1914 8.08.1945 48 CZE0011-20358
Квасков Иосиф Александрович 25.07.1945 22 CZE0011-20392
Кейбалов Николай Иванович рядовой 1912 20.11.1945 223 CZE0011-20357
Кислый Василий Филиппович рядовой 1904 24.07.1945 7 CZE0011-20411
Кобызь Семен Антонович рядовой 1900 29.08.1945 77
Ковнир Степан Сергеевич 1926 15.11.1945 227 CZE0011-20374
Кодинец Иван Сысоевич рядовой 1920 8.10.1945 72 CZE0011-20372
Козлов Семен Иванович рядовой1907 22.09.1945 183 CZE0011-20387
Кодесник Петр Павлович рядовой 1913 18.08.1945 123 CZE0011-20384
Коломиец Макар Никитович 1908 20.12.1945 238 CZE0011-20391
Кондуков Е. А. 1945 59 CZE0011-20391
Кондрашов Алексей Лаврентьевич 1924 9.11.1945 226 CZE0011-20374
Кононенко Николай Семенович рядовой 1925 26.12.1946 187 CZE0011-20401
Константинов Петр Владимирович рядовой 1901 28.10.1945 68 CZE0011-20373
Коньский Иван 1879 12.09.1945 71 CZE0011-20376
Коринский Петр Петрович 1916 1.04.1946 186 CZE0011-20409
Корнилов Петр Иванович 1896 19.01.1946 210 CZE0011-20363
Космынин Семен Афинаевич рядовой 1910 29.09.1945 121 CZE0011-20355
Котрашенко Николай Григорьевич рядовой 1910 10.09.1945 141 CZE0011-20361
Кочетов Георгий Васильевич рядовой 1910 20.10.1945 66 CZE0011-20405
Кочуров Иван Анисимович 1920 8.01.1946 16 CZE0011-20399
Кравченко Александр Иванович мл. сержант 1917 16.09.1945 138 CZE0011-20377
Крамной Константин Акимович мл. сержант 1907 6.11.1945 242 CZE0011-20360
Кривченко Яков Павлович рядовой 1925 6.11.1945 230 CZE0011-20360
Кротов Дмитрий Матвеевич рядовой 1909 11.08.1945 20 CZE0011-20376
Кугут Леонид Николаевич 1920 6.12.1945 250 CZE0011-20371
Кузьмин Евгений Евтихеевич лейтенант 1920 18.07.1945 85 CZE0011-20355
Кузьмин Петр Алесеевич красноармейец 1921 30.09.1945 221 CZE0011-20355
Кучеренко Данил Иванович рядовой 10.10.1945 111 CZE0011-20372
Кучеренко Роман Павлович 1923 11.08.1945 58 CZE0011-20378
Кущ Сергей Дмитриевич рядовой 1912 24.08.1945 113 CZE0011-20385
Лазарев Василий Афанасьевич 1896 2.02.1946 188 CZE0011-20400
Ланакурин Николай 1946 199 CZE0011-20353
Лебедев Петр Алексеевич рядовой 1916 20.08.1945 109 CZE0011-20384
Левин Василий Терентьевич 1909 8.08.1945 46 CZE0011-20358
Леонов Иван Андреевич рядовой 1919 12.09.1945 142 CZE0011-20404
Лесинкий Петр Николаевич ефрейтор 1916 22.08.1945 35 CZE0011-20394
Лисицын Николай Ерастович 1921 6.11.1945 241 CZE0011-20360
Лиговченко Семен Степанович рядовой 1915 28.11.1945 21 CZE0011-20366
Лозоченко Николай Петрович 1925 14.11.1945 157 CZE0011-20374
Локтионов Николай Григорьевич рядовой 1909 10.08.1945 94 CZE0011-20378
Локтюшин Петр Иванович 12.09.1945 151 CZE0011-20404
Лопаревич Иван Иванович 1910 17.10.1945 82 CZE0011-20393
Лоскутов Савелий Иванович 1914 17.03.1946 167 CZE0011-20380
Лукьяненко Григорий Прохорович рядовой 1922 17.09.1945 31
Любчански Григорий Прохорович гв. рядовой 1920 11.05.1945 185 CZE0011-53376
Мазанов Федор Петрович рядовой 1920 22.12.1945 125 CZE0011-20391
Мазур Бронислав Лукас 1916 4.09.1945 244 CZE0011-20361
Майборода Иван Михайлович 1924 20.11.1945 96 CZE0011-20357
Макеев Петр Гаврилович 19.12.1945 11 CZE0011-20395

