Plzeň - město

Hrob Josef Lukeš a František Markl

Autor: Milan Hegner, 14.08.2016
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
ZRAZEN - NEZRADIL
PH. Dr. JOSEF LUKEŠ
ŘEDITEL GYMNASIA V PŘIBRAMI
*7. 2. 1893 +21. 6. 1942

FRANTIŠEK MARKL PLUKOVNÍK V.V.
*8.1.1887 +14.1.1956
Poznámka:

Lukeš Josef: *Plzeň, popraven bĕhem heydrichiády v Táboře. Jeho příběh byl inspirací Drdovy povídky Vyšší princip. (zdroj: starokatolici-tabor.wz.cz/heydrichiada/)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob voják Pavlík

Autor: Milan Hegner, 14.08.2016
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
Rodina
Josefa
Pavlíka
Poznámka:

foto v uniformě


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Rudolf Herout

Autor: Milan Hegner, 16.03.2018
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov
Nápis:
RUDOLF
HEROUT
VRCHNÍ ADJUNKT ST. DRAH
ITALSKÝ LEGIONÁŘ, NADPORUČÍK V.Z.
NAR. 16.10.1896 ZEMŘ. 22.6.1936
Poznámka:

Herout Rudolf
První hodnost v legiích: desátník
Poslední hodnost v legiích: podporučík
Hodnost rakousko-uherské armády: desátník
Bydliště:Plzeň okr. Plzeň
Datum narození:16.10.1896
Místo narození:Plzeň okr. Plzeň
Datum a místo přihlášení do legií:13.12.1917, Padula
Datum zařazení do jiné (další) legie:17.4.1918
Konec v legiích: 1920
Zkratky armád, u kterých sloužil:LI
Poslední útvar rakousko-uherské armády: 2.p.pl.
První útvar v legiích: 34.p.pl.
Poslední útvar v legiích: 34.p.pl.
Zajetí:29.9.1917, St.Madona
Kód:ČSA
(zdroj: http://www.vuapraha.cz/soldier/13146531 )


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°44'53.66'' E13°26'2.49'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Jan Zoul

Autor: Milan Lašťovka, 03.03.2019
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
MUDr. JAN ZOUL
*29/XI. 1867 v SLAVKOVĚ
+28/II. 1916 v PLZNI
Poznámka:

Po získání doktorského diplomu působil jako sekundář v Zemské porodnici v Praze, poté jako lékař záchranné stanice v Praze a jako sekundář v Mladé Boleslavi. V roce 1902 nastoupil jako sekundář ve staré nemocnici ve Veleslavínově ulici v Plzni. V roce 1910 mu byl udělen titul ordináře. Za 1. světové války působil jako primář chirurgického oddělení vojenské záložní nemocnice na Mikulášském náměstí v Plzni. Zde působil až do své náhlé smrti v důsledku prasknutí cévy. Jeho pohřbu se zúčastnilo na čtyři tisíce lidí.
(zdroj: infotabule u hrobu)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°44'53.66'' E13°26'2.49'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Fridolin, Eduard a Karel Tetzeli

Autor: Milan Lašťovka, 03.03.2019
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
FRIDOLIN TETZELI
V. ROSADOR,
K.U.K. OBERST
*1.1.1827, +8.7.1894.

EDUARD TETZELI
PODPLUK. V.V.
*20.6.1866 +17.9.1945.

KAREL TETZELI
PLUKOVNÍK V.V.
*21.1.1876 +7.9.1953.

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°44'53.66'' E13°26'2.49'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Richard Wybiral

Autor: Milan Lašťovka, 03.03.2019
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
RICHARD WYBIRAL MAJOR V.V.
*27.12.1842 +23.11.1913

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°44'53.66'' E13°26'2.49'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Vilém Bauer

Autor: Milan Lašťovka, 03.03.2019
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
VILÉM BAUER
PODPLUKOVNÍK
V.V.

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Souřadnice: N49°44'53.66'' E13°26'2.49'' (střed hřbitova)
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Jaroslav Mayer - místo je zrušené

Autor: www.vets.cz, 01.01.1111
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov, oddělení 97 – řada O – číslo 31
Nápis:
bez nápisu
Poznámka:

Pilot čet. Jaroslav Mayer od 43. letky LP6 zahynul 14.7.1932 v 9 hodin při letecké nehodě u obce Albrechtičky v okrese Nový Jičín, ve věku 21 let.

Více na stránkách Wikipedie; v článku Letecké nehody vojenských strojů České a Československé republiky. https://cs.wikipedia.org/wiki/Leteck%C3%A9_nehody_vojensk%C3%BDch_stroj%C5%AF_%C4%8Cesk%C3%A9_a_%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9_republiky

Pohřben byl 18.7.1932 do hrobu na ÚH Plzeň, oddělení 97 – řada O – číslo 31. Celé oddělení 97 včetně hrobu Jaroslava Mayera a jeho rodiny (poslední pohřeb do tohoto hrobu byl v roce 1960) bylo již zrušeno, a na jeho místě je zřízeno oddělení U97. Dle informací Správy hřbitovů a krematoria města Plzně.

Na Pomníku Obětem 2. světové války a letcům, v Plzni na náměstí Míru, https://www.vets.cz/vpm/5470-pomnik-obetem-2-svetove-valky-a-letcum/#5470-pomnik-obetem-2-svetove-valky-a-letcum
je jeho jméno uvedeno jako Jaroslav Maier, ale v záznamech Správy hřbitovů a krematoria města Plzně jsou on i další členové jeho rodiny uvedeni jako Mayer, Mayerová.


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Petr Kudláček

Hřbitov Obětí 2. světové války a vojáků Wehrmachtu

Autor: Kajuga, 23.04.2006
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, vpravo asi 100 metrů od krematoria na Ústředním hřbitově
Nápis:
NA TOMTO HŘBITOVĚ ODPOČÍVAJÍ
OBĚTI VÁLKY Z LET 1939 - 1945.
MEZI NIMI 528 NĚMECKÝCH VOJÁKŮ.
VZPOMEŇME NA NĚ A NA OBĚTI
VŠECH VÁLEK
JEJICH OSUD NÁS NABÁDÁ K USMÍŘENÍ

AUF DIESEM FRIEDHOF RUHEN
TOTE DES KRIEGES 1939-1945
DARUNTER 528 DEUTSCHE SOLDATEN
GEDENKET OHRER UND DER OPFER
ALLER KRIEGE IHR SCHICKSAL
MAHNT UNS ZUR VERSÖHNUNG

desky na levé straně od kříže:

