Skupina 79C – seznam osob

Říjen 20, 2013 by · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Skupina 79C – seznam osob
Filed under: Nezařazené 

Jmenný seznam pohřbených vojáků Německé armády

Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96

Odkaz na stránku s detaily místa:

http://www.vets.cz/vpm/14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady/#14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady

skupina 79C

Seznam pohřbených osob sk. 79C (detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=203000, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)

CZE-6203-12436, 79C/255, Rudolf Vogt, CZE-6203-12448, 79C/506, Emil Wacata, CZE-6203-12452, 79C/552, Norman Wade, CZE-6203-12453, 79C/490, Rudolf Wadowski, CZE-6203-12461, 79C/242, Hans-Joachim Wagner, CZE-6203-12467, 79C/533, Julius Waigand, CZE-6203-12477, 79C/523, Philipp Walter, CZE-6203-12492, 79C/454, Bernhard Weber, CZE-6203-12500, 79C/474, Franz Weberndorfer, CZE-6203-12505, 79C/239, Adolf Wegner, CZE-6203-12507, 79C/260, Waldemar Wehner, CZE-6203-12521, 79C/432, Hans Weis, CZE-6203-12555, 79C/256, Fritz Werner, CZE-6203-12564, 79C/216, Wilhelm v.Mesternhagen, CZE-6203-12571, 79C/435, Rudolf Heinrich Wieck, CZE-6203-12584, 79C/21, Paul Hermann Zeissig, CZE-6203-12593, 79C/431, Heinz Wilde, CZE-6203-12618, 79C/21, Herbert Wolf, CZE-6203-12653, 79C/230, Hans Zarisch, CZE-6203-12658, 79C/675, CZE-6203-12673, 79C/460, Franz Zupfer, CZE-6203-12684, 79C/434, Otto Zimmer, CZE-6203-13998, 79C/41, CZE-6203-14017, 79C, Werner Schumann, CZE-6203-14080, 79C, Fritz Sauer, CZE-6203-14246, 79C, Johann Hanich, CZE-6203-14263, 79C, Johannes Naundorf, CZE-6203-14275, 79C, Johann Schilling, CZE-6203-14278, 79C/35,CZE-6203-14293, 79C, Adolf Rudolf Hauke, CZE-6203-14294, 79C, Johann Jinia, CZE-6203-14305, 79C, Karl Leithner, CZE-6203-14309, 79C, Wolfgang Dietrich Wilhelm Schiefelbein, CZE-6203-14317, 79C/37,CZE-6203-14341, 79C, Josef Rintenthaler, CZE-6203-14343, 79C, Richard Reuther, CZE-6203-14345, 79C/39,CZE-6203-14349, 79C, Alois Detter, CZE-6203-14352, 79C, CZE-6203-14357, 79C, Johann Schneider, CZE-6203-14400, 79C, Josef Anton Domin, CZE-6203-14420, 79C, Paul Gustav Lange, CZE-6203-14431, 79C/21, CZE-6203-14433, 79C, Peter Kűller, CZE-6203-14439, 79C, Fritz Gross, CZE-6203-14470, 79C, Wilhelm Lange, CZE-6203-14483, 79C, Paul Hoffmann, CZE-6203-14493, 79C, Gerhard Stephann, CZE-6203-14501, 79C/40, CZE-6203-14506, 79C,  Potry, CZE-6203-14521, 79C, Hebert Gruber, CZE-6203-14525, 79C, Edgar Eugen Műller, CZE-6203-14526, 79C/17, CZE-6203-14531, 79C/9, CZE-6203-14544, 79C, Hugo Leinfelder, CZE-6203-14547, 79C, Josef Nußbaum, CZE-6203-14557, 79C, Otto Grimm, CZE-6203-14589, 79C, Friedrich Hauck, CZE-6203-14605, 79C, Werner Willy Albert Schumacher, CZE-6203-14610, 79C, Otto Sturm, CZE-6203-14615, 79C, Alfred Sellwich, CZE-6203-14628, 79C, Johann Berdel, CZE-6203-14658, 79C, Josef Turba, CZE-6203-14716, 79C/18, CZE-6203-14754, 79C, Franz Erhart, CZE-6203-14767, 79C, Heinrich Kuhl, CZE-6203-14791, 79C, Markus Ruspeckhofer, CZE-6203-14799, 79C, Karl Czepan, CZE-6203-14830, 79C, Fritz Burger, CZE-6203-14831, 79C/21, CZE-6203-14840, 79C, Wilhelm Löb, CZE-6203-14863, 79C, Karl Galwin, CZE-6203-14888, 79C, Emil Lorenz, CZE-6203-14922, 79C, Hubert Pesch, CZE-6203-14949, 79C, Karl Kroll, CZE-6203-14958, 79C/19, CZE-6203-14968, 79C ,Hans Joachim Ulrich, CZE-6203-14970, 79C, Michael Maier, CZE-6203-14971, 79C, Alfred Schneider, CZE-6203-14983, 79C, Erna Graetz, CZE-6203-15000, 79C, Heinrich Memmert, CZE-6203-15031, 79C, Stefan Czigalski, CZE-6203-15032, 79C/8, CZE-6203-15035, 79C, Erwin Josifek, CZE-6203-15055, 79C, Heinrich Jostschulte, CZE-6203-15061, 79C, Jahja Pagiroff, CZE-6203-15065, 79C, Paul Kassner, CZE-6203-15069, 79C, Friedrich Fritz, CZE-6203-15077, 79C, Robert Böhm, CZE-6203-15080, 79C, Werner Meinhardt, CZE-6203-15094, 79C, Friedrich Kaufmann, CZE-6203-15101, 79C, Helmut Schulze, CZE-6203-15103, 79C, Wolf Dietrich Streitenfels, CZE-6203-15105, 79C, Eberhardt Lorenz, CZE-6203-15107, 79C, Bruno Pusch, CZE-6203-15120, 79C, Hans Bischoff, CZE-6203-15136, 79C, Alfred Hesse, CZE-6203-15162, 79C, Heinrich Linpka, CZE-6203-15165, 79C, Alois Herzog, CZE-6203-15187, 79C, Heinz-Otto Kloppert, CZE-6203-15212, 79C/10, CZE-6203-15218, 79C, Manfred Schneller, CZE-6203-15226, 79C, Karl Rimmelspacher, CZE-6203-15235, 79C, Erich Műller, CZE-6203-15237, 79C, Otto Ehninger, CZE-6203-15287, 79C/7, CZE-6203-15291, 79C, Johann Lipetzki, CZE-6203-15297, 79C, Heinz Bruckhoff, CZE-6203-15310, 79C/21, CZE-6203-15312, 79C, Heinrich Tingelhoff, CZE-6203-15340, 79C/3, CZE-6203-15345, 79C, Hermann Gut, CZE-6203-15346, 79C, Franz Pertoll, CZE-6203-15373, 79C, Wilhelm Hella, CZE-6203-15385, 79C, Adolf Meinlschmidt, CZE-6203-15395, 79C, Paul Peschel, CZE-6203-15416, 79C, Ernst Schifferings, CZE-6203-15420, 79C, Karl Gersdorf, CZE-6203-15458, 79C, Hermann Stöcker, CZE-6203-15474, 79C, Peter Dahmen, CZE-6203-15475, 79C, Heinrich Schmitz, CZE-6203-15476, 79C, Xaver Franz Stettberger, CZE-6203-15482, 79C, Otto Meißner, CZE-6203-15494, 79C, Albert Eggersglus, CZE-6203-15500, 79C, Heinz Kippenhahn, CZE-6203-15506, 79C, Kurt Draeger, CZE-6203-15509, 79C, Helmut Fiebiger, CZE-6203-15519, 79C, Alois Kagerer, CZE-6203-15522, 79C, Hans Döhler, CZE-6203-15526, 79C, Edmund Klos, CZE-6203-15533, 79C/15, CZE-6203-15549, 79C, Erich Papenberg, CZE-6203-15558, 79C, Georg Schulze, CZE-6203-15611, 79C, Kurt Karl Milowsky, CZE-6203-15642, 79C, Albert Jost, CZE-6203-15666, 79C/43, CZE-6203-15667, 79C, Rudolf Sperlihg, CZE-6203-15704, 79C/4, CZE-6203-15706, 79C, Hans Brand, CZE-6203-15721, 79C, Otto Nickel, CZE-6203-15730, 79C, Heinrich Gosejohann, CZE-6203-15737, 79C, Werner Fritz Heinz Köhler, CZE-6203-15741, 79C, Erich Hermann Heinrich Linnemann, CZE-6203-15745, 79C/38, CZE-6203-15811, 79C/11, CZE-6203-15853, 79C, Richard Krause, CZE-6203-15879, 79C, Albert Becki, CZE-6203-15889, 79C/20, CZE-6203-15902, 79C,  Oszlamji, CZE-6203-15907, 79C, Anton Pawelczik, CZE-6203-15925, 79C, Hermann Hugo Alfred Hesler, CZE-6203-15961, 79C, Paul Krűgler, CZE-6203-15970, 79C, Paul Kempe, CZE-6203-15979, 79C, Joseph Kehl, CZE-6203-16010, 79C, Anton Mosler, CZE-6203-16022, 79C, Hugo Schrammek, CZE-6203-16029, 79C/42, CZE-6203-16075, 79C, Peter Scholer, CZE-6203-16080, 79C, Alfons Exner, CZE-6203-16082, 79C, Horst Paul Riedel, CZE-6203-16087, 79C/36, CZE-6203-16102, 79C, Franz Rienesl, CZE-6203-16105, 79C, Alfons Keel, CZE-6203-16110, 79C/33, CZE-6203-16111, 79C, CZE-6203-16123, 79C, Johann Schell, CZE-6203-16132, 79C, Ivan Malcov, CZE-6203-16134, 79C, Alfred Schäbitz, CZE-6203-16161, 79C, Hermann Koch, CZE-6203-16192, 79C, Juso Muric, CZE-6203-16217, 79C/6, CZE-6203-16246, 79C, Alfred Schardt, CZE-6203-16267, 79C, Werner Niemayer, CZE-6203-16323, 79C/53, CZE-6203-16337, 79C, Friedrich Műller, CZE-6203-16340, 79C/12, CZE-6203-16383, 79C, Heinrich Fischer, CZE-6203-16385, 79C, Herbert Lindner, CZE-6203-16414, 79C, Fritz Karl Paul Willi Biermann, CZE-6203-16432, 79C, Karl Galwin, CZE-6203-16434, 79C, Helmut Albert Grimme, CZE-6203-16443, 79C, Martin Mancke, CZE-6203-16444, 79C, Herbert Matteschka, CZE-6203-16447, 79C, Hermann Alois Fridrich, CZE-6203-16477, 79C, Peter Hagenach, CZE-6203-16495, 79C, Heinrich Anton Kromm, CZE-6203-16532, 79C, Emil Tessmer, CZE-6203-16535, 79C, Emmerich Trittner, CZE-6203-16614, 79C/21, CZE-6203-16634, 79C,  Salvater, CZE-6203-16662, 79C/48, CZE-6203-16696, 79C, Erich Karl/Dr Gierth, CZE-6203-16705, 79C, Wilhelm Gritzam, CZE-6203-16716, 79C/44, CZE-6203-16728, 79C, Stephan Teusch, CZE-6203-16739, 79C, Otto Lang, CZE-6203-16789, 79C/34, CZE-6203-16793, 79C, Fritz Műller, CZE-6203-16816, 79C/45, CZE-6203-16828, 79C, Franz Genz, CZE-6203-16840, 79C, Eduard Rundsank, CZE-6203-16916, 79C, Kurt Hűbler, CZE-6203-16938, 79C, Wilhelm Lange, CZE-6203-16944, 79C, Hermann Krűtzmann, CZE-6203-16952, 79C, August Lepik, CZE-6203-16953, 79C, Karl Poistrup, CZE-6203-16963, 79C, Alois Benek, CZE-6203-16969, 79C, Wilhelm Reinműller, CZE-6203-16978, 79C, Heinz Lövenich, CZE-6203-16988, 79C, Alfred Buchmann, CZE-6203-16991, 79C, Karl Kunert, CZE-6203-16995, 79C, Rudolf Lehmann, CZE-6203-17000, 79C, Fritz Feodor Grabley, CZE-6203-17021, 79C, Josef Michalcsyk, CZE-6203-17053, 79C, Johannes Max Tafelmeier, CZE-6203-17056, 79C, Erich Schröter, CZE-6203-17062, 79C, Erich Heinrich Ruddeck, CZE-6203-17067, 79C, Hermann Pfrengle, CZE-6203-17117, 79C, Alois Stanzel, CZE-6203-17123, 79C, Johann Kubsch, CZE-6203-17131, 79C, Josef Temme, CZE-6203-17137, 79C, Karl Schröder, CZE-6203-17150, 79C, Walter Rippl, CZE-6203-17162, 79C, Wilhelm Erich Friedrich Metzing, CZE-6203-17173, 79C, Friedrich Erich Walter Leyer, CZE-6203-17185, 79C, Heinrich Sondekamp, CZE-6203-17217, 79C, Josef Kauer, CZE-6203-17219, 79C, Oskar Grossmann, CZE-6203-17239, 79C, Josef König, CZE-6203-17243, 79C, Sebastian Hubert, CZE-6203-17245, 79C, Walter Nieradzik, CZE-6203-17246, 79C, Gerhard Opitz, CZE-6203-17259, 79C, August Gander, CZE-6203-17275, 79C/16, CZE-6203-17281, 79C, Franz Prűller, CZE-6203-17290, 79C, Wilhelm Handl, CZE-6203-17296, 79C, Ludwig Krause, CZE-6203-17313, 79C, Andre Lsilowanka, CZE-6203-17628, 79C, Janos Toth, CZE-6203-27795, 79C/240, Hans Albert, CZE-6203-27834, 79C/222, Karl Richard Ansorge, CZE-6203-27871, 79C/512, Johannes Baake, CZE-6203-27880, 79C/55, CZE-6203-32449, 79C/21, CZE-6203-32458, 79C/46, CZE-6203-37464, 79C/223, CZE-6203-37465, 79C/409, CZE-6203-37466, 79C/410, CZE-6203-37467, 79C/411, CZE-6203-37468, 79C/412, CZE-6203-37469, 79C/413, CZE-6203-37470, 79C/414, CZE-6203-37471, 79C/415, CZE-6203-37472, 79C/416, CZE-6203-37473, 79C/417, CZE-6203-37474, 79C/418, CZE-6203-37475, 79C/419, CZE-6203-37476, 79C/420, CZE-6203-37478, 79C/421, CZE-6203-37479, 79C/422, CZE-6203-37480, 79C/517, CZE-6203-37481, 79C/567

CZE-6203-37765 Šest pamětních desek obdélných na výšku, pokovených, šedých, s černým rytým písmem, umístěných na žulových podstavcích. Text: Unter den unbekannten toten dieses grabfeldes ruhen. Mezi neznámými mrtvými v tomto hřbitovním poli odpočívají (seznam jmen, níže uvedených podrobně). (Hrobové pole 79 C) Uvedeno na adrese: http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-hrobu-ci-mista?id=1783078

August Abend, Obergefreiter, *10.9.1902 Mimmenhausen, +?.4.1945 Vysoké Mýto, Otto Adam, Stabsgefreiter, *29.10.1897 Hanburg, +2.4.1945 Mokré Lazce, Detlef Hermann Ahlers, Unteroffizier, *9.6.1912 Bremen, +28.6.1944 Zlaté Hory, Heinz Achenbach, Hauptmann, *28.11.1917 Oldenburg, +6.5.1945 Rýmařov, Karel Alehhern, *24.5.1897, +28.4.1945, Friedrich Amft, Oberleutnant, *13.3.1909 Kohlendorf, +23.3.1945 Zottig, Gerhard Karl Anlauf, *11.3.1927 Weißenfels, +19.4.1945, Hans Kurt Georg Arndt, Stabsfeldwebel, *30.11.1905 Berlin, +29.1.1945 Svitavy, Josef Arndt, Grenadier, *26.9.1903 Kasimir, +20.4.1945 Smolkov, Hermann Josef Arzdorf, Unteroffizier, *10.1.1918 Zülpich, +18.3.1945 Dtsch. Rasselwitz, Thomas Auer, Unteroffizier, *24.1.1918 Hüttendorf, +29.4.1945, Sepp Augustin, +18.4.1945 Břeclav, Erich Baburek, Grenadier, *9.2.1925 Sitzmanns, +?.4.1945 Břeclav, Reinhard Backhoff, Polizei-Wachtmeister, *4.4.1901 Bremen, +12.4.1945 Moravská Nová Ves, Ernst Alex Bachmann, HauptFeldwebel, *15.10.1899 Zwickau, +8.5.1945 Trutnov, Josef Bachmeier, Grenadier, *27.7.1901 München, +18.2.1945 Schneidenburg, Heinz Ernst Baier, Unterscharführer, +12.5.1945 Náchod, Ernst Bauer, Obergefreiter, +26.4.1945, Siegfried Bauer, *21.1.1925, +21.1.1945, Willi Baumann, Gefreiter, *2.41916 Viernau, +1.5.1945, Rudolf Baumgärtel, Grenadier, *6.7.1906 Kraftsdorf, +4.6.1945 Litomyšl, Josef Baunach, Polizei-Wachtmeister, *26.11.1905 Franfurkt am Main, +?.4.1945 Břeclav, Johann Ludwig Bauriedl, Gefreiter, *10.12.1927 Eslarn, +19.2.1945 Svitavy, Otto Bausch, *21.6.1894, +14.5.1945, Alfred Beer, Unteroffizier, *11.12.1908 Brieg, +30.6.1944 Res. Laz. Zuckmantel, Heinz Beermann, Obergefreiter, *8.4.1920 Magdeburg, +2.5.1945 Trübau, Fritz Behrend, *1909, +9.5.1945, Erwin Behrendt, Kanonier, *2.4.1910 Frankfurt, +?.4.1945 Moravský Beroun, Günther Bechinie, Leutnant, *16.2.1917 Praha, +3.4.1945 Jeseník, Georg Bechmann, Obergefreiter, *23.6.1914 Melsungen, +?.3.1945 Ratiboř, Erich Beier, Gefreiter, *21.5.1925 Bönen, +27.4.1945 Riesengebirge, Johann Beier, Obergefreiter, *22.3.1911 München, +22.6.1944 Schönberg, Wilhelm Gustav Beiner, Gefreiter, *26.4.1921 Wüsten, +?.2.1945 Sudetenland, Herbert Berang, Gefreiter, *8.3.1925, +4.5.1945 Litomyšl, Peter Berg, Unteroffizier, *31.10.1920 Weiler, +16.5.1945 Česká Třebová, Erich Berger, +7.8.1944, Oden Berger, +23.5.1945, Georg Oskar Berndt, Obergefreiter, *26.1.1894 Grünlichtenberg, +10.5.1945 Hohenmauth, Carl Wilhelm Bernhard, Obergefreiter, *10.8.1909 Veckerhagen, +7.6.1945 Hohenmauth, Erwin Bessey, Unteroffizier, *1.12.1920 Gärtringen, +28.3.1945, Heinrich Beyer, Unteroffizier, *20.3.1918 Rotenwald, +1.3.1944 Břeclav, Johann Hans Bieber, Unteroffizier, *25.8.1922 Goldbach, +25.4.1945 Břeclav, Heinrich Biemer, Obergefreiter, *30.11.1923 Allendorf, +19.4.1945 Grätz, Friedrich Bildstein, Unteroffizier, *7.7.1900 Mannheim, +8.4.1945 Svitavy, Anton Blaha, *16.12.1901 Gibacht, +18.2.1945 Ratiboř, Jaroslav Blamuschak, +9.4.1945, Manfred Paul Adolf Otto Boge, Volkssturmmann, *24.12.1904 Breslau, +11.5.1945 Jičín, Geza Bognat, +15.4.1945, Karl Bohnenberger, Stabsfeldwebel, *12.2.1915 Pforzheim, +30.4.1945 Turnov, August Bohr, *18.10.1925 Laufersweiler, +6.5.1945 Turnov, August Ludwig Bonin, Obergefreiter, *27.4.1905 Grünhirsch, +7.5.1945 Profsnitz, Konrad Albert Bornberg, Unterfeldwebel, *31.3.1899 Dortmund-Arnsberg, +18.3.1945 Glemkau, Max Bothe, Major, *2.3.1896 Cosel, +9.5.1945, Robert Wilhelm August Bothe, Obergefreiter, *13.2.1910 Quedlinburg, +21.3.1945 Zottig, Josef Botzek, *29.3.1896 Köberwitz, +21.4.1945 Grätz, Wilhelm Brämm, Obergefreiter, *24.4.1914 Werterhorm, +9.5.1945 Römerstadt, Franz Xaver Brandl, Gefreiter, *16.1.1923 Trostberg, +?.4.1945 Seifersdorf, Brettschneider, Unteroffizier, +1945 Mokré Lazce, Fritz Brinkmann, Flieger, *24.11.1921 Brockhagen, +22.1.1945 Turnov, Johann Briosch, *25.3.1918, +19.4.1945 Opava, Paul Brockel, Obergefreiter, *12.9.1910 Steinbach, +13.4.1945 Břeclav, Karl-Heinz August Walter Buchheim, Obergrenadier, *25.9.1927 Seehausen, +30.4.1945, Ferdinand Buchmann, Obergefreiter, *20.8.1907 Krautenwalde, +13.3.1944 Buchelsdorf, Kurt Buchmann, *1.12.1926, +21.2.1945, Gregor Büchner, Obergefreiter, *26.4.1910 Unterlangenstadt, +10.5.1945 Turnov, Oswald Bürgel, Grenadier, *4.4.1904 Altlässig, +30.3.1945 Osten, Emil Ernst Robert Burghardt, Gefreiter, *6.12.1891 Ober Mittel Peilau, +4.3.1945 Römerstadt, Arnold Buschmann, Gefreiter, *26.12.1914 Münster, +12.4.1945 Königgrätz, Alfred Commichau, Oberfüsilier, *31.3.1925 Halle, +4.3.1945, Friedrich Heinrich Wilhelm Cordes, Regierungs-Baurat, *16.8.1896 Walsrode, +1.3.1945 Turnov, Karl Czerwek, Grenadier, *31.3.1927 Groß Glockersdorf, +29.4.1945 Nähe, Adolf Dallmer, Oberschütze, *15.3.1914 Ossowko, +20.4.1945 Opava, Albin Dassler, Rekrut, *30.12.1898 Linda, +27.4.1945, Heinrich Dengel, Unteroffizier, *20.7.1913 Krugshütte, +18.4.1945, Wilhelm Denker, Gefreiter, *8.4.1915 Rendsburg, +?.6.1945 Hof, Johann Deseive, Grenadier, *5.1.1926 Niedergrund, +14.4.1944 Lemberg, Karl Dette, +3.4.1945, Peter Diefenbach, Hauptmann, *8.6.1921 München, +18.4.1945 Wäldchen, Walter Diegelmann, Feldwebel, *6.8.1919 Oberursel, +?.3.1945 Zottig, Alfred Dietrich, Gefreiter, *23.1.1925 Essen, +22.12.1944 Svitavy, Ernst Dietrich, Gefreiter, *5.3.1924 Langenobach, +26.2.1945 Choceň, Wilhelm Dietz, Obergefreiter, *21.11.1905 Siewershausen, +28.3.1945 Seitendorf Ostsudeten, Afanasij Dimitrenko, *18.11.1906, +23.11.1943, Heinz Dirks, *1915, +7.5.1945, Heinrich Diste, Leutnant, *12.2.1921 Düsseldorf, +23.4.1945 Grätz, Kurt Dittmar, Gefreiter, *3.8.1911 Gotha, +10.5.1945 Hradec Králové, Wassili Djomin, *12.1.1926, +9.5.1945, Heinz Dolischall, Gefreiter, *3.1.1923 Dittersbachstädtis, +4.5.1945 Náchod, Johann Döres, Stabsgefreiter, *25.5.1910 Bergweiler, +20.4.1945 Břeclav, Friedrich Dreher, Major, *20.5.1915 Ettlingen, +9.5.1945 Turnov, Erich Drescher, Oberschütze, *27.9.1902 Sagaw, +24.6.1944 Zuckmantel, Paul Robert Drescher, Soldat, *15.11.1914 Thamm, +2.5.1945 Stienitz, Heinrich Drlo, Pionier, *8.3.1927 Dux, +1.5.1945, Heinrich Jendrich Drössler, Oberschütze, *11.10.1909 Mähr. Hartau, +3.6.1946 Šumperk, Gerhard Dunger, Obergefreiter, *20.2.1902 Hartmannsdorf, +20.4.1945 Opava, Otto Albert Dünkel, Obergefreiter, *29.5.1902 Weißenfels, +2.5.1945 Křtiny, Josef Ebersberger, Obergefreiter, *19.7.1924 Zwentendorf, +5.5.1945 Litomyšl, Franz Ebner, Gefreiter, *5.5.1920 Pfunders, +28.4.1945, Franz-Xaver Eder, Feldwebel, *27.6.1911 Winzer, +17.4.1945 Hrušky, Kurt Georg Friedrich Effenberger, Stabsgefreiter, *2.11.1914 Berlin, +6.5.1945 Weißkirchen, Ernst Egerter, Feldwebel, *17.2.1916 Mannheim, +19.4.1945 Gätz/Troppau, Bernhard Eickhoff, Gefreiter, *22.7.1907 München, +?.4.1945 Svitavy, Helmuth Eickmeier, Stabsgefreiter, *8.5.1914 Herford, +23.2.1945 Choceň, Eimer, +1.5.1945, Erwin Friedrich Eisele, Feldwebel, *19.5.1916 Grossgartach, +13.4.1945 Břeclav, Johann Elzen, Obergefreiter, *24.4.1923 Oberhausen, +24.4.1945 Podolí, Eduard Endel, Obergefreiter, *17.3.1918 Ninslau, +2.2.1945 Schönberg, Kurt Engelhard, Obergefreiter, *14.4.1908 Berlin, +17.1.1945 Břeclav, Georg Englert, Hauptscharführer, *7.4.1912 Kusel, +17.4.1945 Brummersdorf, Ivan Eremenko, *21.7.1923 Petersheim, +9.5.1945 Vysoké Mýto, Otto Erler, Soldat, *2.1.1909 Luckenwalde, +7.6.1945 Hohenmauth, Alfred Ernst, Kanonier, *2.12.1923 Naila, +3.5.1945, Rolf Albert Franz Erzberger, Gefreiter, *8.10.1925 Ludwigsburg, +3.4.1945 Mokré Lazce, Albert Essenhaus, Gefreiter, +31.3.1945, Gerhard Ewert, Unteroffizier, *7.12.1907 Königsberg, + Königgrätz, Walter-Oskar Feindor, Obergefreiter, *26.5.1898 Kempen, +15.4.1945 Břeclav, Franz Felbermayer, Obergefreiter, *27.5.1922 Baden, +10.5.1945 Česká Třebová, Erwin Felkel, Soldat, *20.11.1913 Doberseik, +18.11.1940 Bad Gottleuba, Josef Ficker, Gefreiter, *30.11.1922 Wachte, +16.12.1943 Schönberg, Otto Karl Wilhelm Fiedler, Obergefreiter, *6.5.1912 Sorau, +8.5.1945 Hohenmauth, Franz Fischer, Unterwachtmeister, *3.10.1893 Kreuzburg, +12.5.1945 Náchod, Herbert Carl Flecke, Major, *26.10.1913 Hüsten, +5.5.1945, Paul Thomas Floss, Obergefreiter, *12.6.1910 Essen, +27.3.1945 Zottig, Konrad Förder, Gefreiter, *25.4.1921 Nürnberg, +28.11.1943 Zuckmantel, Adalbert Forke, *11.9.1914, +20.5.1945, Leo Forner, Unteroffizier, *12.4.1901 Gläsen, +19.4.1945 Opava, Horst Förster, Gefreiter, *19.8.1925 Dresden, +31.3.1945 Gotschdorf, Johann Förster, Funker, *3.5.1906 Zuckmantel, +13.3.1944 Schönberg, Franz Fragner, Obergefreiter, *2.12.1911 Oberndorf, +7.4.1945, Frahs, +?.5.1945 Břeclav, Leopold Fraun, *13.9.1912, +1.5.1945, Heinrich Jacob Frebel, Gefreiter, *17.1.1901 Bremen, +31.1.1945 Svitavy, Albert Fredrich, Obergefreiter, *24.2.1900 Hadersleben, +22.3.1944 Zuckmantel, Stefan Friedl, Volkssturmann, *14.9.1895 Greifendorf, +9.5.1945 Greifendorf, Früh, +9.5.1945, Franz Fuhrmann, Feldwebel, *12.5.1908 Pelsdodorf, +?.4.1945 Břeclav, Rudolf Fuhrmann, *1896, +20.6.1944 Zlaté Hory, Wilhelm Gaber, Stabsgefreiter, *19.9.1916 Neurode, +28.4.1945 Jičín, Wilhelm Adam Johannes Gabriel, *9.8.1914 Büren, +9.5.1945 Turnov, Franz Galuba, Obergefreiter, *15.10.1922 Oberhausen, +27.4.1945 Jičín, Walter Gawer, Grenadier, *24.4.1923 Zezenow, +24.3.1944 Schönberg, Hermann Alfred Geikle, Pionier, *30.10.1907 Wernigrode, +?.4.1945 Česká Třebová, Geness, +1.5.1945, Otto Gensch, Stabswachtmeister, *15.12.1904 Galow, +21.4.1945 Grätz, Johannes Georgi, Unteroffizier, *12.1.1919 Niederwürschnitz, +5.5.1945 Litomyšl, Josef Gerhmann, +6.5.1945, Alois Gerstberger, Stabsgefreiter, *7.6.1918 Johannesthal, +26.7.1944 Thalerhof, Herbert Gessler, Waffenmeister, *1.9.1901 Bernstadt, +26.4.1945 Dittersbach, Gförer, +11.5.1945 Mährisch-Schönberg, Karl Ernst Friedrich Gimpel, Schütze, *9.5.1905 Leipzig-Anger-Crot, +24.6.1945 Litomyšl, Gohnert, +1.5.1945, Josef Göke, Obergefreiter, *17.12.1916 Geseke, +23.4.1945 Gräz, Johann Goldmann, Soldat, *9.11.1927 Ambach, +3.5.1945, Erich Göpfert, Unteroffizier, *17.7.1911 Ammelsdorf, +23.3.1945, Hubert Götte, Oberfeldwebel, *13.1.1921, +18.5.1945, Ernst-Otto Grassmann, Gefreiter, *9.2.1921 Hamburg-Altona, +3.11.1944 Břeclav, Franz Gratiadei, Jäger, *4.2.1915 Friedenshütte, +21.4.1945 Grätz, Pietro Grawotto, Soldat, *4.3.1917 Barbania, +5.3.1945, Alex Gretschichin, *29.5.1925, +24.4.1945, Erich Gross Kieslingwalde, +2.6.1945, Erich Grüneis, *30.12.1920 Passau, +22.4.1945 Grätz, Ludwig Gschwandtner, *23.11.1913 Bad Wiessee, +18.4.1945 Troppau, Werner Gumprecht, Krankenträger, *10.4.1901 Zbyszewice, +22.1.1945 Turnov, Othmar Günther, Gefreiter, *25.10.1920 Braunsdorf, +22.5.1941 Horsching, Heinz Guttau, *12.3.1917 Kl. Wesseck, +17.4.1945 Opava, Erik Georg Haakonsson, Grenadier, *8.10.1921 Kopenhagen, +29.4.1945, Alfons Haas, Obergefreiter, *4.9.1911 Oberweier, +?.4.1945 Gräz, Karl Albert Haas, Soldat, *15.5.1906 Stuttgart-Gablenbe, +5.5.1945 Litomyšl, Josef Habich, Wachtmeister, *16.10.1921 Triebendorf, +16.5.1945 Vysoké Mýto, Janusz Haebich, Grenadier, *8.8.1926 Warka, +18.2.1945 Ratiboř, Ludwig Hach, *29.9.1911 Weissenburg, +?.5.1945, Josef Albert Hannusa, Volkssturmann, *12.11.1903 Marienkranst, +11.4.1945 Jičín, Hans Wilhelm Hardel, Obergefreiter, *14.10.1924 Stettin, +1.4.1945 Gotschdorf, Hermann Hardt, *8.1.1900 Barig-Seltenhausen, +2.5.1945 Česká Třebová, Alfred Karl Hartmann, Obergefreiter, *7.1.1926 Stutgart, +20.4.1945 Troppau, Alfons Harz, *4.9.1911, +21.4.1945 Opava, Richard Hauck, Unteroffizier, *21.4.1917 Hannsdorf, +19.4.1945 Opava, Felix Häusler, Gefreiter, *31.5.1923 Hirschenstein, +9.5.1945 Sušice, Gustav Hehn, Unteroffizier, *25.4.1921 Greifendorf, +1.8.1944 Svitavy, Ernst Heidemann, Unteroffizier, *16.5.1915 Schildesche, +11.4.1945 Břeclav, Rudolf Hermann Franz Heim, Obergefreiter, *22.1.1915 Freiburg, +6.5.1945 Svitavy, Theodor Heller, Gefreiter, *21.10.1920 Ruppersdorf, +16.12.1942, Heinrich Helwig, +9.2.1945 Svitavy, Karl Hennigs, Grenadier, *26.10.1906 Hoya, +18.2.1945 Scheidenburg, Werner Henrichs, Obergefreiter, *22.6.1921 Eckmannshausen, +20.4.1945 Klingebeutel, August Walter Herget, Hauptwachtmeister, *14.5.1905 Hagen, +30.4.1945 Prosetsch, Karl Hermann, *23.4.1921, +23.4.1945, Hans Hermannsdörfer, Obergefreiter, *4.6.1904 Orendorf, +6.5.1945 Česká Třebová, Eugen Franz Herzog, Grenadier, *21.9.1922 Freiburg, +6.5.1945, Heinrich Hessler, Unteroffizier, *14.2.1907 Gumbeth, +29.3.1945 Hennersdorf, Heinz Gerd Heucher, Obergefreiter, *7.4.1918 Düsseldorf, +17.4.1945 Stettin,Walter Heuseler, Obergefreiter, *24.6.1910 Hamburg, +7.6.1945 Hohenmauth, Karl-Günther