Максименко Григорий Илларионович гв. рядовой 1918 8.02.1946 НОМЕР МОГИЛЫ 173 CZE0011-20364
Максименко Иван Моисеевич 1917 24.01.1945 204 CZE0011-20363
Мамедов Абас Абасович рядовой 1908 3.08.1945 95 CZE0011-20390
Мамонтов Николай Степанович рядовой 1923 21.09.1945 265 CZE0011-20387
Марков Герасим Семенович рядовой 1912 29.09.1945 218 CZE0011-20388
Мартынюк Фридрих 1907 1945 153 CZE0011-20404
Масько Мария Яковлевна 1925 14.09.1945 235 CZE0011-20382
Медведь Иван 11.1945 3 CZE0011-20357
Мельников Иван Михайлович рядовой 1906 18.10.1945 106 CZE0011-20393
Менюхов Алексей Иванович рядовой 1912 21.08.1945 108 CZE0011-20384
Меньшов Александр Федорович 1946 266 CZE0011-53378
Мещеряков Евгений Александрович рядовой 1913 2.02.1946 201 CZE0011-20364
Мещеряков Иван Васильевич 1911 30.08.1945 91 CZE0011-20388
Минчанкова Евдокия Яковлевна 1919 20.08.1945 57 CZE0011-20384
Мирзов Рашид Алевич рядовой 1911 12.08.1945 67 CZE0011-20376
Мисюков Иван Илларионович рядовой 1921 14.09.1945 232 CZE0011-20404
Митенков Иван Степанович гв. ст. сержант 1918 11.05.1945 267 CZE0011-53379
Михеев Анатолий Степанович 1920 9.11.1945 228 CZE0011-20374
Мишанов Сахан 1910 9.01.1946 39 CZE0011-20399
Мищенко Иван Григорьевич 1912 4.08.1945 40 CZE0011-20358
Могун Самуил Лейзерович 1919 22.11.1945 121 CZE0011-20357
Мокин Иван Емельянович рядовой 1918 13.07.1945 75 CZE0011-20411
Мотин Матвей Трофимоч рядовой 1905 16.08.1945 127 CZE0011-20370
Мурашко Алексей Демьянович 1927 14.09.1945 261 CZE0011-20404
Навальный Василий Евтихович рядовой 1912 8.09.1945 219 CZE0011-20361
Назарьян Сурен 1913 24.04.1946 139 CZE0011-20354
Насыров Шарифула Бадринович мл. сержант 1914 31.12.1945 110 CZE0011-20389
Науменко Петр Емельянович 1927 8.08.1945 80 CZE0011-20358
Некрасов Алексей Карпович рядовой 1908 8.10.1945 107 CZE0011-20393
Непран Иван Гордеевич CZE0011-20366
Никитин Иван Александрович сержант 1912 12.08.1945 29 CZE0011-20376
Новикова Валентина Сергеевна 1924 28.02.1946 174 CZE0011-20381
Нуранов Кушар Алиннолиевич рядовой 1923 19.08.1945 63 CZE0011-20384
Овчинников Александр Степанович гв. рядовой 1908 11.05.1945 212 CZE0011-53377
Огрызков Константин Алексеевич гв. лейтенант 1925 6.03.1946 203 CZE0011-20362
Олейник Михаил Данилович 1945 13 CZE0011-20357
Олконен Ида Матвеевна 1920 27.03.1945 166 CZE0011-20409
Осипов Валентин Селиверстович 1919 20.08.1945 30 CZE0011-20384
Отрожко Ульяна Никитовна 1923 27.11.1945 253 CZE0011-20366
Оюф Шокал рядовой 1908 22.09.1945 132 CZE0011-20387
Павин Константин Михайлович рядовой 1920 21.07.1945 118 CZE0011-20379
Павленко Анатолий Васильевич красноармеец 1922 20.11.1945 225 CZE0011-20367
Павлюченко Михаил Степанович майoр 1907 22.10.1945 51 CZE0011-20405
Панченко Александр Иванович рядовой 1918 13.09.1945 145 CZE0011-20377
Панченко Устин Феофанович рядовой 1903 15.09.1945 231 CZE0011-20377
Перец Иван Григорьевич 1923 12.10.1945 19 CZE0011-20393
Петренко Николай Иванович рядовой 15.09.1945 217 CZE0011-20377
Позняк Софья Антоновна 1906 2.11.1945 27 CZE0011-20360
Поленчук Елена Лукашева 1926 2.08.1945 84 CZE0011-20410
Польяничко Иван Иванович 1915 5.02.1946 162 CZE0011-20400
Полов Николай Ануфриевич 1926 10.12.1945 245 CZE0011-20371
Портянко Иван Алексеевич 1922 23.04.1945 192 CZE0011-20354
Потапов Алексей Григорьевич рядовой 1922 19.08.1945 129 CZE0011-20384
Прокофьев Едуард Николаевич 1926 14.08.1945 88 CZE0011-20370
Пульскерия Чичика Макарович сержант 1918 29.07.1945 69 CZE0011-20407
Путятин Яков Петрович 1922 19.07.1945 122 CZE0011-20379
Раттмайер Григорий 1945 9.03.1946
Решетилов Прокофий Маркович 1914 13.03.1945 86 CZE0011-20386
Ротьянов Тамора 1945 258 CZE0011-20371
Рудецкая Вера Ивановна 1927 4.10.1945 25 CZE0011-20365
Русинов Наум Яковлевич 1899 3.02.1945 206 CZE0011-20400
Рыбаков Яков Григорьевич 1919 18.01.1946 202 CZE0011-20363
Рыжиков Николай Кирилович 1930 16.09.1945 260 CZE0011-20377
Рябов Петр Иванович рядовой 1919 24.10.1945 45 CZE0011-20405
Саенко Иван Михайлович курсант 1921 16.10.1945 256 CZE0011-20393
Саидов Гайдар Касумович сержант 1923 24.02.1946 172 CZE0011-20369
Саитов Кара рядовой 1918 1.10.1945 176 CZE0011-20365

