Plzeň - město

Americká, Anglické nábřeží, Bendova, Bolevecká, Bolevecká náves, Čechova, Denisovo nábřeží, Domažlická, Doudlevecká, Edvarda Beneše, Habrmannovo náměstí, Hřbitovní, Husova, Chodské náměstí, Jablonského, Jateční, Jiráskovo náměstí, K Hrádku, K pomníku padlých, Kaplířova, Kaštanová, Ke Sv. Jiří, Klatovská třída, Koterovská, Mánesova, Masarykova, Mikulášská, Mikulášském náměstí, Nad Štolou, Nádražní, náměstí Generála Píky, náměstí Karla Panušky, náměstí Milady Horákové, náměstí Míru, náměstí Odboje, náměstí Republiky, náměstí T.G. Masaryka, Nerudova, Palackého, Partyzánská, Plaská, Plzenecká, Plzeňská cesta, Pobřežní ulice, Pod Všemi svatými, Pod Záhorskem, Poděbradova, Poříční, Průmyslová, Resslova, Rokycanská, Rooseveltův most, sady Pětatřicátníků, Sedláčkova, Schwarzova, Skrétova, Slovanská alej, Solní, Stará cesta, Štefánikovo náměstí, Štruncovy sady, Thámova, U Prazdroje, U Vrby, Újezdská, Univerzitní, Vřesinská, Zábělská, Zahradní, Zborovská, Zemědělské náměstí, Zikmunda Wintera, Železniční, nezařazeno

Hrob Josef Aušteda

Autor: Milan Hegner, 08.08.2016
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, Ústřední hřbitov
Nápis:
JOSEF AUŠTEDA
*16.3.1898 +20.9.1969
ÚČASTNÍK RUMBURSKÉ
VZPOURY

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Josef Chládek

Autor: Milan Hegner, 14.08.2016
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
JOSEF CHLÁDEK
KAPITÁN KAPELNÍK PLUKU 35
*19.7.1875 +5.5.1960

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob Josef Lukeš a František Markl

Autor: Milan Hegner, 14.08.2016
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
ZRAZEN - NEZRADIL
PH. Dr. JOSEF LUKEŠ
ŘEDITEL GYMNASIA V PŘIBRAMI
*7. 2. 1893 +21. 6. 1942

FRANTIŠEK MARKL PLUKOVNÍK V.V.
*8.1.1887 +14.1.1956
Poznámka:

Lukeš Josef: *Plzeň, popraven bĕhem heydrichiády v Táboře. Jeho příběh byl inspirací Drdovy povídky Vyšší princip. (zdroj: starokatolici-tabor.wz.cz/heydrichiada/)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hrob voják Pavlík

Autor: Milan Hegner, 14.08.2016
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
Rodina
Josefa
Pavlíka
Poznámka:

foto v uniformě


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Hřbitov Obětí 2. světové války a vojáků Wehrmachtu

Autor: Kajuga, 23.04.2006
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, vpravo asi 100 metrů od krematoria na Ústředním hřbitově
Nápis:
NA TOMTO HŘBITOVĚ ODPOČÍVAJÍ
OBĚTI VÁLKY Z LET 1939 - 1945.
MEZI NIMI 528 NĚMECKÝCH VOJÁKŮ.
VZPOMEŇME NA NĚ A NA OBĚTI
VŠECH VÁLEK
JEJICH OSUD NÁS NABÁDÁ K USMÍŘENÍ

AUF DIESEM FRIEDHOF RUHEN
TOTE DES KRIEGES 1939-1945
DARUNTER 528 DEUTSCHE SOLDATEN
GEDENKET OHRER UND DER OPFER
ALLER KRIEGE IHR SCHICKSAL
MAHNT UNS ZUR VERSÖHNUNG

desky na levé straně od kříže:

IN MEMORIAM
ABLEIDINGER OTTO GEFR. *8.11.1899 +16.3.1945• ALBRECHT ALOIS UFFZ. +4.1945• ALLERMANN GEORG-WILHELM OGEFR. *5.12.1923 +21.4.1945• ALPERS HANS *17.6.1902 +12.5.1945• ANDERS JOHANN OT-M. • ANDERS KARL *2.6.1899 +5.1945• ANGERSTEIN GÜNTHER *14.7.1929 +18.4.1945• ANSORGE HEBERT OVM. *8.7.1927 +17.4.1945• ANTON FRANZ UFFZ. *6.8.1911 +10.4.1945• ARENDS PETER PION. +14.5.1945• ARLT WALTER OGEFR. *20.9.1923 +6.6.1944• ARNDT HILDEGARD FLAKHELFERIN *16.5.1922 +4.1945• AUMER THEODOR UFFZ. *28.10.1922 +4.1945• BACH WILLI GREN. *25.2.1909 +30.5.1943• BAJERSKI LEO PION. 18.8.1907 +2.4.1945• BARKA JOSEF• BAROS ETEL HELFERIN +7.1945• BARWITZKI FRANZ STGEFR. *16.11.1914 +16.6.1945• BAUER ANTON OGEFR. *12.10.1914 +28.12.1942• BAUER ANTONIN OGEFR. • BAUM ALBERT SOLD. *24.9.1907 +4.1945• BAUMANN GERHARD UFFZ. *16.1.1922 +19.4.1945• BAUMER KARL +21.4.1945• BAUMER KARL WM. *5.2.1914 +4.1945• BAX AUGUSTIN UFFZ. • BAYER HERMANN OGEFR. *4.3.1923 +10.5.1944• BECK PIUS GEFR. *4.6.1923 +4.1945• BECKER WILLI UFFZ. +9.1944• BEGLIOZOW NIKOLAJ HPTM. *23.3.1912 +4.1945• BEISTER GUSTAV STFELDW. *16.1.1897 +1945• BENDER WILHELM OGEFR. *6.5.1909 +7.8.1943• BENGSCH IRMGARD HELFERIN *7.11.1925 +4.1945• BENKMANN WALTER HTRFHR. *25.5.1892 +17.7.1945• BENTELE HERBERT KAN. *26.4.1926 +16.12.1944• BERGSLEITNER KARL STGEFR. *7.7.1911 +29.4.1945• BERNDT HERBERT LT. *18.3.1916 +21.5.1945• BIEHLMAIER KARL *3.6.1927 +7.5.1945• BIERINGER AUGUST OGEFR. *26.8.1912 +6.5.1945• BIRGEL KARL UFFZ. *1.12.1919 +24.6.1945• BIRNBAUM PAUL UFFZ. *28.9.1920 +10.9.1944• BITTNER +5.1945• BLAGONSETSCHENSKAJA TATJANA *3.10.1921• BLOHM WILHELM OGEFR. *18.2.1909 +17.3.1945• BOBECK GERHARD OGEFR. *14.12.1921 +6.6.1944• BOCKELMANN WILHELM OGEFR. *15.1.1915 + 22.4.1945• BORNERT KARL KAN. *30.11.1919 +24.2.1941• BONKOWSKI IDA HELFERIN +1945• BORCHERT WERNER GEFR. • BORGHORT WERNER GEFR. +17.4.1945• BORYAK LAJOW OGEFR. * 6.9.1918 +10.1.1945• BRAUN OTTO *3.10.1884 +17.10.1945• BREU FRANZ FELDW. *22.11.1925 +30.4.1945• BRIESCH JOHANN UFFZ. *25.3.1913 +4.1945• BROJA ANTON OB.SCHIRRMSTR. *16.9.1914 +3.5.1944• BRÜNIG PAUL-HEINRICH OGEFR. *5.4.1904 +2.5.1945• BRUMEISSL RUDOLF *28.10.1929 +24.4.1945• BUCHWALD OTTO PION. *9.1.1900 +4.8.1944• BURGER BEDRICH UFFZ. +4.1945• BURGHARDT WILLI SOLD. *2.4.1898 +9.5.1945• CHACHAY WALTER UFFZ. *9.2.1915 +6.6.1944• CHAMSIN JOSEF OBLT. *2.4.1914• CHOMIAK MICHAEL PION. *27.12.1906 +2.5.1945• CZIECIELSKI HELMUT UFFZ. *21.1.1921 +17.4.1945• DACHS JOSEF OGEFR. *17.9.1923 +5.9.1944• DALLINGER SOLD. +4.1945• DAUCHER MICHAEL KAN. *1.9.1918 +2.12.1941• DECEUSTER JOSEPH *1.1.1925 +1.6.1945• DEDERICHS HANS OGEFR. *21.8.1922 +6.6.1944• DEISINGER JOSEF *7.6.1911 +17.4.1945• DELHEY JOSEF OFELDW. *23.12.1916 +1.2.1945• DETTINGER FRITZ OBLT. *15.1.1923 +24.5.1945• DIPPELT KURT SOLD. +4.1945• DISSELHOFF WILHELM –FRIEDR. OGEFR. *29.5.1924 +8.3.1945• DITTMANN FRIT\ UFFZ. *15.2.1902 +17.4.1945• DOLESCHAL JOHANN GREN. * 26.5.1925 +4.1945• DREHER EMIL KAN. *13.5.1920 +2.4.1941• DRESSLER WILHELM INSPEKTOR *20.11.1901 +4.1945• DÜNZL RUPERT ST.ZAHLMSTR. *27.5.1904 +14.8.1944• DUNITZA ERNST *22.4.1907• EBERL HERMINE KR.SCHW. +12.1944• EGGER ANTON GEFR. *11.10.1907 +20.2.1945• EHLERS HEINRICH OGEFR. *23.1.1905 +4.1945• EKARDT WALTER GEFR. *3.5.1926 +17.4.1945• ELEK FERENC *24.8.1927 +17.4.1945• EMMERLING GEORG OGREN. *24.5.1926 +4.4.1945• ENDRES EUGEN SCHTZ. *23.8.1923 +4.1945• ENGELHARDT JOHANN OGEFR. *9.1.1924 +11.3.1945• ENGELKE EDMUND FELDW. *22.1.1918 +21.4.1945• ERFURT ERWIN KAN. *24.9.1927 +4.1945• ERHARDT ERICH OGEFR. • ESCHBACH OTTO UFFZ. *3.8.1920 +13.5.1945• ESSER +11.4.1945• FALK ERICH OGEFR. *25.8.1909 +17.4.1945• FALK ERWIN OGEFR. +17.4.1945• FALTIN HERBERT OGEFR. *23.4.1922 +4.5.1945• FEDTER IRMGARD *22.11.1914 +17.4.1945• FEDTSCHUK LEONID SOLD. *17.6.1917 +4.1945• FIALA FRANZ +8.1945• FICKER MARGOT HELFERIN +4.1945• FILIPP MICHAEL SCHTZ. +4.1945• FISCHER KURT UFFZ. *2.7.1921 +9.5.1945• FLECK JOHANN OGEFR. *27.8.1904 +13.8.1943• FLEISCHMANN GUSTAV WM.D.POL. *21.7.1900 +15.5.1945• FLÜGEL WILHELM OBLT. *13.9.1917 +17.4.1945• FOBER JOHANN UFFZ. *16.11.1890 +9.6.1945• FOLTIN-RUPRECHT AUGUSTIN LT. *25.9.1905 +21.4.1945• FORSTER GEORG KAN. *16.11.1922 +16.12.1944• FRANK FERDINAND FAHR. *12.2.1903 +31.5.1943• FRANKE RUDOLF JÄG. *14.12.1926 +23.6.1945• FRANKE WILLY REV. OBWM. *2.8.1902 +28.3.1945• FREITAG GERHARD OB.ARBFHR. *11.8.1896 +14.5.1945• FRIEDRICH WERNER UFFZ. *1.7.1911 +5.1945• FRIESEN DAVID OT-M. *17.10.1901 +11.8.1945• FRISCH FRANZ GEFR. *9.7.1914 +21.6.1945• FRITZ ROBERT *29.10.1895 +4.1.1945• FROHLICH WENZEL HPTM.D.RES. *8.11.1877 +28.5.1945• FUCHS ERICH +9.5.1945• FUCHS JANOS *10.12.1921 +11.4.1945• GALL GEORG OT-MSTR. *20.4.1895 +20.4.1945• GAWRON JOHANN UFFZ. *3.8.1922 +18.1.1945• GERSPACHER OTTO GEFR. *1.4.1924 +12.3.1945• GINGLINGER AUGUST UFFZ. *11.2.1916 +2.4.1945• GIRRUH BRUNO REIT. *28.7.1907 +10.4.1945• GLIESCHE HANS OGEFR. *17.4.1902 +22.4.1945• GLÜCK KAREL UFFZ. +4.1945• GNAM JOSEF SCHTZ. *12.5.1914 +16.5.1945• GÖHRING HORST UFFZ. *22.6.1922 +24.2.1945• GÖTTMANN PETER OGEFR. *19.8.1904 +19.3.1944• GÖTZE WILLI GEFR. *1.12.1914 +18.3.1945• GOSSLER ERNST UFFZ. *1.1.1903 +8.11.1944• GOTTSCHLING HORST OGEFR. * 18.3.1924 +15.2.1945• GRAF WILHELM UFFZ. *15.7.1920 +27.1.1944• DE GRAMINIERES RENAUT SOLD. *23.9.1919 +4.1945• GREWE WILHELM OBLT. • GRIENAUER KARL UFFZ. *20.11.1920 +24.2.1945• GRIGOLEIT HANS UFFZ. *8.2.1900 +28.4.1945• GROBOSCH EMIL FAHR. *16.8.1905 +15.2.1945• GROSSEK WILHELM GEFR. *29.4.1901 +18.4.1945• GRÜNIG ERNST STGEFR. *18.2.1899 +1945• GÜCK GOTTFRIED UFFZ. *29.6.1923 +16.4.1945• GÜNSTER JOHANN GREN. *12.10.1927 +10.2.1945• GÜNTHER HEINZ-RUDI OGEFR. *26.4.1922 +4.9.1944• GÜNTHER WERNER UFFZ. *16.7.1921 +6.6.1944• GUTE ANDREAS OGEFR. *20.6.1908 +9.5.1945• GUTH KARL WM. HABEL JOHANN +4.1945• HABERLANDER GOTTFRIED *1.10.1905 +5.12.1940• HABLE KARL SCHTZ. *9.5.1910 +22.2.1942• HACK AUGUST WM. *16.8.1915 +29.1.1945• HAEFKER MANFRED OGEFR. *21.2.1923 +6.6.1944• HAMPEL JOHANN GREN. *3.11.1898 +12.1.1946• HANSEN ERNST OGEFR. *14.4.1925 +1945• HARBACH ERNST FELDW. *3.2.1912 +5.12.1940• HARDE FRIEDRICH FELDW. *15.7.1913 +17.4.1945• HARTMANN HILDEBRAND *11.10.1929 +19.5.1946• HASENKOPF ANTON *31.3.1907 +7.7.1946• HASENKOPF ANTON SCHTZ. * 12.11.1907 +7.7.1946• HASSDENTEUFEL JACOB *11.7.1899 +17.4.1945• HAVEKOST WILHELM OGEFR. *24.7.1912 +5.1945• HEFELLNER JOSEF KAN. *27.2.1912 +30.11.1941• HEHAL ANTON GEFR. +4.1945• HEINITZE HELGA FLAKHELFERIN *11.8.1926 +17.4.1945• HEINZ GUSTAV GREN. +4. 1945• HELBIG MAX OGEFR. *22.3.1901 +28.4.1945• HEMKEN HEINRICH STGEFR. *1.8.1907 +15.2.1945• HERBERTH VALENTIN SOLD. *6.4.1908 +17.4.1945• HESSEL ERWIN +4.1945• HESSELBEIN WILHELM FLG. *20.9.1905 +16.3.1945• HILDENBRAND WILHELM GREN. *17.1.1926 +19.4.1945• HIMSEL ANNA LW.-HELFERIN *1.7.1925 +4.1945• HINGLINGER AUGUST UFFZ. *11.6.1916 +2.4.1945• HINTERSEHER OTTO OGEFR. *21.6.1903 +17.4.1945• HINTNER ERNST UFFZ. *2.2.1908 +9.5.1945• HIRSCHBRICH WALTER UFFZ. *26.2.1919 +12.121943• HIRZ RUPERT OGEFR. 9.1.1923 +6.6.1944• HOBR. • HOCHLADER ALOIS SOLD. +17.4.1945• HÖSCHELE CHRISTOPH GREN. +14.5.1945• HOFFMANN KARL GEFR. *4.1.1913 + 1.7.1945• HOLLY ANTON OB.FELDMSTR. *18.9.1906 +17.4.1945• HOLSTE ERNST FELDW. *12.8.1894 +19.4.1945• HOMROCH BERNHARD UFFZ. *11.10.1902 +13.5.1945• HORCHER HEINRICH SCHTZ. *15.4.1910 +18.8.1940• HORVATH GUSTAV SOLD. +4.1945• HOSE HERBERT GEFR. *25.12.1920 +5.12.1940• HOTER HERBERT FELDW. *1.2.1919 +17.4.1945• HUF REINHOLD UFFZ. +4.1945• HUSCHER ERNST +21.6.1945• ILLGEN JOHANNES OBWM. *20.1.1895 +8.5.1945• JACOB ERNA KR.SCHWESTER +23.12.1944• JÄGER GERHARD OGEFR. +4.1945• JÄGERMÜLLER HERMANN GEFR. *5.1.1926 +20.5.1945• JÄGERMÜLLER PAULINE MAR.