Hillmer, Gefreiter, *16.9.1925 Bassum, +22.4.1945 Grätz, Heinrich Hirschberger, Stabsfeldwebel, *15.11.1898 Massen, +15.5.1945 Turnov, Gerhard Hirte, Schütze, *2.8.1925 Ostritz, +16.4.1945 Grätz, Franz Kasper Hoffmann, Feldwebel, *7.10.1906 Wieskade/Ruhr, +9.5.1945 Hermannstadt, Adam Höfler, Obergefreiter, *30.11.1921 Stetten, +19.4.1945 Grätz, Johann Auguste Charles Jean Hohenadel, *11.7.1910 Gebweiler, +28.3.1945, Walter Max Hoja, Unteroffizier, *29.5.1907 Leipzig-Reudnitz, +3.5.1945 Jičín, Karl Heinz Hojnacki, Gefreiter, *18.9.1920 Hemmingen, +1.1.1945 Sternberg, Christian Holzer, Obergefreiter, *12.2.1902 Scheffau, +1.4.1945 Schlesien, Manfred Homm, Feldwebel, *13.9.1925 Ballethen, +9.5.1945 Schönberg, Wilhelm Hörner, *1925 Balg, +28.3.1945 Zottigund Maidelberg, Franz Hörth, Soldat, *12.8.1925 Neuweier, +26.4.1945, Elsa Hübl, *18.12.1918, +1945 Česká Třebová, Hübner, +3.4.1945 Svitavy, Heinrich Hunsinger, *24.1.1904 Szeghegy, +10.5.1945 Königgrätz, Konrad Johann Hurka, *12.5.1925 Wien, +?.4.1945 Olomučany, Johannes Hütten, Gefreiter, *28.8.1907 Altenessen, +15.4.1945 Troppau, Otto Hutter, Unteroffizier, *29.8.1919 Graz, +21.4.1945 Katrein, Josef Huybene, Obergefreiter, *28.7.1909 Beucel, +16.4.1945 Ellgoth, Arthur Christoph, Schütze, *19.4.1897 Steinschönau, +?.5.1945 Náchod, Richard Iternitschka, Jäger, *5.7.1906 Lexen, +28.4.1945 Smolkov, Erich Karl Jähnel, Soldat, *3.7.1903 Plackowo, +25.4.1945, Rudolf Jaroslav, Schütze, *7.7.1921 Brno, +6.1.1942 Zuckmantel, Heinz Jaschinski, Schütze, *15.11.1921 Berlin, +29.3.1945 Waissak, Rudolf Jauk, Stabsgefreiter, *17.2.1920 Gruisla, +22.4.1945 Ölsnitz, Friedrich Jesetro, +20.4.1945, Adolf Jeschke, *5.3.1886, +4.3.1946, Meinhard Jobke, Unteroffizier, *22.6.1913 Altendorf, +26.3.1945 Weißak, Friedrich Kachler, *14.12.1924, +31.1.1945 Zlaté Hory, Walter Kaindl, Obergefreiter, *24.12.1924 Gainfarn, +30.4.1945 Karl Kalbantner, Grenadier, *26.1.1914 Wandorf, +22.3.1945 Reichenbach, Arnold Kaldenbach, Polizei-Hauptwachmeister, *22.1.1909 Hoengen, +7.6.1945 Paderwitz, Kurt Kardell, Soldat, *28.1.1912 Berlin, +11.6.1945 Litomyšl, Stefan Karpinski, Gefreiter, *30.8.1915 Cholm, +26.4.1945 Turnov, Peter Karst, Obergefreiter, *1.11.1922 Köttelbach, +?.5.1945 Wischen, Erwin Kaschner, Polizeileutnant, *16.7.1910 Breslau, +8.4.1945 Lundenburg, Gustav Adolf Kaupa, Hauptwachtmeister, *28.10.1900 Svitavy, +8.6.1945 Svitavy, Karl Kellauer, Unteroffizier, *17.9.1907 Heidershofen, +13.4.1945 Hrušky, Stefan Kellner, Soldat, *23.5.1903 Dorfen, +1.4.1945 Schlesien, Johann Kempter, Leutnant, *18.5.1921 Peissenberg, +16.4.1945 Hradec Králové, August Gustav Kerl, Gefreiter, *15.1.1914 Traunstein, +22.4.1945 Grätz, Johannes Maria Kessel, Stabsgefreiter, *6.5.1917 Krefeld, +20.3.1945 Leobschütz, Franz Kiese, Obergefreiter, *17.6.1918 Osttünnen, +22.3.1945 Zottig, Karl August Wilhelm Kindervater, Polizei-Anwärter, *20.2.1906 Adelebsen, +9.4.1945 Břeclav, Alfred Kippri, Obergefreiter, *7.3.1922 Breslau, +2.4.1945 Schönberg, Karl Kirsch, Schütze, *24.9.1905 Muttersdorf, +23.4.1945 Jičín, Wilhelm Kirschgatter, +9.2.1945, Jakob Klapthor, *29.7.1917 Düsseldorf, +?.3.1945 Břeclav, Adolf Klecker, Gefreiter, *17.2.1915 Triebendorf, +29.6.1944 Schönberg, Heinrich Kleinheyer, Obergefreiter, *5.9.1907 Krefeld, +24.4.1945 Grätz, Bernhard Cornelius Kleinkes, Obergefreiter, *31.3.1920 Alt Rhede, +24.4.1945 Opava, Alfred August Klotz, Grenadier, *15.9.1909 Essen, +21.4.1945 Hrušky, Hans Knauf, *22.2.1916, +18.4.1945 Opava, Johannes Knauff, Obergefreiter, *29.3.1920 Ziegenhain, +18.4.1945 Opava, Hubertus Knitter, Jäger, *2.4.1924 Mönchengladbach, +15.4.1945 Opava, Günther Knobel, Leutnant, *29.5.1924 Magdeburg, +19.4.1945 Opava, Johann Kohlouss, *18.9.1918, +29.3.1945 , Heinz Köhnke, Jäger, *5.12.1927 Itzehoe, +24.5.1945, Hans Mach, Obergefreiter, *20.12.1909 Neutitschein, +28.3.1945 Freiwaldau, Rupert Maier, *9.9.1911 Reitmehring, +15.4.1945 Břeclav, Franz Majhen, Soldat, *3.10.1913 Pohorje, +25.4.1945 Svitavy, Karl Maluschka, Unteroffizier, *5.5.1915 Neuwiese, +2.5.1945, Andrej Markovic, +25.5.1945, Otilio Maro, *3.11.1910, +11.3.1945, Hubert Matzke, Grenadier, *22.2.1925 Landskron, +23.2.1944 Schönberg, Wilhelm Mazur, *3.1.1915 Kattowitz, +27.4.1945 Turnov, Erich Meier, Gefreiter, *8.5.1906 Stendal, +31.3.1945, Paul Meier, Gefreiter, *11.3.1926 Paderborn, +?.4.1945 Břeclav, Reinhard Karl Meier, Schütze, *19.3.1927 Bad Salzufllen, +28.3.1945 Schönberg, Georg Mejsner, Soldat, *1924, +21.3.1945 Jeseník, Willy Menzel, Unteroffizier, *28.5.1903 Jauer, +6.6.1944 Schönberg, Hubert Menzig, Unteroffizier, +6.5.1945 Liebenthal, Karl Mertens, Obergefreiter, *11.6.1903 Rehden, +7.6.1945 Hohenmauth, Franz Meyer, Unteroffizier, *26.6.1920 Berwicke, +25.4.1945 Sanko, Maximilian Meyer, Obergefreiter, *20.5.1906 Danstadt, +24.3.1945 Zuckmantel, Friedrich Miklitsch, Obergefreiter, *30.5.1914 Merleinsraub, +11.5.1945 Svitavy,Johannes Militzer, Unteroffizier, *24.4.1913 Plauen, +16.4.1945 Grätz, Rudolf Emil Otto Milow, Polizei-, Wachtmeister, *25.8.1901 Zelsdenick, +?.3.1945 Moravská Nová Ves, Erich Minek, Unteroffizier, *2.1.1912 Bischofsburg, +22.4.1945 Grätz, Franz Minet, Unteroffizier, *8.9.1926 Ravensburg, +28.4.1945, Otto Karl Mock, Oberscharführer, *20.4.1924 Illischestie, +13.4.1945, Karl Robert Wilhelm Mohr, Obergefreiter, *27.4.1904 Solingen, +24.12.1944 Svitavy, Siegfried Richard Möschler, Gefreiter, *3.7.1927 Oberhohndorf, +13.4.1945 Břeclav, Emil Mueller, *4.12.1906 Einsydl, +25.2.1946 Náchod, Karl Mühlfenzl, Obergefreiter, *13.9.1916 Metz, +4.5.1945 Hrušky, Alois Müller, Obergefreiter, *12.10.1904 Fürstenhut, +25.4.1945 Ruprechtov, Anton Müller, Volkssturmann, *12.10.1888 Hochwies, +15.2.1945, Hans- Egon Müller, Leutnant, *12.6.1924 Bingerau, +27.4.1945 Jičín, Joachim Müller, Unteroffizier, *4.6.1913 Bromberg, +6.5.1945 Weisskirchen, Johann Baptist Müller, Leutnant, *11.8.1913 Teuschnitz, +19.4.1945 Troppau, Max Müller, Grenadier, *30.3.1927 Göllnitz, +1.5.1945, Alois Mundt, *6.4.1921, +3.5.1945 Hradec Králové, Friedrich Naumann, Grenadier, *11.3.1900 Wolf, +23.3.1945 Seitendorf, Werner Neltzen, +27.4.1945, Richard Klemens Neumann, Volkssturmann, *24.6.1895 Oberneukirch, +25.4.1945, Nikolaus Nilles, Obergefreiter, *13.5.1909 Hockweiler, +8.5.1945 Rügen, Franz Nowosak, Wachtmeister, *10.2.1902 Iglau, +11.4.1945 Moravská Nová Ves, Max Wilhelm Obreiter, Obergefreiter, *3.5.1920 Lingen, +21.4.1945 Grätz, Edith Oehme, Helferin, *18.12.1921 Mährisch Weißkirch, +6.5.1945 Litomyšl, Ohm, General, *15.5.1903 Gotha, +9.5.1945 Turnov, Georg Ortlauf, Gefreiter, *26.9.1906 Wiesen, +29.3.194, Erich Willi Ostholt, Leutnant, *26.9.1919 Hiddinghausen, +19.3.1945 Leobschütz, Walter Ott, Obergefreiter, *10.9.1901 Braubach, +3.4.1945, Hermann Pacowsky, Gefreiter, *29.7.1906 Moers, +6.5.1945 Troppau, Otto Paeper, Feldwebel, *15.9.1888 Hamburg-Bergedorf, +28.4.1945 Podivín, Valentin Paschek, Volkssturmann, *9.2.1896 Markowitz, +7.5.1945, Walter Pathier, Schütze, *11.4.1923 Jägerrdorf, +?.4.1945 Břeclav, Georg Otto Paul, Unteroffizier, *26.2.1909 Dresden, +19.4.1945 Chalkowitz, Josef Pauser, Kanonier, *18.9.1915 Teichfelde, +22.4.1945 Chwalkovitz, Franz Pawelczyk, Gefreiter, *28.8.1925 Danzing, +1.4.1945 Grätz, Johann Franz Pius Pawellek, Obergefreiter, *3.7.1920 Schomberg, +29.9.1944 Svitavy, Albert Pfaff, Gefreiter, *5.4.1925 Witten, +12.4.1945 Břeclav, Georg Cyriak Pfahl, Obergrenadier, *28.9.1926 Niedermending, +10.5.1945, Helmut Franz Georg Pflug, Gefreiter, *25.11.1919 Frankfurt am Main, +17.4.1945 Opava, Wladislaus Piecek, Revieroberwachtmeist, *26.10.1903 Troppau, +?.4.1945 Südausgang, Josef Pietsch, Schütze, *14.4.1912 Deutsch Eisenbereg, +28.2.1943 Schönberg, Franz Pitsch, Kanonier, *2.4.1905 Deutsch Eisenberg Hartmannsdorf, Wilhelm Johann Plankert, Stabsarzt, *12.5.1916 Duisburg-Hamborn, +30.4.1945 Svitavy, Ludwig Hansgard Albert August Poehling, Obergefreiter, *15.12.1924 Osterode, +12.5.1945 Turnov, Georg Pohli, Obergefreiter, *7.11.1922 Grappertshofen, +20.4.1945 Troppau, Emanuel Pojda, Grenadier, *27.3.1890 Pawlowitz, +17.7.1944 Zuckmantel, Eduard Polzer, Schütze, *7.1.1909 Nedweis, +1.5.1945 Jičín, Johann Georg Poschenrieder, Stabsgefreiter, *6.8.1913 Augsburg, +?.4.1945 Grätz, Johann Prams, Oberschirrmeister, *5.2.1915 Hausmoning, +26.4.1945 Jedowenitz, Friedrich Anton Probst, Oberleutnant, *14.2.1904 Zwiesel, +27.4.1945 Boskovice, Franz Pucher, Obergefreiter, *14.10.1920 Mühlreith, +7.5.1945 Litomyšl, Andrej Puskov, +4.12.1945, Hans Quilberg, Feldwebel, *17.2.1920 Kesselheim, +24.3.1945 Breiland, Hugo Radloff, Unteroffizier, *31.10.1915 Stettin, +18.4.1944 Schönberg, Martin Radspieler, Polizei-Meister, *9.11.1897 Mebtenbach, +10.4.1945 Choceum, Josef Range, Obergefreiter, +5.8.1944, Kurt Raum, Wachtmeister, *13.6.1916 Plessa, +8.5.1945 Jičín, Rudolf Reif, Obergefreiter, *15.12.1921 Kaltenlautsch, +16.4.1944 Schönberg, Karl Reinhold Reinhardt, Gefreiter, *17.9.1921 Sutleneundorf, +?.4.1945 Troppau, Franz Hermann Reitze, Unteroffizier, *1.12.1913 Menden, +30.4.1945, Erich Remmer, Obergefreiter, +5.5.1945 Třebovice, Theodor Benjamin Repp, Leutnant, *29.9.1886 Brno, +4.5.1945 Jičín, Karl August Reus, Obergefreiter, *12.10.1904 Salzschlirf, +13.5.1945 Náchod, Karl Reuschel, Schütze, +9.5.1945, Otto Wilhelm Rickert, Grenadier, *4.10.1906 Unna, +11.6.1945 Litomyšl, Helmut Christian Riedel, Unteroffizier, *7.7.1920 Schorndorf, +?.4.1945 Svitavy, Helmut Richter, Oberfeldwebel, *8.7.1916 Braunschweig, +9.4.1945 Břeclav, Peter Rinck, Funker, *10.9.1924 Jork, +28.4.1945 Königgrätz, Alois Ring, Unteroffizier, *26.8.1898 Schönstein, +27.4.1945 Königgrätz, Helmut Ritter, *7.3.1927, +28.3.1945, Roland Röhrig, Grenadier, *24.12.1925 Stuttgart, +28.11.1944 Svitavy, Roger Romageat, *16.11.1913, +28.3.1945, Joachim Rosetz, Gefreiter, *28.10.1924, +3.4.1945 Opava, Friedrich Rosskoth, Oberleutnant, *30.5.1914 Sinn, +?.4.1945 Hultschin, Adam Rossner, Soldat, *7.2.1901 Helmbrechts, +26.4.1945, Otto Roth, *4.9.1911 Schweina, +19.4.1945 Opava, Heinrich Rubbert, Gefreiter, *29.10.1921 Walstedde, +20.5.1945 Litomyšl, Werner Heinz Ruhland, Unteroffizier, *9.6.1924 Chemnitz, +10.4.1945 Břeclav, Leopold, *24.2.1905, +14.4.1945, Wilhelm Oskar Friedrich Saborosch, Oberfunker, *11.12.1909 Bochum, +16.5.1944 Schönberg, Anton Saile, Schütze, *13.6.1926 Hirrlingen, +29.3.1945 Kapellenberg, Michael Sajez, *14.10.1903, +8.9.1945, Leonhard, *25.12.1922, +27.2.1945, Franz Sebert, Obergefreiter, *13.2.1908 Unterdürrbach, +11.2.1945 Svitavy, Kurt Alwin Sedlitz, Obergefreiter, *29.12.1910 Naumburg/Saale, +31.3.1945 Břeclav, Fritz Sechser, Oberschirrmeister, *5.4.1918 Ansbach, +20.4.1945 Oberschlesien, Adolf Seifert, *1902, +19.1.1944, Kornelius Servais, Gefreiter, *25.2.1921 Halenfeld, +5.5.1945 Litomyšl, Johann Seyferth, Oberfeldwebel, *9.5.1917 Gollenbach, +?.4.1945 Břeclav, Paul Schade, *16.9.1900 Blesen, +9.5.1945 Sušice, Heinrich Wilhelm Schäfer, Obergefreiter, *13.8.1920 Gelsenkirrchen-Buer, +19.4.1945 Opava, Johann Schieferlechner, Obergefreiter, *15.7.1922 Tittmoning, +23.4.1945 Grätz, Wolfgang Schieke, Leutnant, *29.6.1925 Merseburg, +20.4.1945 Grätz, Konrad Schikora, Grenadier, *5.2.1927 Glashütte, +22.3.1945 Waißak, Alfred Schirmer, Feldwebel, *23.7.1915 Nieder Weissstritz, +22.9.1944 Zuckmantel, Max Herbert Schlesinger, Grenadier, *2.11.1907 Gröba, +27.3.1945 Zottig, Michael Schlögl, Schütze, *14.6.1911 Pirimgsdorf, +11.2.1942 Svitavy, Josef Schlömer, Stabsgefreiter, *30.6.1917 Gymnich, +18.4.1945 Wiegstadtl, Hugo, Feldwebel, *13.9.1887 Tannhausen, +9.5.1945 Hohenmauth, Martin Schlosser, Oberst, *22.8.1891 Leipzig, +12.6.1945 Litomyšl, Walter Max Schlothauer, Obergefreiter, *1.8.1904 Berlin, +30.3.1945 Zottig, Paul Schmidt, +24.3.1945, Willi Schmidt, Gefreiter, *10.9.1900 Meerane, +9.5.1945, Paul Schmieder, Soldat, *31.10.1919 Obrendorf, +9.5.1945 Turnov, Josef Schmitt, Gefreiter, *25.2.1911 Walldürn, +9.4.1945, Rudolf Schneck, Stabsgefreiter, *9.11.1908 Siegen, +19.4.1945 Troppau, Walter Otto Schnee, Grenadier, *2.4.1928 Stuttgart, +4.6.1945 Litomyšl, Artur Schneider, Grenadier, *28.1.1927, +8.2.1945, Wilhelm Schneider, Unteroffizier, *14.1.1913 Würzburg, +3.5.1945 Česká Třebová, Josef Schnitzer, Gefreiter, *20.12.1899 Klecnau, +8.9.1948 Šumperk, Emil Schober, Schütze, *19.10.1900 Mohren, +11.8.1944 Schönberg, Alfred Scholz, Obergefreiter, *23.3.1903 Stoberau, +13.4.1945 Lundenburg, Phillipus Schorr, +20.5.1945, Otto Schröder, Gefreiter, *28.4.1922 Plantikow, +7.3.1945 Turnov, Erwin Schulz, *10.2.1916, +1.6.1945, Richard Schulz, Unteroffizier, *8.7.1920 Simbsen, +22.4.1945 Oelsnitz, Herbert Gustav Schulze, Unteroffizier, *25.8.1919 Bitterfeld, 7.3.1944 Schönberg, Max Moritz Schulze, Volkssturmann, *13.4.1900 Breslau, +9.5.1945, Albert Schuster, Unteroffizier, *18.12.1914 Untereglfing, +28.4.1945, Alois Georg Schuster, Oberfeldwebel, *20.2.1915 Hirschau, +11.5.1945 Josefov, Helmut Schuster, *1914, +9.5.1945, Werner Hans Heinrich Ludwig Schütt, Hilfszollassistent, *22.8.1901 Schwerin +13.3.1945 Armee Fela, Alfred Schwarz, Gefreiter, *25.5.1922 Marjanow, +17.4.1945 Opava, Hermann Schwarz, Obergefreiter, +6.5.1945 Pivín, Adolf Schwender, Grenadier, *13.11.1922 Upinas, +22.2.1945 Ratiboř, Waldemar Schwitalla, Unteroffizier, *10.2.1918 Malapane, +27.4.1945 Turnov. Paul Hans Heinz Sietzen, Oberfeldwebel, *2.1.1917 Osnabrück, +23.4.1945 Einheit, Johann Simmet, Grenadier, *23.7.1915 Grünbach, +28.2.1945, Max Sinneck, Gefreiter, *3.3.1920 Kuttenplan, +30.3.1945 Gotschdorf, Boleslau Slomka, Jäger, *7.2.1927 Czerwionka, +19.4.1945 Grätz, Paul Socke, Unterscharführer, *13.5.1921 Neudorf, +10.5.1945 Jičín, Bernhard Solbach, Unteroffizier, *6.7.1918 Herne, +22.3.1945 Grosse, Otto Spahlinger, Gefreiter, *20.6.1903 Hertingen, +5.5.1945 Litomyšl, Walter Spalm, Obergefreiter, *24.8.1920 Frankfurt am Main, +13.4.1945 Břeclav, Richard Spitzer, *5.11.1895 Tannhausen, +14.10.1945 Jičín, Josef Srnka, Obergefreiter, *24.4.1920 Zyrany-Zlady, +27.8.1943 Schönberg, Walter Stahn, Gefreiter, *9.9.1910 Forst, +18.4.1945 Opava, Johann Stecker, Schütze, +9.5.1945 Königgrätz, Johannes Erich Stein, Obergefreiter, *14.1.1923 Berlin, +4.5.1945 Ostrau, Josef Steinbock, Grenadier, *24.12.1911 Hainhofen, +18.3.1945 Hohenmauth, Christoph Josef Steinmetz, Unterscharführer, *12.9.1916 Mechernich, +9.5.1945 Turnov, Johann Steins, Oberfeldwebel, *16.4.1915 Rheydt, +27.4.1945, Franz Rudi Stendal, Oberfeldwebel, *13.4.1916 Birkholz, +9.6.1945 Schönberg, Robert Stengler, *31.5.1911 Lahr, +7.4.1945, Richard Stephan, Obergefreiter, *22.2.1905 Breslau-Herdain, +7.4.1945 Břeclav, Eduard Stöberl, *4.4.1925 Karlsberg, +23.3.1945 Janov, Josef Stöckel, Stabsgefreiter, *19.11.1910 Neisse, +6.2.1945 Schönberg, Bernhard Stowermann, Obergefreiter, *12.7.1912 Oeding, +8.5.1945 Schönberg, Heinrich Strangfeld, Obergefreiter, *23.9.1899 Bad Reinerz, +1.5.1945, Wilhelm Streib, Obergrenadier, *3.11.1906 Frankenbach, +12.5.1945 Vechoving, Hugo Strigl, Soldat, *1.4.1927 Kapfelberg, +8.4.1945 Opava, Georg Strodl, Unteroffizier, *4.11.1922 Augsburg, +9.5.1945 Jičín, Robert Strominski, Obergefreiter, *6.6.1910 Ratibor, +?.4.1945 Břeclav, Erwin Bernhard Struppe, Feldwebel, *22.10.1910 Berlin, +15.4.1945 Schönberg, Mathias Stützle, Obergefreiter, *1.3.1903 Krumbach, +5.5.1945, Mathias Suepfigt, Kanonier, +17.4.1945, Johann Süss, Obergefreiter, *26.3.1911 Schwandorf, +23.5.1945 Jičín, Johann Süss, Obergefreiter, *7.1.1912 Waldau, +17.5.1945 Jičín, Alex Temel, *22.7.1903 Greith, +14.4.1945 Opava, Gottfried Terwei, *12.5.1904, +13.12.1945, Alfred Friedrich Bernhard Tessenow, Gefreiter, *21.4.1900 Rostock, +5.2.1945 Svitavy, Johann Theussen, Obergefreiter, *13.4.1912 Duisburg, +7.4.1945, Erich Tietz, Soldat, *15.1.1907 Linthe, +29.3.1945, Gustav Torenz, Unteroffizier, *19.1.1914 Schlottau, +24.3.1945 Zuckmantel, Karl Friedrich Travnicek, *1.9.1900 Troppau, +10.5.1945 Jičín, Josef Treiber, Obergefreiter, *22.10.1910 Hirm, +23.3.1945, Johannesthal Tritsch, Gendarm, +9.5.1945 Hradec Králové, Rudolf Tschanz, Obergefreiter, *13.5.1918 Holm bei Briesen, +6.5.1945 Litomyšl, Paul Tworek, *15.4.1910 Neubrücken, +8.4.1945 Opava, Karl Urbanek, Obergefreiter, *26.3.1915 Buchenluft, +1.2.1945, Franz Johann Heinrich Valleé, Gefreiter, *10.3.1905 Bocholt, +9.5.1945 Hermanovice, Ewald Vervey, *18.10.1916 Goch, +23.4.1945 Freiwaldau, Gerhard Johannes Viehweger, Unteroffizier, *3.8.1911 Königsbrück, +4.4.1945 Hanspeter, Karl Vogelbach, *7.1.1925 Kandern, +?.4.1945 Lanžhot, Walter Voigt, Gefreiter, *27.1.1920 Elsdorf, +27.5.1945 Hradec Králové,Karl Anton Volkmar, Grenadier, *30.10.1919 Wagram, +10.5.1945 Česká Třebová, Erwin Wagner, Hauptmann, *9.8.1915 Saarbrücken, +1.5.1945 Břeclav, Valentin Wagner, *7.5.1927 Mariakemend, +?.2.1945 Svitavy, Karl Walkenbach, Gefreiter, *10.11.1900 Hausen, +10.5.1945 Jičín, Robert Walter, Stabsgefreiter, *14.11.1914 Pfaffendorf, +14.5.1944 Schönberg, Werner Warncke, Obergefreiter, *11.4.1917 Pinnow, +16.3.1941 Zuckmantel, Wassmuth, Feldwebel, *6.6.1896 Essen, +6.3.1945 Svitavy, Adolf Watzke, Volkssturmann, *26.6.1904 Aussig, +10.5.1945 Svitavy, Alfred Weber, Unteroffizier, *8.1.1923, +26.3.1945 Waißak, Julius Weber, Unteroffizier, *29.4.1911 Fürth/Bay, Königgrätz, Matthias Weber, Obergefreiter, *1906, +?.4.1945 Sündenberg, Fritz Weidner, Gefreiter, *13.10.1920 Röthenbach, +19.4.1945 Opava Gottlieb Weikert, Obersoldat, *13.4.1905 Proschwitz, +5.5.1945 Litomyšl, Alfred Erich Weinert, Rad-Mann, *13.10.1913 Breslau, +3.3.1945, Johann Weingartz, Unteroffizier, *9.2.1919 Eschweiler, +10.5.1945 Hohenmauth, Josef Weiss, Schütze, *21.2.1914 Grumberg, +28.12.1939 Freiwaldau, Josef Weiss, Kanonier, *26.6.1920 Hohenelbe, +27.11.1942 Schönberg, Heinrich Welter, Obergefreiter, *5.6.1904 Köln, +1945 Náchod, Martin Wengenmayr, Obergefreiter, *31.10.1900 Augsburg, +8.5.1945, Georg Wengrzik, +1945 Moravský Beroun, Friedrich Werner, +26.5.1945, Gerhard Paul Werner, Grenadier, *17.3.1927 Großbauchlitz, +19.2.1945 Ostfront, Josef Wessely, Obergefreiter, *13.11.1924 Langenwang, +19.4.1945 Opava, Dietrich Westendorf, Obergefreiter, *30.7.1920 Berlin, +29.4.1945, Max Otto Wiegand, Unteroffizier, *23.8.1912 Rochenberg, +11.4.1945 Lundenburg, Alfred Wiescholek, Obergefreiter, *11.2.1923 Breslau, +29.4.1945, Kurt Wilhelmi, Unteroffizier, *30.10.1911 Gr. Breitenbach, +?.3.1945 Grätz, Rudolf Willeitner, Obergefreiter, *1.12.1922 Loderham, +20.4.1945 Opava, Alberto Winco, +3.4.1945, Heinrich Winter, Gefreiter, *3.3.1915 Schönau, +4.5.1945 Dvorce, Josef Winter, Hauptwachtmeister, *25.3.1910 Stecken, +?.5.1945 Česká Třebová, Kurt Winter, Stabsgefreiter, *31.7.1916 Sömmerda, +27.3.1945 Geppersdorf, Heinz Hermann Witthuhn, Leutnant, *26.8.1921 Lingen, +29.4.1945 Grätz, Ernst Helmut Wodzinski, Matrose, *7.9.1921 Altraden, +27.7.1942 Rotenau, Josef Wolf, Grenadier, *17.9.1909 Thennergraben, +18.3.1945 Choceň, Konrad Wollek, Obergefreiter, *21.2.1919 Grenzen, +2.3.1942 Rela Zuckmantel, Gerhard Wolters, Grenadier, *9.12.1926 Papenburg, +31.3.1945 Gotschdorf, Franz Wondra, Soldat, *28.4.1928 Polltschen, +1.5.1945, Alfred Wonka, Füsilier, *19.6.1921, +9.9.1941 Šumperk, Alois Wurm, Gefreiter, *21.12.1923 Blankersdorf, +17.4.1945 Opava, Bruno-Hans Albert Bernhard Ziel, Stabsapotheker, *16.4.1913 Monschau, +6.5.1945 Litomyšl, Paul Zimmermann, Obergefreiter, *23.2.1923 Altstett, +19.3.1945 Hotzenplotz, Josef Zimon, Soldat, *19.3.1927 Gleiwitz, +19.4.1945 Myjava, Josef Zinkler, *31.3.1905 Golleschau, +26.4.1945,Heinz Zipfel, Gefreiter, *6.12.1923 Greitz, +18.9.1944 Turnov, Thomas Zoska, Gefreiter, *31.12.1900 Rutenau, +16.2.1945 Svitavy, Herbert Könne, Schütze, *23.9.1920 Meerane, +8.2.1945 Freiwaldau, Timowir Kopeikin, *20.3.1915, +28.2.1945, Ernst Kothe, Grenadier, *14.9.1927 Kerstlingerode, +2.5.1945, Lorenz Kramer, Obergefreiter, *15.5.1917 Karlshuld/Donau, +?.4.1945 Ober Ellgoth, Wilhelm Kratzer, Leutnant, *24.1.1918 Hollersbach, +8.5.1945 Hoflenz, Rudolf Kraus, Obergefreiter, +12.8.1944, Franz Krautwurm, Gefreiter, *1.8.1926 Haugsdorf, +1.6.1945 Litomyšl, Otto Kreil, *24.6.1906 Leipzig, +9.5.1945, Johann Krempels, Sturmmann, *19.4.1916 Scharosch, +21.4.1945, Wilhelm Krohm, Unteroffizier, *26.9.1916 Neu-Lappönen, +19.4.1945 Klingelbeutel-Troppau, Rudolf Krones, Obergefreiter, *18.8.1903 Zuckmantel, +8.8.1944, Gottfried Krosche, Julian Krupa, +9.5.1945, Alois Krytowsky, Schütze, *15.9.1925 Hotzenplotz, +25.9.1944 Zuckmantel, Theodor Kuballa, Stabsgefreiter, *26.8.1915 Tworkau, +19.4.1945 Ölsnitz, Heinz Fritz Kühn, Gefreiter, *8.4.1923 Gera, +16.7.1944 Svitavy, Alfons Ludwig Kühne, Volkssturmann, *25.8.1908 Füllstein, +1.4.1945 Heřmanovice, Heinz Kühne, *1.11.1920, +27.4.1945, Hubert Kuchem, Gefreiter, *6.11.1924 Rheinbach, +10.4.1945 Břeclav, Wilhelm Künnecke, +?.3.1945 Břeclav, August Kunze, Gefreiter, *10.10.1919 Hennersdorf, +16.1.1944 Freiwaldau-Gräfenberg, August Künzig, Obergefreiter, *28.2.1919 Hainstatt, +?.4.1945 Břeclav, Martin Kürfke, Grenadier, *18.6.1909 Schönborn, +1.5.1945, Josef Lahnstein, Obergefreiter, *28.4.1922 Berlin, +?.1.1945 Břeclav, Herbert Lämermann, Gefreiter, *4.7.1915 Bremen, +14.4.1945 Turnov, Wilhelm Landfatt, Obergefreiter, *6.7.1921 Dietrichshagen, +29.3.1945, Karl Lang, Unteroffizier, *8.8.1921 Geißlingen, +16.4.1945, Willi Langenick, Obergefreiter, *8.5.1923 Berlin, +20.4.1945 Opava, Hermann Erich Lausecker, Wachtmeister, *9.8.1910 Salzwedel, +9.5.1945 Turnov, Stephan Lebmeier, Unteroffizier, *23.12.1913 Schrobenhausen, +21.3.1945 Wola Chodkowska, Karl Heinz Lehmann, Hauptmann, *14.11.1915 Posen, +?.4.1945 Česká Třebová, Robert Victor Leitner, *2.4.1906 St. Pölten, +20.1.1945 Svitavy, Josef Lesiok, Obergefreiter, *5.5.1923 Neu Repten, +12.4.1945 Hrušky, Kurt Lewandowski, Gefreiter, *30.9.1925 Gladbeck, +26.1.1945 Zátor, Egon Armin Liebers, Grenadier, *26.4.1928 Leipzig, +2.5.1945, Walter Lichtenberg, Jäger, *9.7.1926 Koblenz, +18.4.1945 Jičín, Erich Robert Linde, Unteroffizier, *5.8.1900 Althütte, +3.5.1945 Jičín, Gustav Lindenthal, Obergefreiter, *9.12.1921 Nikles, +12.6.1944 Zuckmantel, Manfred Lissner, Gefreiter, *29.3.1920, +18.4.1945 Opava, Otto Friedrich Littfinski, Obergefreiter, *26.9.1916 Rosthausen, +9.5.1945 Hoflenz, Paul Locnikar, Soldat, *21.5.1926 Osterfeld, +?.3.1945 Freiwaldau, Theodor Loher, Jäger, *14.7.1926 Fürstenzell, + Königgrätz, Franz Loch, Gefreiter, *3.6.1924 Augezd, +11.4.1944 Schönberg, Kurt Lommatzsch, Schütze, *13.11.1926 Neu-Ulm, +22.4.1945 Grätz, Johann Lorenz, Unteroffizier, *31.10.1921 München, +18.4.1945 Mokré Lazce, Helmut Lörfte, Grenadier, +17.4.1945, Gustav Luckey, Unteroffizier, *16.11.1919 Twiste, +11.5.1945 Hoflenz, Paul Lukin, Schütze, *26.1.1917 Saratow/Wolga, +6.12.1944 Sternburg, Alois Luttenberger, Gefreiter, *5.6.1925 Zerlach, +1.5.1945 Jičín, Franz Mac, *24.11.1923, +28.12.1942