Салиев Нагеслек 1906 27.02.1946 НОМЕР МОГИЛЫ 207 CZE0011-20369
Санатареев Николай Андреевич 1919 18.04.1945 159 CZE0011-20354
Севастьянов Алексей Семенович рядовой 1910 15.11.1945 243 CZE0011-20374
Семенюк Василий Макарович 1925 24.7.1945 12 CZE0011-20411
Сиковонь Николай Ксенофонтович рядовой 1919 2.09.1945 152 CZE0011-20368
Сизов Иван Александрович рядовой 1921 3.03.1945 198 CZE0011-20353
Силигадзе Григорий Захарович рядовой 1922 30.10.1945 233 CZE0011-20373
Сирик Дмитрий Алексеевич рядовой 1933 1.09.1945 87 CZE0011-20368
Ситников Петр Васильевич рядовой 1918 16.09.1945 234 CZE0011-20377
Сиянов Георгий Владимирович 1907 12.08.1945 49 CZE0011-20376
Слюнкин Алексей Семенович 1896 1.09.1945 61 CZE0011-20368
Смирнов Анатолий Федорович рядовой 1924 20.08.1945 10 CZE0011-20384
Собачкин Федор Кузьмич гв. сержант 1913 11.05.1945 239 CZE0011-53375
Сокольская Надежда Степановна 1923 10.09.1945 158 CZE0011-20361
Станиславов Яков Тихонович 1895 16.08.1945 105 CZE0011-20370
Стахувский Евгений Петрович 1922 4.10.1945 181 CZE0011-20365
Степанов Арсентий Яковлевич красноармеец 1910 23.11.1945 131 CZE0011-20357
Суздыков Куктуган лейтенант 1917 12.08.1945 14 CZE0011-20376
Сухов Николай Тихонович 1921 22.09.1945 148 CZE0011-20387
Тарарака Олег Александрович 1928 27.08.1945 116 CZE0011-20385
Тебеникс Арвид 1926 15.08.1945 76 CZE0011-20370
Текутов Евгений Петрович 1908 4.11.1945 33 CZE0011-20360
Теплицкий Иван Павлович 1916 18.02.1946 193 CZE0011-20381
Тиньшов Александр Федорович рядовой 1911 7.02.1946 161 CZE0011-20364
Титов Николай Николаевич рядовой 13.08.1945 229 CZE0011-20376
Ткаченко Александр Александрович 1926 8.10.1945 28 CZE0011-20372
Товкач Андрей Иванович 1926 28.07.1945 50 CZE0011-20407
Толмачев Илья Петрович 27.12.1945 9 CZE0011-20391
Труков Михаил Аршагович 1946 165 CZE0011-20355
Тумасьяк Михаил Аршагович рядовой 1920 26.09.1945 38 CZE0011-20355
Тюрин Василий Иванович краснормеец 1921 22.11.1945 8 CZE0011-20357
Угаренков Василий Семенович рядовой 1912 21.08.1945 79 CZE0011-20384
Уланов Санджи сержант 1922 23.10.1945 257 CZE0011-20405
Умеров Селим красноармеец 1913 23.11.1945 115 CZE0011-20357
Фаркаш Шара 1924 29.11.1945 251 CZE0011-20366
Федин Алексей Григорьевич рядовой 1923 16.10.1945 259 CZE0011-20393
Фенин Сергей Алексеевич 1926 17.10.1945 5 CZE0011-20393
Фиало Захар Сергеевич рядовой 1918 20.07.1945 41 CZE0011-20379