IN MEMORIAM
ABLEIDINGER OTTO GEFR. *8.11.1899 +16.3.1945• ALBRECHT ALOIS UFFZ. +4.1945• ALLERMANN GEORG-WILHELM OGEFR. *5.12.1923 +21.4.1945• ALPERS HANS *17.6.1902 +12.5.1945• ANDERS JOHANN OT-M. • ANDERS KARL *2.6.1899 +5.1945• ANGERSTEIN GÜNTHER *14.7.1929 +18.4.1945• ANSORGE HEBERT OVM. *8.7.1927 +17.4.1945• ANTON FRANZ UFFZ. *6.8.1911 +10.4.1945• ARENDS PETER PION. +14.5.1945• ARLT WALTER OGEFR. *20.9.1923 +6.6.1944• ARNDT HILDEGARD FLAKHELFERIN *16.5.1922 +4.1945• AUMER THEODOR UFFZ. *28.10.1922 +4.1945• BACH WILLI GREN. *25.2.1909 +30.5.1943• BAJERSKI LEO PION. 18.8.1907 +2.4.1945• BARKA JOSEF• BAROS ETEL HELFERIN +7.1945• BARWITZKI FRANZ STGEFR. *16.11.1914 +16.6.1945• BAUER ANTON OGEFR. *12.10.1914 +28.12.1942• BAUER ANTONIN OGEFR. • BAUM ALBERT SOLD. *24.9.1907 +4.1945• BAUMANN GERHARD UFFZ. *16.1.1922 +19.4.1945• BAUMER KARL +21.4.1945• BAUMER KARL WM. *5.2.1914 +4.1945• BAX AUGUSTIN UFFZ. • BAYER HERMANN OGEFR. *4.3.1923 +10.5.1944• BECK PIUS GEFR. *4.6.1923 +4.1945• BECKER WILLI UFFZ. +9.1944• BEGLIOZOW NIKOLAJ HPTM. *23.3.1912 +4.1945• BEISTER GUSTAV STFELDW. *16.1.1897 +1945• BENDER WILHELM OGEFR. *6.5.1909 +7.8.1943• BENGSCH IRMGARD HELFERIN *7.11.1925 +4.1945• BENKMANN WALTER HTRFHR. *25.5.1892 +17.7.1945• BENTELE HERBERT KAN. *26.4.1926 +16.12.1944• BERGSLEITNER KARL STGEFR. *7.7.1911 +29.4.1945• BERNDT HERBERT LT. *18.3.1916 +21.5.1945• BIEHLMAIER KARL *3.6.1927 +7.5.1945• BIERINGER AUGUST OGEFR. *26.8.1912 +6.5.1945• BIRGEL KARL UFFZ. *1.12.1919 +24.6.1945• BIRNBAUM PAUL UFFZ. *28.9.1920 +10.9.1944• BITTNER +5.1945• BLAGONSETSCHENSKAJA TATJANA *3.10.1921• BLOHM WILHELM OGEFR. *18.2.1909 +17.3.1945• BOBECK GERHARD OGEFR. *14.12.1921 +6.6.1944• BOCKELMANN WILHELM OGEFR. *15.1.1915 + 22.4.1945• BORNERT KARL KAN. *30.11.1919 +24.2.1941• BONKOWSKI IDA HELFERIN +1945• BORCHERT WERNER GEFR. • BORGHORT WERNER GEFR. +17.4.1945• BORYAK LAJOW OGEFR. * 6.9.1918 +10.1.1945• BRAUN OTTO *3.10.1884 +17.10.1945• BREU FRANZ FELDW. *22.11.1925 +30.4.1945• BRIESCH JOHANN UFFZ. *25.3.1913 +4.1945• BROJA ANTON OB.SCHIRRMSTR. *16.9.1914 +3.5.1944• BRÜNIG PAUL-HEINRICH OGEFR. *5.4.1904 +2.5.1945• BRUMEISSL RUDOLF *28.10.1929 +24.4.1945• BUCHWALD OTTO PION. *9.1.1900 +4.8.1944• BURGER BEDRICH UFFZ. +4.1945• BURGHARDT WILLI SOLD. *2.4.1898 +9.5.1945• CHACHAY WALTER UFFZ. *9.2.1915 +6.6.1944• CHAMSIN JOSEF OBLT. *2.4.1914• CHOMIAK MICHAEL PION. *27.12.1906 +2.5.1945• CZIECIELSKI HELMUT UFFZ. *21.1.1921 +17.4.1945• DACHS JOSEF OGEFR. *17.9.1923 +5.9.1944• DALLINGER SOLD. +4.1945• DAUCHER MICHAEL KAN. *1.9.1918 +2.12.1941• DECEUSTER JOSEPH *1.1.1925 +1.6.1945• DEDERICHS HANS OGEFR. *21.8.1922 +6.6.1944• DEISINGER JOSEF *7.6.1911 +17.4.1945• DELHEY JOSEF OFELDW. *23.12.1916 +1.2.1945• DETTINGER FRITZ OBLT. *15.1.1923 +24.5.1945• DIPPELT KURT SOLD. +4.1945• DISSELHOFF WILHELM –FRIEDR. OGEFR. *29.5.1924 +8.3.1945• DITTMANN FRIT\ UFFZ. *15.2.1902 +17.4.1945• DOLESCHAL JOHANN GREN. * 26.5.1925 +4.1945• DREHER EMIL KAN. *13.5.1920 +2.4.1941• DRESSLER WILHELM INSPEKTOR *20.11.1901 +4.1945• DÜNZL RUPERT ST.ZAHLMSTR. *27.5.1904 +14.8.1944• DUNITZA ERNST *22.4.1907• EBERL HERMINE KR.SCHW. +12.1944• EGGER ANTON GEFR. *11.10.1907 +20.2.1945• EHLERS HEINRICH OGEFR. *23.1.1905 +4.1945• EKARDT WALTER GEFR. *3.5.1926 +17.4.1945• ELEK FERENC *24.8.1927 +17.4.1945• EMMERLING GEORG OGREN. *24.5.1926 +4.4.1945• ENDRES EUGEN SCHTZ. *23.8.1923 +4.1945• ENGELHARDT JOHANN OGEFR. *9.1.1924 +11.3.1945• ENGELKE EDMUND FELDW. *22.1.1918 +21.4.1945• ERFURT ERWIN KAN. *24.9.1927 +4.1945• ERHARDT ERICH OGEFR. • ESCHBACH OTTO UFFZ. *3.8.1920 +13.5.1945• ESSER +11.4.1945• FALK ERICH OGEFR. *25.8.1909 +17.4.1945• FALK ERWIN OGEFR. +17.4.1945• FALTIN HERBERT OGEFR. *23.4.1922 +4.5.1945• FEDTER IRMGARD *22.11.1914 +17.4.1945• FEDTSCHUK LEONID SOLD. *17.6.1917 +4.1945• FIALA FRANZ +8.1945• FICKER MARGOT HELFERIN +4.1945• FILIPP MICHAEL SCHTZ. +4.1945• FISCHER KURT UFFZ. *2.7.1921 +9.5.1945• FLECK JOHANN OGEFR. *27.8.1904 +13.8.1943• FLEISCHMANN GUSTAV WM.D.POL. *21.7.1900 +15.5.1945• FLÜGEL WILHELM OBLT. *13.9.1917 +17.4.1945• FOBER JOHANN UFFZ. *16.11.1890 +9.6.1945• FOLTIN-RUPRECHT AUGUSTIN LT. *25.9.1905 +21.4.1945• FORSTER GEORG KAN. *16.11.1922 +16.12.1944• FRANK FERDINAND FAHR. *12.2.1903 +31.5.1943• FRANKE RUDOLF JÄG. *14.12.1926 +23.6.1945• FRANKE WILLY REV. OBWM. *2.8.1902 +28.3.1945• FREITAG GERHARD OB.ARBFHR. *11.8.1896 +14.5.1945• FRIEDRICH WERNER UFFZ. *1.7.1911 +5.1945• FRIESEN DAVID OT-M. *17.10.1901 +11.8.1945• FRISCH FRANZ GEFR. *9.7.1914 +21.6.1945• FRITZ ROBERT *29.10.1895 +4.1.1945• FROHLICH WENZEL HPTM.D.RES. *8.11.1877 +28.5.1945• FUCHS ERICH +9.5.1945• FUCHS JANOS *10.12.1921 +11.4.1945• GALL GEORG OT-MSTR. *20.4.1895 +20.4.1945• GAWRON JOHANN UFFZ. *3.8.1922 +18.1.1945• GERSPACHER OTTO GEFR. *1.4.1924 +12.3.1945• GINGLINGER AUGUST UFFZ. *11.2.1916 +2.4.1945• GIRRUH BRUNO REIT. *28.7.1907 +10.4.1945• GLIESCHE HANS OGEFR. *17.4.1902 +22.4.1945• GLÜCK KAREL UFFZ. +4.1945• GNAM JOSEF SCHTZ. *12.5.1914 +16.5.1945• GÖHRING HORST UFFZ. *22.6.1922 +24.2.1945• GÖTTMANN PETER OGEFR. *19.8.1904 +19.3.1944• GÖTZE WILLI GEFR. *1.12.1914 +18.3.1945• GOSSLER ERNST UFFZ. *1.1.1903 +8.11.1944• GOTTSCHLING HORST OGEFR. * 18.3.1924 +15.2.1945• GRAF WILHELM UFFZ. *15.7.1920 +27.1.1944• DE GRAMINIERES RENAUT SOLD. *23.9.1919 +4.1945• GREWE WILHELM OBLT. • GRIENAUER KARL UFFZ. *20.11.1920 +24.2.1945• GRIGOLEIT HANS UFFZ. *8.2.1900 +28.4.1945• GROBOSCH EMIL FAHR. *16.8.1905 +15.2.1945• GROSSEK WILHELM GEFR. *29.4.1901 +18.4.1945• GRÜNIG ERNST STGEFR. *18.2.1899 +1945• GÜCK GOTTFRIED UFFZ. *29.6.1923 +16.4.1945• GÜNSTER JOHANN GREN. *12.10.1927 +10.2.1945• GÜNTHER HEINZ-RUDI OGEFR. *26.4.1922 +4.9.1944• GÜNTHER WERNER UFFZ. *16.7.1921 +6.6.1944• GUTE ANDREAS OGEFR. *20.6.1908 +9.5.1945• GUTH KARL WM. HABEL JOHANN +4.1945• HABERLANDER GOTTFRIED *1.10.1905 +5.12.1940• HABLE KARL SCHTZ. *9.5.1910 +22.2.1942• HACK AUGUST WM. *16.8.1915 +29.1.1945• HAEFKER MANFRED OGEFR. *21.2.1923 +6.6.1944• HAMPEL JOHANN GREN. *3.11.1898 +12.1.1946• HANSEN ERNST OGEFR. *14.4.1925 +1945• HARBACH ERNST FELDW. *3.2.1912 +5.12.1940• HARDE FRIEDRICH FELDW. *15.7.1913 +17.4.1945• HARTMANN HILDEBRAND *11.10.1929 +19.5.1946• HASENKOPF ANTON *31.3.1907 +7.7.1946• HASENKOPF ANTON SCHTZ. * 12.11.1907 +7.7.1946• HASSDENTEUFEL JACOB *11.7.1899 +17.4.1945• HAVEKOST WILHELM OGEFR. *24.7.1912 +5.1945• HEFELLNER JOSEF KAN. *27.2.1912 +30.11.1941• HEHAL ANTON GEFR. +4.1945• HEINITZE HELGA FLAKHELFERIN *11.8.1926 +17.4.1945• HEINZ GUSTAV GREN. +4. 1945• HELBIG MAX OGEFR. *22.3.1901 +28.4.1945• HEMKEN HEINRICH STGEFR. *1.8.1907 +15.2.1945• HERBERTH VALENTIN SOLD. *6.4.1908 +17.4.1945• HESSEL ERWIN +4.1945• HESSELBEIN WILHELM FLG. *20.9.1905 +16.3.1945• HILDENBRAND WILHELM GREN. *17.1.1926 +19.4.1945• HIMSEL ANNA LW.-HELFERIN *1.7.1925 +4.1945• HINGLINGER AUGUST UFFZ. *11.6.1916 +2.4.1945• HINTERSEHER OTTO OGEFR. *21.6.1903 +17.4.1945• HINTNER ERNST UFFZ. *2.2.1908 +9.5.1945• HIRSCHBRICH WALTER UFFZ. *26.2.1919 +12.121943• HIRZ RUPERT OGEFR. 9.1.1923 +6.6.1944• HOBR. • HOCHLADER ALOIS SOLD. +17.4.1945• HÖSCHELE CHRISTOPH GREN. +14.5.1945• HOFFMANN KARL GEFR. *4.1.1913 + 1.7.1945• HOLLY ANTON OB.FELDMSTR. *18.9.1906 +17.4.1945• HOLSTE ERNST FELDW. *12.8.1894 +19.4.1945• HOMROCH BERNHARD UFFZ. *11.10.1902 +13.5.1945• HORCHER HEINRICH SCHTZ. *15.4.1910 +18.8.1940• HORVATH GUSTAV SOLD. +4.1945• HOSE HERBERT GEFR. *25.12.1920 +5.12.1940• HOTER HERBERT FELDW. *1.2.1919 +17.4.1945• HUF REINHOLD UFFZ. +4.1945• HUSCHER ERNST +21.6.1945• ILLGEN JOHANNES OBWM. *20.1.1895 +8.5.1945• JACOB ERNA KR.SCHWESTER +23.12.1944• JÄGER GERHARD OGEFR. +4.1945• JÄGERMÜLLER HERMANN GEFR. *5.1.1926 +20.5.1945• JÄGERMÜLLER PAULINE MAR.