-HELFERIN *7.4.1923 +4.1945• JÄHNEL HERMANN OGEFR. *27.2.1903 +20.10.1944• JAKOBITSCH FRANZ OGEFR. *18.1.1913• 1.4.1945• JANIEL JOHANN STGEFR. *1.10.1904 +13.5.1945• JANKA SANDOR GEFR. *14.8.1911 +6.1.1945• JANKOWIAK JOSEF OGEFR. *17.3.1918 +21.9.1944• JANZ LOTHAR GREN. *8.7.1926 +7.5.1945• JAROSCHEWSKI GERHARD PION. +12.5.1945• DR. JAUERNIG EMIL +13.6.1945• JOHANN MANFRED GEFR. *3.7.1926 +23.6.1945• JOHN KARL OGEFR. *11.12.1913 +17.4.1945• JONCKEER SEBASTIAN *19.7.1900 +1.6.1945• JOPPEK PAUL OGEFR. *25.1.1917 +6.6.1944• JUDATZ RICHARD OT-M. +4.1.1949• JÜRGENS NIKOLAUS FELDW. *6.3.1898 +24.4.1945• JUHL GERHARD OGEFR. *22.7.1921 +19.2.1945• JURETSCHKE JOHANN STGEFR. *19.1.1919 +16.4.1945• JUST JOSEF GEFR. *23.2.1924 +10.5.1945• KACHL JOHANN FAHR. *28.3.1901 +17.3.1944• KAHLERT MAX GEFR. +4.1945• KALLIES FRANZ OGEFR. *19.6.1910 +18.2.1944• KAMPFF HERMANN VM. *22.5.1927 +17.4.1945• KANNHÄUSER HILDEGARD HELFERIN *21.9.1926• KANTHAK JOHANNES GEFR. *10.3.1907 +4.1945• KARP MAX FELDW. *10.4.1918 +18.3.1945• KARPF IGNAZ STGEFR. *2.3.1900 +25.3.1945• KASCHIN ALEXEJ REIT. +2.1945• KAZIMIR KONRAD *4.9.1887 +2.11.1945• KEIL YVONNE *22.3.1926 +9.6.1945• KELLER KARL OBWM. *30.8.1916 +16.12.1944• KERL HELMUT UFFZ. *8.2.1914 +11.4.1945• KIENLE JULIUS OGEFR. *6.7.1921 +30.4.1945• KIESCHNICK HERBERT GREN. *10.7.1925 +26.2.1945• KINDELBERGER HUGO UFFZ. *10.3.1920 +24.3.1945• KINTSCHER AUGUST SCHTZ. *18.11.1903 +12.5.1945• KINZEK EDMUND OGEFR. *10.7.1923 +6.6.1944• KIRCHINGER GEORG OGEFR. *25.2.1921 +16.6.1945• KIRSCHNER KARL GEFR. *11.3.1909 +24.2.1945• KISTNER WILHELM UFFZ. *17.1.1923 +12.3.1945• KLEIN FERDINAND STGEFR. *9.8.1918 +28.3.1945• KLEINSCHMIDT OTTO OGEFR. *9.10.1924 +17.4.1945• KLEWINGHAUS EBERHARD OGEFR. *24.9.1923 +12.4.1945• KOCH FRIEDRICH GEFR. *11.11.1926 +13.7.1945• KODAK WALTER SOLD. *7.8.1923 +4.1945• KÖHLER HELMUT GREN. *26.10.1911 +11.4.1945• KÖLPIN HANS OBWM. *1.5.1914 +20.3.1945• KÖRNER HORST GEFR. *23.7.1910 +9.4.1945• KÖSTER JOHANNES GEFR. *2.12.1906 +11.7.1945• KOHLMANN GOTTFRIED OB.LT. *26.11.1919 +30.5.1945• KOKOSCHKA ALOIS OGREN. *20.9.1923 + 218.1943• KOLB KARL + 3.3.1945• KOPP IRENE +4.1945• KRESS FRANZ UFFZ. *31.8.1903• KRIEG JOSEF OGEFR. *18.11.1916 +21.4.1945• KRIETE FRITZ OFELDW. *1.4.1915 +27.4.1945• KRIETZ RAIMUND OGEFR. *5.5.1923 +4.1945• KRISTEK ERWIN *20.6.1914 +9.10.1945• KROH HERBERT OGEFR. *3.11.1922 +17.4.1945• KROLL FRITZ STGEFR. *15.10.1919 +16.4.1945• KÜHN ALFRED GEFR. *8.2.1916 +23.12.1942• KÜHN MAX UFFZ. *14.9.1900 +18.7.1944• KÜHNLENZ ERICH KAN. *6.3.1910 +25.3.1945• KUNZE WILHELM UFFZ. *18.4.1898 +12.7.1945• LÄNGFELDER GEORG OGEFR. *3.9.1911 +16.12.1944• LANGE HEINZ FLG. *29.10.1924 +26.12.1942• LANGE HERMANN UFFZ. +12.1945• LANGWIESER JOHANN LT. *24.10.1917 +14.4.1945• LAU ARISTOTELES UFFZ. *17.8.1921 +4.1945• LAUB KARL OGEFR. *28.3.1912 +6.6.1944• LAUT KARL SCHTZ. *30.11.1919 25.4.1942• LAWRENZ IRENE FLAKHELFERIN *29.5.1917 +17.4.1945• LEHMEIER RUDOLF GEFR. *25.8.1925 +11.4.1945• LEICHERT GÜNTHER STGEFR. *21.2.1918 +15.6.1945• LEINWEBER ARNOLD UFFZ. *3.7.1920 +17.4.1943• LENHART MARGIT *24.7.1926 +17.4.1945• LENTGE WERNER STGEFR. *19.12.1920 +17.4.1945• LIEBETRAU ALFRED UFFZ. *14.10.1919 +9.4.1945• LIEBNER KARL FHR. *27.5.1924 +22.3.1945• LIEBNER PAUL KAN. *4.2.1927 +10.7.1945• LIEFEL GEORG +17.4.1945• LINHART RICHARD +18.6.1945• LINK HEINRICH GREN. *11.2.1925 +23.4.1944• LOCHNER FRANZ GEFR. *26.2.1913 +16.12.1944• LOFFLER KARL OGEFR. +4.1945• DR.LOHMANN WALTER OBERST. *31.5.1892 +14.5.1945• LOWEI ANDREAS GEFR. +4.1945• LUMPE THEODOR SCHTZ. *10.12.1910 +29.9.1941• LUTZ HEINRICH UFFZ. *12.11.1905 +17.4.1945• MAASS WILLI OGEFR. *12.2.1898 +4.1945• MACHT OTTO GEFR. *11.12.1911 +16.12.1944• MACKINGER GEORG JÄG. *10.12.1903 +21.4.1945• MAHNE HELMUT REIT. *24.12.1926 +23.5.1945• MAIER OTTO PION. *19.12.1919 +10.6.1945• v. MAJEWSKI GEORG GEN.LT. *30.11.1888 +6.5.1945• MANNHARZ RUDOLF UFFZ. *19.12.1921 +16.3.1945• MARKERT EDITH FLAKHELFERIN *3.8.1926 +20.4.1945• MARKWARTHL ERNTRAUT KR.SCHW. +12.1944• MARTIN ALFRED STGEFR. +12.1944• MARTIYNEK PAUL GEFR. *8.2.1891 +9.1.1945• MARTSCH BRUNO VSTM. *10.11.1895 +18.9.1946• MATKA EMIL GEFR. • MAURER ALB. OGEFR. *19.6.1919• MAURISCHAT PAUL GEFR. *28.8.1909 +22.5.1941• MAY GERHARD OFELDW. *23.12.1890 +8.4.1945• MAYER OTTO OGEFR. *19.12.1919 +10.6.1945• MEIER JOHANN UFFZ. +4.1945• MEISEL KARL-HEINZ *12.9.1928 +1.1945• MEISSNER AUGUST +13.5.1945• MELICHAR EMMA KR.SCHW. +22.12.1944• MERTL JOHANN *24.12.1919 +5.12.1940• MEYER HEINRICH GEFR. *4.8.1919 +6.5.1945• MEYER OSKAR OGEFR. *12.4.1904 +23.11.1944• MICHEL KURT PION. *8.3.1905 +6.5.1945• MIELIMONKA JOHANN FELDW. *15.12.1890 +18.4.1945• MILDE OTTO UFFZ. *29.1.1924 +17.4.1945• MILLER GERTRAUD HELFERIN *16.9.1925 +1.3.1945• MIRBETH MARTIN UFFZ. *11.2.1922 +25.2.1945• MITTERMEIER LUDWIG KAN. *16.8.1908 +16.11.1944• MÖNIG ADOLF KAN. *7.4.1907 +13.1.1940• MÖSSNER GERHARD FHR. *7.12.1927 +16.5.1945• MOFORIN ALEX UFFZ. +4.1945• MONHEIMIUS PAUL OGEFR. *30.8.1903• MORBACHER FRIEDRICH KAN. *15.10.1926 +16.12.1944• MOSSIN NIKOLAJ FRW. *19.7.1918 +17.4.1945• MÜLLER FRANZ GEFR. 23.12.1906 +30.12.1942• MÜLLER JOSEF SOLD. +1945• MÜLLER MARIANNE HELFERIN +4.1945• MÜLLER RUDOLF KAN. *3.2.1914 +17.4.1945• MÜLLER RUDOLF +17.6.1945• MÜLLER WALTER GEFR. *17.8.1921 +26.4.1944• MÜLLNER PAUL OGEFR. *24.6.1910 +4.1945• MUSÄUS ERICH OGEFR. *25.2.1914 +14.2.1945• MUSCHNER ALFRED UFFZ. *22.2.1897 +13.3.1945• MUTZ RUDOLF FHR. *12.3.1920 +7.5.1945• NANKO ALFRED GEFR. *29.9.1898 +24.5.1940• NEES UFFZ. +25.1.1945• NEHER ALBERT KAN. *31.12.1908 +11.9.1940• NEIDEL WILHELM WM. *12.11.1895 +10.5.1945• NEUBACHER WILHELM OGEFR. *23.3.1918 +6.6.1944• NEUKIRCH HERBERT OGEFR. *30.8.1902 +24.10.1945• NEUMANN ALICE KR.SCHW. *2.7.1926 +5.2.1945• NEUMANN JOSEF UFFZ. *11.1.1914 +13.5.1945• NEUMANN PAUL STGEFR. *15.2.1914 +17.3.1945• NIEDENSEN WILHELM• NIEDERLE GÜNTER FELDW. *13.10.1903 +12.5.1945• NIEWILME EWALD• NITSCH RUPERT GEND. OBWM. *26.3.1912 +16.8.1943• NÖLKEN PAUL HPTM. *19.3.1915 +4.4.1945• NÖTZOLD ERICH OGEFR. *10.3.1910 +4.5.1945• NOVARA BRUNO OGEFR. *15.10.1923 +6.6.1944• OBERMÜLLER HELMUT OFELDW. *12.9.1913 +18.1.1945• OBERREIT OTTO +1941• OELTZE WALTER UFFZ. *20.1.1901 +19.4.1945• OSWALD ERWIN KAN. *12.11.1927 +1612.1944• OSWALD HERIBERT JÄG. *22.10.1926 +31.5.1945• PAHL OTTO FELDW. *17.8.1887 +2.5.1945• PAHLKE GERHARD GEFR. *22.9.1924 +27.1.1944• PALDER ADELHEID ST.HELFERIN *22.9.1926 +12.7.1945• PALUSSEK IRMGARD FLAKHELFERIN *21.4.1925 +4.1945• PAUSAR HEINRICH VSTM. *11.8.1884 +18.3.1944• PAVLIK ERNA KR.SCHW. • PENNING KONRAD KAN. *25.2.1927 +23.2.1945• PEPPLER GUSTAV SOLD. • PESCH EHRHARDT AM. *12.1.1927 +26.4.1945• PETERS GÜNTHER UFFZ. *14.5.1914 +21.4.1945• PETROW PAUL *1925 +17.4.1945• PETZON PAUL +4.1945• PFAFF BENEDIKT KAN. *14.10.1909 +16.12.1944• PFAFEL AUGUST FAHR. *23.12.1913 +3.2.1942• PFANDLER EGYDINS OBLT. *17.5.1884 +3.7.1943• PFEIFFER JOSEF *19.12.1896 +16.10.1940• PFEIFFER PETER SOLD. +21.4.1945• PIENDL MAXIMILIAN OGEFR. *28.10.1907 +16.12.1944• PIETSCH OSKAR +11.6.1945• PIONTEK JOHANN JÄG. *26.10.1907 +29.9.1943• PIRL JOHANN GEND.OBWM. *21.1.1891 +17.7.1941• PITNER MARIENE KR.SCHW. +23.12.1944• PLEYER WILHELM OGEFR. *20.10.1906 +20.6.1945• PODLESAK JOHANN KAN. *8.4.1915 +16.12.1944• PÖTZL FRANZ SCHTZ. *28.6.1920 +1.5. 