Филин Василий Васильевич рядовой 1923 19.07.1945 92 CZE0011-20379
Филипповский Иван Алексеевич 1925 22.07.1945 262 CZE0011-20411
Фомкин Иван Иванович рядовой 1908 13.10.1945 1 CZE0011-20393
Фрига Иван Федорович 1923 19.02.1946 209 CZE0011-20381
Хаматов Джума рядовой 1922 27.08.1945 128 CZE0011-20385
Ханларов Алибек 1946 24 CZE0011-20391
Харламов Александр Кузьмин красноармеец 19163 12.11.1945 44 CZE0011-20374
Хохлич Алексей Ануфриевич рядовой 1924 29.04.1946 175 CZE0011-20401
Хугаев Касбол 1916 23.09.1945 144 CZE0011-20387
Цыганков Георгий Владимирович мл. лейтенант 1914 5.09.1945 149 CZE0011-20361
Чайка Александр Павлович рядовой 1910 14.08.1945 52 CZE0011-20386
Чевашвилли Георгий красноармеец1909 22.11.1945 254 CZE0011-20367
Чернеков Степан Федорович рядовой 1910 18.08.1945 101 CZE0011-20384
Чакал-Oглы Али 1917 22.02.1946 163 CZE0011-20381
Чулков Федор Иванович рядовой 1920 2.01.1946 213 CZE0011-20399
Шалыгин Павел Гаврилович 1921 10.12.1945 248 CZE0011-20366
Шан Иван Иванович 1910 12.02.1946 171 CZE0011-20381
Шевченко Ефим Семенович рядовой 1913 4.09.1945 120 CZE0011-20368
Шевченко Николай Григорьевич рядовой 1921 20.07.1945 36 CZE0011-20379
Шелкунов Игорь Никифорович 1945 237 CZE0011-20371
Шешков Сергей Петрович старшина 1919 2.12.1945 252 CZE0011-20366
Шилкин Семен Яковлевич рядовой 1903 1.08.1945 112 CZE0011-20390
Шкелев Павел Семенович рядовой 1913 30.09.1945 182 CZE0011-20355
Шкуркин Владимир Ильич рядовой 1920 3.09.1945 100 CZE0011-20368
Шуршков Николай Евгеньевич сержант 1903 2.09.1945 156 CZE0011-20368
Шеглов Иван Иванович сержант 1917 29.08.1945 246 CZE0011-20388
Юнченко Любовь Александрович 1918 22.08.1945 15 CZE0011-20394
Юрлов Александр Ефремович рядовой 1911 17.09.1945 236 CZE0011-20377
Ясинко Владимир 22.12.1945 25.02.1946 208 CZE0011-20381

Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, podle seznamu
Pomník přidal: Diana a Vladimír Štruplovi

Hrob Jaroslav Valášek

Autor: Jiří a Lucie Portešovi, 23.04.2010
Umístění: Praha 11, Lečkova, Chodov, hřbitov
Nápis:
JAROSLAV VALÁŠEK
PLUKOVNÍK LETECTVA ČSSR IN MEMORIAM
* 31.7.1927 + 8.9.1989

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Jiří Porteš

Hrob Oldřich Mann

Autor: Jiří a Lucie Portešovi, 24.09.2006
Umístění: Praha 11, Lečkova, Chodov, hřbitov
Nápis:
OLDŘICH (MANN)
* 31.10.1948
+ 5.9.1968
Poznámka:

portrét vojáka v tankistické kukle


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Jiří Porteš