(zdroj databáze CEVH MO ČR)

Skupina 79B – seznam osob

Říjen 20, 2013 by · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Skupina 79B – seznam osob
Filed under: Nezařazené 

Jmenný seznam pohřbených vojáků Německé armády

Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96

Odkaz na stránku s detaily místa:

http://www.vets.cz/vpm/14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady/#14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady

skupina  79B

 (detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=192136, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)

CZE-6203-12438, 79B/746, Rudolf Voland, CZE-6203-12442, 79B/152, Karl-Heinz Volmershaus, CZE-6203-12444, 79B/31, Johann Vorbach, CZE-6203-12450, 79B/795, Johann Wachter, CZE-6203-12462, 79B/65, Johann Wagner, CZE-6203-12469, 79B/470, Heinz Waldmann, CZE-6203-12472, 79B/496, Heinz Wallroth, CZE-6203-12473, 79B/592, Fritz Walser, CZE-6203-12475, 79B/460, Kurt Walter, CZE-6203-12480, 79B/162, Horst Heinz Alfred Walther, CZE-6203-12481, 79B/550, Werner Wanagas, CZE-6203-12483, 79B/373, Ludwig Wandinger, CZE-6203-12485, 79B/5, Richard Wanke, CZE-6203-12486, 79B/1151, Gűnther Warzecha, CZE-6203-12491, 79B/115, Johann Wawrzyczek, CZE-6203-12495, 79B/244, Heinrich Weber, CZE-6203-12502, 79B/1370, Josef Weczerek, CZE-6203-12506, 79B/925, Horst Wegner, CZE-6203-12509, 79B/247, Albert Wehrle, CZE-6203-12512, 79B/265, Herbert Weidner, CZE-6203-12519, 79B/1147, Johann Weinzierl, CZE-6203-12520, 79B/1442, Franz Josef Weis, CZE-6203-12524, 79B/809, Otto Kurt Weischner, CZE-6203-12525, 79B/250, Helmut Weise, CZE-6203-12529, 79B/625, Martin Weiske, CZE-6203-12535, 79B/86, Gerhard Weitze, CZE-6203-12539, 79B/18, Johann Wellert, CZE-6203-12540, 79B/39, Felix Wellisch, CZE-6203-12544, 79B/1288, Rudolf Wendler, CZE-6203-12547, 79B/117, Johannes Wente, CZE-6203-12551, 79B/1174, Richard Wernecke, CZE-6203-12554, 79B/496, Fritz Werner, CZE-6203-12557, 79B/1463, Karl-Egon Wernert, CZE-6203-12559, 79B/502, Robert Werthner, CZE-6203-12567, 79B/1203, Franz Westtpthal, CZE-6203-12568, 79B/924, Karl Heinz Weyel, CZE-6203-12577, 79B/745, Erich Wiemers, CZE-6203-12586, 79B/741, Josef Zell, CZE-6203-12588, 79B/978, Walter Zentgraf, CZE-6203-12594, 79B/1265, Franz Wildgruber, CZE-6203-12596, 79B/805, Johann Wilk, CZE-6203-12600, 79B/1322, Heinrich Willmann, CZE-6203-12601, 79B/678, Kurt Wilshusen, CZE-6203-12602, 79B/367, Gustav Wilzewski, CZE-6203-12603, 79B/355, Max Wimber, CZE-6203-12605, 79B/1285, Willi Kurt Winkler, CZE-6203-12609, 79B/52, Hermann Winter, CZE-6203-12611, 79B/693, Heinrich Wöhrer, CZE-6203-12614, 79B/1209, Franz Wohlang, CZE-6203-12616, 79B/407, Anton Woiwod, CZE-6203-12617, 79B/1047, Anton Wolf, CZE-6203-12620, 79B/100, Hans Wirth, CZE-6203-12623, 79B/747, Franz Wittig, CZE-6203-12624, 79B/181, Otto Wittmaak, CZE-6203-12625, 79B/716, Anton Wittner, CZE-6203-12627, 79B/542, Walter Wolfgramm, CZE-6203-12635, 79B/1255, Friedrich Wund, CZE-6203-12636, 79B/390, Eduard Wunschik, CZE-6203-12637, 79B/91, Klemens Wurfbaum, CZE-6203-12638, 79B/276, Jsn Wyk, CZE-6203-12641, 79B/1180, Johann Zalek, CZE-6203-12642, 79B/450, Karl Wolf, CZE-6203-12649, 79B/1411, Heinz Wulf, CZE-6203-12650, 79B/1272, Franz Zangerl, CZE-6203-12655, 79B/298, Alfred Zeckert, CZE-6203-12656, 79B/1459, Herbert Zedler, CZE-6203-12657, 79B/900, CZE-6203-12669, 79B/1110, Erich Zitzmann, CZE-6203-12674, 79B/110, Erich Zurke, CZE-6203-12675, 79B/158, Valentin Zurl, CZE-6203-12676, 79B/1277, Georg Zutz, CZE-6203-12677, 79B/474, Matthias Zwank, CZE-6203-12689, 79B/1227, Willi Zimmermann, CZE-6203-12691, 79B/530, CZE-6203-12692, 79B/895, CZE-6203-12693, 79B/1020, CZE-6203-12694, 79B/1054, CZE-6203-12695, 79B/1056, CZE-6203-12696, 79B/1058, CZE-6203-12697, 79B/1060, CZE-6203-12698, 79B/1062, CZE-6203-12699, 79B/1326, CZE-6203-12700, 79B/1434, CZE-6203-12701, 79B/1481, CZE-6203-12720, 79B/251, CZE-6203-12721, 79B/428, CZE-6203-12722, 79B/430, CZE-6203-12723, 79B/1064, CZE-6203-12724, 79B/1066, CZE-6203-12725, 79B/1068, CZE-6203-12726, 79B/1070, CZE-6203-12727, 79B/1072, CZE-6203-12728, 79B/1074, CZE-6203-12729, 79B/1076, CZE-6203-12730, 79B/1078, CZE-6203-12731, 79B/1080, CZE-6203-12732, 79B/1082, CZE-6203-12733, 79B/1086, CZE-6203-12734, 79B/1088, CZE-6203-12735, 79B/1090, CZE-6203-12736, 79B/1092, CZE-6203-12737, 79B/1094, CZE-6203-12738, 79B/1314, CZE-6203-12739, 79B/253, CZE-6203-12740, 79B/910, CZE-6203-12741, 79B/959, CZE-6203-12746, 79B/1385, CZE-6203-12747, 79B/290, Ludwig Lehner, CZE-6203-12749, 79B/1161, Hans Hermann Schmidt, CZE-6203-14000, 79B, CZE-6203-14005, 79B, Jan Gräf, CZE-6203-14008, 79B, Adolf Reinisch, CZE-6203-14009, 79B, CZE-6203-14011, 79B, Walter Rosenberg, CZE-6203-14012, 79B, CZE-6203-14013, 79B, Walter Grimsel, CZE-6203-14015, 79B, CZE-6203-14019, 79B, CZE-6203-14020, 79B, Gerhard Lniany, CZE-6203-14024, 79B, Heinz Eggebrecht, CZE-6203-14025, 79B, CZE-6203-14027, 79B, CZE-6203-14028, 79B, Wilhelm Sperlich, CZE-6203-14030, 79B, Jan Havlicek, CZE-6203-14031, 79B, CZE-6203-14033, 79B, Heinrich Stellpflug, CZE-6203-14036, 79B, Josef Pöschl, CZE-6203-14037, 79B, Wilhelm Flintrop, CZE-6203-14038, 79B, Herbert Barthel, CZE-6203-14040, 79B, CZE-6203-14041, 79B, Robert Andreas Beutler, CZE-6203-14042, 79B, Klaus Kordel, CZE-6203-14043, 79B, CZE-6203-14045, 79B, Robert Scholz, CZE-6203-14047, 79B, Albert Bein, CZE-6203-14048, 79B, Anton Kinastberger, CZE-6203-14049, 79B, Wilhelm Lorey, CZE-6203-14050, 79B, CZE-6203-14051, 79B, CZE-6203-14052, 79B, Adolf Kade, CZE-6203-14056, 79B, CZE-6203-14058, 79B, Jacob Steiner, CZE-6203-14062, 79B, Hugo Lippert, CZE-6203-14063, 79B, CZE-6203-14068, 79B, Georg Johann Heyer, CZE-6203-14071, 79B, Kurt Holzwarth, CZE-6203-14072, 79B, Johann Kerner, CZE-6203-14073, 79B, CZE-6203-14074, 79B, Friedrich Lang, CZE-6203-14075, 79B, CZE-6203-14077, 79B, Gerhard Dűcker, CZE-6203-14216, 79B, Josef Mertens, CZE-6203-14217, 79B, Josef Hillebrand, CZE-6203-14231, 79B, Rudi Neuhaus, CZE-6203-14233, 79B, CZE-6203-14234, 79B, CZE-6203-14235, 79B, CZE-6203-14236, 79B, Samuel Geer, CZE-6203-14237, 79B, Werner Paulmann, CZE-6203-14241, 79B, CZE-6203-14242, 79B, CZE-6203-14244, 79B, Peter Schindler, CZE-6203-14245, 79B, CZE-6203-14247, 79B, Werner Schneider, CZE-6203-14249, 79B, CZE-6203-14250, 79B, Heinrich Jäger, CZE-6203-14252, 79B, Wilhelm Krűger, CZE-6203-14256, 79B, Horst Alfred Heinz Tesch, CZE-6203-14261, 79B, CZE-6203-14264, 79B, Johann Przybilla, CZE-6203-14267, 79B, Wilhelm Stotz, CZE-6203-14270, 79B, Horst Eichler, CZE-6203-14272, 79B, CZE-6203-14273, 79B, Ernst Gűnther, CZE-6203-14279, 79B, CZE-6203-14284, 79B, CZE-6203-14285, 79B, Wilhelm Gustav Jäger, CZE-6203-14292, 79B, CZE-6203-14295, 79B, CZE-6203-14297, 79B, Erwin August Robert Dehnert, CZE-6203-14298, 79B, CZE-6203-14301, 79B, Werner Schiefner, CZE-6203-14303, 79B, CZE-6203-14306, 79B, Karl Lackner, CZE-6203-14307, 79B, Nikolaus Sturm, CZE-6203-14308, 79B, Hugo Pickel, CZE-6203-14311, 79B, CZE-6203-14312, 79B, Engelbert Böck, CZE-6203-14313, 79B/1450, CZE-6203-14315, 79B, CZE-6203-14324, 79B, Reinhold Quirin, CZE-6203-14327, 79B, CZE-6203-14331, 79B, Josef Seitz, CZE-6203-14333, 79B, CZE-6203-14334, 79B, Konrad Sy, CZE-6203-14337, 79B, Otto Möller, CZE-6203-14340, 79B, CZE-6203-14342, 79B, CZE-6203-14346, 79B, CZE-6203-14348, 79B/1494, CZE-6203-14350, 79B, CZE-6203-14351, 79B, Reinhold Reintsch, CZE-6203-14355, 79B, CZE-6203-14359, 79B, CZE-6203-14366, 79B, CZE-6203-14368, 79B, Heinz Kurt Paul Stűwer, CZE-6203-14375, 79B, Erich Schafheutle, CZE-6203-14380, 79B, CZE-6203-14392, 79B, CZE-6203-14393, 79B, CZE-6203-14397, 79B, CZE-6203-14399, 79B/1481, CZE-6203-14404, 79B, Adolf Stenzel, CZE-6203-14405, 79B, CZE-6203-14406, 79B, Dietrich Erwin Lenski, CZE-6203-14408, 79B, Franz Forstner, CZE-6203-14410, 79B, Justus Hellmuth, CZE-6203-14414, 79B, Josef Eckl, CZE-6203-14418, 79B, CZE-6203-14421, 79B, CZE-6203-14422, 79B, CZE-6203-14424, 79B, v.Moisy,Wolf Dietrich Gandenberger, CZE-6203-14426, 79B, Franz Ramisch, CZE-6203-14427, 79B, Peter Juretzka, CZE-6203-14428, 79B, Matthias Lewold, CZE-6203-14429, 79B, CZE-6203-14434, 79B, CZE-6203-14442, 79B, CZE-6203-14449, 79B, Horst Gläs, CZE-6203-14450, 79B, Robert Schölzel, CZE-6203-14451, 79B, Hans Tubach, CZE-6203-14452, 79B, Karl Enke, CZE-6203-14455, 79B, CZE-6203-14458, 79B, CZE-6203-14459, 79B, Edwin Schaffmann, CZE-6203-14461, 79B, CZE-6203-14462, 79B, CZE-6203-14464, 79B, Kurt Műller, CZE-6203-14465, 79B, Bruno Schneider, CZE-6203-14466, 79B, Josef Nather, CZE-6203-14467, 79B, CZE-6203-14468, 79B, Kurt Fricke, CZE-6203-14471, 79B, Karl Schauer, CZE-6203-14476, 79B, Alphons Mayer, CZE-6203-14477, 79B, Heinz Richter, CZE-6203-14480, 79B, CZE-6203-14487, 79B, Wilhelm Nierada, CZE-6203-14491, 79B, Friedrich Spousta, CZE-6203-14492, 79B, Otto Grűnemund, CZE-6203-14494, 79B, Josef Käster, CZE-6203-14495, 79B, CZE-6203-14496, 79B, CZE-6203-14497, 79B, CZE-6203-14498, 79B, CZE-6203-14499, 79B, Johannes Koep, CZE-6203-14500, 79B, CZE-6203-14502, 79B, Heinz Flechsig, CZE-6203-14503, 79B, Siegfried Hamdorff, CZE-6203-14504, 79B, Hans Haninger, CZE-6203-14505, 79B, Reinhold Ladwig, CZE-6203-14508, 79B, CZE-6203-14509, 79B, Willi Pfenig, CZE-6203-14510, 79B, Walter Schulz, CZE-6203-14513, 79B, CZE-6203-14514, 79B, Hermann Schönlechner, CZE-6203-14515, 79B, Hermann Löffler, CZE-6203-14522, 79B, CZE-6203-14524, 79B, Eduard Staron, CZE-6203-14527, 79B, Hugo Berger, CZE-6203-14529, 79B, CZE-6203-14532, 79B, CZE-6203-14533, 79B, Werner Hans Heidinger, CZE-6203-14536, 79B, Ernst Otto Narden, CZE-6203-14541, 79B, CZE-6203-14545, 79B, Karl Heinrich Kemmann, CZE-6203-14549, 79B, CZE-6203-14550, 79B, Wilhelm Ludwig Lorch, CZE-6203-14551, 79B, Alfred Berger, CZE-6203-14552, 79B, Erich Hahn, CZE-6203-14554, 79B, CZE-6203-14555, 79B, Gustav Ehlers, CZE-6203-14558, 79B, Leopold Höfinger, CZE-6203-14561, 79B, Johann Grzeskowiak, CZE-6203-14567, 79B, CZE-6203-14568, 79B, Karl Siebenlist, CZE-6203-14569, 79B, Rudolf Lutter, CZE-6203-14570, 79B, CZE-6203-14571, 79B, Fritz Ernst Paul Bethke, CZE-6203-14573, 79B, Emil Schneider, CZE-6203-14576, 79B, Karl Gräbner, CZE-6203-14577, 79B, Walter Gartz, CZE-6203-14583, 79B, Hellmut Kolarz, CZE-6203-14590, 79B, CZE-6203-14594, 79B, Wilhelm Klöpsch, CZE-6203-14599, 79B, Maximilian Liebisch, CZE-6203-14601, 79B, CZE-6203-14603, 79B, Johannes Lange, CZE-6203-14606, 79B, CZE-6203-14607, 79B, Max Makowski, CZE-6203-14612, 79B, CZE-6203-14619, 79B, CZE-6203-14624, 79B, CZE-6203-14625, 79B, CZE-6203-14626, 79B, Erich Pusch, CZE-6203-14627, 79B, Wendelin Neis, CZE-6203-14631, 79B, CZE-6203-14632, 79B, Heinrich Bernhard Becker, CZE-6203-14635, 79B, Rolf Margenberg, CZE-6203-14638, 79B, CZE-6203-14639, 79B, Michael Paar, CZE-6203-14640, 79B, Karlheinz Rickertsen, CZE-6203-14646, 79B/1499CZE-6203-14652, 79B, Pul Labuhn, CZE-6203-14653, 79B, Horst Gerhard Mente, CZE-6203-14654, 79B, Edgar Bartels, CZE-6203-14656, 79B, Benhard Bosch, CZE-6203-14657, 79B, Werner Blech, CZE-6203-14660, 79B, Emil Hauke, CZE-6203-14661, 79B, CZE-6203-14663, 79B, Edmund Dominik, CZE-6203-14665, 79B, CZE-6203-14667, 79B, Herbert Reichelt, CZE-6203-14669, 79B, Willy Fűrstling, CZE-6203-14672, 79B, Alois Pfeffer, CZE-6203-14673, 79B, Karl Bammer, CZE-6203-14674, 79B, Hermann Hinz, CZE-6203-14678, 79B, CZE-6203-14681, 79B, Herbert Hermann Paul Schlums, CZE-6203-14683, 79B, Erhard Langer, CZE-6203-14685, 79B, Alois Mitterleitner, CZE-6203-14687, 79B, CZE-6203-14690, 79B, Ervin Bremert, CZE-6203-14694, 79B, Willi Gebhardt, CZE-6203-14696, 79B, CZE-6203-14698, 79B, CZE-6203-14701, 79B, Franz Holzmann, CZE-6203-14702, 79B, CZE-6203-14703, 79B, CZE-6203-14706, 79B, Ottmar Hecker, CZE-6203-14709, 79B, Friedrich Tillen, CZE-6203-14710, 79B, CZE-6203-14721, 79B, Fritz Poggensee, CZE-6203-14723, 79B, CZE-6203-14725, 79B, Ferdinand Mack, CZE-6203-14728, 79B, Erwin Langer, CZE-6203-14731, 79B, CZE-6203-14732, 79B, CZE-6203-14734, 79B, CZE-6203-14737, 79B,  CZE-6203-14738, 79B, Karl Pott, CZE-6203-14739, 79B, Kurt v.Kolczynski, CZE-6203-14741, 79B, Karl Jelinek, CZE-6203-14742, 79B, Julius Guvernator, CZE-6203-14743, 79B, CZE-6203-14747, 79B, Hans Röser, CZE-6203-14748, 79B, CZE-6203-14749, 79B/1493CZE-6203-14750, 79B, Jacob Bernhard, CZE-6203-14751, 79B, Heinz Sährendt, CZE-6203-14753, 79B, CZE-6203-14755, 79B, Wilhelm Dahne, CZE-6203-14759, 79B, Alfred Messerschmidt, CZE-6203-14762, 79B, CZE-6203-14768, 79B, Anton Kilmaier, CZE-6203-14769, 79B, CZE-6203-14776, 79B, CZE-6203-14778, 79B, CZE-6203-14779, 79B, Erich Gustav Paul Guerche, CZE-6203-14780, 79B, Kurt Műller, CZE-6203-14781, 79B, Alfred Heinzinger, CZE-6203-14784, 79B, CZE-6203-14785, 79B, Becker, CZE-6203-14786, 79B, Rudolf helmut Gustav Liberenz, CZE-6203-14788, 79B, CZE-6203-14789, 79B, Adolf Herbert Liebig, CZE-6203-14793, 79B, CZE-6203-14798, 79B, Franz Kűrzinger, CZE-6203-14804, 79B, Josef Beck, CZE-6203-14805, 79B/1483CZE-6203-14806, 79B, CZE-6203-14807, 79B, Karl Mack, CZE-6203-14813, 79B, Arno Schmitt, CZE-6203-14816, 79B, Otto Hermann Saalfeld, CZE-6203-14817, 79B, Josef Kremnitzer, CZE-6203-14819, 79B, Roman Furmanov, CZE-6203-14820, 79B, CZE-6203-14827, 79B, Karl Bosch, Lothar Brand, CZE-6203-14828, 79B, CZE-6203-14832, 79B, CZE-6203-14833, 79B, Hans Källner, CZE-6203-14838, 79B, Friedrich Kremer, CZE-6203-14839, 79B, Karl Felix, CZE-6203-14841, 79B, CZE-6203-14842, 79B, CZE-6203-14845, 79B, CZE-6203-14846, 79B, Heinz Geigle, CZE-6203-14852, 79B, CZE-6203-14853, 79B, Adolf Messner, CZE-6203-14857, 79B, CZE-6203-14861, 79B, Gűnther Schneider, CZE-6203-14866, 79B, CZE-6203-14867, 79B, Robert Scheer, CZE-6203-14869, 79B, KonradGehrke, CZE-6203-14870, 79B, CZE-6203-14871, 79B/1403CZE-6203-14872, 79B, Werner Hűbsch, CZE-6203-14874, 79B, Vilem Kisvelier, CZE-6203-14877, 79B, CZE-6203-14879, 79B, Georg Dankerl, CZE-6203-14880, 79B, Willi Neubauer, CZE-6203-14882, 79B, Johann Bertuleit, CZE-6203-14885, 79B, Willi Gruschinski, CZE-6203-14887, 79B, CZE-6203-14889, 79B, CZE-6203-14890, 79B, CZE-6203-14892, 79B, CZE-6203-14893, 79B, Alois Pokorny, CZE-6203-14894, 79B, CZE-6203-14900, 79B, Wilhelm Dilbakowski, CZE-6203-14904, 79B, dva neznámí vojáci, CZE-6203-14905, 79B, Joseph Löser, CZE-6203-14907, 79B, Frank Meisel, CZE-6203-14910, 79B, CZE-6203-14912, 79B, CZE-6203-14915, 79B, CZE-6203-14916, 79B, Alfred Petruschka, CZE-6203-14917, 79B, Franz Klenner, CZE-6203-14920, 79B, Walter Lange, CZE-6203-14921, 79B, Severin Pfenningsberg, CZE-6203-14924, 79B, Jűrgen Peper, CZE-6203-14929, 79B, CZE-6203-14931, 79B, Franz Pasteiner, CZE-6203-14935, 79B, Otto Hanelotter, CZE-6203-14939, 79B, Jahannes Gries, CZE-6203-14941, 79B, Mathias Krebsz, CZE-6203-14945, 79B, CZE-6203-14947, 79B, Eugen Falkenberger, CZE-6203-14951, 79B, Heinrich Stockinger, CZE-6203-14954, 79B, Joseph Degen, CZE-6203-14956, 79B, CZE-6203-14961, 79B, Anton Greslehner-Nimmervoll, CZE-6203-14964, 79B/1500CZE-6203-14965, 79B, Wilhelm Breitgraf, CZE-6203-14974, 79B, Walter Blach, CZE-6203-14977, 79B, CZE-6203-14979, 79B, CZE-6203-14980, 79B, CZE-6203-14986, 79B, Wilhelm Johann Ruth, CZE-6203-14990, 79B, Gerhard Schröter, CZE-6203-14992, 79B, CZE-6203-14997, 79B/1453CZE-6203-15001, 79B, CZE-6203-15007, 79B, Fritz Malinowski, CZE-6203-15008, 79B, CZE-6203-15012, 79B, CZE-6203-15013, 79B, CZE-6203-15014, 79B, Willi Theobald, CZE-6203-15015, 79B, Friedrich Karl Kiefer, CZE-6203-15017, 79B, Friedrich Kirsamer, CZE-6203-15019, 79B, Hermann Sablotny, CZE-6203-15020, 79B, Albert Sczech, CZE-6203-15021, 79B, August Lamour, CZE-6203-15023, 79B, Richard Hanke, CZE-6203-15024, 79B, Karl – Heinz Fischer, CZE-6203-15026, 79B, CZE-6203-15028, 79B, CZE-6203-15037, 79B, CZE-6203-15039, 79B, CZE-6203-15040, 79B,  Langer, CZE-6203-15041, 79B, Anton Mödelein, CZE-6203-15046, 79B, CZE-6203-15047, 79B, CZE-6203-15051, 79B, Heinz Peter, CZE-6203-15059, 79B, Herbert Schlobach, CZE-6203-15060, 79B, Richard Steiert, CZE-6203-15066, 79B, Walter Kapahnke, CZE-6203-15068, 79B, CZE-6203-15070, 79B, Ludwig Schaupert, CZE-6203-15074, 79B, Stephan Pappert, CZE-6203-15075, 79B, CZE-6203-15076, 79B, CZE-6203-15078, 79B, CZE-6203-15082, 79B, Nikolaus Oehlschläger, CZE-6203-15084, 79B, Adolf Reinisch, CZE-6203-15087, 79B, Willi Smarsch, CZE-6203-15090, 79B, CZE-6203-15095, 79B, Gerhard Sander, CZE-6203-15096, 79B, Walter Steffens, CZE-6203-15097, 79B, Alfons Kaps, CZE-6203-15099, 79B, Adolf Műller, CZE-6203-15100, 79B, Friedrich Kisslinger, CZE-6203-15102, 79B, Walter tauchnitz, CZE-6203-15110, 79B, CZE-6203-15115, 79B, Karl Pohl, CZE-6203-15116, 79B, Adolf Maroscher, CZE-6203-15121, 79B, Karl Fiedler, CZE-6203-15123, 79B, Georg Six, CZE-6203-15129, 79B, CZE-6203-15130, 79B, CZE-6203-15133, 79B, Max Steer, CZE-6203-15134, 79B, Helmut Lehmann, CZE-6203-15135, 79B, CZE-6203-15140, 79B, Artur Hildebrandt, CZE-6203-15141, 79B, Heinz Hermann August Deter, CZE-6203-15143, 79B, Ernst Jilg, CZE-6203-15150, 79B, CZE-6203-15151, 79B, Johannes Krűger, CZE-6203-15158, 79B, Hubert Ostermann, CZE-6203-15160, 79B, CZE-6203-15164, 79B, CZE-6203-15167, 79B, CZE-6203-15169, 79B, Theodor Masselter, CZE-6203-15172, 79B, Gűnter Konradt, CZE-6203-15175, 79B, Erich Alfred Kretzschmar, CZE-6203-15177, 79B, Adolf Bedrich, CZE-6203-15178, 79B, Erich Adolf Hager, CZE-6203-15179, 79B, CZE-6203-15181, 79B, Karl Hauptmann, CZE-6203-15182, 79B/1452CZE-6203-15186, 79B, CZE-6203-15189, 79B, CZE-6203-15190, 79B, CZE-6203-15191, 79B, CZE-6203-15196, 79B, Heinrich Merks, CZE-6203-15199, 79B, Eduard Labitsch, CZE-6203-15202, 79B, Horst Schmidtke, CZE-6203-15203, 79B, Kurt Heinrich Schlosser, CZE-6203-15204, 79B, Josef Paul, CZE-6203-15205, 79B, Johann Dölle, CZE-6203-15206, 79B, CZE-6203-15208, 79B, Adolf Grieger, CZE-6203-15209, 79B, Erich Fritz Reissmann, CZE-6203-15213, 79B, Josef Rödig, CZE-6203-15215, 79B, Paul Brackhaus, CZE-6203-15217, 79B, Alois Kriechel, CZE-6203-15220, 79B, CZE-6203-15221, 79B, Paul Holst, CZE-6203-15224, 79B, Otto Sommer, CZE-6203-15225, 79B, Johann Matzke, CZE-6203-15230, 79B, Josef Klotz, CZE-6203-15231, 79B, Johann Brűckner, CZE-6203-15234, 79B, CZE-6203-15236, 79B, Stanislaus Liedtke, CZE-6203-15239, 79B, Rudolf Reichhuber, CZE-6203-15241, 79B, Laszlo Moldavan, CZE-6203-15242, 79B, Alfred Friedrich Hermann/Dr. Ing. Frank, CZE-6203-15243, 79B, Johann Goller, CZE-6203-15245, 79B, Fritz Timmermann, CZE-6203-15246, 79B, CZE-6203-15250, 79B, Gerhard Harguth, CZE-6203-15251, 79B, CZE-6203-15252, 79B, CZE-6203-15253, 79B, Karl-Heinz Franz, CZE-6203-15256, 79B, Gyula Szigetti, CZE-6203-15260, 79B, Ludwig Holtz, CZE-6203-15261, 79B, Karl Kley, CZE-6203-15273, 79B, CZE-6203-15277, 79B, Helmut Ernst Grunewald, CZE-6203-15281, 79B, CZE-6203-15283, 79B, Hans Jistel, CZE-6203-15285, 79B, CZE-6203-15288, 79B, CZE-6203-15289, 79B, Wilhelm Berning, CZE-6203-15290, 79B, Friedrich Schumacher, CZE-6203-15292, 79B, Rudolf Distelzweig, CZE-6203-15293, 79B, CZE-6203-15298, 79B, CZE-6203-15302, 79B, Stefan Pristl, CZE-6203-15306, 79B, Josef Dumböck, CZE-6203-15309, 79B, Josef Stegmayer, CZE-6203-15324, 79B, Johann Dogl, CZE-6203-15328, 79B, CZE-6203-15329, 79B, CZE-6203-15331, 79B, Otto Paul Noack, CZE-6203-15335, 79B, Horst Otto Läppchen, CZE-6203-15342, 79B, CZE-6203-15347, 79B, Gűnter Heinz Janoske, CZE-6203-15349, 79B, Hermann Andreas Ries, CZE-6203-15350, 79B, Raymond Bertero, CZE-6203-15355, 79B, Georg Stumpf, CZE-6203-15357, 79B, CZE-6203-15360, 79B, CZE-6203-15362, 79B, dva neznámí vojáci, CZE-6203-15366, 79B, Herbert Falk, CZE-6203-15368, 79B, CZE-6203-15371, 79B, CZE-6203-15372, 79B, Kurt Neumann, CZE-6203-15374, 79B, CZE-6203-15377, 79B, CZE-6203-15378, 79B, CZE-6203-15379, 79B, CZE-6203-15380, 79B, CZE-6203-15381, 79B, CZE-6203-15382, 79B, Johannes Nowak, CZE-6203-15383, 79B, Kajetan Gromes, CZE-6203-15386, 79B, Hans Osojnik, CZE-6203-15389, 79B, CZE-6203-15393, 79B, Paul Hottenroth, CZE-6203-15399, 79B, CZE-6203-15400, 79B, CZE-6203-15401, 79B, Paul Lorsch, CZE-6203-15402, 79B, Johann Dűck, CZE-6203-15404, 79B/1477CZE-6203-15410, 79B/1432CZE-6203-15412, 79B, Gerhard Lang, CZE-6203-15413, 79B, CZE-6203-15414, 79B, CZE-6203-15415, 79B, Heinz Rothbart, CZE-6203-15417, 79B, CZE-6203-15418, 79B, CZE-6203-15419, 79B/1486, CZE-6203-15422, 79B, CZE-6203-15423, 79B, Hermann Höke, CZE-6203-15428, 79B, Ludwig Georg Panter, CZE-6203-15429, 79B, Paul Hanschen, CZE-6203-15435, 79B, Bruno-Richard Schulz, CZE-6203-15436, 79B, CZE-6203-15437, 79B, CZE-6203-15439, 79B, CZE-6203-15440, 79B, Eugen Theurer, CZE-6203-15441, 79B, Erich Gruschwitz, CZE-6203-15447, 79B, Erwin Herrmann, CZE-6203-15448, 79B, Otto Haselbach, CZE-6203-15450, 79B, Herbert Schneider, CZE-6203-15451, 79B, Heirich Alfred Maak, CZE-6203-15452, 79B, Ernst Schűtte, CZE-6203-15454, 79B, CZE-6203-15459, 79B, CZE-6203-15463, 79B/1437CZE-6203-15464, 79B, CZE-6203-15466, 79B, CZE-6203-15468, 79B, Otto Markof, CZE-6203-15470, 79B, CZE-6203-15472, 79B, Pius Forster, CZE-6203-15479, 79B, Heinz Lehmann, CZE-6203-15481, 79B, Konrad Fuchs, CZE-6203-15488, 79B, CZE-6203-15491, 79B, CZE-6203-15493, 79B, Konrad Holzapfel, CZE-6203-15495, 79B, Alfred Schramm, CZE-6203-15496, 79B, CZE-6203-15501, 79B, CZE-6203-15503, 79B, CZE-6203-15504, 79B, Heinz Alfred Kahlert, CZE-6203-15505, 79B, Heinz Bliesath, CZE-6203-15507, 79B, CZE-6203-15512, 79B, Friedrich Engelke, CZE-6203-15514, 79B, Wilhelm Sachim, CZE-6203-15516, 79B/1457CZE-6203-15517, 79B, CZE-6203-15528, 79B, Thomas Plettenberg, CZE-6203-15535, 79B, CZE-6203-15536, 79B, Hans-Jochen Melcher, CZE-6203-15538, 79B, Otto Prex, CZE-6203-15542, 79B, Rudolf Luttenberger, CZE-6203-15543, 79B, Heinrich Kraft, CZE-6203-15545, 79B, CZE-6203-15546, 79B, Werner Puchte, CZE-6203-15547, 79B, Franz Bernhard Rosche, CZE-6203-15548, 79B, August Speck, CZE-6203-15550, 79B, Johannes Karl Kneifel, CZE-6203-15553, 79B, CZE-6203-15554, 79B, CZE-6203-15556, 79B, Artur Seyfahrt, CZE-6203-15563, 79B, CZE-6203-15565, 79B, CZE-6203-15567, 79B, Josef Schonert, CZE-6203-15569, 79B, CZE-6203-15574, 79B, CZE-6203-15577, 79B, Georg Nell, CZE-6203-15579, 79B, CZE-6203-15580, 79B, Arthur Löbe, CZE-6203-15581, 79B, Kurt Hapke, CZE-6203-15582, 79B, CZE-6203-15583, 79B, Eduard Reinecke-Bock, CZE-6203-15584, 79B, Kurt Hoffmann, CZE-6203-15588, 79B, Werner Ferdinand Seitz, CZE-6203-15589, 79B, CZE-6203-15591, 79B, Fritz Otto Robert Rosenfeld, CZE-6203-15592, 79B, Max Hänel, CZE-6203-15594, 79B, CZE-6203-15595, 79B, CZE-6203-15598, 79B, Walter Toepper, CZE-6203-15599, 79B, CZE-6203-15601, 79B, Johann Peter Erhard, CZE-6203-15602, 79B, Alois Benda, CZE-6203-15603, 79B, Wenzl Kragl, CZE-6203-15604, 79B, CZE-6203-15607, 79B, Richard Bűttner, CZE-6203-15608, 79B, CZE-6203-15613, 79B, David Stricker, CZE-6203-15620, 79B, CZE-6203-15621, 79B, Paul Hiller, CZE-6203-15624, 79B, Nikolaus Ehl, CZE-6203-15626, 79B, Alois Klotz, CZE-6203-15627, 79B, Alfons Gressinger, CZE-6203-15628, 79B, CZE-6203-15630, 79B, Franz Becker, CZE-6203-15635, 79B/1449CZE-6203-15636, 79B/84Karl Pichlműller, CZE-6203-15637, 79B/861, Helmut Hipko, CZE-6203-15638, 79B/956, Rudi Ernst Schirmer, CZE-6203-15646, 79B, Hans Schultz, CZE-6203-15649, 79B/1426CZE-6203-15652, 79B, CZE-6203-15655, 79B, Heinz Schmidt, CZE-6203-15656, 79B, CZE-6203-15660, 79B, CZE-6203-15661, 79B, Josef Kuhnert, CZE-6203-15662, 79B, CZE-6203-15663, 79B, CZE-6203-15664, 79B, Dezsö Pethö, CZE-6203-15668, 79B, CZE-6203-15671, 79B, Friedrich Wilhelm Grűning, CZE-6203-15676, 79B, Wilhelm Műnkel, CZE-6203-15677, 79B/1431CZE-6203-15678, 79B, CZE-6203-15679, 79B, Robert Noppes, CZE-6203-15681, 79B, Ladislaus Lache, CZE-6203-15682, 79B, CZE-6203-15687, 79B, Richard Jakob Nedorost, CZE-6203-15689, 79B, CZE-6203-15693, 79B, Heinrich Möller, CZE-6203-15695, 79B, neznámý německý voják, CZE-6203-15696, 79B, CZE-6203-15698, 79B, CZE-6203-15703, 79B, Rudolf Steinheimer, CZE-6203-15707, 79B, CZE-6203-15709, 79B, CZE-6203-15710, 79B, Franz Prokupek, CZE-6203-15714, 79B, CZE-6203-15716, 79B, August Krűger, CZE-6203-15717, 79B, Albert Ernst Saupe, CZE-6203-15724, 79B, CZE-6203-15726, 79B, CZE-6203-15729, 79B, Wilhelm Minut, CZE-6203-15732, 79B, CZE-6203-15740, 79B, Peter Meyer, CZE-6203-15742, 79B, Otto Maroldt, CZE-6203-15750, 79B, CZE-6203-15751, 79B, CZE-6203-15752, 79B, Alois Strässer, CZE-6203-15755, 79B, Rudi Gleitz, CZE-6203-15757, 79B, CZE-6203-15759, 79B, CZE-6203-15762, 79B, CZE-6203-15765, 79B, CZE-6203-15767, 79B, Robert Simon, CZE-6203-15770, 79B, Josef Schromm, CZE-6203-15772, 79B, Heinrich Bappert, CZE-6203-15774, 79B, CZE-6203-15776, 79B, Ulrich Holzhűter, CZE-6203-15777, 79B, Hubert Hajek, CZE-6203-15782, 79B, Karl-Alfred Helmel, CZE-6203-15785, 79B, Erich Brathe, CZE-6203-15791, 79B, CZE-6203-15792, 79B, CZE-6203-15793, 79B, CZE-6203-15796, 79B, CZE-6203-15800, 79B, Hans Robert Siewert, CZE-6203-15801, 79B, CZE-6203-15805, 79B, Karel Gruner, CZE-6203-15806, 79B, CZE-6203-15810, 79B, Rudolf Johannes Thiele, CZE-6203-15812, 79B, Josef Tumler, CZE-6203-15813, 79B, CZE-6203-15822, 79B, CZE-6203-15824, 79B, Walter Stollberg, CZE-6203-15825, 79B, CZE-6203-15831, 79B, Roman Dobrowolsky, CZE-6203-15834, 79B, CZE-6203-15835, 79B, CZE-6203-15838, 79B, Anton Steffens, CZE-6203-15839, 79B, Heinz Schneider, CZE-6203-15840, 79B, CZE-6203-15841, 79B, Franz Hartl, CZE-6203-15848, 79B, Wilhelm Műller, CZE-6203-15849, 79B, Herbert Berndt, CZE-6203-15852, 79B, Hermann Benz, CZE-6203-15856, 79B, CZE-6203-15857, 79B, Leonhard Coenen, CZE-6203-15858, 79B, CZE-6203-15860, 79B, Sven von Stauss, CZE-6203-15861, 79B, CZE-6203-15863, 79B, CZE-6203-15864, 79B, Henri Humbrecht, CZE-6203-15866, 79B, Paul Schirottke, CZE-6203-15869, 79B, Wilhelm Czapka, CZE-6203-15871, 79B, Franz Garreis, CZE-6203-15872, 79B, Franz Durst, CZE-6203-15873, 79B/1491CZE-6203-15874, 79B, CZE-6203-15877, 79B, CZE-6203-15880, 79B, Fritz Pagels, CZE-6203-15881, 79B, CZE-6203-15883, 79B, Anton Begele, CZE-6203-15887, 79B, CZE-6203-15888, 79B, CZE-6203-15892, 79B, CZE-6203-15894, 79B, CZE-6203-15895, 79B, CZE-6203-15898, 79B, Karl Graß, CZE-6203-15901, 79B, CZE-6203-15903, 79B, CZE-6203-15909, 79B, CZE-6203-15910, 79B, Heinz Schulze, CZE-6203-15912, 79B, Kurt Jakob, CZE-6203-15913, 79B, CZE-6203-15915, 79B, Gerhard Fleischer, CZE-6203-15916, 79B, Albert Bronn, CZE-6203-15919, 79B, CZE-6203-15922, 79B, Anton Jaschinsky, CZE-6203-15923, 79B, Wilhelm Hettig, CZE-6203-15924, 79B, Kurt Hinz, CZE-6203-15927, 79B, Hans Wilhelm August Bierkardt, CZE-6203-15933, 79B, CZE-6203-15936, 79B, Emil Hoock, CZE-6203-15937, 79B, Matthias Bűchel, CZE-6203-15938, 79B, CZE-6203-15940, 79B, Reinhard Hűlse, CZE-6203-15941, 79B, CZE-6203-15945, 79B, Franz Peters, CZE-6203-15946, 79B, Heinz Hackrath, CZE-6203-15949, 79B, CZE-6203-15952, 79B, CZE-6203-15953, 79B, CZE-6203-15955, 79B, Alfred Bressau, CZE-6203-15958, 79B, CZE-6203-15959, 79B, CZE-6203-15960, 79B, CZE-6203-15965, 79B, CZE-6203-15966, 79B, CZE-6203-15967, 79B, CZE-6203-15969, 79B, Horst Radau, CZE-6203-15971, 79B, Alfred Suhl, CZE-6203-15973, 79B, CZE-6203-15974, 79B, CZE-6203-15977, 79B, CZE-6203-15982, 79B, CZE-6203-15983, 79B, CZE-6203-15984, 79B, August Schneider, CZE-6203-15985, 79B, Georg Klein, CZE-6203-15996, 79B, Johannes Laufer, CZE-6203-15999, 79B, CZE-6203-16004, 79B, Wilhelm Schlichting, CZE-6203-16005, 79B, CZE-6203-16014, 79B, Artur Graf, CZE-6203-16015, 79B, CZE-6203-16016, 79B, Franz Sűmert, CZE-6203-16023, 79B, Michael Klaffl, CZE-6203-16025, 79B, CZE-6203-16026, 79B, Gustav Beyerbach, CZE-6203-16031, 79B, Maximilian Hoven, CZE-6203-16035, 79B, Anton Rathgeb, CZE-6203-16036, 79B, Hermann Haase, CZE-6203-16037, 79B, CZE-6203-16039, 79B, CZE-6203-16040, 79B, CZE-6203-16043, 79B, Kurt Eugen Häberle, CZE-6203-16044, 79B, Hans Menschel, CZE-6203-16046, 79B, Lothar Friedrich, CZE-6203-16050, 79B, Alfred Jahn, CZE-6203-16051, 79B, Franz Beyerle, CZE-6203-16052, 79B, CZE-6203-16055, 79B, Walter Kutschinski, CZE-6203-16058, 79B, Gottfried Braun, CZE-6203-16059, 79B, CZE-6203-16062, 79B, CZE-6203-16063, 79B, Bruno Gesing, CZE-6203-16069, 79B, Willy Präger, CZE-6203-16074, 79B, CZE-6203-16076, 79B/1492CZE-6203-16077, 79B, Gerhard Köppe, CZE-6203-16078, 79B, CZE-6203-16079, 79B, Michael Valentin Kaminski, CZE-6203-16083, 79B, CZE-6203-16084, 79B, August Bauseler, CZE-6203-16085, 79B, Willi Götzke, CZE-6203-16086, 79B, Josef Dostal, CZE-6203-16091, 79B, Heinrich Braun, CZE-6203-16093, 79B, CZE-6203-16094, 79B, Theodor Kneffel, CZE-6203-16095, 79B, Hans Fischer, CZE-6203-16096, 79B, CZE-6203-16098, 79B, Hans Bröcker, CZE-6203-16106, 79B, CZE-6203-16108, 79B, Alfred Jung, CZE-6203-16109, 79B, Johann Stumpf, CZE-6203-16115, 79B, Erdmann Műller, CZE-6203-16116, 79B, Walter Scholz, CZE-6203-16119, 79B, CZE-6203-16122, 79B, Johann Schlemmer, CZE-6203-16124, 79B, Heinz Grönke, CZE-6203-16125, 79B, Erhard Kűhn, CZE-6203-16127, 79B, CZE-6203-16129, 79B/1445-1448, CZE-6203-16130, 79B, Heinrich Orochovski, CZE-6203-16135, 79B, CZE-6203-16136, 79B, Fritz Benz, CZE-6203-16140, 79B, CZE-6203-16141, 79B, Anton Schober, CZE-6203-16144, 79B, Franz Petrowitz, CZE-6203-16145, 79B, CZE-6203-16146, 79B, Hans Stika, CZE-6203-16150, 79B, Kurt Schilling, CZE-6203-16151, 79B, Helmut Frackmann, CZE-6203-16153, 79B,  CZE-6203-16154, 79B, Helmut Hummel, CZE-6203-16155, 79B, Wilhelm Heinrich Stobbe, CZE-6203-16157, 79B, Paul-Klemens Höltmann, CZE-6203-16159, 79B, Michael Haunfeller, CZE-6203-16160, 79B, Franz Hahn, CZE-6203-16163, 79B, CZE-6203-16164, 79B, CZE-6203-16167, 79B, CZE-6203-16168, 79B, CZE-6203-16171, 79B, Karl Napel, CZE-6203-16173, 79B, Werner Harnisch, CZE-6203-16178, 79B, Kurt Schűtt, CZE-6203-16180, 79B, CZE-6203-16185, 79B, CZE-6203-16186, 79B, CZE-6203-16187, 79B, neznámý německý voják, CZE-6203-16188, 79B, CZE-6203-16189, 79B, Karl Scarbath, CZE-6203-16194, 79B, Kurt Hans Thal, CZE-6203-16195, 79B, Aloysius Tripptrap, CZE-6203-16196, 79B, CZE-6203-16200, 79B, CZE-6203-16201, 79B, Anton Jokel, CZE-6203-16202, 79B, CZE-6203-16203, 79B, Anton Lange, CZE-6203-16210, 79B, CZE-6203-16211, 79B, CZE-6203-16212, 79B, CZE-6203-16219, 79B, CZE-6203-16220, 79B, CZE-6203-16221, 79B, CZE-6203-16224, 79B, CZE-6203-16226, 79B, Karl Eitel, CZE-6203-16231, 79B, CZE-6203-16232, 79B, Otto Thiel, CZE-6203-16233, 79B, CZE-6203-16235, 79B, CZE-6203-16236, 79B, Georg Stűwe, CZE-6203-16239, 79B, Rudolf Reineke, CZE-6203-16241, 79B, CZE-6203-16244, 79B, Ludwig Frank, CZE-6203-16245, 79B, Ferdinand Steininger, CZE-6203-16248, 79B, Martin Schuster, CZE-6203-16251, 79B, CZE-6203-16253, 79B, Friedrich Haas, CZE-6203-16255, 79B, Alfred Helmut Mack, CZE-6203-16257, 79B, CZE-6203-16264, 79B, Ludwig Ryva, CZE-6203-16268, 79B, CZE-6203-16270, 79B, Albert Műller, CZE-6203-16276, 79B, Albert Rutter, CZE-6203-16277, 79B, CZE-6203-16278, 79B, CZE-6203-16279, 79B/1405, CZE-6203-16280, 79B, CZE-6203-16283, 79B, Hans Hermann, CZE-6203-16284, 79B, Ernst Bösch, CZE-6203-16285, 79B, CZE-6203-16286, 79B, Norbert Mattern, CZE-6203-16289, 79B, CZE-6203-16290, 79B, CZE-6203-16292, 79B, CZE-6203-16296, 79B, Kurt Scholze, CZE-6203-16299, 79B, Josef Rieger, CZE-6203-16302, 79B, Adalbert Buhl, CZE-6203-16304, 79B, CZE-6203-16313, 79B, Johann Hoffmann, CZE-6203-16317, 79B/1424, CZE-6203-16329, 79B, Walter Mauersberger, CZE-6203-16330, 79B, Walter Maier, CZE-6203-16332, 79B, Hermann Pfefferkorn, CZE-6203-16336, 79B, Horst Blome, CZE-6203-16342, 79B, Heinrich Leiting, CZE-6203-16346, 79B, Emil Kűhner, CZE-6203-16347, 79B, Franz Blin, CZE-6203-16348, 79B, Adolf Hegemann, CZE-6203-16351, 79B, CZE-6203-16352, 79B, CZE-6203-16353, 79B, CZE-6203-16356, 79B, CZE-6203-16360, 79B, Otto Obach, CZE-6203-16362, 79B, Karl Drescher, CZE-6203-16365, 79B, CZE-6203-16368, 79B, Max Wilhelm Walter Spaenig, CZE-6203-16369, 79B, Rudolf Dittrich, CZE-6203-16374, 79B, Franz Ulrich, CZE-6203-16377, 79B, CZE-6203-16380, 79B, Laszlo Kies, CZE-6203-16381, 79B, Horst Schlűter, CZE-6203-16384, 79B, Johann Gutfertinger, CZE-6203-16386, 79B, Hans Steinhofer, CZE-6203-16387, 79B, CZE-6203-16388, 79B, CZE-6203-16390, 79B, Emil Rindfleisch, CZE-6203-16393, 79B, Walter Härich, CZE-6203-16394, 79B, CZE-6203-16397, 79B, Christof Putz, CZE-6203-16400, 79B, CZE-6203-16403, 79B, CZE-6203-16408, 79B, CZE-6203-16415, 79B, Eugen Műller, CZE-6203-16416, 79B, Friedrich Robert Sennholz, CZE-6203-16417, 79B, CZE-6203-16421, 79B, Josef Dolpp, CZE-6203-16425, 79B, Julius Nowak, CZE-6203-16429, 79B, Fritz Förster, CZE-6203-16430, 79B, Josef Friesenhahn, CZE-6203-16433, 79B, Herbert Graupner, CZE-6203-16438, 79B, Johann Haderer, CZE-6203-16439, 79B/1445-1448, CZE-6203-16440, 79B/1445-1448, CZE-6203-16446, 79B, CZE-6203-16449, 79B, Xaver Selb, CZE-6203-16451, 79B/1306, CZE-6203-16454, 79B, Fritz Baumeister, CZE-6203-16458, 79B, Hans-Günther Bellmann, CZE-6203-16459, 79B, Josef Benk, CZE-6203-16460, 79B, Walter Mattner, CZE-6203-16461, 79B, Berturganov, CZE-6203-16463, 79B, Gerhard Biernacki, CZE-6203-16465, 79B, Gerhard Blaeser, CZE-6203-16470, 79B, Ernst Brinkmeier, CZE-6203-16481, 79B, Paul Hertel, CZE-6203-16483, 79B, CZE-6203-16484, 79B, Michael Hoiland, CZE-6203-16486, 79B, Fritz Jendrzey, CZE-6203-16488, 79B, Karl Eisenberg, CZE-6203-16489, 79B, Hans Klein, CZE-6203-16492, 79B, Matthäus Koar, CZE-6203-16497, 79B, Gerhard Kűhn, CZE-6203-16504, 79B, Anton Peinhaupt, CZE-6203-16506, 79B, Josef Möser, CZE-6203-16507, 79B, Walter Naumann, CZE-6203-16509, 79B, Josef Peter, CZE-6203-16515, 79B, Heinrich Randt, CZE-6203-16516, 79B, Richard Reinöhl, CZE-6203-16517, 79B, Wilhelm Roth, CZE-6203-16520, 79B, Paul Otto Schönau, CZE-6203-16522, 79B, CZE-6203-16528, 79B, Erich Stach, CZE-6203-16530, 79B, Wilhelm Storch, CZE-6203-16543, 79B, CZE-6203-16544, 79B, CZE-6203-16545, 79B, CZE-6203-16546, 79B, CZE-6203-16547, 79B, CZE-6203-16548, 79B, CZE-6203-16549, 79B, CZE-6203-16551, 79B, CZE-6203-16552, 79B, CZE-6203-16553, 79B, CZE-6203-16554, 79B, CZE-6203-16555, 79B, CZE-6203-16556, 79B, CZE-6203-16557, 79B, CZE-6203-16558, 79B, CZE-6203-16559, 79B, CZE-6203-16561, 79B, CZE-6203-16562, 79B, CZE-6203-16563, 79B, CZE-6203-16564, 79B, CZE-6203-16565, 79B,  CZE-6203-16566, 79B, CZE-6203-16567, 79B, CZE-6203-16568, 79B, CZE-6203-16569, 79B/1396CZE-6203-16570, 79B/1399, CZE-6203-16571, 79B/1497, CZE-6203-16572, 79B, Herbert Peter Heinrich Schuback, CZE-6203-16573, 79B, Kurt Gerner, CZE-6203-16574, 79B, Antal Szabo, CZE-6203-16575, 79B, Karl Gulde, CZE-6203-16580, 79B, CZE-6203-16583, 79B, CZE-6203-16589, 79B, August Keller, CZE-6203-16590, 79B, CZE-6203-16592, 79B, Karl Kowschetz, CZE-6203-16597, 79B, CZE-6203-16598, 79B, CZE-6203-16599, 79B, Ludwig Severloh, CZE-6203-16600, 79B, Josef Frank, CZE-6203-16602, 79B, CZE-6203-16603, 79B, Zoltan Milischel, CZE-6203-16604, 79B/1480, CZE-6203-16606, 79B, CZE-6203-16608, 79B, Kurt Scherwenke, CZE-6203-16609, 79B, Erich Wilhelm Heinrich Jűgst, CZE-6203-16616, 79B, CZE-6203-16621, 79B, Wolfgang Budow, CZE-6203-16626, 79B, Christian Rosskothen, CZE-6203-16629, 79B, Kurt Heiner, CZE-6203-16632, 79B, Franz Brand, CZE-6203-16633, 79B, Wilhelm Pastern, CZE-6203-16635, 79B, Georg Gutmann, CZE-6203-16638, 79B, Johann Schlammerl, CZE-6203-16639, 79B, Viktor Karner, CZE-6203-16644, 79B, CZE-6203-16646, 79B, Heinz Jűrgen Deter, CZE-6203-16653, 79B, Alfred Schiffner, CZE-6203-16658, 79B, CZE-6203-16661, 79B, Walter Gűnther, CZE-6203-16663, 79B, Heinrich Johann von Ohlen, CZE-6203-16666, 79B, Johann Gerhard Kohl, CZE-6203-16667, 79B, CZE-6203-16668, 79B, Alfred Swoboda, CZE-6203-16670, 79B, CZE-6203-16674, 79B, Ludwig Hälker, CZE-6203-16676, 79B, Alfred Johann Paul Schnitter, CZE-6203-16677, 79B, CZE-6203-16678, 79B, Karl Koch, CZE-6203-16679, 79B, Reinhard Peter, CZE-6203-16680, 79B, CZE-6203-16681, 79B, CZE-6203-16682, 79B, CZE-6203-16683, 79B/1443, CZE-6203-16692, 79B, Willy Kappler, CZE-6203-16697, 79B, Otto Laute, CZE-6203-16699, 79B, Erwin Ressel, CZE-6203-16700, 79B, CZE-6203-16701, 79B, CZE-6203-16703, 79B, Franz Heinrich Lenz, CZE-6203-16704, 79B, Johannes Lippmann, CZE-6203-16708, 79B, Paul Hertel, CZE-6203-16709, 79B, Anton Kadlec, CZE-6203-16710, 79B, CZE-6203-16712, 79B, CZE-6203-16717, 79B, Philipp Műller, CZE-6203-16718, 79B, Robert Dobrovolny, CZE-6203-16725, 79B, Rudolf Josef Kaniak, CZE-6203-16726, 79B, Martin Görg, CZE-6203-16727, 79B, Anton Schönmottel, CZE-6203-16729, 79B, Peter Thornton, CZE-6203-16731, 79B, CZE-6203-16733, 79B, CZE-6203-16736, 79B, Fritz-Karl Jughard, CZE-6203-16738, 79B, Alfred Titze, CZE-6203-16742, 79B, Reinold Matthias Strupp, CZE-6203-16745, 79B, Gerhard Domke, CZE-6203-16748, 79B, Willi Thomaschek, CZE-6203-16750, 79B, CZE-6203-16751, 79B, CZE-6203-16752, 79B, CZE-6203-16757, 79B, Willi Grzechkowitz, CZE-6203-16758, 79B, Karl Fűll, CZE-6203-16766, 79B, Friedrich Thuresch, CZE-6203-16768, 79B, Paul Michel, CZE-6203-16769, 79B, CZE-6203-16770, 79B, Anton Rieser, CZE-6203-16774, 79B, CZE-6203-16775, 79B, CZE-6203-16776, 79B, CZE-6203-16780, 79B, Erhard Johannes Helbig, CZE-6203-16783, 79B, Paul Werner Schröder, CZE-6203-16791, 79B, Kurt Brummer, CZE-6203-16792, 79B, Dymetrius Pasternack, CZE-6203-16794, 79B, Josef-Jan Mitrenga, CZE-6203-16798, 79B, Schacker, CZE-6203-16800, 79B, Ewald Hecklau, CZE-6203-16802, 79B, Preuss, CZE-6203-16803, 79B, Kurt Adolf Hartmann, CZE-6203-16805, 79B, Karl Lattich, CZE-6203-16806, 79B, CZE-6203-16807, 79B, CZE-6203-16810, 79B, Walter Georg Heyne, CZE-6203-16812, 79B/1444, CZE-6203-16813, 79B, CZE-6203-16819, 79B, Manfred Derganz, CZE-6203-16821, 79B, CZE-6203-16825, 79B, CZE-6203-16827, 79B, CZE-6203-16834, 79B, Wilhelm Friedrich Schantze, CZE-6203-16837, 79B, Leo Fink, CZE-6203-16838, 79B, Rudolf Baumgartl, CZE-6203-16839, 79B, Werner Maskow, CZE-6203-16842, 79B/1454, CZE-6203-16843, 79B/1485, CZE-6203-16846, 79B, Theo Hoffmann, CZE-6203-16848, 79B, Ludwig Räke, CZE-6203-16884, 79B, Andreas Hermann, CZE-6203-16889, 79B/1451, CZE-6203-16890, 79B, CZE-6203-16892, 79B, Ludwig Salomon, CZE-6203-16895, 79B, Albert Lehmann, CZE-6203-16896, 79B, CZE-6203-16897, 79B, Werner Siegert, CZE-6203-16898, 79B, CZE-6203-16899, 79B, Franz Viktor Cogiel, CZE-6203-16903, 79B, Paul Kramer, CZE-6203-16905, 79B, Jakob Hug, CZE-6203-16906, 79B, CZE-6203-16907, 79B/1401, CZE-6203-16908, 79B, CZE-6203-16912, 79B, Bernhard Hellmann, CZE-6203-16917, 79B, CZE-6203-16920, 79B, CZE-6203-16922, 79B, Josef Friesenhahn, CZE-6203-16927, 79B/1495, CZE-6203-16928, 79B, CZE-6203-16931, 79B, CZE-6203-16932, 79B, Ernst Radtke, CZE-6203-16934, 79B, Gűnter Geisthardt, CZE-6203-16936, 79B, CZE-6203-16937, 79B, Helmut Rűdiger, CZE-6203-16942, 79B, CZE-6203-16943, 79B, Josef Gottwald, CZE-6203-16945, 79B, Hubert Hummelsbeck, CZE-6203-16946, 79B, Jacob Schader, CZE-6203-16949, 79B, Anton Moises, CZE-6203-16950, 79B, Wilhelm Nimphius, CZE-6203-16951, 79B, Adolf Eichler, CZE-6203-16957, 79B, Conrad Kogseder, CZE-6203-16960, 79B, Gűnther Otto Dieterich, CZE-6203-16961, 79B, CZE-6203-16973, 79B, CZE-6203-16974, 79B, Josef Grubert, CZE-6203-16975, 79B, CZE-6203-16979, 79B, CZE-6203-16980, 79B, CZE-6203-16982, 79B, CZE-6203-16983, 79B, Karl Morkus, CZE-6203-16985, 79B, CZE-6203-16987, 79B, CZE-6203-16994, 79B, Gerhard Ihl, CZE-6203-16996, 79B, CZE-6203-16998, 79B, Wilhelm Goldberg, CZE-6203-17001, 79B, Willi Kirschnick, CZE-6203-17003, 79B, Siegfried Hoeppner, CZE-6203-17006, 79B, CZE-6203-17007, 79B, Johann Schuhleitner, CZE-6203-17008, 79B, CZE-6203-17010, 79B, CZE-6203-17014, 79B, Imre Hegyc, CZE-6203-17015, 79B, CZE-6203-17016, 79B/1498, CZE-6203-17017, 79B, Max-Joachim Fischer, CZE-6203-17018, 79B, CZE-6203-17019, 79B/1423, CZE-6203-17020, 79B, Franz Szimandel, CZE-6203-17022, 79B, Karl Smolik, CZE-6203-17027, 79B, Bruno Műnch, CZE-6203-17028, 79B, Bergner, CZE-6203-17029, 79B, Franz Doppelhofer, CZE-6203-17030, 79B, Georg Preussner, CZE-6203-17033, 79B, Karl Krul, CZE-6203-17035, 79B, Heinrich Heybal, CZE-6203-17036, 79B, Walter Mulder, CZE-6203-17041, 79B, Josef Primus, CZE-6203-17042, 79B, Felix Sälzler, CZE-6203-17043, 79B, CZE-6203-17046, 79B, CZE-6203-17047, 79B, Sebastian Tafelmeier, CZE-6203-17049, 79B, Walter Krahn, CZE-6203-17050, 79B/1433, CZE-6203-17051, 79B, Franz Klar, CZE-6203-17061, 79B, CZE-6203-17066, 79B, CZE-6203-17069, 79B, Viktor Bertsch, CZE-6203-17074, 79B, CZE-6203-17077, 79B, CZE-6203-17079, 79B, Xaver Kellner, CZE-6203-17084, 79B, neznámý německý voják, CZE-6203-17086, 79B, CZE-6203-17088, 79B, Friedrich Götz, CZE-6203-17089, 79B, Alfred Dahlke, CZE-6203-17095, 79B, CZE-6203-17096, 79B, CZE-6203-17099, 79B, CZE-6203-17100, 79B, CZE-6203-17101, 79B, Stefan Kristel, CZE-6203-17102, 79B, CZE-6203-17103, 79B, Bernhard Leo Pietruschka, CZE-6203-17104, 79B, Abram Klassen, CZE-6203-17105, 79B, Jordan Soff, CZE-6203-17107, 79B, CZE-6203-17110, 79B, Egon Buchmann, CZE-6203-17111, 79B, CZE-6203-17112, 79B, Willi Miersch, CZE-6203-17115, 79B, Hans Schott, CZE-6203-17119, 79B, CZE-6203-17120, 79B, Johann Kreitinger, CZE-6203-17122, 79B/1476, CZE-6203-17127, 79B, CZE-6203-17140, 79B, CZE-6203-17141, 79B, Ferdinand Patzel, CZE-6203-17143, 79B, CZE-6203-17145, 79B, Rudolf Johannes Emmrich, CZE-6203-17146, 79B, Paul Formella, CZE-6203-17147, 79B, CZE-6203-17149, 79B, CZE-6203-17151, 79B, Hans Hänel, CZE-6203-17152, 79B, CZE-6203-17157, 79B, Hubert Senk, CZE-6203-17159, 79B, Erich Kűchler, CZE-6203-17160, 79B, CZE-6203-17161, 79B, CZE-6203-17163, 79B, Kuhlmann, CZE-6203-17165, 79B, Franz Dirműller, CZE-6203-17166, 79B, Josef Anton Hoese, CZE-6203-17168, 79B, CZE-6203-17171, 79B, Jan Hampl, CZE-6203-17172, 79B, CZE-6203-17174, 79B, CZE-6203-17177, 79B/1438, CZE-6203-17178, 79B, CZE-6203-17179, 79B, Gerhard Schmidt, CZE-6203-17183, 79B, CZE-6203-17187, 79B, CZE-6203-17189, 79B, CZE-6203-17191, 79B, Hans Pasch, CZE-6203-17192, 79B, Josef Berlinger, CZE-6203-17196, 79B, Georg Denz, CZE-6203-17200, 79B, Johannes Blancke, CZE-6203-17202, 79B, CZE-6203-17203, 79B, CZE-6203-17204, 79B, Bernhard Töttel, CZE-6203-17205, 79B, CZE-6203-17207, 79B, Franz Schull, CZE-6203-17208, 79B, Andreas Lössl, CZE-6203-17209, 79B, Ludwig Gräber, CZE-6203-17210, 79B, Ernst Barmeyer, CZE-6203-17214, 79B, Hanninghofer, CZE-6203-17215, 79B, Wilhelm Schnatterer, CZE-6203-17216, 79B,  neznámý německý voják, CZE-6203-17222, 79B, Franz Steindl, CZE-6203-17227, 79B, Gerd Kneschke, CZE-6203-17229, 79B, Siegfried Schneider, CZE-6203-17232, 79B, Peter Schnikow, CZE-6203-17236, 79B, CZE-6203-17238, 79B, CZE-6203-17240, 79B, CZE-6203-17241, 79B, CZE-6203-17242, 79B, Rudolf Blietz, CZE-6203-17249, 79B, CZE-6203-17251, 79B/1455, CZE-6203-17253, 79B, CZE-6203-17255, 79B, Karl Gröbel, CZE-6203-17256, 79B, CZE-6203-17257, 79B, Erich Heinrich Pfahlert, CZE-6203-17261, 79B, Kurt Schuler, CZE-6203-17263, 79B, Franz Kraft, CZE-6203-17264, 79B, Erwin Thierstein, CZE-6203-17265, 79B, CZE-6203-17267, 79B, CZE-6203-17268, 79B, CZE-6203-17273, 79B, Rudolf Schwenn, CZE-6203-17276, 79B, Aloysius Möller, CZE-6203-17279, 79B, CZE-6203-17280, 79B, Erich Hellmer, CZE-6203-17282, 79B, Gottfried rauter, CZE-6203-17285, 79B, CZE-6203-17286, 79B, Karl-Heinz Ruhe, CZE-6203-17287, 79B, Ernst Dömges, CZE-6203-17291, 79B/1436, CZE-6203-17292, 79B, Franz Breinreich, CZE-6203-17293, 79B, Johann Kiesbauer, CZE-6203-17299, 79B, CZE-6203-17300, 79B, Josef Hauke, CZE-6203-17303, 79B, Karl Schmidt, CZE-6203-17307, 79B, CZE-6203-17308, 79B, CZE-6203-17310, 79B, Erich Schwebs, CZE-6203-27775, 79B/1230, Fritz Adler, CZE-6203-27780, 79B/1406, Fritz Ahlborn, CZE-6203-27793, 79B/1380, Erich Albers, CZE-6203-27794, 79B/734, Georg Albersdörfer, CZE-6203-27810, 79B/1269, CZE-6203-27847, 79B/88, Paul Appel, CZE-6203-27850, 79B/102, Richard Arlt, CZE-6203-27852, 79B/400, Hermann Josef Arnold, CZE-6203-27857, 79B/1146, Karl Aull, CZE-6203-27861, 79B/1378, Wilhelm Aumüller, CZE-6203-27862, 79B/1040, Bernhard Averbeck, CZE-6203-27863, 79B/973, Oskar Axt, CZE-6203-27873, 79B/1306, Karl Badstöber, CZE-6203-32437, 79B/441, CZE-6203-32438, 79B/449, CZE-6203-32439, 79B/454, CZE-6203-32440, 79B/458, CZE-6203-32441, 79B/498, CZE-6203-32443, 79B/514, CZE-6203-32455, 79B/1011, CZE-6203-32456, 79B/861, CZE-6203-32460, 79B/1353, CZE-6203-36900, 79B/1179, Heinrich Balgenort

CZE-6203-37764, Sedm pamětních desek obdélných na výšku, pokovených, šedých, s černým rytým písmem, umístěných na žulových podstavcích. Text: Unter den unbekannten toten dieses grabfeldes ruhen. Mezi neznámými mrtvými v tomto hřbitovním poli odpočívají (seznam jmen). (Hrobové pole 79 B)

http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-hrobu-ci-mista?id=1782357