1942• PÖTZL JOSEF OGEFR. *11.10.1907 +17.4.1943• POGORZELSKI WILHELM SCHTZ. *29.10.1906 +21.6.1945• POPPLER GUSTAV SOLD• PORSCHATIS ERICH FELDW. *6.7.1921 +16.10.1944• PRABEL ERHARD +4.1945• PREHN WILLY OGEFR. *17.12.1923 +14.4.1945• PREUL HEINRICH WM. *16.11.1915 +8.5.1945• PREUSS PAUL FLG. *23.12.1896 +1.5.1945• PROCHNOW FRANZ VSTM. *9.11.1883 +25.5.1945• QUICK WILHELM UFFZ. +4.1945• RABENSTEIN ALFRED OGFER. *23.4.1921 + 6.6.1944• RABRODNI VASIL OGEFR. +4.1945• RADIENOV VALENTIN OGEFR. +4.1945• RAKITJANSKI BORIS LT. *13.7.1909 +17.4.1945• RAUCHE FRANZ SCHTZ. *26.7.1902 +9.5.1945• DR. REICH +1945• REICHKENDLER RICHARDD FLG. *6.5.1901• +9.5.1945• REINKE HEINRICH OGEFR. *30.6.1916 +11.6.1943• REISER ROBERT OGEFR. *18.11.1910 +11.5.1945• RICHTER HEINZ KAN. *20.7.1927 +23.6.1945• RICHTER JOSEF *19.1.1916 +5.3.1946• RIEDL OTTO *9.11.1889 +23.10.1945• RIEGEL JOSEF GREN. *16.12.1906 +18.2.1945• RIEGER ALOIS OGEFR. • RIEGLER GEORG KAN. *3.8.1927 +16.12.1944• RIEGLER MICHAEL KAN. *13.2.1903 +2.5.1945• RIEMER ADOLF +20.6.1945• RINDERHAGEN REEMT GEFR. *17.11.1893 +17.4.1945• RITTER KURT OGEFR. *16.5.1923 +7.6.1944• RIXECKER RUDOLF FELDW. *11.11.1916 +16.10.1944• RIZZELO NICOLA REIT. +4.1945• ROBL KARL UFFZ. *20.12.1910 +14.6.1944• RODE ERNST PION. +14.5.1945• RODINOW STEFAN GEFR. *9.12.1894 +16.1.1945• RÖDER HORST GEFR. *1.7.1925 +25.3.1945• RÖGGMANN GÜNTER GREN. *13.7.1924 +15.2.1946• RÖGL VIKTOR OGEFR. +4.1945• RÖHL KLAUS OGEFR. *9.11.1921 +6.6.1944• RÖMERSCHEIDT FRITZ OGEFR. *11.10.1918 +2.8.1948• RÖSELER GERHARD UFFZ. *19.6.1923 +17.4.1945• RÖSNER RUDOLF OGEFR. +4.1945• RÖSSLER THEODOR LT. *10.8.1905 +4.3.1945• ROSCHER HUGO GREN. *14.8.1924 +19.1.1945• ROSKOWSKY FRITZ OGEFR. *8.11.1906 +18.2.1945• ROTH OTMAR SOLD. *17.11.1924 +4.1945• ROTHER HERBERT GEFR. *29.9.1906 +18.4.1945• RÜBARTSCH GERHARD SCHTZ. *20.10.1902 +2.3.1945• RÜGNER WERNER OGEFR. *12.1.1923 +6.6.1944• RUHMICK WILLIBALD OGEFR. +2.1945• SAAR ERNST OGEFR. *3.8.1913 +4.4.1945• SALEK HANS *21.9.1897 +13.3.1946• SAN GIEOGIE KAMIL REIT. *6.2.1912 +4.1945• SANDEL EBERHARD SCHTZ. *26.11.1909 +26.4.1945• SANDERS WILHELM OGEFR. +4.1945• SASSE WILHELM LT. *7.6.1914 +16.1.1945• SCHARF WALTER GREN. *12.3.1927 +31.3.1945• SCHASTOK SYLVESTER GEFR. *31.12.1925 +17.4.1945• SCHAUB HEINRICH FHJ. *14.10.1912 +29.4.1945• SCHAUBSCHLÄGER +1950• SCHEELE HEINZ OGEFR. *12.7.1921 +1944• SCHEIBNER GÜNTHER *5.8.1928 +25.4.1945• SCHEIDER AUGUST OGEFR. +4.1945• SCHERPING FRANZ OGEFR. *31.3.1904 +20.4.1945• SCHEUVEN HUBERTINE FLAKHELFERIN *10.9.1923 +17.4.1945• SCHIEFER STEFAN UFFZ. *1.12.1917 +17.4.1945• SCHIETZOLDT RUDOLF UFFZ. *25.10.1915 +4.1945• SCHILLER WOLFGANG SOLD. *19.11.1927 +25.4.1945• SCHILLING GEORG UFFZ. *9.12.1899 +11.5.1945• SCHINDLER RICHARD• SCHLEYER LEONHARD KAN. *24.10.1924 +16.12.1944• SCHLICKER GERHARD KAN. SCHLÜTERMANN KLARA FLAKHELFERIN *27.10.1922 +17.4.1945• SCHLUSCHE JOSEF OGEFR. *6.3.1902 +11.2.1945• SCHMALENBERG PAUL OGEFR. *3.8.1910 +12.1.1945• SCHMID KARL SOLD. *2.11.1912 +17.4.1945• SCHMIDT AUGUST PION. *22.9.1912 +9.6.1945• SCHMIDT JOHANNES OGEFR. *12.5.1904 +25.3.1945• SCHMIEDEL ROLAND SOLD. *16.11.1919 +24.3.1940• SCHMIT KAREL SOLD. *2.11.1912• SCHNEIDER AUGUST OGEFR. *3.4.1902 +14.4.1945• SCHNEIDER PAUL FELDW. *6.2.1913 +5.5.1945• SCHOLLE ANTON OGEFR. *20.11.1898 +23.11.1944• SCHOLLMEYER ENGELBERT GREN. *10.10.1906 +5.4.1945• SCHREIBER ALFRED UFFZ. *6.7.1904 +17.7.1945• SCHREIBER KARL SOLD. • SCHRÖDER ALBERT MAJOR *14.11.1894 +1.7.1945• SCHUBERT ARMIN UFFZ. *16.11.1911 +26.1.1945• SCHÜTZE MAX OGEFR. +24.4.1945• SCHUKNECHT GERHARD UFFZ. *25.8.1905 +4.1945• SCHUSSER HELMTRAUT KR.SCHW. • SCHWAB ROBERT OGEFR. +4.1945• SCHWÄGER GERHARD SANI. *14.8.1925 +5.1945• SCHWARZ FRITZ UFFZ. *20.3.1923 +8.3.1945• SCHWARZ WALTER GEFR. *21.4.1924 +17.4.1945• SCHWEIKERT KARL OGEFR. *28.8.1921 +29.3.1945• SCHWIEGK PAUL *22.1.1902 +17.4.1945• SCHWIPPE HUBERT SOLD. *26.12.1927 +1945• SEEMANN PAUL *22.1.1902 +17.4.1945• SEIDEL HEINZ AM. *19.6.1927 +17.4.1945• SEILER CARL SONDERFHR. *6.1.1898 +17.4.1945• SEIVERT FRITZ *16.2.1902 +18.4.1940• SELIGER WENZEL UFFZ. *9.12.1888 +3.6.1945• SIEBERT WILHELM GREN. +4.1945• SIMON JAKOB +6.1945• SIMONTOWSKI RUDOLF GREN. *23.11.1909 +1.10.1944• SINGER RUDOLF ING. +13.6.1945• SIWRUK VASIL SOLD. • SKRZIPEK EDUARD HPTM. *26.6.1917 +25.2.1945• SOMMER FRITZ OGEFR. *26.12.1901 +17.4.1945• SPETH GERHARD UFFZ. *29.11.1919 +17.4.1945• STAAT WALTER STGEFR. *22.5.1914 +17.4.1945• STACH +13.6.1945• STASNY WALTER OGEFR. *27.6.1921 +17.4.1945• STEHR FRANZ OGEFR. *6.11.1914 +29.6.1945• STEINHAUSER HANS GEFR. *11.3.1907 +9.2.1945• STELLMACH HERBERT OBWM. *26.1.1912 +13.5.1945• STELZER WALTER UFFZ. *16.9.1923 +9.4.1945• STOCKER FRIEDRICH OGEFR. *28.4.1903 +4.1945• STOCKMANN PHILIPP OGEFR. *3.10.1910 +1945• STOPPA GUSTAV JÄG. *16.2.1907 +31.5.1945• STRAUB LUDWIG OGEFR. *8.1.1899 +15.2.1945• STROHBACH RICHARD VSTM. *19.9.1894 +3.1.1950• STÜRZL RUDOLF OGEFR. *4.8.1921 +14.9.1944• STUMPF ANNA HILFSSCHW. *25.5.1921 +28.6.1945• STUMPFL ADOLF OGEFR. *18.5.1923 +30.3.1945• STURMANN ANTON FELDW. *3.11.1912 +4.1945• STUWE ERICH UFFZ. *3.8.1924 +31.3.1945• SUBKE HERMANN LT. *9.11.1909 +25.4.1945• SZEMELIKA FRANZ FUNK. *2.4.1904 +13.6.1942• TERMIN ADOLF VSTM. *26.4.1900 +23.2.1945• THEIN FRITZ OGEFR. *16.12.1923 +9.3.1945• THEISSEN JOSEF STGEFR. +19.4.1945• THEUER KARL UFFZ. *13.12.1899 +4.1945• THOMÄ HELMUT FLG. *4.7.1927 +6.4.1945• THON FRIEDA DRK-SCHW. *3.12.1925 +20.12.1944• THUMSER JAN +11.6.1945• TIMM HANS OGEFR. *7.6.1924 +18.6.1945• TIPPELT KURT SOLD. *26.12.1925 +17.4.1945• TOTH PAUL *13.1.1927 +17.4.1945• TRESS GEORG GEFR. *24.10.1898 +23.4.1945• TRIMPERT WALDEMAR UFFZ. • TROKA JOSEF GEND.-OBWM. • TROPARTZ WILHELM MTR. *27.1.1902 +6.4.1945• TSCHAPLINSKI LEONID FRW. *27.12.1918 +20.4.1945• UNGERING KARL-HEINZ OGEFR. *15.12.1922 +6.6.1944• URBASSEK JOSEF OB.ZAHLMSTR. *9.9.1884 +1.2.1946• URBIGKEIT KURT KAN. *8.10.1921 +25.5.1941• VAN DER VEEN AUGUST GREN. *29.4.1896 +17.7.1945• VEJR• VIERTEL FRITZ +7.6.1945• VOGEL +1945• VOIGT WILLI GEFR. *24.2.1903 +3.3.1945• VOLHEIM HUGO *1.4.1904 +26.3.1946• DE VRIES JAN UFFZ. WAGNER HEINRICH KAN. *22.7.1927 +16.12.1944• WAGNER KURT +15.6.1945• WAGNER RUDOLF GREN. *21.11.1894 +5.11.1945• WAKOLBINGER +1945• WALDHAUER FRIEDA FLAKHELFERIN *29.3.1925 +23.5.1945• WALTER BERNHARD VSTM. *19.9.1892 +21.6.1945• WATZEL JAKOB FHR. +3.1945• WEHMEIER AUGUST OB.SCHIRRMSTR. *18.10.1899 +11.9.1943• WEHNER OTTO OGEFR. • WEIGL JOHANN OGEFR. *7.12.1901 +18.5.1945• WEISS STEFAN GEFR. *3.9.1926 +6.4.1945• WENDT IRMGARD KR.SCHW. *8.11.1915 +2.5.1945• WENZEL FRITZ LT. *24.11.1903 +17.4.1945• WERNER ERNST GEFR. +4.1945• WERNER MANFRED GEFR. • WERTH WILHELM UFFZ. *29.5.1902 +4.4.1945• WESER OTTO OGEFR. *19.12.1908 +30.4.1945• WESSELY ROBERT OGEFR. *11.8.1917 +4.1945• WICHMANN HEINRICH UFFZ. *12.5.1923 +17.4.1945• WICHMANN WILHELM OGEFR. *9.1.1903 +4.1945• WIENINGER FRIEDRICH UFFZ. *7.11.1918 +5.8.1941• WIESENBERGER JOHANN JÄG. *8.6.1904 +16.4.1945• WIESER URBAN GEFR. *24.5.1925 +8.2.1945• WILLING ADOLFINE KR.SCHW. *3.6.1900 +17.4.1945• WILMS KAREL OGEFR. *26.9.1919• WINCEK EDMUND OGEFR. *10.7.1923 + 6.6.1944• WINKLER HEINZ OBLT. *28.11.1914 +17.4.1945• WIRIT ALEXANDER OGREN. *6.12.1908 +28.6.1945• WISCHNEWSKY RUTH HELFERIN +4.1945• WOEST ULRICH JÄG. *6.7.1926 +11.12.1944• WONNER MICHAEL SOLD. *10.12.1921 +4.1945• WURTZ JACQUES GEFR. *7.6.1923 +17.8.1945• WUTKE HANS GEFR. *13.12.1920 +4.1945• ZADRAZIL ERNST *30.9.1907 +30.9.1943• ZAMEN MOHAMED OGEFR. +4.1945• ZELONKA IGNAZ SOLD. +17.4.1945• ZEMKE GÜNTER UFFZ. *28.11.1926 +9.5.1945• ZEMLA HERBERT OGEFR. *30.3.1924 +23.4.1945• ZENISCHEK HERMANN *31.12.1879 +9.6.1945• ZETTELMEISL KAREL +14.6.1945• ZETTL ANNA KR.SCHW. +12.1944• ZIETLOW HERBERT OGEFR. * 13.6.1904 +17.4.1945• ZIMMERMANN HELMUT OGEFR. *30.4.1923 +16.12.1944• ZINDEL HERMANN +6.1945• ZITZMANN HELMUTH OSCHTZ. *17.3.1920 +7.6.1942• ZÖLLER GOTTFRIED FLG. +4.1945• ZÖLLNER FRIEDHOLD UFFZ. *24.10.1904 +17.4.1945• ZWICK VINZENZ OGEFR. *1.4.1922 +22.1.1945• ZWIRMANN PAUL SOLD. +21.4.1945• SOWIE VIER UNBEKANNTE DEUTSCHE SOLDATEN