-HELFERIN *7.4.1923 +4.1945• JÄHNEL HERMANN OGEFR. *27.2.1903 +20.10.1944• JAKOBITSCH FRANZ OGEFR. *18.1.1913• 1.4.1945• JANIEL JOHANN STGEFR. *1.10.1904 +13.5.1945• JANKA SANDOR GEFR. *14.8.1911 +6.1.1945• JANKOWIAK JOSEF OGEFR. *17.3.1918 +21.9.1944• JANZ LOTHAR GREN. *8.7.1926 +7.5.1945• JAROSCHEWSKI GERHARD PION. +12.5.1945• DR. JAUERNIG EMIL +13.6.1945• JOHANN MANFRED GEFR. *3.7.1926 +23.6.1945• JOHN KARL OGEFR. *11.12.1913 +17.4.1945• JONCKEER SEBASTIAN *19.7.1900 +1.6.1945• JOPPEK PAUL OGEFR. *25.1.1917 +6.6.1944• JUDATZ RICHARD OT-M. +4.1.1949• JÜRGENS NIKOLAUS FELDW. *6.3.1898 +24.4.1945• JUHL GERHARD OGEFR. *22.7.1921 +19.2.1945• JURETSCHKE JOHANN STGEFR. *19.1.1919 +16.4.1945• JUST JOSEF GEFR. *23.2.1924 +10.5.1945• KACHL JOHANN FAHR. *28.3.1901 +17.3.1944• KAHLERT MAX GEFR. +4.1945• KALLIES FRANZ OGEFR. *19.6.1910 +18.2.1944• KAMPFF HERMANN VM. *22.5.1927 +17.4.1945• KANNHÄUSER HILDEGARD HELFERIN *21.9.1926• KANTHAK JOHANNES GEFR. *10.3.1907 +4.1945• KARP MAX FELDW. *10.4.1918 +18.3.1945• KARPF IGNAZ STGEFR. *2.3.1900 +25.3.1945• KASCHIN ALEXEJ REIT. +2.1945• KAZIMIR KONRAD *4.9.1887 +2.11.1945• KEIL YVONNE *22.3.1926 +9.6.1945• KELLER KARL OBWM. *30.8.1916 +16.12.1944• KERL HELMUT UFFZ. *8.2.1914 +11.4.1945• KIENLE JULIUS OGEFR. *6.7.1921 +30.4.1945• KIESCHNICK HERBERT GREN. *10.7.1925 +26.2.1945• KINDELBERGER HUGO UFFZ. *10.3.1920 +24.3.1945• KINTSCHER AUGUST SCHTZ. *18.11.1903 +12.5.1945• KINZEK EDMUND OGEFR. *10.7.1923 +6.6.1944• KIRCHINGER GEORG OGEFR. *25.2.1921 +16.6.1945• KIRSCHNER KARL GEFR. *11.3.1909 +24.2.1945• KISTNER WILHELM UFFZ. *17.1.1923 +12.3.1945• KLEIN FERDINAND STGEFR. *9.8.1918 +28.3.1945• KLEINSCHMIDT OTTO OGEFR. *9.10.1924 +17.4.1945• KLEWINGHAUS EBERHARD OGEFR. *24.9.1923 +12.4.1945• KOCH FRIEDRICH GEFR. *11.11.1926 +13.7.1945• KODAK WALTER SOLD. *7.8.1923 +4.1945• KÖHLER HELMUT GREN. *26.10.1911 +11.4.1945• KÖLPIN HANS OBWM. *1.5.1914 +20.3.1945• KÖRNER HORST GEFR. *23.7.1910 +9.4.1945• KÖSTER JOHANNES GEFR. *2.12.1906 +11.7.1945• KOHLMANN GOTTFRIED OB.LT. *26.11.1919 +30.5.1945• KOKOSCHKA ALOIS OGREN. *20.9.1923 + 218.1943• KOLB KARL + 3.3.1945• KOPP IRENE +4.1945• KRESS FRANZ UFFZ. *31.8.1903• KRIEG JOSEF OGEFR. *18.11.1916 +21.4.1945• KRIETE FRITZ OFELDW. *1.4.1915 +27.4.1945• KRIETZ RAIMUND OGEFR. *5.5.1923 +4.1945• KRISTEK ERWIN *20.6.1914 +9.10.1945• KROH HERBERT OGEFR. *3.11.1922 +17.4.1945• KROLL FRITZ STGEFR. *15.10.1919 +16.4.1945• KÜHN ALFRED GEFR. *8.2.1916 +23.12.1942• KÜHN MAX UFFZ. *14.9.1900 +18.7.1944• KÜHNLENZ ERICH KAN. *6.3.1910 +25.3.1945• KUNZE WILHELM UFFZ. *18.4.1898 +12.7.1945• LÄNGFELDER GEORG OGEFR. *3.9.1911 +16.12.1944• LANGE HEINZ FLG. *29.10.1924 +26.12.1942• LANGE HERMANN UFFZ. +12.1945• LANGWIESER JOHANN LT. *24.10.1917 +14.4.1945• LAU ARISTOTELES UFFZ. *17.8.1921 +4.1945• LAUB KARL OGEFR. *28.3.1912 +6.6.1944• LAUT KARL SCHTZ. *30.11.1919 25.4.1942• LAWRENZ IRENE FLAKHELFERIN *29.5.1917 +17.4.1945• LEHMEIER RUDOLF GEFR. *25.8.1925 +11.4.1945• LEICHERT GÜNTHER STGEFR. *21.2.1918 +15.6.1945• LEINWEBER ARNOLD UFFZ. *3.7.1920 +17.4.1943• LENHART MARGIT *24.7.1926 +17.4.1945• LENTGE WERNER STGEFR. *19.12.1920 +17.4.1945• LIEBETRAU ALFRED UFFZ. *14.10.1919 +9.4.1945• LIEBNER KARL FHR. *27.5.1924 +22.3.1945• LIEBNER PAUL KAN. *4.2.1927 +10.7.1945• LIEFEL GEORG +17.4.1945• LINHART RICHARD +18.6.1945• LINK HEINRICH GREN. *11.2.1925 +23.4.1944• LOCHNER FRANZ GEFR. *26.2.1913 +16.12.1944• LOFFLER KARL OGEFR. +4.1945• DR.LOHMANN WALTER OBERST. *31.5.1892 +14.5.1945• LOWEI ANDREAS GEFR. +4.1945• LUMPE THEODOR SCHTZ. *10.12.1910 +29.9.1941• LUTZ HEINRICH UFFZ. *12.11.1905 +17.4.1945• MAASS WILLI OGEFR. *12.2.1898 +4.1945• MACHT OTTO GEFR. *11.12.1911 +16.12.1944• MACKINGER GEORG JÄG. *10.12.1903 +21.4.1945• MAHNE HELMUT REIT. *24.12.1926 +23.5.1945• MAIER OTTO PION. *19.12.1919 +10.6.1945• v. MAJEWSKI GEORG GEN.LT. *30.11.1888 +6.5.1945• MANNHARZ RUDOLF UFFZ. *19.12.1921 +16.3.1945• MARKERT EDITH FLAKHELFERIN *3.8.1926 +20.4.1945• MARKWARTHL ERNTRAUT KR.SCHW. +12.1944• MARTIN ALFRED STGEFR. +12.1944• MARTIYNEK PAUL GEFR. *8.2.1891 +9.1.1945• MARTSCH BRUNO VSTM. *10.11.1895 +18.9.1946• MATKA EMIL GEFR. • MAURER ALB. OGEFR. *19.6.1919• MAURISCHAT PAUL GEFR. *28.8.1909 +22.5.1941• MAY GERHARD OFELDW. *23.12.1890 +8.4.1945• MAYER OTTO OGEFR. *19.12.1919 +10.6.1945• MEIER JOHANN UFFZ. +4.1945• MEISEL KARL-HEINZ *12.9.1928 +1.1945• MEISSNER AUGUST +13.5.1945• MELICHAR EMMA KR.SCHW. +22.12.1944• MERTL JOHANN *24.12.1919 +5.12.1940• MEYER HEINRICH GEFR. *4.8.1919 +6.5.1945• MEYER OSKAR OGEFR. *12.4.1904 +23.11.1944• MICHEL KURT PION. *8.3.1905 +6.5.1945• MIELIMONKA JOHANN FELDW. *15.12.1890 +18.4.1945• MILDE OTTO UFFZ. *29.1.1924 +17.4.1945• MILLER GERTRAUD HELFERIN *16.9.1925 +1.3.1945• MIRBETH MARTIN UFFZ. *11.2.1922 +25.2.1945• MITTERMEIER LUDWIG KAN. *16.8.1908 +16.11.1944• MÖNIG ADOLF KAN. *7.4.1907 +13.1.1940• MÖSSNER GERHARD FHR. *7.12.1927 +16.5.1945• MOFORIN ALEX UFFZ. +4.1945• MONHEIMIUS PAUL OGEFR. *30.8.1903• MORBACHER FRIEDRICH KAN. *15.10.1926 +16.12.1944• MOSSIN NIKOLAJ FRW. *19.7.1918 +17.4.1945• MÜLLER FRANZ GEFR. 23.12.1906 +30.12.1942• MÜLLER JOSEF SOLD. +1945• MÜLLER MARIANNE HELFERIN +4.1945• MÜLLER RUDOLF KAN. *3.2.1914 +17.4.1945• MÜLLER RUDOLF +17.6.1945• MÜLLER WALTER GEFR. *17.8.1921 +26.4.1944• MÜLLNER PAUL OGEFR. *24.6.1910 +4.1945• MUSÄUS ERICH OGEFR. *25.2.1914 +14.2.1945• MUSCHNER ALFRED UFFZ. *22.2.1897 +13.3.1945• MUTZ RUDOLF FHR. *12.3.1920 +7.5.1945• NANKO ALFRED GEFR. *29.9.1898 +24.5.1940• NEES UFFZ. +25.1.1945• NEHER ALBERT KAN. *31.12.1908 +11.9.1940• NEIDEL WILHELM WM. *12.11.1895 +10.5.1945• NEUBACHER WILHELM OGEFR. *23.3.1918 +6.6.1944• NEUKIRCH HERBERT OGEFR. *30.8.1902 +24.10.1945• NEUMANN ALICE KR.SCHW. *2.7.1926 +5.2.1945• NEUMANN JOSEF UFFZ. *11.1.1914 +13.5.1945• NEUMANN PAUL STGEFR. *15.2.1914 +17.3.1945• NIEDENSEN WILHELM• NIEDERLE GÜNTER FELDW. *13.10.1903 +12.5.1945• NIEWILME EWALD• NITSCH RUPERT GEND. OBWM. *26.3.1912 +16.8.1943• NÖLKEN PAUL HPTM. *19.3.1915 +4.4.1945• NÖTZOLD ERICH OGEFR. *10.3.1910 +4.5.1945• NOVARA BRUNO OGEFR. *15.10.1923 +6.6.1944• OBERMÜLLER HELMUT OFELDW. *12.9.1913 +18.1.1945• OBERREIT OTTO +1941• OELTZE WALTER UFFZ. *20.1.1901 +19.4.1945• OSWALD ERWIN KAN. *12.11.1927 +1612.1944• OSWALD HERIBERT JÄG. *22.10.1926 +31.5.1945• PAHL OTTO FELDW. *17.8.1887 +2.5.1945• PAHLKE GERHARD GEFR. *22.9.1924 +27.1.1944• PALDER ADELHEID ST.HELFERIN *22.9.1926 +12.7.1945• PALUSSEK IRMGARD FLAKHELFERIN *21.4.1925 +4.1945• PAUSAR HEINRICH VSTM. *11.8.1884 +18.3.1944• PAVLIK ERNA KR.SCHW. • PENNING KONRAD KAN. *25.2.1927 +23.2.1945• PEPPLER GUSTAV SOLD. • PESCH EHRHARDT AM. *12.1.1927 +26.4.1945• PETERS GÜNTHER UFFZ. *14.5.1914 +21.4.1945• PETROW PAUL *1925 +17.4.1945• PETZON PAUL +4.1945• PFAFF BENEDIKT KAN. *14.10.1909 +16.12.1944• PFAFEL AUGUST FAHR. *23.12.1913 +3.2.1942• PFANDLER EGYDINS OBLT. *17.5.1884 +3.7.1943• PFEIFFER JOSEF *19.12.1896 +16.10.1940• PFEIFFER PETER SOLD. +21.4.1945• PIENDL MAXIMILIAN OGEFR. *28.10.1907 +16.12.1944• PIETSCH OSKAR +11.6.1945• PIONTEK JOHANN JÄG. *26.10.1907 +29.9.1943• PIRL JOHANN GEND.OBWM. *21.1.1891 +17.7.1941• PITNER MARIENE KR.SCHW. +23.12.1944• PLEYER WILHELM OGEFR. *20.10.1906 +20.6.1945• PODLESAK JOHANN KAN. *8.4.1915 +16.12.1944• PÖTZL FRANZ SCHTZ. *28.6.1920 +1.5. 