Gerhard Adden, Unterscharführer, *10.2.1923Akelsbarg, +20.4.1945 Brno, Anton Adler, Grenadier, +9.4.1945 Prostějov, Albert Albrecht, Kanonier, +4.11.1944 Prostějov, Georg Alt, Obergefreiter, *19.6.1910 Neuendettelsau, +20.6.1945 Lysice, Adolf Althuber, Oberschütze, *11.2.1903 Innsbruck, +8.4.1942 Kroměříž, Johann Altmann, Sanitäter, *2.4.1896 Neustadt, +9.5.1945 Prostřední Lipka, Ernst Anders, Obergefreiter, *21.7.1911 Süsswinkel, +22.4.1945 Buchlovice, Boris Anton, Leutnant, *27.12.1917 Kolotowo, +30.4.1945 Tišnov, Paul Arendt, Leutnant, *27.7.1913 Duisburg, +16.4.1945 Eisgrub, Bruno Bajorat, Oberfeldwebel, *16.1.1907 Argenflur, +25.81944 Liebesdorf/Hohenstadt, Ernst Bartsch, Soldat, *26.4.1924 Rückers, +16.4.1945, Helmut Bartz, Unteroffizier, *6.8.1904 Danzing-Langfuhr, +7.5.1945 Mariahilf, Fritz Basler, Stabsgefreiter, *5.2.1898 Großgraben, +13.4.1945 Velké Meziříčí, Hermann Bauer, +?.1945 Třebíč, Wilfried Heinrich Bäuchle, Leutnant, *16.3.1924 Stuttgart, +6.5.1945 Uherský Brod, Johann Baumann, *?.1918, +9.4.1945 Mohelnice, Franz Baumberger, Obergefreiter, *6.3.1910 Unterhart, +17.4.1945 Šaratice, Rudolf Baumgartner, Unteroffizier, *12.6.1919 Bergkirchen, +27.3.1945 Aha, Marcel Franz Paul Becker, Unteroffizier, *24.2.1918 Forbach, +?.4.1945 Vyškov, Herbert Bellmann, Feldwebel, *22.11.1916 Röthenbach, +17.4.1945, Josef Benatzky, *?.1908 Wien, +26.4.1945 Zlín, Beningsdorf, Obergefreiter, +1.5.1945 Prostějov, Sandor Berecky, Gefreiter, +14.4.1945 Prostějov, Karl Berger, +3.5.1945 Kroměříž, Ewald Bering, +9.5.1945 Prostějov, Theophil Berndt, Unteroffizier, *1.2.1923 Naumburg/Saale, +7.5.1945 Prostějov, Heinz Beuss, Unteroffizier, *26.9.1906 Bremen, +?.4.1945 Vyškov, Josef Bieswurm, Pionier, *4.12.1926 Almamelleh, +25.3.1945 Prostějov, Johann Birkl, Obergefreiter, *28.12.1908 Schacha, +11.4.1945 Hodonín, Günther Bischop, *18.3.1925 Vorst b. Krefeld, +18.3.1945 Židlochovice, Josef Bloesl, Schütze, *27.1.1899 Schwanenberg, +10.4.1945, Herbert Bock, Schütze, *17.3.1900 Nürnberg, +4.5.1945 Pohora, Erich Böhm, Gefreiter, +1.5.1945 Prostějov, Friedrich Wilhelm Böhme, Obergefreiter, *4.12.1897 Löbtau, +?.4.1945, Wilhelm Böhme, Oberfeldwebel, *26.4.1918 Groß Salze, +4.5.1945 Prostějov, Willy Bochmann, *28.12.1998 Zittau, +10.5.1946 Kutiny, Ernst Bolanz, Fähnrich, *22.10.1925 Allenstein, +30.12.1944 Hustenswik, Wilhelm Bönniger, Feldwebel, *9.10.1914 Dresden, +3.7.1944 Prostějov, Paul Borchers, Gefreiter, *6.2.1912 Rendsburg, +17.3.1945 Prostějov, Josef Borst, HauptFeldwebel, *9.8.1918 Werbach, +28.4.1945 Ivanovice na Hané, Friedrich Bösken, Soldat, *6.5.1903 Duisburg, +12.4.1945 Eisenberg, Paul Böttcher, Grenadier, *16.7.1903 Plomitz, +11.6.1944 Mähr. Rothwasser, Erich Brade, +2.4.1945 Mohelnice, Waldemar Brandt, Gefreiter, *4.6.1924 Riga, +3.7.1944 Prostějov, Alexej Bratischew, Hilfswilliger, *24.4.1904, +29.4.1945, Konrad Briehle, Leutnant, *30.3.1907 Helsa, +3.7.1944 Prostějov, Kurt Briesemeister, Obergefreiter, *2.9.1916 Berlin, +?.4.1945 Uherský Brod, Wenzel Bröckl, Obergefreiter, *8.1.1908 Saar, +26.4.1945, Wolfgang Brodke, *6.11.1928, +24.4.1945 Turnov, Roman Bromboszcz, *11.2.1921 Kochlowitz, +26.4.1945 Tišnov, Franz Brozik, Frankfurt, +?.5.1945, Kurt Brozka, Gefreiter, *20.7.1926 Seedorf, +2.5.1945 Vyškov, Friedrich Buchmann, Soldat, *13.9.1898 Wien, +17.4.1945 Vyškov, Franz Bujak, Gefreiter, *20.1.1917 Seelau, +Boskovice, Hans Burger, Polizie-Hauptmann, *27.2.1914 Nürnberg, +8.4.1945 Hodonín, Hans Bürger, Soldat, +9.5.1945 Tišnov, Josef Cichutek, Fähnrich, *21.7.1923 Beuthen, +29.4.1945 Vyškov, Helmut Classen, Obergefreiter, *27.7.1924 Tangstedt, +30.4.1945 Boskovice, Johann Csöglei, Pionier, *10.8.1925 Mucsi, +21.3.1945 Prostějov, Richard Cubitzki, Obergefreiter, *1917, +9.5.1945 Vyškov, Anton Czernohorsky, Polizei-Wachtmeister, *1.6.1901 Brünn, +?.4.1945 Hodonín, Bruno Dalibog, *4.9.1927, +19.4.1945, Johann Dämon, Obergefreiter, *6.5.1906 Pitzenberg, +27.4.1945, Nitbold Dams, Rad-Mann, *25.9.1927 Litzmannstadt, +2.5.1945 Tišnov, Danzinger, +20.5.1945 Vraze, Joachim Reinhold Wilhelm Dauerheim, Oberschütze, *21.5.1925 Berlin, +7.5.1945 Prostějov, Friedrich Gustav Deimling, Gefreiter, *22.12.1917 Delrach, +25.1.1945 Červená Voda, Josef Denk, Obergefreiter, *10.8.1906 Groß Olkowitz, +7.7.1941 Olmkütz, Heinrich Dieckmann, Obergefreiter, *22.6.1910 Witten, +6.5.1945 Frischau, Wilhelm Diermann, Obergefreiter, *16.8.1914 Bochum, +2.5.1945 Tišnov, Emil Wagner Ludwig Wilhelm Dietz, Stabsgefreiter, *24.5.1916 Hamburg, +17.4.1944 Kroměříž, Paul Max Felix Diez, Feldwebel, *13.6.1900 Jena, +19.4.1945 Mariahilf, Hubert Dillenburg, Obergefreiter, *31.5.1910 Vussen, +7.5.1945 Mausdorf, Dimitrov, +26.5.1945 Vraze, Johann Dimt, Wachtmeister, *18.8.1898, +23.4.1945, Karl Dingler, Grenadier, *16.1.1926 Herrenberg, +?.3.1945, Kurt Georg Dirlewagner, Obergefreiter, *12.3.1902 Leipzig, +5.5.1945 Brno, Franz Adolf Paul Dittmann, Polizei-Hauptwachmeister, *29.3.1897 Bernstein, +4.5.1945 Brodek, Kurt Dittwald, Unteroffizier, +28.4.1945 Prostějov, Fritz Dogensee, Unteroffizier, +20.3.1945 Prostějov, Karl Döll, Unteroffizier, *22.3.1913 Lanzenhain, +24.4.1945 Židlochovice, Wilhelm Dömiller, *4.9.1903, Heinrich Dreschner, Flieger, *18.3.1902 Altwilmsdorf, +12.4.1945 Eisenberg, Richard Dunker, Schütze, *19.6.1926 Felsenbötel, +1.5.1945 Mariahilf, Franz Friedrich Gustav Dunsing, Unteroffizier, *5.5.1890 Berlin, +20.4.1945, Georg Durst, Unteroffizier, *15.7.1913 Altusried, +1.5.1945 Kroměříž, Peter Dyck, Pionier, *4.7.1909 Miloradowka, +16.2.1945 Mohelnice, Dzumaniasov, +27.5.1945 Vraze, Fritz Ebelhäuser, Schütze, *10.6.1902 Hannover, +20.11.1944 Hodonín, Josef Eck, Leutnant, *25.9.1914 Bechstein, +20.4.1945 Brno, Alfred Ehrlich, Grenadier, *24.6.1926 Tetschen, +24.1.1945, Carl Magnus Endler, Soldat, *28.1.1901 Groß-Siegharts, +6.5.1945 Seibotschlag, Erich Engel, Feldwebel, +28.4.1945 Prostějov, Christian Engel, Obergefreiter, *1.1.1922 Wixhausen, +11.4.1945 Hodonín, Otto Engel, Obergefreiter, *28.12.1919 Herzhausen, +30.4.1945 Kroměříž, Reinhold Richard Ernst, Feldwebel, *9.1.1914 Hamburg, +3.7.1944 Prostějov, Hans-Joachim Karl Rüdiger Etzdorf, Gefreiter, *15.9.1925 Lindenthal, +9.5.1945 Brno, Franz Fackstein, Soldat, +9.3.1945 Prostějov, Herbert Fahrendholz, Obergefreiter, *4.1.1921 Alt Gurkowschbruch, +?.5.1945, Johann Faltermaier, Obergefreiter, *9.6.1907 Reisen, +27.4.1945 Uherský Brod, Ernst Faustmann, Unteroffizier, *9.7.1922 Groß Räschen, +25.3.1945 Kostelec, Hermann Feind, Oberfeldwebel, *28.7.1895 Grünberg, +15.4.1945 Velké Meziřičí, Gerhard Albert Felter, Unteroffizier, *10.3.1922 Ziegenort, +7.5.1945 Brno, Josef Fiedler, Soldat, *21.8.1904 Schwarzwasser, +30.4.1944 Červená Voda, Josef Fiferna, Schütze, *15.1.1918 Mödling, +20.11.1944 Hodonín, Matthias Finkler, HauptFeldwebel, *15.6.1914 Weiskirchen, +?.3.1945 Olomouc, Georg Fischer, Obergefreiter, +30.3.1945 Prostějov, Theodor Fischer, Polizei-Hauptwachmeister, *30.4.1906, +26.4.1945, Franz Fliegl, Unteroffizier, *4.9.1900 Wien, +20.4.1945 Znojmo, Wilhelm Gustav Fritz Flohr, Obergefreiter, *5.2.1909 Misburg, +1.4.1945 Boskovice, HelmutFöller, Unteroffizier, *29.4.1921 Essen, +27.4.1945 Wostitz, Alfred Frank, Obergrenadier, +9.4.1945 Prostějov, Michael Frank, Grenadier, *3.5.1904 Almameleg, +17.12.1944, Karl Frankenberger, Flieger, *28.7.1920 Würzburg, +30.3.1945, Adam Freund, Pionier, *27.9.1914 Kisnygara, +26.2.1945 Prostějov, Günther Josef Frey, Obergefreiter, *26.9.1924 Rattwitz, +30.4.1945 Vyškov, Franz Josef Freye, Obergefreiter, *13.10.1908 Seeburg, +7.5.1945 Vyškov, Karl Friedrich, Unteroffizier, *2.5.1905 Uslar Solling, +28.4.1945, Frobel, Obergefreiter Köln, Reinhard Fröhlich, Polizei-Anwärter, +4.5.1945 Pohora, Josef Frühwirth, Unteroffizier, *29.6.1921 Karbach, +2.5.1945 Kroměříž, Heinrich Füllmann, Sturmmann, *26.5.1927 Heimersheim, +17.4.1945 Znojmo, Karl Fus, *28.6.1912 Frankfurt am Main, +28.4.1945 Wetzow, Michael Gager, Unteroffizier, *10.9.1919 Hammerteich, +28.4.1945 Prostějov, Franz Gamperling, Grenadier, *8.11.1927 Wien, +10.4.1945 Znojmo, Rolf Garbe, Hauptmann, *23.8.1919 Hannover, +29.4.1945 Vyškov, Erwin Franz Gustav Gast, Leutnant, *22.5.1905 Gross Dallenthin, +22.4.1945, Ernst Gebhardt, Obergefreiter, *29.3.1912 Hirschberg, +17.4.1945, Josef Gehringer, Polizei-Anwärter, +4.5.1945 Pohora, Josef Geil, Unteroffizier, +23.10.1944 Prostějov, Rudolf Geisler, Obergefreiter, +24.4.1945 Prostějov, Jutta Geissler, Helferin, *16.6.1916 Chemnitz, +20.11.1944 Hodonín, Helmut Geldszus, Rottenführer, *13.5.1921 Gaidellen, +10.4.1945 Znojmo, Max Gernlein, Schütze, *14.6.1911 Oberlind, +27.3.1945 Mariahilf, Wolfgang Gerstner, Gefreiter, *19.9.1924 Oberweimar, +?.4.1945, Georg Gesele, Soldat, *29.7.1908 Kleinkuchen, +18.4.1945 Ungarn, Willi Gestring, Obergefreiter, *21.8.1920 Dortmund, +7.5.1945 Brno, Georg Giesinger, Rottenführer, *13.12.1923 Bacsalmas, +24.4.1945 Kroměříž, Franz Giessmann, Unteroffizier, *15.2.1925 Lischau, +7.4.1945 Unín, Gildijew, +18.5.1945 Vraze, Gillwald, Unteroffizier, +9.5.1945 Znojmo, Eduard Anton Girstmair, Obergefreiter, *16.4.1923 Linz, +20.4.1945 Boskovice, Lenhardt Gisser, *1924, +29.3.1945, Georg Glagla, Kanonier, *12.7.1925 Morgenrot, +16.5.1944 Prostějov, Helmut Werner Glöckner, Oberjäger, *8.12.1921 Lobendau, +24.4.1945 Turnov, Wilhelm Glutsch, *26.9.1900 Neureut, +30.4.1945 Prostějov, Günther Göbel, Gefreiter, *18.11.1926 Otterbach, +18.4.1945 Louka, Goia, +23.5.1945 Vraze, Helmut Görlach, Obergefreiter, *29.4.1920 Großengotten, +?.5.1945 Mariahilf, Wolfram Götz, Obergefreiter, *12.12.1920 Aschaffenburg, +1.5.1945 Prostějov, Helmut Grafe, Leutnant, *2.4.1924 Sprottau, +30.4.1945 Tišnov, Wilhelm Jakob Gräter, Stabsgefreiter, *8.7.1915 Wolfenbrück, +30.4.1945 Vyškov, Georg Griesemer, Obergefreiter, *13.10.1906 Trier Ehrang, +21.4.1945 Uherský Brod, Otto Grieshammer, Unteroffizier, *27.4.1911 Längenau, +2.4.1945 Hodonín, Johann Gruber, Volkssturmann, *4.2.1900 Baumgarten, +10.4.1945 Mohelnice, Josef Grünberger, Obergefreiter, *23.1.1920 Wien, +30.4.1945 Vídeň, Eberhard Gruschinske, Gefreiter, *27.9.1925 Braunschweig, +2.5.1945, Edmund Grzesiak, Pionier, *12.6.1926, +9.4.1945 Znojmo, Josef Gschaider, Gefreiter, *3.8.1907 Puchberg am Schnee, +26.4.1945 Kobeřice, Erich Gschiel, Unteroffizier, *13.10.1924 Staim, +17.4.1945 Studeny, Willi Herbert Gudow, Oberscharführer, *7.2.1916 Kurschen, +19.4.1945 Brno, Manfred Güllner, +20.2.1945, Lukian Gusjew, Freiwilliger, *20.2.1910, +20.4.1945 Znojmo, Günter Haagen, *5.10.1928 Nowawes, +8.5.1945 Prostějov, Robert Haberkern, Obergefreiter, *12.2.1923 Mannheim, +8.5.1945 Oleksovice, Friedrich Johann Häberlein, Obergefreiter, *13.12.1900 Crailsheim, +27.4.1945 Vyškov, Josef Habernickel, Soldat, +1944 Prostějov, Heinz Hadam, Soldat, *3.1.1923 Kemlitz bei Rut, +Litovel, Johann Hafner, Obergefreiter, +27.4.1945 Zábřeh, Hahn, Lokomotivführer, Otto Hahn, Gefreiter, *19.7.1902 Brosewitz, +16.4.1945 Velké Meziřičí, Wilhelm Anton Hahne, Obergefreiter, *9.6.1919 Mistrick, +1.12.1944, Bernhard Heinrich Hake, Oberzahlmeister, *28.1.1907 Odenkirchen, +9.5.1945 Hostěnice, Josef Hanrath, Unteroffizier, *16.2.1906 Aachen, +17.2.1945 Mohelnice, Kurt Happersberger, Obergefreiter, *17.2.1923 Tiefenthal, +24.4.1945 Kanice, Robert Harnisch, Leutnant, *17.7.1905 Watzenborn, +22.4.1945 Uherský Brod, Johann Hartl, Unteroffizier, *26.5.1915 Weihmannsried, +15.4.1945 Uherský Brod, Fritz Hartmann, Gefreiter, *23.5.1925 Waldsachsen, +19.11.1944 Kroměříž, Karl Hartmann, Unteroffizier, *1.1.1910 Mainz Kastel, +3.4.1945, Johann Hasala, +26.4.1945 Kroměříž, Mathias Hasela, Unteroffizier, +1944 Prostějov, Franz Hauck, Obergefreiter, *25.4.1913 Neuhaimhausen, +15.4.1945 Uherský Brod, Ewald Hauer, Obergefreiter, *2.1.1924 Wendeburg, +2.5.1945 Prostějov, Gerhard Haufe, Obergefreiter, *19.10.1921 Grablau, +?.3.1945, Christian Haug, Stabsgefreiter, *4.2.1915 Freudenstadt, +?.4.1945 Uherský Brod, Josef , Hauptmann, Grenadier, *18.3.1928 Weyersdorf, +30.4.1945 Pyšel, Rudolf Hauptmann, Major, *9.4.1895 Lück, +12.4.1945 Eisenberg, Siegfried Hegewald, Grenadier, *18.5.1926 Goltzscha, +24.4.1945 Hluk, August Heidemeyer, Pionier, *4.1.1907 Gelsenkirchen, +27.3.1945, Otto Karl Heincke, Stabsgefreiter, *11.7.1899 Hagenow, +4.6.1945, Hans Walter Heinen, Soldat, *22.10.1925 Elberfeld, +25.4.1945 Austerlitz, Friedrich Heinrich, Gefreiter, *19.5.1924 Elbrinxen, +12.4.1945 Znojmo, Albert Hellweg, Soldat, *6.6.1917 Essen Kray, +28.4.1945 Kroměříž, Walter Henkel, Leutnant, *31.8.1923 Köditz, +?.5.1945 Mariahilf, Alfred Hennberger, +26.4.1945 Černá Hora, Erwin Henne, Grenadier, *28.5.1925 Mindersbach, +4.2.1945 Kroměříž, Ernst Hentschel, Gefreiter, *1.7.1922 Breslau, +14.4.1945 Mariahilf, Adolf Herger, Obergefreiter, *28.8.1902 Oberachern, +15.4.1945 Uherský Brod, Johann Herlitschka, Schütze, *27.4.1905 Mausdorf, +16.3.1942 Wien, Josef Hermanns, Gefreiter, *30.5.1924 Brand bei Aachen, +12.4.1945 Valcha, Ernst Hessler, Schütze, *13.4.1927 Frankfurt am Main, +29.4.1945 Boskovice, Emil Hetzel, Obergefreiter, *25.1.1903 Gernsbach, +13.4.1945 Valašské Meziřičí, Ernst Heusmann, Obergefreiter, *4.8.1922 Nienburg, +27.4.1945, Alois Hierz, *2.4.1927 Linz, +10.4.1945 Znojmo, Emil Hans Eduard Hilfer, Gefreiter, *13.8.1909 Wandsbeck, +?.4.1945 Boskovice, Alfred Hillmann, Gefreiter, *15.12.1913 Groß Nemerow, +28.4.1945 Vyškov, Hillmer, Leutnant, +?.4.1945 Uherský Brod, Arthur Hinzmann, Feldwebel, *7.1.1898 Hamburg, +13.4.1945, Bernhard Hirscher, Obergefreiter, *6.3.1925 Tawe, +26.4.1945 Veverská Býtýška, Georg Hitzke, Gefreiter, *14.6.1925 Ratibor, +24.3.1945 Prostějov, Max Hoffmann, Kraftfahrer, *24.9.1904 Lipowiar, +30.5.1944 Červená Voda, Horst Hofmann, Oberleutnant, *14.10.1908 Dresden, +25.4.1945 Brno, Werner Hofmann, Grenadier, *2.5.1927 Stuttgart, +28.4.1945 Černá Hora, Hans Hofmeister, +24.4.1945 Kroměříž, Eugen Högler, Unteroffizier, *26.3.1916 Rengershausen, +7.5.1945 Prostějov, Andreas Höhlein, Pionier, *18.4.1891 Trailsdorf, +29.4.1945 Prostějov, Oswald Anton Hohler, Stabsgefreiter, *7.9.1910 Fischer, +?.4.1945 Hodonín, Ernst Hohner, Obergefreiter, *19.12.1913 Trossingen, +13.4.1945 Znojmo, Heinrich Höller, Obergefreiter, +1944 Prostějov, Walter Albert Karl Hollmigk, Obergefreiter, *13.2.1924 Kirchhain, +12.4.1945 Sudoměřice, August Holzschuh, Unteroffizier, +1944 Prostějov, Helmut Louis Hoppert, Oberfeldwebel, *12.1.1913 Unterweischlitz, +25.10.1944 Prostějov, Franz Seraf Hornik, Obergefreiter, *18.11.1910 Furth im Wald Dieb, +7.5.1945 Mariahilf, Otto Hotin, *7.8.1904, +30.4.1945 Šumice, Kurt Hozel, HauptFeldwebel, +12.4.1945 Prostějov, Günter Hübner, Obergrenadier, *31.1.1922 Berlin, +6.2.1945 Prostějov, Wilhelm Huhstadt, Gefreiter, +1944 Prostějov, Heinrich Huchtkötter, +24.4.1945 Kroměříž, Josef Hültner, Obergefreiter, *8.3.1915 Thiergarten, +?.4.1945 Hodonín, Otto Wilhelm Husarek, Obergefreiter, *5.1.1911 Radomo, +23.4.1945 Prostřední Lipka, Max Huse, Unteroffizier, *28.1.1902 Grüntal, +27.3.1945, Huttner, Unteroffizier, +8.5.1945 Prostějov, Chiru, +28.5.1945 Vraze, Theodor Christa, Obergrenadier, *6.1.1909 Deutenhausen, +20.2.1945, Friedrich Immerath, Unteroffizier, *14.8.1904 Krefeld, +13.4.1945, Johann Istwan, Freiwilliger, *20.3.1898 Serwacz, +2.4.1945 Znojmo, Ludwig Jacob, HauptFeldwebel, *13.1.1917 Amberg, +10.4.1945 Hodonín, Erwin Jandausch, Obergefreiter, *10.10.1923 Jeschowitz, +7.5.1945 Brodek u Konice, Walter Janitza, Obergefreiter, *20.7.1919 Laurahütte, +26.4.1945 Weisstätten, Peter Jörifsen, Obergefreiter, *6.6.1907 Mönchengladbach, +30.3.1945, Gustav Joswig, Obergefreiter, *17.1.1923 Nikolaiken, +10.2.1945 Olšany u Prostějova, Albert Jung, Gefreiter, *13.9.1921 Kleinhelmsdorf, +24.4.1945 Otmarov, Erich Jung, Leutnant, *16.12.1919 Ellenburg, +21.4.1945 Nikolsburg, Otto Junge, Gefreiter, *29.1.1925, +?.12.1944 Znojmo, Leopold Jura, Gefreiter, *15.11.1890 Brno, +?.5.1945 Boskovice, Alfred Jüttner, Obergefreiter, *26.2.1915 Heidenpiltsch, +?.3.1945 Hluk, Konrad Kahlert, +15.3.1945 Kaiser, +30.5.1945 Vraze, Josef Kalberkamp, Gefreiter, *8.1.1920 Gelsenkirchen, +?.3.1945, Rudolf Kamp, Unteroffizier, *23.12.1923 Haspe Hagen, +27.4.1945 Weisstätten, Gustav Karger, Gefreiter, *29.12.1923 Braunseifen, +?.4.1945 Kroměříž, Hans Karls, Unteroffizier, *9.7.1913 Saarbrücken, +28.2.1945 Prostějov, Kastien, +8.4.1945 Znojmo, Jos. Kis. Katona, +24.4.1945 Prostějov, Johann Kaufmann, Flieger, *2.10.1927 Neubuchling, +15.4.1945 Hodonín, Kavan, Oberleutnant, +9.5.1945, Herbert Kellendonk, Gefreiter, *6.3.1926 Xanten, +23.2.1945 Mohelnice, Karl Kenzian, Oberstleutnant, *16.7.1891 Jitschin, +27.1.1945 Znojmo, Martin Kerger, Feldwebel, *14.9.1922 Paruschen, +3.3.1945 Ratiboř, Ketkov, +21.5.1945 Vraze, Hans Kette, Soldat, *24.3.1911 Oelsnitz, +5.4.1945 Mohelnice, Albert Julius Kipry, Polizei-Zugwachtmeister, *17.3.1916 Friedrichshein, +4.5.1945 Pohora, Hans Alfred Kirchner, *9.6.1906 Halle, +?.3.1945, Albert Kirschner, Unteroffizier, *28.4.1910 Wolfenbüttel, +22.3.1945 Prostějov, Johannes Kirschner, Unteroffizier, +23.3.1945 Prostějov, Johann Kissmann, Grenadier, +27.3.1945 Prostějov, Philipp Klaar, Gefreiter, *9.7.1919 Neu Verbas, +20.12.1944, Wilhelm Klapdor, Obergefreiter, *15.2.1903 Duisburg, +12.4.1945 Eisenberg, Franz Kläsgen, Hauptwachtmeister, *30.11.1908 Menden, +31.1.1945 Uherský Brod, Franz Josef Klaus, Stabsgefreiter, *2.2.1908 Dortmund, +28.4.1945 Vyškov, Edmund Kleczewski, Zugwachtmeister, *17.9.1915 Duisburg Hamborn, +?.4.1945 Hodonín, Rolf Klee, Hauptmann, *11.11.1919 Kassel, +20.4.1945 Vyškov, Anton Klein, Hauptsturmfűhrer, *11.1.1907 Kobyla, +?.4.1945 Brno, Johann Klein, Grenadier, *15.10.1908 Bliesen, +Boskovice, Karl Hermann Heinrich Kleinau, Unteroffizier, *16.12.1920 Gütersloh, +20.4.1945 Kroměříž, Kleiner, +?.5.1946 Kutiny, Georg Kleinert, Pionier, *4.5.1925 Deutsch Lauden, +13.7.1943 Vyškov, Paul Kleinmann, Oberfeldwebel, *20.12.1914 Tübingen, +27.4.1945 Kroměříž, Simon Kling, +4.4.1945 Prostějov, Paul Gustav Klingenberg, Obergefreiter, *12.3.1923 Buhlendorf, +6.5.1945, Johann Kloss, Gefreiter, *13.11.1906 Ratibor, +?.4.1945 Vyškov, Hans Heinz Georg Ernst Wilhelm Knecht, Hauptmann, *8.11.1920 Mannheim, +22.4.1945 Brno, Heinz August Karl Knoke, Obergefreiter, *16.10.1926 Astfeld, +27.4.1945 Vyškov, Hellmut Wilhelm Adolf Knoke, Oberleutnant, *5.10.1921 Bad Oeynhausen, +4.5.1945 Hausdorf, Franz Knospe, PolizeiOberleutnant, *30.12.1904 Cottbus, +?.4.12.1944 Hodonín, Albert Köber, +14.4.1945 Prostějov, Johan Michael Koczan, Fahrer, *18.2.1900 Baden, +4.12.1944 Hodonín, Alfred Köhler, Unteroffizier, *20.9.1918 Zelz Sorau, +4.5.1945 Kojetice, Hans Köhler, +16.1.1945 Kroměříž, Philipp Kolb, Obergefreiter, *18.5.1912 Unterlaimbach, +8.4.1945 Břežany, Johannes Köller, Obergefreiter, *23.2.1912 Kallenhardt, +25.4.1945 Vyškov, Franz Kolletzki, Soldat, *4.4.1905 Klein Stürlack, +24.4.1945 Hluk, Gerald Ernst Köllmer, Gefreiter, *20.3.1924 Niederschmal, +8.4.1945 Znojmo, Günther Konietzki, +2.5.1945 Hodonín, Friedrich Königs, Obergefreiter, *9.10.1911 Herzogenrath, +16.4.1945 Raasdorf, Josef Konter, Unteroffizier, *12.7.1914 Mitlosheim, +3.4.1945 Müglitz, Friedrich Kontner, Oberschütze, *3.4.1902 Znojmo, +14.8.1944 Altschallersdorf, Wolfgang Ewald Kontny, Flieger, *9.8.1927 Magdeburg, +17.11.1944 Vyškov, Koprina, +9.5.1945 Prostějov, Gerhard Korn, Gefreiter, *16.5.1927 Dornburg/Saale, +23.4.1945 Weisstätten, Rudolf Körner, +8.12.1944 Kroměříž, Otto Koska, Obergefreiter, *26.2.1923 Leißling, +10.2.1945 Olomouc, Kostenko, +29.5.1945 Vraze, Josef Köster, Grenadier, *18.12.1928 Heringhausen, +18.4.1945 Kroměříž, Werner Köster, Leutnant, *10.4.1909 Berlin, +16.4.1945 Těšany, Werner Kowatz, +27.2.1945 Prostějov, Karl Heinz Krähe, Gefreiter, *4.8.1922 Nienburg, +19.4.1945 Boskovice, Johann Kral, Soldat, *16.4.1915 Ustrom, +6.4.1945 Austerlitz, Kratz, +29.5.1945, Ewald Krause, Soldat, *12.10.1925 Hamburg, +4.4.1945 Müglitz, Krause, Gefreiter, *6.4.1924 Knispel, +1.2.1945 Kroměříž, Heinrich Johann Kreher, Obergefreiter, *24.4.1898 Pforzheim, +17.4.1945, Alfred Kreikenbaum, Hauptwachtmeister, *25.10.1903 Zoppot, +4.5.1945 Brodek u Konice, Johann Krenn, Jäger, *6.11.1922 Wetzelsdorfberg, +25.4.1945 Kroměříž, Johann Krenn, Obergefreiter, *4.2.1921 Burgstallberg, +27.4.1945 Kroměříž, Fritz Kreutz, Obergefreiter, *30.1.1906 Gindorf, +12.4.1945 Eisenberg, Heinrich Hermann Krimphoff, Unteroffizier, *13.11.1921 Münster, +24.4.1945 Vyškov, Hans Krone, Pionier, *26.2.1920 Nowawes, +22.4.1945 Hluk, Ewald Krotzky, *1928, +18.4.1946 Frischau, Anton Krpata, Gefreiter, *23.4.1892 Brno, +17.4.1945 Boskovice, Helmut Krückl, Jäger, *25.4.1926 Wien, +?.3.1945, Richard Kudla, Soldat, *8.2.1927 Haatsch, +4.4.1945, Ernst Paul Kuhlisch, Unteroffizier, *29.9.1914 Plauen, +?.3.1945 Znojmo, Heinrich Jakob Kuhn, Obergefreiter, *28.7.1921 Eckwersheim, +1.4.1945 Vyškov, Josef Kühschitz, Gefreiter, *9.12.1903 Mannersdorf, +23.4.1945 Mohelnice, Hans Kütt, Obergefreiter, *9.9.1912 Rimpar, +1.5.1945 Vyškov ,Heinrich Lallusch, Obergefreiter, +28.3.1945 Prostějov, Franz Lange, Obergefreiter, *8.5.1908 Lechtingen, +30.4.1945, Hans Richard Friedrich Otto Lange, Obergefreiter, *4.2.1913 Güstrow, +26.4.1945 Uherský Brod, Johann Laser, Grenadier, *27.8.1924 Eisdorf, +21.4.1945 Lednice, Paul Lasch, +28.4.1945 Kroměříž, Franz Lastovka, Obergefreiter, *8.11.1902 Walfersdorf, +23.3.1945 Zeidelweid, Hans Lauenroth, Unteroffizier, *29.1.1924 Hamburg, +10.5.1945 Velké Meziřičí, Ludwig Lautenbacher, Stabsgefreiter, *19.1.1917 Weilheim, +21.2.1945 Prostějov, Johann Lauterbach, Flieger, *15.5.1906 Eger, +28.6.1943 Wien, Walfried Laux, Fähnrich, *6.10.1925 Niedert, +4.5.1945 Znojmo, Johannes Lebelt, *29.11.1919 Kirschau, +?.4.1945 Uherský Brod, Josef Lederhofen, Obergefreiter, *21.11.1916 Paulus, +24.4.1945 Těšany, Siegfried Lemhöfer, Unterscharführer , *18.12.1923 Apenrade, +21.2.1945, Kurt Liebers, Obergefreiter, *10.9.1920 Markersdorf, +6.4.1945 Mohelnice, Heinz Lietzke, Obergefreiter, *25.10.1922 Reddies, +20.4.1945, Oskar Lindner, Stabsgefreiter, *28.11.1907 Schlaggenwald, +30.4.1945 Dürnholz, Karl Linhart, Oberfeldwebel, *20.9.1913 Wien, +20.4.1945 Kroměříž, Johann Lippert, GendarmerieWachtmeister, *3.8.1897 Würzburg, +26.4.1945 Boskovice,Paul Lisch, Gefreiter, *7.8.1903 Pasewalk, +5.4.1945 Mohelnice, Walter Lohmeier, Obergefreiter, *10.3.1913 Dankersen Minden, +?.4.1945 Šaratice, Stefan Lörinozy, +26.4.1945 Kroměříž, Franz Mathias Loyen, Leutenant, *17.6.1918 Lüttelforst, +15.4.1945 Židlochovice, Otto Lubich, Leutnant, *1.2.1917 Sprajewo, +4.2.1944 Weiden, Lubowski, +18.4.1945, Willi Ludecke, *28.3.1904, +30.4.1945 Černá Hora, Franz Luge, Schütze, *17.1.1899 Rudolstadt, +2.3.1945 Prostějov, Herbert Luschke, Stabsgefreiter, *24.6.1916 Paserin, +26.4.1945 Vyškov, Luwen, +19.5.1945 Vraze, Stephan Madaller, Feldwebel, *11.12.1927 Groß Walden, +27.4.1945 Černá Hora, Johann Magda, Soldat, Georg Macherey, Obergefreiter, *17.6.1906 Düsseldorf, +8.5.1945 Mohelnice, Franz Maier, Gefreiter, *7.1.1924 Kicking, +29.4.1945 Boskovice, Julius Maier, Obergefreiter, *15.10.1920 Hauenstein, +25.3.1945 Prostějov, Paul Mainkau, Volkssturmann, +24.3.1945 Prostějov, Erwin Mair, Soldat, *8.4.1927 Mering, +17.4.1945 Vyškov, Anton Marak, Polizei-Unterwachtmeister, *8.11.1904 Wien, +7.1.1945 Bresuwek, Franz Marciszewski, Grenadier, *20.9.1912 Graudenz, +17.4.1945, Cedomir Markovic, +11.6.1942 Znojmo, Martin Maron, Pionier, *30.4.1900 Merschweiler, +?.5.1945 Brno, Gerhard Lothar Marquardt, Gefreiter, *13.8.1908 Birkenau, +21.5.1944 Prostějov, Paul Marquardt, Flieger, *22.5.1917 Dagerseim, +25.8.1944 Výšovice, Joh. März, Arbeitsmann, +20.3.1945  Prostějov, Michael März, Pionier, +6.4.1945 Prostějov, Heinrich Mathern, Gefreiter, +4.4.1945 Prostějov, Erich Mathias, Obergefreiter, *28.6.1908 Berlin, +30.4.1945 Kroměříž, Heinrich Oskar Matthes, Gefreiter, *12.9.1918 Burbach, +20.4.1945 Uherský Brod, Alex Matwjejew, *11.5.1922 Charol, +13.4.1945, Bodo Matzenbacher, Jäger, *6.3.1927 Wiebelskirchen, +20.4.1945 Uherské Hradiště, Edgar Mayer, Oberfeldwebel, *19.8.1913 Oederquart, +8.5.1945 Vyškov, Alois Meier, Grenadier, *19.5.1907 Buchau, +26.3.1945 Prossnitz, Alwin Meier, Gefreiter, *9.1.1909 Nordhemmern, +22.4.1945 Boskovice, Jan Meier, Gefreiter, *25.9.1909 Sulzmühle, +28.4.1945, Ludwig Menath, Soldat, +12.4.1945 Prostějov, Kurt Mendel, Schütze, *19.1.1907 Berlin, +?.4.1945, Walter Mennicke, Oberfeldwebel, *13.8.1900 Halle, +25.4.1945 Vyškov, Otto Mercy, Oberwachtmeister, *29.3.1901 Berlin, +15.4.1945 Hodonín, Johannes Metzelaars, Schütze, *26.7.1926 Essen, +4.5.1945 Prostějov, Willi Metzker, Schütze, +28.4.1945 Prostějov, Joseph Meurer, HauptFeldwebel, *18.4.1915 Koblenz, +8.5.1945 Tišnov, Hinrich Meybohm, Gefreiter, *23.5.1926 Harsefeld, +?.4.1945 Boskovice, Friedrich Heinrich August Meyer, Unteroffizier, *23.10.1904 Kakerbeck, +27.3.1945 Prostějov, Gerhard Meyer, Oberfeldwebel, *30.9.1915 Leipzig, +20.4.1945 Tikowitz, Hellmut Meyer, Obergefreiter, *29.3.1924 Minderheide, +30.4.1945, Karl Middendorf, Leutnant, *27.4.1917 Ochtrup, +30.4.1945 Mariahilf, Max Michael, +24.4.1945 Kroměříž, Mirsa, +20.5.1945 Vraze, Heinz Möller, Schütze, *25.4.1925 Wuppertal, +7.9.1944 Prostějov, Christian Möller, Gefreiter, *31.12.1908 Grossenrade, +24.3.1945 Prostějov, Josef Moser, Kanonier, *7.9.1928 Schwarzau, +28.4.1945 Prostějov, Mrawik, +22.5.1945 Vraze, Franz Josef Friedrich Wilhelm Müller, Obergefreiter, *17.8.1915 Karlsruhe, +?.4.1945 Uherský , Helmut Müller, Feldwebel, *9.3.1917 Lastau, +11.8.1944 Znojmo, Manfred Müller, Rottenführer, *4.2.1928 Nieder Bögendorf, +26.4.1945, Martin Müller, +?.5.1945, Rolf Müller, +24.4.1945 Kroměříž, Theodor Müller, Stabsgefreiter, +19.4.1945 Znojmo, Anton Münch, Soldat, *22.6.1916 Gerichtstetten, +21.4.1945 Seelowitz, Albert Münchow, Unteroffizier, *4.4.1910 Köslin, +7.5.1945 Znojmo, Oskar Münzner, Gefreiter, *23.12.1908 Sörnewitz, +28.4.1945 Boskovice, Eduard Muth, Obergefreiter, *2.10.1899 Lublin, +13.4.1945 Velké Meziřičí, Wilhelm Nagel, *24.5.1908 Köln, +29.3.1945, Bernhard Meinhard Nanninga, Obergefreiter, *6.4.1903 Wulsdorf, +19.4.1945 Hostitsch, Willi Neef, Obergefreiter, *16.10.1916 Stuttgart, +23.4.1945 Weisstätten, Heinrich Friedrich Neeten, Grenadier, *22.8.1925 Kempen, +28.4.1945 Vyškov, Alois Neowesky, Obergefreiter, *18.2.1919 Eisgrub, +21.2.1944 Königsberg, Neuhorenti, Unteroffizier, +19.4.1945 Znojmo, Heinz Nickel, Grenadier, *17.12.1927 Donsbach, +11.4.1945 Znojmo, Noik, +18.5.1945 Čížová, Richard Nonnenmacher, Feldwebel, *18.6.1922 Eschenau, +3.5.1945, Anton Nowak, Schütze, *29.6.1892 Eisgrub, +15.4.1944 Tullmerbach, Franz Nowatschka, Schütze, *22.1.1906 Tesswitz, +21.9.1941, Eugen Nutz, *3.1.1926 Litzmannstadt, +2.5.1945, Tišnov, Georg Oberländer, Unteroffizier, +23.3.1945 Prostějov, Edmund Obermann, Stabsgefreiter, *21.4.1915 Hannover, +28.4.1945 Vyškov, Franz Odehnal, *14.4.1900 Brno, +?.3.1945 Uherský Brod, Erich Ochs, Unteroffizier, *30.3.1915 Marienburg, +?.1.1945, Richard Paul Emil Olehowski, *12.1.1903 Breslau, +21.4.1945 Turnov, Bruno Ollig, +8.4.1945 Kroměříž, Heinz Opitz, Grenadier, *29.4.1926 Leipzig, +19.4.1945 Rebendorf, Bruno Orlick, Oberleutnant, *14.4.1899 Eberswalde, +2.4.1945 Kroměříž, Hermann Ortmüller, *30.12.1904 Dautsche, +9.5.1945 Vyškov, Osanig, +26.4.1945 Kroměříž, Erwin Horst Dietrich Otersen, Obergefreiter, *21.3.1923 Altona, +9.5.1945 Umgeb. v. Irritz, Erich Otto, Obergefreiter, *14.10.1904 Neiden, +13.4.1945 Velké Meziřičí, Herbert Paech, *30.10.1928 Oscht, +8.5.1945 Prostějov, Stefan Palfi, Soldat, *1927, +18.3.1945 Prostějov, Heinrich Paluk, Oberfeldwebel, *18.3.1911 Duisburg Hamborn, +25.3.1945 Kostelec, Lothar Paral, Oberscharführer, *8.5.1921 Mohelnice, +?.5.1945 Litovel, Udo Parey, Hauptmann, *3.6.1921 Naumburg Saale, +?.3.1945 Velké Meziřičí, Friedrich Pascon, Unteroffizier, *4.3.1925 Wien, +18.4.1945 Louka, Martin Pataki, Pionier, *27.11.1923 Somogyharsagy, +20.3.1945 Prostějov, Wilhelm Patejdl, Sturmscharführer, *20.4.1905 Kotieschau, +17.4.1945 Šaratice, Alois Patzleiner, Gefreiter, *8.2.1921 Imichen, +18.3.1945 Prossnitz, Erich Paul, Gefreiter, *27.6.1913 Luckenwalde, +21.4.1945 Znojmo, Erich Ernst Paul, Leutnant, *28.2.1914 Teuchern Zeitz, +?.4.1945 Vyškov, Pawel, +13.5.1945, Hermann Pebart, Gefreiter, +1.5.1945 Prostějov, Karl Pelinka, Wachtmeister, *28.7.1904 Zwittau, +24.4.1945 Müglitz, August Petek, Gefreiter, *19.8.1924 Fohnsdorf, +17.4.1945 Mohelnice, Günther Peter, Obergefreiter, +29.4.1945 Prostějov, Peukert, Unteroffizier, +28.4.1945 Vyškov, Johann Georg Pfaffenberger, Feldwebel, *19.4.1898 Neunkirchen, +1.5.1945 Prostějov, Hubert Pfaffenbichler, Gefreiter, *19.2.1918 Amstetten, +28.4.1945 Boskovice, Leopold Pfeiler, Obergefreiter, *2.12.1921 Groß Dittersdorf, +28.4.1944 Vyškov, Michael Pigl, Soldat, *24.4.1901 Berdan, +12.7.1944 Prostějov, Alfons Pöschel, Jäger, +30.4.1945, Johann Probot, Grenadier, *1927, +1945 Ivanovice, Probst, Oberleutnant, *26.11.1909 München Weilheim, +16.4.1945 Trenčín, Miloslaus Prochazka, Kanonier, *19.3.1925 Zinitz, +11.8.1943 Nürnberg, Eduard Przygodda, Soldat, *1.5.1920 Salza, +26.4.1945 Šumice, Aloisius Puscher, Soldat, *21.6.1922 Schönwald, +4.5.1945 Pohora, Puskas, Schütze, +17.3.1945, Karl Raab, Obergefreiter, *31.8.1908 Naurod, +23.4.1945 Prostřední Lipka, Karl Raabe, +21.4.1945, Rabl, Gefreiter, +30.4.1945 Prostějov, Theo Radt, Gefreiter, +10.8.1944 Prostějov, Rachmanow, +23.5.1945 Vraze, Walter Raskob, *Breslau, +?.5.1945, Alfred Raster, Gefreiter, *14.6.1927 Pfrondorf, +6.4.1945 Kaumpfraum Austerlitz, Richard Recke, Schütze, +6.4.1945 Prostějov, Hans Joachim Rehder, Fahnenjunker, *8.12.1924 Hohenweststedt, +22.4.1945 Oels, Leo Reif, Gefreiter, *16.5.1924 Kunsten, +16.3.1945 Prossnitz, Karl Reichert, Unteroffizier, *4.4.1921 Nürnberg, +13.10.1944 Slawitsh, Richard Reimann, Unteroffizier, *24.4.1917 Dünenfeld, +24.4.1945 Vyškov, Helmuth Reisinger, *5.10.1927 Leanberg, +27.4.1945 Zábřeh na Moravě, Fritz Retsch, Feldwebel, *30.1.1916 Coburg, +12.4.1945 Hodonín, Willi Reuther, *25.10.1926 Mutterstadt, +3.4.1945 Mohelnice, Anton Rieber, Grenadier, *31.8.1927 Tübingen, +29.4.1945 Předklášteří, Arnold Anton Riede, Soldat, *8.7.1922 Kitzingen, +25.3.1945 Prostějov, Rudolf Riedel, Soldat, *27.8.1909 Adamsthal, +15.4.1945 Vyškov, Rieger, Obergefreiter, +2.5.1945, Karl Riemer, Obergefreiter, *22.10.1907 Werdun, +26.4.1945 Weisstätten, Lorenz Riethmacher, Oberfeldwebel, *11.8.1914 Düsseldorf – Lohause, +?.4.1945 Vyškov, Alfred Heinrich Wilhelm Richter, Grenadier, *2.6.1906 Leipzig, +21.3.1945 Prostějov, Rudolf Richter, Obergefreiter, *13.11.1915 Hanspach, +?.4.1945 Uherský Brod, Paul Rober, Unteroffizier, *7.1.1918 Stammheim, +27.5.1945 Boskovice, Günter Robernig, Schütze, +28.4.1945 Prostějov, Günter Röpke, Unteroffizier, *14.12.1922 Stettin, +7.5.1945 Vyškov, Fritz Ros, Grenadier, *6.6.1911 Großbreitenbach, +20.4.1945 Znojmo, Franz Rösch, Gefreiter, *18.10.1925 Dürnsricht, +29.4.1945, Roschkowski, Gefreiter, +6.5.1945 Frischau, Karl Roth, *17.7.1895, +7.6.1945 Velké Meziřičí, Wilhelm Rudolph, Unteroffizier, *15.5.1917 Örschaku, +?.1.1945 Znojmo, Werner Kurt Rülke, Obergrenadier, *28.1.1915 Chemnitz, +16.4.1945, Wilhelm Rushak, Feldwebel, +12.4.1945 Znojmo, Josef Rzehorz, Soldat, *17.4.1925 Wien, +?.4.1945 Znojmo, Saberovski, Stabsfeldwebel, *1905, +?.4.1945 Vyškov, Heinrich Säger, +28.4.1945 Prostějov,Friedrich Sacherer, Schütze, *5.2.1902 Wien, +28.4.1945 Černá Hora, Alois Sambale, Obergefreiter, *4.1.1897 Niehmen, +29.4.1945, Franz Samuel, Gefreiter, *22.4.1926 Wien, +15.4.1945 Znojmo, Sandriti, Freiwilliger, +28.4.1945, Walter Scomola, *5.7.1865, +29.3.1945, Edgar Seeger, Obergefreiter, *3.1.1921 Papuschin, +6.5.1945 Frischau, Otto Sehmke, Stabsgefreiter, *17.10.1908 Greifswalde, +?.4.1945, Karl Seider, Gefreiter, *31.10.1899 Elbing, +1.5.1945 Zábřeh, Hermann Seidlitz, +9.5.1945, Otto Seitloff, +28.4.1945 Prostějov, Egon Sellin, Obergefreiter, *29.12.1924 Wendisch, +12.4.1945 Hodonín, Herbert Sellmann, Gefreiter, *27.8.1924 Sievershagen, +6.4.1945 Uherský Brod, Georg Sengenberger, Unteroffizier, *6.1.1919 Neunkirchen, +9.4.1945 Hodonín, Anton Schaborak, Pionier, *10.9.1904 Probitz, +13.1.1943 Wien, Karl Schädlich, Gefreiter, *4.3.1924 Zwickau, +?.5.1945, Erwin Schäfer, Gefreiter, *11.7.1907 Dickenhagen, +9.5.1945 Prostějov, Michael Schaffer, Gefreiter, +1.5.1945 Prostějov, Dimitrij Schachow, +15.3.1945 Prostějov, Engelbert Schatz, Obergefreiter, *8.6.1905 Aschheim, +1.4.1945 Prostějov, Max Scheck, Leutenant, *24.12.1922 Röthenbach, +1.5.1945 Prostějov, Friedrich Schedel, Unteroffizier, *23.10.1926 Schwarte a.d. Ruhr, +20.2.1945 Znojmo, Karl Scheibel, Obergefreiter, *1.10.1907 Ober – Mörlen, +9.3.1945 Prostějov, Josef Scheiber, Unteroffizier, *13.12.1914 Schlackenwerth, +29.4.1945, Heinrich Scheike, Unteroffizier, *11.11.1917 Essen, +24.4.1945 Otmarov, Franz Scherer, Obergefreiter, *24.4.1910 Worms, +11.4.1945 Velké Meziřičí, Hans Konrad Scherer, Obergefreiter, *22.7.1908 Essen, +?.4.1945 Brno, Karl Scherwer, Obergefreiter, +1.5.1945 Prostějov, Wilhelm Scheydt, Gefreiter, *1.4.1905 Hohenhaslach, +26.4.1945 Weisstätten, Erich Schiel, Unteroffizier, *1924, +?.4.1945 Uherský Brod, Andreas Schierl, Gefreiter, *1.11.1907 Eutenhofen, +24.4.1945 Kroměříž, Schindler, +21.4.1945, Eduard Schindlinger, Unteroffizier, *24.7.1921 Amstetten, +29.4.1945, Heinrich Schlüssel, Obergefreiter, +26.3.1945 Prostějov, Herbert Schmelz, Obergefreiter, *29.9.1901 Dresden, +29.4.1945, Schmid, Soldat, *1900, +1945 Uherský Brod, Karl Schmid, Soldat, *23.4.1902 Geislingen, +24.4.1945 Uherský Brod, Walter Schmid, Feldwebel, *26.12.1897 München, +12.4.1945 Velké Meziřičí, Adolf Schmidt, Feldwebel, *24.12.1925 Bad Reichenhall, +20.3.1945 Prostějov, Albert Schmidt, Gefreiter, *24.4.1910 Scheidt, +30.4.1945 Tišnov, Gottfried Schmidt, Flieger, *5.8.1917 Frischau, +26.6.1942, Hans Schmidt, Grenadier, *3.10.1927 Bremen – Vogesack, +30.4.1945, Johann Wilhelm August Schmidt, Zugwachtmeister, *13.8.1901 Groß Flottbek, +9.4.1945 Hodonín, Paul Schmidt, Gefreiter, *11.4.1908 Nimkowitz, +21.4.1945 Hluk, Friedrich Schmied, Feldwebel, +28.3.1945 Prostějov, Nikolaus Schmitt, Grenadier, *20.8.1911 Aschbach, +21.4.1945 Boskovice, Emil Schneider, Rottenführer, +23.3.1945 Prostějov, Franz Schneider, +11.12.1944, Hans Artur Schneider, Gefreiter, *9.2.1913 Dresden, +21.4.1945, Herbert Schneider, Jäger, +27.3.1945 Prostějov, Karl Schneider, Polizei-berwachtmeister, *7.10.1902 Groß – Siegharts, +10.4.1945 Hodonín, Richard Schneider, Gefreiter, *24.8.1903 Schwerin, +24.4.1945 Kroměříž, Richard Schneider, Stabsgefreiter, *1.2.1916 Ebingen, +24.4.1945 Kanitz, Rudolf Schneider, Feldwebel, *6.3.1906 Straubing, +4.5.1945 Deutsch – Kienitz, Werner Theodor Schneider, Arbeitsmann, *7.6.1927 Köln, +6.3.1945, Wilhelm Schneiders, Soldat, *26.10.1899 Büderich, +18.4.1945 Mohelnice, Ernst Schnella, Obergefreiter, *27.5.1910 Thiergarten, +10.5.1945 Prossnitz, Alexander Schober, *17.11.1892 Groß Siegbach, +10.4.1945, Konrad Schoppenhauer, Gefreiter, *30.10.1911 Schwerin, +27.4.1945, Hugo Schramm, Obergefreiter, *26.7.1910 Frankfurt am Main, +20.4.1945 Ivanovice na Hané, Siegfried Schreiber, *2.9.1910 Wildschütz, +1.5.1945 Tišnov, Kurt Schröder, Gefreiter, *30.8.1926 Thale, +9.5.1945 Prostějov, Günter Schrolle, Obergefreiter, *24.9.1919 Glatz, +27.4.1945 Kroměříž, Johannes Schröter, Major, *23.8.1897 Könnern/Saale, +19.4.1945 Weißen Karpathen, Alfred Schubert, Unteroffizier, *9.11.1922 Oldau, +2.5.1945 Kroměříž, Gerhard Schulz, Gefreiter, *23.12.1909 Berlin, +18.5.1946 Kutiny, Gerhard Schulz, Unteroffizier, *13.9.1916 Berlin, +?.4.1945 Šaratice, Gerhard Schulze, +8.5.1945, Herbert Schulze, Gefreiter, *18.12.1921 Bergsdorf, +25.4.1945 Žebětín, Karl Schulze, Feldwebel, *30.12.1909 Nordhausen, +30.4.1945 Vyškov, Theodor Eduart Bernhart Schumacher, Gefreiter, *22.12.1924 Lippstadt, +16.4.1945 Hodonín, Günther Schwarz, *16.6.1921, +15.4.1945, Josef Schwarz, Obergefreiter, +1.5.1945 Prostějov, Richard Schwarz, Schütze, *18.4.1907 Desna, +10.4.1946 Prostějov, Willi Schwarz, Feldwebel, +1.5.1945 Vyškov, Josef Schwarzkopf, *3.2.1920 Mochenwangen, +?.4.1945 Kobeřice, Erich Siefel, Gefreiter, +26.4.1945 Prostějov, Gerhard Siering, +2.6.1945, Silgers, Gefreiter, +18.4.1945 Prostějov, Alois Simancic, +28.4.1945 Kroměříž, Alexander Simonow, Soldat, *7.7.1923 Bolschaja Babka, +29.5.1945 Čížová, Günter Bernhard Sittel, Flieger, *22.12.1926 Braunschweig, +?.1.1945 Vyškov, Herbert Sokolowski, Hauptwachtmeister, *25.7.1911 Hamburg, +4.5.1945 Pohora, Karl Hermann Spangenberg, Fahrer, *13.10.1905 Vacha, +30.4.1945 Šumice, Friedrich Spannuth, Gefreiter, *30.3.1923 Hannover, +7.5.1945 Brodek u Konice, Mathias Sperber, Stabsgefreiter, *24.9.1908 Liebenstein, +7.4.1945 Hodonín, Sperl, Pionier, +1945, Helmut Moritz Max Stange, Unteroffizier, *24.3.1915 Riesa, +?.3.1945, Karl Heinz Stauch, Sturmmann, *9.3.1928 Wald, +27.4.1945 Mariahilf, Willi Stein, Obergefreiter, +6.4.1945 Uherský Brod, Konrad Steinacker, Unteroffizier, *26.6.1915 Ullershausen, +30.4.1945 Kroměříž, Johannes Walther Steinbach, Unteroffizier, *20.6.1897 Löbenhain, +30.4.1945 Prostějov, Rolf Steinberg, Oberfeldwebel, *23.9.1923 Halle, +15.5.1944 Kralice na Hané, Rudolf Steinhage, Wachtmeister, *13.6.1915 Pottenhausen, +?.5.1945 Pivín, Paulus Antonius Steinhart, Feldwebel, *23.10.1914 München, +24.4.1945 Kroměříž, Wolfgang Steinmann, Gefreiter, *15.3.1925 Herford, +2.5.1945, Josef Stölker, Unteroffizier, *10.9.1902 Reichenbach, +24.4.1945 Kroměříž, Friedrich Stöpel, *23.12.1908 Oberhausen, +30.4.1945 Neudorf, Wilhelm Hermann Karl Stopp, Gefreiter, *14.5.1926 Herford, +1.5.1945 Wostitz, Eberhard Hermann Stotz, Leutnant, *1.8.1909 Aalen, +26.4.1945 Uherský Brod, Andreas Strasser, Soldat, *17.7.1903 Ottersried, +7.5.1945 Mariahilf, Helmuth Thomas Stroh, Feldwebel, *11.10.1916 Nussdorf, +10.4.1945 Hodonín, Wilhelm Struckmann, Schütze, *9.5.1907 Lehrte, +8.9.1944 Prostějov, Heinrich Strunz, Schütze, *11.6.1902 Delbrück, +10.4.1945 Hodonín, Franz Stummvoll, Soldat, *14.5.1905 Triest, +2.5.1945 Vyškov, Walter Sturm, Unteroffizier, *5.6.1906 Lübeck, +25.4.1945 Vyškov, Johannes Matthias Suder, Unteroffizier, *15.9.1914 Grünkoppel, +7.5.1945 Mariahilf, Adolf Swabold, *2.2.1902, +1945, Josef Szczepanek, Schütze, *27.8.1927 Hinterwalde, +16.3.1945 Vyškov, Johann Szenvölgyi, Grenadier, +26.4.1945 Prostějov, Erhard Tasler, Oberscharführer, *19.7.1921 Arnau, +?.5.1945 Litovel, Otto Taubert, *6.1.1925 Erdeborn, +30.4.1945 Tišnov, Josef Tauchmann, Unteroffizier, *18.1.1914 Klein Borowitz, +29.3.1946 Kutiny, Erwin Teichert, Gefreiter, +9.5.1945 Velké Meziřičí, Fritz Tewes, Schütze, *21.12.1907 Bremen, +29.4.1945 Jiřice u Miroslavi, Johann Thamerl, Obergefreiter, *22.3.1908 Steinberg-Oberhaus, +21.3.1945 Prostějov, Bruno Thomas, Polizei-Anwärter, +4.5.1945 Pohora, Gottfried Thome, Gefreiter, *13.1.1914 Friedrichsthal, +8.4.1945 Uherský Brod, Josef Tierwald, Kanonier, *11.2.1917 Laskafeld, +10.2.1945 Prostějov, Josef Tischler, Gefreiter, *18.3.1921 Kranitz, +22.4.1945 Turnov, Walter Tobias, Grenadier, +28.4.1945 Prostějov, Martin Toth, Kanonier, *31.1.1924 Gödre, +18.3.1945 Červená Voda, Julius Track, Stabsgefreiter, *2.5.1920 Neurohlau, +7.4.1945 Unín, Paul Traitzsch, +24.4.1945 Kroměříž, Wilhelm Treckmann, Unteroffizier, *25.12.1921 Castrop-Rauxel, +3.7.1944 Kostelec na Hané, Franz Trnka, Stabsgefreiter, *23.12.1908 Stakonitz, +1945 Unín, Hermann Tröndler, Obergrenadier, +9.4.1945 Prostějov, Herbert Hans Willi Tschentscher, Gendarm, *23.6.1911 Hain, +4.5.1945 Brodek u Konice, Nikolei Tschernow, Freiwilliger, *26.5.1921 Wolgor, +18.3.1945 Prostějov, Hans Türck, Leutnant, *24.7.1919 Büdingen, +6.5.1945 Velké Meziřičí, August Tzerwitzki, Soldat, +18.5.1945 Prostějov, Alfred Uhlig, Obergefreiter, +18.4.1945 Prostějov, Werner Ulber, Obergefreiter, *13.3.1919 Görlitz, +?.4.1945 Hodonín, Walter Umann, Grenadier, *26.6.1910 Tannwald, +21.2.1945, Walter Urban, Oberleutnant, *20.3.1913 Deichslau, +13.6.1945 Prostějov, Erich Urbanek, Leutnant, *23.6.1911 Salzburg, +?.3.1945, Werner Vaasen, Unteroffizier, *10.11.1926 Düsseldorf, +17.4.1945 Rosice, Karl Josef Vallenta, Fahrer, *6.3.1901 Wien, +?.3.1945 Hodonín, Josef Vass, Freiwilliger, *1.9.1926 Bana, +2.5.1945, Vavarian, +30.5.1945 Vraze, Heinrich Vespermann, Flugzeugführer, *2.1.1919 Osnabrück, +28.3.1945 Prostějov, Paul Vetter, Schütze, *8.7.1922 Aalen, +30.4.1945 Vyškov, Werner Vogel, Gefreiter, *27.6.1925 Lüneburg, +?.4.1945 Červená Voda, Gottlob Volz, Grenadier, *29.5.1907 Altbulach, +18.5.1944 Prostějov, Christian Voorst, Obergefreiter, *10.8.1913 Oberhausen, +25.3.1945, Ferdinand Wack, Obergefreiter, +18.4.1945 Prostějov, Heinrich Wagenbreth, Unteroffizier, *29.7.1910 Neuhaus, +15.4.1945 Uherský Brod, Franz Wagner, Stabsgefreiter, *14.2.1914 Hamburg, +26.4.1945 Uherský Brod, Alfons Wachs, Polizei-Kommissar, *27.5.1913 Niederwürtbach, +21.4.1945 Němčice nad Hanou, Waidinger, +1.5.1945 Prostějov, Simon Wallinger, Obergefreiter, *13.12.1906, +2.4.1945 Prostějov, Wallner, Leutnant, +1.5.1945 Vyškov, Erich Wamprecht, Grenadier, *24.7.1909 Elversberg, +14.3.1945, Ernst Wanko, Soldat, *28.3.1915 Brno, +?.5.1945 Litovel, August Warnecke, Obergefreiter, *29.2.1912 Marienhagen, +1.12.1945 Vyškov, Fritz Warschke, Polizei-Anwärter, *25.10.1911 Breslau, +4.5.1945 Pohora, Georg Weber, +28.4.1945 Kroměříž, Christian Weber, Stabsgefreiter, *22.4.1914 Eisbach, +7.5.1945 Znojmo, Willy Weissenberg, Obergefreiter, *8.8.1897 Wohlau, +17.4.1945 Goroschütz, Heinrich Ernst Wend, Stabsfeldwebel, *11.7.1912 Wahrenholz, +?.4.1945 Hodonín, Helmut Wendt, Feldwebel, *2.4.1916 Bonen, +3.7.1944 Kostelec na Hané, Kurt Werner, Oberfähnrich, *19.4.1920 Semmerschenburg, +14.3.1945, Georg Wieczorek, Oberfeldwebel, *20.4.1917 Schneidenburg, +17.4.1945, Franz Wiemers, Soldat, *31.10.1895 Amelunseen, +4.4.1946 Kutiny, Johann Wienziera, Oberfeldwebel, +29.8.1944 Prostějov, Anton Wild, Grenadier, *27.3.1906 Kunigsburg, +27.4.1945, Edmund Wilkens, Unteroffizier, *12.1.1916 Mödrath, +?.4.1945 Prostějov, Karl Will, Unterscharführer , *28.7.1921 Lahm Itzgrund, +?.5.1945 Litovel, Fritz Wilshaus, Obergefreiter, *19.1.1910 Riemke, +17.4.1945 Uherský Brod, Georg Winderbauer, Schütze, +28.4.1945 Černá Hora, Josef Winkler, +5.7.1944, Josef Winter, Hilfszollassistent, *21.4.1901 Abenberg, +8.4.1945 Fela, Karl Wischmeier, Obergefreiter, *10.8.1921 Wietersheim, +15.4.1945, Felix Wittek, Volkssturmmann, *21.12.1884 Bauerwitz, +24.3.1945 Prostějov, Gerhard Wittek, Leutnant, *25.8.1919 Neuendorf, +11.4.1945 Mohelnice, Jacob Witzmann, Obergefreiter, *24.12.1904 Vaudrenwange, +28.4.1945 Olomouc, Hubertus Wodarz, Stabsgefreiter, *7.3.1914 Emilienhütte, +22.4.1945 Hluk, Wolf, Feldwebel, +9.5.1945, Bruno Wölke, Gefreiter, *7.6.1911 Elbing, +?.1.1945, Anton Wukovits, Obergefreiter, *27.10.1913 Klostermarlenburg, +12.4.1945 Forsthaus Valcha, Alfred Wulf, Schütze, *11.8.1902 Horst-Ermschen, +?.3.1945 Hluk, Anton Würwohl, Gefreiter, +3.4.1945 Prostějov, Josef Friedrich Zadek, Obergefreiter, *5.3.1913 Wien, +27.4.1945 Vyškov, Franz Zamberg, Schütze, *17.9.1921 Krummau, +24.4.1945 Kroměříž, Hans Zander, Unterscharführer , *13.10.1925 Repelow, +30.4.1945 Vyškov, Otto Zeilbeck, Feldwebel, *12.4.1916 Landshut, +27.4.1945 Vyškov, Josef Zenker, Grenadier, *28.2.1925 Wien, +?.3.1945 Mariahilf,Albert Zenner, Obergefreiter, *20.10.1918 Lichtenstein, +29.5.1945 Gr. Olkowitz, Othmar Ziegler, Grenadier, *13.10.1928 Klosterneuburg, +29.4.1945 Brno, Johann Zimmermann, Gefreiter, *2.6.1905 Ködersdorf, +22.9.1942 Hodonín, Karl Zimmermann, Leutnant, *?.12.1909, +7.5.1945 Břežany, Rudolf Zimmerrath, Obergefreiter, *29.4.1904 Aachen, +23.5.1945 Židlochovice, Erich Zockel, +16.1.1945 Kroměříž, Otto Zunke, Feldwebel, *21.10.1913 Emmerstedt, +?.2.1945 Hodonín, Rudolf Zwiener, Gefreiter, *22.2.1903 Kriegsdorf, +7.4.1945 Mohelnice, Johann Zwinz, Kanonier, *20.10.1912 Wien, +9.4.1945 Znojmo