desky na pravé straně od kříže:

IN MEMORIAM

ABERT FRANTIŠEK +3.10.1945• ACKERMANN ADOLF +23.3.1945• ADLER KLAUS +8.3.1945• ALBERT FRANTIŠEK +18.10.1945• ALTMAN ONDŘEJ +27.8.1945• APFELTHALER FRANTIŠEK +19.11.1945• APPEL ANNA +7.3.1945• APPEL ROBERT +11.2.1945• AUGSPURK AUGUSTINE +16.3.1945• AUGUST MARTHA +7.3.1945• AUGUSTIN MARTHA +19.3.1945• BADERSCHNEIDER KAREL +28.8.1945• BARTELMUS WALTER +24.8.1945• BARTUCK PAULINE +13.3.1945• BAUDIS ADOLF +3.10.1945• BAUER ČENĚK +21.9.1945• BAYER JOSEF +10.8.1945• BAYER JINDŘICH +26.9.1945• BAYER KAREL +21.2.1946• BAYER KAŠPAR +18.4.1945• BECK WILHELM +27.3.1945• BECHER ANTONÍN +10.11.1945• BECHTLOFF PETR +16.10.1945• BEDENK JOSEF +21.9.1945• BEGG JINDŘICH +30.3.1945• BEIMES RUDOLF +2.11.1945• BENDA ANNA +13.1.1945• BENISCH ADOLF +27.1.1945• BENISCH VILÉM +23.8.1945• BERNER EDITH +25.3.1945• BÍLEK JOSEF +30.9.1945• BILLIMEK JOSEF +26.10.1945• BLANER ELISABETH +11.4.1945• BLEI JAN +24.9.1945• BLEICHER ERIKA +1.4.1945• BLEIER GISELA +14.4.1945• BOBER KARIN +21.3.1945• BOCK PAVEL +26.11.1945• BOGEVSKÝ ROBERT +11.10.1945• BOJKIEWICZ ŠTĚPÁN +29.10.1945• BONDOVSKI WALTER +28.1.1946• BÖHM ANTONÍN +26.8.1945• BÖHM ERHARD +28.3.1945• BÖHM PAVEL +25.8.1945• BRADE EVA +11.5.1945• BRAUCHTER VOLKMAN +5.4.1945• BRAUN MATĚJ +6.9.1945• BRAUNREITER ALOIS +7.10.1945• BREIT JAN +24.10.1945• BREJCHA ARNOŠT +23.8.1945• BROSSING GERDA +6.3.1945• BROSSING THORSTEN +24.2.1945• BRUCKNER ALOIS +16.9.1945• BRUNO STEFAN +5.8.1945• BRUTSCHEK PAVEL +5.1.1946• BUREŠ ANTONÍN +4.8.1945• BURGHART GABRIELE +19.3.1945• BÜHNER KURT +1.4.1945• BÜNDIG EMMA +2.4.1945• CECH ADOLF +2.5.1945• CIBULKA OTAKAR +2.4.1945• CZEPELAK ALBÍN +5.10.1945• CZERNIK MANFRED +17.4.1945• CZERNAY ALFRED +6.11.1945• ČERNÝ VÁCLAV +24.12.1945• ČURDA KAREL +24.10.1945• DAAKE RUDOLF +20.4.1945• DARDA ELSE +29.3.1945• DEINERT ADOLF +20.8.1945• DEMEL RUDOLF +28.10.1945• DE RITZ ALOIS +21.10.1945• DICKER JAN +26.4.1945• DIEGLER MARIE +3.4.1945• DIENER ADAM +18.9.1945• DIENST ALOIS +1.10.1945• DIETL KAREL +31.10.1945• DITL ANTONÍN +7.11.1945• DITTNER FRANTIŠEK +25.10.1945• DOLNER ANTONÍN +22.9.1945• DONHOF ANTONÍN +13.8.1945• DRESSLER KLAUS PETER +21.4.1945• DROBNEROVÁ ANDĚLA +30.4.1945• DROBNEROVÁ MARTA +24.4.1945• DVOŘÁK FRANTIŠEK +17.11.1945• DVOŘÁK JAN +28.10.1945• EBENDINGER ANNA +25.4.1945• EBENHÖHOVÁ HILDA +11.8.1945• EBERLE JAN +13.11.1945• EBERLE MATĚJ +22.8.1945• ECHEL ADOLF +28.10.1945• EDEL KAREL +23.8.1945• EHRENPFORD ADOLF +27.8.1945• EHRENPFORD GUSTAV +7.8.1945• EILERS ROBERT +10.10.1945• EISELT RICHARD +28.3.1945• ENDERS OSKAR +19.8.1945• ENGEL JAN +9.10.1945• ENGELMANN BERTA +4.3.1945• EXNER +19.2.1945• FAULHAUSER VOJTĚCH +4.11.1945• FEICKER WILLI JOSEF +1945• FEIX FRANTIŠEK +15.10.1945• FEUEREISL MARIE +23.3.1945• FIALA KAREL +14.9.1945• FIALOVÁ +25.4.1945• FIEBIG RAIMUND +30.3.1945• FICHTNER JINDŘICH +1945• FILIP VÁCLAV +15.10.1945• FISCHER CHRISTINE +19.3.1945• FISCHER EDUARD +29.10.1945• FISCHEROVÁ BOŽENA +5.9.1945• FLEISCHMANN KAREL +18.2.1945• FLOSSMANN MARIE +14.2.1945• FORSCHT FERDINAND +4.10.1945• FÖRSTER WILHELM +10.4.1945• FRANK ERVÍN +15.10.1945• FRANK LUDVÍK +4.11.1945• FRANK VÁCLAV +16.9.1945• FRANKE ELISABETH +6.4.1945• FRANTA JAN +16.10.1945• FRANZ JOSEF +6.2.1946• FRITSCH BEDŘICH +1.10.1945• FRITSCH FRANTIŠEK +1945• FRITSCHEROVÁ ANTONIE +18.4.1945• FUCHS JAN +25.4.1945• FULGE PAULINE +20.2.1945• FÜRST JAROSLAV +14.3.1946• GARTNER KLÁRA +8.3.1945• GEBER OTOMAR +2.11.1945• GEIDE WANDA +25.4.1945• GEIER ANTONÍN +23.10.1945• GERSTNER ANTONÍN +25.8.1945• GIBISCH ANTONÍN +28.8.1945• CIBISCH JIŘÍ +29.9.1945• GIESLER MARIE +28.3.1945• GILLERT JINDŘICH +1945• GLAMART GEORG +1945• GLASER EDMUND +17.10.1945• GLÄSSL MAX +12.11.1945• GLOWKA HERRMANN +13.6.1945• GLUTH EMERICH +6.9.1945• GOLL RUDOLF +11.1.1945• GÖBEL KONRAD +1946• GÖPPERT PAVEL +1.6.1946• GÖRNER THEODOR +28.10.1945• GÖTH MATĚJ +3.7.1946• GÖTHERT DIETMAR +1945• GÖTHERT EBERHARD +18.4.1945• GRAF ADOLF +7.10.1945• GRAF JOSEF +7.10.1945• GRASBERGER FERDINAND +23.9.1945• GRECKSCH KARIN BRIGITTE +19.3.1945• GREGOR BEDŘICH +26.9.1945• GROSCHUP HERBERT +18.10.1945• GROSSEK FRANZ +23.4.1945• GROSSMANN CHRISTINE +18.1.1945• GRÖBNER FRANTIŠEK +28.10.1945• GRÖBNER JOSEF +26.10.1945• GRÖGER MARIA +18.4.1945• GRUBER KAREL +4.10.1945• GRUNDMANN KAREL +6.4.1945• GRÜNBERG THEODOR +27.11.1945• GRÜTTNER OTTO +26.3.1945• GÜNTER ARTUR +18.9.1945• GÜNTZEL NORBERT +22.3.1945• HABLA VOJTĚCH +21.3.1946• HAHN FRANTIŠEK +17.11.1945• HAJAKOVA ANNA +21.8.1946• HALLA KAREL +28.8.1946• HAMPL HEŘMAN +3.4.1946• HARTING JAN +31.7.1945• HARTMANN JOHANN +4.1.1945• HARTMANN OTTO +23.10.1945• HARTRAMPF RAINER +24.4.1945• HATSCHKA FRANTIŠEK +7.10.1945• HASSEL JAN +5.9.1945• HASSELBERGER OTTO +11.8.1945• HASSOLD BEDŘICH +19.9.1946• HAUTMANN BEDŘICH +1.8.1946• HEIDEL NORBERT +27.10.1945• HEIDENREICH ANNA +19.3.1945• HEIDLER ANTONÍN +2.8.1946• HEIDLER HERMUNE +4.1.1945• HEIMLER FRANTIŠEK +6.5.1946• HEINLICHOVÁ MARIE +24.4.1945• HEISLER EDUARD +10.9.1945• HELGERT JOSEF +24.1.1946• HELLER JOSEF +23.4.1945• HENKEL WILHELMINE +30.3.1945• HEPTNER WILLI +21.8.1945• HERING JOSEF +22.10.1945• HERRMANN REGINE +1.4.1945• HILDBRANT MARTHA +4.3.1945• HIPPE GISELA +9.3.1945• HIPPELI ALFRED +31.8.1945• HOCHBERGER VOJTĚCH +20.8.1945• HOCHMUTH VÁCLAV +10.9.1945• HODINA JOSEF +2.4.1946• HOFFMANN JULIUS +2.8.1945• HOFFMANN KLAUS +6.4.1945• HOHN ANNA +22.3.1945• HOLIK JAN +17.10.1945• HOLZNER ARNOŠT +23.10.1945• HONAL JIŘÍ +23.10.1945• HOPFE ADOLF +20.10.1945• HORWATH JOSEF +18.10.1945• HOSTALKA JAN +31.10.1945• HUBATSCHEK FRANTIŠEK +20.11.1945• HÜBNER MONIKA +15.4.1945• HÜTTEL JAN +26.10.1945• HVENIG PAUL +4.3.1945• ILLNER JOSEF +13.10.1945• ILLNER WERNER +22.10.1945• JACKEL BEDŘICH +8.9.1945• JAKOBITSCH AUGUST +1.4.1945• JANECEK ALOIS +27.3.1945• JANKOVSKÝ ANTONÍN +3.11.1945• JÄSCHKE HORST +25.3.1945• JEAN KAREL +28.10.1945• JENTSCH MARIE +27.2.1945• JEŘÁBEK HORST +25.3.1945• JEŽEK VÁCLAV +12.4.1945• JÍLEK VÁCLAV +24.5.1945• JIRKA VÁCLAV +27.8.1945• JUNG ANNA +27.2.1945• JUNGBECHER PAVEL +21.8.1945• JUREZEK JOSEF +21.2.1945• KAISER JOSEF +30.12.1945• KAISER ROSEMARIE +19.3.1945• KALESSE MARTHA +11.4.1945• KALUZA KLARA +7.4.1945• KAMES +23.2.1945• KAMRAD FRANTIŠEK +9.9.1945• KAPLER OTTO +6.11.1945• KARIUS CHRISTINE +11.3.1945• KARL FRANTIŠEK +28.8.1945• KARL JIŘÍ +13.10.1945• KASCHMIEDER MAGDALENE +15.3.1945• KÄKEL BRIGITE +11.4.1945• KICHSTEIN JOSEF +23.3.1945• KIRCHMAN BARBORA +25.3.1945• KLEBLE SIEGRID +31.1.1945• KLEIN CHRISTIAN +25.2.1945• KLICHE CHARLOTTE +16.4.1945• KLÍMA VINCENC +14.11.1945• KLINKE CECILIE +11.3.1945• KLINGER ARMAND +25.3.1945• KLINGER OSKAR +23.8.1945• KLUGE MARKÉTA +28.4.1946• KOCH ELISABETH +5.3.1945• KOHLA HEINRICH +11.3.1945• KOLÁŘ JAN +19.8.1945• KOLEDIEJ PAULINE +19.3.1945• KOLEWE ANNA +29.3.1945• KOLMS MANFRED +25.3.1945• KOLODIEL MARIE +25.3.1945• KONOPÍK JIŘÍ +15.10.1945• KONOWAL WOLODIMER +3.4.1945• KONRAD JAKUB +22.10.1945• KONRAD KAZIMÍR +2.11.1945• KONSCHAK URSULA +13.4.1945• KORNDORFER EMIL +16.10.1945• KOSCHNY JIŘÍ +8.9.1945• KOSKY JOHAN• KOVARSCHIK KAREL +18.9.1945• KÖHLEROVÁ MARKÉTA +28.4.1945• KÖNIG JOSEF +26.9.1945• KÖNIG KAREL +6.9.1945• KÖNIG PETR +21.10.1945• KÖRNER BÄRBEL +22.4.1945• KRÁL JOSEF +6.11.1945• KRÁL PETR +14.11.1945• KRÁL VÁCLAV +12.9.1945• KRAMER GERHARDT +9.8.1945• KRANSBERG VIKTOR +24.2.1945• KREML JOSEF +18.6.1945• KREMLICKÁ ANNA +11.2.1945• KRETSCHMER INGRID +25.3.1945• KRIEG THEREZIA +13.3.1945• KRIEGELSTEIN CHRISTA +26.1.1945• KRIPNER VAVŘINEC +13.9.1945• KRISTHARDT ROSWITHA +17.4.1945• KROHA VÁCLAV +22.11.1945• KRÖNER +8.4.1945• KRÜTZNER BENEDIKT +13.9.1945• KRZICH JOSEF +26.9.1945• KŘEMEN VLADIMÍR +2.9.1945• KUBÁT RUDOLF +27.9.1945• KUBE FRIDRICH +4.3.1945• KUČERA VÁCLAV +29.10.1945• KUKSTEIN +1945• KULBE AUGUSTINE +15.3.1945• KULHÁNEK MARGARETE +1.4.1945• KULICH ANNA +25.4.1945• KUPELHUBER FRANTIŠEK +15.10.1945• KÜFFNER ROSEMARIE +9.4.1945• KÜHN INGRID +11.4.1945• KÜHNEL GEORG +9.2.1946• KÜNZEL ROBERT +14.11.1945• KYNAST CHRISTA +28.6.1945• LAMPEL EMANUEL +23.9.1945• LANDSMANN AUGUST +29.3.1945• LANGER HEINRICH +20.3.1945• LANGER HERMAN +22.2.1945• LANGHART ALBERTA +5.4.1945• LANSKI GERTRUD +17.2.1945• LAUBE HANNERLORE +25.3.1945• LAUBER JULIUS +15.10.1945• LAWATSCHEK GABRIELE +5.2.1945• LEISTNER FERDINAND +14.10.1945• LEHMAN MATOUŠ +12.4.1945• LENNER SIGMUND +1945• LERCH AUGUSTIN +7.9.1945• LIBICH WALTER +29.3.1945• LIEBISCH WALFRIED +4.11.1945• LIEBSCH BERNARD +6.4.1945• LINK FRANTIŠEK +12.10.1945• LINKE JAN +6.9.1945• LIPPERT AUGUSTE +18.3.1945• LODE FRIEDHELM +27.3.1945• LORD VILI +25.8.1945• LOTHRING FELIX +22.8.1945• LÖMMERTS MICHAEL +19.3.1945• MAIER MATĚJ +19.9.1945• MANN JOSEF +16.10.1945• MAREK KAREL +12.9.1945• MARGIORI DIETER +2.4.1945• MARSCHAL KATHERINE +20.1.1945• MARTIN FRANTIŠEK +20.10.1945• MASATSCH WALTER +12.8.1946• MASCHEK JOSEF +11.1.1945• MASSFELLER BERNHARD +3.8.1945• MAYER ADOLF +23.9.1945• MAYER BERTA +2.5.1945• MAYER JOSEF +25.10.1945• MAYER KAROLINE +15.2.1945• MAYER ŠTĚPÁN +16.9.1945• MAYER WERNER +9.3.1945• MEHRLE ADOLF +2.11.1945• MEINER BOHUMIL +7.10.1945• MENLIK ONDŘEJ +1.9.1945• MENZEL KARL HEINZ +18.4.1945• MENTLÍK ALOIS +12.10.1945• MERZ ROBERT +2.9.1945• MEUSCHING HEDVIKA +26.4.1945• MEYER ANTONÍN +22.9.1945• MICHEL VILÉM +2.10.1945• MIELAN ZDISLAV +1.4.1945• MISCHEK MAX +17.8.1945• MITMANN EMMA +5.4.1945• MITWALSKÝ BOHUMIL +17.12.1945• MOASS JOSEF +6.10.1945• MODRITZER ALBÍN +24.3.1945• MORSEKOVÁ GUDRIN +20.4.1945• MOSCH MARTIN +4.9.1945• MOSS JAN +26.9.1945• MÖCKE PAUL +26.4.1945• MÖHINS VILLI +9.1.1945• MÖSTL JAN +1.2.1946• MUHR +1945• MUNK KARL +3.1.1945• MÜLLER ALOIS +6.2.1946• MÜLLER GERT PETER +13.4.1945• MÜLLER HERBERT +12.4.1945• MÜLLER JIŘÍ +4.3.1945• MÜLLER MAX +7.3.1945• MÜLLER VILÉM +14.10.1945• MÜLLEROVÁ +21.3.1945• MÜLLEROVÁ JOSEFA +22.7.1945• MÜLLEROVÁ JOSEFA +22.7.1945• NAZAR ROSA +21.3.1945• NEDOMA FRANTIŠEK +19.10.1945• NEUMAN ALICE +23.2.1945• NEUMANN HORST +18.4.1945• NIEDERMAIER JOSEF +11.5.1946• NIKITIN LUDMILA +3.4.1945• NOVÁČEK JOSEF +26.10.1945• NOWAK MARIE +7.3.1945• NOWOTNY RUDOLF