1942• PÖTZL JOSEF OGEFR. *11.10.1907 +17.4.1943• POGORZELSKI WILHELM SCHTZ. *29.10.1906 +21.6.1945• POPPLER GUSTAV SOLD• PORSCHATIS ERICH FELDW. *6.7.1921 +16.10.1944• PRABEL ERHARD +4.1945• PREHN WILLY OGEFR. *17.12.1923 +14.4.1945• PREUL HEINRICH WM. *16.11.1915 +8.5.1945• PREUSS PAUL FLG. *23.12.1896 +1.5.1945• PROCHNOW FRANZ VSTM. *9.11.1883 +25.5.1945• QUICK WILHELM UFFZ. +4.1945• RABENSTEIN ALFRED OGFER. *23.4.1921 + 6.6.1944• RABRODNI VASIL OGEFR. +4.1945• RADIENOV VALENTIN OGEFR. +4.1945• RAKITJANSKI BORIS LT. *13.7.1909 +17.4.1945• RAUCHE FRANZ SCHTZ. *26.7.1902 +9.5.1945• DR. REICH +1945• REICHKENDLER RICHARDD FLG. *6.5.1901• +9.5.1945• REINKE HEINRICH OGEFR. *30.6.1916 +11.6.1943• REISER ROBERT OGEFR. *18.11.1910 +11.5.1945• RICHTER HEINZ KAN. *20.7.1927 +23.6.1945• RICHTER JOSEF *19.1.1916 +5.3.1946• RIEDL OTTO *9.11.1889 +23.10.1945• RIEGEL JOSEF GREN. *16.12.1906 +18.2.1945• RIEGER ALOIS OGEFR. • RIEGLER GEORG KAN. *3.8.1927 +16.12.1944• RIEGLER MICHAEL KAN. *13.2.1903 +2.5.1945• RIEMER ADOLF +20.6.1945• RINDERHAGEN REEMT GEFR. *17.11.1893 +17.4.1945• RITTER KURT OGEFR. *16.5.1923 +7.6.1944• RIXECKER RUDOLF FELDW. *11.11.1916 +16.10.1944• RIZZELO NICOLA REIT. +4.1945• ROBL KARL UFFZ. *20.12.1910 +14.6.1944• RODE ERNST PION. +14.5.1945• RODINOW STEFAN GEFR. *9.12.1894 +16.1.1945• RÖDER HORST GEFR. *1.7.1925 +25.3.1945• RÖGGMANN GÜNTER GREN. *13.7.1924 +15.2.1946• RÖGL VIKTOR OGEFR. +4.1945• RÖHL KLAUS OGEFR. *9.11.1921 +6.6.1944• RÖMERSCHEIDT FRITZ OGEFR. *11.10.1918 +2.8.1948• RÖSELER GERHARD UFFZ. *19.6.1923 +17.4.1945• RÖSNER RUDOLF OGEFR. +4.1945• RÖSSLER THEODOR LT. *10.8.1905 +4.3.1945• ROSCHER HUGO GREN. *14.8.1924 +19.1.1945• ROSKOWSKY FRITZ OGEFR. *8.11.1906 +18.2.1945• ROTH OTMAR SOLD. *17.11.1924 +4.1945• ROTHER HERBERT GEFR. *29.9.1906 +18.4.1945• RÜBARTSCH GERHARD SCHTZ. *20.10.1902 +2.3.1945• RÜGNER WERNER OGEFR. *12.1.1923 +6.6.1944• RUHMICK WILLIBALD OGEFR. +2.1945• SAAR ERNST OGEFR. *3.8.1913 +4.4.1945• SALEK HANS *21.9.1897 +13.3.1946• SAN GIEOGIE KAMIL REIT. *6.2.1912 +4.1945• SANDEL EBERHARD SCHTZ. *26.11.1909 +26.4.1945• SANDERS WILHELM OGEFR. +4.1945• SASSE WILHELM LT. *7.6.1914 +16.1.1945• SCHARF WALTER GREN. *12.3.1927 +31.3.1945• SCHASTOK SYLVESTER GEFR. *31.12.1925 +17.4.1945• SCHAUB HEINRICH FHJ. *14.10.1912 +29.4.1945• SCHAUBSCHLÄGER +1950• SCHEELE HEINZ OGEFR. *12.7.1921 +1944• SCHEIBNER GÜNTHER *5.8.1928 +25.4.1945• SCHEIDER AUGUST OGEFR. +4.1945• SCHERPING FRANZ OGEFR. *31.3.1904 +20.4.1945• SCHEUVEN HUBERTINE FLAKHELFERIN *10.9.1923 +17.4.1945• SCHIEFER STEFAN UFFZ. *1.12.1917 +17.4.1945• SCHIETZOLDT RUDOLF UFFZ. *25.10.1915 +4.1945• SCHILLER WOLFGANG SOLD. *19.11.1927 +25.4.1945• SCHILLING GEORG UFFZ. *9.12.1899 +11.5.1945• SCHINDLER RICHARD• SCHLEYER LEONHARD KAN. *24.10.1924 +16.12.1944• SCHLICKER GERHARD KAN. SCHLÜTERMANN KLARA FLAKHELFERIN *27.10.1922 +17.4.1945• SCHLUSCHE JOSEF OGEFR. *6.3.1902 +11.2.1945• SCHMALENBERG PAUL OGEFR. *3.8.1910 +12.1.1945• SCHMID KARL SOLD. *2.11.1912 +17.4.1945• SCHMIDT AUGUST PION. *22.9.1912 +9.6.1945• SCHMIDT JOHANNES OGEFR. *12.5.1904 +25.3.1945• SCHMIEDEL ROLAND SOLD. *16.11.1919 +24.3.1940• SCHMIT KAREL SOLD. *2.11.1912• SCHNEIDER AUGUST OGEFR. *3.4.1902 +14.4.1945• SCHNEIDER PAUL FELDW. *6.2.1913 +5.5.1945• SCHOLLE ANTON OGEFR. *20.11.1898 +23.11.1944• SCHOLLMEYER ENGELBERT GREN. *10.10.1906 +5.4.1945• SCHREIBER ALFRED UFFZ. *6.7.1904 +17.7.1945• SCHREIBER KARL SOLD. • SCHRÖDER ALBERT MAJOR *14.11.1894 +1.7.1945• SCHUBERT ARMIN UFFZ. *16.11.1911 +26.1.1945• SCHÜTZE MAX OGEFR. +24.4.1945• SCHUKNECHT GERHARD UFFZ. *25.8.1905 +4.1945• SCHUSSER HELMTRAUT KR.SCHW. • SCHWAB ROBERT OGEFR. +4.1945• SCHWÄGER GERHARD SANI. *14.8.1925 +5.1945• SCHWARZ FRITZ UFFZ. *20.3.1923 +8.3.1945• SCHWARZ WALTER GEFR. *21.4.1924 +17.4.1945• SCHWEIKERT KARL OGEFR. *28.8.1921 +29.3.1945• SCHWIEGK PAUL *22.1.1902 +17.4.1945• SCHWIPPE HUBERT SOLD. *26.12.1927 +1945• SEEMANN PAUL *22.1.1902 +17.4.1945• SEIDEL HEINZ AM. *19.6.1927 +17.4.1945• SEILER CARL SONDERFHR. *6.1.1898 +17.4.1945• SEIVERT FRITZ *16.2.1902 +18.4.1940• SELIGER WENZEL UFFZ. *9.12.1888 +3.6.1945• SIEBERT WILHELM GREN. +4.1945• SIMON JAKOB +6.1945• SIMONTOWSKI RUDOLF GREN. *23.11.1909 +1.10.1944• SINGER RUDOLF ING. +13.6.1945• SIWRUK VASIL SOLD. • SKRZIPEK EDUARD HPTM. *26.6.1917 +25.2.1945• SOMMER FRITZ OGEFR. *26.12.1901 +17.4.1945• SPETH GERHARD UFFZ. *29.11.1919 +17.4.1945• STAAT WALTER STGEFR. *22.5.1914 +17.4.1945• STACH +13.6.1945• STASNY WALTER OGEFR. *27.6.1921 +17.4.1945• STEHR FRANZ OGEFR. *6.11.1914 +29.6.1945• STEINHAUSER HANS GEFR. *11.3.1907 +9.2.1945• STELLMACH HERBERT OBWM. *26.1.1912 +13.5.1945• STELZER WALTER UFFZ. *16.9.1923 +9.4.1945• STOCKER FRIEDRICH OGEFR. *28.4.1903 +4.1945• STOCKMANN PHILIPP OGEFR. *3.10.1910 +1945• STOPPA GUSTAV JÄG. *16.2.1907 +31.5.1945• STRAUB LUDWIG OGEFR. *8.1.1899 +15.2.1945• STROHBACH RICHARD VSTM. *19.9.1894 +3.1.1950• STÜRZL RUDOLF OGEFR. *4.8.1921 +14.9.1944• STUMPF ANNA HILFSSCHW. *25.5.1921 +28.6.1945• STUMPFL ADOLF OGEFR. *18.5.1923 +30.3.1945• STURMANN ANTON FELDW. *3.11.1912 +4.1945• STUWE ERICH UFFZ. *3.8.1924 +31.3.1945• SUBKE HERMANN LT. *9.11.1909 +25.4.1945• SZEMELIKA FRANZ FUNK. *2.4.1904 +13.6.1942• TERMIN ADOLF VSTM. *26.4.1900 +23.2.1945• THEIN FRITZ OGEFR. *16.12.1923 +9.3.1945• THEISSEN JOSEF STGEFR. +19.4.1945• THEUER KARL UFFZ. *13.12.1899 +4.1945• THOMÄ HELMUT FLG. *4.7.1927 +6.4.1945• THON FRIEDA DRK-SCHW. *3.12.1925 +20.12.1944• THUMSER JAN +11.6.1945• TIMM HANS OGEFR. *7.6.1924 +18.6.1945• TIPPELT KURT SOLD. *26.12.1925 +17.4.1945• TOTH PAUL *13.1.1927 +17.4.1945• TRESS GEORG GEFR. *24.10.1898 +23.4.1945• TRIMPERT WALDEMAR UFFZ. • TROKA JOSEF GEND.-OBWM. • TROPARTZ WILHELM MTR. *27.1.1902 +6.4.1945• TSCHAPLINSKI LEONID FRW. *27.12.1918 +20.4.1945• UNGERING KARL-HEINZ OGEFR. *15.12.1922 +6.6.1944• URBASSEK JOSEF OB.ZAHLMSTR. *9.9.1884 +1.2.1946• URBIGKEIT KURT KAN. *8.10.1921 +25.5.1941• VAN DER VEEN AUGUST GREN. *29.4.1896 +17.7.1945• VEJR• VIERTEL FRITZ +7.6.1945• VOGEL +1945• VOIGT WILLI GEFR. *24.2.1903 +3.3.1945• VOLHEIM HUGO *1.4.1904 +26.3.1946• DE VRIES JAN UFFZ. WAGNER HEINRICH KAN. *22.7.1927 +16.12.1944• WAGNER KURT +15.6.1945• WAGNER RUDOLF GREN. *21.11.1894 +5.11.1945• WAKOLBINGER +1945• WALDHAUER FRIEDA FLAKHELFERIN *29.3.1925 +23.5.1945• WALTER BERNHARD VSTM. *19.9.1892 +21.6.1945• WATZEL JAKOB FHR. +3.1945• WEHMEIER AUGUST OB.SCHIRRMSTR. *18.10.1899 +11.9.1943• WEHNER OTTO OGEFR. • WEIGL JOHANN OGEFR. *7.12.1901 +18.5.1945• WEISS STEFAN GEFR. *3.9.1926 +6.4.1945• WENDT IRMGARD KR.SCHW. *8.11.1915 +2.5.1945• WENZEL FRITZ LT. *24.11.1903 +17.4.1945• WERNER ERNST GEFR. +4.1945• WERNER MANFRED GEFR. • WERTH WILHELM UFFZ. *29.5.1902 +4.4.1945• WESER OTTO OGEFR. *19.12.1908 +30.4.1945• WESSELY ROBERT OGEFR. *11.8.1917 +4.1945• WICHMANN HEINRICH UFFZ. *12.5.1923 +17.4.1945• WICHMANN WILHELM OGEFR. *9.1.1903 +4.1945• WIENINGER FRIEDRICH UFFZ. *7.11.1918 +5.8.1941• WIESENBERGER JOHANN JÄG. *8.6.1904 +16.4.1945• WIESER URBAN GEFR. *24.5.1925 +8.2.1945• WILLING ADOLFINE KR.SCHW. *3.6.1900 +17.4.1945• WILMS KAREL OGEFR. *26.9.1919• WINCEK EDMUND OGEFR. *10.7.1923 + 6.6.1944• WINKLER HEINZ OBLT. *28.11.1914 +17.4.1945• WIRIT ALEXANDER OGREN. *6.12.1908 +28.6.1945• WISCHNEWSKY RUTH HELFERIN +4.1945• WOEST ULRICH JÄG. *6.7.1926 +11.12.1944• WONNER MICHAEL SOLD. *10.12.1921 +4.1945• WURTZ JACQUES GEFR. *7.6.1923 +17.8.1945• WUTKE HANS GEFR. *13.12.1920 +4.1945• ZADRAZIL ERNST *30.9.1907 +30.9.1943• ZAMEN MOHAMED OGEFR. +4.1945• ZELONKA IGNAZ SOLD. +17.4.1945• ZEMKE GÜNTER UFFZ. *28.11.1926 +9.5.1945• ZEMLA HERBERT OGEFR. *30.3.1924 +23.4.1945• ZENISCHEK HERMANN *31.12.1879 +9.6.1945• ZETTELMEISL KAREL +14.6.1945• ZETTL ANNA KR.SCHW. +12.1944• ZIETLOW HERBERT OGEFR. * 13.6.1904 +17.4.1945• ZIMMERMANN HELMUT OGEFR. *30.4.1923 +16.12.1944• ZINDEL HERMANN +6.1945• ZITZMANN HELMUTH OSCHTZ. *17.3.1920 +7.6.1942• ZÖLLER GOTTFRIED FLG. +4.1945• ZÖLLNER FRIEDHOLD UFFZ. *24.10.1904 +17.4.1945• ZWICK VINZENZ OGEFR. *1.4.1922 +22.1.1945• ZWIRMANN PAUL SOLD. +21.4.1945• SOWIE VIER UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN

desky na pravé straně od kříže:

IN MEMORIAM

ABERT FRANTIŠEK +3.10.1945• ACKERMANN ADOLF +23.3.1945• ADLER KLAUS +8.3.1945• ALBERT FRANTIŠEK +18.10.1945• ALTMAN ONDŘEJ +27.8.1945• APFELTHALER FRANTIŠEK +19.11.1945• APPEL ANNA +7.3.1945• APPEL ROBERT +11.2.1945• AUGSPURK AUGUSTINE +16.3.1945• AUGUST MARTHA +7.3.1945• AUGUSTIN MARTHA +19.3.1945• BADERSCHNEIDER KAREL +28.8.1945• BARTELMUS WALTER +24.8.1945• BARTUCK PAULINE +13.3.1945• BAUDIS ADOLF +3.10.1945• BAUER ČENĚK +21.9.1945• BAYER JOSEF +10.8.1945• BAYER JINDŘICH +26.9.1945• BAYER KAREL +21.2.1946• BAYER KAŠPAR +18.4.1945• BECK WILHELM +27.3.1945• BECHER ANTONÍN +10.11.1945• BECHTLOFF PETR +16.10.1945• BEDENK JOSEF +21.9.1945• BEGG JINDŘICH +30.3.1945• BEIMES RUDOLF +2.11.1945• BENDA ANNA +13.1.1945• BENISCH ADOLF +27.1.1945• BENISCH VILÉM +23.8.1945• BERNER EDITH +25.3.1945• BÍLEK JOSEF +30.9.1945• BILLIMEK JOSEF +26.10.1945• BLANER ELISABETH +11.4.1945• BLEI JAN +24.9.1945• BLEICHER ERIKA +1.4.1945• BLEIER GISELA +14.4.1945• BOBER KARIN +21.3.1945• BOCK PAVEL +26.11.1945• BOGEVSKÝ ROBERT +11.10.1945• BOJKIEWICZ ŠTĚPÁN +29.10.1945• BONDOVSKI WALTER +28.1.1946• BÖHM ANTONÍN +26.8.1945• BÖHM ERHARD +28.3.1945• BÖHM PAVEL +25.8.1945• BRADE EVA +11.5.1945• BRAUCHTER VOLKMAN +5.4.1945• BRAUN MATĚJ +6.9.1945• BRAUNREITER ALOIS +7.10.1945• BREIT JAN +24.10.1945• BREJCHA ARNOŠT +23.8.1945• BROSSING GERDA +6.3.1945• BROSSING THORSTEN +24.2.1945• BRUCKNER ALOIS +16.9.1945• BRUNO STEFAN +5.8.1945• BRUTSCHEK PAVEL +5.1.1946• BUREŠ ANTONÍN +4.8.1945• BURGHART GABRIELE +19.3.1945• BÜHNER KURT +1.4.1945• BÜNDIG EMMA +2.4.1945• CECH ADOLF +2.5.1945• CIBULKA OTAKAR +2.4.1945• CZEPELAK ALBÍN +5.10.1945• CZERNIK MANFRED +17.4.1945• CZERNAY ALFRED +6.11.1945• ČERNÝ VÁCLAV +24.12.1945• ČURDA KAREL +24.10.1945• DAAKE RUDOLF +20.4.1945• DARDA ELSE +29.3.1945• DEINERT ADOLF +20.8.1945• DEMEL RUDOLF +28.10.1945• DE RITZ ALOIS +21.10.1945• DICKER JAN +26.4.1945• DIEGLER MARIE +3.4.1945• DIENER ADAM +18.9.1945• DIENST ALOIS +1.10.1945• DIETL KAREL +31.10.1945• DITL ANTONÍN +7.11.1945• DITTNER FRANTIŠEK +25.10.1945• DOLNER ANTONÍN +22.9.1945• DONHOF ANTONÍN +13.8.1945• DRESSLER KLAUS PETER +21.4.1945• DROBNEROVÁ ANDĚLA +30.4.1945• DROBNEROVÁ MARTA +24.4.1945• DVOŘÁK FRANTIŠEK +17.11.1945• DVOŘÁK JAN +28.10.1945• EBENDINGER ANNA +25.4.1945• EBENHÖHOVÁ HILDA +11.8.1945• EBERLE JAN +13.11.1945• EBERLE MATĚJ +22.8.1945• ECHEL ADOLF +28.10.1945• EDEL KAREL +23.8.1945• EHRENPFORD ADOLF +27.8.1945• EHRENPFORD GUSTAV +7.8.1945• EILERS ROBERT +10.10.1945• EISELT RICHARD +28.3.1945• ENDERS OSKAR +19.8.1945• ENGEL JAN +9.10.1945• ENGELMANN BERTA +4.3.1945• EXNER +19.2.1945• FAULHAUSER VOJTĚCH +4.11.1945• FEICKER WILLI JOSEF +1945• FEIX FRANTIŠEK +15.10.1945• FEUEREISL MARIE +23.3.1945• FIALA KAREL +14.9.1945• FIALOVÁ +25.4.1945• FIEBIG RAIMUND +30.3.1945• FICHTNER JINDŘICH +1945• FILIP VÁCLAV +15.10.1945• FISCHER CHRISTINE +19.3.1945• FISCHER EDUARD +29.10.1945• FISCHEROVÁ BOŽENA +5.9.1945• FLEISCHMANN KAREL +18.2.1945• FLOSSMANN MARIE +14.2.1945• FORSCHT FERDINAND +4.10.1945• FÖRSTER WILHELM +10.4.1945• FRANK ERVÍN +15.10.1945• FRANK LUDVÍK +4.11.1945• FRANK VÁCLAV +16.9.1945• FRANKE ELISABETH +6.4.1945• FRANTA JAN +16.10.1945• FRANZ JOSEF +6.2.1946• FRITSCH BEDŘICH +1.10.1945• FRITSCH FRANTIŠEK +1945• FRITSCHEROVÁ ANTONIE +18.4.1945• FUCHS JAN +25.4.1945• FULGE PAULINE +20.2.1945• FÜRST JAROSLAV +14.3.1946• GARTNER KLÁRA +8.3.1945• GEBER OTOMAR +2.11.1945• GEIDE WANDA +25.4.1945• GEIER ANTONÍN +23.10.1945• GERSTNER ANTONÍN +25.8.1945• GIBISCH ANTONÍN +28.8.1945• CIBISCH JIŘÍ +29.9.1945• GIESLER MARIE +28.3.1945• GILLERT JINDŘICH +1945• GLAMART GEORG +1945• GLASER EDMUND +17.10.1945• GLÄSSL MAX +12.11.1945• GLOWKA HERRMANN +13.6.1945• GLUTH EMERICH +6.9.1945• GOLL RUDOLF +11.1.1945• GÖBEL KONRAD +1946• GÖPPERT PAVEL +1.6.1946• GÖRNER THEODOR +28.10.1945• GÖTH MATĚJ +3.7.1946• GÖTHERT DIETMAR +1945• GÖTHERT EBERHARD +18.4.1945• GRAF ADOLF +7.10.1945• GRAF JOSEF +7.10.1945• GRASBERGER FERDINAND +23.9.1945• GRECKSCH KARIN BRIGITTE +19.3.1945• GREGOR BEDŘICH +26.9.1945• GROSCHUP HERBERT +18.10.1945• GROSSEK FRANZ +23.4.1945• GROSSMANN CHRISTINE +18.1.1945• GRÖBNER FRANTIŠEK +28.10.1945• GRÖBNER JOSEF +26.10.1945• GRÖGER MARIA +18.4.1945• GRUBER KAREL +4.10.1945• GRUNDMANN KAREL +6.4.1945• GRÜNBERG THEODOR +27.11.1945• GRÜTTNER OTTO +26.3.1945• GÜNTER ARTUR +18.9.1945• GÜNTZEL NORBERT +22.3.1945• HABLA VOJTĚCH +21.3.1946• HAHN FRANTIŠEK +17.11.1945• HAJAKOVA ANNA +21.8.1946• HALLA KAREL +28.8.1946• HAMPL HEŘMAN +3.4.1946• HARTING JAN +31.7.1945• HARTMANN JOHANN +4.1.1945• HARTMANN OTTO +23.10.1945• HARTRAMPF RAINER +24.4.1945• HATSCHKA FRANTIŠEK +7.10.1945• HASSEL JAN +5.9.1945• HASSELBERGER OTTO +11.8.1945• HASSOLD BEDŘICH +19.9.1946• HAUTMANN BEDŘICH +1.8.1946• HEIDEL NORBERT +27.10.1945• HEIDENREICH ANNA +19.3.1945• HEIDLER ANTONÍN +2.8.1946• HEIDLER HERMUNE +4.1.1945• HEIMLER FRANTIŠEK +6.5.1946• HEINLICHOVÁ MARIE +24.4.1945• HEISLER EDUARD +10.9.1945• HELGERT JOSEF +24.1.1946• HELLER JOSEF +23.4.1945• HENKEL WILHELMINE +30.3.1945• HEPTNER WILLI +21.8.1945• HERING JOSEF +22.10.1945• HERRMANN REGINE +1.4.1945• HILDBRANT MARTHA +4.3.1945• HIPPE GISELA +9.3.1945• HIPPELI ALFRED +31.8.1945• HOCHBERGER VOJTĚCH +20.8.1945• HOCHMUTH VÁCLAV +10.9.1945• HODINA JOSEF +2.4.1946• HOFFMANN JULIUS +2.8.1945• HOFFMANN KLAUS +6.4.1945• HOHN ANNA +22.3.1945• HOLIK JAN +17.10.1945• HOLZNER ARNOŠT +23.10.1945• HONAL JIŘÍ +23.10.1945• HOPFE ADOLF +20.10.1945• HORWATH JOSEF +18.10.1945• HOSTALKA JAN +31.10.1945• HUBATSCHEK FRANTIŠEK +20.11.1945• HÜBNER MONIKA +15.4.1945• HÜTTEL JAN +26.10.1945• HVENIG PAUL +4.3.1945• ILLNER JOSEF +13.10.1945• ILLNER WERNER +22.10.1945• JACKEL BEDŘICH +8.9.1945• JAKOBITSCH AUGUST +1.4.1945• JANECEK ALOIS +27.3.1945• JANKOVSKÝ ANTONÍN +3.11.1945• JÄSCHKE HORST +25.3.1945• JEAN KAREL +28.10.1945• JENTSCH MARIE +27.2.1945• JEŘÁBEK HORST +25.3.1945• JEŽEK VÁCLAV +12.4.1945• JÍLEK VÁCLAV +24.5.1945• JIRKA VÁCLAV +27.8.1945• JUNG ANNA +27.2.1945• JUNGBECHER PAVEL +21.8.1945• JUREZEK JOSEF +21.2.1945• KAISER JOSEF +30.12.1945• KAISER ROSEMARIE +19.3.1945• KALESSE MARTHA +11.4.1945• KALUZA KLARA +7.4.1945• KAMES +23.2.1945• KAMRAD FRANTIŠEK +9.9.1945• KAPLER OTTO +6.11.1945• KARIUS CHRISTINE +11.3.1945• KARL FRANTIŠEK +28.8.1945• KARL JIŘÍ +13.10.1945• KASCHMIEDER MAGDALENE +15.3.1945• KÄKEL BRIGITE +11.4.1945• KICHSTEIN JOSEF +23.3.1945• KIRCHMAN BARBORA +25.3.1945• KLEBLE SIEGRID +31.1.1945• KLEIN CHRISTIAN +25.2.1945• KLICHE CHARLOTTE +16.4.1945• KLÍMA VINCENC +14.11.1945• KLINKE CECILIE +11.3.1945• KLINGER ARMAND +25.3.1945• KLINGER OSKAR +23.8.1945• KLUGE MARKÉTA +28.4.1946• KOCH ELISABETH +5.3.1945• KOHLA HEINRICH +11.3.1945• KOLÁŘ JAN +19.8.1945• KOLEDIEJ PAULINE +19.3.1945• KOLEWE ANNA +29.3.1945• KOLMS MANFRED +25.3.1945• KOLODIEL MARIE +25.3.1945• KONOPÍK JIŘÍ +15.10.1945• KONOWAL WOLODIMER +3.4.1945• KONRAD JAKUB +22.10.1945• KONRAD KAZIMÍR +2.11.1945• KONSCHAK URSULA +13.4.1945• KORNDORFER EMIL +16.10.1945• KOSCHNY JIŘÍ +8.9.1945• KOSKY JOHAN• KOVARSCHIK KAREL +18.9.1945• KÖHLEROVÁ MARKÉTA +28.4.1945• KÖNIG JOSEF +26.9.1945• KÖNIG KAREL +6.9.1945• KÖNIG PETR +21.10.1945• KÖRNER BÄRBEL +22.4.1945• KRÁL JOSEF +6.11.1945• KRÁL PETR +14.11.1945• KRÁL VÁCLAV +12.9.1945• KRAMER GERHARDT +9.8.1945• KRANSBERG VIKTOR +24.2.1945• KREML JOSEF +18.6.1945• KREMLICKÁ ANNA +11.2.1945• KRETSCHMER INGRID +25.3.1945• KRIEG THEREZIA +13.3.1945• KRIEGELSTEIN CHRISTA +26.1.1945• KRIPNER VAVŘINEC +13.9.1945• KRISTHARDT ROSWITHA +17.4.1945• KROHA VÁCLAV +22.11.1945• KRÖNER +8.4.1945• KRÜTZNER BENEDIKT +13.9.1945• KRZICH JOSEF +26.9.1945• KŘEMEN VLADIMÍR +2.9.1945• KUBÁT RUDOLF +27.9.1945• KUBE FRIDRICH +4.3.1945• KUČERA VÁCLAV +29.10.1945• KUKSTEIN +1945• KULBE AUGUSTINE +15.3.1945• KULHÁNEK MARGARETE +1.4.1945• KULICH ANNA +25.4.1945• KUPELHUBER FRANTIŠEK +15.10.1945• KÜFFNER ROSEMARIE +9.4.1945• KÜHN INGRID +11.4.1945• KÜHNEL GEORG +9.2.1946• KÜNZEL ROBERT +14.11.1945• KYNAST CHRISTA +28.6.1945• LAMPEL EMANUEL +23.9.1945• LANDSMANN AUGUST +29.3.1945• LANGER HEINRICH +20.3.1945• LANGER HERMAN +22.2.1945• LANGHART ALBERTA +5.4.1945• LANSKI GERTRUD +17.2.1945• LAUBE HANNERLORE +25.3.1945• LAUBER JULIUS +15.10.1945• LAWATSCHEK GABRIELE +5.2.1945• LEISTNER FERDINAND +14.10.1945• LEHMAN MATOUŠ +12.4.1945• LENNER SIGMUND +1945• LERCH AUGUSTIN +7.9.1945• LIBICH WALTER +29.3.1945• LIEBISCH WALFRIED +4.11.1945• LIEBSCH BERNARD +6.4.1945• LINK FRANTIŠEK +12.10.1945• LINKE JAN +6.9.1945• LIPPERT AUGUSTE +18.3.1945• LODE FRIEDHELM +27.3.1945• LORD VILI +25.8.1945• LOTHRING FELIX +22.8.1945• LÖMMERTS MICHAEL +19.3.1945• MAIER MATĚJ +19.9.1945• MANN JOSEF +16.10.1945• MAREK KAREL +12.9.1945• MARGIORI DIETER +2.4.1945• MARSCHAL KATHERINE +20.1.1945• MARTIN FRANTIŠEK +20.10.1945• MASATSCH WALTER +12.8.1946• MASCHEK JOSEF +11.1.1945• MASSFELLER BERNHARD +3.8.1945• MAYER ADOLF +23.9.1945• MAYER BERTA +2.5.1945• MAYER JOSEF +25.10.1945• MAYER KAROLINE +15.2.1945• MAYER ŠTĚPÁN +16.9.1945• MAYER WERNER +9.3.1945• MEHRLE ADOLF +2.11.1945• MEINER BOHUMIL +7.10.1945• MENLIK ONDŘEJ +1.9.1945• MENZEL KARL HEINZ +18.4.1945• MENTLÍK ALOIS +12.10.1945• MERZ ROBERT +2.9.1945• MEUSCHING HEDVIKA +26.4.1945• MEYER ANTONÍN +22.9.1945• MICHEL VILÉM +2.10.1945• MIELAN ZDISLAV +1.4.1945• MISCHEK MAX +17.8.1945• MITMANN EMMA +5.4.1945• MITWALSKÝ BOHUMIL +17.12.1945• MOASS JOSEF +6.10.1945• MODRITZER ALBÍN +24.3.1945• MORSEKOVÁ GUDRIN +20.4.1945• MOSCH MARTIN +4.9.1945• MOSS JAN +26.9.1945• MÖCKE PAUL +26.4.1945• MÖHINS VILLI +9.1.1945• MÖSTL JAN +1.2.1946• MUHR +1945• MUNK KARL +3.1.1945• MÜLLER ALOIS +6.2.1946• MÜLLER GERT PETER +13.4.1945• MÜLLER HERBERT +12.4.1945• MÜLLER JIŘÍ +4.3.1945• MÜLLER MAX +7.3.1945• MÜLLER VILÉM +14.10.1945• MÜLLEROVÁ +21.3.1945• MÜLLEROVÁ JOSEFA +22.7.1945• MÜLLEROVÁ JOSEFA +22.7.1945• NAZAR ROSA +21.3.1945• NEDOMA FRANTIŠEK +19.10.1945• NEUMAN ALICE +23.2.1945• NEUMANN HORST +18.4.1945• NIEDERMAIER JOSEF +11.5.1946• NIKITIN LUDMILA +3.4.1945• NOVÁČEK JOSEF +26.10.1945• NOWAK MARIE +7.3.1945• NOWOTNY RUDOLF
+25.10.1945• NUSSBAUMOVÁ MILADA +14.11.1946• OLAWSKI PAUL +20.3.1945• OLMANN ADAM +23.11.1945• OPALA PAULINE +5.3.1945• OSSEDOTH ANNA +11.1.1945• OTT ANTONÍN +27.10.1945• PAGACZ ANTONÍN +22.10.1945• PALME ADOLF +28.10.1945• PANSENWANG ERNST +22.3.1945• PARSIEGLA KARL +26.3.1945• PASCH JOSEF +12.2.1945• PATERA ANTONÍN +17.8.1945• PAUL ALBRECHT +29.10.1945• PAULATA RUDOLF +26.9.1945• PAVLÍKOVÁ MARKÉTA +18.10.1945• PECHER FRANTIŠEK +9.8.1945• PECHER JOSEF +4.11.1945• PELLER VÁCLAV +3.10.1945• PALZER ADOLF +15.9.1945• PESCHKA JOSEF +7.8.1945• PESTEL JAN +1.10.1945• PETERMAN JAN +16.10.1945• PETRLE JAN +5.12.1945• PETZOLD ALFRED +28.10.1945• PAUKERT ANTONÍN +14.10.1945• PEUKERT JOSEF +5.11.1945• PFREINER EMIL +3.9.1945• PICKEL JOSEF +9.11.1945• PIECHA GÜNTHER +30.12.1945• PIMPER JOSEF +23.10.1945• PIXA JOSEF +12.2.1945• PLÁNEK RUDOLF +31.10.1945• PLEYER ALOIS +24.8.1945• POHL MARIE +25.2.1945• POWALA GISELA +27.3.1945• PRIBUL ANTON +6.1.1945• PRIBUL FRANTIŠEK +2.2.1946• PRIMUS RUDOLF +2.5.1945• PRUDIC JAN +28.9.1945• PUCHINGER VÁCLAV +21.10.1945• PULS JAN +30.3.1946• PUSCHNER WALTER +24.10.1945• PÜSCHER OSWALD +17.10.1945• PÜTZ ANTONÍN +17.10.1945• RABENECKER JOHANNA +3.2.1945• RATAJ VÁCLAV +7.9.1945• REHM EBERHARD +29.3.1945• REICHTAUER RICHARD +18.6.1945• REINIGER EMILIE +6.1.1945• REITHER IDA +31.3.1945• RETZLAFF GEORG +14.3.1945• REYSSER RUDOLF +30.8.1945• RICKERT FERDINAND +16.9.1945• RICHMANN HEINRICH +26.2.1945• RICHTER LEO +11.9.1945• RISSMANN GUSTAV +27.9.1945• RITLIGER MAX ERVIN +4.11.1945• ROD EMMA +5.4.1945• ROGGMANN GÜNTER +15.3.1945• ROMMERSWIKEL ALBERT +6.4.1945• ROMISCH GUSTAV +10.1.1945• RONGEOVÁ GISELA +20.4.1945• ROSTEK +22.2.1945• ROSTEK PAULINE +28.2.1945• ROSTOCKI ANNA +9.3.1945• ROSTOCKÝ RICHARD +4.8.1945• ROSTOVSKÝ ANTONÍN +9.8.1945• ROTH VILÉM +4.11.1945• ROTHER ANNA +1.3.1945• RÖMINGER VÁCLAV +19.10.1945• RÖSSLER HEŘMAN +10.11.1945• RÖTH MAX +19.5.1945• RUDEK JAN +10.9.1945• RUNGE HARTMUNTH +27.3.1945• RÜCKENSTEINER FRANTIŠEK +11.10.1945• RÜCKERT HELGA +26.3.1945• RUTH JIŘÍ +11.9.1945• RYCHLÍK KARL HEINZ +13.4.1945• SABLA HANS GEORG +8.4.1945• SACK VÁCLAV +2.11.1945• SACKEL ADALBERT +23.10.1945• SAMUEL VÁCLAV +16.8.1945• SCHAMBURGER FRANTIŠEK +21.3.1946• SCHAMMER GÜNTER +26.3.1946• SCHANDA KAREL +20.10.1945• SCHARF GERD +30.3.1945• SCHATZLER KÄTHE +10.3.1945• SCHICKER VÁCLAV +25.10.1945• SCHIDLOVSKÝ AUGUSTA +19.3.1945• SCHIFFEL JAN +25.10.1945• SCHILD ONDŘEJ +18.9.1945• SCHINPKE ERWIN +29.8.1945• SCHIRADO KATHARINA +12.1.1945• SCHIWEG GISELA +11.3.1945• SCHLACHTA JOHANNA +20.4.1945• SCHLAFFER ADALBERT +30.11.1945• SCHLAFFER TOMÁŠ +26.9.1945• SCHLICK ROBERT +25.8.1945• SCHLIMBACH INGRID +10.4.1945• SCHLUMS HEINRICH +14.3.1945• SCHAUS JOSEF +21.9.1945• SCHMELZLEIN VILEM +9.10.1945• SCHMID JAN +29.10.1946• SCHMID VOJTĚCH +19.12.1946• SCHMIDT EMANUEL +8.8.1945• SCHMIDT FRANZ +15.3.1945• SCHMIDT JOSEF +5.4.1946• SCHMIDT PETER +29.3.1945• SCHMIED BERTA +24.2.1945• SCHMIED FRANTIŠEK +13.3.1946• SCHOLZE GUSTAV +15.9.1945• SCHORSEK KARL +20.3.1945• SCHÖBER JOSEF +29.9.1945• SCHÖGER ANTONÍN +27.9.1945• SCHÖNGARTH EDITH +2.4.1945• SCHRAMM ANITA +5.3.1945• SCHRAMM HANNELORE +5.3.1945• SCHREIBER LEONARD +9.9.1945• SCHRIMPEL EMIL +25.8.1945• SCHROMM JINDŘICH +18.8.1945• SCHUBERT BEDŘICH +11.1.1945• SCHUBERT MARITA +13.3.1945• SCHULTESOVÁ ANNA +12.8.1945• SCHUSTER ANNA +5.4.1945• SCHUTT ANTONÍN +15.5.1946• SCHWAB ARNOŠT +28.10.1945• SCHWAB FRANTIŠEK +8.8.1945• SCHWARTZ ANTONÍN +8.10.1945• SCHWARTZ JOSEF +4.9.1945• SCHWARZ JOSEF +10.3.1945• SCHWERDA AUGUSTIN +23.6.1946• SCHWEINEKER JOSEF +25.10.1945• SCHWING ANTONÍN +14.6.1945• SEIFERT EDUARD +7.8.1946• SEKYRA KAREL +3.11.1945• SELINGER PAUL +25.3.1945• SIEGEL ANTONÍN +26.10.1945• SIMON JAN +16.2.1945• SKARVAN RUDOLF +30.10.1945• SLOBODA ERNST +17.2.1945• SLUNÉČKO OTAKAR +28.1.1946• SMETANA ANTONÍN +2.10.1945• SOMMER ANTONÍN +5.11.1945• SOUKUP FRANTIŠEK +24.1.1946• SMUTNÍK ANTONÍN +31.10.1945• SPACEK JOSEFINE +10.3.1945• SPALTA ERNST +31.3.1945• SPEER ELISABETH +21.3.1945• SPRENG KAREL +17.1.1946• SPILLER SIEGFRIED +15.3.1946• SPYRA KAREL +17.6.1946• STADLINGER OTTO +25.10.1945• STEFEL RUDOLF +13.4.1945• STEFEN PETER +11.3.1945• STEINDÖRFER JOSEF +1945• STEINER NORBERT +22.6.19466• STENGEL JOSEF +22.10.1945• STOLBA ANNA +17.3.1945• STRALKE ERVIN +20.10.1945• STRALKE FRANTIŠKA +25.4.1945• STRAUB +22.2.1945• STRNAD JAN +23.9.1945• STRUBL LEO +22.6.1946• STUMPE BARBORA +7.3.1945• STURM WALTER +9.5.1945• SUBÜRGER AUGUSTIN +28.3.1945• SVOBODA HEINZ +27.2.1945• ŠAŠEK BOHUMIL +27.8.1945• TAGMAN ANNA +11.3.1945• TATARCZYK ANNA +26.3.1945• TAUBER ROSWITHA +11.4.1945• TAUBEROVÁ MARIE +9.8.1945• TAUSCHER ENGELBERT +23.10.1945• TAUSCHLER FRANTIŠEK +29.4.1945• TETZELLI EDUARD +26.9.1945• THEILER AUGUST +7.3.1945• THELEN THEODOR +17.8.1945• THIEME ALFRED +4.10.1945• THOMA EMMERICH +16.4.1945• THREIS +10.1.1945• THÜR VÁCLAV +8.6.1946• TICHÝ JOSEF +7.1.1946• TICHÝ RUDOLF +23.10.1915• TILGNER REINHOLD +23.8.1945• TOMM PAULINE +1945• TONDERA MARIANE +8.4.1945• TRÁVNÍČEK MAXMILIAN +17.10.1946• TREML +8.3.1945• TRESKA KAREL +3.9.1945• TRNKA JAROSLAV +2.10.1945• TRÖSCHEL JOSEF +18.8.1945• TSCHANERL JAN +6.8.1945• TURNWALD FRANTIŠEK +31.10.1946• ULLMANN FRANTIŠEK +23.11.1945• ULLMANN RUDOLF +23.11.1945• URBASEK JOSEF +1.2.1946• ÜBERSCHAER KARIN +1.4.1945• VÁVRA JAKUB +23.10.1945• VELÍK RUDOLF +18.8.1945• VELÍŠEK FRANTIŠEK +30.10.1945• VOGEL BERTHA +10.4.1945• VOIGT MAX +20.12.1945• VOIGT WILHELM +4.3.1945• VRBA VÁCLAV +25.3.1946• WAGNER ANDĚLA +28.3.1945• WAGNER BEDŘICH +18.8.1945• WAGNER VÁCLAV +10.9.1945• WAGNER WALTER +21.8.1945• WALLUS OLDŘICH +2.3.1945• WALTER VIKTOR +12.8.1945• WARTHA JAN +16.9.1945• WARTHA PETER +12.2.1945• WAVRECKA DOROTHEA +27.4.1945• WEBER BEDŘICH +30.8.1945• WEIGAND JAN +8.10.1945• WEIGEL FRANTIŠEK +6.10.1945• WEIHS JOSEF +20.9.1945• WEIKERT ANTONÍN +11.8.1945• WEIKERT JOSEF +21.9.1945• WEINFURTER JOSEF +7.8.1946• WEISS ADOLF +1.7.1945• WEISS FRANTIŠEK +13.4.1946• WEISS FRANZ +23.4.1946• WEISZ KAREL +14.9.1945• WENDT WALTER +8.10.1945• WENZEL JOSEF +2.9.1945• WERNER FRANTIŠEK +25.10.1945• WERSCHNIK EDUARD +17.8.1945• WEX JOSEF +10.4.1945• WICKENHAISER MARTIN +1.3.1945• WIDULE EMIL +26.3.1945• WIEDER JINDŘICH +16.8.1945• WIEHLOVÁ MARIE +20.4.1945• WIESNER JOSEF +10.7.1945• WIESNER KURT +13.12.1945• WIESNER RUDOLF +19.11.1945• WIETSCHORKE ANNA +18.2.1945• WILHELM ARNOŠT +13.11.1945• WILHELM KURT +4.1.1946• WIMMER JOSEF +17.9.1945• WINCHA JINDŘICH +1.10.1945• WINDULE MARIE +20.3.1945• WINKLER GERTRUD +6.1.1945• WINZIG JAN +20.6.1945• WIRTH ALOIS +12.9.1945• WITISKO JOSEF +16.10.1945• WITTEMANN KAREL +2.12.1945• WITTICH KLAUS DIETER +21.3.1945• WODĚREK THEODOR +26.8.1945• WOLF MICHAL +21.10.1945•WOLF PAUL +24.4.1945• WOLFF VIKTOR +30.12.1945• WOLFOVÁ KLÁRA +26.4.1945• WOLFRAM HEINZ +24.3.1945• WOLFRAM VILEM +16.9.1945• WOLFHEIM HUGO +26.3.194• WOLLER JOSEF +19.4.1945• WONDROWITZ EVŽEN +26.10.1945• WOZAR MARTIN +9.4.1945• WUCHTERLE ANTONÍN +17.10.1945• WURF JIŘÍ +5.10.1945• WZENTEK MARIE +30.4.1945• ZACHMANN FRIDRICH +18.3.1945• ZAHNER JOSEF +11.8.1945•ZAHNER JOSEF +26.2.1946•ZAHOUT WENZEL +18.2.1945• ZAPLETAL VIKTOR +23.8.1945• ZEDLER AUGUSTE +26.3.1945• ZEIDLER JOHANN +4.1.1945• ZEIDLER JOSEF +16.8.1945• ZETSCHKE WALTER +12.10.1945• ZIEGLER JAN +24.4.1945• ZIMMER FRANTIŠEK +6.11.1945• ZINECKER VÁCLAV +5.8.1945• ZITMANN KAREL +13.9.1945• ZOGLAUER JOSEF +18.8.1945• ZUCKMANTEL HELENE +4.3.1945• ZURECK LUCIA +17.2.1945• ZWINSCHER JULIUS +10.9.1945• SOWIE 6 UNBEKANNTE +1945•
Poznámka:

Na tomto oddělení 77 je pohřbeno celkem 1237 osob, jejichž jména, bez ohledu na národnostní a vojenskou příslušnost byla převzata v abecedním pořádku z databáze CEVH MO ČR.


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-3209-05643
Pomník přidal: Kajuga
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Hřbitov vojáků Rudé armády, Francouzů a Italů

Autor: Kajuga, 23.04.2006
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, vlevo před obřadní síní na Ústředním hřbitově
Nápis:
MÍSTO POSLEDNÍHO ODPOČINKU
PADLÝCH SOVĚTSKÝCH VOJÁKŮ
Poznámka:

Podle CEVH MO ČR jsou na tomto hřbitově pohřbeni níže uvedení padlí: (Rusové, Francouzi, Italové)
CZE-3209-05617č. hrobu 98/64 – I Ivan Marašov
CZE-3209-05618č. hrobu 98/64 – II datum pohřbení 10.3.1945Pavel Ivan Ivanov
CZE-3209-05619č. hrobu 98/64 – III datum pohřbení 10. 3. 1945neznámý ruský vojín / Margehower/
CZE-3209-05620č. hrobu 98/17 – II datum pohřbení 10. 3. 1945neznámý ruský vojín
CZE-3209-05621č. hrobu 98/obv. 50/I datum pohřbení 10. 3. 1945 Mandrič
CZE-3209-05622č. hrobu 98/obv. 50/II Ivan Vasilej
CZE-3209-05623č. hrobu 98/obv. 50/3 Michael Gangase
CZE-3209-05624č. hrobu 97/obv. 50/4 Nikolaj Ragovský
CZE-3209-05625č. hrobu 97/obv. 50/5 Georg Ostropkika
CZE-3209-05626č. hrobu 97/obv. 50/6 neznámý ruský vojín
CZE-3209-05627č. hrobu 97/obv. 54/4 Zencov
CZE-3209-05628č. hrobu 97/obv. 49/1 Petr Batrajov
CZE-3209-05629č. hrobu 97/obv. 49/2 Ivanický
CZE-3209-05630č. hrobu 97/obv. 46 Ivan Gasrilovič Vavriňuk
CZE-3209-05631č. hrobu 97/obv. 48 Grišeň Alexandr Šimonovič
CZE-3209-05632č. hrobu 97/obv. 47 Frolog Michajlovič
CZE-3209-05633č. hrobu 97/obv. 49/3 Vladimír Kurylov, Ivan Baranov
CZE-3209-05634č. hrobu 97/obv. 45 Matěj Saufčuk
CZE-3209-05635č. hrobu 97/obv. 49/5 Viktor Bilanský
CZE-3209-05636č. hrobu 97/obv. 44/1 Štěpán Dechtěrov
CZE-3209-05637č. hrobu 97/obv. 44/2 Ivan Zlobin
CZE-3209-05638č. hrobu 97/obv. 54 Santio Renangolo, Igor Petr Schediljakin
CZE-3209-05639č. hrobu 97/obv. 50 Andree Jairi
CZE-3209-05640č. hrobu 97/obv. 54 Polentaretti
CZE-3209-05641č. hrobu 97/obv. 54 Föltel
CZE-3209-05642č. hrobu 97/obv. 43 Alfréd Lachovski


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován
Toto místo je počítáno jako 26 VPM
Pomník přidal: Kajuga
Doplnění informací: Ing. František Jedlička