(zdroj databáze CEVH MO ČR)

Skupina 79A – seznam osob

Říjen 20, 2013 by · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Skupina 79A – seznam osob
Filed under: Nezařazené 

Jmenný seznam pohřbených vojáků Německé armády

Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96

Odkaz na stránku s detaily místa:

http://www.vets.cz/vpm/14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady/#14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady

skupina  79 A

(detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=209500, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)

CZE-6203-12443, 79A/248, Erich Vonhof, CZE-6203-12447, 79A/636, Anton Vymazal, CZE-6203-12456, 79A/683, Anton Wagner, CZE-6203-12457, 79A/895, Emil Wagner, CZE-6203-12458, 79A/686, Frantisek Wagner, CZE-6203-12459, 79A/676, Friedrich Wagner, CZE-6203-12460, 79A/269, Georg Wagner, CZE-6203-12464, 79A/486, Reinhard Wagner, CZE-6203-12466, 79A/1131, Johann Wahn, CZE-6203-12468, 79A/1094Leopold Walcher, CZE-6203-12471, 79A/506, Georg-Klemens Wallenstein, CZE-6203-12478, 79A/1124, Viktor Walter, CZE-6203-12479, 79A/867, Horst Walter, CZE-6203-12482, 79A/434, Hermann Wandel, CZE-6203-12484, 79A/325, Hermann Wangler, CZE-6203-12487, 79A/651, Pavel Warzecha, CZE-6203-12488, 79A/1052, Karl Wastl, CZE-6203-12490, 79A/209, Josef Watzek, CZE-6203-12493, 79A/1066, Erich/Dr. Weber, CZE-6203-12499, 79A/1133, Wilhelm Weber, CZE-6203-12501, 79A/446, Josef Webersik, CZE-6203-12510, 79A/659, Fritz Weichert, CZE-6203-12511, 79A/756, Erich Weidenhof, CZE-6203-12514, 79A/570, Konrad Weimann, CZE-6203-12517, 79A/469, Hermann Weinhardt, CZE-6203-12518, 79A/375, Fritz Weinl, CZE-6203-12522, 79A/394, Siegfried Weis, CZE-6203-12523, 79A/799, Willibald Weis, CZE-6203-12526, 79A/428, Johannes Weise, CZE-6203-12527, 79A/502, Otto Weiser, CZE-6203-12528, 79A/516, Alfred Weisert, CZE-6203-12532, 79A/487, Walter Weiss, CZE-6203-12533, 79A/323, Wilhelm Weiss, CZE-6203-12536, 79A/663, Georg Welder, CZE-6203-12538, 79A/454, Herbert Weller, CZE-6203-12541, 79A/944, Eugen Welsch, CZE-6203-12542, 79A/1152, Leo Wenderlich, CZE-6203-12545, 79A/398, Wilhelm Wendt, CZE-6203-12549, 79A/749, Herbert Werle, CZE-6203-12553, 79A/642, Arthur Werner, CZE-6203-12558, 79A/390, Hermann Werning, CZE-6203-12560, 79A/602, Hugo Weseler, CZE-6203-12561, 79A/650, Ludwig Wesemann, CZE-6203-12563, 79A/462, Heinrich Wessing, CZE-6203-12569, 79A/1006, Ladislaus Wida, CZE-6203-12570, 79A/858, Xaver Wiebelt, CZE-6203-12574, 79A/1013, Paul Wiegner, CZE-6203-12575, 79A/806, Karl Wiehr, CZE-6203-12580, 79A/453, Alfried Wiersdorf, CZE-6203-12582, 79A/508, Franz Wiesner, CZE-6203-12589, 79A/580, Ferdinand Zettelmeissl, CZE-6203-12590, 79A/882, Herbert Wiesner, CZE-6203-12591, 79A/177, Johann Wiesner, CZE-6203-12592, 79A/497, Gerhard Wiezorrek, CZE-6203-12599, 79A/777, Rudolf Willkommen, CZE-6203-12607, 79A/350, Heinrich Winter, CZE-6203-12610, 79A/455, Bernhard Winther, CZE-6203-12612, 79A/965, Erich Wölkert, CZE-6203-12615, 79A/923, Juris Woika, CZE-6203-12619, 79A/442, Erhard Wirth, CZE-6203-12622, 79A/973, Heinz Witt, CZE-6203-12628, 79A/284, Franz Wolletz, CZE-6203-12629, 79A/937, Gerhard Wollherr, CZE-6203-12631, 79A/645, Andreas Wonner, CZE-6203-12632, 79A/471, Ewald Wresch, CZE-6203-12633, 79A/837, Adolf Wrodarczyk, CZE-6203-12634, 79A/416, Otto Wulff, CZE-6203-12643, 79A/397, Konstantin Wolf, CZE-6203-12645, 79A/679, Karl Wűnsch, CZE-6203-12646, 79A/1026, Werner Wűnscher, CZE-6203-12647, 79A/404, Erhard Wufka, CZE-6203-12652, 79A/1029, Kurt Zappe, CZE-6203-12654, 79A/692, Oskar Zcemba, CZE-6203-12659, 79A/452, Heinrich Zeiher, CZE-6203-12663, 79A/466, Werner Zielinski, CZE-6203-12664, 79A/422, Georg Ziener, CZE-6203-12667, 79A/989, Martin Zinke, CZE-6203-12668, 79A/807, Anton Zinner, CZE-6203-12681, 79A/712, , CZE-6203-12682, 79A/736, , CZE-6203-12683, 79A/520, , Gerhard Zillmer, CZE-6203-12685, 79A/433, Gustav Zimmerling, CZE-6203-12687, 79A/288, Ewald Zimmermann, CZE-6203-12688, 79A/474, Franz Zimmermann, CZE-6203-12702, 79A/1094, CZE-6203-12703, 79A/1103, CZE-6203-12704, 79A/1104, CZE-6203-12705, 79A/1117, CZE-6203-12707, 79A/843, CZE-6203-12708, 79A/847, CZE-6203-12709, 79A/854, CZE-6203-12710, 79A/864, CZE-6203-12711, 79A/873, CZE-6203-12712, 79A/884, CZE-6203-12713, 79A/889, CZE-6203-12714, 79A/892, CZE-6203-12715, 79A/899, CZE-6203-12716, 79A/907, CZE-6203-12717, 79A/1069, CZE-6203-12718, 79A/1086, CZE-6203-12719, 79A/1089, CZE-6203-12742, 79A/1097, CZE-6203-12743, 79A/816, CZE-6203-12744, 79A/1105, CZE-6203-12745, 79A/901, CZE-6203-12748, 79A/349, Karl Neuwirth, CZE-6203-13999, 79A, Wilhelm Menge, CZE-6203-14001, 79A, Bernhard Huber, CZE-6203-14002, 79A, Anton Steinbacher, CZE-6203-14003, 79A, Emerich Mosgo, CZE-6203-14004, 79A, Rudolf Liehr, CZE-6203-14006, 79A, Karl Mayer, CZE-6203-14010, 79A, Franz Heinz, CZE-6203-14014, 79A, Eduard Seidler, CZE-6203-14016, 79A, Rudolf Műller, CZE-6203-14018, 79A, Paul Jantke, CZE-6203-14022, 79A, , CZE-6203-14023, 79A, , CZE-6203-14026, 79A, Johann Seidl, CZE-6203-14032, 79A, , CZE-6203-14034, 79A, Franz Mares, CZE-6203-14035, 79A, Gerhard Pochap, CZE-6203-14044, 79A, , CZE-6203-14046, 79A, CZE-6203-14053, 79A, Kurt Freitag, CZE-6203-14055, 79A, Herbert Bordt, CZE-6203-14060, 79A, Johann Hackl, CZE-6203-14061, 79A, Werner-Wilhelm Schulz, CZE-6203-14066, 79A, Fritz Stetter, CZE-6203-14067, 79A, Adolf Mauler, CZE-6203-14076, 79A, Josef Meyer, CZE-6203-14078, 79A, Rudolf Műcke, CZE-6203-14079, 79A, Albert Gierok, CZE-6203-14220, 79A, Hans Gillis, CZE-6203-14221, 79A, Georg Reichelt, CZE-6203-14223, 79A, , CZE-6203-14227, 79A, Kurt Kammerer, CZE-6203-14228, 79A, Rudolf Neumann, CZE-6203-14229, 79A, Josef Schuster, CZE-6203-14248, 79A, Heinrich Koke, CZE-6203-14251, 79A, Ernst Teichmann, CZE-6203-14254, 79A, Gűnther Thiedemann, CZE-6203-14260, 79A, Willy Papiest, CZE-6203-14262, 79A, Karel Gieler, CZE-6203-14265, 79A, Joachim Ernst Alwin Hans Heineck, CZE-6203-14274, 79A, Fidor Prokopenko, CZE-6203-14276, 79A, Franz Binder, CZE-6203-14282, 79A, Anton Bussmann, CZE-6203-14283, 79A, Hermann Nöther, CZE-6203-14288, 79A, Hans Schultz, CZE-6203-14289, 79A, Herbert Lohmeier, CZE-6203-14290, 79A, Wilhelm Karl Christian Lausen, CZE-6203-14299, 79A, CZE-6203-14302, 79A, Bernhard Schneider, CZE-6203-14304, 79A, Max Hellmuth, CZE-6203-14310, 79A, Adolf Tiedt, CZE-6203-14316, 79A, Alfred Habla, CZE-6203-14318, 79A, Jon Rizea, CZE-6203-14319, 79A, Emanuel Dobes, CZE-6203-14321, 79A, Kurt-Heinz Kocinski, CZE-6203-14322, 79A, Hermann Eilbacher, CZE-6203-14328, 79A, Johann Kratochvil, CZE-6203-14330, 79A, Walter Markert, CZE-6203-14332, 79A, Karl Strege, CZE-6203-14338, 79A, Alfred Simon, CZE-6203-14347, 79A, Josef Henzel, CZE-6203-14353, 79A, CZE-6203-14356, 79A, Hans Hass, CZE-6203-14362, 79A, Edwin Kűhn, CZE-6203-14365, 79A, Albert Blaufuss, CZE-6203-14367, 79A, CZE-6203-14370, 79A, Paul Muschal, CZE-6203-14372, 79A, Karl Jedlitschka, CZE-6203-14373, 79A, Michael Grob, CZE-6203-14374, 79A, Joseph-Anton Flohr, CZE-6203-14378, 79A, Otto Bolzendahl, CZE-6203-14379, 79A, Johann Roehrich, CZE-6203-14386, 79A, Reinhold Gothsche, CZE-6203-14387, 79A, CZE-6203-14389, 79A, Josef Klammert, CZE-6203-14391, 79A, CZE-6203-14395, 79A, Karl Bures, CZE-6203-14398, 79A, Gűnter Steinhöfel, CZE-6203-14401, 79A, Franz Schöttner, CZE-6203-14402, 79A, Gerhard Krűger, CZE-6203-14412, 79A, Gerhard Manke, CZE-6203-14413, 79A, CZE-6203-14415, 79A, Hermann Köhler, CZE-6203-14417, 79A, Rudolf Köhler, CZE-6203-14425, 79A, CZE-6203-14436, 79A, CZE-6203-14438, 79A, Gustav Dilling, CZE-6203-14441, 79A, Anton Kolatscheck, CZE-6203-14447, 79A, Ernst Schultz, CZE-6203-14473, 79A, Gustav Rätzel, CZE-6203-14474, 79A, Franz Spacek, CZE-6203-14481, 79A, Dieter Schmidt, CZE-6203-14484, 79A, Kurt Schulz, CZE-6203-14485, 79A, Karl Meiner, CZE-6203-14507, 79A, Andreas Ludwig, CZE-6203-14511, 79A, Paul Dietrich, CZE-6203-14517, 79A, Heinrich Heidenreich, CZE-6203-14518, 79A, Albert Steschulat, CZE-6203-14520, 79A, Ernst Maurer, CZE-6203-14528, 79A, Ernst Konrad, CZE-6203-14530, 79A, Eberhard Scherneck, CZE-6203-14534, 79A, Johann Sailer, CZE-6203-14535, 79A, Hans Bruhn, CZE-6203-14538, 79A, Alois Janu, CZE-6203-14540, 79A, Johann Schacht, CZE-6203-14543, 79A, Benedikt Fessler, CZE-6203-14546, 79A, Bernhard Leupoldt, CZE-6203-14548, 79A, Georg Herwicht, CZE-6203-14556, 79A, Bedrich Janssen, CZE-6203-14559, 79A, Friedrich Hlawacz, CZE-6203-14562, 79A, Gűnther Riskowski, CZE-6203-14564, 79A, Emanuel Fritsch, CZE-6203-14565, 79A, Erich Schramm, CZE-6203-14575, 79A, Walter Nierhoff, CZE-6203-14578, 79A, Hans Rau, CZE-6203-14580, 79A, Karl Kowalski, CZE-6203-14581, 79A, Gűnter Sparakowski, CZE-6203-14582, 79A, Ernst Scholz, CZE-6203-14588, 79A, Otto Schulze, CZE-6203-14591, 79A, Josef Kuhn, CZE-6203-14592, 79A, Wilhelm Scholtyssek, CZE-6203-14595, 79A, CZE-6203-14596, 79A, Adam Bleistein, CZE-6203-14597, 79A, Josef Krischke, CZE-6203-14600, 79A, Robert Möller, CZE-6203-14604, 79A, Josef Reithmayr, CZE-6203-14608, 79A, Gustav Partsch, CZE-6203-14611, 79A, CZE-6203-14613, 79A, Hans Olitsch, CZE-6203-14621, 79A, Josef Brosch, CZE-6203-14622, 79A, Franz Endele, CZE-6203-14629, 79A, Gustav Freyer, CZE-6203-14641, 79A, Franz Kohlbauer, CZE-6203-14642, 79A, Manfred Kupke, CZE-6203-14644, 79A, Johann Koscielski, CZE-6203-14645, 79A, Gustav Barth, CZE-6203-14647, 79A, CZE-6203-14648, 79A, Vinzenz Franz Schoppek, CZE-6203-14649, 79A, Wilhelm Metz, CZE-6203-14662, 79A, CZE-6203-14666, 79A, Ernst Hűttner, CZE-6203-14668, 79A, Ulrich Hölters, CZE-6203-14675, 79A, CZE-6203-14676, 79A, CZE-6203-14680, 79A, Heinrich Finger, CZE-6203-14693, 79A, Johann Ertl, CZE-6203-14697, 79A, Josef Doleschan, CZE-6203-14699, 79A, CZE-6203-14713, 79A, Karl Gradauer, CZE-6203-14717, 79A, Karl Sopp, CZE-6203-14720, 79A, CZE-6203-14733, 79A, Johann Kania, CZE-6203-14735, 79A, Bruno Menzel, CZE-6203-14736, 79A, Hans Gerhardt, CZE-6203-14740, 79A, Karl Länger, CZE-6203-14745, 79A, Gustav Scharre, CZE-6203-14746, 79A, CZE-6203-14752, 79A, Stefan Balcar, CZE-6203-14758, 79A, CZE-6203-14761, 79A, CZE-6203-14764, 79A, Adolf Richter, CZE-6203-14771, 79A, Ludwig Czastitz, CZE-6203-14774, 79A, Josef Heger, CZE-6203-14777, 79A, Walter Hageleit, CZE-6203-14782, 79A, CZE-6203-14787, 79A, CZE-6203-14790, 79A, Max Corduan, CZE-6203-14792, 79A, Walter Kenzig, CZE-6203-14796, 79A, Josef Kodym, CZE-6203-14797, 79A, Fritz Haeger, CZE-6203-14801, 79A, Josef Leissner, CZE-6203-14802, 79A, Franz Peter, CZE-6203-14803, 79A, Karoly Bicskey, CZE-6203-14808, 79A, CZE-6203-14810, 79A, Asstmin Bartel, CZE-6203-14812, 79A, Martin Schickl, CZE-6203-14815, 79A, Helmut Czerch, CZE-6203-14822, 79A, Willi Schrader, CZE-6203-14824, 79A, Rolf Dörr, CZE-6203-14825, 79A, Rudolph Simon, CZE-6203-14829, 79A, Wilhelm Mildenberger, CZE-6203-14835, 79A, CZE-6203-14847, 79A, Herbert Schluch, CZE-6203-14851, 79A, CZE-6203-14858, 79A, Josef Dvorak, CZE-6203-14859, 79A, Walter Jandl, CZE-6203-14860, 79A, Franz Lausmann, CZE-6203-14868, 79A, Jan Hofbauer, CZE-6203-14886, 79A, Hans Neumeier, CZE-6203-14895, 79A, Emil Darge, CZE-6203-14897, 79A, Herbert/Dr. Eisebitt, CZE-6203-14898, 79A, Werner Lippmann, CZE-6203-14899, 79A, Engelbert Blaschke, CZE-6203-14901, 79A, Otto Hartmann, CZE-6203-14902, 79A, Harry Haschke, CZE-6203-14909, 79A, Wilhelm Gessner, CZE-6203-14911, 79A, Josef Littner, CZE-6203-14918, 79A, CZE-6203-14923, 79A, Eberhard Lehmkuhl, CZE-6203-14926, 79A, CZE-6203-14928, 79A, CZE-6203-14930, 79A, Albert Berger, CZE-6203-14932, 79A, Walter Resmer, CZE-6203-14936, 79A, Karl-Heinz Reich, CZE-6203-14942, 79A, Alois Spielvogel, CZE-6203-14944, 79A, Franz Schűtz, CZE-6203-14950, 79A, Ernst Heinz, CZE-6203-14952, 79A, CZE-6203-14953, 79A, Camillo Hampel, CZE-6203-14955, 79A, Bernhard Rabe, CZE-6203-14957, 79A, CZE-6203-14959, 79A, Karl Kandler, CZE-6203-14960, 79A, Claus von Holt, CZE-6203-14962, 79A, CZE-6203-14966, 79A, Paul Klöckner, CZE-6203-14972, 79A, Ignaz Hecht, CZE-6203-14976, 79A, Artur Schulz, CZE-6203-14981, 79A, Heinrich Saahr, CZE-6203-14985, 79A, CZE-6203-14987, 79A, Leonhard Jasinski, CZE-6203-14989, 79A, Wilhelm Hess, CZE-6203-14993, 79A, CZE-6203-14994, 79A, Franz Brosche, CZE-6203-14998, 79A, Edmund Bonow, CZE-6203-15004, 79A, Hermann Oswald, CZE-6203-15006, 79A, Ferenz Balo, CZE-6203-15010, 79A, Rudolf Paul, CZE-6203-15022, 79A, CZE-6203-15027, 79A, Vinzenz Pitzinger, CZE-6203-15036, 79A, CZE-6203-15038, 79A, Bernhard Schulte, CZE-6203-15043, 79A, CZE-6203-15044, 79A, CZE-6203-15048, 79A, CZE-6203-15049, 79A, Wilhelm Openhaausen, CZE-6203-15053, 79A, Karl Bayer, CZE-6203-15056, 79A, Konrad Rimpler, CZE-6203-15063, 79A, Ernst Kűgler, CZE-6203-15064, 79A, CZE-6203-15089, 79A, Franz Bruckhoff, CZE-6203-15093, 79A, CZE-6203-15106, 79A, Josef Nawrat, CZE-6203-15111, 79A, Wilhelm Schmidt, CZE-6203-15113, 79A, CZE-6203-15114, 79A, Christof Helget, CZE-6203-15117, 79A, Ernst Sechtenbeck, CZE-6203-15118, 79A, Simon Penning, CZE-6203-15119, 79A, Fiedrich Schostalik, CZE-6203-15124, 79A, Franz Műller, CZE-6203-15125, 79A, Karl Hűbenthal, CZE-6203-15126, 79A, Robert Frank, CZE-6203-15127, 79A, Ewald Schlossmacher, CZE-6203-15139, 79A, Josef Gries, CZE-6203-15142, 79A, Friedrich Schűle, CZE-6203-15145, 79A, Alois Janetzko, CZE-6203-15146, 79A, Otto Floßmann, CZE-6203-15147, 79A, Georg Kretz, CZE-6203-15149, 79A, Heinrich Dedeleit, CZE-6203-15154, 79A, Walter Thiele, CZE-6203-15155, 79A, Kurt Döcke, CZE-6203-15156, 79A, Richard Christ, CZE-6203-15159, 79A, Johann Listmann, CZE-6203-15161, 79A, Walter Thűrl, CZE-6203-15163, 79A, Frantisek Schubert, CZE-6203-15166, 79A, Jan Gebauer, CZE-6203-15168, 79A, Josef Obrecht, CZE-6203-15173, 79A, Wilhelm Priebs, CZE-6203-15176, 79A, Erich Mauritz, CZE-6203-15180, 79A, Willi Ramackers, CZE-6203-15183, 79A, Gűnther Hoppe, CZE-6203-15185, 79A, Richard Hanke, CZE-6203-15194, 79A, CZE-6203-15197, 79A, Adolf-Karl Findeis, CZE-6203-15198, 79A, Ernst Bittich, CZE-6203-15200, 79A, Kurt Beutel, CZE-6203-15201, 79A, Karl Somoriai, CZE-6203-15207, 79A, Karl Schűrzig, CZE-6203-15216, 79A, CZE-6203-15222, 79A, CZE-6203-15223, 79A, Paul Leistner, CZE-6203-15229, 79A, CZE-6203-15232, 79A, Nikolaus Erbo, CZE-6203-15233, 79A, CZE-6203-15238, 79A, Hanns Riege, CZE-6203-15244, 79A, CZE-6203-15248, 79A, Friedrich Scharnowell, CZE-6203-15249, 79A, Hubert Musialik, CZE-6203-15254, 79A, Emil Kinsinger, CZE-6203-15257, 79A, Karl Meixner, CZE-6203-15262, 79A, Willy Bluschke, CZE-6203-15265, 79A, Gűnther Grosser, CZE-6203-15266, 79A, Anton Stocker, CZE-6203-15267, 79A, Anton Lehmann, CZE-6203-15268, 79A, CZE-6203-15269, 79A, Alfred Naumann, CZE-6203-15270, 79A, Helmut Boer, CZE-6203-15272, 79A, CZE-6203-15274, 79A, CZE-6203-15279, 79A, CZE-6203-15282, 79A, Gustav Hecht, CZE-6203-15284, 79A, Rudolf Sedlak, CZE-6203-15286, 79A, Bedrick Grohmann, CZE-6203-15295, 79A, Karl Hirsch, CZE-6203-15296, 79A, Hubert Bonigk, CZE-6203-15299, 79A, Franz Rewitzer, CZE-6203-15300, 79A, Karl Drenhaus, CZE-6203-15301, 79A, Mathias Rűdiger, CZE-6203-15303, 79A, CZE-6203-15311, 79A, Heinrich von Thaden, CZE-6203-15313, 79A,  Balazs, CZE-6203-15315, 79A, Johann Rudolf, CZE-6203-15319, 79A, Max Huber, CZE-6203-15321, 79A, Ernst Thiele, CZE-6203-15327, 79A, Anton Essler, CZE-6203-15330, 79A, Walter Hellmann, CZE-6203-15334, 79A, CZE-6203-15339, 79A, Richard Sacher, CZE-6203-15341, 79A, Berthold Pronza, CZE-6203-15344, 79A, Manfred Gräfe, CZE-6203-15348, 79A, Hubert Christoph, CZE-6203-15352, 79A, CZE-6203-15353, 79A, Gűnther Böttcher, CZE-6203-15354, 79A, Nikolaus Bortlik, CZE-6203-15359, 79A, CZE-6203-15361, 79A, Bruno Seifert, CZE-6203-15364, 79A, CZE-6203-15365, 79A, Mihaly Gallo, CZE-6203-15369, 79A, Ferdinand Schlesinger, CZE-6203-15376, 79A, Gűnther Schwarz, CZE-6203-15391, 79A, Paul Klos, CZE-6203-15396, 79A, Johann Hanel, CZE-6203-15398, 79A, Hermann Hecht, CZE-6203-15403, 79A, Karl Christian Ferdinand Heuß, CZE-6203-15406, 79A, Willy Neumann, CZE-6203-15407, 79A, Josef Sieb, CZE-6203-15408, 79A, Hermann Johann, CZE-6203-15411, 79A, Robert Neumann, CZE-6203-15425, 79A, Jan Koliander, CZE-6203-15426, 79A, CZE-6203-15430, 79A, Erwin Biehle, CZE-6203-15431, 79A, Julius Bauer, CZE-6203-15432, 79A, Rudolf Pfeifer, CZE-6203-15433, 79A, Andelin Dobransky, CZE-6203-15438, 79A, Bernhard Merkel, CZE-6203-15443, 79A, CZE-6203-15444, 79A, Herbert Thome, CZE-6203-15455, 79A, Heinrich Pannecke, CZE-6203-15456, 79A, Wilhelm Hagedorn, CZE-6203-15462, 79A, Johann Giersch, CZE-6203-15467, 79A, Erwin Schulz, CZE-6203-15469, 79A, August Seitz, CZE-6203-15471, 79A, Semjon Kuzjmjenko, CZE-6203-15473, 79A, Johann Ratkofsky, CZE-6203-15477, 79A, Johannes Kűhnel, CZE-6203-15478, 79A, Johann Műller, CZE-6203-15484, 79A, August Finger, CZE-6203-15485, 79A, Johann Neubauer, CZE-6203-15486, 79A, CZE-6203-15487, 79A, Karl Titelius, CZE-6203-15489, 79A, Fritz Saupe, CZE-6203-15492, 79A, CZE-6203-15497, 79A, CZE-6203-15498, 79A, Erich Kűhn, CZE-6203-15499, 79A, Wilhelm Berens, CZE-6203-15502, 79A, Gerhard Friedrich, CZE-6203-15511, 79A, Josef Nebauer, CZE-6203-15513, 79A, Gustaw Gude, CZE-6203-15518, 79A, Fritz Nicolaus, CZE-6203-15524, 79A, Adolf Kugler, CZE-6203-15525, 79A, CZE-6203-15529, 79A, Franz Kratschmayer, CZE-6203-15530, 79A, CZE-6203-15534, 79A, Franz Patakij, CZE-6203-15537, 79A, CZE-6203-15540, 79A, Gerhard Kraft, CZE-6203-15544, 79A, Herbert Teuscher, CZE-6203-15551, 79A, CZE-6203-15552, 79A, Karl Frindert, CZE-6203-15557, 79A, Hans Hafner, CZE-6203-15560, 79A, Arnold Schulze, CZE-6203-15561, 79A, Otto Stengel, CZE-6203-15562, 79A, Antonín Bernasek, CZE-6203-15566, 79A, Jan Beil, CZE-6203-15570, 79A, Max Gloess, CZE-6203-15571, 79A, CZE-6203-15572, 79A, Radmann, CZE-6203-15576, 79A, Richard Dittrich, CZE-6203-15578, 79A, Rudolf Gittel, CZE-6203-15585, 79A, CZE-6203-15586, 79A, Ludwig Friedrich, CZE-6203-15587, 79A, Lili Burghauser, CZE-6203-15590, 79A, Emil Pietsch, CZE-6203-15593, 79A, Josef Martinkowitsch, CZE-6203-15606, 79A, Bruno Gutschmidt, CZE-6203-15609, 79A, Wenzel Driemer, CZE-6203-15612, 79A, Anton Gindra, CZE-6203-15617, 79A, CZE-6203-15618, 79A, August Finken, CZE-6203-15629, 79A, Josef Hautmann, CZE-6203-15632, 79A, Horst Dähne, CZE-6203-15633, 79A, Adolf Reimann, CZE-6203-15640, 79A, CZE-6203-15643, 79A, Ewin Schmid, CZE-6203-15645, 79A, Ernst Klinger, CZE-6203-15650, 79A, CZE-6203-15651, 79A, Jan Schindler, CZE-6203-15654, 79A, CZE-6203-15657, 79A, CZE-6203-15659, 79A, CZE-6203-15665, 79A, Georg Bűttner, CZE-6203-15669, 79A, Willi Lohrengel, CZE-6203-15680, 79A, Johann Karg, CZE-6203-15685, 79A, Wilhelm Strunz, CZE-6203-15686, 79A, Josef Stöhr, CZE-6203-15688, 79A, Fritz Biener, CZE-6203-15690, 79A, Friedrich Suchel, CZE-6203-15694, 79A, CZE-6203-15697, 79A, Edwin Hasenclever, CZE-6203-15708, 79A, Siegfried Sost, CZE-6203-15713, 79A, Erwin Krenacz, CZE-6203-15718, 79A, Kurt-Willi Häusler, CZE-6203-15722, 79A, CZE-6203-15727, 79A, Hans Heidrich, CZE-6203-15731, 79A, Moritz Panack, CZE-6203-15734, 79A, Wenzel Dziak, CZE-6203-15743, 79A, Erwin Kűhn, CZE-6203-15746, 79A, Johann Reitsam, CZE-6203-15747, 79A, Felix Tabaczinski, CZE-6203-15749, 79A, Rudolf Perthen, CZE-6203-15753, 79A/664, Andreas Decker, CZE-6203-15754, 79A, Heinrich Gothow, CZE-6203-15758, 79A, Walter Seidel, CZE-6203-15763, 79A, Gűnther Schlaak, CZE-6203-15764, 79A, Fritz Malek, CZE-6203-15766, 79A, Karl Janosch, CZE-6203-15769, 79A, Wilhelm Pilz, CZE-6203-15773, 79A, Eberhard Häusser, CZE-6203-15775, 79A, Artur Jannota, CZE-6203-15781, 79A, Erwin Fritsch, CZE-6203-15786, 79A, Kurt Griebke, CZE-6203-15789, 79A, Otto Steingass, CZE-6203-15795, 79A, Rudolf Luther, CZE-6203-15808, 79A, Robert Jursitzka, CZE-6203-15816, 79A, CZE-6203-15817, 79A, Wilhelm Schűssler, CZE-6203-15819, 79A, Franz Pusch, CZE-6203-15820, 79A, Bertold Prediger, CZE-6203-15821, 79A, Ernst Kramm, CZE-6203-15826, 79A, Vaclav Sediry, CZE-6203-15830, 79A, Franz Hallmann, CZE-6203-15836, 79A, Rudolf Erker, CZE-6203-15842, 79A, Josef Haas, CZE-6203-15843, 79A, Karl Sauerwein, CZE-6203-15844, 79A, Johann Grzempa, CZE-6203-15845, 79A, Engelbert Brettschneider, CZE-6203-15846, 79A, CZE-6203-15847, 79A, August Bergner, CZE-6203-15850, 79A, Richard Sass, CZE-6203-15854, 79A, Xaver Stubenvoll, CZE-6203-15855, 79A, Franz Schneider, CZE-6203-15859, 79A, Eduard Siegert, CZE-6203-15867, 79A, Wosiow Sawoff, CZE-6203-15868, 79A, Karl Genck, CZE-6203-15870, 79A, Heinz Dettmann, CZE-6203-15876, 79A, CZE-6203-15878, 79A, Johann Gareis, CZE-6203-15882, 79A, Erhard Pattet, CZE-6203-15884, 79A, Hermann König, CZE-6203-15885, 79A, Adam Heczko, CZE-6203-15890, 79A, Josef Naar, CZE-6203-15891, 79A, Hermann Műller, CZE-6203-15896, 79A,  Tuwil, CZE-6203-15904, 79A, Josef Beschel, CZE-6203-15905, 79A, Karel Pavel, CZE-6203-15911, 79A, Rudolf Laschke, CZE-6203-15914, 79A, Willi Kessenich, CZE-6203-15917, 79A, Hans Beromauer, CZE-6203-15921, 79A, Andreas Maier, CZE-6203-15926, 79A, Paul Dunkel, CZE-6203-15929, 79A, Johann Schwarz, CZE-6203-15934, 79A, Arthur Fischer, CZE-6203-15939, 79A, Helmut Schenk, CZE-6203-15943, 79A, CZE-6203-15944, 79A, Karl Schmidt, CZE-6203-15951, 79A, Ewald Niemann, CZE-6203-15954, 79A, Martin Rost, CZE-6203-15964, 79A, Wendel Becker, CZE-6203-15972, 79A, Peter Jäger, CZE-6203-15975, 79A, Heinrich Rebber, CZE-6203-15980, 79A, Gerhard Blűmel, CZE-6203-15987, 79A, Oswald Klein, CZE-6203-15989, 79A, Raimund Kaluza, CZE-6203-15992, 79A, Robert Rotthoff, CZE-6203-15998, 79A, Franz Friedl, CZE-6203-16000, 79A, Felix Krpata, CZE-6203-16001, 79A, CZE-6203-16003, 79A, Franz Runge, CZE-6203-16007, 79A, Hans Roth, CZE-6203-16009, 79A, Johann Heidenreich, CZE-6203-16011, 79A, Albin Schmied, CZE-6203-16020, 79A, Jan Dellwig, CZE-6203-16021, 79A, Ernst Preussler, CZE-6203-16024, 79A, Gűnther Gerhard Birkholz, CZE-6203-16028, 79A, Wilhelm Ehrenberg, CZE-6203-16030, 79A, Hans Gassner, CZE-6203-16034, 79A, Johannes Leck, CZE-6203-16038, 79A, Wenzel Benesch, CZE-6203-16042, 79A, Edmund Fischer, CZE-6203-16045, 79A, Frant Drahos, CZE-6203-16053, 79A, Emil Malcher, CZE-6203-16054, 79A, Mikols Paniti, CZE-6203-16057, 79A, CZE-6203-16064, 79A, Otto Lindner, CZE-6203-16065, 79A, Georg Heinz Otto Ertel, CZE-6203-16070, 79A, Heinrich Pippert, CZE-6203-16073, 79A, Mathias Falk, CZE-6203-16092, 79A, Johann Graf, CZE-6203-16100, 79A, Roland Thieme, CZE-6203-16101, 79A, Jan Hruby, CZE-6203-16107, 79A, Gottfried Lippmann, CZE-6203-16114, 79A, Walter Butte, CZE-6203-16118, 79A, Karl König, CZE-6203-16121, 79A, Friedrich Fahrenkohl, CZE-6203-16133, 79A, Richard Schulze, CZE-6203-16139, 79A, Anton Nowak, CZE-6203-16143, 79A, Wilhelm Muhl, CZE-6203-16148, 79A, Fritz Lange, CZE-6203-16158, 79A, Johann Tietz, CZE-6203-16162, 79A, Karl Teichmann, CZE-6203-16165, 79A, CZE-6203-16170, 79A, CZE-6203-16172, 79A, Egon Matthes, CZE-6203-16174, 79A, Walter Doss, CZE-6203-16175, 79A, Richard Förster, CZE-6203-16176, 79A, Vinzenz Nagl, CZE-6203-16179, 79A, Herbert Lenk, CZE-6203-16184, 79A, Hermann Munk, CZE-6203-16190, 79A, Wilhelm Fricke, CZE-6203-16191, 79A, CZE-6203-16197, 79A, Erhard Kreissel, CZE-6203-16204, 79A, Werner Dittmar, CZE-6203-16205, 79A, Karl Grote, CZE-6203-16207, 79A, CZE-6203-16208, 79A, Viktor Gustav Adolf Lűdicke, CZE-6203-16213, 79A, Alfred Schneider, CZE-6203-1621, 79A, CZE-6203-16215, 79A, CZE-6203-16223, 79A, Walter Sponer, CZE-6203-16225, 79A, Erich Schade, CZE-6203-16227, 79A, Kurt Staudt, CZE-6203-16229, 79A, Ferdinand Schnurrer, CZE-6203-16230, 79A, Jacob Maier, CZE-6203-16234, 79A, Milenko Topalovic, CZE-6203-16238, 79A, CZE-6203-16240, 79A, Julius Hille, CZE-6203-16242, 79A, Ernst Schmidt, CZE-6203-16247, 79A, Josef Schopf, CZE-6203-16249, 79A, Julius Heinz, CZE-6203-16250, 79A, CZE-6203-16252, 79A, Wilhelm Pätzold, CZE-6203-16254, 79A, Julius Neuburger, CZE-6203-16259, 79A, CZE-6203-16262, 79A, Paul Thierfelder, CZE-6203-16269, 79A, August Riehemann, CZE-6203-16271, 79A, Emil Liep, CZE-6203-16273, 79A, CZE-6203-16274, 79A, Otto Ebert, CZE-6203-16275, 79A, CZE-6203-16282, 79A, Wilhelm Schubert, CZE-6203-16287, 79A, Alfred Brauner, CZE-6203-16288, 79A, Christian Richter, CZE-6203-16291, 79A, CZE-6203-16293, 79A, Johannes Rachow, CZE-6203-16295, 79A, Gerhard Schulze, CZE-6203-16300, 79A, Helmut Conrad, CZE-6203-16301, 79A, Ernst Blaese, CZE-6203-16303, 79A, CZE-6203-16305, 79A, CZE-6203-16308, 79A, Josef Jungkunz, CZE-6203-16310, 79A, CZE-6203-16311, 79A, Gerhard Derbeck, CZE-6203-16312, 79A, Oskar Hännig, CZE-6203-16318, 79A, Kurt Friedrich, CZE-6203-16319, 79A, Horst Galonska, CZE-6203-16321, 79A, Rudolf Mäke, CZE-6203-16324, 79A, CZE-6203-16325, 79A, Ernst Wilhelm Schad, CZE-6203-16327, 79A, Richard Seyfert, CZE-6203-16328, 79A, Karl Preusch, CZE-6203-16338, 79A, CZE-6203-16339, 79A, Christian Hirschmann, CZE-6203-16341, 79A, Anton Dörfler, CZE-6203-16343, 79A,  CZE-6203-16344, 79A, Anton Duris, CZE-6203-16349, 79A, Alois Mothyl, CZE-6203-16350, 79A, CZE-6203-16354, 79A, Edgar Schreiber, CZE-6203-16355, 79A, Alois Hűbl, CZE-6203-16357, 79A, Wilhelm Kaesche, CZE-6203-16358, 79A, Rudolf Boguth, CZE-6203-16361, 79A, CZE-6203-16364, 79A, Richard Grätz, CZE-6203-16370, 79A, Walter Schnerrer, CZE-6203-16371, 79A, Christian Hackenbroich, CZE-6203-16372, 79A, CZE-6203-16373, 79A, CZE-6203-16375, 79A, CZE-6203-16376, 79A, Heinz Műller, CZE-6203-16379, 79A, Albert Maier, CZE-6203-16391, 79A, Paul Heintzer, CZE-6203-16392, 79A, Werner Jörss, CZE-6203-16395, 79A, Viktor Seltzer, CZE-6203-16399, 79A, Franz Beil, CZE-6203-16409, 79A, Rudolf Pelikan, CZE-6203-16412, 79A, Paul Nitsche, CZE-6203-16418, 79A, CZE-6203-16419, 79A, Anton Köstner, CZE-6203-16426, 79A, Josef Rosenkranz, CZE-6203-16428, 79A, Ewald Heunz, CZE-6203-16435, 79A, Josef Grusling, CZE-6203-16436, 79A, Albin Habel, CZE-6203-16445, 79A, Helmut Renner, CZE-6203-16452, 79A, Otto Bătz, CZE-6203-16453, 79A, Rudolf Bauer, CZE-6203-16456, 79A, Willi Sanne, CZE-6203-16462, 79A, Heinrich Bierdämpf, CZE-6203-16464, 79A, Alfred Birtek, CZE-6203-16466, 79A, Josef Bock, CZE-6203-16467, 79A, Albert Bohling, CZE-6203-16468, 79A, Edwin Boshammer, CZE-6203-16469, 79A, Wilhelm Brandes, CZE-6203-16471, 79A, Alexander Buday, CZE-6203-16473, 79A, Maximilian Buron, CZE-6203-16475, 79A, Josef David, CZE-6203-16476, 79A, Walter Hageleit, CZE-6203-16479, 79A, Alfred Hattwig, CZE-6203-16480, 79A, Wilhelm Herder, CZE-6203-16485, 79A, Hans-Heino August Josef Isermann, CZE-6203-16487, 79A, Hubert Kaluscha, CZE-6203-16490, 79A, Kurt Kleist, CZE-6203-16494, 79A, Max Krause, CZE-6203-16496, 79A, Willy Kudrnatsch, CZE-6203-16502, 79A, Reinhold Marksteiner, CZE-6203-16510, 79A, Georg Petsina, CZE-6203-16512, 79A, Willi Piescho, CZE-6203-16513, 79A, Rudolf Poppek, CZE-6203-16518, 79A, Robert Schaffer, CZE-6203-16523, 79A, CZE-6203-16524, 79A, Anton Sippl, CZE-6203-16527, 79A, Helmut Spalteholz, CZE-6203-16529, 66A, Max-Ernst Stein, CZE-6203-16534, 79A, Rudolf Titze, CZE-6203-16537, 79A, CZE-6203-16538, 79A, CZE-6203-16539, 79A, CZE-6203-16540, 79A, Ludwig Röder, CZE-6203-16541, 79A, CZE-6203-16542, 79A, CZE-6203-16576, 79A, Otto Pospisil, CZE-6203-16578, 79A, CZE-6203-16581, 79A, Edmund Hickl, CZE-6203-16582, 79A, Adolf Ergert, CZE-6203-16585, 79A, Josef Pirschle, CZE-6203-16586, 79A, Julius Palfi, CZE-6203-16595, 79A, CZE-6203-16596, 79A, Albin Pelz, CZE-6203-16601, 79A, Alois Broger, CZE-6203-16607, 79A, Friedrich Köstler, CZE-6203-16610, 79A, Willi Gerling, CZE-6203-16611, 79A, Heinrich Tiedje, CZE-6203-16617, 79A, Paul Stumpe, CZE-6203-16618, 79A, Paul Eihauer, CZE-6203-16619, 79A, Ernst Schönfeld, CZE-6203-16622, 79A, Sarkist Schawrdjan, CZE-6203-16628, 79A, Erich Bogdahn, CZE-6203-16636, 79A, Paul Schneider, CZE-6203-16637, 79A, Josef Burkert, CZE-6203-16642, 79A, Eduard Mertel, CZE-6203-16649, 79A, Adolf Schmidt, CZE-6203-16655, 79A, Karl Roller, CZE-6203-16656, 79A, CZE-6203-16664, 79A, Karel Hahn, CZE-6203-16665, 79A, Peter Bauer, CZE-6203-16671, 79A, Fritz Sommer, CZE-6203-16684, 79A, Hans Schulz, CZE-6203-16685, 79A, Richard Hahn, CZE-6203-16686, 79A, CZE-6203-16687, 79A, Kurt Döhring, CZE-6203-16688, 79A, August Dittmar, CZE-6203-16702, 79A, Franz Polierer, CZE-6203-16706, 79A, CZE-6203-16711, 79A, Eduard Burischek, CZE-6203-16713, 79A, Lothar Hetzler, CZE-6203-16719, 79A, CZE-6203-16720, 79A, Otto Krause, CZE-6203-16722, 79A, Heinrich Schminke, CZE-6203-16723, 79A, Andrey Haska, CZE-6203-16724, 79A, Alfred Luedke, CZE-6203-16730, 79A, CZE-6203-16732, 79A, Heindrich Biermann, CZE-6203-16735, 79A, Rudolf Richter, CZE-6203-16737, 79A, Paul Schnitzler, CZE-6203-16740, 79A, Rudolf Gronich, CZE-6203-16741, 79A, CZE-6203-16744, 79A, Alfred Schenk, CZE-6203-16746, 79A, Johannes Raabe, CZE-6203-16747, 66A, Franz Osbahr, CZE-6203-16749, 79A, CZE-6203-16754, 79A, Hans Habig, CZE-6203-16755, 79A, Johann Grosser, CZE-6203-16759, 79A, Heinrich Felsmann, CZE-6203-16760, 79A, Alois Muecke, CZE-6203-16764, 79A, Bernhard Lucke, CZE-6203-16765, 79A, CZE-6203-16767, 79A, Gustav Kawan, CZE-6203-16773, 79A, CZE-6203-16778, 79A, CZE-6203-16779, 79A, Fritz Beyer, CZE-6203-16781, 79A, Albert Kűhn, CZE-6203-16784, 79A, CZE-6203-16787, 79A, Alfred Ulbrich, CZE-6203-16795, 79A, Emanuel Domacek, CZE-6203-16796, 79A, CZE-6203-16797, 79A, Paul Strelecki, CZE-6203-16799, 79A, Jaroslaw Hajek, CZE-6203-16801, 79A, CZE-6203-16817, 79A, CZE-6203-16818, 79A, Jan Soutschek, CZE-6203-16823, 79A, Friedrich Matausch, CZE-6203-16826, 79A, Deszö Hargidas, CZE-6203-16829, 79A, CZE-6203-16830, 79A, CZE-6203-16831, 79A, Karl Schmidt, CZE-6203-16833, 79A, CZE-6203-16835, 79A, Karl Gold, CZE-6203-16836, 79A, Max Braden, CZE-6203-16844, 79A, CZE-6203-16845, 79A, Rafael Mayda, CZE-6203-16885, 79A, Josef Häupl, CZE-6203-16888, 79A, Alfred Höniger, CZE-6203-16909, 79A, Alexander Geműnd, CZE-6203-16911, 79A, Paul Kiesner, CZE-6203-16913, 79A, CZE-6203-16915, 79A, Hugo Ern, CZE-6203-16919, 79A, Karl Hanika, CZE-6203-16923, 79A, Reinhold Reckewitz, CZE-6203-16926, 79A, Josef Bussmann, CZE-6203-16933, 79A, CZE-6203-16939, 79A, Karoly Nagy, CZE-6203-16940, 79A, CZE-6203-16941, 79A, Georg Műller, CZE-6203-16948, 79A, CZE-6203-16955, 79A, Alwin Stricker, CZE-6203-16956, 79A, Werner Häring, CZE-6203-16964, 79A, Max Grabner, CZE-6203-16966, 79A, Ludwig Schacherl, CZE-6203-16968, 79A, Karl Kozuch, CZE-6203-16971, 79A, Kurt Bartsch, CZE-6203-16976, 79A, Friedrich Hansel, CZE-6203-16993, 79A, Karl Munny, CZE-6203-16997, 79A, Erich Roth, CZE-6203-17004, 79A, Heinz Söger, CZE-6203-17005, 79A, Werner Ott, CZE-6203-17013, 79A, Heinrich Kessenich, CZE-6203-17024, 79A, Tomo Presecan, CZE-6203-17031, 79A, Heinrich Brakelmann, CZE-6203-17037, 79A, Emil Schieweck, CZE-6203-17039, 79A, Hugo Nitsch, CZE-6203-17044, 79A, Kurt Krieg, CZE-6203-17045, 79A, Walter Rösel, CZE-6203-17048, 79A, Ernst Schoue, CZE-6203-17052, 79A, Paul Gulitz, CZE-6203-17054, 79A, CZE-6203-17055, 79A, Ludwig Fröhlich, CZE-6203-17057, 79A, CZE-6203-17060, 79A, CZE-6203-17063, 79A, Erich Stangel, CZE-6203-17068, 79A, Heinrich Schrader, CZE-6203-17070, 79A, Gűnther Lűcke, CZE-6203-17072, 79A, Anton Siroky, CZE-6203-17075, 79A, Georg Huller, CZE-6203-17076, 79A, Albert Bayerlein, CZE-6203-17081, 79A, August Kadura, CZE-6203-17083, 79A, Johann Hörmann, CZE-6203-17085, 79A, Fritz Kuehne, CZE-6203-17087, 79A, Alfred Fűgner, CZE-6203-17091, 79A, Franz Rűcker, CZE-6203-17093, 79A, Theodor Mikosch, CZE-6203-17094, 79A, Hermann Fischer, CZE-6203-17098, 79A, August Bartel, CZE-6203-17114, 79A, CZE-6203-17118, 79A, Johann Sanek, CZE-6203-17121, 79A, Franz Langemisch, CZE-6203-17126, 79A, Walter Engelhardt, CZE-6203-17128, 79A, Gerhard Ludwig, CZE-6203-17130, 79A, Gottfried Nolde, CZE-6203-17132, 79A, Joachim Dietrich, CZE-6203-17133, 79A, Otto Scheurich, CZE-6203-17134, 79A, Johann Player, CZE-6203-17135, 79A, Erich Laurer, CZE-6203-17136, 79A, Ludwig Ruckerbauer, CZE-6203-17138, 79A, Artur Gűntther, CZE-6203-17139, 79A, Josef Thomas, CZE-6203-17144, 79A, Kurt Hetmank, CZE-6203-17156, 79A, Otto Richard Kvasnicka, CZE-6203-17164, 79A, CZE-6203-17170, 79A, Julius Mayenknecht, CZE-6203-17175, 79A, CZE-6203-17176, 79A, CZE-6203-17186, 79A, Jűrgen Enenkel, CZE-6203-17188, 79A, Georg Rűdinger, CZE-6203-17193, 79A, Gerhard Potschinski, CZE-6203-17197, 79A, Josef Gröger, CZE-6203-17198, 79A, Anton Kűhnl, CZE-6203-17199, 79A, Anton Machatschek, CZE-6203-17201, 79A, Karl Hafner, CZE-6203-17206, 79A, CZE-6203-17211, 79A, CZE-6203-17212, 79A, Alois Strauch, CZE-6203-17218, 79A, Max Simon, CZE-6203-17223, 79A, Erich Thumm, CZE-6203-17225, 79A, Ludwig Girschikofski, CZE-6203-17230, 79A, Leopold Knopp, CZE-6203-17233, 79A, Egon Kafka, CZE-6203-17234, 79A, Willy Opitz, CZE-6203-17235, 79A, CZE-6203-17237, 79A, Josef Stahl, CZE-6203-17247, 79A, CZE-6203-17248, 79A, CZE-6203-17250, 79A, Otto Schindler, CZE-6203-17254, 79A, Thorwald Fischer, CZE-6203-17270, 79A, Erich Kaufmann, CZE-6203-17272, 79A, CZE-6203-17274, 79A, Wilhelm Otto Oswald Hasse, CZE-6203-17278, 79A, Friedrich Kämpfe, CZE-6203-17284, 79A, CZE-6203-17288, 79A, CZE-6203-17289, 79A, Alfred Schulze, CZE-6203-17294, 79A, Hans Riemer, CZE-6203-17304, 79A, Leopold Löschl, CZE-6203-17305, 79A, CZE-6203-17306, 79A, CZE-6203-17309, 79A, Adolf Hoffmann, CZE-6203-17311, 79A, Werner Singer, CZE-6203-17312, 79A, CZE-6203-27770, 79A/784, Jan Harm Aasmann, CZE-6203-27771, 79A/525, Ludvig Absmeier, CZE-6203-27772, 79A/840, Ernst Ackermann, CZE-6203-27773, 79A/423, Wilhelm Adam, CZE-6203-27776, 79A/617, Andreas Adler, CZE-6203-27779, 79A/432, Johannes Adomeit, CZE-6203-27787, 79A/949, Hinrich Aits, CZE-6203-27797, 79A/718, Georg Albrecht, CZE-6203-27798, 79A/975, Alexander, CZE-6203-27801, 79A/514, Wilhelm Alscher, CZE-6203-27807, 79A/223, Albert Althoff, CZE-6203-27820, 79A/298, Andreas Amann, CZE-6203-27825, 79A/757, Artur Anders, CZE-6203-27826, 79A/624, Heinrich Andraschko, CZE-6203-27831, 79A/1061, Lusius Anids, CZE-6203-27832, 79A/293, Anton Anselmi, CZE-6203-27836, 79A/539, Hans Antony, CZE-6203-27849, 79A/927, Laurene Archilovo, CZE-6203-27854, 79A/305, Rudolf Ascher, CZE-6203-27856, 79A/703, Hermann Auler, CZE-6203-27872, 79A/981, Arpad Bacsovoldyi, CZE-6203-27874, 79A/881, Werner Bachmann, CZE-6203-27875, 79A/239, Adolf Bachthaler, CZE-6203-27878, 79A/437, Gerhard Ache, CZE-6203-27881, 79A/1120, CZE-6203-27884, 79A/834, CZE-6203-27885, 79A/835, CZE-6203-27886, 79A/844, CZE-6203-30729, 79A/813, CZE-6203-32444, 79A/1094, CZE-6203-32446, 79A/849, CZE-6203-32447, 79A/840, CZE-6203-32448, 79A/858, CZE-6203-32457, 79A/856, CZE-6203-32461, 79A/895