+25.10.1945• NUSSBAUMOVÁ MILADA +14.11.1946• OLAWSKI PAUL +20.3.1945• OLMANN ADAM +23.11.1945• OPALA PAULINE +5.3.1945• OSSEDOTH ANNA +11.1.1945• OTT ANTONÍN +27.10.1945• PAGACZ ANTONÍN +22.10.1945• PALME ADOLF +28.10.1945• PANSENWANG ERNST +22.3.1945• PARSIEGLA KARL +26.3.1945• PASCH JOSEF +12.2.1945• PATERA ANTONÍN +17.8.1945• PAUL ALBRECHT +29.10.1945• PAULATA RUDOLF +26.9.1945• PAVLÍKOVÁ MARKÉTA +18.10.1945• PECHER FRANTIŠEK +9.8.1945• PECHER JOSEF +4.11.1945• PELLER VÁCLAV +3.10.1945• PALZER ADOLF +15.9.1945• PESCHKA JOSEF +7.8.1945• PESTEL JAN +1.10.1945• PETERMAN JAN +16.10.1945• PETRLE JAN +5.12.1945• PETZOLD ALFRED +28.10.1945• PAUKERT ANTONÍN +14.10.1945• PEUKERT JOSEF +5.11.1945• PFREINER EMIL +3.9.1945• PICKEL JOSEF +9.11.1945• PIECHA GÜNTHER +30.12.1945• PIMPER JOSEF +23.10.1945• PIXA JOSEF +12.2.1945• PLÁNEK RUDOLF +31.10.1945• PLEYER ALOIS +24.8.1945• POHL MARIE +25.2.1945• POWALA GISELA +27.3.1945• PRIBUL ANTON +6.1.1945• PRIBUL FRANTIŠEK +2.2.1946• PRIMUS RUDOLF +2.5.1945• PRUDIC JAN +28.9.1945• PUCHINGER VÁCLAV +21.10.1945• PULS JAN +30.3.1946• PUSCHNER WALTER +24.10.1945• PÜSCHER OSWALD +17.10.1945• PÜTZ ANTONÍN +17.10.1945• RABENECKER JOHANNA +3.2.1945• RATAJ VÁCLAV +7.9.1945• REHM EBERHARD +29.3.1945• REICHTAUER RICHARD +18.6.1945• REINIGER EMILIE +6.1.1945• REITHER IDA +31.3.1945• RETZLAFF GEORG +14.3.1945• REYSSER RUDOLF +30.8.1945• RICKERT FERDINAND +16.9.1945• RICHMANN HEINRICH +26.2.1945• RICHTER LEO +11.9.1945• RISSMANN GUSTAV +27.9.1945• RITLIGER MAX ERVIN +4.11.1945• ROD EMMA +5.4.1945• ROGGMANN GÜNTER +15.3.1945• ROMMERSWIKEL ALBERT +6.4.1945• ROMISCH GUSTAV +10.1.1945• RONGEOVÁ GISELA +20.4.1945• ROSTEK +22.2.1945• ROSTEK PAULINE +28.2.1945• ROSTOCKI ANNA +9.3.1945• ROSTOCKÝ RICHARD +4.8.1945• ROSTOVSKÝ ANTONÍN +9.8.1945• ROTH VILÉM +4.11.1945• ROTHER ANNA +1.3.1945• RÖMINGER VÁCLAV +19.10.1945• RÖSSLER HEŘMAN +10.11.1945• RÖTH MAX +19.5.1945• RUDEK JAN +10.9.1945• RUNGE HARTMUNTH +27.3.1945• RÜCKENSTEINER FRANTIŠEK +11.10.1945• RÜCKERT HELGA +26.3.1945• RUTH JIŘÍ +11.9.1945• RYCHLÍK KARL HEINZ +13.4.1945• SABLA HANS GEORG +8.4.1945• SACK VÁCLAV +2.11.1945• SACKEL ADALBERT +23.10.1945• SAMUEL VÁCLAV +16.8.1945• SCHAMBURGER FRANTIŠEK +21.3.1946• SCHAMMER GÜNTER +26.3.1946• SCHANDA KAREL +20.10.1945• SCHARF GERD +30.3.1945• SCHATZLER KÄTHE +10.3.1945• SCHICKER VÁCLAV +25.10.1945• SCHIDLOVSKÝ AUGUSTA +19.3.1945• SCHIFFEL JAN +25.10.1945• SCHILD ONDŘEJ +18.9.1945• SCHINPKE ERWIN +29.8.1945• SCHIRADO KATHARINA +12.1.1945• SCHIWEG GISELA +11.3.1945• SCHLACHTA JOHANNA +20.4.1945• SCHLAFFER ADALBERT +30.11.1945• SCHLAFFER TOMÁŠ +26.9.1945• SCHLICK ROBERT +25.8.1945• SCHLIMBACH INGRID +10.4.1945• SCHLUMS HEINRICH +14.3.1945• SCHAUS JOSEF +21.9.1945• SCHMELZLEIN VILEM +9.10.1945• SCHMID JAN +29.10.1946• SCHMID VOJTĚCH +19.12.1946• SCHMIDT EMANUEL +8.8.1945• SCHMIDT FRANZ +15.3.1945• SCHMIDT JOSEF +5.4.1946• SCHMIDT PETER +29.3.1945• SCHMIED BERTA +24.2.1945• SCHMIED FRANTIŠEK +13.3.1946• SCHOLZE GUSTAV +15.9.1945• SCHORSEK KARL +20.3.1945• SCHÖBER JOSEF +29.9.1945• SCHÖGER ANTONÍN +27.9.1945• SCHÖNGARTH EDITH +2.4.1945• SCHRAMM ANITA +5.3.1945• SCHRAMM HANNELORE +5.3.1945• SCHREIBER LEONARD +9.9.1945• SCHRIMPEL EMIL +25.8.1945• SCHROMM JINDŘICH +18.8.1945• SCHUBERT BEDŘICH +11.1.1945• SCHUBERT MARITA +13.3.1945• SCHULTESOVÁ ANNA +12.8.1945• SCHUSTER ANNA +5.4.1945• SCHUTT ANTONÍN +15.5.1946• SCHWAB ARNOŠT +28.10.1945• SCHWAB FRANTIŠEK +8.8.1945• SCHWARTZ ANTONÍN +8.10.1945• SCHWARTZ JOSEF +4.9.1945• SCHWARZ JOSEF +10.3.1945• SCHWERDA AUGUSTIN +23.6.1946• SCHWEINEKER JOSEF +25.10.1945• SCHWING ANTONÍN +14.6.1945• SEIFERT EDUARD +7.8.1946• SEKYRA KAREL +3.11.1945• SELINGER PAUL +25.3.1945• SIEGEL ANTONÍN +26.10.1945• SIMON JAN +16.2.1945• SKARVAN RUDOLF +30.10.1945• SLOBODA ERNST +17.2.1945• SLUNÉČKO OTAKAR +28.1.1946• SMETANA ANTONÍN +2.10.1945• SOMMER ANTONÍN +5.11.1945• SOUKUP FRANTIŠEK +24.1.1946• SMUTNÍK ANTONÍN +31.10.1945• SPACEK JOSEFINE +10.3.1945• SPALTA ERNST +31.3.1945• SPEER ELISABETH +21.3.1945• SPRENG KAREL +17.1.1946• SPILLER SIEGFRIED +15.3.1946• SPYRA KAREL +17.6.1946• STADLINGER OTTO +25.10.1945• STEFEL RUDOLF +13.4.1945• STEFEN PETER +11.3.1945• STEINDÖRFER JOSEF +1945• STEINER NORBERT +22.6.19466• STENGEL JOSEF +22.10.1945• STOLBA ANNA +17.3.1945• STRALKE ERVIN +20.10.1945• STRALKE FRANTIŠKA +25.4.1945• STRAUB +22.2.1945• STRNAD JAN +23.9.1945• STRUBL LEO +22.6.1946• STUMPE BARBORA +7.3.1945• STURM WALTER +9.5.1945• SUBÜRGER AUGUSTIN +28.3.1945• SVOBODA HEINZ +27.2.1945• ŠAŠEK BOHUMIL +27.8.1945• TAGMAN ANNA +11.3.1945• TATARCZYK ANNA +26.3.1945• TAUBER ROSWITHA +11.4.1945• TAUBEROVÁ MARIE +9.8.1945• TAUSCHER ENGELBERT +23.10.1945• TAUSCHLER FRANTIŠEK +29.4.1945• TETZELLI EDUARD +26.9.1945• THEILER AUGUST +7.3.1945• THELEN THEODOR +17.8.1945• THIEME ALFRED +4.10.1945• THOMA EMMERICH +16.4.1945• THREIS +10.1.1945• THÜR VÁCLAV +8.6.1946• TICHÝ JOSEF +7.1.1946• TICHÝ RUDOLF +23.10.1915• TILGNER REINHOLD +23.8.1945• TOMM PAULINE +1945• TONDERA MARIANE +8.4.1945• TRÁVNÍČEK MAXMILIAN +17.10.1946• TREML +8.3.1945• TRESKA KAREL +3.9.1945• TRNKA JAROSLAV +2.10.1945• TRÖSCHEL JOSEF +18.8.1945• TSCHANERL JAN +6.8.1945• TURNWALD FRANTIŠEK +31.10.1946• ULLMANN FRANTIŠEK +23.11.1945• ULLMANN RUDOLF +23.11.1945• URBASEK JOSEF +1.2.1946• ÜBERSCHAER KARIN +1.4.1945• VÁVRA JAKUB +23.10.1945• VELÍK RUDOLF +18.8.1945• VELÍŠEK FRANTIŠEK +30.10.1945• VOGEL BERTHA +10.4.1945• VOIGT MAX +20.12.1945• VOIGT WILHELM +4.3.1945• VRBA VÁCLAV +25.3.1946• WAGNER ANDĚLA +28.3.1945• WAGNER BEDŘICH +18.8.1945• WAGNER VÁCLAV +10.9.1945• WAGNER WALTER +21.8.1945• WALLUS OLDŘICH +2.3.1945• WALTER VIKTOR +12.8.1945• WARTHA JAN +16.9.1945• WARTHA PETER +12.2.1945• WAVRECKA DOROTHEA +27.4.1945• WEBER BEDŘICH +30.8.1945• WEIGAND JAN +8.10.1945• WEIGEL FRANTIŠEK +6.10.1945• WEIHS JOSEF +20.9.1945• WEIKERT ANTONÍN +11.8.1945• WEIKERT JOSEF +21.9.1945• WEINFURTER JOSEF +7.8.1946• WEISS ADOLF +1.7.1945• WEISS FRANTIŠEK +13.4.1946• WEISS FRANZ +23.4.1946• WEISZ KAREL +14.9.1945• WENDT WALTER +8.10.1945• WENZEL JOSEF +2.9.1945• WERNER FRANTIŠEK +25.10.1945• WERSCHNIK EDUARD +17.8.1945• WEX JOSEF +10.4.1945• WICKENHAISER MARTIN +1.3.1945• WIDULE EMIL +26.3.1945• WIEDER JINDŘICH +16.8.1945• WIEHLOVÁ MARIE +20.4.1945• WIESNER JOSEF +10.7.1945• WIESNER KURT +13.12.1945• WIESNER RUDOLF +19.11.1945• WIETSCHORKE ANNA +18.2.1945• WILHELM ARNOŠT +13.11.1945• WILHELM KURT +4.1.1946• WIMMER JOSEF +17.9.1945• WINCHA JINDŘICH +1.10.1945• WINDULE MARIE +20.3.1945• WINKLER GERTRUD +6.1.1945• WINZIG JAN +20.6.1945• WIRTH ALOIS +12.9.1945• WITISKO JOSEF +16.10.1945• WITTEMANN KAREL +2.12.1945• WITTICH KLAUS DIETER +21.3.1945• WODĚREK THEODOR +26.8.1945• WOLF MICHAL +21.10.1945•WOLF PAUL +24.4.1945• WOLFF VIKTOR +30.12.1945• WOLFOVÁ KLÁRA +26.4.1945• WOLFRAM HEINZ +24.3.1945• WOLFRAM VILEM +16.9.1945• WOLFHEIM HUGO +26.3.194• WOLLER JOSEF +19.4.1945• WONDROWITZ EVŽEN +26.10.1945• WOZAR MARTIN +9.4.1945• WUCHTERLE ANTONÍN +17.10.1945• WURF JIŘÍ +5.10.1945• WZENTEK MARIE +30.4.1945• ZACHMANN FRIDRICH +18.3.1945• ZAHNER JOSEF +11.8.1945•ZAHNER JOSEF +26.2.1946•ZAHOUT WENZEL +18.2.1945• ZAPLETAL VIKTOR +23.8.1945• ZEDLER AUGUSTE +26.3.1945• ZEIDLER JOHANN +4.1.1945• ZEIDLER JOSEF +16.8.1945• ZETSCHKE WALTER +12.10.1945• ZIEGLER JAN +24.4.1945• ZIMMER FRANTIŠEK +6.11.1945• ZINECKER VÁCLAV +5.8.1945• ZITMANN KAREL +13.9.1945• ZOGLAUER JOSEF +18.8.1945• ZUCKMANTEL HELENE +4.3.1945• ZURECK LUCIA +17.2.1945• ZWINSCHER JULIUS +10.9.1945• SOWIE 6 UNBEKANNTE +1945•
Poznámka:

Na tomto oddělení 77 je pohřbeno celkem 1237 osob, jejichž jména, bez ohledu na národnostní a vojenskou příslušnost byla převzata v abecedním pořádku z databáze CEVH MO ČR.


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, CZE-3209-05643
Pomník přidal: Kajuga
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Hřbitov vojáků Rudé armády, Francouzů a Italů

Autor: Kajuga, 23.04.2006
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, vlevo před obřadní síní na Ústředním hřbitově
Nápis:
MÍSTO POSLEDNÍHO ODPOČINKU
PADLÝCH SOVĚTSKÝCH VOJÁKŮ
Poznámka:

Podle CEVH MO ČR jsou na tomto hřbitově pohřbeni níže uvedení padlí: (Rusové, Francouzi, Italové)
CZE-3209-05617č. hrobu 98/64 – I Ivan Marašov
CZE-3209-05618č. hrobu 98/64 – II datum pohřbení 10.3.1945Pavel Ivan Ivanov
CZE-3209-05619č. hrobu 98/64 – III datum pohřbení 10. 3. 1945neznámý ruský vojín / Margehower/
CZE-3209-05620č. hrobu 98/17 – II datum pohřbení 10. 3. 1945neznámý ruský vojín
CZE-3209-05621č. hrobu 98/obv. 50/I datum pohřbení 10. 3. 1945 Mandrič
CZE-3209-05622č. hrobu 98/obv. 50/II Ivan Vasilej
CZE-3209-05623č. hrobu 98/obv. 50/3 Michael Gangase
CZE-3209-05624č. hrobu 97/obv. 50/4 Nikolaj Ragovský
CZE-3209-05625č. hrobu 97/obv. 50/5 Georg Ostropkika
CZE-3209-05626č. hrobu 97/obv. 50/6 neznámý ruský vojín
CZE-3209-05627č. hrobu 97/obv. 54/4 Zencov
CZE-3209-05628č. hrobu 97/obv. 49/1 Petr Batrajov
CZE-3209-05629č. hrobu 97/obv. 49/2 Ivanický
CZE-3209-05630č. hrobu 97/obv. 46 Ivan Gasrilovič Vavriňuk
CZE-3209-05631č. hrobu 97/obv. 48 Grišeň Alexandr Šimonovič
CZE-3209-05632č. hrobu 97/obv. 47 Frolog Michajlovič
CZE-3209-05633č. hrobu 97/obv. 49/3 Vladimír Kurylov, Ivan Baranov
CZE-3209-05634č. hrobu 97/obv. 45 Matěj Saufčuk
CZE-3209-05635č. hrobu 97/obv. 49/5 Viktor Bilanský
CZE-3209-05636č. hrobu 97/obv. 44/1 Štěpán Dechtěrov
CZE-3209-05637č. hrobu 97/obv. 44/2 Ivan Zlobin
CZE-3209-05638č. hrobu 97/obv. 54 Santio Renangolo, Igor Petr Schediljakin
CZE-3209-05639č. hrobu 97/obv. 50 Andree Jairi
CZE-3209-05640č. hrobu 97/obv. 54 Polentaretti
CZE-3209-05641č. hrobu 97/obv. 54 Föltel
CZE-3209-05642č. hrobu 97/obv. 43 Alfréd Lachovski


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován
Toto místo je počítáno jako 26 VPM
Pomník přidal: Kajuga
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Hřbitov Obětí 1. světové války

Autor: Kajuga, 23.04.2006
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, oddělení 100 na Ústředním hřbitově
Nápis:
bez nadpisů
Poznámka:

Na této části hřbitova jsou pochováni vojáci Rakousko-Uherska, Německa, Polska, Itálie a Ruska.
CZE-3209-05213 oddělení 100 obv. 1 Dominiko Cukela
CZE-3209-05214 oddělení 100 obv. 2 Ginoseppe Paiaci
CZE-3209-05215 oddělení 100 obv. 3 Gaspare Balirali
CZE-3209-05216 oddělení 100 obv. 4 Jan Brzdek
CZE-3209-05217 oddělení 100 obv. 5 Nazareno Bartulori
CZE-3209-05218 oddělení 100 obv. 6 Jaroslav Šmůla
CZE-3209-05219 oddělení 100 obv. 7 Adolf Čampulka
CZE-3209-05220 oddělení 100 obv. 8 Václav Strnad
CZE-3209-05221 oddělení 100 obv. 9 Jan Tobisch
CZE-3209-05222 oddělení 100 obv. 10 Jan Heidl
CZE-3209-05223 oddělení 100 obv. 11 Václav Huspek, Bohumil Žížka
CZE-3209-05224 oddělení 100 obv. 12 Natale Citti
CZE-3209-05225 oddělení 100 obv. 13 Václav Příhoda, Josef Denkre
CZE-3209-05226 oddělení 100 obv. 14 Jan Petrásek
CZE-3209-05227 oddělení 100 obv. 15 Václav Holan
CZE-3209-05228 oddělení 100 obv. 16 Emerich Nagy, Giovani Gertelli
CZE-3209-05229 oddělení 100 obv. 17 Josef Průcha
CZE-3209-05230 oddělení 100 obv. 18 Leopold Svoboda
CZE-3209-05231 oddělení 100 obv. 19 Václav Čamrda
CZE-3209-05232 oddělení 100 obv. 20 K. Fleichhacker, Jan Černý
CZE-3209-05233 oddělení 100 obv. 21 Jan Šíma, Josef Dogner
CZE-3209-05234 oddělení 100 obv. 22 Oldřich Květoň, Josef Růžek
CZE-3209-05235 oddělení 100 obv. 23 Jaroslav Rychlík, Josef Bardoun
CZE-3209-05236 oddělení 100 obv. 24 Štěpán Kulisz, Jaroslav Postolka
CZE-3209-05237 vojenské oddělení č. 21 obv. 6 Julius Petřík
CZE-3209-05238 vojenské oddělení č. 21 obv. 7 Janos Kovacz, Josef Válek
CZE-3209-05239 vojenské oddělení č. 21 obv. 8 Josef Kastner, Bohumil Smaha
CZE-3209-05240 vojenské oddělení č. 21 obv. 9 Karel Mráz
CZE-3209-05241 vojenské oddělení č. 21 obv. 10 Jan Ústok, František Šafář
CZE-3209-05242 vojenské oddělení č. 21 obv. 11 Václav Mrzena, Antonín Nagy
CZE-3209-05243 vojenské oddělení č. 21 obv. 12 Josef Tyšer, Jan Oman
CZE-3209-05244 vojenské oddělení č. 21 obv. 13 Michale Turij, Josef Veit
CZE-3209-05245 vojenské oddělení č. 21 obv. 14 Jan Belousov, Matěj Bošek
CZE-3209-05246 vojenské oddělení č. 21 obv. 15 Mato Tovaj, Petr Bittengl
CZE-3209-05247 vojenské oddělení č. 21 obv. 17 Antonín Křížek
CZE-3209-05248 vojenské oddělení č. 21 obv. 18 Josef Vilém, Vojtěch Veverka
CZE-3209-05249 vojenské oddělení č. 21-6-12 Hugo Hellmer, Štěpán Nagy, Leo Ulman
CZE-3209-05250 vojenské oddělení č. 21-6-13 Josef Probst, Václav Soukup, Fr. Wojdytla
CZE-3209-05251 vojenské oddělení č. 21-7-1 Jan Steiner, Jan Berta, Š. Ruzsieerka
CZE-3209-05252 vojenské oddělení č. 21-7-1A F. Feichtinara
CZE-3209-05253 vojenské oddělení č. 21-7-1B Josef Kámen
CZE-3209-05254 vojenské oddělení č. 21-7-2 Vilém Haselberger
CZE-3209-05255 vojenské oddělení č. 21-7-3 Josef Hrdina, Karel Urba, Josef Balogh
CZE-3209-05256 vojenské oddělení č. 21-7-4 Václav Vlk, Pavel Lesko
CZE-3209-05257 vojenské oddělení č. 21-7-5 Karel Bláha, Václav Kozák, Vojtěch Gajdo
CZE-3209-05258 vojenské oddělení č. 21-7-6 Heřman Rieser, Josef Liabsch
CZE-3209-05259 vojenské oddělení č. 21-7-7 Jindřich Spitz, Čeněk Margan
CZE-3209-05260 vojenské oddělení č. 21-7-8 Liprt Becher, Václav Plíhal
CZE-3209-05274 oddělení 100 obv. 25 Václav Lejska
CZE-3209-05275 oddělení 100 obv. 26 Janos Zsalan
CZE-3209-05276 oddělení 100 obv. 27 Jiří Landkamer
CZE-3209-05277 oddělení 100 obv. 28 Václav Straka, Gustav Krützner
CZE-3209-05278 oddělení 100 obv. 29 Frant. Němeček, Filip Adolf
CZE-3209-05279 oddělení 100 obv. 30 Michal Doroban, Jan Mašek
CZE-3209-05280 oddělení 100 obv. 31 Vojtěch Bruč, Antonín Dietsch
CZE-3209-05281 oddělení 100 obv. 32 Gusta Škoda
CZE-3209-05282 oddělení 100 obv. 33 Mario Gantulini
CZE-3209-05283 oddělení 100 obv. 34 Florian Klaminger
CZE-3209-05284 oddělení 100 obv. 35 František Tautz
CZE-3209-05285 oddělení 100 obv. 36 Spechio Pietro
CZE-3209-05286 oddělení 100 obv. 37 Václav Vocásek, Karel Švehla
CZE-3209-05287 oddělení 100 obv. 38 Faradin Nasyrov
CZE-3209-05288 oddělení 100 obv. 39 František Hrdlička, Bedřich Kozák
CZE-3209-05289 oddělení 100 obv. 40 Josef Techl
CZE-3209-05290 oddělení 100 obv. 41 Václav Nový
CZE-3209-05291 oddělení 100 obv. 42 Gabriel Haber
CZE-3209-05292 oddělení 100 obv. 43 Vilém Klement
CZE-3209-05293 oddělení 100 obv. 44 Otakar Roth
CZE-3209-05294 oddělení 100 obv. 45 Ondřej Pölmero
CZE-3209-05295 oddělení 100 obv. 46 Jan Krištof
CZE-3209-05296 oddělení 100 obv. 47 Vasyl Havdio
CZE-3209-05297 oddělení 100 obv. 48 Josef Šolc
CZE-3209-05298 oddělení 100 obv. 49 Alois Bernard
CZE-3209-05299 oddělení 100 obv. 51 Jaroslav Šauberger
CZE-3209-05300 oddělení 100 obv. 54 František Lint
lCZE-3209-05301 oddělení 100 obv. 55 Josef Beneš
CZE-3209-05302 oddělení 100 obv. 56 Karel Závora
CZE-3209-05303 oddělení 100 obv. 57 Antonín Christ
CZE-3209-05304 oddělení 100 obv. 58 Ferdinand Srb
CZE-3209-05305 oddělení 100 obv. 59 Antonín Cír
CZE-3209-05306 oddělení 100 obv. 61 Josef Redlich
CZE-3209-05307 oddělení 100 obv. 62 Jan Helmich
CZE-3209-05308 oddělení 100 obv. 63 Matěj Matuš
CZE-3209-05309 oddělení 100 obv. 64 Nikita Manilenko, Martin Beben, Fedor Skerdanov
CZE-3209-05310 oddělení 100 obv. 65 Jan Brenta, Josef Pinkas, Antonín Šulc
CZE-3209-05311 oddělení 100 obv. 66 Alois Neuman
CZE-3209-05312 oddělení 100 obv. 67 Jan Schreiner, Tomáš Dvořák, Jan Grassl
CZE-3209-05313 oddělení 100 obv. 68 František Brudme, Ant. Pryzman, Mikifora Jeksenze
CZE-3209-05314 oddělení 100 obv. 69 Jakub Istvan, Domin. Tomaseto
CZE-3209-05315 oddělení 100 obv. 70 Gusta Kolb
CZE-3209-05316 oddělení 100 obv. 71 Josef Tejkl
CZE-3209-05317 oddělení 100 obv. 72 Karel Bílek
CZE-3209-05318 oddělení 100 obv. 73 Jaroslav Kolbasa
CZE-3209-05319 oddělení 100 obv. 74 Mitod. Andrejšek
CZE-3209-05320 oddělení 100 obv. 75 Jan Bauer
CZE-3209-05321 oddělení 100 obv. 76 Bened. Zedikola
CZE-3209-05322 oddělení 100 obv. 77 Václav Ticháček
CZE-3209-05323 oddělení 100 obv. 78 Frant. Radvan
CZE-3209-05324 oddělení 100 – 1 Pavel Kreskoczi, Josef Pešek
CZE-3209-05325 oddělení 100 – 2 František Tomasowicz, Alexandr Bolai
CZE-3209-05326 oddělení 100 – 3 Mikuláš Kiss, František Albl
CZE-3209-05327 oddělení 100 – 4 Frant. Silenský, Matěj Harrant
CZE-3209-05328 oddělení 100 – 5 Jan Weitemaisl, Josef Mattas
CZE-3209-05329 oddělení 100 – 6 František Zsirai
CZE-3209-05330 oddělení 100 – 7 Čeněk Liška, Ed. Langaschek
CZE-3209-05331 oddělení 100 - 8B Michal Hrubiak
CZE-3209-05332 oddělení 100 – 8 Česlav Žebřícký, Ondřej Zichernikov
CZE-3209-05333 oddělení 100 – 9 Jan Radouš, Jakub Tomzyk
CZE-3209-05334 oddělení 100 – 10 Josef Raab
CZE-3209-05335 oddělení 100 – 11 Rudolf Kürthy, Michal Rartlyan
CZE-3209-05336 oddělení 100 – 12 Michal Sidlinsky, Marcelo Simonozsi
CZE-3209-05337 oddělení 100 – 13 Stanislav Janoušek
CZE-3209-05338 oddělení 100 – 14 Vincenco Distefano
CZE-3209-05339 oddělení 100 – 15 Pietro Zonka
CZE-3209-05340 oddělení 100 – 16 Vilém Lekal, Tomáš Paleček
CZE-3209-05341 oddělení 100 – 17 Rudolf Plodr, Václav Baxa
CZE-3209-05342 oddělení 100 – 18 Frant. Bittner, Josef Anelt
CZE-3209-05343 oddělení 100 – 19 Karel Fürmosim, Jan Beránek
CZE-3209-05344 oddělení 100 – 20 Štěp. Csongradi
CZE-3209-05345 oddělení 100 – 21 František Janko, Josef Kučera
CZE-3209-05346 oddělení 100 – 22 Josef Köszegi, Čeněk Bogomaletz
CZE-3209-05347 oddělení 100 – 23 Štěp. Baranovski, Bernhard
CZE-3209-05348 oddělení 100 – 24 Josef Varga, Brn. Molendovski
CZE-3209-05349 oddělení 100 – 25 Antonín Knotek, Pavel Sekera, Karel Solnař
CZE-3209-05350 oddělení 100 – 26 Bedřich Zlámal, Gerhard Ilek, Josef Mathes
CZE-3209-05351 oddělení 100 – 27 Richard Güntr, Antonín Němeček, Gyula Kalai
CZE-3209-05352 oddělení 100 – 28 Jan Zavadil, Jan Hummel, Michal Matuszak
CZE-3209-05353 oddělení 100 – 29 Richard Kuneš, Augustin Gaber, Pavel Klapssik, Jan Michalski, Ant. Penkum
CZE-3209-05354 oddělení 100 – 30 Emanuel Babič, Jan Desenský
CZE-3209-05355 oddělení 100 – 30 Thomas Blasko, Štěpán Buzac
CZE-3209-05356 oddělení 100 – 31 Al. Rubaniek, Fr. Kašák
CZE-3209-05357 oddělení 100 – 32 Josef Škarda
CZE-3209-05358 oddělení 100 – 33 Jan Jurčík, J. Procházka
CZE-3209-05359 oddělení 100 – 34 Jan Szowanuk, Václav Kloček
CZE-3209-05360 oddělení 100 – 35 Ant. Hnízdil, Al. Mysza
CZE-3209-05361 oddělení 100 – 36 Al. Florea, Karel Šipla
CZE-3209-05362 oddělení 100 – 37 Michal Mazurek, Filip Samoljov
CZE-3209-05363 oddělení 100 – 38 Jan Hatar
CZE-3209-05364 oddělení 100 – 39 Ondřej Zavada, Alois Wurzel
CZE-3209-05365 oddělení 100 – 40 Giovanni Russe, Petrov Simianer
CZE-3209-05366 oddělení 100 – 41 Karel Zwetter, Fr. Hangler, Antonio Calvo
CZE-3209-05367 oddělení 100 – 42 Flor. Eisser, Frid. Vejskal
CZE-3209-05368 oddělení 100 – 43 Rudolf Rauch, Alex. Sütt, Karel Rappel
CZE-3209-05369 oddělení 100 – 44 Pietro Rozzi, Jan Straka, Martin Kozák, Oskar Luh
CZE-3209-05370 oddělení 100 – 45 Frant. Hrbek, Karl Spangher, Vincenco Giavolino, Jan Votoček, M. Uggowitzer, ...
CZE-3209-05371 oddělení 100 – 46 Hynek Szejko
CZE-3209-05372 oddělení 100 – 47 T. Kruszinovsky
CZE-3209-05373 oddělení 100 – 48 Rud. Uttendorfský, Adam Müller
CZE-3209-05374 oddělení 100 – 49 Jan Mrzeny, Karel Hlavatý
CZE-3209-05375 oddělení 100 – 50
CZE-3209-05376 oddělení 100 – 51 Jones Kujcsar
CZE-3209-05377 oddělení 100 – 52 Jindřich Ott, Jiří Uller
CZE-3209-05378 oddělení 100 – 53 Ant. Kubica
CZE-3209-05379 oddělení 100 – 54 Josef Kripner, Josef Hartl
CZE-3209-05380 oddělení 100 – 55 Ant. Machytka, Jan Csavlek
CZE-3209-05381 oddělení 100 – 56 Jan Leitrmüller, Rudolf Zopf
CZE-3209-05382 oddělení 100 – 57 Alois Janeček, Frant. Kříž
CZE-3209-05383 oddělení 100 – 58 Rud. Schimek, Zoltán Szanyja
CZE-3209-05384 oddělení 100 – 59 Geza Boroš, Anorato Baretti, Stanislav Sajdak
CZE-3209-05385 oddělení 100 – 60 Emerich Nagy
CZE-3209-05386 oddělení 100 – 61 Josef Schmied
CZE-3209-05387 oddělení 100 – 62 Antal Vörös
CZE-3209-05388 oddělení 100 – 63 Petr Sücz
CZE-3209-05389 oddělení 100 – 64 Rajm. Plechasch, Sergej Tartakin, Lukeš Šidko
CZE-3209-05390 oddělení 100 – 65 Simon Fries
CZE-3209-05391 oddělení 100 – 66 Kašpar Shveiger
CZE-3209-05392 oddělení 100 – 67 Josef Janouch
CZE-3209-05393 oddělení 100 – 68 Jan Herndl
CZE-3209-05394 oddělení 100 – 69 Ondřej Münch
CZE-3209-05395 oddělení 100 – 70 Václav Bartoš
CZE-3209-05396 oddělení 100 – 71 Giovany Vincentini, Alois Rjabov
CZE-3209-05397 oddělení 100 – 72 Jan Matusik, Frant. Schorm
CZE-3209-05398 oddělení 100 – 73 Josef Fischer
CZE-3209-05399 oddělení 100 – 74 Jan Hirsch, Štěp. Sadílek
CZE-3209-05400 oddělení 100 – 75 Václav Lep, Pietro Albertini, Jan Hajdů
CZE-3209-05401 oddělení 100 – 76 Ondřej Rakitin, Jan Knopf
CZE-3209-05402 oddělení 100 -77 Josef Pokorný, Josef Kratochvíl
CZE-3209-05403 oddělení 100 -78 Fr. Vtelenský, Karel Burak
CZE-3209-05404 oddělení 100 -79 Ant. Šura, Rudolf Mundl
CZE-3209-05405 oddělení 100 -80 Josef Schusser, Jan Růžička
CZE-3209-05406 oddělení 100 -81 Josef Czintula, Karel Kulda
CZE-3209-05407 oddělení 100 -82 Jan Bidnyk, Frant. Uher
CZE-3209-05408 oddělení 100 -83 Frant. Hladczuk, V. Zdvořan
CZE-3209-05409 oddělení 100 -84 Fedor Paraszuk, Josef Sitte
CZE-3209-05410 oddělení 100 -85 Šuchman
CZE-3209-05411 oddělení 100 -86 Rudolf Wolf, Josef Urzuc
CZE-3209-05412 oddělení 100 -87 Edmund Krešl, Otto Diechstetr
CZE-3209-05413 oddělení 100 -88 F. Saresdi, Jan Pokorný
CZE-3209-05414 oddělení 100 -89 Pavel Kocian, Ant. Sžerbický
CZE-3209-05415 oddělení 100 – 90 Waltr Schulz, Štěpán Szeplösi, Frant. Hauvaun
CZE-3209-05416 oddělení 100 – 91 Frant. Hana
CZE-3209-05417 oddělení 100 – 92 Jan Beneš
CZE-3209-05418 oddělení 100 – 93 Š. Kappelmajer
CZE-3209-05419 oddělení 100 – 94 Josef Suchý
CZE-3209-05420 oddělení 100 – 95 Karel Tvrdek
CZE-3209-05421 oddělení 100 – 96 Michal Vereniuk, Jan Makovička
CZE-3209-05422 oddělení 100 – 97 Stan. Otvinovsky
CZE-3209-05423 oddělení 100 – 98 Josef Havlan, Josef Kozel
CZE-3209-05424 oddělení 100 – 99 Antonín Tomer, Karel Přerost, Václav Kameník
CZE-3209-05425 oddělení 100 – 100 Theo Ostars
CZE-3209-05426 oddělení 100 – 101 Emil Kohlík, Josef Ouřada
CZE-3209-05427 oddělení 100 – 102 Vojtěch Dragos, Jan Miloš
CZE-3209-05428 oddělení 100 – 103 Jan Bohár, Václav Šperl
CZE-3209-05429 oddělení 100 – 104 H. Grecmann
CZE-3209-05430 oddělení 100 – 105 Josef Karba, Emil Eiter
CZE-3209-05431 oddělení 100 – 106 Kašpar Kopacs, Luigi Cabella, Ivan Turinski
CZE-3209-05432 oddělení 100 – 107 Josef Mach, Fr. Balla
CZE-3209-05433 oddělení 100 – 108 Fr. Štika
CZE-3209-05434 oddělení 100 – 109 Pietro Benfati, Václav Straka
CZE-3209-05435 oddělení 100 – 110 Fr. Soladan
CZE-3209-05436 oddělení 100 – 111 Jan Chyle, Michal Chmicl
CZE-3209-05437 oddělení 100 – 112 Václav Král
CZE-3209-05438 oddělení 100 – 113 Janos Huyber, Karel Kreuzer
CZE-3209-05439 oddělení 100 – 114 Josef Farkas, Jan Šendera, Boris Senčenko, Ladislav Divoký
CZE-3209-05440 oddělení 100 – 116 Štěpán Lipov, Josef Spaderna
CZE-3209-05441 oddělení 100 – 117 Anton Kresevič, Fr. Penk
CZE-3209-05442 oddělení 100 – 118 Stajko Szpak, Francesco Carusso
CZE-3209-05443 oddělení 100 – 119 Josef Holota, Jaroslav Baroš, Robert Sohn
CZE-3209-05444 oddělení 100 – 120 Josef Živný
CZE-3209-05445 oddělení 100 – 121 Josef Šelet
CZE-3209-05446 oddělení 100 – 122 H. Ivaniczin, J. Zsurnovski
CZE-3209-05447 oddělení 100 – 123 Jan Grosz, Jan Tvardzyk, Zielonka
CZE-3209-05448 oddělení 100 – 124 Santino Castelli, J. Veselský
CZE-3209-05449 oddělení 100 – 125 Josef Csyc, M. Lukeš
CZE-3209-05450 oddělení 100 – 126 J. Szoboda
CZE-3209-05451 oddělení 100 – 127Matěj Švejda
CZE-3209-05458 oddělení 100 – 128 F. Hirnschal
CZE-3209-05459 oddělení 100 – 129 Al. Pitha, F. Kašpar
CZE-3209-05460 oddělení 100 – 130 D. Klicryk
CZE-3209-05461 oddělení 100 – 131 Václ. Kepl
CZE-3209-05462 oddělení 100 – 132 Dionysius Michelloni
CZE-3209-05463 oddělení 100 – 133 Josef Biczák
CZE-3209-05464 oddělení 100 -134 Josef Hary
CZE-3209-05465 oddělení 100 -135 Al. Keserii, P. Simianer, Jan Bartl, O. Kasperzin
(zdroj CEVH MO ČR)


Centrální evidence válečných hrobů: je evidován, 232
Pomník přidal: Kajuga
Doplnění informací: Ing. František Jedlička

Urna Otto Hinterholzinger

Autor: Milan Hegner, 09.08.2016
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ÚSTŘEDNÍ HŘBITOV
Nápis:
OTTO HINTERHOLZINGER
ŠTÁB. KAPITÁN LETECTVA
*2.8.1916 +25.2.1946
Poznámka:

Havárie letounu C-2 (Arado-96) u Horních Počernic. Společně, s tehdy nadporučíkem, O. Hinterholzingerem zahynul i bývalý válečný letec u RAF poručík Č. Chaloupka. (zdroj: Letecké nehody vojenských strojů České a Československé republiky)


Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka
Doplnění informací: Arno Glaser

Kenotaf František Pelikán

Autor: Milan Hegner, 10.08.2015
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
FRANTIŠEK PELIKÁN
vojín c. a k. pěš.pl.č.35
*1896 +1916

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka

Kenotaf František Follprecht

Autor: Milan Hegner, 17.12.2015
Umístění: Plzeň - město, Rokycanská, ústřední hřbitov
Nápis:
VZDÁLEN VLASTI DOKONČIL NA BOJIŠTI
SVŮJ MLADÝ NADĚJNÝ ŽIVOT NÁŠ
PŘEDRAHÝ SYN A BRATR
FRANTIŠEK FOLLPRECHT
INŽENÝR KAND. A SPOLUMAJITEL REALIT
T.Č. JEDNOROČ. DOBROVOL. ČETAŘ C. A K. PĚŠ. PL. 35, 5. POL. SET.
NARODIL SE 5. ZÁŘÍ 1887 V PLZNI
PADL HRDINNOU SMRTÍ, BYV ZASAŽEN
GRANÁTEM 30. SRPNA 1915 U GLINNY
NA ŘECE STRYPĚ V HALIČI A POCHOVÁN
BYL VE ZLOČŽOWCE.
SPI SLADCE NÁŠ PŘEDRAHÝ FRANTIŠKU
V TÉ DÁLNÉ CIZINĚ!

Centrální evidence válečných hrobů: není evidován
Pomník přidal: Milan Lašťovka