CZE-6203-37759 Čtyři pamětní desky obdélné na výšku, pokovené, šedé, s černým rytým písmem, umístěné na žulových podstavcích. Text: Unter den unbekannten toten dieses grabfeldes ruhen. Mezi neznámými mrtvými v tomto hřbitovním poli odpočívají (seznam jmen uvedený níže). (Hrobové pole 79 A)

http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-hrobu-ci-mista?id=1781230

Helmuth Wilhelm Friedrich Ahlgrimm, Funker, *26.3.1900 Malchin, +?. 9.1945 Tábor, Peter Acher, Obergefreiter, *9.12.1922 Josefstal, +8.5.1945 Tábor, Fritz Dietrich Angerhausen, Stabsgefreiter, *9.1.1914 Mörs, +17.6.1945 Tábor, Willi Ansorge, Volkssturmann, *19.11.1899 Kosel, +13.7.1945 Brno, Heinz Anze, Unteroffizier, +15.4.1945 Tábor, Claus-Ulrich Argo, Obergefreiter, *1.8.1910 Mocker, +21.9.1945 Tábor, Emil Auburger, Schütze, *15.7.1928 Nürnberg, +11.5.1945 Písek, Heinrich Badenberg, Gefreiter, *12.11.1909 Maxhütte, +17.6.1945 Tábor, Paul Balcer, Polizei-Oberwachtmeister, *29.7.1905 Berlin, +29.3.1945 Woporschau, Kurt Ballhausen, Grenadier, *7.5.1927 Aschersleben, +31.5.1945 Písek, Willy Bamberg, Feldwebel, *22.8.1904 Witten, +8.6.1945 Písek, Gottfried Bardele, Unteroffizier, *8.7.1910 Görlitz, +10.5.1945 Písek, Heinrich Bartelmann, Obergefreiter, *29.9.1902 Hamburg, +13.5.1945 Čimelice, Walter Baudisch, Unterscharführer, *8.11.1923 Treutenau, +24.4.1945 Tschervona, Johann Bauer, Obergefreiter, *27.7.1913 Fürth, +13.5.1945 Písek, Hugo Baumann, *?.1904, +?.7.1945 Tábor, Walter Baumann, Unteroffizier, *21.3.1915 Lodersleben, +20.6.1945 Tábor, Siegfried Bäumert, Rottenführer, Osnabrück, +13.5.1945 Mirovice, Fritz Beckhusen, Gefreiter, *28.2.1924 Hamburg, +29.5.1946 Tábor, Heinz Herbert Bedenik, Grenadier, *3.1.1924 Berlin, +17.5.1945 Tábor, Walter Beese, Obergefreiter, *9.11.1901 Oetsch, +2.6.1945 Písek, Alois Begall, Leutnant, *13.7.1907 Kutschkau, +13.5.1945 Tábor, Franz Benda, Gefreiter, *15.9.1920 Dauba, +17.5.1945 Tábor, Heinrich Bender, Gefreiter, *6.8.1916 Langen, +14.5.1945 Písek, Bergmann, Leutnant, +?.1945 Písek, Biber, Wien, Rudolf Bittner, Unteroffizier, *23.2.1926Schärding, +23.6.1945 Tábor, Wilhelm Blanz, Feldwebel, *27.3.1914 Elbingen, +19.5.1945 Písek, Walter Blättler, Oberschütze, *28.12.1907 Zürich, +30.6.1942 Tabor, Gustav Wilhelm Blechert, Leutnant, *1.9.1922 Heiligenrode, +27.4.1945 Tabor, Hans Wolfgang Blum, Obergefreiter, *24.12.1914 Essen-Rüttenscheid, +10.7.1945 Tabor, Simon Böhm, Leutnant, *2.1.1921 Wilhelmsthal, +29.5.1945 Tábor, Reimer Bökenhauer, Unteroffizier, *17.5.1915 Harburg, +18.5.1945 Písek, Horst Böttger, Stabsarzt, *30.5.1907 Chemnitz, +10.5.1945 Písek, Eugen Brandes, Rottenführer, *9.10.1903 Celle, +30.4.1945 Písek, Rudolf Brettschneider, Unteroffizier, *4.4.1917 Sandhübel, +14.10.1945 Brno, Karl Brockel, Rottenführer, *8.2.1920 Breslau, +9.5.1945 Písek, Ernst Bruhnsen, Gefreiter, *12.1.1898, +12.5.1945 Mirovice, Ludwig Brumler, *?.1897, +25.10.1945 Brno, Fritz Bruster, Unteroffizier, *20.4.1911 Bonn, +16.5.1945 Písek, Rudolf Bühler, Unteroffizier, *29.9.1924 Mannheim, +25.4.1945 Tábor, Erich Kurt Buchstätter, Sturmmann, *19.10.1926Gosau, +8.5.1945 Tábor, Günter, Buchwald, Unteroffizier, *23.5.1918 Merseburg, +3.9.1945 Tábor, Hans Centa, Schütze, *19.2.1912 Stuttgart, +20.3.1940 Písek, Paul Czantoz, Grenadier, *19.10.1923 Paper-Szela, +3.5.1945, Josef Danzinger, Obergefreiter, *1.3.1905 Poseldorf, +?.4.1945 Písek, Michael Denk, Soldat, *1.10.1927 Lehen, +25.3.1945 Písek, Wilhelm Derichs, *24.5.1908 Düsseldorf, +2.5.1945 Tábor, Johann Doleschal, Sturmmann, *21.3.1892 Znaim, 25.4.1945 Tábor, Witold Domagalski, Obergefreiter, *23.4.1924 Kattowitz, 23.5.1945 Písek, Wolfgang Martin Donhauser, Bauführer, *17.5.1892 Renberg, +23.6.1945 Tábor, Fritz Doppelbauer, Obergefreiter, *17.6.1915 Wülfrath, +14.5.1945 Tábor, Josef Dressler, Obergefreiter, *9.11.1919 Wolfersdorf, +9.5.1945 Písek, Josef Dronszek, Grenadier, *8.12.1910 Königshütte, +28.4.1945 Tábor, Franz Dums, Obergefreiter, *9.11.1913 Holletitz, +3.6.1945 Tábor, Alfred Dürsch, Schütze, *12.9.1927 Lauf an der Pegnit, +31.5.1945 Písek, Franz Eberl, Gefreiter, *6.9.1926 Hostau, +1.7.1945 Tábor, Josef Ecker, Obergefreiter, *7.8.1909 Obermühlthal, , +9.6.1945 Tabor, Ludwig Ehrenberg, Feldwebel, *16.9.1906 Eddersheim, +13.5.1945 Písek, Max Eidneier, Gefreiter, *27.11.1909 Köln, +23.6.1945 Tábor, Horst Eichberg, Unteroffizier, *10.3.1916 Landsberg, +17.5.1945 Písek, Arthur Eichler, Gefreiter, *23.5.1898 Töpele, +20.4.1945 Tábor, Eichler Weisenrod, +23.4.1945, Jacob Eisenschmidt, Obergefreiter, *27.10.1907 Münsingen, +29.6.1945 Tábor, Johan Eisner, *15.2.1927, +28.4.1945 Tábor, Karl Endelweber, Gefreiter, *2.6.1907 Wien, +21.4.1945 Tábor, Wilhelm Enneking, Kanonier, *28.7.1926 Hubertusgrund, +18.4.1945 Pers. Zug 908, Willi Erfurt, Obergefreiter, *4.10.1909 Berlin, +25.4.1945 Tábor, Heinz Est, Obergefreiter, *9.4.1920 Boholt, +28.5.1945 Tábor, Heinrich Falke, Gefreiter, *24.4.1925 Paderborn, +15.5.1945 Písek, Georg Fehlau, Sonderführer, *9.9.1899 Fordon, +13.5.1945 Mirovice, Heinrich Fengewisch, *3.4.1903 Dransfeld, +22.7.1945 Tábor, Paul Feuerberg, Unteroffizier, *17.4.1910 Siebigerode, +4.6.1945 Tábor, Heinz Fietzke, Unteroffizier, *4.10.1919 Grossen, +31.5.1945 Tábor, Josef Fischer, Unteroffizier, *11.11.1903, +27.6.1945 Tábor, Wilhelm Fischer, Feldwebel, *13.1.1899 Erfurt, +21.5.1945 Písek, Ernst Flemming, Obergefreiter, *26.11.1904 Stettin, +10.6.1945 Písek, Herbert Hans Georg Flessa, Grenadier, *11.4.1927 Schweinfurt, +11.8.1945 Tábor, Friedrich Folgmann, Grenadier, *8.4.1926, +10.6.1945 Písek, Karl Friedrich, Sturmmann, *8.6.1897 Klein Röpsdorf, +?.7.1945 Tábor, Paul Friedrich, Obergefreiter, *11.8.1914 Nürnberg, +11.5.1945 Písek, Josef Gansen, Gefreiter, *25.6.1926 Kaisersesch, +17.4.1945 Tábor, Alfons Gawin, Grenadier, *1.3.1927 Fischau, +7.4.1945, Wilhelm Gebel, Obergefreiter, *11.4.1893 Brieg, +25.7.1945 Tábor, Gegil, +?.1945, Georg Gelbmann, Obergefreiter, *5.3.1899, +17.6.1945 Tábor, Adolf Gelinek, Obergefreiter, *17.10.1921 Wien, +10.5.1945 Tábor, Kurt Walter Gericke, Obergefreiter, *21.7.1906 Berlin, +?.11.1945 Tábor, Kurt Gerks, Stabsgefreiter, *3.2.1907, +9.5.1945 Tábor, Georg Gomolla, Grenadier, *9.8.1927 Quellengrund, +21.5.1945 Písek, Otto Gönnert, Kanonier, *24.3.1927 Lichtenstein, +23.5.1945 Písek, Alfred Göpel, Feldwebel, *9.1.1902 Zschippern, +29.4.1945 Tábor, Friedrich Götschloser, Gefreiter, *9.2.1909 Rettenbach, +13.5.1945 Tábor, Herbert Götz, Obergefreiter, *8.8.1904 Kiel Gaarden, +3.6.1945 Tábor, Siegfried Greier, Jäger, *27.7.1926 Deutsch Breg, +28.5.1945 Písek, Rudolf Gröschel, Grenadier, *21.7.1900, +3.6.1945 Tábor, Theodor Guse, Unteroffizier, *16.4.1918 Mülheim, +30.5.1945 Písek, Fritz Gutzmann, Zollsekretär, *26.4.1902 Gutzmin, +24.5.1945 Písek, Otto Haas, Obergefreiter, *12.10.1909 Mainz, +23.3.1945 Woporschan, Kurt Hagen, Pionier, *29.5.1921 Brittchneb, +24.2.1941 Písek, Otto Hahn, Leipzig, +9.5.1945 Tábor, Hainz Ludwig, Hajok, Hauptgefreiter, *7.8.1921 Gleiwitz, +15.1.1945 Woporschan, Julius Handor, Oberpionier, *21.10.1903 Kalisch, +13.5.1945 Pisek, Werner Handt, Oberscharführer, *26.11.1910 Stettin, +14.5.1945 Krgslaz., Karl Hänseroth, Obergefreiter, +9.5.1945 Tábor, Josef Hanus, *17.2.1910 Radautz Bukowina, +8.5.1945 Tábor, Willi Hardt, Gefreiter, *16.3.1920 Herdecke, +22.4.1945 Tábor, Gerhard Härtel, Unterwachtmeister, *20.5.1894 Breslau, +10.5.1945 Písek, Fritz Hartmann, Fahnen junker, *2.5.1900 Loibenberg, +26.6.1945 Tábor, Josef Hartmann, Flieger, *29.4.1927 München, +11.5.1945 Písek, Hasse, +5.4.1945, Heck, Zollinspektor, +18.8.1944 Tábor, Herbert Heiken, Grenadier, *4.9.1927, +17.6.1945 Tábor, Heinz Herbert Heilemann, Obergefreiter, *12.6.1914, +30.8.1945 Tábor, Johannes Heins, Obergrenadier, *7.2.1926 Grafel, +22.4.1945 Fryšava pod Žákovou horou, Rudolf Held, Stabsgefreiter, *2.5.1907 Hengstererben, +3.6.1945 Tábor, Hans Georg Henning, Grenadier, *9.4.1928 Hamburg, +?.5.1945 Tábor, Albert Heppner, Oberschütze, *11.8.1906 Großwolken Rössel, +5.12.1941 Tábor, Adolf Herb, Obergefreiter, *14.6.1910 Frankenried, +18.5.1945 Tábor, Ludwig Andreas Herdegen, *6.2.1912 Plauen, +24.10.1945 Tábor, Herderich, Oberwachtmeister, +5.5.1945 Tábor, Erhard Hermann, Leutnant, *11.6.1921 Niederscheld, +?.2.1945 Tábor, Carl Herrmann, Polizei-Oberwachtmeister, *7.3.1893 Dahme, +25.2.1945 Tábor, Johann Herrmann, Grenadier, *22.2.1927, Großenfalz, +11.5.1945 Chotoviny, Kurt Herrmann, Soldat, *14.7.1905 Elsnigk, +18.5.1945 Písek, Heinz Hesse, Unteroffizier, *13.12.1918 Soemmerda, +7.1.1944 Tabor, Heydt, Unteroffizier, *?.1900, +?.9.1945 Tábor, Josef Hiden, Gefreiter, *11.1.1924 St Josef, +?.5.1945 Tábor, Franz Hlavatsch, Sturmmann, *19.7.1910 Nove Oldrurky, +14.10.1945 Brno, Karl Hofer, Jäger, *18.8.1924 Langegg, +18.6.1945 Tábor, Rudolf Hofrichter, +14.5.1945 Písek, Hermann Högemann, Unteroffizier, *1.8.1922 Garrel, +19.2.1945 Woporschan, Günther Hohof, Rottenführer, *11.8.1925 Wickede, +21.5.1945 Písek, Wendelin Hollerung, Pionier, *3.11.1912 Fischern, +13.4.1945 Písek, Georg Huber, Gefreiter, *10.3.1924 Oberempfenbach, +9.12.1944 Tábor, Erwin Hübner, Rottenführer, *8.8.1920 Hartwasser, +10.5.1945 Písek, Konrad Hübner, RottenführerBreslau, +8.5.1945 Písek, Paul Hübner, Schütze, *9.9.1904, +15.6.1945 Tábor, Johann Hueffel, Unteroffizier, *22.2.1918 Golzheim, +11.5.1945 Písek, Albert Hupe, Unteroffizier, *15.11.1907 Lindstedt, +19.11.1942 Tábor, Julius Husser, Gefreiter, *26.6.1920 Vogelsheim, +29.4.1945 Tábor, Erich Huyne, +13.4.1945, Ernst Ingerfurth, *23.3.1911 Duisburg-Meiderich, +?.5.1945 Tábor, Karl Isenberg, Stabsgefreiter, *6.6.1916 Marburg a. d. Lahn, +10.6.1945 Tábor, Jakob Jablonka, Füsilier, *24.7.1898 Raptau, +16.5.1945 Písek, Alois Jäger, Oberst, *13.12.1886 Rovina, +6.4.1944 Tábor, Julius Jahrsetz, Volkssturmmann, *3.1.1886 Klein-Ellguth, +15.8.1945 Tábor, Josef Jankerschläger, Polizei-Meister, *8.5.1890 Manzig, +19.7.1945 Tábor, Alfons Jesionek, Kanonier, *15.1.1920 Dortmund, +7.6.1945 Tábor, Matz Max Jochimsen, *12.12.1912 Groß Rühde, +10.5.1945 Tábor, Otto Jost, Obergefreiter, *3.2.1911 Frankfurt am Main, +16.5.1945, Jung, +4.5.1945, Kurt Jungck, Feldwebel, *9.1.1916 Münchweiler, +2.5.1945 Tábor, Alex Kaerkes, Obergefreiter, *13.2.1910 Grefrath, +21.5.1945 Písek, Kahaust, Otto Fritz Kallweit, Unteroffizier, *23.1.1902 Wilhelmsheide, +30.4.1945 Tábor, Georg Kaltenecker, Grenadier, *12.6.1911 Wuden, +14.5.1945 Tábor, Paul Kaltenegger, Grenadier, *18.9.1905 Gremhein, +1.7.1945 Tábor, Emil Kalvas, +2.5.1945 Tábor, Erich Kalweit, Stabsfeldwebel, *26.12.1909 Berlin, +8.5.1945 Tábor, Alois Kaml, Obergefreiter, *4.7.1916 Oberheiderberg, +9.4.1945 Písek, Alfred Karsten, Obergefreiter, *25.8.1911 Berlin, +22.4.1945 Písek, Martin Kauder, Obergefreiter, *12.12.1922 Oranienburg, +29.6.1945 Tábor, Stefan Kecskes, *?.1904, +14.9.1945 Brno, Egon Kellerhoff, Grenadier, *12.4.1927 Remscheid, +10.7.1945 Tábor, Hugo Kiefer, Unteroffizier, *6.10.1920 Schwärstadt, +13.12.1944 Woporschan, Michael Kierner, Gefreiter, *18.5.1921, Pamhagen, Hluboká nad Vltavou, Erich Klaus, Arbeitsmann, *7.6.1928 Dommitzsch, +19.6.1945 Písek, Heinrich Klein, Obergefreiter, *17.3.1914 Lizenried, +17.5.1945 Tábor, Paul Kleine, Unterfeldwebel, *19.10.1913 Greven, +11.6.1945 Písek, Friedrich Wilhelm Klimesch, Oberzahlmeister, *14.7.1895 Brün, +5.10.1945 Brno, Elfriede Klose, Helferin, +7.6.1945 Tábor, Fritz Knoll, Obergefreiter, *11.10.1910 Bribbenow, +15.8.1945 Tábor, Henning Dieter Knöpke, Leutnant, *12.4.1924 Leipzig, +25.6.1945 Tábor, Konrad Köhler, Gefreiter, *14.12.1902 Polsnitz, +14.10.1945 Brno, Anton Kohnen, Feldwebel, *13.6.1916 Neersbroich, +13.4.1945 Tábor, Erhard Koch, Obergefreiter, *8.1.1921 Metzingen, +28.4.1945 Tábor, Heinrich Koch, Obergefreiter, *1.9.1912 Siddernhausen, +11.4.1945 Tábor, Alfons König, Fahrer, *6.3.1905 Straußberg, +23.4.1945 Písek, Herbert Konopka, Tábor, Johann Kowalski, Grenadier, *23.6.1927 Walsum, +11.5.1945, Herbert Friedrich Kownatka, Obergefreiter, *20.11.1910 Berlin, +10.5.1945 Tábor, Joachim Kramliczek, *20.3.1925 Golkowitz, +6.4.1945 Tábor, Paul Kretschmer, Grenadier, *27.7.1899 Hartau Forst, +10.6.1945 Písek, Rudolf Krey, Sturmmann, *9.3.1922 Wien, +25.8.1945 Tábor, Wilhelm Krieger, Gefreiter, *21.2.1922 Witterschkick, +17.4.1945 Tábor, Oswald Kröckel, Obergefreiter, *16.11.1919 Obersinn, +19.1.1943 Písek, Leopold Kroiss, Obergefreiter, *2.11.1906 Oberpeilsheim, +17.2.1945 Woperschan, Helmut Kroker, Unteroffizier, *12.10.1915 Heidenau, +28.5.1945 Písek, Rudolf Kröske, Hauptscharführe, *18.1.1915, +16.9.1944 Praha, Herbert Krüger, Obergefreiter, *11.6.1911 Küstrin, +11.6.1945 Tábor, Kurt Kruse, Oberfeldwebel, *26.10.1910 Hamburg, +9.5.1945 Tábor, Fritz Hermann Richard Kühn, Soldat, *23.3.1898 Pankow, +?.9.1945 Tábor, Gerhard Kühne, Obergefreiter, *1.1.1911 Lehe, +12.4.1945 Tábor, Johann Wilhelm Künnen, Stabsgefreiter, *7.7.1907 Gronau, +14.5.1945 Tábor, Ludwig Künning, Unteroffizier, *2.7.1905 Barnstorf, +20.5.1945 Tábor, Walter Kurth, Obergefreiter, *14.7.1906 Pinnow, +27.4.1945 Písek, Johann Küspert, Oberscharführer, *10.9.1914 Oberkotzau, +19.5.1945 Písek, Walter Küssner, Leutnant, *8.10.1922 Wehrstedt, +16.5.1945 Písek, D. Lalanterie, Fritz Langerwisch, Unteroffizier, *31.8.1920 Wittstock, +7.5.1945, Fiorino Lauterio, *21.1.1923, +11.4.1945, Friedrich Lederer, Unteroffizier, *6.10.1900, +3.6.1945 Tábor, Karl Leimbach, Unterscharführer, *9.7.1920 Hamburg, +15.5.1945 Tábor, Kurt Leupolt, Oberscharführer, *28.4.1914 Reichenau, +9.6.1945 Písek, Günther Lewin, Unteroffizier, *16.7.1914 Thorn, +25.4.1945 Písek, Erwin Liebscher, Leutnant, *11.3.1911 Cunerwalde, +17.4.1945 Tábor, Willi Lichtenberger, Obergefreiter, *15.12.1919 Burg Dorf, +22.4.1945 Tábor, Josef Linner, Stabsgefreiter, *20.2.1913 Langenfels, +22.4.1946 Tábor, Bruno Lischka, Soldat, *30.5.1914 Czulow, +2.5.1945 Mirovice, Otto List, Unteroffizier, *17.2.1912 Theissen, +15.8.1945 Tábor, Alfred Loitsch, Kanonier, *20.2.1897 Groß Krauscha, +23.8.1945 Tábor, Erwin Lorenz, Unteroffizier, *26.10.1905 Schübin, +17.5.1945 Tábor, Johann Löschel, Obersturmfűhrer, *14.2.1913 Augsburg, +30.4.1947 Tábor, Lothar Luther, Grenadier, *13.2.1927 Nürnberg, +26.5.1945 Písek, Heinrich Hermann Lütz, Gefreiter, *11.2.1913 Herten, +31.5.1945 Tábor, Josef Maaz, Obergefreiter, *27.7.1913 Hainspach, +9.5.1945 Tábor, Rudi Maciolek, Grenadier, *15.2.1927 Schneidemühl, +24.4.1945 Tábor, Josef Mährlander, *19.3.1870, +28.5.1945 Písek, Josef Maier, Grenadier, *11.3.1908 Sagentoin, +16.5.1945 Písek, Gertrud Mamerow, Helferin, *18.3.1926 Herzogswalde, +20.5.1945 Tábor, Gerhard Mann, Schütze, *23.11.1900 Lauban, +29.5.1945 Tábor, Johann Matelowski, Schütze, *12.5.1894 Marzyst, +20.1.1945 Tábor, Benedikt Maurus, Obergefreiter, *31.10.1903 Hochwang, +13.6.1945 Tábor, Erwin Mehringer, Obergefreiter, *2.7.1905 Beb, +18.5.1945 Tábor, Meilen, +10.4.1945, Fritz Melcher, *11.5.1924 Karlsruhe, +3.6.1945 Písek, Erwin Mertin, Feldwebel, *18.12.1900 Berlín, +?.4.1945 Mirovice, August Metzger, Obergefreiter, *6.7.1907, +11.5.1945 Písek, Kurt Meweis, Paul Midlaja, Jäger, *1.5.1922 Laurahütte, +25.5.1945 Písek, Michal, +18.4.1945, Helmut Michorl, Gefreiter, *27.3.1926 Villach, +14.4.1945 Tábor, Josef Mischke, Grenadier, *29.12.1917 Freikau, +4.6.1945 Písek, Karl Mohr, Hauptmann, *14.5.1892 Zürich, +24.5.1945 Písek, Anton Mooz, Flieger, *19.7.1901 Natschung, +25.5.1945 Písek, Arno Müller, Oberzahlmeister, *20.10.1908 Lauscha, +24.7.1944 Písek, Franz Müller, Unteroffizier, *31.12.1903 Bad Landeck, +1.7.1945 Tábor, Kilian Münch, Unteroffizier, *16.6.1912 Aschaffenburg, +9.6.1945 Tábor, Paul Nather, Gefreiter, *22.10.1925 Freudenthal, +28.5.1945 Tábor, Artur Naujoks, Obergefreiter, *22.1.1922 Dietkemen, +12.5.1945, Günter Neuendorff, Oberleutnant, *23.5.1920 Mainz, +26.5.1945 Písek, Josef Ney, Obergefreiter, *1.3.1925 Wustweiler, +19.2.1945 Tábor, Fritz Oelers, Soldat, +10.5.1945 Tábor, Josef Ortner, Sturmmann, *31.3.1926 Emertsham, +14.8.1945 Tábor, Otto Otparlik, *7.7.1879 Hohenlinde, +11.6.1945 Tábor, Adolf Otto, Grenadier, *6.4.1905 Magdeburg, +19.4.1945 Tábor, Karl Padalek, Unteroffizier, *1.10.1891 Niemschitz, +27.3.1944 Kattowitz, Erhard Paketa, Gefreiter, +28.4.1945, Theodor Pallek, Grenadier, *29.1.1906 Brynneck, +3.5.1945 Tábor, Bodo Theodor Panaschy, +25.8.1944 Brno, Ubaldo Paoluci, *11.7.1911, +12.4.1945, Wilhelm Pawisa, Reiter, *17.5.1927 Heitlingen, +13.5.1945, Otto Perschke, Gefreiter, *3.2.1910 Karolinenthal, +28.5.1945 Tábor, Johann Peter, Obergefreiter, *30.8.1906 Dörnsteinbach, +2.5.1945 Mirovice, Adolf Pick, Unteroffizier, +13.5.1945 Chotoviny, Franz Pioskowik, Obergefreiter, *2.4.1912 Myslowitz, +6.5.1945 Tábor, Adam Plösser, Obergefreiter, *9.1.1896, +6.6.1945 Tábor, Albert Pohl, Feldwebel, *15.3.1904 Freiburg, +1.5.1945 Písek, Heinz Pohl, Gefreiter, *29.6.1926 Breslau, +14.6.1945 Písek, Horst Pohl, *6.5.1927 Berlin, +26.4.1945 Tábor, Johannes Preissing, Gefreiter, *25.4.1911 Langenau, +16.5.1945 Tábor, Guido Priska, *20.11.1886 Glasendorf, +18.5.1945 Tábor, Jonni Rammin, Stabsgefreiter, *15.1.1914 Amholz, +9.5.1945, Heinz Rathmann, Obergefreiter, *19.8.1923 Hannover, +7.5.1945, Friedrich Ratz, Obergefreiter, *10.3.1906 Herne, +11.5.1945 Tábor, Johannes Rau, *14.8.1905 Eltville am Rhein, +12.5.1945 Tábor, Adam Reif, Grenadier, *29.5.1927 Erlangen, +17.5.1945 Písek, Heinrich Johann Peter Reitz, Obergefreiter, *3.2.1912 Altona, +25.4.1945 Tábor, Bernhard Rembold, Obergefreiter, *29.9.1908 Burgberg, +2.5.1945 Mirovice, Georg Rieger, Obergefreiter, *18.7.1911 Krepitz, +2.5.1945 Mirovice, Friedrich Riepl, Unteroffizier, *4.3.1920 Westerfeld, +15.5.1945 Tábor, Otto Richter, Obergefreiter, *19.9.1905 Bad Lausig, +16.9.1945 Tábor, Rudolf Rogge, Gefreiter, *13.6.1902 Lünen, +6.11.1944 Woporschan, Rohmann, Junker, +16.4.1945 Tábor, Elmar Rosin, Grenadier, *9.11.1926 Oesel, +24.2.1945 Tábor, Alfred Rother, Stabsgefreiter, *30.3.1913 Kaltenbrunn, +10.8.1945 Tábor, Zoltan Rozgonyi, Gefreiter, *4.5.1917 Miskolc, +8.4.1945 Tábor, Ernst Rüdinger, Unteroffizier, Rudolf, +23.4.1945, Paul Albert Rudorf, Obergefreiter, *17.2.1920 Aue, +19.4.1945 Tábor, Alfred Ruth, Leutnant, *14.12.1920 Aalen, +3.5.1945 Písek, Julius Sanner, Kraftfahrer, *27.7.1902 Seelbach Altenkirc, +?.7.1945 Tábor, Ernst Seidel, Unteroffizier, *31.12.1919 Holdesheim, +13.5.1945 Tábor, Martin Seitz, Unteroffizier, *1.11.1918 Schemmerberg, +23.11.1944 Woposchan, Horst Schadach, Grenadier, *14.1.1927 Danzing +23.4.1945 Tábor, Heinz Scheel, Unteroffizier, *9.4.1915 Berlin, +26.5.1945 Písek, Ernst Schiller, Gefreiter, *7.8.1911, +25.5.1945 Tábor, Michael Schinner, Grenadier, *13.9.1928 Mengersreuth, +18.5.1945 Písek, Ernst Schlangiess, Grenadier, *4.1.1897 Königsberg, +13.5.1945 Tábor, Georg Schmeiduch, Unterscharführer, +8.5.1945 Písek, Karl Schmid, Oberjäger, *30.1.1910 Riedlingen, +1.6.1945 Tábor, Anton Thomas Schmidt, Schütze, *21.3.1918 Turm Teplitz, +7.4.1943 Tábor, Hans Schmidt, Oberleutnant, *21.11.1915 Huindisburg, +15.5.1945 Tábor, Albrecht Schneider, Stabsgefreiter, *25.3.1913 Münchberg, +25.5.1945 Písek, August Schneider, Obergefreiter, *30.9.1912 Breitenstein, +5.5.1945 Tábor, Erich Schnieber, Gefreiter, *3.10.1907 Liegnitz, +21.5.1945 Písek, Clemens Wilhelm Scholz, Jäger, *9.5.1928 Mallwitz, +25.5.1945 Tábor, Paul Schöny, Feldwebel, *16.1.1907 Kaltenleutgeben, +4.5.1945 Tábor, Alois Schöpf, Obergefreiter, *11.3.1907 Arzl, +1.5.1945 Tábor, Karl Schramm, Oberfeldwebel, *15.11.1899 Bamberg, +15.4.1945 Tábor, Rudolf Schubert, Schütze, *2.1.1901, +11.5.1945 Písek, Albert Schumacher, Unteroffizier , *22.10.1913 Remacheid, +19.5.1945 Písek, Heinrich Schumacher, Obergefreiter, *20.2.1910 Köln Gremberg, +30.5.1945 Tábor, Karl Schuppich, Feldwebel, *31.7.1919 Salzburg, +11.5.1945 Písek, Emil Schurwanz, Grenadier, *12.1.1909 Wandhege, +15.4.1945 Tábor, Alfred Schuster, Soldat, *17.9.1924 Karlovy Vary, +25.11.1924 Brno, Matthäus Johannes August Snitzelaar, Rottenführer, *10.1.1917 Mülheim, +22.4.1945 Tábor, Johann Spacal, Gefreiter, *8.5.1900 Lanka, +24.4.1945 Tábor, Edwin Spath, Jäger, *23.7.1925 Furtwangen/Donau, +20.5.1945, Alfred Hermann Walter Spengler, Oberleutnant, *14.10.1914 Bad Elster, +5.6.1945 Tábor, Paul Franz Spengler, Rottwachtmeister, *22.5.1899 Benndorf, +22.4.1945 Tábor, Jakob Steinbauer, Soldat, *27.5.1902 St Georgen, +28.5.1945 Písek, Anton Steinmetz, Hilfszollbetriebsassistent, *18.1.1905 Bamberg, +15.5.1945 Chotoviny, Günter Georg Strunk, Unteroffizier, *2.6.1918 Berlin, +2.8.1945 Tábor, Anton Stummer, Obergefreiter, *28.8.1921 Wien, +11.5.1945 Písek, Willy Stut, Gefreiter, *31.3.1926 Hamburg, +25.5.1945 Písek, Koloman Stutika, *10.11.1898 Pila, +3.5.1945 Písek, Heinrich Suchy, Grenadier, *14.7.1907 Kundratitz, +21.10.1945 Brno, Ferenc Szabo, *3.7.1926, +3.4.1945 Plan, Johann Tauber, +11.5.1945 Chotoviny, Hermann Tauer, Pionier, *4.10.1904 Volkstedt, +18.8.1945 Tábor, Karl Tauwald, Stabsgefreiter, *22.3.1913 Schwarzenbach, +5.6.1945 Tábor, Willi Tebrügge, Obergefreiter, *26.1.1910 Hamminkeln, +12.5.1945 Tábor, Albert Hermann Wilhelm Tegge, Obergefreiter, *22.6.1904 Drewehlow, +28.5.1945 Tábor, Julius Teuber, *5.7.1865 Weinberg, +10.5.1945 Sudoměřice, Franz Thomas, Grenadier, *2.12.1929 Wichstadtl, +14.5.1945, Helga Thorhauer, *9.7.1927 Dortmund, +30.5.1945 Tábor, Martin Thurnher, Stabsgefreiter, *1.12.1919 Dornbirn, +14.6.1945 Tábor, Kurt Tollkühn, Schütze, *29.10.1908 Jungferndorf, +29.4.1941 Písek, Reinhold Treball, Obergefreiter, *15.8.1908 Langenau, +7.5.1945 Tábor, Treu, +2.5.1945 Tábor, Herbert Kurt Trinks, Unteroffizier, *15.2.1906 Freiberg, +26.4.1945 Tábor, Ernst Tritt, Obergefreiter, *29.5.1905 Reichenbach, +29.4.1945 Tábor, Josef Troska, Unteroffizier, *12.3.1918 Ellguth-Guttentag, +21.5.1945 Tábor, Harry Viehhäuser, Schütze, *3.11.1923 Dresden, +4.8.1946 Písek, Kurt Viertel, Grenadier, *29.12.1927 Wien, +23.5.1945 Písek, Gerhard Wagner, Wachtmeister, *24.1.1921 Berlin, +21.4.1945 Tábor, Paul Wagner, Obergefreiter, *15.12.1913 Banke, +24.5.1945 Tábor, Rudolf Wagner, Unteroffizier, *17.3.1913 Weisswasser, +25.5.1945 Písek, Johann Waha, Sturmmann, *28.11.1926 Lohm, +31.3.1945, Walter, Unteroffizier, +6.5.1945 Písek, Gerhard Wappenhaus, Schütze, *9.10.1911 Erlenstedt, +27.4.1945 Tábor, Georg Weber, Gefreiter, *29.12.1901 Berlin, +?.3.1945 Tábor, Hans Weber, Stabsgefreiter, *18.4.1915 Wuppertal-Elberfel, +22.4.1945 Tábor, Michel Wein, Gefreiter, *9.5.1915 Kleinalfalterbach, +15.5.1945 Písek, Erich Weise, Gefreiter, *10.3.1945 Keuschberg, +19.4.1945, Karl Weixelbaum, *27.9.1927 Marharts, +29.4.1945 Tábor, Bernhard Wendehorst, Gefreiter, *15.6.1924 Leinefelde, +12.5.1945 Tábor, Fritz Wetzel, Grenadier, *10.10.1907 Velten, +20.5.1945 Písek, Erich Karl Weyhersmüller, Gefreiter, *23.6.1926 Karlsruhe, +16.4.1945 Tábor, Ulrich, *12.11.1928 Leipzig, +6.5.1945 Tábor, Eugen Wiens, Obergefreiter, *1.8.1910 Reichenberg, +21.5.1945 Písek, Ernst Friedrich Robert Wiese, Obergefreiter, *21.8.1909 Celle, +19.4.1945 Tábor, Ernst Wichmann, Grenadier, *25.7.1923 Hückelhoven, +24.5.1945 Písek, Kurt Wichmann, Grenadier, +24.5.1945 Písek, Hans Erich Willeke, Stabsarzt, *3.9.1914 Münster, +28.4.1945 Tábor, Max Wimmer, Obergefreiter, *8.3.1922 Ranshofen, +20.5.1945 Písek, Josef Winkler, Grenadier, *28.2.1893 Engertsham, +2.5.1945 Tábor, Karl Walter Witting, Oberleutnant, *22.12.1906 Griefsbach, +3.6.1945 Tábor, Heinrich Wölfel, Obergefreiter, *10.5.1908 Dachau, +11.5.1945 Tábor, Arnold Wolff, Stabsgefreiter, *6.4.1913 Görlitz, +3.7.1945 Tábor, Günther Wolff, Sturmmann, *11.11.1908 Sieversdorf, +26.4.1945 Tábor, Herbert Wolff, Obergefreiter, *2.5.1916 Falkenberg, +7.7.1945 Tábor, Heinrich Friedrich Maximilian Wolke, Schütze, *6.6.1919 Dresden, +21.10.1942 Tábor, Erich Wüst, Obergefreiter, *12.4.1922 Essen, +5.5.1945, Michael Wüst, Grenadier, *4.1.1901 Brüchlins, +6.8.1945 Tábor, Franz Zakrajscek, Obergefreiter, *30.8.1901 Wien, +31.8.1945 Tábor, Karl Ziegler, *15.9.1900, +17.10.1945 Brno, Ludwig Zielbauer, Obergefreiter, *22.9.1907 Wolfsbach, +16.6.1945 Písek

(zdroj databáze CEVH MO ČR)

Skupina 79 – seznam osob

Říjen 20, 2013 by · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Skupina 79 – seznam osob
Filed under: Nezařazené 

Jmenný seznam pohřbených vojáků Německé armády

Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96

Odkaz na stránku s detaily místa:

http://www.vets.cz/vpm/14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady/#14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady

skupina  79

(detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=190835, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)

CZE-6203-12440, 79/984, Josef Volkwein, CZE-6203-12441, 79/108, Willi Vollbrecht, CZE-6203-12445, 79/8, Erich Vorberger, CZE-6203-12446, 79/171, Fritz Vorbrodt, CZE-6203-12449, 79/236,  Wachhausen, CZE-6203-12454, 79/1254, Kurt Waege, CZE-6203-12455, 79/540, Fritz Wagener, CZE-6203-12463, 79/1057, Karl Wagner, CZE-6203-12474, 79/1069, Kurt Walter, CZE-6203-12489, 79/1248, Heinrich Waterloo, CZE-6203-12496, 79/498, Josef Weber, CZE-6203-12497, 79/238, Karl Weber, CZE-6203-12498, 79/347, Manfred Weber, CZE-6203-12508, 79/1060, Gerhard Wehr, CZE-6203-12513, 79/1058, Peter Weil, CZE-6203-12516, 79/224, Anton Weiner, CZE-6203-12530, 79/297, Georg Weiss, CZE-6203-12531, 79/16, Hubert Weiss, CZE-6203-12534, 79/82, Alois Weissensteiner, CZE-6203-12537, 79/29, Werner-Helmut Wellenbűscher, CZE-6203-12543, 79/437, Anton Wendler, CZE-6203-12546, 79/379, Heinrich Weniger, CZE-6203-12548, 79/1091, Alfred Wenzel, CZE-6203-12550, 79/1196, Wilhelm Wermelt, CZE-6203-12552, 79/502, Walter Wernecke, CZE-6203-12556, 79/546, Wilhelm Werner, CZE-6203-12562, 79/287, Karl Wessel, CZE-6203-12565, 79/1039, Walter Westhof, CZE-6203-12566, 79/388, Paul Westphal, CZE-6203-12572, 79/1099, Robert Wieczorek, CZE-6203-12573, 79/1245, Otto Wiegand, CZE-6203-12576, 79/113, Franz Wieler, CZE-6203-12578, 79/336, Erwin Wienecke, CZE-6203-12579, 79/1093, Bruno Wiener, CZE-6203-12583, 79/1113, Adolf Zeis, CZE-6203-12585, 79/956, Josef Zelezny, CZE-6203-12587, 79/34, Bernhard Zenke, CZE-6203-12595, 79/418, Otto Wilhelm, CZE-6203-12597, 79/292, Christoph Willems, CZE-6203-12598, 79/438, Johannes Willenborg, CZE-6203-12604, 79/398, Franz Winkler, CZE-6203-12606, 79/1302, Erwin Winter, CZE-6203-12613, 79/834, Martin Wörndl, CZE-6203-12621, 79/987, Anton Witt, CZE-6203-12630, 79/1132, Franz Wolter, CZE-6203-12639, 79/74, Ludwig Zacher, CZE-6203-12640, 79/1304, Eduard Zahrobsky, CZE-6203-12648, 79/234, Friedrich Wulf, CZE-6203-12651, 79/824, Franz Zangl, CZE-6203-12660, 79/178, Karl Ziak, CZE-6203-12661, 79/120, Josef Ziebarth, CZE-6203-12662, 79/329, Wilhelm Ziel, CZE-6203-12666, 79/1252, Fritz Zillmer, CZE-6203-12670, 79/1194, Stefan Zmarzly, CZE-6203-12672, 79/20, Otto Zock, CZE-6203-12678, 79/1068, Bernhard Zwick, CZE-6203-12679, 79/873, , CZE-6203-12680, 79/975, , CZE-6203-12690, 79/148, Otto Zimpel, CZE-6203-12706, 79/803, , CZE-6203-14039, 79, Johann Bauer, CZE-6203-14054, 79, Franz Novakowski, CZE-6203-14057, 79, Karl Menzel, CZE-6203-14059, 79, Josef Trawöger, CZE-6203-14064, 79, Heinrich Etzbach, CZE-6203-14069, 79, Heinz Teffert, CZE-6203-14070, 79, Fred Schulz, CZE-6203-14081, 79, Adolf Kilb, CZE-6203-14218, 79, Peter van Ooyen, CZE-6203-14219, 79, Otto Raunspiel, CZE-6203-14222, 79, Lambert Priller, CZE-6203-14224, 79, Jakob Bootz, CZE-6203-14225, 79, Karl Pahmeyer, CZE-6203-14226, 79, Alfred Müller, CZE-6203-14230, 79, Karl Buch, CZE-6203-14232, 79, Johann Maschkov, CZE-6203-14238, 79, Jakob Graff, CZE-6203-14240, 79, Wilhelm Treutler, CZE-6203-14253, 79, Franz Knaus, CZE-6203-14257, 79, Karl Hartmann, CZE-6203-14259, 79, Erich Bergemann, CZE-6203-14266, 79, Johannes Lippert, CZE-6203-14268, 79, Albert Meyer, CZE-6203-14271, 79, , CZE-6203-14277, 79, Friedrich Guhl, CZE-6203-14280, 79, Adam Neumann, CZE-6203-14281, 79, Hans-Martin Hildebrandt, CZE-6203-14286, 79, Erich Friedrich, CZE-6203-14287, 79, Sandor Michaly, CZE-6203-14291, 79, Paul Schreiber, CZE-6203-14300, 79, Walter Hartung, CZE-6203-14323, 79, Johann Daut, CZE-6203-14329, 79, Reinhold Luetjohann, CZE-6203-14335, 79, Emil Hűbner, CZE-6203-14336, 79, Alfred Preil, CZE-6203-14339, 79, Sandor Gal, CZE-6203-14354, 79, Karl Bruhn, CZE-6203-14358, 79, Ludwig Flohr, CZE-6203-14360, 79, Karl Neumann, CZE-6203-14363, 79, Werner Buss, CZE-6203-14364, 79, Heinrich Albert Dűcker, CZE-6203-14369, 79, Kurt Bercher, CZE-6203-14371, 79, Karl Schnadt, CZE-6203-14377, 79, Paul Leipelt, CZE-6203-14381, 79, Alois Swoboda, CZE-6203-14382, 79, Josef Lebek, CZE-6203-14385, 79, Friedrich Hörner, CZE-6203-14388, 79, Michael Klaus, CZE-6203-14390, 79, Alfred Holl, CZE-6203-14407, 79, Adolf Hoch, CZE-6203-14409, 79, Matthäus Riedesser, CZE-6203-14411, 79, Jacob Bart, CZE-6203-14416, 79, Karl Hűbers, CZE-6203-14419, 79, Otto Kuppe, CZE-6203-14423, 79, Erich Sladek, CZE-6203-14430, 79, Karl Binder, CZE-6203-14432, 79, Erich Leiser, CZE-6203-14437, 79, Georg Schűtzenmeier, CZE-6203-14443, 79, Walter-Ernst Höschele, CZE-6203-14445, 79, Karl Pollich, CZE-6203-14446, 79, Josef Griffel, CZE-6203-14448, 79, Philipp Peters, CZE-6203-14454, 79, August List, CZE-6203-14456, 79, František Hepler, CZE-6203-14460, 79, Adolf Balfuf, CZE-6203-14463, 79, Bernhard Grövelherrschter, CZE-6203-14469, 79, Herbert Ey, CZE-6203-14472, 79, August Pierhauer, CZE-6203-14475, 79, Martin Pinkert, CZE-6203-14479, 79, , CZE-6203-14482, 79, Emil Lietz, CZE-6203-14486, 79, Friedrich Reus, CZE-6203-14490, 79, Gerhard Hirschfelder, CZE-6203-14512, 79, Johann Schmitz, CZE-6203-14516, 79, Josef Tichy, CZE-6203-14519, 79, Fritz Pretsch, CZE-6203-14523, 79, Heinz Heitmeier, CZE-6203-14537, 79, Paul Redschlag, CZE-6203-14572, 79, Laurenz Hugl, CZE-6203-14574, 79, Johann Steiner, CZE-6203-14585, 79, Helmut Derber, CZE-6203-14586, 79, Ludwig Schallerer, CZE-6203-14593, 79, Karl Schichta, CZE-6203-14598, 79, Franz Felkl, CZE-6203-14602, 79, Ludwig Handfest, CZE-6203-14614, 79, Paul Bräuer, CZE-6203-14617, 79, Josef Hylla, CZE-6203-14618, 79, Arthur Riedel, CZE-6203-14620, 79, Georg Grysczyk, CZE-6203-14623, 79, Ferdinand Gambs, CZE-6203-14630, 79, Hermann Storz, CZE-6203-14634, 79, Werner Dönch, CZE-6203-14637, 79, Christian Karl, CZE-6203-14650, 79, Johann Klammert, CZE-6203-14655, 79, Hans-Joachim Reinhardt, CZE-6203-14659, 79, Ludwig Nermerich, CZE-6203-14664, 79, Franz Lorenz, CZE-6203-14671, 79, Istvan Fagychas, CZE-6203-14679, 79, Gerhard Ruppelt, CZE-6203-14682, 79, Josef Mössinger, CZE-6203-14686, 79, Erwin Olschewski, CZE-6203-14688, 79, Willi Maas, CZE-6203-14689, 79, Herbert Hardt, CZE-6203-14691, 79, Ernst Scharf, CZE-6203-14692, 79, Bernhard Jaschner, CZE-6203-14695, 79, Max Feichtner, CZE-6203-14704, 79, Gottlieb Scheig, CZE-6203-14707, 79, Paul Linke, CZE-6203-14711, 79, Johann Mandl, CZE-6203-14712, 79, Walter Hofmann, CZE-6203-14715, 79, Rogar Mametov, CZE-6203-14718, 79, Walter Ehlers, CZE-6203-14719, 79, Eduard Prasil, CZE-6203-14722, 79, Wenzel Rotta, CZE-6203-14724, 79, Alois Mohr, CZE-6203-14727, 79, Erich Bronold, CZE-6203-14729, 79, Erich Rhode, CZE-6203-14730, 79, Richard Sirader, CZE-6203-14756, 79, Arthur Dräger, CZE-6203-14757, 79, Albert Klotz, CZE-6203-14760, 79, Helmut Prelle, CZE-6203-14766, 79, Gűnter Schwarz, CZE-6203-14770, 79, Ladislaus Pfann, CZE-6203-14773, 79, Josef Hradecny, CZE-6203-14775, 79, Anton Rösch, CZE-6203-14794, 7, Gotthold Radigk, CZE-6203-14795, 79, Johann Schoiswohl, CZE-6203-14809, 79, Werner Peske, CZE-6203-14811, 79, Werner Liersch, CZE-6203-14814, 79, Benedikt Ulm, CZE-6203-14818, 79, Jaroslaus Klima, CZE-6203-14821, 79, Erwin Franz Josef Benke, CZE-6203-14834, 79, Franz Sobotta, CZE-6203-14836, 79, Robert Bildau, CZE-6203-14837, 79, Roman May, CZE-6203-14848, 79, Wilhelm Erl, CZE-6203-14854, 79, Karl Rauscher, CZE-6203-14862, 79, Heinrich Heitmann, CZE-6203-14865, 79, Franz Schinde, CZE-6203-14873, 79, Emil Petroll, CZE-6203-14875, 79, Fritz Meyer, CZE-6203-14876, 79, Anton Samesch, CZE-6203-14878, 79, Hermann Ludwig, CZE-6203-14881, 79, Wilhelm Meier, CZE-6203-14883, 79, Karl Bleiweis, CZE-6203-14884, 79, Johannes Berkemeier, CZE-6203-14891, 79, Gottlob Kommer, CZE-6203-14896, 79, Josef Kozar, CZE-6203-14908, 79, Otto Nohr, CZE-6203-14913, 79, Karl Robschűtz, CZE-6203-14925, 79, Wilhelm Pislzeit, CZE-6203-14933, 79, Gerhard Syring, CZE-6203-14934, 79, Paul Schweiger, CZE-6203-14938, 79, Richard Kozel, CZE-6203-14940, 79, , CZE-6203-14943, 79, Rudolf Gehrl, CZE-6203-14946, 79, Alfred Gröschel, CZE-6203-14948, 79,  Pfefner, CZE-6203-14967, 79, Wilhelm Rachis, CZE-6203-14975, 79, Georg Schwerzier, CZE-6203-14978, 79, Ewald Sonnenberg, CZE-6203-14999, 79, Erich Bleckmann, CZE-6203-15003, 79, Albert Thrum, CZE-6203-15005, 79, Erwin Schwarzbach, CZE-6203-15009, 79, Heinz Pusback, CZE-6203-15011, 79, Walter Brűning, CZE-6203-15016, 79, Walter Morgenroth, CZE-6203-15018, 79, Julius Mackamul, CZE-6203-15025, 79, Walter Rose, CZE-6203-15030, 79, Alfons Striesen, CZE-6203-15042, 79, Erich Potrikus, CZE-6203-15050, 79, Friedrich Rothfuss, CZE-6203-15052, 79, Lorenz Pasler, CZE-6203-15054, 79, Franz Mittner, CZE-6203-15057, 79, Christoph Prell, CZE-6203-15062, 79, Hans Reigl, CZE-6203-15071, 79, Peter Denes, CZE-6203-15072, 79, Josef Lackner, CZE-6203-15073, 79, Oskar Hauptfleisch, CZE-6203-15083, 79, Richard Langer, CZE-6203-15086, 79, Alfons Schwenk, CZE-6203-15088, 79, Bernhard Theiss, CZE-6203-15098, 79, Johann Mielimonka, CZE-6203-15104, 79, Richard Lenz, CZE-6203-15108, 79, Anton Borsig, CZE-6203-15109, 79, Bernd Tschepe, CZE-6203-15128, 79, Rudolf Bayer, CZE-6203-15132, 79, Fritz Schweinbenz, CZE-6203-15144, 79, Heinrich Solbrig, CZE-6203-15148, 79, Ludwig Lapacka, CZE-6203-15152, 79, Fritz Elstner, CZE-6203-15157, 79, Karl Strophff, CZE-6203-15170, 79, Kurt Nagel, CZE-6203-15171, 79, Josef Tűrk, CZE-6203-15184, 79, Ludwig Bert, CZE-6203-15188, 79, Heinrich Lorenzen, CZE-6203-15192, 79, Robert Daugschat, CZE-6203-15195, 79, Josef Kohlhofer, CZE-6203-15210, 79, Kurt Glöckel, CZE-6203-15211, 79, Bernhard Degens, CZE-6203-15214, 79, Hubert Dörfler, CZE-6203-15219, 79, Otto Diesing, CZE-6203-15228, 79, Franz Schwientek, CZE-6203-15240, 79, Alois Langmann, CZE-6203-15247, 79, Kurt Sangel, CZE-6203-15255, 79, Franz Orlowitsch, CZE-6203-15258, 79, Ewald Bauer, CZE-6203-15263, 79, Karl Frömel, CZE-6203-15271, 79, Rudolf Leder, CZE-6203-15276, 79, Johann Burghardt, CZE-6203-15278, 79, Otto Damm, CZE-6203-15280, 79, Georg Metzger, CZE-6203-15294, 79, Franz Friedberger, CZE-6203-15304, 79, Johann Stanitzek, CZE-6203-15308, 79, Rudolf Reitz, CZE-6203-15314, 79, Heinz Krauze, CZE-6203-15317, 79, Karl Polifka, CZE-6203-15320, 79, Rudolf Geissler, CZE-6203-15323, 79, Otto Röhrs, CZE-6203-15326, 79, Georg Rauscher, CZE-6203-15333, 79, Georg Roth, CZE-6203-15338, 79, Oskar Höring, CZE-6203-15343, 79, Alfred Spitzer, CZE-6203-15351, 79, Josef Szabo, CZE-6203-15356, 79, Hugo Nebel, CZE-6203-15367, 79, Paul Lorenz, CZE-6203-15384, 79, Karl Deubler, CZE-6203-15387, 79, Otto Rosemeier, CZE-6203-15394, 79, Alois Schaffranek, CZE-6203-15397, 79, Walter Franz, CZE-6203-15405, 79, Harald Dehmel, CZE-6203-15409, 79, Rudolf Jahn, CZE-6203-15421, 79, Fritz Reichelt, CZE-6203-15427, 79, Karl Gross, CZE-6203-15442, 79, Otto Krohn, CZE-6203-15445, 79, Fritz Lexow, CZE-6203-15446, 79, Jonas Toth, CZE-6203-15453, 79, Badma Cereutinov, CZE-6203-15457, 79, Paul Otto, CZE-6203-15460, 79, Konrad Grzelak, CZE-6203-15461, 79, Werner Forst, CZE-6203-15480, 79, Bruno Richter, CZE-6203-15508, 79, Ivan Ivanjek, CZE-6203-15510, 79, Ernst Keller, CZE-6203-15515, 79, Peter Kröll, CZE-6203-15521, 79, Paul Melzer, CZE-6203-15523, 79, Erich-Albert Bombach, CZE-6203-15531, 79, Erich Saueressig, CZE-6203-15559, 79, Armin Posern, CZE-6203-15564, 79, Heinrich Liebetrau, CZE-6203-15568, 79, Hans Schöffmann, CZE-6203-15573, 79, Horst Hecker, CZE-6203-15575, 79, Josef Reidl, CZE-6203-15596, 79, Wilhwlm Lotte, CZE-6203-15597, 79, Leopold Offenbacher, CZE-6203-15605, 79, Lukas Chomton, CZE-6203-15616, 79, Wilhelm Thiebert, CZE-6203-15619, 79, Max Kraus, CZE-6203-15622, 79, Georg Rűdiger, CZE-6203-15625, 79, Adolf Tscholitsch, CZE-6203-15641, 79, Heinz Dossdelt, CZE-6203-15644, 79, Josef Polzer, CZE-6203-15647, 79, Franz Leitl, CZE-6203-15648, 79, Kurt Schilling, CZE-6203-15658, 79, Joachim Linke, CZE-6203-15672, 79, Josef Breitenauer, CZE-6203-15673, 79, Max Ritter, CZE-6203-15674, 79, Edmund Beck, CZE-6203-15675, 79, Eberhard Műller, CZE-6203-15684, 79, Alfons Summa, CZE-6203-15691, 79, Albert Nowas, CZE-6203-15699, 79, Josef Soffner, CZE-6203-15700, 79, Albert Peters, CZE-6203-15701, 79, Karl Fehse, CZE-6203-15705, 79, Oskar Bloch, CZE-6203-15711, 79, Julius Jagiella, CZE-6203-15712, 79, Willi Heinrich, CZE-6203-15715, 79, Erich Hugo, CZE-6203-15719, 79, Bernhard Pabst, CZE-6203-15720, 79, Janos Surinas, CZE-6203-15725, 79, Joseph Ludwiczak, CZE-6203-15733, 79, Bernhard Hagedorn, CZE-6203-15735, 79, Franz Illichman, CZE-6203-15736, 79, Georg Kreidler, CZE-6203-15738, 79, Alfred Dittrich, CZE-6203-15739, 79, Johannes Kuprat, CZE-6203-15761, 79, Otto Lorenz, CZE-6203-15768, 79, Georg Schwarz, CZE-6203-15778, 79, Anton Berger, CZE-6203-15780, 79, Stefan Pfűgler, CZE-6203-15783, 79, Matthäus Műnch, CZE-6203-15784, 79, Ernst Haarmann, CZE-6203-15787, 79, August Saurugger, CZE-6203-15788, 79, Martia Kyterna, CZE-6203-15794, 79, Edwin Pitsch, CZE-6203-15797, 79, Hans-Jűrgen Kielblock, CZE-6203-15798, 79, Werner Kűhn, CZE-6203-15802, 79, Ignatz Gschaf, CZE-6203-15804, 79, Walter Nowak, CZE-6203-15814, 79, Maximilián Kozich, CZE-6203-15815, 79, Hermann Helms, CZE-6203-15818, 79, Ewald Tode, CZE-6203-15828, 79, August Noack, CZE-6203-15833, 79, Johann Lechner, CZE-6203-15837, 79, Fritz Rehmenklau, CZE-6203-15851, 79, Rudolf Hemzal, CZE-6203-15862, 79, Konrad Reinhartz, CZE-6203-15865, 79, Willy Romann, CZE-6203-15897, 79, Eugen Gleich, CZE-6203-15906, 79, Kurt Gadzek, CZE-6203-15908, 79, Anna König, CZE-6203-15918, 79, Gustav Göppert, CZE-6203-15920, 79, Walter-Erwin Plähn, CZE-6203-15928, 79, Bruno Hermann Hofmann, CZE-6203-15930, 79, Michael Heller, CZE-6203-15931, 79, Johann Kűhnel, CZE-6203-15942, 79, Wilhelm Soldatke, CZE-6203-15947, 79, Karl Kozica, CZE-6203-15948, 79/84, Robert Spitzer, CZE-6203-15950, 79, Anton Stolpa, CZE-6203-15956, 79, Franz Matzele, CZE-6203-15957, 79, Jakob Sturm, CZE-6203-15986, 79, Stanislaus Politscha, CZE-6203-15988, 79, Paul Bläser, CZE-6203-15990, 79, Franz Schnelle, CZE-6203-15993, 79, Max Nusselt, CZE-6203-15994, 79, Walter Fischer, CZE-6203-15997, 79, Herbert Boenisch, CZE-6203-16002, 79, Jakob Görzen, CZE-6203-16006, 79, Lajos Kovacz, CZE-6203-16012, 79, Walter Eckstädt, CZE-6203-16013, 79, Stanislaus Richter, CZE-6203-16017, 79, Walter Doss, CZE-6203-16033, 79, Wolfgang Pohl, CZE-6203-16041, 79, Eduard Jochims, CZE-6203-16047, 79, Otto Műhlberger, CZE-6203-16048, 79, Josef Breidenich, CZE-6203-16049, 79, Otto Ruge, CZE-6203-16056, 79, Wilhelm Putzke, CZE-6203-16060, 79, Paul Kessler, CZE-6203-16066, 79, Ernst Hojas, CZE-6203-16067, 79, Kurt Saeger, CZE-6203-16068, 79, Ernst Kamensky, CZE-6203-16081, 79, Josef Kuhn, CZE-6203-16089, 79, Johann Hempfling, CZE-6203-16090, 79, Karl Rosmarin, CZE-6203-16097, 79, Heinz Manske, CZE-6203-16103, 79, Gűnther Herzog, CZE-6203-16112, 79, Walter Stahl, CZE-6203-16113, 79, Helmut Eickhoff, CZE-6203-16117, 79, Richard Hugo Berndt, CZE-6203-16126, 79, Hans Seekamp, CZE-6203-16128, 79, Josef Schrenk, CZE-6203-16131, 79, Alfred Behrend, CZE-6203-16137, 79, Peter Kűster, CZE-6203-16142, 79, Josef Schlecht, CZE-6203-16147, 79, Johann Műller, CZE-6203-16149, 79, Albert Hass, CZE-6203-16156, 79, Walter Schulz, CZE-6203-16177, 79, Andreas Bleich, CZE-6203-16181, 79, Veit Molter, CZE-6203-16182, 79, Georg Bauer, CZE-6203-16193, 79, Alfred Stickel, CZE-6203-16209, 79, Franz Kusik, CZE-6203-16218, 79, Hubert Schorn, CZE-6203-16222, 79, Gerhard Sanders, CZE-6203-16228, 79, Gustav Schischka, CZE-6203-16237, 79, Rupert Kecht, CZE-6203-16258, 79, Ivan Rubcic, CZE-6203-16260, 79, Robert Jachmich, CZE-6203-16261, 79, Helmut Pitschke, CZE-6203-16272, 79, Franz Hahn, CZE-6203-16298, 79, Karl Dornbach, CZE-6203-16306, 79, Wilhelm Kraus, CZE-6203-16307, 79, Nikolaj Rudakon, CZE-6203-16314, 79, Anton Stöhr, CZE-6203-16315, 79, Johann Kotschwara, CZE-6203-16316, 79, August Brűser, CZE-6203-16320, 79, Franz Hossner, CZE-6203-16322, 79, Richard Herda, CZE-6203-16326, 79, Ludwig Krech, CZE-6203-16331, 79, Johann Pfefferlein, CZE-6203-16333, 79, Wolfgang Spindler, CZE-6203-16334, 79, Josef Fuchs, CZE-6203-16345, 79, Franz Prelbisch, CZE-6203-16359, 79, Walter Svensson, CZE-6203-16366, 79, Rudolf Pietzsch, CZE-6203-16367, 79, Leopold Matern, CZE-6203-16382, 79, Horst Meyer, CZE-6203-16389, 79, Hans Rohde, CZE-6203-16402, 79, Rudolf Blankertz, CZE-6203-16404, 79, Wilhelm Johann Heinbuch, CZE-6203-16405, 79, Johann Kuhn, CZE-6203-16406, 79, Martin Műssigbrodt, CZE-6203-16410, 79, Gustav Lachmann, CZE-6203-16413, 79, Wilhelm Leppelsack, CZE-6203-16420, 79, Erich Diener, CZE-6203-16422, 79, Michael Durst, CZE-6203-16423, 79, Otto Ehmann, CZE-6203-16424, 79, Anton Reich, CZE-6203-16427, 79, Josef Pschorn, CZE-6203-16431, 79, CZE-6203-16437, 79, Alfons Hadamczyk, CZE-6203-16441, 79, Albrecht Benckendorff, CZE-6203-16448, 79, Ignaz Drlicek, CZE-6203-16455, 79, Rudolf Kűhn, CZE-6203-16457, 79, Wilhelm Begemann, CZE-6203-16472, 79, Walter Wilhelm Bűnte, CZE-6203-16482, 79, Max Hof, CZE-6203-16491, 79, Karl Klűnder, CZE-6203-16498, 79, Karl Frieske, CZE-6203-16501, 79, Carl Lucke, CZE-6203-16505, 79, Rudolf Meyer, CZE-6203-16511, 79, Karl-Heinz Pfeffer, CZE-6203-16514, 79, Karl Probst, CZE-6203-16519, 79, Josef Schimmel, CZE-6203-16526, 79, Walter Skrzetinpel, CZE-6203-16531, 79, Karl Suens, CZE-6203-16533, 79, Erwin Thomas, CZE-6203-16536, 79, CZE-6203-16550, 79, Rudolf Knochen, CZE-6203-16560, 79, Johannes Jäger, CZE-6203-16577, 79, Franz Lezak, CZE-6203-16587, 79, Richard Birke, CZE-6203-16588, 79, Erich Frinich, CZE-6203-16591, 79, Max Letzig, CZE-6203-16593, 79, Karl Kundlatsch, CZE-6203-16615, 79, Gűnther Splieth, CZE-6203-16623, 79, Konrad Lorz, CZE-6203-16624, 79, Erich Bolduan, CZE-6203-16625, 79, Erich Bendorf, CZE-6203-16630, 79, CZE-6203-16641, 79, Oskar Rebetzky, CZE-6203-16643, 79, Wenzel Gubik, CZE-6203-16647, 79, Elisabeth Chomton, CZE-6203-16650, 79, Josef Osoka, CZE-6203-16651, 79, Heinrich Leupold, CZE-6203-16652, 79, Josef Stanzel, CZE-6203-16654, 79, Werner Dankwarth, CZE-6203-16657, 79, Hugo Pohl, CZE-6203-16659, 79, Julius Bauder, CZE-6203-16660, 79, Ignaz Gröss, CZE-6203-16669, 79, Otto Robenhaupt, CZE-6203-16672, 79, Martin Johann Hűbner, CZE-6203-16673, 79, Schimek, CZE-6203-16675, 79, Eduard Schuhmacher, CZE-6203-16689, 79, Hermann Degens, CZE-6203-16693, 79, Herbert Faust, CZE-6203-16695, 79, Ernst Kusterer, CZE-6203-16707, 79, Albert Stauner, CZE-6203-16715, 79, Friedrich Schneider, CZE-6203-16721, 79, Josef Schneider, CZE-6203-16743, 79, Wilhelm Rath, CZE-6203-16753, 79, Josef Spitz, CZE-6203-16756, 79, Karl Starke, CZE-6203-16761, 79, Friedrich Herdje, CZE-6203-16762, 79, Heinrich Nolte, CZE-6203-16763, 79, Sander Majer, CZE-6203-16771, 79, Ludwig Neuendorff, CZE-6203-16782, 79, CZE-6203-16785, 79, Helmut Klose, CZE-6203-16804, 79, Wilhelm Klement, CZE-6203-16808, 79, Georg Scheibel, CZE-6203-16814, 79, Franz Chadim, CZE-6203-16841, 79, Fritz Misliwetz, CZE-6203-16847, 79, Rudolf Mildner, CZE-6203-16886, 79, Walter Thalheimer, CZE-6203-16891, 79, Josef Messinger, CZE-6203-16893, 79, Wilhelm Ponto, CZE-6203-16894, 79, Johann Hölzl, CZE-6203-16900, 79, Laszlo Papay, CZE-6203-16901, 79, Rudolf Kuminack, CZE-6203-16904, 79, Johann Brunner, CZE-6203-16910, 79, Werner Seitner, CZE-6203-16918, 79, Emil Sybertz, CZE-6203-16924, 79, Konrad Plötz, CZE-6203-16925, 79, Paul Stanios, CZE-6203-16935, 79, Walter Gnewuch, CZE-6203-16954, 79, Alfred Hörtzch, CZE-6203-16958, 79, Leopold Herzog, CZE-6203-16965, 79/76, Friedrich Steier, CZE-6203-16977, 79, Hubert Max, CZE-6203-16981, 79, Johann Mosreiner, CZE-6203-16984, 79, Roman Nowak, CZE-6203-16989, 79, Georg Schmidt, CZE-6203-16992, 79, Oskar Olsen, CZE-6203-16999, 79, Julius Ortmann, CZE-6203-17002, 79, Otto Schneider, CZE-6203-17009, 79, Otto Stegerer, CZE-6203-17011, 79, Josef Ruile, CZE-6203-17023, 79, August Bűrglin, CZE-6203-17032, 79, Wilhelm Olbrich, CZE-6203-17038, 79, Wilhelm Samp, CZE-6203-17058, 79, Helmut Berner, CZE-6203-17064, 79, Hermann Stegmaier, CZE-6203-17065, 79, Hans Sesselmann, CZE-6203-17071, 79, Walter Klinger, CZE-6203-17080, 79, Paul Loch, CZE-6203-17082, 79, CZE-6203-17092, 79, Karl Kratochnil, CZE-6203-17097, 79, Leo Langer, CZE-6203-17108, 79, CZE-6203-17109, 79, Erwin Tippmann, CZE-6203-17113, 79, Max Kriegel, CZE-6203-17116, 79,  Schleiter, CZE-6203-17125, 79, Georg Janssen, CZE-6203-17129, 79, Fritz Joswig, CZE-6203-17142, 79, Miklos Szilagyi, CZE-6203-17148, 79, August Sonntag, CZE-6203-17154, 79, Robert Buchacek, CZE-6203-17155, 79, Rudolf Kristen, CZE-6203-17158, 79, Karl Peller, CZE-6203-17181, 79, Alfred Reidenbach, CZE-6203-17184, 79, Josef Symalla, CZE-6203-17190, 79, Ewald Kunkel, CZE-6203-17194, 79, Theodor Bordcik, CZE-6203-17195, 79, Josef Kleinbauer, CZE-6203-17213, 79, Helmuth Moritz, CZE-6203-17220, 79, Alois Hummel, CZE-6203-17226, 79, Hugo Pohl, CZE-6203-17231, 79, Arpad Toncska, CZE-6203-17244, 79, Ference Suri, CZE-6203-17252, 79, Heinz Masswig, CZE-6203-17258, 79, Mychailo Romanec, CZE-6203-17260, 79, Rudolf Mauracher, CZE-6203-17266, 79, August Behrens, CZE-6203-17269, 79, Mihaly Nagy, CZE-6203-17271, 79, Erwin Berger, CZE-6203-17283, 79, Gűnter Siegmann, CZE-6203-17295, 79, Kurt Hasala, CZE-6203-27774, 79/311, Karl Adam, CZE-6203-27786, 79/42, Oskar Aidma, CZE-6203-27, 799, 79/294, Heinrich Alferink, CZE-6203-27804, 79/127, Otto Altenfeld, CZE-6203-27824, 79/523, Ferdinand Amsiehhofeder, CZE-6203-27835, 79/229, Stefan Antonowitsch, CZE-6203-27846, 79/196, Max August Emil Apmann, CZE-6203-27848, 79/743, Hans Appler, CZE-6203-27851, 79/144, Xaver Armbruster, CZE-6203-27877, 79/207, Willi Bärenklau, CZE-6203-32436, 79/859, CZE-6203-32445, 79/863, CZE-6203-32462, 79/869, , CZE-6203-36889, 79/35, Emil Balinsky

Pietní místo – deska, Pamětní deska obdélná na šířku, pokovená, šedá, s černým rytým písmem, umístěna na žulovém podstavci. Text: Unter den unbekannten toten dieses grabfeldes ruhen. Mezi neznámými mrtvými v tomto hřbitovním poli odpočívají (seznam jmen). (Hrobové pole 79)

Karl Bauer, +23.4.1945, Heinrich Mallburg, Wilhelm Riepe, Flieger, *20.12.1926 Essen, ?.4.1945 Brno, Georg Richter, *13.1.1902 Freiwaldau, +23.4.1945, Wilhelm Karl Rocker, Obersoldat, *20.8.1900 Wittmund, +25.6.1945 Brno, Josef Schweda

(zdroj databáze CEVH MO ČR)

Skupina 66A – seznam osob

Říjen 20, 2013 by · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Skupina 66A – seznam osob
Filed under: Nezařazené 

Jmenný seznam pohřbených vojáků Německé armády

Ústřední hřbitov města Brna, Vídeňská 96

Odkaz na stránku s detaily místa:

http://www.vets.cz/vpm/14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady/#14921-pohrebiste-vojaku-nemecke-armady

skupina  66A

(detaily viz http://valecnehroby.army.cz/Evidence/detail-lokality?id=190900, kde chybí jména, jedná se o neidentifikované oběti)

CZE-6203-12437, 66A/126, Milan Vojatisch, CZE-6203-12451, 66A/40, Josef Waczek, CZE-6203-12465, 66A/101, Ewald Wahl, CZE-6203-12470, 66A/92, Karl Waldvogel, CZE-6203-12476, 66A/226, Martin Walter, CZE-6203-12494, 66A/118, Hans-Leo Weber, CZE-6203-12503, 66A/46, Rudolf Wegener, CZE-6203-12504, 66A/13, Ferdinand Weger, CZE-6203-12515, 66A/179, Christian Wein, CZE-6203-12581, 66A/78, Heinrich Wiesen, CZE-6203-12608, 66A/5, Hermann Winter, CZE-6203-12626, 66A/52, Ludwig Wlach, CZE-6203-12644, 66A/269, Rudolf Wolf, CZE-6203-12665, 66A/322, Kurt Zill, CZE-6203-12671, 66A/235, Albert Zobel, CZE-6203-14007, 66A, Franz Seidl, CZE-6203-14021, 66A, Rochus Reszkowski, CZE-6203-14029, 66A, Gerhard Henze, CZE-6203-14065, 66A, Lorenz Fankhauser, CZE-6203-14239, 66A, Josef Richter, CZE-6203-14243, 66A, Alfred Gerstner, CZE-6203-14255, 66A, Willi Hartmann, CZE-6203-14258, 66A, Paul Neumann, CZE-6203-14269, 66A, Joachim Matthis, CZE-6203-14296, 66A, Hubert Stephani, CZE-6203-14314, 66A, Emil Hardouin, CZE-6203-14320, 66A, Helmut Hoyer, CZE-6203-14325, 66A, Heindrich Hauschild, CZE-6203-14326, 66A, Willi Huse, CZE-6203-14344, 66A, Herbert Ulfig, CZE-6203-14361, 66A, Albert Mußler, CZE-6203-14376, 66A, Richard Bellemann, CZE-6203-14383, 66A, Willi Keunecke, CZE-6203-14384, 66A, Friedrich Thaden, CZE-6203-14394, 66A, Hans Lűtke, CZE-6203-14403, 66A, Heinrich Post, CZE-6203-14435, 66A,  Kavis, CZE-6203-14440, 66A, Wilhelm Dietzel, CZE-6203-14444, 66A, Kurt Hűtter, CZE-6203-14453, 66A, Manjole Markovic, CZE-6203-14457, 66A, Lottar Hönke, CZE-6203-14478, 66A, Willi Striepe, CZE-6203-14488, 66A, Willi Henkelmann, CZE-6203-14489, 66A, Heinrich Jagemann, CZE-6203-14539, 66A, Adolf Jansen, CZE-6203-14542, 66A, Robert Hannl, CZE-6203-14553, 66A, Rudolf Klein, CZE-6203-14560, 66A, Willibald Gröller, CZE-6203-14563, 66A, Wilhelm Rűther, CZE-6203-14566, 66A, Fritz Distelmeier, CZE-6203-14579, 66A, Walter Flensbach, CZE-6203-14584, 66A, Bertha Saint Andre, CZE-6203-14587, 66A, Johann Eikels, CZE-6203-14609, 66A, Karl Fischer, CZE-6203-14616, 66A, Willi Fuhrmann, CZE-6203-14633, 66A, Walter Erich Schmiedel, CZE-6203-14636, 66A, Josef Lorenz, CZE-6203-14643, 66A, Bela Kalydy, CZE-6203-14651, 66A, Richard Sindermann, CZE-6203-14670, 66A, Gustav Lűcking, CZE-6203-14677, 66A, Karl Jekle, CZE-6203-14684, 66A, Rudi Dörfer, CZE-6203-14700, 66A, Otto Scharf, CZE-6203-14705, 66A, Wilhelm Max, CZE-6203-14708, 66A, Eduard Dűrdaut, CZE-6203-14714, 66A, Sandor Deveczey, CZE-6203-14726, 66A, Hermann Schaaf, CZE-6203-14744, 66A, Emil Mai, CZE-6203-14763, 66A, Heinrich Műller, CZE-6203-14765, 66A, Mathias Steinmetz, CZE-6203-14772, 66A, Franz Maslorz, CZE-6203-14783, 66A, Albert Stamm, CZE-6203-14800, 66A, Werner Straubinger, CZE-6203-14823, 66A, Josef Blaha, CZE-6203-14826, 66A, Luka Tschanek, CZE-6203-14843, 66A, Ludwig Pague, CZE-6203-14844, 66A, Artur Harta, CZE-6203-14849, 66A, Ivan Oskolkov, CZE-6203-14850, 66A, Alfred Celch, CZE-6203-14855, 66A, Gerhard Mildner, CZE-6203-14856, 66A, Walter Petrasch, CZE-6203-14864, 66A, Wilhelm Raatz, CZE-6203-14903, 66A, Wilhelm Raffer, CZE-6203-14906, 66A, Martin Fuchs, CZE-6203-14914, 66A, Mathias Fisch, CZE-6203-14919, 66A, Georg Swoboda, CZE-6203-14927, 66A, Theodor Heinrich Heistrűvers, CZE-6203-14937, 66A, Emil Reiser, CZE-6203-14963, 66A, Johann Műller, CZE-6203-14969, 66A, Franz Kern, CZE-6203-14973, 66A, Milan Gulan, CZE-6203-14982, 66A, Fritz Roß, CZE-6203-14984, 66A, Karl Schmandt, CZE-6203-14988, 66A, Karl Rainer, CZE-6203-14991, 66A, Norbert Beckmann, CZE-6203-14995, 66A, Johann Pott, CZE-6203-14996, 66A, Heinrich Scheid, CZE-6203-15002, 66A, Werner König, CZE-6203-15029, 66A, Rudolf Hanemann, CZE-6203-15033, 66A, Otto Hänsel, CZE-6203-15034, 66A, Heindrich Dederich oder Dederichs, CZE-6203-15045, 66A, Peter Merz, CZE-6203-15058, 66A, Paul Emil Thiem, CZE-6203-15067, 66A, Friedrich Janssen, CZE-6203-15079, 66A, Kurt Gerke, CZE-6203-15081, 66A, Erich August Hartmann, CZE-6203-15085, 66A, Alfred Krautwald, CZE-6203-15091, 66A, Andreas Seböck, CZE-6203-15092, 66A, Martin Puusepp, CZE-6203-15112, 66A, Josef Kaufmann, CZE-6203-15122, 66A, Rudolf Scheibe, CZE-6203-15131, 66A, Leopold Robausch, CZE-6203-15137, 66A, Julius Koutnik, CZE-6203-15138, 66A, Hermann Klimesch, CZE-6203-15153, 66A, Bernhard Luda, CZE-6203-15174, 66A,  Braunwald, CZE-6203-15193, 66A, Heinz Nitsche, CZE-6203-15227, 66A, Johann Kölbl, CZE-6203-15259, 66A, Johann Caspers, CZE-6203-15264, 66A, Heinrich Nienaber, CZE-6203-15275, 66A, Josef Platzer, CZE-6203-15305, 66A, Maximilian Schmid, CZE-6203-15307, 66A, Emil Pieczka, CZE-6203-15316, 66A, Paul Fels, CZE-6203-15318, 66A, Otto Martin, CZE-6203-15322, 66A, Christoph Kraus, CZE-6203-15325, 66A, Willi Döhmen, CZE-6203-15332, 66A, Jacob Oberhauser, CZE-6203-15336, 66A, Richard Trommershäuser, CZE-6203-15337, 66A, Karl Fuchs, CZE-6203-15358, 66A, Miklos Szengyorgyi, CZE-6203-15363, 66A, Joseph Bűcker, CZE-6203-15370, 66A, Paul Rang, CZE-6203-15375, 66A, Adolf Nelles, CZE-6203-15388, 66A, Georg Schriek, CZE-6203-15390, 66A, Eduard Opalka, 66A, Paul Maier, CZE-6203-15424, 66A, Karl Schröter, CZE-6203-15434, 66A, Walter Philipp, CZE-6203-15449, 66A, Heinz Rautenberg, CZE-6203-15465, 66A, Povilas Budrys, CZE-6203-15483, 66A, Albert Paul Hartmann, CZE-6203-15490, 66A, Walter Borchert, CZE-6203-15520, 66A, Herbert Binner, CZE-6203-15527, 66A, Paula Beilharz, CZE-6203-15532, 66A, Adelhardt Pötz, CZE-6203-15539, 66A, Ernst Heinrich Sommer, CZE-6203-15541, 66A, Paul Krawizek oder Krawitschek, CZE-6203-15555, 66A, Anton Hoos, CZE-6203-15600, 66A, Artur Lorenz, CZE-6203-15610, 66A, Salvatore de Luca, CZE-6203-15614, 66A, Bruno Roesicke, CZE-6203-15615, 66A, Johann Loser, CZE-6203-15623, 66A, Eduard Doppelhammer, CZE-6203-15631, 66A, Adolf Dollinger, CZE-6203-15634, 66A, Helmut Köster, CZE-6203-15639, 66A, Horst Neubauer, CZE-6203-15653, 66A, Karl Lison, CZE-6203-15670, 66A, Alfred Haak, CZE-6203-15683, 66A, Franz Humpert, CZE-6203-15692, 66A, Alfred Gacklick, CZE-6203-15702, 66A, Johann Proksch, CZE-6203-15723, 66A, Richard Henzel, CZE-6203-15728, 66A, Moncilo Michajlovic, CZE-6203-15744, 66A, Julius Bergmann, CZE-6203-15748, 66A, Franz Lang, CZE-6203-15756, 66A, Karl Scheiber, CZE-6203-15760, 66A, Heinrich Rentmeister, CZE-6203-15771, 66A, Johann Mach, CZE-6203-15779, 66A, Erich Röder, CZE-6203-15790, 66A, Werner Luhn, CZE-6203-15799, 66A, Franz Tab, CZE-6203-15803, 66A, Willi-Hans Heuer, CZE-6203-15807, 66A, Hermann Bauer, CZE-6203-15809, 66A, Josef Schűtz, CZE-6203-15823, 66A, Josef Gartner, CZE-6203-15827, 66A, Hubert Römer, CZE-6203-15829, 66A, Josef Rumpler, CZE-6203-15832, 66A, Franz Kienberger, CZE-6203-15875, 66A, Alfred Orlaműnder, CZE-6203-15886, 66A, Arno Machold, CZE-6203-15893, 66A, Max Pűrnhagen, CZE-6203-15899, 66A, Hermann Schweigkoffler, CZE-6203-15900, 66A, Francesso Fusseti, CZE-6203-15932, 66A, Franz Kytka, CZE-6203-15935, 66A, Oskar Sauerteig, CZE-6203-15962, 66A, Radoslav Milanowicz, CZE-6203-15963, 66A, Luise Jährig, CZE-6203-15976, 79A, Hermann Mildner, CZE-6203-15978, 66A, Karly Jűrgen Fierdich Gloyer, CZE-6203-15981, 66A, Bernd Hesse, CZE-6203-15991, 66A, Lorenz Donsbach, CZE-6203-15995, 66A, Josef Bednar, CZE-6203-16008, 66A, Rudolf Kaier, CZE-6203-16018, 66A, Walter Willi Ernst Mittag, CZE-6203-16019, 66A, Andreas Fitzthum, CZE-6203-16027, 66A, Hermann Kathmann, CZE-6203-16032, 66A, Rudolf Rotter, CZE-6203-16061, 66A, Leopold Jesich, CZE-6203-16071, 66A, Gűnther Danschewitz, CZE-6203-16072, 66A, Manfred Schliber, CZE-6203-16088, 66A, Bruno Neubert, CZE-6203-16099, 66A, Artur Gutzeit, CZE-6203-16104, 66A, Gustav Hausmann, CZE-6203-16120, 66A, Herbert Seelmann, CZE-6203-16138, 66A, Wilhelm Michalsky, CZE-6203-16152, 66A, Josef Klaus, CZE-6203-16166, 66A, Johannes Geyrhofer, CZE-6203-16169, 66A, Gerhard Schulze, CZE-6203-16183, 66A, Albert Emil Übele, CZE-6203-16198, 66A, Josef Memminger, CZE-6203-16199, 66A, Albín Schulze, CZE-6203-16206, 66A, Momali Mosalov, CZE-6203-16216, 66A, August Lorenz, CZE-6203-16243, 66A, Franz Stampf, CZE-6203-16256, 66A, Paul Jeglinski, CZE-6203-16263, 66A, Wilhelm Nowak, CZE-6203-16265, 66A, Josef Steinacker, CZE-6203-16266, 66A, Hans Schabram, CZE-6203-16281, 66A, Rudi Haupt, CZE-6203-16294, 66A, Hildegard Sophie Kistner, CZE-6203-16297, 66A, Otto Sauer, CZE-6203-16309, 66A, Herbert Niepel, CZE-6203-16335, 66A, Johann Eckmann, CZE-6203-16363, 66A, Ernst Hanke, CZE-6203-16378, 66A, Josef Rausch, CZE-6203-16396, 66A, Johannes Gollenstede, CZE-6203-16398, 66A, Alexander Rimmar, CZE-6203-16401, 66A, Erich Maak, CZE-6203-16407, 66A, Ewald Kotsch, CZE-6203-16411, 66A, Rudolf Scharl, CZE-6203-16442, 66A, Artur Herkt, CZE-6203-16474, 66A, Theodor Christmann, CZE-6203-16478, 66A, Alfred Hahn, CZE-6203-16493, 66A, Josef Kopp, CZE-6203-16499, 66A, Robert Leibelt, CZE-6203-16500, 66A, Erich Adolf Lenhardt, CZE-6203-16503, 66A, Alfons Meeth, CZE-6203-16521, 66A, Karl-Heinrich Schulte, CZE-6203-16525, 66A, Karl Sixel, CZE-6203-16579, 66A, Karl Dittrich, CZE-6203-16584, 66A, Wilhelm Joh. Dűring, CZE-6203-16594, 66A, Albert Hofmann, CZE-6203-16605, 66A, Ewald Bendig, CZE-6203-16612, 66A, Maria Josefa Lűbke, CZE-6203-16613, 66A, Johann Schätzel, CZE-6203-16620, 66A, Josef Fischer, CZE-6203-16627, 66A, Clemens Schmidt, CZE-6203-16631, 66A, Wilhelm Pallus, CZE-6203-16640, 66A, Franz Beham, CZE-6203-16645, 66A, Fritz Ulbrich, CZE-6203-16648, 66A, Hermann Hahnemann, CZE-6203-16690, 66A, Ewald Fuss, CZE-6203-16691, 66A, Wolfgang Lange, CZE-6203-16694, 66A, Ernst Nastulla, CZE-6203-16698, 66A, Max Knebel, CZE-6203-16714, 66A, Karl Facius, CZE-6203-16734, 66A, Adolf Wilhelm Limberg, CZE-6203-16772, 66A, Albert Paul Schulz, CZE-6203-16777, 66A, Dietrich Erks, CZE-6203-16786, 66A, Igor Savosnikov oder Saposchnikov, CZE-6203-16788, 66A, Alfred Seifert, CZE-6203-16790, 66A, Herbert Ochs, CZE-6203-16809, 66A, Wolfgang Henschel, CZE-6203-16811, 66A, Herbert Pietsch, CZE-6203-16815, 66A, Augustus Giebel, CZE-6203-16820, 66A, Helmut Nordwig, CZE-6203-16822, 66A, Johann Bauchrowitz, CZE-6203-16824, 66A, Josef Loris, CZE-6203-16832, 66A, Walter Telesch, CZE-6203-16887, 66A, Heinrich Plenikowski, CZE-6203-16902, 66A, Heinrich Kronschnabl, CZE-6203-16914, 66A, Kurt Kranz, CZE-6203-16921, 66A, Josef Himmel, CZE-6203-16929, 66A, Heinz Puppel, CZE-6203-16930, 66A, Josef Michelitsch, CZE-6203-16947, 66A, Ivan Gombetz, CZE-6203-16959, 66A, Anton Knorre, CZE-6203-16962, 66A, Gűnther Schűlte, CZE-6203-16967, 66A, Franz Xaver Kaiser, CZE-6203-16970, 66A, Gerhard Hartmann, CZE-6203-16972, 66A, Jakob Hűter, CZE-6203-16986, 66A, Johann Fargas, CZE-6203-16990, 66A, Gustav Jacob, CZE-6203-17012, 66A, Gustav Kalow, CZE-6203-17025, 66A, Wilhelm Dűckhardt, CZE-6203-17026, 66A, Josef Socha, CZE-6203-17034, 66A, Johann Schmitz, CZE-6203-17040, 66A, Erich Michalowski, CZE-6203-17059, 66A, Helmut Drechsel, CZE-6203-17073, 66A, Franz Szabo, CZE-6203-17078, 66A, Walter Franzke, CZE-6203-17090, 66A, Siersorpff Henrich Hubertus Kaspar von Francken, CZE-6203-17106, 66A, Paul Leicht, CZE-6203-17124, 66A, Janos Orsacz, CZE-6203-17153, 66A, Damijan Pavlovic, CZE-6203-17167, 66A, Hans Susemihl, CZE-6203-17169, 66A, Karl Ocker, CZE-6203-17180, 66A, Gerhard Berger, CZE-6203-17182, 66A, Otto Bartels, CZE-6203-17221, 66A, Johann Dirks, CZE-6203-17224, 66A, Johann Burchardt, CZE-6203-17228, 66A, Hermann Surmann, CZE-6203-17262, 66A, Richard Krause, CZE-6203-17277, 66A, Helmut Wilhelm Edmund Hoppenheit, CZE-6203-17297, 66A, Martin Schröer, CZE-6203-17298, 66A, Heinrich Henn, CZE-6203-17301, 66A, Alois Klein, CZE-6203-17302, 66A, Johann Fortuna, CZE-6203-27778, 66A/35, Helmut Adolf, CZE-6203-27796, 66A/109, Werner Albin, CZE-6203-27800, 66A/119, Michael Alinec, CZE-6203-27802, 66A/177,  Altbürger, CZE-6203-27805, 66A/122, Dr. Richard Althaus, CZE-6203-27821, 66A/248, Ernst Amlacher, CZE-6203-27827, 66A/284, Emil Oskar Andreas, CZE-6203-27829, 66A/140, Emanuel Andres, CZE-6203-27830, 66A/309, Artur Andres, CZE-6203-27858, 66A/192, Wilhelm Heinrich Dietrich Aumann

(zdroj databáze CEVH MO ČR)

Saturnin by si o bezkonkurenčnosti myslel své

Říjen 6, 2013 by · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Saturnin by si o bezkonkurenčnosti myslel své
Filed under: Monument 

Saturnin by si o bezkonkurenčnosti myslel své

Nikdy by mne nenapadlo, jak moc by se hodila existence Agentury pro odhalování a napravování literárních omylů. Pochopitelně, že by ji Saturnin neměl založit pouze za účelem literárních, ale předně i novinářských omylů.

Jsem velký příznivec historie a především péče o vojenské památky, zvláště pak válečné hroby, přesněji vojenská pietní místa. A proto mne převelice udivil článek, který bych jinak více než uvítal. Napsal ho známý „armádní“ reportér Jan Gazdík a pojmenoval jej „Zmizeli beze stopy, teď se otevřela šance je najít“. Text jestli jej prach nezavalí, bude navěky uveden na této adrese: http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=791577

Ale k tématům z tohoto dílka. Na chvilku se pokusím vcítit do role jízlivého a nemilosrdného Saturnina a vypravím se na vlnách autorova textu.

Portál o válečných hrobech (www.valecnehroby.army.cz ) podle autora pana Gazdíka nemá plnohodnotnou konkurenci. Toť věru velmi odvážné tvrzení. V Evropě, ale i ve světě je celkem dost podobných projektů, některé, lepší, jiné slabší, ale nevím zda by někde tohle dokázali vyslovit. A osobně si nemyslím, že daný web je bez konkurence dokonce v pouhé České republice. Další stránky najdete například na tomto odkazu – ZDE.

Zkusme popisovaný projekt srovnat s jiným, který se také zabývá vojenskými pietními místy, tedy jinak řečeno i válečnými hroby. Použijme třeba web www.vets.cz Spolku pro vojenská pietní místa.

Takže co tu při srovnání těchto projektů máme:

www.valecnehroby.army.cz

www.vets.cz

 Památky v ČR

ANO

ANO

 Památky v zahraničí

ANO

ANO

 Vyhledávání míst či jmen

ANO

ANO (fulltextem)

 Vyhledávání podle evidenčního čísla CEVH ve vyhledavači Google

NE

ANO

 Přepis všech dostupných informací na památce (opis na památce)

většinou

ANO

 Souřadnice památky

většinou

většinou

 Lokalizace památky (přesné umístění památky)

ANO, občas do spádové obce

ANO, vždy v místě památky

 Mapa (elektronická mapa s odkazem na památku na webových stránkách)

ANO

ANO (ve stádiu testování)

 Příběhy osob, historické dokumenty, historické fotografie

do roku 2013 ne, pak ?

ANO

 Mapování zaniklých památek (historické doplnění již zrušených či zničených památek)

?

ANO

 Elektronický zpravodaj o válečných hrobech, informační portál

částečně

ANO

 Podpora válečných hrobů a vojenské historie pomocí geocachingu (umisťování skrýši u památek za účelem zvýšení návštěvnosti památek)

NE

ANO

 Možnost zpětné vazby přes komentář či email (pro doplnění informace, např. o stavu památky)

?

ANO

 Diskusní fórum

NE

ANO

 Projekt je financován

Stát, obce

Minimální náklady v řádu stovek Kč hradí dobrovolníci

 Projektu (mapování) se účastní

Obce, ORP, kraje a MO

cca 500 dobrovolníků, odborně řídí Spolek pro VPM

 Vydávání elektronických publikací a tištěných knih (brožur)

?

ANO

 Celkem v evidenci míst (válečných hrobů i vojenských pietních míst)

cca 33 000

cca 25 000

 

Dále pan Gazdík píše, že se spolupráce MO a Vojenského historického ústavu při mapování památek má zaměřit na hroby legionářů a pro „obrovský zájem veřejnosti“ historikové plány urychlili a začaly se mapovat válečné hroby obecně. To je krajně zavádějící tvrzení hraničící s nesmyslností. V roce 2004 začal platit zákon č. 122/2004 Sb., o válečných hrobech a pietních místech. Tento neobjevný fakt je uveden i na webu MO. Takže možná byl nějaký zájem z veřejnosti, ale především je zde zákonem uložená povinnost tato místa zmapovat a vést jejich úplnou evidenci. Možná by mohla být položena otázka jinak. Bude tomu již deset let, co tento zákon platí. Jsou již všechny válečné hroby v evidenci? Splnily si obce svoji povinnost? Plní si obce povinnost při vedení evidence? Dodržuje se tento zákon při péči o válečné hroby? Neboří se u nás dané památky, nekradou se či nestěhují se? To jsou ty otázky o nichž se musí mluvit!

Dále se zde píše, že práce na databázi padlých bude pokračovat. Paráda, jásám, jsem nadšen. Proč je ale zcela ignorován fakt, že jiná vojenská instituce dávno připravila skvělé databáze padlých vojáků a legionářů? Jedná se o i laikům známé databáze: Databázi legionářů a padlých ve 2. světové válce a Databázi příslušníků čs. vojenských jednotek v zahraničí za 2. sv. války. Klobouk dolů před Vojenským ústředním archivem a jejich perfektním přístupem k dotazům a badatelům. Tyto databáze naleznete zde (http://www.vuapraha.cz/Pages/DatabazeVHA/DatabazeLegionaru.aspx). Kolik pak, že databází najdu na stránkách Vojenského historického ústavu (http://www.vhu.cz/). Hledám, koukám, ale stále nic nevidím.

A hlavně, ruka by mi upadla kdybych neuvedl, že existují i další databáze pro historiky nezbytné. Nelze na prvním místě neuvést Projekt Čestná vzpomínka (http://www.pamatnik.valka.cz/). A proč není zmínka o monumentální výzvě generála Krzáka a okresních archivů v podobě seznamů legionářů? Vždyť z těchto děl těžíme všichni dodnes.

A hlavně, „ministerský“ či „státní“ projekt mapování válečných hrobů, má zmapovány, tedy evidovány jen ty válečné hroby a ta jména na nich uvedená, jenž obce do databáze zanesou. Není výjimkou, že je obec k databázi schopna přistoupit i takovýmto tvrzením: „v naší obci žádné válečné hroby nejsou, pouze na návsi je pomník padlým ve válce“. Takovýto pomník, třeba i s desítkami jmen je mimo databázi, tedy i mimo seznamy (pochopitelně mimo databázi CEVH). Jsou zde totiž i mnohé další projekty, které památky mapují. Určitě bude platit tvrzení historika Tomáše Kykala, kterého pan Gazdík citoval: „Postupně by tak měla vzniknout jakási Wikipedie nejen válečných hrobů, ale co možná všech padlých, zemřelých i nezvěstných vojáků z českých zemí“. Ona definice „co možná všech“ je nezbytně pravdivá, když se při vstupu dat velké množství památek či jmen prostě přehlédne. Ale jak píšu, jsou zde i jiné projekty.

Nevím co bylo smyslem toho článku. Upozornit na web, který je zde léta? Upozornit na projekt Legie 100 na nějž Československá obec legionářská upozorňuje kudy chodí? Nebo spíše naštvat ostatní zájemce o problematiku vojenských pietních míst?

Pokusím se tedy celou věc velmi zjednodušit. Mapování či snad mapování válečných hrobů i vojenských pietních míst je běžné v jakékoliv civilizované zemi. Česká republika má zákonem garantovaný projekt, který zaštiťuje Ministerstvo obrany. Tento projekt v ČR rozhodně patří k těm lepším, ale to je především díky neúnavnému nadšení v článku zmíněných Imricha Vetráka  a Pavla Filipka. Především tito dva pánové z Odboru pro válečné veterány MO ČR (ředitelkou je paní Ing. Iveta Hlásecká) mají zásluhu na tom, že je tento projekt v chodu a že se ČR nemá za co stydět. Osobně mohu komukoliv dosvědčit, že lidé z MO dělají co mohou pro to, aby projekt rostl, aby byla evidence aktuální, ale bohužel některé obce mají svoji hlavu a tak nám stále nějaká ta památka v evidenci chybí, nebo je dokonce zničena.

Ale v žádném případě není pravda, že tento projekt nemá konkurenci! Možná když někdo řekne, že v oblasti jen a pouze přesně definovaného výrazu „válečných hrobů“ nemá tento projekt konkurenci asi bude blíže pravdy, ale v obecné rovině tomu tak opravdu není, pane redaktore, fakt ne. Je zde velké množství dalších projektů mapujících tyto památky, webové stránky, profily v sociálních sítích, genealogické stránky, sdružení a spolky.

A nechme stranou fakt, že mnoho nadšenců jde mnohem dále než je „pouhé“ mapování památek. Pořádají brigády u pietních míst za účelem jejich oprav. Financují ze svého opravy památek, pořádají pietní a vzpomínkové akty u památek. Dokonce se mnozí i podílejí na obnovení či dokonce vytvoření dalších památek na již zapomenuté osobnosti.

Určitě by se dalo diskutovat o tzv. rodinných hrobech, tedy místech, které sice nejsou válečnými hroby, ale jsou v nich významné osobnosti naší vojenské minulosti, legionáři, vojáci (jež však zemřeli přirozenou cestou např. již v době míru) a například upadly v zapomění. No ono by se našlo značné množství dalších témat. Například, proč když se ztratí nějaká ta kovová pamětní deska, není její vzhled nikde k dohledání. To je přeci zajímavé téma.

Ale hlavně, tady nejde o konkurenci, jde o to konečně zmapovat všechna jména v naší historii, tohle není soutěž, tohle je o spolupráci, podaných rukou a výměně informací.

Takže tolik by asi řekl či napsal Saturnin a být někým, nechodím pár dní okolo kaváren a míst s prodejem koblih.

 

K fotogalerii: zde jsou uvedené některé náhledy na stránky projektu mapování vojenských pietních míst od Spolku pro vojenská pietní místa. Lze vidět jak ukázku stránek, mapy (testovací verze), historických dokumentů, Galerie hrdinů a osobností, Badatelnu, diskusní fórum, ale i dva kousky památek, jež na první pohled splňují definici válečného hrobu, přesto tak zapsány nejsou.

 

Martin Brynych

 

Aktuality – září – 2013

Říjen 1, 2013 by · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktuality – září – 2013
Filed under: aktuality 

30.9.2013
* vloženo  VPM v obci Popudinské Močidlany, okres Skalice, kraj Trnava
* vložena  VPM v obcích Drahanovice, Ludéřov a Olomouc (Horní náměsti ), okres Olomouc
* vložena  2  VPM (Zemědělská) v krajském městě Brno
* vložena VPM v obcích Bavorovice a Neplachov, okres České Budějovice
* vloženo  VPM v obci Choryně, okres Vsetín
* vložena VPM v obcích  Reca a Igram, okres Senec, kraj Bratislava

29.9.2013
* vložena VPM v obcích Gáň, Dolné Saliby a Dolná Streda, okres Galanta, kraj Trnava
* vložena VPM v obcích Hrašné a Kostolné, okres Myjava, kraj Trenčín
* vložena   VPM v obcích Strmilov, Horní Pole a Hospříz, okres Jindřichův Hradec
* vloženo  VPM v obci Nová Cerkev, okres Pelhřimov
*vloženo  VPM v obci Dvorce, okres Tábor
* vloženo  VPM v obci Hostim, okres Znojmo

28.9.2013
* vloženo  VPM v obci Klížská Nemá, okres Komárno, kraj Nitra
* vložena   VPM v obcích  Radimov a Radošovice, okres Skalica, kraj Trnava
* vložena  VPM v obcích Tlmače a Lontov, okres Levice, kraj Nitra
* vložena  VPM v obcích  Horní Poustevna, Panský, MlýnyStudánka, okres Děčín
* vloženo  VPM v obci Žim, okres Teplice
* vloženo  VPM v obci Obora, okres Louny

27.9.2013
* vloženo  VPM v obci Hrubčice, okres Prostějov
* vložena 3  VPM v obci Bělá nad Svitavou, okres Svitavy
* vloženo  VPM v obci Častokov, okres Senica, kraj Bratislava
* vloženo  VPM v obci Velké Úlany, okres Galanta, kraj Trnava
* vložena   VPM v obcích Velké Dvorany, okres Topolčany, kraj Nitra
* vložena  VPM v obcích Brtníky, Liščí, Česká Kamenice a Severní, okres Děčín

26.9.2013
* doplněny fotky v obci Tukleky,   Kašina Hora  a  Záhoří, okres Písek
* vloženo  VPM v obci Orbey, Francie
* vloženo  další 6 VPM (hřbitov) v obci Bzenec, okres Hodonín
* vloženo  další VPM v obci Cittadella, Itálie
* vloženo  VPM v obci Topol, okres Chrudim
* vloženo další VPM (Na Výstavišti) v okresním městě Písek

25.9.2013
* vloženo  VPM v obci Malá Mača, okres Galanta, kraj Trnava
* vložena 2  VPM v obci Neded, okres Šala, okres Nitra
* vloženo  VPM v obci Kovalovice, okres Brno – venkov
* vloženo  VPM v obci Třeština, okres Šumperk
* vložena   VPM v obci Děčín (Drážďanská) a Veselé, okres Děčín
* vloženo  VPM v obci Dobruška,  okres Rychnov nad Kněžnou

24.9.2013
* vloženo  VPM v obci Drženice a Bory, okres Levice, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Kapince, okres Nitra, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Malé Kosihy, okres Nové Zámky
* vloženo další VPM v obci Zbiroh, okres Rokycany
* vloženo další VPM v obci Zbiroh, okres Rokycany
* vloženo  VPM v obci Trstěná na Ostrove, okres Dunajská Streda

23.9.2013
* vloženo  VPM v obci Jablonec  a Modrá, okres Pezinok
* vloženo  VPM v obci Pukařov a Žárová, okres Šumperk
* vloženo  VPM v obci Nýrovce a Šarovce, okres Levice
* vloženo  VPM v obci Merašice  a Kľačany, okres Hlohovec
* vloženo  VPM v obci Rosička, okres Žďár na Sázavou
* vloženo VPM v obci Lipovník, okres Topolčany

22.9.2013
* vloženo  VPM v obci Naháč, okres Trnava
* vloženo  VPM v obci Patince  a Iža, okres Komárno
* vloženo  VPM v obci Lešany, okres Benešov
* vloženo  VPM v obci Velešín, okres Český Krumlov
* vloženo  VPM v obci Plaňany, okres Kolín
* vloženo další VPM v obci Ječná, Praha 2

21.9.2013
* vloženo dalších 20 VPM (Masarykova) v obci Valašské meziříčí, okres Vsetín
* vloženo  VPM v obci Velká Mača, okres Galanta
* vloženo  VPM v obci Oreské, okres Skalica
* vloženo  VPM v obci Velké Kozmálovce, okres Levice
* vloženo  VPM v obci Slovenský Grob, okres Pezinok
* vložena 3 VPM v obci Veselí nad Lužnicí, okres Tábor

20.9.2013
* vložena   VPM v obci Jalůvčí, okres Děčín
* vloženo  VPM v obci Čierna Voda, okres Galanta, kraj Trnava, Slovensko
* vložena   VPM v obcích Radvánovice a Žernov, okres Semily
* vloženo  VPM v obci Kátlovce, okres Trnava, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Králov Brod, okres Galanta
* vloženo  VPM v obci Chroustov, okres Žďár nad Sázavou

19.9.2013
* vložena  VPM v obcích Opoj a Zvončín, okres Trnava
* vložena  VPM v obcích Radostín nad Oslavou a Černá, okres Žďár nad Sázavou
* vložena  3  VPM v obci Pezinok (Myslenická, Farská), okres Pezinok
* vloženo další  VPM v obci Dolní Hořice, okres Tábor
* vložena 4  VPM v obci Libouchec, okres Ústí nad Labem
* vloženo  další VPM (hřbitov)  v obci Velemín, okres Litoměřice

18.9.2013
* vloženo  VPM v obci Chotýčany a Hluboká nad Vltavou, okres Češké Budějovice
* vloženo VPM v obci Mojné, a Černice, okres Český Krumlov
* vložena další 2  VPM v obci Klátová Nová Ves, okres Partizánske
* vloženo  VPM v obci Červený Vrch a Maxičky, okres Děčín
* vloženo  VPM v obci Malé Leváre, okres Malacky
* doplněny fotky a text k VPM (pomník Obětem 1. sv. války) v obci Varnsdofr, okres Děčín

17.9.2013
* vloženo  VPM v obci Počedělice, okres Louny
* vložena  VPM v obcích Kapince  a Čechynce, okres Nitra
* vloženo VPM v obci Modrá, okres Pezinok, Slovensko
* vloženo  další VPM v obci  Obrataň, okres Pelhřimov
* doplněny fotky a text k VPM  v obci Vlčí Hora, okres Děčín
* vloženo  VPM v obci Velké Vozokany, okres Zlaté Moravce, kraj Nitra
* nové informace v sekci Monument

16.9.2013
* vloženo  VPM v obci Borský Svätý Jur, okres Senica, kraj Trnava, Slovensko
* vložena 4  VPM v obci Chožov a 1  v obci Vršovice, okres Louny
* vloženo VPM v obci Chľaba, okres Nové Zámky, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Tešedíkovo, okres Šala
* vloženo  VPM v obci Vlastislav a Podsedice, okres Litoměřice
* vložena VPM v obcích Čataj a Boldog, okres Senec, kraj Bratislava

15.9.2013
* vloženo VPM v obci Želiezovce  a Zalaba, okres Levice, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Abrahám, okres Galanta, kraj Trnava, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Libčeves a Mnichovský Týnec, okres Louny
* vloženo  VPM v obci Drahonín, okres Brno – venkov
* vložena 3  VPM v obci Třebenice a 1 v obci Dlažkovice, okres Litoměřice
*  doplněny fotky zničené desky (Strahovská) Praha 1

14.9.2013
* vložena 2  VPM v obci , okres Pelhřimov
* vloženo  VPM v obci Lošonec a Dolná Krupá, okres a kraj Trnava, Slovensko
* vložena 2  VPM v obci Klapý a  1  v obci Křesín, okres Litoměřice
* vloženo  VPM v obci Černčice a další v obci Obora, okres Louny
*vloženo  VPM v obci Borovce, okres Piešťany
* vložena VPM v obcích Jahodná, Čenkovce, Nový Život a Lehnice, okres Dunajská Streda, kraj Trnava

13.9.2013
* vloženo  VPM v obcích Radětín a Kámen, okres Pelhřimov
* vloženo  VPM v obci Soběslav (Wilsonova), okres Tábor
* vloženo  VPM v obci Kovarce, okres Topolčany, kraj Nitra
* vloženo  VPM v obci Hronovce, okres Levice
* vloženo  VPM v obci Velká Bukovina, okres Náchod
* vložena VPM v obcích Čachtice a Višňové, okres Nové Město n. Váhom, kraj Trenčín

12.9.2013
* vloženo VPM v obci Toužetín, okres Louny
* vložena   VPM v obci Litochovice nad Labem  a Prackovice nad Labem, okres  Litoměřice
* vložena další  VPM (Na Příhonech) v obci Konice a v obci Březsko, okres Prostějov
* vloženo  VPM v obci Bojná, okres Topolčany, kraj Nitra
* vloženo   VPM v obci Hradišťko, okres Benešov
* doplněny fotky a text k VPM  v obci Obrataň, okres Pelhřimov  vložena   VPM v obci Hradišťko, okres Benešov

11.9.2013
* vloženo  VPM v obci Veřovice, okres Nový Jičín
* vloženo  VPM v obci Kojčice, okres Pelhřimov
* vloženo  VPM v obci Březovice,okres Mladá Boleslav
* vložena 2  VPM v obci Dobrá Voda a 1 v obci Dolné Orešany, okres Trnava
* vložena  VPM v obcích Lipová a Krásný Studnec, Děčín
* vloženo  VPM v obci ČastoloviceTaneček, okres Česká Lípa

10.9.2013
* vloženo  VPM v obci  Mojžíř, okres Ústí nad Labem
* vloženo  VPM v obci Horní Jiřetín,  okres Most
* vloženo  VPM v obci Žďár, okres Ústí nad Labem
* vloženo  VPM v obci Čata a Santovka, okres Levice
* vloženo  VPM v obci Mutyněves, okres Jindřichův Hradec
* vloženo VPM v obci Cittadela, Itálie

9.9.2013
* vložena  2   VPM v obci Bělotín, okres Přerov
* vloženo  2 VPM v obci Sázava, okres Žďár nad Sázavou
* vložena  VPM v obcích VinosadyTrnávka, okres Pezinok, kraj Bratislava, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Kamenica nad Hronom, okres Nové Zámky
* vloženo  VPM v obci Razice a Újezdeček, okres Teplice
* doplněny fotky  VPM v obci Vídeň, okres Žďár nad Sázavou

8.9.2013
* vložena 2  VPM v obci Veľký Meder, okres Dunajská Streda, kraj Trnava, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Velemín, okres Litoměřice
* vloženo  VPM v obci Ledvice, okres Teplice
* vloženo  VPM v obci Sereď, okres Galanta, kraj Trnava
* vložena 2  VPM v obci Arnultovice a Dolní Zálezly, okres Ústí nad Labem

7.9.2013
* vložena 3  VPM v obci Šamorín, okres Dunajská Streda, kraj Trnava, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Lipová, okres Ústí nad Labem
* vloženo  VPM v obci Chotiměř, okres Litoměřice
* vloženo  VPM v obci Lipnice nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod
* vloženo  VPM v obci Chudeřice, okres Teplice

6.9.2013
* vloženo   VPM v obci Zábrdí, okres Liberec
* vloženo  VPM v obci Klokočí, okres Semily
* vloženo  VPM v obci Blatná na Ostrove, okres Dunajská Streda, kraj Trnava, Slovensko
* vloženo  další  VPM  (hřbitov – Masarykova) v obci Valašské Meziříčí, okres Vsetín
* vloženo  VPM v obci Budmerice, okres Pezinok, kraj Bratislava, Slovensko

5.9.2013
* vloženo   VPM v obci Chrastová Lhota, okres Svitavy
* vloženo  VPM v obci Horný Bar, okres Dunajská Streda, kraj Trnava, Slovensko
* vložena 3  VPM v obci Prietrž, okres Senice, kraj Trnava, Slovensko
* vloženo dalších 5  VPM (hřbitov)  v obci Úvaly, okres Praha východ
* doplněny fotky a text u 2 VPM v obci Dvůr Králové (Husova), okres Trutnov

4.9.2013
* doplněny fotky k VPM v obci Rájov, okres Český Krumlov
* vloženo  VPM v obci Štefanová, okres Pezinok, kraj Bratislava, Slovensko
* vloženo  VPM v obci Neštědice, okres Ústí nad Labem
* vloženo  VPM v obci Tesárske Mlyňany, okres Zlaté Moravce
* doplněny fotky a text k VPM  v obci Arnoltice, okres Liberec

3.9.2013
* doplněny fotky k VPM v obci Záluží, okres Český Krumlov
* vloženo  VPM v obci Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou
* vloženo  VPM v obci Želénky, okres Teplice
* doplněny fotky  v obci Jetřichovice, okres Děčín

2.9.2013
* vložena 2  VPM v obci Skramníky, okres Kolín
* vloženo  další VPM a doplněny fotky ke stávajícímu  v obci Šošůvka, okres Blansko
* vloženo VPM v obci Čečkovice, okres Havlíčkův Brod
* doplněny fotky v obci Chlístov, okres Třebíč

1.9.2013
* na novém webu prezentujeme již 19 504 VPM (celkově 23 999) a více než  27 500 fotografií
* vloženo další VPM v obci Víska, okres Havlíčkův Brod
* vložena 2 VPM v obci Telč (nám. Jana Kypty), okres Jihlava
* vloženo  VPM  v obci Dvůr Králové nad Labem (17.listopadu), okres Trutnov
* doplněny fotky v obci Štěpánov, okres Třebíč

 

aktuality srpen 2013